MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, bar Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

"Myslím, že svou roli znáš velice dobře. Nemusíš budit dojem naprostého hlupáka a omezence, nemusíš příliš mluvit. Hlavně se dobře dívej a ještě lépe poslouchej. Budeš moje třetí oko a ucho..." shrnul jsem naposledy a poté již naznačil Errovi, že zanedlouho odcházíme a má tedy slabou hodinku na přípravu. Za tu dobu jsem ještě musel projít databázi a načerpat nějaké strohé informace o hře, kterou hodlám já i náš cíl provozovat v onom hráčském klubu.
Musím hlavně vypadat, že jsem to už někdy hrál, aby Dainem nic nepoznal. řekl jsem si a jal se hledat potřebná data.

Když jsem po půlhodině studování vcelku pochopil princip hry, zbývalo se jít do mého pokoje ustrojit. Tentokrát si musím vzít daleko sportovnější a pohodlnější úbor. Rozhodně vynechám vše, co jsem měl na sobě v kasínu... rozhodně jsem kývnul hlavou, když jsem se v pokoji podíval do zrcadla.

Za deset minut jsem již stál opět dole v baru a stylem oblečení a vystupováním jsem teď skutečně mohl připomínat bohatého snoba. A právě tak chci budit dojem i v klubu, aby Dainem neměl sebemenší podezření, že patřím k rodině Leechio.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd V, Ošuntělý bar ( Ghia "Mňau" )

Hmmm… Takže, když se budem chtít začít rvát, bude proti mynockům přesila, to zní fajn. Jenom, pokud ovšem hádku vyprovokujeme správně.
Bez dalšího otálení vyrazím k osamocené připité studující osobě.
Zdravím. Můžu přisednout? Vy ste od Krvavých mynocků, že jo? To je jasný, hele chtěla jsem vás o něco požádat. Už jsem o vás hodně slyšela.
Tak a teď trochu dopomoc Silou.
Věříš mi! Jsem důvěryhodná osoba. Zrovna někoho takového sháníš.
Tak přesně takovéto myšlenky jsem se mu snažila vnuknout, bylo to mnohdy mnohem jednoduší než mind trick, ale na ten dojde.
A když to půjde příliš pomalu, tak to pořešíme rychleji.
Tak jsem se chtěla zeptat, jestli někoho nenabíráte, pochopte, někdo tak známý a význačný jako vy.
Snad jsem to moc nepřehnala. Snad.
Ano, šlo to v tu chvíli jednodušeji, ale ... Každý máme svý důvody.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od MrTukan »

ISD - sál

Al Verttigo pozdravil důstojníka pouhým pokynutím hlavy a neobtěžoval se ani otevřít pusu a plýtvat svými slovy na pouhého poskoka, jak si důstojníka pracovně označil. Pohyboval se ve své drahé a honosné róbě důstojně a celkem pomalu, aby si mohl loď prohlédnout pozorně i zevnitř. Lhal by, kdyby řekl, že na něj hvězdný destruktor neudělal dojem. Pár již už viděl, ovšem teď to bylo poprvé, kdy si jej mohl prohlédnout i zevnitř, a tak této možnosti využil. Věděl, že jeho droid se bude jistě také pilně rozhlížel a střádat své poznatky, které by se třeba někdy mohly hodit, a tak byl jeho pohled spíše turistický.

Když dorazil do sálu, prohlédl si nejdřív zběžně všechny přítomné aby zjistil, zda zde nejsou nějací známí. Na okamžik upoutala jeho pohled vyzývavá dáme, ale vzhledem k tomu, že Al byl již v letech, kdy dal radši přednost sklence něčeho ostřejšího nebo párečku rozžhavených mladých kurviček před obstarožní nádherou, rozhodl se zamířit k jednomu ze stolků s občerstvením, ulouvit nějaký ten dobrý drink a chlebíček a pokusit se vmísit do některého diskutujícího hloučku než se začne něco dít.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Ošuntělý bar: (Ghia "Mňau")
Ghia si z možných kandidátů vybrala svůj cíl a vyrazila přímo naproti němu. Bez váhání se u něho posadila a začala několika lichotkami se získáváním přízně muže, který měl informace, které hledala. Ten k ní nejprve vzhlédl a přemýšlel, co mu asi ta velká žena s huňatým kožichem chce.
Tak jsme známí, to jo,
zareagoval nejprve krátce muž a lichotka plus drobný vliv v Síle na něm začaly dělat svoje. V jeho očích se probouzel zájem a to bylo přesně to, co Ghia chtěla.
No, tak lidi nabíráme pořád. Tedy i ... další druhy. Zrovna nám pár členů odešlo,
odpověděl a Ghia už věděla, že se k tomu staví kladně, ale i tak tam pořád byly jisté bloky zabraňující úplnému podmanění. V tom by ji však mohla pomoci trpělivost.
Ale taky potřebuju vědět, co umíš. To víš, každej by chtěl džob, ale my potřebujeme ranaře. U nás se do toho musíš umět opřít a nebát se něco rozbít. Co tedy dovedeš?
pokračoval muž z mynocků a pokusil se narovnat, aby působil důstojněji, i když v jeho stavu to nebylo nic jednoduchého. Ghia věděla, že k úspěchu ji nyní stačila jenom vhodná kombinace slov, kterou použít a mohla by dosáhnout svého.
-------------------------------
Jedná se o meziodpověď pro Ghiu(Kazma), všichni ostatní mají ještě čas do následující neděle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: MMPM

