MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, bar Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

Horlivost z Erra jen čišela a já se v duchu obával, aby právě tato mnohdy špatná vlastnost mladých a nadějných členů rodiny nebude v našem úkolu spíše na obtíž...

"Víš Erre, někdy je lepší čekat na svou šanci zcela nepozorován a v příhodný okamžik zasadit kořisti smrtelný zásah. Pokud na ni ovšem půjdeš s hurónským řevem, prozradíš se a sám se snadno staneš terčem!" nábádal jsem svého společníka k obezřetnosti. Pak jsem jej hodlal seznámit s mým prvním hrubým plánem.

"Zajdeme do jednoho sportovního klubu, kde by se dnes měl náš člověk nacházet. Budeš mi dělat řidiče a já se budu vydávat za pána z vyšších kruhů. Budu přesně tím typem snoba, který se chodí do klubu nejen bavit, ale i chlubit svým jměnín. Ty budeš nejen mým šoférem, ale také osobním asistentem. Myslíš, že takovou roli zvládneš?" zeptal jsem se zvědavě a čekal na odpověď horkokrevného Correliana.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd V, Ošuntělý bar (Ghia "Mňau")

Fajn. Tak za deset minut.
Prohlásím a vystoupím. Cesta do samotného baru uběhne rychle.
Z baru do baru. Dobrý, ale tenhle je horší.
Vstoupím.
Klidný pohled okolo. Analyzovala jsem společnost před sebou. Klasika. Nejdřív jakékoliv vážné propojení se Silou. Případný inkvizitor by nebyl žádoucí.
Nic. Výborně.
První bod v pořádku.
Teď, .. bytosti s červenou páskou. Tam. Tam. Tam taky. Dobře. Někoho dobře oblečeného? Hlavně někoho důležitého, někoho důležitého v dobrém rozmaru. Někoho, jehož mysl se dá snadno ovlivnit.
Snažím se si vytipovat vhodný cíl, ale hlavně rychle, ať snad stihnu ještě něco udělat.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: MMPM

Příspěvek od Heinz »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Herm Dreykop)

„Myslím, že mám vybráno.“
Ukážu na jednu hezkou, nesmlouvavě se tvářící černovlásku, hodností seržant v CorSecu, a usměju se. Nikdy jsem s žádnou z corellianské bezpečnosti nic neměl, ale když si vzpomenu na ty nabušené zlé baby, kterým se z cesty klidili i největší tvrďáci, mám jasno.
„Alespoň tím vyřeším i důvod rozvodu.“
A pak mě napadne ještě něco.
„Vyrob mi nějakou falešnou fotku, kde jsme spolu – třeba líbánky na Corsinu, to je nechutně romantický místo. Hlavně ať jsem mladší, kolem těch dvaceti pěti let, nějaký fotky z tý doby snad najdeš v mých složkách, ne? A ona by taky měla vypadat o krapánek mladší.“

U modelů jen přikývnu, ano, každý ví, že se okrádají navzájem, ale nemyslel jsem, že tak otevřeně. Člověka až mrzí, že ta šaráda kolem vykrádání není větší - pravá průmyslová špionáž, tohle je tak... nudný.
Jakožto skeptik z povolání jeho nadšení a sebevědomí nesdílím, zkrátka se mi nechce věřit, že by to byl tak jednoduché... nebo spíš, že by něco tak jednoduchého mohlo vyjít, aniž by to vzbudilo podezření. Na druhou stranu se říká, že v jednoduchosti je síla, tak budiž, on tomu přece rozumí líp.
Jenže proti sobě mám někoho, kdo landspeederům podřídil celej život. A -
V hlavě se mi rozsvítí pomyslná žárovka, no ano, na tomhle se dá verbování postavit – naše firma nechce jen kombinovat, chceme inovovat.
„No, tak fajn. Jen chci, aby byl jeden model od pohledu pohodlnej a pompézní, ať přímo řve 'můj majitel je boháč', to ostatní není důležitý. Druhej ať je zaměřenej spíš na rychlost a manipulovatelnost, ať ukážeme, že se neomezujeme jen na krásu... ale i u něj si někde vypůjč přinejmenším elegantní karosérii... třetí speeder nějak nakombinuj, to už je jedno. Hlavně, každej model musí vypadat jako unikátní kousek, kterej si přeje každej, kdo chce něco znamenat.“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Elinor Yall

