Bitva o Jabiim (aneb největší bitva v dějiných akademie)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Freyt

Příspěvek od Freyt »

LAMPA

Jabiim-bitevní pole

Odstartovaly jste a nabraly směr k místu,kde spadnul Laat se skupinou Jedi,jak jsi doufal a jak Dooku řekl.Letěly jste vstříc místu,když v tom sebou transport šíleným způsobem trhnul prudce na levobok,nevěděl jsi co se děje ale transport zrychloval.Pochopil jsi že jste dostaly zásah.připravil jsi se k nárazu,který přišel téměř okamžitě.Několik droidů havárii nepřežilo,ostatní se okamžitě draly ven.Bolela tě hlava jako by jsi v ní měl střep,ale byl jsi v pořádku,chvilku jsi se potácel a pak když jsi se zorientoval,viděl jsi že jste nedaleko svého cíle,avšak palba a následný výbuch ti prozradil,že se k vám blíží klony a jejich tanky...

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

1. skupina
Jabiim

Silně pršelo. Kapky vody dopadaly na rozbahněnou zem a z ní do vzduchu laserové střely droidů, které osvěcovaly prostor kolem. Byla to strašlivá síla. V okamžiku, kdy mohutná exploze oddělila křídlo od trupu, jsem ale věděl, že je zle. Tenhle LAAT/i už toho moc nenalítá, odhadl jsem a pilot mi to také ihned potvrdil. Rychle jsem se podíval na povrch planety a věděl jsem, že musíme vyskočit hned teď. Pod námi totiž ještě bylo relativně bezpečno, což už se nedalo říct o prostoru několik stovek metrů dále.
Nebojte se, půda dole je bahnitá. Až dopadnete, použijte Sílu a najděte ostatní, trénovali jste to! Skočte! zakřičel jsem na Padawany a s těmito slovy jsem vyskočil z transportéru. Můj dlouhý plášť vlál vzduchem a já neváhal použít Sílu, abych trochu zbrzdil svůj pád do rozbředlé hmoty. Když jsem tedy konečně stál po kolena v blátě na Jabiimu, okamžitě jsem začal hledat ostatní Jedie a Padawany. V mysli jsem si odfiltroval zvuky střelby a exploze z bojiště, snažil jsem se pocítit závany Síly kolem mě. Někdo je navlevo. Vydávám se proto tím směrem, můj postup je ale komlikován hustým bahnem a neustálým deštěm. Musím najít ostatní, sám toho moc nezvládnu, opakuju si pro sebe pořád dokola.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 15.11.2007 13:49:08, celkem upraveno 3 x.

Potan

Příspěvek od Potan »

Wedgova skupina-Dash a Berry
Jabiim
Pmocí síly jste se navzájem našli i s s ostatními jedii.
S jediu nikdo neumřel, klony takové štěstí neměli.
Přežil je poručík co sebral Berrymu vysílačku.
Jediove, náš cíl bylo podpořit skupinu AT-TE. Přesněji tamty.
a rukou ukázal směrem k hromadám vybuchujícího železe.
Mysklím že už není co ochranovat. Co bude náš další cíl?

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

Jabiim-Bitevní pole

Použil jsem sílu abych věděl kde cloni jsou.Byly asi kilometr ode mne.Šel jsem směrem ke svému cílu.Jak jsem tam došel zapnul jsem si meč a velice pomalu jsem postupoval k lodi.A najednou se přede mnou objevil nejaký padawan s fialovým mečem.Připravil jsem se k boji.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jabiim - povrch

Ten bastard má ale štěstí. Kam se podívám, tam stojí jedi. Doběhl jsem za Dashem a Wedgem a ptal se co bude dál??? To s těma klonama se moc nepovedlo... Čekal jsem na odpověď a při tom jsem sledoval ten kopec a přemýšlel, jak se asi má Lumik.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

1. skupina
Jabiim - Povrch

Byl jsem rád, když jsem uviděl Rstana i Berryho nezraněné. Naše setkání pak bylo už jen otázkou chvíle. Ani jsem se nestačil nadechnout, když už se mě Berry ptal, co se bude dít dále. Dash mlčí a dívá se na mě, takže začnu vysvětlovat: Viděli jste na palubě Venatoru toho velitele klonů s označením Alpha-17? Vypadal jako dost zkušený bojovník. Jeho skupina měla zabezpečit tamten kopec (ukážu rukou do dálky směrem, kde se nacházela ta kóta), ale nepovedlo se jim to. Nevěřím, že padl v boji, a jestli mám pravdu, bude teď obklíčený droidy ze všech stran. Musíme mu pomoct.
Skončil jsem a podíval se na Rstana. Pořád mlčel a já měl pocit, že si tím plánem není jistý. Bude to hodně nebezpečené, museli bychom se probít haldami střílejícího železa, jenže kdybychom to dokázali, měli bychom s Alphou mnohem větší šanci otočit tuhle bitvu v náš prospěch, dodávám v rychlosti. Chtěl jsem říct ještě něco, ale kousek od nás explodovala obrovská střela z blasteru - asi nás už našli. Leháme si rychle všichni na zem. Jestli má někdo lepší plán, sem s ním, rychle! snažím se překřičet zvuky kusů země a kamení, které po výbuchu dopadají všude kolem nás.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 15.11.2007 20:29:36, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Jabiim - Výsadek

