StorMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna s generátorem štítu (Pyro)

Kapku mne překvapilo, že seržant raději než zkusit, zda ten výtah nezkusit použít ho dle všeho hodlal rovnou zničit. Jinej důvod, proč by si dolů bral s sebou Destra mne nenapadal.
A co tam strčit místo nože ty dveře od výtahu, když byl Destro té dobroty a nechal nám je v pořádku a téměř celé?
Navrhnu dosti nesměle. Přeci jen to není nápad který by kolegové dokázali ocenit.

Veraten, Základna s generátorem štítu (Blb)

Můj návrh byl ignorován, ne že by mne to nějak udivovalo nebo uráželo, přeci jen to byla blbost kterou jsem plácnul z dobrého rozmaru. Veemovy návrhy ohledně využití starší uklízečky připadaly dost nepraktické, ale já jsem zrovna neměl co říkat, přeci jen jsem plácnul podobnou pitomost.
Dle rozkazu seržo.
Potvrdil jsem, že rozumím rozkazu a jen tiše záviděl Thaneovi, kterému při svazování a šacování určitě "ujede" ruka a šáhne si. Dokonce bych za to moc nedal že až s ní skončí bude i vědět velikost a barvu spodního prádla.
Raději jsem ale takové věci pustil z hlavy a připravil se na své místo na příjezd výtahu. Byl jsem napnutý tak, že jsem málem střelil do prázdné kabiny výtahu.
Budu hádat. Až dolu?
Zeptal jsem se Stoneheada, když byl výtah prohlášen za čistý a nic nám tedy nebránilo v tom ho využít.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Thane)

Dle rozkazu jsem se ujmul mladší z pomocnic a důkladně ji prohledal. Velmi důkladně. Měla u sebe jenom datapad. Po rychlém prohlédnutí jeho obsahu se ukázalo, že nešlo o nic jiného než o správu a údržbu výdejních automatů. Pořádně jsem jí svázal nohy u kotníků a přes stehna. Ruce za zády a pásku přes ústa, aby jí nenapadlo hulákat o pomoc. Spolupracovala a nejspíš byla ráda, že jsme je nezastřelili na místě. Přivázal jsem jí k jednomu z automatů, se kterým by určitě nepohla.

Když bylo dokonáno, věnoval jsem pozornost vstupu odkuď jsme přišli, zatímco kolegové se věnovali výtahu.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: StorMPM

Příspěvek od Gnost Kohn »

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Hunter)

Stáhl jsem se k ostatním a koukl do šachty a prohlédl si, co vlastně máme udělat. Střílet do toho bych asi úplně nechtěl, ale kdo ví... taky je to možnost.
Potom se otočím a hlídám stále cestu, kudy jsme přišli po případných cílech, které tam nemají co dělat. K přemýšlení toho moc není a Pyrův plán by možná mohl fungovat, tak proč ho neskusit.
"Asi bych tam zkusil nacpat ty dveře." Řeknu po chvilce a tím vlastně říkám, že já budu hlídat, zatímco oni se je tam budou snažit nějak nacpat... docela dobrá dělba práce dle mého.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib, Pyro, Destro, Hunter, Gundam)
Zatímco Kib s Destrem prováděli práci na kabině výtahu, Gundam nakonec pokynul na Pyrův nápad se dveřmi jako dostatečně vhodný a společně se ujali práce a snažili se napozicovat dveře tak, aby nespadly na jejich dva kolegy, ale mohly zabránit projet výtahu. Hunter je s potěchou sledoval, když jim velice zodpovědně hlídal záda a nemusel jim tak pomáhat.
Vmanévrovat dveře do správné pozice se nakonec ukázalo jako značně složité, ale po dvou minutách práce se to nějak podařilo a byla šance, že by dveře kabinu alespoň na chvilku zablokovaly, ale to už přišel rozkaz, aby se zbytek týmu přemístil za Kibem a Destrem.

Protože byl mechanismus brzd relativně jednoduchý, tak se je Kibovi povedlo opravdu velice rychle zablokovat, zatímco Destro připravil rychlý vstup do kabiny. Ten se nakonec ukázal jako zbytečný, protože byla prázdná, ale teorie se zavřenými dveřmi se však potvrdila a to znamenalo další práci pro Destra, který si možná i něco pobrukoval do helmy. Do té doby než to připravil, už tu byl připravený celý tým.

