Bitva o Jabiim (aneb největší bitva v dějiných akademie)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Jabiim-povrch

LAAt se po zásahu začalo kymácet ze strany na stranu držel sem se co to šlo!Po pilotově řeči sem neváhal počkal na vhodný okamžik a skočím!Pomocí síly se snažím zbrzdit svůj pád!Dopadnu do keře!Celý poškrábaný vylézám nic mi asi není!
Tak to bylo o togoriánský vous!
Odepnu světelný meč a začnu pátrat po ostatních přeživších!Vidím všude bitvu nad hlavou mi létají rakety a střely snažím se je ingnorovat.Použivji techniku pro zbystření smyslů aby se mi ostatní lépe hledali!
Naposledy upravil(a) Dash Spience dne 14.11.2007 18:51:04, celkem upraveno 1 x.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

bitva

Příspěvek od LaMpA »

Jabiim-Základna Confederace


Díval jsem se na mistra Dooka a přemýšlel jsem co tenhle chlapík může dokázat,kromě přání aby ho nezabili.uklidnil jsem se jak začal alto mluvit.Neměl jsem chuť se s dooku vybavovat.Byl mi až nepříjemný.Začal jsem se dívat na zemi na které se už začalo bojovat.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
Nautolan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 263
Registrován: 18.9.2007 12:53:19

Příspěvek od Nautolan »

Jabim-LAAT

Eh? sakra, takže to jako budeme zkákat z padající lodě? zeptal se zamteně Tik, představa zkoku dolů mezi boujiící klony a droidy se mu nezdála povzbuzující. Chytil svůj meč velice křečovitě do ruky. Druhou rukou se ještě křečovitěji držel tyče aby nevypadl z padajícího stroje.
Stará republika:
Tik: Nautolan, padawan ale koho teď?ctižádostivý, cílevědomý (Vojta)
Tok: Nautolan, padawan ale koho teď? Jedi duší i tělem (Kuba)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jabim-LAAT

Není to nějak zvlášť povzbuzující, ale pravděpodobně ano… Přiběhl jsem k Tikovi a odtáhl ho na sedadlo. Dokud se nic neděje, buď rád, že sedíš… Usmál jsem se na něj.

Potan

Příspěvek od Potan »

----------------
Nautolan: VYskakuje druhá skupina jediu :wink: :wink:
Vy musíte počkat na Freyta :/

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Jabim-LAAT

Podíval jsem se z výšky na bitvu.
No doufám Tiku že my skákat nebudem. Nikdy jsem to nedělal a ani s tím nějak nehodlám aktivně začít.
Řekl jsem Tikovy který seděl naproti a zasmál se.
V dály jsem vyděl jak se kloni stahují z nějakého kopečku. Byl asi dosti strategicky výhodný.

Potan

Příspěvek od Potan »

--------
Kur*a chlapi !!!
Nedělejte mi stoho chat.
Budou tresty

Potan

Příspěvek od Potan »

Pro Lumíka
Jabbim-kopec
Alpha si sundal helmu aby vám něco důležitého řekl.
Před tím si odkašlal, bohužel u toho kašlal krev, na boku byl raněný.
Tam asi čtvrt kilometru tím směrem, za nepřátelskou linií. jsou halfire i s nějakou jinou artilerii. Bohužel mimo kopec nebudeme mýt signál s velením, bude to vše jen na nás. Musíme se tam probít, zničit je a pak se probít zpět na nějaký místo kde nás vyzvednou. můj taktický plán je jednoduchý. budeme se držet v kruhu a probíjet se k cíli. Jednoduchý, prostý, účelný.
Pak si nasadil helmu, přebil pušku a chtěl vydal povel k útoku.
V tom však za vašimi zády přistál Laat (Buri s Wolfem)

Obrázek
Naposledy upravil(a) Potan dne 14.11.2007 21:22:39, celkem upraveno 1 x.

Potan

Příspěvek od Potan »

Pro naše ARC
Jabiim-laat
Byle jste ve vašem Laatu.
Každý poznal že jsou v něm ARC podle kresby na něm.
Uvnitř mluvil Váš velitel, Kapitán Fordo, ten pro kterého byste bez zaváhání položily život.
Náš úkol je jasný, musíme zachránit zbytek jednotky Commandéra alphy, byly odříznuti a nemají šanci vydržet. Stratili sme snimi kontakt takže jim nemůžeme oznámit že jdeme.

