Darion Tann- Štvanice

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Artie

Darion Tann- Štvanice

Příspěvek od Artie »

Jméno: Darion Tann
Povolání: Force-user
Rasa: Míšenec Sitha a Člověka
Planeta narození: Korriban
Životopis:
Zadíval jsem se do ohně, oči se mi zaleskly ve světle plamenů a já začal vyprávět...
Začalo to v brzkém věku, jako každý jiný chlapec či dívka citlivý na Sílu mě Sithové vzali na akademii a stejně tak s náma bylo brutálně zacházeno. Vraždili jsme se mezi sebou jen proto, že nám to nakázali, aby jsme mohli spatřit světlo následujícího dne. A ti co přežili mohli býti zabiti kdykoliv jindy někým jiným, třeba i svým učitelem. Od začátku se mi ten přístup nelíbil. Nedávalo to smysl, spousta vyřazovacích misí a úkolů, aby zbyli jen ti nejsilnější. A to celé jen proto, aby se dále po výcviku vraždily mezi sebou kvůli lepšímu místu v politice...
Chvíli jsem se odmlčel a pak jsem pokračoval.
Proto jsem utekl. Za prvé jsem nechtěl být učastníkem těch nekonečných úkladných jatek, za druhé jsem nesouhlasil se Sithským přesvědčením. Učitelé mi říkali, že jsem slabý, já jsem ale ve svém odklonu od nich našel jinou sílu, proto jsem přežil dost dlouho na to, abych utekl. A tak jsem se vydal pátrat po učení Světlé strany Síly, poznat tvář Síly, kterou mi Sithové zakázali. Byl jsem zrádce, věděl jsem, že mě budou chtít najít, a buď mě napravit nebo spíše pro výstrahu zabít, proto jsem musel najít způsob, jak se co nejrchleji dostat pryč z planety. Nejlepší co jsem za dané situace mohl udělat byla krádež letounu, se kterým se mi nějakým způsobem podařilo pláchnout. Tři dny jsem nespal jen abych se dostal co nejdál to šlo.
Promnul jsem si oči několikrát zamrkal, pohled jsem odvrátil od ohně a zadíval se do okolí.
Měl jsem obrovskou smůlu, totiž štěstí, že mě zadrželi Jediové, byl to Twi'lecký mistr s padawanem, vzdal jsem se jim bez boje, byli přesně to co jsem potřeboval, nepohlíželi na mě s moc velkou důvěrou, když jsem jim přes silové pole své cely sděloval své úmysly a stálo mě hodně času jakž takž je přesvědčit, aby mi zařídli nějakou šanci přidat se ke světlé straně. Odvezli mě stále jako vězně do centra působení Světlé strany na Dantooine jen proto, aby mě přesunuli do jiné cely.
O několik týdnů později přistoupily na můj požadavek a po dlouhém zkoumání mé osobnosti a přítomnosti Temné strany Síly mě nakonec zařadily do jejich učení Síly. To mi bylo 16 let, a mé studium bylo z větší části spíše než učení se toho co už umím učením JAK používat to co umím, aby to bylo v souladu s mírovími neagresivními technikami Jedi, ale to už přeci vše víte Mistře, tak proč se ptáte?

Zeptal jsem se a s otazníkem v očích jsem se pohlédnul do upřímných modrých očí svého lidského Mistra.
PS: Nenutím tě začít od tohoto bodu :)

Zbraň: Obyčejný meč, oranžový a má v úschově červený krystal.

Způsob boje: Ataru/Niman

Schopnosti: Učení Temné strany: Slabá forma Lightening, Choke
Učení Světlé strany: Meditace, začátky Mind trick
Univerzální: Push, Pull, zdvihání malých předmětů, skok

Schopnosti do budoucna: Chce se toho naučit co nejvíc a je mu jedno z které strany Síly.

Další schopnosti: Boj s nožem, učí ho diplomatickým schopnostem a základním znalostem o planetách apod.

Vzhled, charakteristika: Je nižšího vzrůstu asi 170 cm, s velice tmavě hnědými vlasy, barva pleti je vzhledem k míšenectví světlejší červená a výstupky nejsou tak výrazné. Ostatní ho kvůli jeho rase a historii moc neberou mezi sebe a proto má nejlepší vztah se svým Mistrem, který ho nesoudí podle minulosti a vzhledu, ale podle jeho osobnosti.