Krátce na to Destro odpálil dveře směrem ven, prolétly dva granáty a tým se vyvalil do prázdné chodby před nimi. /římo od výtahu pokračovala rovně jakási hlavní chodba, zatímco menší chodby vedly doleva a doprava. S ohledem na množství dveří na hlavní chodbě však všem velice rychle došlo, že jsou na patře s ubikacemi.

(Keeter, Bunny, Blb, Veem, Thane)
Zatímco Thane si vychutnal důkladné prohledání zajatce, Veem ze své zajatkyně příliš nadšený nebyl a to se promítlo, když žena vyjekla při dost těsném svázání. A zatímco Thane s Veemem pracovali na zajatcích a Blb s Keeterem zajistili kabinu, tak se vynořil Bunny a někdo by mohl tipovat, že pod helmou přežvykoval. Gestem však dal najevo, že je všechno v pořádku.
Nastupovat, jedeme dál, zajatce případně vezmeme při cestě zpátky, teď by nás jenom brzdily,
prohlásil Keeter a počkal, než zbytek týmu dorazil do výtahu, který dovedl pojmout až osm členů posádky.
Pojedeme až dolů, jeden klečmo, druhej nad ním v rozích naproti dveřím. Thane bude u kontrolek a vyhodí ven kouřák. Všichni vypálíme plošně dvě dávky a pak vyrazíme kupředu. Hlavně netrefte toho před sebou. Při výlezu se rozvineme, nějaké otázky, nápady?
nastínil Keeter plán a naznačil Blbovi, aby v případě souhlasu pokleknul před ním a obsadili tak společně jeden roh, zatímco druhý by tak připdal Bunnymu s Veemem.
--------------------
Další kolo uzavírám 8.4. a jako obvykle je tu možnost meziodpovědí, v případě interakce s Keeterem dejte vědět a doplním. Ještě jednou pak omluva za zpoždění o týden, ale měl jsem poněkud napilno a dost věcí okolo, pokusím si to více hlídat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna s generátorem štítu (Pyro)

Můj nápad byl, kupodivu, přijat bez námitek.
Příště tomu zkusim dodat maniakální smích.
Rozhodnu se, aby se to již neopakovalo.
Mezitím však přijde rozkaz aby sme slezli dolů a pokračovali jsme dál.
Ve výtahu jsem se podíval na počet tlačítek podlaží a spojil si to v hlavě se počtem podlaží co byly ještě nad námi, abych si urovnal, kde asi tak můžeme být.
Náš výstup z výtahu byl působivý a jsem si jistý, že se podlaha i stěny strachy přitento.
Dostal jsem se na své místo ve formaci a nevraživě si prohlížel dveře ve svém úseku.
Ubikace? Takže pokrývky, prostěradla a další spousta hořlavého materiálu? Ouujéé.
Zaradoval jsem se.

(Blb)

Nebylo by lepší prolézt bezpečtnostním průlezem na střechu výtahu? A tam sjet dolů? Protože jestli se na nás připravili, tak to bude jako když střílíš svázaný gungany v sudu. Nemáme kam uhnout ani kam se schovat a můžou to nás rasit hned jak otevřeme dveře.
Zkusím navrhnout, vzpomínaje částečně na oblíbenou kratochvíli, před vstupem do armády.
Hlavou mi sice prolétne i nápad si vytvořit improvizovanou barikádu z převráceného stolu, ale nevypadá to, že by jsme sem nějaký byli schopni napasovat.
Ať bude návrh schválen nebo zamítnut podřídím se tomu a připravím se na mé určené místo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Thane)

Vyslechl jsem Keeterův plán. Zněl rozumně, ale né zrovna bezpečně. Jestli někdo dole je, jakože nejspíš je, tak určitě slyšel ten kravál tady nahoře a bude předpokládat, že se budeme chtít mrknout dolů. V tom případě by mohl bez rozváhání začít pálit hned jak se dveře jen na milimetr otevřou. Stejně tak by nás mohl přivítat granát.