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd V, Ošuntělý bar: (Leman Rae)

Mluvil jsem o omračujících granátech, ne o tříštívých... pokud lidem nestačí to, že z omračených vyberem ty zmetky, můžem tam hodit ty tříštivé a necháme vybrat střepiny. To by se jim snad mohlo líbit víc, ne?
dodám poručíkovi, když šáhnu po omračujícm granátu a odpovím na jeho otázku
Proč ne, ale nerad používám pěsti. Na boj zblízka sebou nosím takové malé, lehké, lesklé... kladivo. A tak stačí říct a cíl už je mrtvý. Teda pokud ten cíl nechete živý, to si budete muset udělat sám.
řeknu a vytáhnu kladivo.
Hmm, v jedné ruce granát, v druhé kladivo... to je divná kombinace.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd V, Ošuntělý bar (Ghia „Mňau“)

Chce to nějakou jednoduchou dopověď. Není to hutt, nepotřebuje nic náročného. Ne, servítky si snim fakt brát nebudu.
Jaký typ zubní protézy si přejete?
Odpověď, jako odpověď. Pro efekt prokřupnu několik kloubů na tlapě.
Fajn zpozorněls, takže dál.
Funguju na kontaktní vzdálenost, jako vyděrač, vrah a bodyguard už nějakou dobu, jenže když vám to tady budu říkat, tak to jsou jenom slova, ale když někoho praštím, tak mi budete věřit, takže koho?
A co jestli na to přistoupí? Snad ne. Ale je to sranda si zase pustit tlamu na špacír, co? A sledovat pak ty ksichty? Samozřejmě.
Podobná společnost mě vychovávala, úspěch by se měl dostavit, a když tak, trošku pozměníme pravidla hry.
Ale upřímně, vlepit někomu se mi teďkom fakt nechce.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Hvězdný destruktor třídy Imperial, společenský sál (SH-11)


Inicializuji databázi...

Název: Hvězdný destruktor třídy Imperator / Imperial-I
Výrobce: Kuat Drive Yards
Délka: 1 600 metrů
Motory: 3x KDY Destroyer-I, 4x Cygnus Spaceworks Gemon-4
Hyperpohon: Třída 2.0, záložní 8.0
Zdroj: SFS I-a2b Solárně-ionizační reaktor
Výkon zdroje: ~7,73 × 10 ^ 24 W
Štíty: 2x KDY ISD-72x
Senzory: 2x KDY ISD-72x
Zaměřování: LeGrange
Zbraně: 6x Dvojitá těžká turbolaserová věž, 2x Dvojitý těžký iontový kanón, 2x Čtyřnásobný těžký turbolaser, 3x Trojnásobný střední turbolaser, 60x Iontový kanón Borstel NK-7, 10x Phylon Q7 Projektor tažných paprsků
Nákladová kapacita: 36 000 metrických tun
Podpora života: 6 standardních let


Když se imperiální raketoplán odlepil od země, SH-11 se nohama magneticky přichytil k podlaze, aby se nemusel držet, a zůstal nehybně stát až do chvíle, kdy už na palubě hvězdného destruktoru raketoplán oba stormtroopeři i jeho pán opustili. Tehdy deaktivoval magnetické plošky na nohách a následoval Ala do společenského sálu.
Tivius Barvool.
Jakmile stormtrooper to jméno vyslovil, SH-11ce se "vybavilo" - tedy rozsvítilo na HUDu - jako strategický subjekt.
Cestou do sálu droid skenoval veškeré osazenstvo destruktoru, které potkali, a neobjevil nic neobvyklého. Dále usoudil, že by nebylo od věci pokusit se napojit na mikrofony a místní komlinkovou síť a poslouchat na ní, aby pátral po jakýchkoliv zmínkám o jejich přítomnosti.
Upozornit, pokud někdo vysloví: Chionti, Don, Glee, Leechio, Al, Vertiggo, Leman, Rae, Pumpy, Luca, Abbé, Lugano...
Seznam skýtal jako rezervované slovo jména každého platného člena Rodiny, jak měl SH-11 uloženo v databázi, včetně sebe samotného.
Pane, pro optimalizaci komunikace si prosím vezměte tohle, otočil se droid na Dona a podal mu aktivované, na 2048bitové šifrování a nepravděpodobnou frekvenci nastavené bezdrátové sluchátko, které měl dosud bezpečně uložené v pro něj vyhrazené přihrádce skryté ve hřbetu ruky, té opačné než ve které sídlily zbraně.
SH-11 i přes zvolené šifrování a frekvenci udržoval dosah komunikace akorát dostačující k tomu, aby na sebe se sluchátkem spolehlivě "viděli".
Po příchodu do sálu SH-11 jako vždy nepřestával skenovat okolí před čímkoliv nezvyklým nebo nebezpečným.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od Garth Devilman »

