A že to neskočíš Balle!? (GD)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

A že to neskočíš Balle!? (GD)

Příspěvek od Garth Devilman »

Dantoine - Enkláva

3976 BBY

Krucinál, to snad není pravda! Rozčiloval se tvůj přísedící z pravé strany u večeře v jídelně.

Jak je možný, že to zvládl?!

Asi je hodně flexibilní… Prohodí přísedící z levé strany očividně nedbajíc toho, že sedíš hned vedle.

Co ty o tom víš, je ti patnáct! Ozve se pravá strana.

No právě… Reaguje levá. Výhoda řešení politických konfliktů je, že během courání a pochůzek okolo, přičuchneš na Coruscantu k ledasčemu.

Oba rozumbradové byli přibližně stejného vzrůstu. Zatímco levá strana měl tmavé vlasy, pravá strana byl kučeravý dlouho-vlasec.

Víš ty co? Tak to zjistíme… Napadlo kučeravce.

Hej, co takhle malý trénink před večerní přednáškou? Dloubl do tebe krátkovlasec.

_____________________________________________________________________

Nehraj za jiné postavy, jinak se můžeš rozepsat vesměs jak chceš. Příjemnou zábavu. :twisted:
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

B33HIVE
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 08.12.2015 17:24:04

Re: A že to neskočíš Balle!? (GD)

Příspěvek od B33HIVE »

Dantoine - Enkláva

Na Dantoine jsem se opravdu těšil. Věděl jsem, že je to jedna z nejlepších enkláv. Ale s tím přicházely i velké nároky, kterých jsem se obával... Nikdo netušil (hlavně já), jak se to celé vyvine.

Nejdřív jsem jako ve snu na oba střídavě dlouze zíral...
Už jste si mě konečně všimli?! pomyslel jsem si.

Vůbec mi nešlo do hlavy, že jsem byl téměř jediný, kdo se aspoň trochu připravoval... Ten den se toho stalo hodně. Od soubojů, meditování až po osudné skoky, které jsem měl opravdu rád a dlouho na ně trénoval. Vším jsem, k mému vlastnímu údivu, prošel a to vcelku lehce. Díky tomu se na mě všichni kolem dívali a cosi si pošeptávali... To mě trochu znepokojovalo.

A vlastně proč ne? pronesl jsem se šibalským úšklebkem mířeným na obě strany.
Teď už tomu snad uvěříte! řekl jsem si v duchu.
Tak na co čekáte? a s těmito slovy jsem šťouchl do obou a pomalu se postavil, připraven jim ukázat, že to zvládnu, ať už mne čeká cokoliv.

Věděl jsem, že chystají nějakou lumpárnu, ale chtěl jsem o nich zjistit víc a třeba se s nimi zpřátelit. Už od otčíma jsem věděl, že nejcennější věcí v politice a nejen tam jsou přátelé a známí.
__________________________________________________________________________

Díky moc za připomínku! ;) I po přečtení pár náhodných příspěvků jsem si moc nedokázal představit formu, tvar a délku... Hraju něco takovýho poprvý, tak se mnou možná budeš mít ze začátku problémy... Ale doufám, že teď už je to lepší! ;) :D A ještě jednou dík!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: A že to neskočíš Balle!? (GD)

Příspěvek od Garth Devilman »

Enkláva

A že toho bylo! Kdo by si myslel, že Enkláva je tak živá?! Napadlo by cynika očekávajícího Jedijsky pověstný stoicismus. Při cestě na místo určení, jsi se znovu přesvědčil o tom, že děti zůstanou dětmi, puberťáci puberťáky a tvoje dosavadní společnost evidentně tvořila nad skupinu.

Jizz a Rais, (nebo jak jedna z uštěpačných dívek kolem kterých jste procházeli, stihla poznamenat, Čuk a Geg), evidentně zakotvili u Jediů omylem. Samotná představa, že Síla má kromě hloubky i vtipnou stránku se zdála úsměvná a pro některé možná i absurdní. Jedinou útěchou bylo, že důraz na výchovné hodnoty byl v posledních dnech díky přípravám na Oslavu poněkud opomíjen. Pokud se tak dalo mluvit o seancích, které vedl mistr Querlon.
Padawani měli své výcvikové režimy nakázány svými mistry. Někdo se věnoval historii, někdo medicíně a někdo fyzickým atributům. Porozumění Síle byl samozřejmě povinný bonus.

V tělocvičně bylo vše, co by jeden od tělocvičny čekal. Žebřiny, hrazdy, ba dokonce i bradla.

Tak ukaž, cos večeřel... Rýpl si krátkovlasý Jizz, zatímco Rais se přesunul ke cvičným figurínám, obracejíc oči v sloup.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

B33HIVE
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 08.12.2015 17:24:04

Re: A že to neskočíš Balle!? (GD)

Příspěvek od B33HIVE »

Enkláva:

Když o tom teď popřemýšlím, byl jsem opravdu rád, že mne poslali na Dantoine. Na tempo enklávy si Twi'lek jako já brzy zvykl. Měl jsem rád ruch a dynamičnost, která mě jaksi budila k dalšímu tréninku a snaze. A co se týče humoru těch dvou, často jsem ho vítal. Únik od všech těch výkladů a meditací se velmi často hodil.