"Blb má pravdu. Nejsem si jistej, jestli by ta kabina vydržela výbuch granátu, aniž bysme se tam nahoře uškvařili. Mohli bysme tady najít provizorní štíty, který by nám poskytly trochu času až poběžíme ven. Jinak jsme příliš lákavej terč." přitakal jsem Blbovi a navrhl alternativní přístup. Nepotřebovali jsme nic co by vydrželo soustavnou palbu, jen něco co by vydrželo moment překvapení a dodalo nám malou výhodu.
Než se rozhodne, zkontroluju kouřový granát a srovnám si pušku tak, aby mi nepřekážela, až budu vybíhat ven.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib)

Kurva práce.
Ulevím si a zrovna neřeším, jaký komunikační okruh mám zrovna aktivovaný. Věřím, že stejně si ulevila nahlas minimálně polovina týmu a zbytek si to myslel.

Postupně mi dochází cesty a začínám být zoufalý. Zasraný ubikace a není ani do koho střelit. Jsou nyní dvě cesty. Udělat si průchod kabinou výtahu a pokračovat dolů, nebo projít toto patro a pokusit se najít jinou cestu dolů. Nechce se mi věřit, že tu nejsou jediné klasické, obyčejné schody. Případně narazit na nějaký zdroj informací.

Projdeme toto patro a zkusíme zjistit, kde se může generátor nacházet. Mějte se na pozoru, kabina je v tomto patře, takže pokud tu není jiná cesta ven, někdo sem musel před námi sjet.
Doufám, že najdeme nějaký plán této budovy či někoho, kdo vydrží naživu dost dlouho, aby nám to řekl nebo nás tam odvedl.

//omlouvám se za zpoždění
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib, Pyro, Destro, Hunter, Gundam)
Někteří možná byli zklamaní, že nenarazili na žádný odpor, ale větším zklamáním spíš byla absence čehokoliv, co by se byť jen trochu podobalo generátoru nebo jeho blízkosti. Přesto nebylo možné ztrácet čas postáváním a vyrazit kupředu, i proto Kib dal jednoduché rozkazy s cílem získat nějaké informace a snad konečně vědět, kde přesně hledat generátor.

Tým se tedy rozptýlil a vypadalo to, že si každý vybral zhruba jednu ubikaci, kterou zkontroloval, než pokračoval dál. Mohli se tak zblízka podívat na život, který tu vedla místní osádka, ale už na první pohled bylo jasné, že polovina míst nebyla dosud obsazena a zbytek obsahoval naprosté minimum všeho možného. Nebylo pochyb o tom, že tu místní nebyli příliš dlouho od otevření základny.

Byl to Pyro, který otevřel dveře a jen tak tak stihnul uhnout před druhým zásahem poté, co jej první udeřil do ramene. Brnění v tomhle případě zafungovalo a udrželo ruku pohromadě, ale i tak Pyro pocítil tu bolest jakoby od tupého úderu. A přitom to už vypadalo, že by patro mohlo být prázdné.
Když se ostatní začali otáčet k Pyrovo pozici, tak se otevřely jediné větší dveře v téhle chodbě a rozezněla se odtamtud palba směrem ke Kibovi s Destrem, kteří byli nyní vpředu.
Chodba široká čtyři metry neposkytovala příliš míst k úkrytu, snad vyjma právě pokojů a dle všeho útočníci byli v nějaké větší místnosti, plus tedy ten, který ostřelil Pyra.

(Keeter, Bunny, Blb, Veem, Thane)
Oba návrhy předložené Keeterovi jej nutily se zamyslet a rychlé přehlédl pohledem jídelnu, kterou před chvilkou zajistili.
Nějakej provizorní štít by nemusel být od věci, ale vyjma desek stolů a možná táců na jídlo, možná dveří, tu nic extra pevného nenajdeme, obzvlášť aby to vydrželo palbu od blasterů, ale na odražení granátů by se to využít dalo. K Blbovo nápadu - kdybychom byli dva, tak ano, ale takhle by mohli střílet max dva, v omezeném úhlu a kdyby tam přilítl granát, tak to zničí kabinu i s námi nahoře,
poznamenal, aby se ohlédl na ovládání od výtahu, než se otočil nazpět k ostatním.
Ještě jinak - přemostíme ovládání, aby se dveře neotevřely po zastavení kabiny. Otevřeme na šířku granátu a vyhodíme kouřák, chvilku počkáme, ať to schytají dveře výtahu a pak se vyběhneme s rozvinutím do strany a všechno tam zkosíme, první půjdou Veem a Blb, jestli chcete můžete zkusit najít nějaký dodatečný štít,
nadhodil nakonec Keeter, když ho nápady jeho podřízených přivedli k ještě jinačímu nápadu, než padly doposud. A než mohli ostatní začít něco namítat, tak už byl u ovládacího panelu a snažil se jej obejít. Prostor pro možné další nápady tu tedy ještě byl a všichni nyní mohl vědět, že bral jejich seržant v potaz myšlenky kteréhokoliv z nich.
-------------------------
Nuže, další kolo uzavřeme 22.4. a platí stejná pravidla jako obvykle. Jen se snažte tentokrát odpovědět včas, nebo to prostě posunu dál a během bitvy to většinou může mít neblahé následky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Thane)