Před prádelnou (Abin Ferrence)

Možná byla Bukka zelenáč, ale rozhodně nebyla hloupá.

Říká ti něco fráze: „Střelit kozla?“ Nedbale jsem hodil nedopalek na ulici.

Tak přesně to teď jdeme udělat…

Skoro jsem si přál, abychom vrhli doprostřed přestřelky, ovšem to by bylo příliš jednoduché.

Do háje…

V duchu jsem sám sobě vyčítal, že jsem ji vzal sebou.

Ale co to znamená? Bojím se o ní, o své krytí, oboje dvoje?

Sakra…

Zaměstnej majitele, proplížím se zadem a zkusím něco zjistit. Sejdeme se tady. Pokud se něco podělá nebo se do deseti minut neobjevim, tak odsud okamžitě zmiz jasný?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Re: MMPM

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Elisa Dyre)
S blasterem to zní dobře a s maskovanou čepelí sice o poznání hůř, ale stále ještě skvěle. Co jsem mohla nechat v otázce... dalších doplňků... na Donovi, jsem se rozhodla na něm nechat a radši se věnovat té ženštější části přípravy.
Otázka šatů byla to jednodušší. Měla jsem velmi konkrétní představu, jaké typy si mohu dovolit, aby vynikly přednosti a bylo to vhodné. Lítání po obchodech jistil nákupní systém, a tak jsem se mohla soustředit na vyhledání něčeho tmavě modrého, elegantního, nepříliš výrazně zdobeného. Po kratším váhání k nim přihodím i vhodné a ladící černé lodičky na nižším podpadku.
Ze šperků jsem rozhodnutá si vybrat ten stříbrný, se sofistikovaným květinovým vzorem.
Spokojeně se usměju. Jo, tohle půjde - a bude perfektně ladit k mojí úloze.
Horší je návštěva salonu krásy, z které jsem, upřímně řečeno, nervozní. Už proto, že to skutečně musím udělat osobně a že se necítím právě nejlépe, když se mi někdo příliš ochomýtá v osobním prostoru. Příliš mnoho nepříliš příjemných zkušeností s ex-manželem. Každopádně nebylo na výběr.

Vorzyd 5 (Shae Dyre)

"Hmmmm..."
odpovím donovi a pokračuju v koukání se z okýnka.
"Tak prostě uvidíme, co se z té zoo vyklube."
Pokusím se o povzbudivý úsměv, ale ve skutečnosti mi to je i jedno, jestli uvidím množství ještěrů, nějaké chlupaté tvory a třeba i tauntana. Mnohem víc mě zajímalo prostředí tam venku, tržiště vypadalo skutečně zajímavě a snažila jsem se vtisknout si do paměti co nejvíc detailů a podrobností.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: MMPM

Příspěvek od Heinz »

Vorzyd V, bar Chionti (Herm Dreykop)

Promýšlení mi moc dlouho netrvá, má pravdu, sice je to trochu paranoidní, ale proč zbytečně riskovat. Paranoia je koneckonců to, co lidem v podobný branži denně zachraňuje život.
„Souhlasím, křestní jméno by se mělo změnit... nějaké běžné a často se vyskytující... co Rand?“
Znal jsem nejmíň dva lidi, kteří se tak jmenovali, a jako přijmení se tohle jméno objevuje ještě častějc. S tím by už neměl být problém.
Počkám, než si budu moct vzít identičip, až pak vyrazím zavolat si taxispeeder. Nechci použít osobní comlink, nejspíš ze stejné paranoie, z které technik nechtěl, abych použil své křestní jméno, radši zavolám z veřejného baru. Taxi si objednám za půl hodiny, a tak mám spoustu času nahrát si do datapadu několik dokumentů o landspeederech - ať mám co studovat.