Posledních pár dní bylo přece jen volnějších, tak jsem se věnoval (jak mi mistr nakázal) medicíně a fyzickým atributům. Naštěstí pro mne obsahoval režim i nauku o jedech, která mne zajímala už jen proto, že jí nebylo věnováno tolik času, jako ostatnímu.

A pak ty seance mistra Querlona. Lidé o něm mluvili, jako o někom, kdo se vymyká. Opravdu jsem se začínal sám sebe ptát, jestli nás základní hodnoty jedijského života zapomíná učit, nebo to dělá schválně... Ne, že by mi to vadilo, vlastně nikomu z nás to nevadilo, ale zdálo se, jako by se to mistr snažil uchovat v tajnosti...

Zasmál jsem se a skočil na druhou stranu tělocvičny.
Uvidíme, kdo to ukáže dřív. pomyslel jsem si ve skoku.

Vy jste opravdu netrénovali, co? Vždyť to bylo docela lehký, ne? A s těmi slovy jsem začal dělat shyby na hrazdě.

Jestli chcete, můžu vás naučit skákat výš. nadhodil jsem.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: A že to neskočíš Balle!? (GD)

Příspěvek od Garth Devilman »

Enkláva - Tréninková Hala

Vejtaho… Ucedil Jizz mezi zuby, zatímco přesným zásahem trefil střed figuríny a začal se cvičným mečem cvičit různé bojové kombinace a postoje.

Jeho přítel lehce rudý ve tváři a zjevně taky trochu zahanbený, začal tvořit gymnastické kreace na bradlech.

To radši nezkoušej, Jizz je moc tlustej a já mám rád pod nohama radši pevnou zem, - děkuju pěkně. Uslyšel jsi, jak zvuk letícího meče proťal vzduch a objekt se s výmluvným "břink" zabodl se na protější stěně.

Výzva? Pokynul Rais k bojovému kruhu, zatímco s úsměvem hledal lepší výraz pro obratnost.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

B33HIVE
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 08.12.2015 17:24:04

Re: A že to neskočíš Balle!? (GD)

Příspěvek od B33HIVE »

Enkláva - Tréninková hala:

Spokojeně jsem se pousmál. Tušil jsem, že to uděláš. pronesl jsem v duchu.

Tasil jsem svůj cvičný meč s trocha chmurami. Tak teda výzva! přátelsky, ale důrazně jsem řekl.

Věděl jsem, že jsem spíš agilnější, než stvořen pro Raisův tvrdý útočný styl. Ano, musel jsem jim dát v duchu za pravdu, že jsem trochu vejtaha... Trochu jsem si to teď vyčítal, ale už bylo pozdě.Důležitější bylo, že teď pomalu a jistě kráčím do kruhu, kde mne čeká opravdu vyrovnaný souboj. Měl jsem na paměti, že ho nesmím nějak znovu ztrapnit, i když ta představa byla docela lákavá, nechtěl jsem mít dva nové nepřátele.

Když jsem dorazil do kruhu, tak jsem pomalu tasil svůj cvičný meč. Už není cesty zpět.

Jsem připraven, Raisi!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: A že to neskočíš Balle!? (GD)

Příspěvek od Garth Devilman »

Enkláva - Tréninková hala

Stačils tak, tak zaregistrovat, že proti tobě Rais bez sebemenšího varování rozeběhl. Ucítils slabé cuknutí v ruce, ve které jsi třímal meč. Mohl jsi jen hádat, zda se tě pokoušel Silou odhodit, nebo spíše rozhodit. Protivník nečekal na to až se vzpamatuješ a rychlým sekem ti zaútočil na oblast hrudníku, aby vzápětí uskočil stranou.

Mezitím, Jizz přestal trucovat a se zájmem vše pozoroval.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

B33HIVE
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 08.12.2015 17:24:04

Re: A že to neskočíš Balle!? (GD)

Příspěvek od B33HIVE »

Enkláva - Tréninková hala

Uhh, ohh...

Bolest v hrudníku po tak trochu neočekávaném útoku byla opravdu dost nepříjemná. Ten borec má ale páru... V té chvíli bylo důležité vzpamatovat se a odrazit aspoň pár jeho překvapivě silných útoků.

Hrudník počká! dodával jsem si sebevědomí.

Navzdory bolesti jsem silou upevnil svůj postoj a zpevnil svůj hrudník.
Zkusím se mu vyhýbat a pak zaútočit, když to nebude čekat. plánoval jsem.

Tenhle souboj mi dá ještě zabrat...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: A že to neskočíš Balle!? (GD)

Příspěvek od Garth Devilman »

Ennkláva - Tréninková Hala

Rais se usmál, jakoby si právě v hlavě vyřešil složitou rovnici. Dvěma rychlými kroky vpřed naznačil útok na hlavu, zatímco ti přišlápl nohu v úhybném manévru. Ucítils dvojí reakci. Přes tvář ti jílec meče protivníkova meče, ti zadělal na pěkný monokl, načež jsi po chvíli zjistil, že ležíš na zádech.

Rais však nezaútočil, místo toho zaujal obranný postoj a posuňkem tě vybídl k aktivitě.

_____________________________

Rada do budoucna: Je dobrý si bojové sekvence ověřit prakticky. Ve většině případů je výhoda pokud si to dokážeš popsat a zdůvodnit. Jsou to jednak plusy pro mě a zároveň je pro mne složitější vymýšlet proti-taktiku. Takže moje rada je: Přemýšlej, analyzuj, jednej. Můžeš jen získat
:)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“