Seržant naše návrhy zhodnotil a nakonec vymyslel ještě další a musím uznat, že lepší variantu plánu. Zatímco se začal rýpat v ovládání výahu, já se vydal na menší průzkum jídelny, abych našel něco co by se dalo použít jako štít.

Možností bylo několik. Tácy, stoly, dveře od mrazniček, mrazáků a skříní, které vypadaly, že by několik ran snesly.
"Takže, můžeme vzít jeden stůl a postavit ho za dveře, pak ho vystřit ven a provést seržův plán. Nebo si udělat osobní štíty z dveří od mrazáků, nebo několika táců na sobě. Anebo to můžeme zkombinovat, ale zase by nebylo dobrý ten výtah přetížit a taky musíme myslet na to, abychom se tam všichni vešli." zhodnotil jsem naší situaci na uzavřeném okruhu a nechal kolegy, ať se k tomu vyjádří.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna s generátorem štítu (Pyro)

Kontákt!
Oznámil jsem nalezení nepřítele, což bylo fajn, že nalezl i on mě bylo horší a to že mne zasáhl do ramene ještě víc.
Několikrát jsem pohnul ramenem abych ho rozhýbal a lehce ulevil bolesti, která však nebyla zas až tak zlá.
The roof. The roof. The roof is on fire...
Mezitím jsem stáhl tlak plamenometu, čímž jsem mu snížil dostřel, ten v nevelké místnosti, ve které byl nepřítel nebyl zapotřebí a zvýšil rozptyl plamene.
Mezitím se ozvaly další výstřely.
Tohohle mam. Vemte si ten zbytek zatim.
1:0 pro tebe šmejde, ale já mam jak vyrovnat skóre a pak ti ještě natrhnout trenky.
...We don't need a waater...
Zvolil jsem taktiku, která je u E-11 a blasterů všeobecně nepoužitelná, tedy alespoň v efektivním smyslu. Stále ukryt na chodbě jsem otočil plamenomet do místnosti a přejel plamenem ze strany na stranu. Šance že bych blasterem takto něco zasáhl byla minimální, ale u souvislého širokého plamene bylo téměř jisté, že jsem skóre již srovnal, možná se rovnou dostal do vedení.
Nedal jsem mu šanci na to se vzpamatovat a rovnou se vřítil do místnosti
Burn! Mothersucker! Burn!
Nikdy mne nepřestane bavit co dělají vysoké teploty s živým tělem v tak tuhé schránce jako je stormtrooperská zbroj. A bude mne to bavit i když to jednoho dne bude ta má, to mi bylo jasné, ale teď jsem žhavil nepřítele.
Ugriloval jsem nepřítele dokad jsem si nebyl jistý, že už nevstane, pak byl čas na to pomoci kolegům.

Veraten, Základna s generátorem štítu ( :scout: )

V použití táců na jídlo, jak Keeter navrhoval jsem neviděl smysl. Nebyly dost velké aby se na ně mohl člověk spolehnout co se odražení granátů týče a blasterová střela je bude zcela ignorovat. Zachoval jsem však mlčení.
Raději si tedy stoupl na svou pozici na špici. Čekal jsem než si Keeter dohraje s panelem, aby jsme se mohli posunout dolů.
Zkontroloval zásobník a rovnou se připravil na smršť, která musela následovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib, Pyro, Destro, Hunter, Gundam)
S pomstou se Pyro moc nepálil, přesněji z místnosti, odkud se na něj někdo pokoušel útočit udělal jednu velkou pec. O tom, že by dotyčný vevnitř snad mohl přežít nebylo žádných pochyb a žár linoucí se odtamtud i nějakou chvíli po ukončení útoku to jen potvrzoval.