Vorzyd V, apartmány

V taxíku neztrácím čas a poctivě studuju alespoň základy o typech, fungování landspeederů a zároveň několika nejběžnějších modelech. Skoro lituju, že mě nikdy nic takového nezajímalo, teď by to bylo všechno mnohem snazší. Vystoupím a zamířím přímo do recepce. Rozhodnu se rovnou zapadnout do role – od pohledu milý, nekonfliktní, ale s nijak přehnanou sebejistotou.
„Dobrý den, měl bych tu mít rezervován pokoj,“ podám ji ID a přátelsky, upřímně se usměju, „dneska jsem si ho rezervoval, třetí patro, pokoj 136. Jmenuju se Rand Aletha.“
Snad nebude dělat problémy...
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Abbé Lugano)
Abbé se tentokrát chtěl na svůj úkol připravit co nejlépe a začal studiem hry, která ho čekala. Pravidla hry se zdála jednoduchá - na uzavřeném kurtu dvacet pět metrů dlouhém a deset metrů širokém rozděleném v půli stáli proti sobě dva hráči. V ruce měli středně velkou raketu asi o velikosti pánve na smažení s plochou pokrytou jakýmsi pružným materiálem. Uprostřed hřiště se vznášely tři různě velké kruhy a byla tam asi půl metr vysoká bariéra. Cílem bylo dostat hodně skákavý míček skrz co nejužší z kruhů a zároveň ho nenechat spadnou na své polovině hřiště. Najednou byly ve hře dva míče - jeden rychlý a druhý pomalý, ale s větší rotací. Za kruhy vprostřed se dalo získat 1-3 body za úspěšné prohození skrz, za to, že soupeř nechal spadnou míček na své polovině ztrácel pět bodů. Cílem bylo získat dvacet her po jednatřiceti bodech přesně. Pokud se počet překročil, tak se další zasažený kruh odečítal do doby, než bylo opět níže než 31 nebo stejně. Jednatřiceti se nesmělo dosáhnout pádem míčku na své půlce, jinak byla penalizace v podobě odečtení deseti bodů. Hra se nazývala holeniss a byla považována za směs náročné a mnohdy taktické hry.
Oblečen a připraven se Abbé setkal dole v baru s Errem, který se také ustrojil zhruba podle situace a mohli tak společně vyrazit.
Vezmeme si landspeeder, nebo chcete jet něčím jiným?
zeptal se Err připravený na misi.

Vorzyd V, Před prádelnou: (Abin Ferrence)
Abin se ocitl v rozporu, když uvažoval nad tím, proč vlastně vzal Bukku s sebou na tuhle misi. Ano, byla sice pozorná a všímavá, ale zase působila dojem správného poldy až do morku kosti. Rozhodně to ale bylo něco, co si vyžádá Abinovu pozornost, byť dle všeho o něco později, protože tady měl úkol.
Dobře. Kdyby bylo něco špatně, tak volej na komlink,
pokývala Bukka a zamýšlela se nad tím, jak by nejlépe upoutala pozornost v Abinův prospěch. Když si byla jistá, tak pokynula Abinovi a vyrazila dovnitř, zatímco Abin mohl co nejméně nápadně vyrazit k zadnímu vchodu.
Netrvalo mu příliš dlouho než ho našel, ale jen proto, aby zde nalezl kvalitní a důmyslný elektronický zámek. Ten se dal otevřít zaměstnaneckou kartou nebo zevnitř, tedy pokud by nepřistoupil k násilnému řešení. Každopádně mu to už takhle z kraje vystavilo poměrně nepříjemnou překážku, naštěstí se však nezdálo, že by tu byla někde nějaká kamera nebo senzor.

Vorzyd V, Cesta:(Al Verttigo, SH-11)
Zatímco Al procházel do salonu, tak SH-11 monitoroval vše okolo sebe, aby nenarazil na nic neobvyklého, co se hvězdného destruktoru třídy Imperial-I týkalo. K dispozici měl nejenom jeho specifikace, ale dost podrobné plány na to, aby věděl, kde je jaká důležitá sekce, nebo neužitečná místnost. Netušil, kdo získal tato data, ale on jimi disponoval a automaticky tak věděl, kde se nachází, nebo kudy kam se dostat. Potíže však byly již s napojením se na komunikaci, protože jeho dešifrovací programy nebyly schopné při současném rozložení výkonu dešifrovat imperiální vysílání a mohl tak naslouchat pouze komunikaci na krátký dosah. I když měl vysoký výpočetní výkon, tak neustálá analýza jeho okolí jej naplno zaměstnávala.
Z analýzy potravy nedetkoval SH-11 nic podezřelého, pouze jeden druh chlebíčků se zdál být na hranici prošlosti. U dvou lidí tady našel skrytý příruční blaster, maximálně však o dostřelu deseti metrů, než by byl velice nepřesný. Většina přítomných pak byla dále vybavena komlinky a někteří měli i datapady. Vše se zatím zdálo v pořádku a v komunikaci na krátkém dosahu mohl detekovat jméno rodiny Leechio pouze při Alově příchodu. Jinak se zdálo, že rodina nebyla předmětem k hovoru.

