Star Wars: The Power Jedi Battle I.

Napište recenze a své názory na jednotlivé hry ze světa SW

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Líbila se vám tato hra?

ANO, líbila.
8
38%
NE, nestála za nic.
1
5%
Tuto hru jsem nehrál.
12
57%
 
Celkem hlasů: 21

Kapitan.Solo

Star Wars: The Power Jedi Battle I.

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Zprvu bych chtěl podotknout, že se jedná o hru, která je určena pro Play Station I., tedy je zbytečné zde uvádět konfiguraci a potřebný HW k úspěšnému spuštění. Samozřejmě existují emulátory, ale zpět k ději hry.
Hra je založena na příběhu epizody I., kdy si můžete zvolit postavu, za kterou budete hrát. Se svým hrdinou poté zdoláváte různé nástrahy v podobě battle droidů či Tuskenů a občas se nevyhnete ani zabití Jawy. Uprostřed hry se musíte střetnout s Darth Maulem, jemuž musíte ubrat tolik sil, aby zbaběle utekl a vy mohli pokračovat dál. Problém nastal tehdy, když jsem se dostal do tuším 7. či 8. kola, kdy jsem objevil, že mými nepřáteli jsou Gungani, což mě samozřejmě překvapilo, takže jsem se nevyhnul nápisu "Game Over". Největší překážkou však bylo splnit jedno celé kolo za určitý daný čas, který nebyl příliš vysoký. Závěrečné kolo je celé věnováno souboji s Darth Maulem.

Na této hře se mi líbila možnost Multiplayeru. Oproti JA jste totiž hráli hru na tentýž způsob, ovšem ve dvou. Dále bylo motivující, že za úspěšné dokončení kola jste si mohli vybrat nové kombo, či posílit svou délku života, či Sílu.
Naopak se mi nelíbily občasné absurdity hry, kdy jsem musel bojovat proti filmovým přátelům, což mě podstatně zmátlo.
Hře bych dal 9* z 10.

Ruplikon

Re: Star Wars: The Power Jedi Battle I.

Příspěvek od Ruplikon »

Skvela Smazba hraval jsem ji u kamose nez prodal Playstation

Ruplikon

Re: Star Wars: The Power Jedi Battle I.

Příspěvek od Ruplikon »

Nemá tuto hru někdo doma?Nebo nějaká stránka kde jí stáhnout na playsta?
Pořídil sem si k vůi ní opět Playstation

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

chceš ju? :wink:

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Máš klidně jestli za to něco chceš pojď na icq ....

Uživatelský avatar
Lord Reborn Master
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 27.11.2007 07:25:15
Bydliště: Akademie Sithu na Korribanu
Kontaktovat uživatele:

Star Wars:Jedi Power Battles I.

Příspěvek od Lord Reborn Master »

Mrtě dobrá hra.Já jsem si jí objednal přes net ale nepřišla mi a pak sem se dozvěděl že ji vůbec nikdy neměli.Nemá někdo plnou verzi,protože já mám doma jen demo(a to je bohužel na čas)?!

Odpovědět

Zpět na „Recenze her“