Zbytek týmu se musel rychle přeskupit, aby neschytával zbytečné zásahy od přepadové akce - platilo to především pro Kiba s Destrem. Se štěstím se jim povedlo odvalit se od hlavní palby jen s pár čmouhami na brnění, zatímco Gundam s Hunterem dostali útočníky do křížové palby a Gundam toho nejvíc vpředu ukázkově složil k zemi. Během pěti sekund už byl celý tým u stěny, v níž se nacházely dveře a mohli si rychle vyměnit informace, kdy v místnosti byli nejspíš dva nebo tři útočníci, skrytí za stolem a jednalo se o něco jako odpočinkovou místnost, nebo tam alespoň bylo kanape a nějaká křesla.

(Keeter, Bunny, Blb, Veem, Thane)
Iniciativu ve hledání štítů pojal Thane a připojil se k němu i Veem.
Dveře od chlaďáku nejsou tak velké a dají se lépe odhodit, jedny pro mě a pro Blba, když budeme vybíhat,
navrhl nakonec Veem a Thane mu při možnosti porovnání šířky dveří dal za pravdu. Oddělit je blasterovým výbojem nebyl takový problém a než Keeter přemostil ovládání byli i se štíty nazpět. Tým se tak mohl naskládat dovnitř a už při vstupu se formoval tak, jak bude vystupovat. Nakonec Keeter stiskl tlačítko a turbovýtah se i s typickou melodií rozjel směrem dolů.
Blbe, až se dostaneš do pozici, zkus střílet z pokleku, já budu někde okolo tebe ve stoje. V tom čoudu se nějak hodně neuvidíme, tak nestřílíme po sobě navzájem. Thane, když nepoletí do výtahu granát, tak bude možná dobré když zůstaneš v něm a budeš nás krýt odsud - teda, dle toho co ten čoud dovolí. Vyhodnocení nechám na tobě,
rozdal Keeter ještě poslední rozkaz a překontroloval si rychle svou zbraň.
Chytlavá melodie, co?
poznamenal Veem a poklepával si do rytmu nohou, než se výtah zastavil a dveře se neotevřely.

Veem na pokyn vrazil do spárvy nůž, zatímco se Bunny za ním připravil s granátem a na tři pootevřeli dveře a vyhodili granát před. A opravdu se ozvala palba, která zvonila na dveře turbovýtahu, do něhož se dostalo i trochu z kouřového granátu. Všichni napjatě čekali, dokud se neozvaly dva výbuchy, které pohltily dveře.
Teď!
zavelel Keeter a vyslal pul do obvodu, aby se dveře naplno otevřely a tým vyrazil skrz mlhu do akce.
---------------------
Další kolo uzavírám 20.5.. Jinak se omlouvám za zpožděnou odpověď, ale měl jsem poslední dobou dost napilno a co si budeme říkat, odpovědí od vás tu taky bylo jako šafránu. Jinak Dash s Gnostem mají docela dost absencí, tak by se mohli zkusit objevovat častěji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna s generátorem štítu (Pyro)

Zatímco jsem griloval lunchmeat ostatní se přesunuli tak aby to neschytali od střelců z odpočinkový místnosti. Spokojen se svojí prací jsem se k nim vydal. Nevypadalo to, že by nějak měli do akce.
Tak já se o ně teda postaram.
Oznámil jsem a, asi z nudy, vybral taktiku, které jsem říkal "zlatý déšť".
Vypnul jsem plamínek který zapaloval směs a rozšířil proud na maximum. Přesunul se ke dveřím a napůl poslepu pokropil místnost hořlavinou. Kapičky paliva se zaleskly ve světle umělého osvětlení.
Jé, duha!
Takto jsem mohl kropit jen bez okamžitého zapálení. Kdyby hořlavina již hořela nestačila by ani spadnout na zem. Takto to však vypadalo, jako bych kropil trávník. Dával jsem si pozor, abych moc nenacákal do prostoru dveří, ale velká část zbytku místnosti byla jemně pokropena. Ne moc, ale na pár vteřin požáru to stačilo.
Hmm, gauč, ty hezky hoří. Obzvlášť pokud je pěnovej a ne pružinovej.
Přestal jsem kropit. Stáhl trysku opět do užšího proudu a nahodil plamínek.
Hoří les a hoří váš dům.
Zanotoval jsem a poslal do místnosti plamen. Rychle jsem přejel místnost plamenometem, abych zapálil opravdu vše.
Místnost bude vypadat několik málo vteřin jako peklo, to mi dá šanci abych ugriloval panikařící obránce dozlatova. Obzvlášť, pokud se mi je podařilo pokropit už před zapálením.
Hoří generátor rebelům...

