Výcvik Damien Melentil

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Belisarian
Učedník
Učedník
Příspěvky: 30
Registrován: 12.5.2011 14:50:34

Výcvik Damien Melentil

Příspěvek od Belisarian »

Jméno: Damien Melentil

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: neznámá

Životopis postavy: Ze svého dětství si nepamatuju nic kromě jedné mlžné vzpomínky, o které ani jistě nevím zda je skutečná.
Vybavuje se mi klečí žena před nějakým mužem a pořád dokola jen mezi vzlyky opakuje.
Ne….prosím…..Damiena ne…….moc prosím nechte mi ho.
Potom se objevuje za ženou další muž, který má v ruce blaster a vystřelí na muže, před kterým klečí žena. Pak už si pamatuju jenom výstřel a zelenou šmouhu která ho odrazila někam do stěny. Na to mě muž vzal za ruku a odvedl pryč.
Nikdy jsem nezjistil kdo byl ten muž, který mě odvedl od rodičů, ani místo kde jsem žil a narodil se předtím než jsem se dostal do Řádu. Vyrůstal jsem mezi ostatními dětmi, ale s nikým z nich jsem se nepřátelil. Když jsem byl starší začal jsem se zajímat nenápadně o Sithy bylo mi hned jasné že jsou to všechno šílení fanatici. Čím více jsem se o nich ale dozvěděl tím více jsem viděl podobností mezi nimi a rytíři Jedi. I ti byli z jistého úhlu fanatičtí. Začal jsem se o Sithy zajímat více a našel jsem i podrobný návod jak se naučit některé schopnosti síly. Jak vzít soupeřovu energii a s ni se vyléčit zatímco on je kvůli jejímu úbytku zraněn. Pomalu jsem se i začal učit jak pomocí síly způsobit menší vnitřní zranění. Tyto síly jsem většinou trénoval na zvířatech v tajnosti, protože mi bylo jasné že by mistři nebyli moc nadšení, kdyby zjistili co se učím.
Můj výcvik na Jediho probýhal jako u ostatních cvičení s mečem a učení používaní sily na telekinezi, podařilo se mi přesvědčit jednoho z mistrů aby mě občas učil individuálně obtížnější bojový styl nazývaný Makashi. Bylo pro mě velice náročné mistra přesvědčit, protože prý tento styl používají často temní Jedi. Když jsem boj zvládal mist se rozhodl naučit mě i jedno použití síly tak že nepřítele znehybním a uvedu ho do takzvané „stáze“.
Cvičil jsem všechny dovednosti velmi často, ať už to byli temné nebo světlé síly. Byl jsem rozhodnut stát se Jedim „Rovnováhy“ jak jsem se sám nazval, protože mi bylo jasné, že někdy jsou potřeba oběti a je nutné použit tvrdší donucovací prostředky než je mírumilovné přesvědčování. Jednou mě jen tak napadlo heslo které by vystihovalo to co chci dělat. „Účel světí prostředky.“


Barva čepele: Bílá (pokud bude tato barva vadit z důvodu její vzácnosti tak to změním)

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč (pokud možno bral bych Zakřivený)

Styl boje se světelným mečem: Makashi

Schopnosti: Telekineze, Stáze, Odsání života, Zmrzačení

Schopnosti jako rytíř Jedi: Stázové pole, Pole smrti(odsání životu skupině nepřátel ne jen jednoho)

Poznámky: Výška je 179cm váha 71kg. Mám blonďaté vlasy dlouhé po ramena a mám temně modré oči, Jedijský úbor nosím celý v tmavé barvě. Je mi 17 let a narodil jsem se 3976 BBY.

Rozsah znalostí o SW: Celá filmová sága, Clone Wars 1,2 serie , hry KOTOR, Jedi knight (Kyle Katarn a Jaden), The Force Unleashed.

Kontakt: Kocicak993@seznam.cz


U těch sil jsi nejsem jistý jestli jsem to trochu nepřehnal pokud jo tak to předělám.
Bůh učinil lidi slabými a silnými. Pak přišel Samuel Colt a tento rozdíl vymazal...
__________________________
Každej chlap má někdy strach, že dojdou kule a střelnej prach i ten kanón zrezaví, nikdo víc to nespraví.
Temný dny pak nastanou, ty co maj vstát už nevstanou.

Citace: Kabát-Frau Vogelrauch

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Tvá postava v MW se narodila ve stejný rok, jako ta má. A dělá v řádu podobnej bordel :D
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Belisarian
Učedník
Učedník
Příspěvky: 30
Registrován: 12.5.2011 14:50:34

Příspěvek od Belisarian »

Jo koukal jsem na to a v pár věcech jsme se střetli a očividně jsem trefil i stejnou barvu nadpisů jako ty. :-)
Ale přísahám, že jsem si tvojí přihlášku přečetl až teď co si mě na to upozornil nejde o žádný kopčení. :D
Bůh učinil lidi slabými a silnými. Pak přišel Samuel Colt a tento rozdíl vymazal...
__________________________
Každej chlap má někdy strach, že dojdou kule a střelnej prach i ten kanón zrezaví, nikdo víc to nespraví.
Temný dny pak nastanou, ty co maj vstát už nevstanou.

Citace: Kabát-Frau Vogelrauch

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Na žádost hráče přihláška zavřena a přesunuta do sekce ostatní.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“