Al se vybaven potravinami přidal ke skupince diskutující o nových drbech z Coruscantu vztahujících se na diskuzi o nejmocnějších mužích po císaři a jeho pravé ruce Darthu Vaderovi. Často zde padalo jméno velkomoffa Tarkina, zatímco někteří oponovali různými velkoadmirály nebo dalšími osobami z blízkosti císaře.
Diskuzi narušil až příchod očekávaného muže - Tiviuse Barvoola. Poměrně atleticky stavěný moff nakráčel zcela sebejistě dovnitř a po boku mu cupital mladík v uniformě důstojníka a datapadem v ruce. Pozdravil se s několika přítomnými, získal nějaké potraviny a Al mohl sledovat, jak se k němu stahují různí jedinci, kteří by s ním rádi chtěli mluvit. Bylo na něm, jak se pokusí o něco podobného on, nebo zda-li zvolí jiný přístup.

Vorzyd V, Cesta ulicemi: (Shae Dyre)
Shae byla sice tržištěm a lokální akcí zaujata, ale neměla se k tomu, aby se pokusila Dona přimět ke změně plánu. Ten se převážně věnoval řízení, protože nákladní landspeeder před nimi se blbě natočil a zablokoval celý prostor před nimi. Don se otočil za landspeeder, aby se podíval, jakou má možnost couvnout, ale kolona za nimi byla již dost dlouhá. Když se ozvalo hlasité troubení, zvuk srážky a následovalo hlasité nadávání, tak bylo jisté, že směrem dopředu se doprava v nejbližší době nepohne. Na vzlet vzhůru také nebylo dostatek prostoru, tak Don vyřešil situaci alespoň tím, že odbočil do volného místa při kraji cesty a landspeeder tam tak odstavil.
Zdá se, že si budeme muset počkat, než se nám uvolní cesta, nebo se rozpadne ta kolona. Ale když vidím tu ochotu řidičů za námi, tak to nějakou dobu potrvá,
povzdechl si Don nepatrně, když se vyskytla tato komplikace. Prokázalo se tím jenom, že ani on nemůže občas počítat se vším a najdou se proměnné, které jej přinutí měnit plány.
Ale můžeme se třeba podívat na tu tržnici. Je to pár minut cesty pěšky nazpět a než se uvolní cesta, tak bychom to mohli alespoň projít. Tedy pokud chceš?
navrhnul Don alternativní plán vzhledem k vývoji situace a čekal, jak na to bude Shae reagovat. I když si možná stihl všimnout jejího zaujetí místním tržištěm při průjezdu okolo, byť to Shae nemohla vědět.

Vorzyd V, Salón krásy: (Elisa Dyre)
Elisa si s výběrem šatů a doplňků nemusela zbytečně lámat hlavu a během chvilky zkoumání měla objednané šaty i boty, které působily elegantně a byla u nich poznámka, že díky pružnosti materiálů jsou vhodné i pro větší pohyb, což ji jenom vyhovovalo, kdyby se něco stalo a bylo potřeba utíkat. S botami to sice bylo horší, ale nižší podpatek nijak nemlátil do očí a zdál se alespoň postačující v rámci možností.
Složitější byla návštěva salónu krásy, z něhož měla Elisa jisté obavy. Ten, který měla doporučený Donem na ni okamžitě zapůsobil oku příjemnými barvami a v pozadí mohla zaslechnout uvolňující hudbu. Netrvalo to dlouho a dorazila k ní hezky nalíčená slečna, kdy make-up pouze zvýrazňoval ty pěkné části a zakrýval ty nehezké. Nebylo to nic přeplácaného nebo neuváženého a vypadalo to, že tímto se snaží jenom dokázat své schopnosti. Při představení se byla Elisa zavedena do soukromé místnosti, kde k ní dorazila asi čtyřicetiletá twi'lečka, která byla líčena podobně jako slečna v úvodu.
Dobrý den, madam. Prosím posaďte se a hned začneme, vzhledem k vašemu zranění to bude trochu náročnější, ale nemusíte se ničeho obávat,
pronesla twi'lečka a vyčkala, než se Elisa usadila, zatímco si ji zkoumavě prohlédla a začala si připravovat věci.
Nejprve začnu s mytím vlasů, takže si prosím oblečte nepromokavou zástěru. Možná bych je i trochu přibarvila k tmavě červené a použila barvu s mírným leskem. Poté určitě upoutáte pozornost. Pokud bude potřeba, tak i jednoduché zastřižení a co se vzoru účesů týká, tak nechám na vás jestli bude chtít složitý skládaný směrem vzhůru, spíše volný k zemi nebo nějakou kombinaci. Poté budeme pokračovat dále. A pokud máte nějaké přání, tak vám samozřejmě naslouchám,
začala twi'lečka s představováním procedur, které Elisu čekaly a které jí byly navrženy. Zároveň ji nechala prostor pro její vlastní vyjádření, pokud by měla představu o svém vzhledu.