Veraten, Základna s generátorem štítu ( :scout: )

Převzal jsem dveře od chlaďáku a doufal že budou opravdu k něčemu dobrý.
Vždycky mi ta melodie lezla na nervy.
Odpověděl jsem Veemovi.
Čekal jsem na akci, to čekání, když vím že jen pár vteřin zbývá do akci mě vždycky ničilo.
Nakonec se dveře otevřeli a my vyběhli do palby. Drže se možná nejníže jsem střílel do míst kde jsem tušil nepřítele. Žádný z módů zobrazení v helmě nebyl ideální a tak jsem opravdu spíše odhadoval.
Kde je Keeter jsem naštěstí věděl a zbytek nám kryl záda. Tak jsem se zatím příliš nebál, že to napálim do kolegy.
Prosim ať to nedostanu do zad. Prosim ať to nedostanu do zad. Prosimaťtonedostanudozad. Prosimaťtonedostanudozad. Prosimaťtonedostanudozad.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib, Pyro, Destro, Hunter, Gundam)
Zatímco se Kib, Destro, Hunter a Gundam dohadovali, jak naložit s odporem, tak je všechny předběhl Pyro, jenž byl do akce doslova zapálený. Nehleděl na to, že by mohl dostat několik zásahů a dovolil si dokonce nejprve rozstřik směsi, aby ji zapálil až ve druhém kole.
Nepřítel zaskočený takovouto troufalostí se nezmohl na nic jiného, než několik slabých výstřelů, z nichž Pyrovi vznikly pouze dvě nové čmouhy. Tedy, vznikly by, pokud by byly alespoň trochu vidět po zbytkových stopách od spalin. Zakrátko se už pokoušeli obránci pohlcení plameny dostat ven, ale z hořících doběhl ke dveřím jediní, kterého poslal Pyro jednou rano do bezvědomí k zemi a mohl se kochat, jak postupně uhořívá.
Pane, je to magor,
utrousil otevřeně Gundam při pohledu na svého kolegu. Každopádně se zdálo, že tohle patro by mohlo být již zajištěno a tým mohl po chvilce pokračovat dál, aby na konci chodby s ubikacemi spatřil zaplombované dveře, které musely vést k nouzovému schodišti.

(Keeter, Bunny, Blb, Veem, Thane)
Po otevření dveří se tým vyvalil přesně dle rozkazů a Veem s Blbem mohli na svých štítech pocítit pár výstřelů, než se dostali do pozice, kde na ně nepřítel už neviděl. Naštěstí žádný granát už nepřiletěl a tak se z toho vyvinula soutěž ve střílení do dýmu. Zdálo se to jako ukázkový chaos, než se ozval povel - přebít a útok.
Všichni se v tu chvíli ujistili, že jsou jejich kolegové vedle nich, zatímco Thane to jistil z kabiny, než vyrazili společně vpřed.
To co by nepřítel jako poslední očekával bylo, že by se na něj vyřítila čtveřice útočníků - překvapení bylo totální a pouze Keeter chytil nějaký škrábanec.
Ke třem již mrtvým velice rychle začali padat další - Keeter ukázkově jednoho sundal zásahem do hlavy, Bunny doslova ustřílel dalšího z nich, Blb skolil svého na dvě rány a pouze Veem z první salvy neuspěl. Zbylou dvojici si pak rozděli Veem s Blbem, kdy každý sundal toho dalšího. Bez prokázaného zásahu se tedy nakonec ukázal pouze Thane, jemuž situace jako sniperovi příliš nepomáhala.