Znalosti o SW: hexalogie, SWTOR, Jedi academy, SW: The Force unleashed 1 + 2, The clone wars, 2 knihy - Republikové komando 1. + 2. díl + se dá doplnit o archiv Akademie Síly :)

Kontakt: PM nebo Minichat :)
Naposledy upravil(a) Artie dne 02.3.2014 21:35:40, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Přihláška - Darion Tann

Příspěvek od Elinor Rahl »

1. tvé představy o sithech mě donutily mě vyhodit ze hry sithské impérium, které by fungovalo poněkud jinak (a hlavně postava by poněkud jinak vnímala pěkných pár věcí, protože řád Jedi je poměrně dost odpovědný za sithský exodus po velké hyperprostorové válce - a ta společnost je do značné míry postavená na tom, že Jediové napřed vypověděli část svých prakticky umřít do neznámého vesmíru, a že to, co se po velké hyperprostorové válce dělo a co donutilo sithy odejít pryč z původních lokací typu Korriban, byla poměrně drsně vedená genocida). Tohle výrazně víc odpovídá nějakému "odpadu" po různých darksiderských kultech, který se sám za sithy ale často z různých důvodů také označoval.
(Plus odpadá problém, proč se neví o impériu i s takto sdílným bývalým občanem :D )

2. mluvíš o Dantooine, takže tím máme poměrně nadhozenou i dataci, OK, souhlasím :)

3. zamyslím se nad konkrétními letopočty a podle toho doladím příběh - zatím mi vychází, že by postava měla být věkově v rámci té generace, co se z ní bude stavět Revanovo impérium. To přináší spoustu poměrně zajímavých konfliktů a možností, což je super, jenom bych tě chtěla varovat, že se to pokusím táhnout jinudy než přes tradiční "jít do války - poslouchat Radu". O tomhle to prakticky vůbec nebude.

Pokud máš nějaké poznámky, akcenty a tak dále, máš možnost se vyjádřit, ráda bych je kdyžtak zkusila zapracovat.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Artie

Re: Přihláška - Darion Tann

Příspěvek od Artie »

Revan je zajímavá postava a možná mě jeho pohled na Sílu donutí zvažovat jeho následování... A jinak asi souhlasím, světelný meč tedy mám?

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Přihláška - Darion Tann

Příspěvek od Elinor Rahl »

Ano, světelný meč máš, pokud vím, Exarův kroužek přátel temné strany ho používal a nástupnické organizace tedy pravděpodobně také. :D

Výcvik založím v průběhu dneška/zítřka, na dost věcí budu potřebovat elementární matematiku. 8) :twisted:
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Přihláška - Darion Tann

Příspěvek od Elinor Rahl »

Štvanice

3970 BBY. V Republice vládne klid a mír, narušovaný sem tam nějakým politickým skandálem. Ve vnějším okraji probíhá šestým rokem válečná kampaň mandalorianských novokřižáků, kterou však i velká část rozvědky považuje za zanedbatelné šarvátky. Proč se starat o Mandaloriany, když jim tentokrát nevelí žádný sithský pán. A proč se vlastně starat i o sithy. Před šestadvaceti lety skončila poslední válka, Exar Kun byl poražen, jeho následovníci rozprášeni. Z bezpečnostní hrozby zůstalo několik roztříštěných kultů a každý, který se dostal Republice a řádu Jedi do hledáčku, byl eliminován.
Eliminován – krásné a elegantní slovo, za kterým se schovávaly podstatně méně krásné věci. A prostá skutečnost, že Bratrstvo Sithu mezi eliminovanými nebylo. O Korribanu existovaly pouze dvě, tři neurčité zmínky z období kolem velké hyperprostorové války, a tvé znalosti astrografie sice stačily k útěku ze spáru sithského kultu – ale na to, abys tam nasměroval případné jedijské komando, nedostačovaly.
Důležitější však bylo, že tvůj výcvik coby právoplatného člena řádu Jedi se pomalu chýlí ke konci. Krom celé řady světlých stránek to mělo i několik stinných. Třeba…

Coruscant, chrám Jedi

Tvůj mistr Cale Venx byl neklidný. Navenek nedával nic znát a nebýt zvláštního pouta mezi mistrem a padawanem, ničeho by sis nevšiml ani v Síle, ale takhle ti jeho obavy připadaly skoro až hmatatelné. A – iracionální.
Stáli jste v místnosti Rady, vy dva a Rada, povětšinou zastoupená holografickými projekcemi, a kolem tebe létaly informace o novém úkolu. Rutina. Došlo k útoku na důležitého člena – respektive členku – republikové komise pro domácí a zahraniční politiku. Útok se sebou vzal krom její pracovny i dobrou osminu vládní budovy, do které byla situována. Patnáct mrtvých, dobrých dvakrát tolik zraněných, Loreně Yglath se nic nestalo… jen bylo víc než zřejmé, že potřebuje opravdu dobrou ochranu. Takovou, jakou mohou poskytnout jen Jediové. A vzhledem k dřívější spolupráci mezi ní a tvým mistrem jste pro podobný náročný úkol vy dva ti praví.
Jediný háček byl v tom, že to mistr ani zdaleka neviděl tak jasně jako Rada. Chvíli jsi měl dokonce pocit, že část svých námitek řekne nahlas, ale nakonec si zadání úkolu vyslechl, řekl, že rozumí. A tak jste skutečně měli úkol.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Artie