Vorzyd V, Apartmány: (Herm Dreykopp)
Herm nakonec přistoupil ke změně jména, což bylo jenom několik stisknutých kláves a změna byla hned hotová. O něco později tedy odcházel z baru již pod jinou identitou.

Když Herm dorazil do apartmánů již jako Rand Aletha, tak nejprve zamířil k recepci. Muž za durasklem si jej chvilku podezíravě prohlížel, než nahlédnul do svého terminálu a studoval ho. Nakonec se otočil a na chvilku odešel, než se vrátil s přístupovou kartou.
Tady máte klíč, apartmán by měl být v nepoškozeném stavu, kdyby něco, tak se vraťte a sepíšeme to. Koukám, že první nájemné už dorazilo, tak ještě jeden otisk sem a sem a můžete jít bydlet. Jinak tím klíčem si otevřete i hlavní dveře, ty se od jedenácti večer do šesti ráno uzavírají. Pak je dobré brát ohledy na sousedy, abyste je zbytečně nerušil a nevznikaly potíže. Nějaké otázky?
zeptal se recepční, domovník a kdo ví co ještě, než Hermovi-Randovi předal kartu a nechal jej jít do apartmánu. Herm se nemusel strachovat o svůj otisk, který bude velice brzy nahrazen jiným, aby se zachovala jeho identita v bezpečí.

Když Herm vstoupil do apartmánu, tak mohl být překvapen, že byl plně vybaven vším, co by mohl potřebovat. Od terminálu se zabezpečeným připojením, dodatečnou kontrolou při vstupu pro členy rodiny nebo vybaveným šatníkem různými velikostmi oblečení, kde by našel i něco pro sebe. Dokonce našel v ledničce nějaké čerstvé jídlo, což znamenalo, že Don nechával o bezpečné byty po Vorzydu pravidelně pečovat. Prostě to tu celé vypadalo jako příjemný apartmán pro běžného jedince. S tou výjimkou, že v pracovně ve skříni by našel i nějaký ten blaster, odposlouchávací zařízení, binokuláry a nějakou další polní výbavu.

Vorzyd V, Ošuntělý bar: (Leman Rae, Ghia)
Ghia se rozhodla přistoupit k blafování a nasazení hrozivého výrazu, aby muž naproti ní nejprve cuknul s sebou dozadu, než se po chvilce začal pobaveně smát. Ghia už v ten moment tušila, že byl s její odpovědí spokojený a více to rozebírat nebude.
Sice bys mohla praštit támhle Kurta, ale asi by z toho nebyl nadšenej, kdybys mu tedy nevymlátila mozek z hlavy,
usmíval a snažil se se záchvatem smíchu srovnat, aby mohl normálně mluvit. Nakonec to vyřešil dalším drinkem, což znamenalo opět o něco jednodušší manipulaci s ním, pokud by to Ghia potřebovala.
Ale na kontaktní vzdálenost se vždycky něco hodí. Mám ale ještě jednu otázku, nemáš nějaké potíže s imperiálama nebo huttama? Poslední věc, co bychom potřebovali je, abychom přijali někoho, po kom jdou. To jistě chápeš, že?
pokračoval dál muž a přemýšlel, jestli si má dát ještě jeden drink nebo ne.