Rychle ohledání místa pak prozrazovalo, že jdou chodbou, která svažuje mírně dolů a je vyplněná množstvím místností s náhradními díly do stíhaček, bombardérů a podobného vybavení.
---------------
Takže, další kolo bude 3.6. a bylo by fajn, kdyby někdo další odpověděl. Xavův Pyro to očividně zatím zvládá, ale vězte, že plamenomet nemá tolik munice jako blastery a ještě nejste u generátorů. První varování za neaktivitu pak směřuje k Dashovi s Gnostem a vězte, že NPC z vás dělat nebudu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib)

Celou situaci prakticky celou vyřešil Pyro. Napřed se postaral o toho chudáka, který udělal tu hloupost, že stál v dosahu jeho plamenometu a pak se postaral o zbytek, který se nechal usmažit. Jen jediný se pokusil dostat z hořícího pekla. Jediné, čeho dosáhl, byla lekce o odolnosti brnění přímému zásahu plamenometu. Když jsem koukal, jak se ten parchant smaží v konzervě svého brnění, které bylo jen o něco málo méně odolné jako to, co mám na sobě, necítil jsem se zrovna komfortně.

Dej si pohov Pyro. Šetři palivo na grilovací párty po dnešní akci.
Opatrně jsem se jej pokusil vrátit do víceméně normálního stavu a dával jsem pozor na jakýkoliv náznak, že by plamenomet obrátil proti mně nebo ostatním. Slyšel jsem o spoustě podobných případů, přestože oficiálně to bylo vždy uzavřeno jako selhání zbraně.

Po přesvědčení se, že prostor je zbaven aktivity nepřítele jsem vydal povel k postupu k dveřím na konci chodby. Nechci opět plýtvat výbušninami, proto se snažím společně s ostatními najít bezpečný způsob, jak se za ně dostat co nejméně nápadně.

// omlouvám se za chybějící odpovědi, snad to další kola bude lepší. pokud někdo čeká na mé odpovědi, tak raději nečekejte a klidně si Kibovy rozkazy vymýšlejte dle potřeby ;)
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna s generátorem štítu (Pyro)

Celá akce nakonec vyšla celkem hezky, i když jsem schytal dva lehčí zásahy, které zítra ráno nepříjemně ucítím.
Podíval jsem se na ciferník tlaku hořlaviny v nádrži.
Iracionálni sociopat se sklony k agresivitě, bych prosil.
Opravím Gundama oficiální diagnózou, která mi byla přiřknuta když jsem byl u soudu a tak trochu doufal, že by mne jako blázna mohli jen zavřít do nějakého pohodlného blázince. Kde by si dozorci dávali menší pozor na sirky.
Na seržantovu poznámku jsem se neudržel a zvedl hlaveň plamenometu ke stropu.
Vyšlehl krásný plamen který jen dokonal vzhled stropu. Naneštěstí netrval ani vteřinu, nádrž hořlaviny byla již prázná. Pustil jsem spoušť.
Dle rozkazu seržo.
Odpověděl jsem a přehodil plamenomet na druhou nádrž hořlaviny ke vší smůle poslední co jsem měl.
Poté jsem se už jen mlčky zařadil na své místo ve formaci a pokračoval dál.

Veraten, Základna s generátorem štítu ( :scout: )

Nepřítelem jsme se provalili hezky. Tedy hezky...
Když skončila palba zadíval jsem se na díru, skrz kterou prošla jedna z blasterových střel. Zvedl jsem ruku ke své helmě a ohmatal si štítek na průzorem. Zdálo se že ho nakonec ona střela přeci jen neškrábla. Ale bylo to zatraceně těsné.
Zbavil jsem se raději definitivně onoho štítu a vyrazil s ostatními dál. Opatrně jsem nahlížel do jednotlivých místností, jestli se mezi součástkami neskrývá někdo, komu by slušela ožehlá díra v brnění.
Taky jsem se jen tak mimochodem díval, jestli by se mezi součástkami nenašel nějaký ten kanon pro stíhač, nejlépe kompletní, který by nám mohl dobře posloužit jako beranidlo.

Jen bych rád upozornil, že Pyrovu zásobu hořlavin jsem si hlídal a výměnu nádrže jsem plánoval i bez jordiho a mrinhovi poznámky :D
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“