Přihláška LuInka III (Trivi)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Přihláška LuInka III (Trivi)

Příspěvek od LuInk »

Jméno: Therion Darsk

Povolání: Lovec odměn - únosy a krádeže.

Rasa: Lorrdian

Planeta narození: Nar Shadaa

Životopis postavy: Nikdy nepoznal své rodiče, neboť ho chvilku po narození odložili, naštěstí se o něj sirotčince postarali. Malý chlapec však doufal, že co nejrychleji vypadne, neboť režim v sirotčinci nebyl moc rozdílný od režimu ve vězení, tady měl navíc pouze barevně vymalované stěny. Nebyl moc vzorný, často lezl tam, kam neměl a bral si věci, které nebyli jeho - a často je už nikdo od té doby neviděl. Usmálo se na něj však štěstí, když o něj zrakem zavadili rodiče, kteří si přáli adoptovat syna. Therion vypadal v tu chvíli nejslušněji ze všech "kandidátů" a tak se chvilku na to už vezl s novými rodičemi do jejich bytu. Jeho nová matka byla žena v domácnosti, což byla opravdu pěkná, ale zbytečná práce, nicméně alespoň se mohla o malého Therionka starat celý den (k jeho nelibosti). Otec byl naopak ajťák a celý den býval zasekaný ve svém křesle a mačkal zběsilé kombinace, aniž by si svého synka vůbec všiml. To Therionkovi ale nevadilo, ten ho často sledoval, co mačká a hlavně jak to mačká a dobře si to pomatoval. Možná právě měl později celkem talent na počítače.
Jeho otec se však změnil a pokud byl v jednu chvíli ajťák, hned na to se z něj stal alkoholik, kvůli jedné prácičce, kde se dostal do nebezpečných vod. Hned s tím sekl a vydal se do první kantýny, která byla u bytu. Možná nešťastná volba, nicméně svojí zlost si vybíjel na Therionovi a ani jeho matka jej nedokázala ochránit. Proto se jedné noci zbalil a utekl pryč. Své dospívání trávil na ulici, jako příležitostný kapsář, nicméně ani on se nebál holdovat alkoholu, přičemž si nemohl vybírat a chodil pouze na jedno místo, kde mu nalili. Nicméně nemohlo mu to takto vydržet na věky a jednou se rozhodl, že si začne vydělávat, i když věděl, že poctivě to nebude možné. Chtěl spoustu peněž a to šlo jedině nelegálně.
Dlouhé noci sledoval jednoho muže, který ve staré nákladní lodi převážel Huttovi zboží, až si k němu našel svojí cestu. Hutt byl samozřejmě vysmátý, když viděl mladíka bez zkušeností, který mu nabízí své služby, ale neodolal a dal mu jeden úkol. Jeho splnění bylo poněkuď...neohrabané, ale každý měl nějáké začátky. Měl pouze unést jednoho muže. To, že při souboji rozbil spoustu nábytku a prakticky i samotného muže nic neměnilo na tom, že jej před překvapeného Hutta nakonec předvedl.
Poté následovalo ještě pár akciček, které se už vyvedli lépe. Při krádežích si navíc odnášel i věci, které nebyli na seznamu od zaměstnavatele, ty poté prodával na černém trhu a brzo se dostal k jmění, kdy si mohl koupit svojí první loď a posléze i zbraň, i když celkem nekvalitní kousek. Nyní chce pokračovat ve své práci a vydělat si na lepší zbraně a vylepšení pro loď, ke které si vytvořil celkem dobrý vztah.

Hlavní zbraň:
- Projektilová odstřelovací puška. Možnost nabít uspávacími šipkami. Zkrácená hlaveň a vestavěný tlumič, takže na velkou vzdálenost není moc přesná.

Záložní zbraň:
- Blasterová pistole, vylepšený omračovací režim, k čemuž jí vlastně prakticky výhradně používá.
- klasický černěný nůž, oboustranné ostří.

Styl boje: Spíše opatrný, se snahou vyhnout se boji úplně. Když už je střetnutí nevyhnutelné, snaží se držet si co největší odstup od nepřítele, nebo naopak zkrátit vzdálenost tak, aby mohl použt chvaty a páky.

Loď: YT-1250 "Filthy Thug"

Schopnosti:
- Vyzná se v terminálech a zámcích a hlavně v jejich prolomení.
- Dobrý v plížení, vrozená intuice na nebezpečí. Základy ošetřování zranění.
- Umí dobře pilotovat transportní lodě, nemá cit na menší a hbytější stíhačky ani zkušenosti s velkýma loděma.
- Solidní v opravování a údržbě techniky. Nic extra ale vyzná se.
- Schopný v boji bezezbraně a v odzbrojování. S mečem či podobnou zbraní je lehce nemotorný.

Povaha a chování:
- Neměl nikdy žádné svědomí, neštítí se udělat opravdu nic.
- Provokatér. Opravdu velké sebevědomí
- Je pro každou šarvátku a nejednou jí sám vyvolá. Ví však, kdy si má udržet profesionalitu a být v klidu.

Vzhled:
- celkem normálně vypadající muž, lehce se mu rýsují svaly, ale stále decentně.
- používá klasické oblečení, aby zapadl mezi lidi. Na akce nosí přiléhavější černý oděv.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Fajn tak k prihláške nemám žiadne výhrady, takže si ťa beriem ako môjho prvého hráča :D Tak v priebehu zajtrajšieho dňa ti založim výcvik :)

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Výcvik ->

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=3433

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“