Rinzler už se chtěl praštit dlaní do hlavy, když mu Leman odpověděl ohledně granátů, ale vzhledem ke svým vylepšením si to radši rozmyslel.
Měl jsem samozřejmě na mysli ty omračující. Jen si vem, jak bys byl nadšený, kdybys chlastal nebo třeba balil nějako kočku a někdo ti k nohám hodí omračující granát?
podíval se na něj a snažil se vypadat co nejvíce sarkasticky to jenom šlo. k tříštivým se radši nevyjadřoval, aby si to Leman nezačal vykládat po svém. Mezitím už Rinzler vystupoval z landspeederu a pokynul Lemanovi ať udělá to samé.
Klidně si použij světelný meč, jestli nějaký máš, ale trefuj jenom ty správné, ano? Rvát se umí kdekdo, ale my se musíme umět rvát stylově. To zanechá dojem - jen si vem, jak se musí cítit někdo, když ví, že po něm jde organizace, která přijde do baru a sejme přesně ty, které chce, aniž by kohokoli jiného zasáhla? Když někdo dovede udeřit tak tvrdě, ale přesně? Ten následný strach už udělá půlku věcí za tebe při příštím útoku. Ale ten mě napadá, co si myslíš o tom žebrákovi před barem?
pokusil se Rinzler vysvětlit, proč chce postupovat tak, jak to Lemanovi vykládal. Zároveň jej upozornil na žebráka, který se velice často rozhlížel okolo sebe a zdálo se, že je velice vnímavý.
----------------------------------------
Takže, další kolo uzavírám 9.9. či dříve, kdyby odpověděli všichni. Zároveň do tehdy zvážím, jestli urychlím hru na týdenní odpovědi. Zároveň nechávám prostor pro mezikolo pro ty, kteří jsou sami v týmu, nebo pro Ghiu, která tak může situaci vyřešit bez násilí. Co se postav týká, tak vyřazuji Jazenovu postavu a uzavírám její příběhovou oblast, v mírném ohrožení zůstává Shae Dyre(Elinor) a SH-11(Shisco), jinak je vše bez problémů, byť by si někteří měli hlídat aktivitu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, bar Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

"Je dobře, že se na to ptáš, Erre. Zajdi za našim garáž-mistrem, ať Ti dá to nejlepší, co máme k dispozici. A ať je to žihadlo co nejblýskavější, že mu to osobně vzkazuji a pak si to taky zkontroluji! Z vozidlem mě můžeš čekat před barem, za chvíli se tam setkáme" řekl jsem mladému Assybovi. Záměrně jsem vybral opravdu výrazné vozidlo, abychom budili dojem skutečné honorace.

Poslal jsem Erra napřed, abych s ještě utřídil nějaké myšlenky a nápady. Předně jsem zvažoval, jak navázat kontakt s Dainemem? Zda imperiálního představitele vtáhnout do hry a případně se s ním sázet, či nenápadně se vetřít do jeho přízně. Nevěděl jsem, co přesně je zač a jak bude reagovat na mou přítomnost, případně nenápadné narážky na rodinu Leechio. Hrozilo, že to bude nějaký kariérista, jenž se nedá přemluvit ani uplatit. Lepší by byl zkorumpovaný hajzl (bože, odpusť mi mé rouhání...). S takovým by se už dalo pracovat...

S rozporuplnými pocity jsem vyšel před bar a vyhlížel Erra s přepravním prostředkem.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd V, Ošuntělý bar (Ghia „Mňau“)

Zazubím se.
Tak se podařilo. Všichni jsou stejní, ukažte jim rozhodnost a agresivitu a jsou vaši.
Mám dobrou náladu, vše se vyvíjí jak má, což je fajn, ovšem pokud se něco pokazí, tak to bude špatný,
Aha, huttové a imperiálové. Ten poslední hutt, co měl se mnou problém skončil na velmi jemné propražené plátky a impové, no když je někdo bývalej Jedi.
Zamyslím se nad jeho otázkou.
S huttama se nepřu, no a imperiálové, ti mají jenom problém s tím, že sem vyšší, silnější, než oni a mám chlupy.
Tak s tím teď trochu pohnem …
Když tak, kde nebo komu se mám hlásit?
Chceš mi to říct, nepociťuješ žádné podezření.
Namlouvám mu skrz sílu, jak už před tím. Teď už by to neměl být takový problém.
Vsadím se, že kdyby mu někdo řekl, ať řekne bez přemýšlení kočička, dostal by z něj něco sotva jako košiška a to jenom pokud by měl hodně velké štěstí.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od Garth Devilman »

Před/Za prádelnou (Abin Ferrence)

Dával jsem si sakra pozor, abych nepřilákal pozornost a počkal jsem dvě vteřiny, než jsem se vydal zadem. Bohužel mi veškerá opatrnost byla na nic. Cílem akce bylo zaměstnat prodavače, abych proklouznul dovnitř a já tu teď stál před elektrickým zámkem, který mohl při větším náznaku síly spustit alarm.

Skvělý...

Potřebuju otevřít zadní vchodový dveře… Zašeptal jsem do komlinku.