Re: Darion Tann - Štvanice

Příspěvek od Artie »

Coruscant, chrám Jedi

Stál jsem tam, uprostřed místnosti po boku svého Mistra a uvažoval, proč je tak neklidný.
Něco se mu očividně na úkolu nelíbilo, ale já nevěděl co. Rozhodl jsem se, že se ho na to zeptám až opustíme Radu, ale zatím jsm vyčkával a vstřebával informace o našem příštím úkolu.
Páni to musela být nějaká výbušnina, ne dost silná na zničení celé budovy, ale i tak musela nadělat obrovskou spoušť, nehledě na 45 obětí.
Podíval jsem se na Mistra a viděl, že se zhluboka nadechuje, jako by chtěl něco říct, ale zarazil se a místo toho řekl prosté:
Rozumím.
Když jsem opouštěli místnost ve které se nacházela Rada, neudržel jsem svou zvědavost na uzdě a vyhrkl:
Proč jste tak nervózní? Je něco co vás ohledně naší mise zneklidňuje? Tedy kromě toho samotného faktu, že někdo zaútočil na člena, respektive členku Republikové komise?
Srovnal jsem svůj krok s Mistrovým a vyčkával na odpověď.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Darion Tann- Štvanice

Příspěvek od Elinor Rahl »

Coruscant, chrám Jedi

Cale Venx byl - když se vynechaly věci související se studiem Síly - svou hlavní specializací diplomat. Možná i z toho důvodu jsi zvolil poněkud přímočařejší postup. Nezdálo se, že by jej tvá otázka překvapila.

"Když vynechám ty aspekty, že s Lorenou jsem pěkných pár let zpátky spolupracoval a že krom práce v komisi je i jedním z analytiků civilní republikové rozvědky, tak jednoznačně způsob útoku," shrnul své myšlenky najednou.
"Překonat ostrahu vládní budovy - přesněji: překonat ostrahu vládní budovy s něčím schopným způsobit podobnou spoušť - rozhodně není práce amatéra. Pak nedává smysl, proč nebyl schopný cíl zabít."
Mistr po tobě pátravě přelétl pohledem.
"Předpokládám, že víc zjistíme na místě činu a od bezpečnostních složek. Čím víc informací o útoku, tím budeme mít lepší přehled o tom, čemu čelíme, a jak Lorenu vlastně ochránit. Napadá tě nějaká teorie?"

Těžko říct, nakolik byla poslední otázka víc než jen výzva k uvažování nad podle Calea poněkud záhadným problémem. Mistr s tebou v závěsu pokračoval jasným směrem, k chrámovým airspeederům, a cestu si zjevně hodlal zkrátit konstruktivní konverzací.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Artie

Re: Darion Tann- Štvanice

Příspěvek od Artie »

Coruscant, chrám Jedi

Republiková rozvědka? Opravdu to nedává smysl...
Když se na mě Mistr zvědavě podívá a zeptá se mě na můj názor chvíli se zamyslím a pak spustím:
Třeba nebyla primárním cílem právě ona... Co když chtěli jen dát vědět, že toho jsou schopni, a že to klidně udělají zase? Nebo byla cílem jiná osoba, která se však v době útoku v postižené čáti nenacházela, pak by nebyla nutná tak silná výbušnina, která by na sebe upoutala ještě větší pozornost. Nebo měla zkrátka Lorena štěstí.
A nebo...
Bylo nesprávné co mě napadlo, někoho bez dostatečných důkazů obvinit, ale byla to také možnost a proto jsem ji opatrně přednesl.
Také je možné, že na sebe chtěla upoutat pozornost, aby Rada poslala někoho na její ochranu. Což ale nepokládám za příliš pravděpodobné. dodal jsem rychle.
Mohla to být i kamufláž, takový povyk mohl třeba zamaskovat loupež nebo dokonce vraždu, nemyslíte?
Podíval jsem se na svého Mistra a hledal v jeho tváři nějakou reakci na mou teorii.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Darion Tann- Štvanice

Příspěvek od MrTukan »

Na základě nově vydaných pravidel je tato hra považována za výcvik, tudíž by měla být dále hrána ve výcvicích příslušného období. Na požádání s uvedením příslušného období a deklarací, že v tomto období hráč ještě nemá postavu, bude hra přesunuta Administrátorem. Waylin je udělena výjimka pro vedení 1 výcviku.

Pokud toto nemá ambice být běžným výcvikem, ale jedná se spíše o nějakou zvláštní hru, může být hra překvalifikována tak, aby mohla být ponechána v projektech. TO ovšem vyžaduje vysvětlení, které přijme Administrátor.

MrTukan
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“