Najednou se ozval hlas pilota.
Vydím skupinu klonů, snad to jsou oni.
Načeš Laat přistál a vyjste vyskákali.

Obrázek

Buri

Příspěvek od Buri »

Jabiim - povrch
Sotva se výsadkový člun dotkne země, první vojáci včetně mě vyskočí na zem a zakleknou, aby zajistili perimetr. Stejné, jako při výcviku, stejné, jako při minulých akcích.
Rozhlédnu se po své části bojiště. Droidy se ani nesnažím počítat, protože je jich prostě příliš mnoho. Jen likviduji ty, co se otočili špatným směrem, nebo se prostě jen dostali příliš blízko.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

GARTHOVA SKUPINA

Jabiim-Laat
Váš Laat letěl vstříc souřadnicím určeným k výsadku vaší skupiny,pod vámy se konala hotová jatka,velké kračející tanky republikové armády pálily jednu střelu za druhou,vstříc jim přilétaly odpovědi od droidí armády confederace.Ohromná exploze pod vámi a jeden z AT-TE se rozpadl.Letíte stále blíže a pomalu klesáte,když v tom...Šílená rána,Laat se téměř rozpadl,několik clonů spadlo když se roztříštil bok lodi,Garth jen tak tak,stáhnul Tika k sobě,aby nespadl též.Viděly jste že padáte,padáte velmi rychle,pilot i kopilot byli mrtví,nikdo loď nekontroloval.Po několika okamžicích dopadáte tvrdě na zem,zbytky Laatu se ještě několik desítek metrů smýkají po zemi a pak se zastaví.Okamžitě kolem prolétne několik rudých laserových střel...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

LAMPA

Jabiim-Základna Confederace

Díváš se společně s veliteli a pány Nezávislé Confederace planet na odehrávající se bitvu...
Alto Stratus:Nevypadá to dobře,zatím není možné určit kdo má navrch.Naše armáda je možná početnější,ale Republika má zkušené bojovníky.
Jan cítil že se k němu blíží zezadu hrabě Dooku.
Dooku:Zajímavé že příteli?Jejich výsadkové čluny stále přilétají,a v nich jsou i Jedi.Náhle vykřikla Asajj...Nádherný zásah!Podíval jsi se i s hrabětem směrem kam ukazovala Asajj,viděl jsi padající kusy výsadkové lodi.Bílé postavičky z ní vypadávaly.Loď se jakoby převrátila a tím změnila svůj směr,dopadla na kraj bojiště,do území nikoho.
Dooku:Jdi Jane!Vezmi si rotu droidů a podívej se do té lodi,zabij všechny kteří přežily,poté se vydej dále k jejich velitelství,přidá se tam k tobě Asajj a společně velitelství zlikvidujete!Podíval jsi se na Asajj,na jejím výrazu byla znatelná divoká touha po zabíjení.
Alto:Povedu frontální útok osobně hrabě Dooku,odrazíme clony a zaútočíme,máme dost záloh.Dopověděl a začal si dooblékat svou výbavu...Na co ještě čekáš Jane?Dal jsem ti příkaz,aby jsi šel zlikvidovat ten zbytek Jediů z té lodi,vím že tam ještě stále jsou!Řekl přísně Dooku a otočil se,aby viděl bitvu.Alto mezitím odešel a Asajj také...

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Jabiim - povrch

Pořád jsem stál v Laatu, ale pak jsem vyskočil a dopadl někam mezi klony a začal jsem hledat ostatní.
Pomalu jsem si z opasku vyndal meč, připraven ho použít.Síla byla to nejlepší, co mě napadlo použít. Zapl jsem si světelný meč pro případ střelby po mě. Schoval jsem se za jeden spadlej Laat a hledal ostatní pomocí síly.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

Jabiim-základna confederace


Poslechl jsem dooka a vzal jsem si armádku droidů.Nastoupili jsme do lodi a letěli směrem k lodi.Byl bych rád kdyby tam někdo byl.Mám rád když někdo koho zabiju umírá pomalou smrtí.Já tomu dookuovi nějak moc nevěřím.Je to takový zvláštní chlápek.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bitva o Jabiin – po přistání

Otevřel jsem oči a podíval se kolem sebe. Ležel jsem na chladné zemi a všude kolem byl slyšet hluk bitvy. Tiku, Tiku, kamaráde, kde jsi? Spolu s mým voláním se ozval i onen zvláštní zvuk klap - bazz, při aktivaci mého meče.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“