Hned jak se naše LaaT dostala k zemi společně
s kapitánem Fordem sme vyskákaly všude bylo
dost droidu...čekal na kapitanovo rozkaz ani sem
neváhal a ihned jsem vytasil svoje blastery...
střílel jsem jenom na to co bylo na dostřel...
Kapitánovi rozkazy byly jasné...proto sem čekal
až vyhodnotí situaci...přecejenom bych za nej položil život...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

1. skupina
Jabiim

Podařilo se mi najít ostatní.Vypadali nezraněni tobylo dobré!Jen našich klonů rapuidně ubilo!Poslouchám řeč kterou k nám vede Wedge s trochou pochybností připadá mi trochu nereálné se tam prosekat přes tu masu strojů!Síla nás varuje před blížící se střelou!Lehám si na zem a kryju.
Myslím že tady jsme houby platní musíme se dostat k Alphovi a jeho klonům a podpořit je!To bude nejlepší plán co zatím je!Sami toho moc nesvedeme!Proti jejich tankům jsme skoro nahý!
Řeknu a čekám na reakci ostatních a začínám se postupně sunout směrem ke kopci!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Potan

Příspěvek od Potan »

Wedgova skupina
Jabiim
Poručík se na vás zadívá.
Ke kopci už míří tanky a pokud ste nevyděli přilítl tam před chvílí modrý laat. Jednotka ARC. O kopec už je postaráno, dle mého je důležitější cíl ten zřícený jedijský laat. Sme asi nejblišší bojeschopná jednotka. Rozhodnutí je ale na vás. Vy jste jediové.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Wedgova skupina
Jabiim

No tak toho sem si nevšiml neměl sem čas se rozhlížet po modrých LAAT!
Trochu mně to překvapilo ale nedal sem to na sobě znát.
Myslím že v takovéto situaci má poručík pravdu tam se o ně postarají!Ale jak se máme probít přes jejich tanky?Nemáme nic na silnější stroje!Nešlo by zavolat podporu něčeho silnějšího?Pak by se tam dostávalo snáz!
Podívám se na Wedge a na poručíka jako na starší a zkušenější v bitvách!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Wedgova skupina
Jabiim

Zase něco má... já už nevim... všichni věřej jemu... Podíval jsem se na Dashe.I ten mu věří. Silou jsem se zeptal Berryuse, jak jde práce. Když přišla odpověď doela jsem se bál pousmát ale pousmál jsem se. Jestli bude zas něco mít, budu bojovat v zájmu obrany.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Jabim

Vsta jsem ze země a oprášil se. Když jsem si otřel svou masku abych něco viděl uviděl jsem Gartha.
Rychle jsem aktivoval meč a běžel k němu.
Uf to byla šlupka. Seš v pořádku? A kde je Tik?
Zeptal jsem se ho a odrazil jednu právě přilétajíci střelu.
Tika jsem ale nikde neviděl.

Uživatelský avatar
Nautolan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 263
Registrován: 18.9.2007 12:53:19

Příspěvek od Nautolan »

Jabiim

Sebral jsem se ze země, nevěděl jsem co se stalo, vztal jsem a rozhlédl se. Kolem pobíhalo moc lidí. Zapnul jsem meč
Eh co se to stalo? Kde to ted sme? zeptal jsem se ale v tu chvíly jsem si uvědomil, že jsem uprostřed bitvy.
Stará republika:
Tik: Nautolan, padawan ale koho teď?ctižádostivý, cílevědomý (Vojta)
Tok: Nautolan, padawan ale koho teď? Jedi duší i tělem (Kuba)

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

3. skupina

Jabiim - Kopec

Už jsem se chystal k dalšímu pochodu, když jsme si všimli, že se blíží modrý LAAT. Lehce dosedl a vyskákali z něj modří kloni, následováni červeným velitelem. Velitelem Fordem.
ARC jsou tu. Teď začíná sranda.
V tu samou chvíli se začli přes kopec blížit droidi. Střelba opět začala. Snažil jsem se krýt oba velitele.
Přiletěl jeden výstřel. Pozdě. Poklekl jsem v kolenu. Prohlédl jsem si zranění. Chyběl mi kousek holeního plátu, naštěstí pro mně to bylo jen škrábnutí. Zůstal jsem v pokleku a dál střílel na droidy. Nevěděl jsem, co se bude dít teď, jestli nás přiletěli vyzvednout, nebo pomoct dobít kopec.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jabiin

Gartova skupina

Radši se neptej... Houkl jsem na Tika ve snaze vymyslet nějaký plán...

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“