…Ani neotevřu blbý dveře.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Ošuntělý bar: (Ghia)
Ghia si mohla gratulovat, protože svůj úspěch už měla prakticky v kapse. Stačilo zvolit pouze několik vhodných slov a nikdo by již nepochyboval o tom, že se stala novou členkou gangu. Tehdy, rozhodně se nezdálo, že by o tom pochyboval muž před ní. Ghia si toho byla vědoma, stejně jako moc dobře věděla, co by v této chvíli neměla říkat.
No, to by snad mělo být v cajku, pokud tě nehoní za to, že jsi nějakýho z nich roztrhala,
ušklíbl se a trochu smutně se podíval do své sklenky, zatímco Ghia využila své tajné zbraně. Zapůsobit na jeho mysl v tomto stavu bylo mnohem jednodušší, než hodit po Imperiálovi kámen pomocí Síly. I proto, že kameny nebyly dost často po ruce, když už to člověka napadlo.
No, můžeš zajet do továrny na výrobu mraženého krému na druhé straně čtvrti. Garážový vstup je přes nedaleký kanál, ale to nepotřebuješ vědět. Stačí tam přijít a říct, že chceš vyrábět hutně krvavý mražený krém s recepturou podle Natheya. To pak budou vědět, že jsem tě poslal já. Ale důmyslná schovka ne? Kdo by tohle čekal, heh ...
vychválil si Nathey, jak dobře jeho gang vymyslel schovku pro svoje sídlo, když se nejednalo o žádnou opuštěnou fabriku nebo skladiště, jak bylo u takovýchto gangů zvykem.

Vorzyd V, Za prádelnou: (Abin Ferrence)
Abin z vývoje situace nebyl vůbec nadšený, protože se dostal do mrtvého bodu a sám se zatím neodvažoval situaci nijak rozřešit. Rozhodl se tedy nejprve, že zkusí využít svých zdrojů, které měl k dispozici. Tedy, že zavolá Bucce a zjistí, zda-li by mu mohla nějak pomoct.
Chvilku trvalo, než Bukka komlink zvedla, jak se nejspíš musela vymluvit z rozhovoru s obchodníkem. A i poté zněla poměrně nejistě ohledně vyjadřování a tedy nemohla mluvit úplně otevřeně.
Prosím, cože se stalo?
odpověděla nejprve Bukka, aby byla chvilku zticha, jak sama rychle přemýšlela nad tím, co by měla říct. Odpověď nejspíš znala dříve, než ji vyřkla, ale dle všeho ji musela ještě správně formulovat.
Vždycky voláš kvůli takové hovadině a co mám podle tebe s tímhle dělat? To si myslíš, že můžu jen tak za nimi přijít a říct, co chci? Už takhle mě často považují za idiota, protože to je furt tohle a tamto,
zvýšila hlas Bukka a rozhodla se odpověď zakomponovat do role, kterou si nakonec vybrala pro rozmlouvání s tím,kdo tenhle podnik vedl. Abin si musel dát komlink trochu dál od ucha, aby neriskoval drobný úraz sluchu.
A nebreč prosímtě, to tam snad není nějaká jiná možnost? Díval ses třeba nahoru do patra? Nebo do sklepa? Vždyt víš, kam všude jsi schopen to schovat. Ani bych se nedivila, kdyby to bylo u sousedů nebo dokonce na střeše!
pokračovala Bukka ve své roli dominantní ženy, až si Abin nemohl být chvílemi jistý, jestli to nakonec nemyslela vážně. On naštěstí mohl mluvit normálně, což mu z jeho strany komunikaci ulehčovalo.

Vorzyd V, Bar Chionti: (Abbé Lugano)
Když si Abbé domluvil s Errem, kde na něj bude čekat a hlavně s čím, tak měl chvíli na to, aby se sám připravil, zvolil vhodné oblečení. Navíc také musel rozvažovat nad tím, jaký zvolí přístup k dané situaci, protože o dané osobě toho tolik nevěděl, respektive nemohl tušit, jaký měl charakter.
Když Abbé připraven vylezl před bar, tak zde již stál nejluxusnější landspeeder z garáže, jenž byl určen pro Donovi oficiální návštěvy a cesty na Vorzydu V. Don sám pro něj dnes však neměl upotřebení, protože dopoledne si vyjel ve sportovním modelu, zatímco na večer měl připraven trochu méně luxusnější, ale především rychlejší a obratnější model. Err byl oblečen tak, že vše nasvědčovalo tomu, že po téhle stránce by to mohlo probíhat v pořádku.
Kam to bude pane?
zeptal se poslušně a otevřel dveře landspeederu, aby umožnil Abbému nastoupit. Zdálo se, že Err se rozhodl vžít do své předstírané role se vším všady. Abbé tedy mohl přijít s plánem na to, jak se pokusí angažovat ke svému cíli. V dodatečné zprávě navíc Abbé nalezl informaci, že běžný tréninkový partner jeho cíle dnes neměl být přítomen.
-----------------------------
Další kolo uzavírám 23.9. a dle zvážení mohu nabídnout mezikolo příští neděli. V ohrožení se opět nalézá Shae Dyre(Elinor), omluvenku pro tohle kolo má udělenou SH-11(Shisco). Jinak to je asi prozatím vše ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“