Re: MMPM

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Chionti (Elisa Dyre :fett: )

"Pokud jde jen o základy tanečních kroků a vhodné chování, neměla bych teoreticky mít problém," usměji se na Dona a v duchu se zabývám otázkami výbavy.
Jistě. Stejně, pokud budu v roli oficiální přítelkyně, jsem jenom něco, co se bude tvářit reprezentativně a nikdo se s tím nebude pořádně bavit, protože to stejně není nic jiného než reprezentativně vypadající doplněk a skutečný vliv má spíš nějaká ta neoficiální společnice.
Každopádně to bude chtít se sebou jehlice do vlasů. Ty by neměly mít problém, jednu sadu vkusných "šperků" použitelných i jako vrhací zbraň jsem před lety dostala od Alsry a z pochybné sentimentality (a jako vzpomínku na dobu, kdy jsem byla opravdu hloupá gizka). Dostat dovnitř vylepšenou verzi pepřového spreje ve voňavkovém flakonku o objemu 15ml v kabelce, hm, o (ne)snadnosti tohoto kroku se ani nedaly vytvářet iluze a pronést se sebou i do vložky zabalené keramické ostří mi také připadalo více než nechutně jednoduché.
S blasterem to bylo horší. Patřičně velkou pistolku jsem za prvé, neměla ve svém držení, za druhé, napadalo mě jen málo skutečně dobrých "dámských pistolek", kterým bych byla schopná věřit. Popravdě, ani jedna.
"V současnosti mě napadají jen dva háčky. Nevím, jestli si jste vědom toho, že pro podobné účely nemám vhodnou střelnou zbraň, respektive nemám vhodnou střelnou zbraň, co se vejde do psaníčka. A jiný typ kabelky je na podobnou akci velmi nevhodný. S vybavením na blízko problém není, ale na dálku je.
A potom budu potřebovat docela slušnou zásobu make-upu kvůli zamaskování následků poslední mise. A pro jistotu i ten typ večerních šatů, co má přes ramena šál. Nerada bych, aby o vás začaly kolovat zajímavé drby.
Pokud jde o odstín make-upu, míry a podobné náležitosti, tak bych to hodila do stručného seznamu. Přece jen bych si ještě před akcí ráda oprášila znalosti etikety a tanečních kroků. Pro jistotu."

Elinor Yall

Re: MMPM

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd V, Garáž Chionti: (Shae Dyre :mandalorian: )

Tak, a mám po zábavě, pomyslím si smutně.
Do ZOO jsem nechtěla, vlastně, chtěla, ale brala jsem to jako součást sebezesměšňování svého "oblíbeného" poručíka.
Smůla. Stane se.
Na druhou stranu, přiznat to nahlas, se mi nechtělo, a tak jsem se zamyslela nad možnostmi.
"Co tam vlastně mají za zvířata?" zeptám se Dona. "Mamka není ten typ, co by chodil na podobné výlety, takže vlastně pořádně nevím, co očekávat."
Odpověď to byla krajně diplomatická a zároveň krajně vybruslující - a pravdivá, nutno dodat.

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd V, Hotel Caesarus:

Keď som vstúpil do toho hotela tak som trocha žačal ľutovať že nejaký čas ho zas neuvidím. Ten hotel bol fakt pecka. Len pre najsolventnejších ľudí. Nečudoval som sa že sa sem ubytoval aj môj ciel. Bolo tu vela ľudí, čo mi možno aj trocha vyhovovalo, lebo kebyže by sa niečo pokazilo, možno by som dokázal zmyznúť v tom chaose. A ďalšia dobrá správa bola, že som zatial nevidel žiadných stormtrooperov alebo iných imperialov.
V strede bol pult, niečo ako recepcia takže môj prvý krok mohol začať tam.
Fajn. Pôjdem tam, nahodím pekný úsmev, a pri vyberaní izby sa možno dozviem nejaké dôležité informácie.
Kľudným krokom som sa teda vybral k tomu pultu a postavil som sa do radu k jednej nádhernej žene. Bolo vidieť že z tohto davu ľudí je už nervózna, takže bola pravá chvíľa byť priemnym. Väčšina klientov tohto hotela aj tak sú len bohatý chrapúni ktorý len povedia čo chcú, možno si posťažujú a idú preč.
Keď som bol konečne na rade tak som sa so šarmantným, romantickým usmevom na ňu pozrel a začal
Dobrý deň... Prepáčte nemám rezerváciu ale potrebujem jeden apartmán na dnes večer.
Keď sa otočila k počítaču aby pozrela, že či je niečo volné tak som skúsil pokračovať
Hmm... obdivujem vašu trpezlivosť... len málo ľudí si dokáže zachovať kľud keď je okolo neho takýto dav. Je vidieť že tento skvelí hotel je skvelí predovšetkým lebo tu pracujú ľudia ako ste vy.
a čakal som kým sa na mňa pozre aby som mohol pokračovať v tejto konverzácíi.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od Garth Devilman »

Před místem ujrčení (Abin Ferrence)

Hmm… Je dobrá…

Otázkou zůstávalo, co bude dál.

Někdy je dobrá zastrašovací taktika. Obejdeš bezpečnostní systém, rozešleš pár varovných vzkazů a badabum, můžeme si dovolit unýst dva členy ochranky jako výstrahu. Tohle město je prolezlý červama, a pokud chceš přežít, musíš se umět přizpůsobit. Bohužel…
Po krátkém přemítání jsem se rozhodl.

Byla by tu možnost… Můžem vystupovat jako bezpečáci nebo jako anonymní bouchači. Jsem si jistej, že pokud by se ukázalo, že my nic nezmůžem, vždy je tu plán B. A ten nás většinou bude zahrnovat jako vyšetřovatele „nevyřešených“ případů… Vztekle jsem mrštil tyčkou do přihrádky a zapálil si cigaretu.
…Takže?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Abbé Lugano)
Abbé začal nejprve s Errem mluvit přátelským a poučným tónem, protože nechtěl, aby mladická nerozvážnost neohrozila tuhle misi. Úvaha nad tím, že by Don musel snášet hromadu selhání dva dny po sobě ve velkém měřítku rozhodně nebyla lákavá, byť se to ještě nikdy nestalo. A právě to na tom bylo také značně neočekávané.
Eh, dobře poručíku Lugano,
uklidnil se zdánlivě Err, byť se nezdálo, že tomu plně porozuměl. Ale to už se Abbé věnoval představení jejich úkolu.
Osobní řidič? Asistent? Nevím, asi ano. Řeknete mi něco k tomu, nějak si nejsem jistý, jak by to vlastně mělo vypadat. A taky, co si mám vzít za zbraně nebo opatřit za věci?
zeptal se dost nejistě Err a Abbému muselo dojít, že Err nikdy v podobné funkci nebyl a neměl příliš tušení, co to obnáší. Bylo tedy nyní na Abbém, aby si jej patřičně usměrnil a poučil nyní již ne tolik natěšeného corelliana, jak mu bude nejvíce užitečný v nadcházejícím úkolu.

Vorzyd V, Ošuntělý bar: (Leman Rae, Ghia)
Ghia se rozhlížela v baru a podvědomě si hlídala, jak jí utíkal čas. To, že si získala pozornost, jakmile vstoupila dovnitř, nebylo v jejím případě ničím neobvyklým, ale když se nejevila příliš nebezpečně, nebo spíše neprojevovala dostatečně agresivně, tak se všichni opět věnovali svému. Najít členy Mynocků nebyl problém, i proto, že se snažili působit dojmem těch,kteří jsou tu páni. A podle přístupu ostatních to tak naoko vypadalo, ale míra hněvu a vzteku obráceného proti mynockům zde byla notně znatelná. Ghia mohla odtušit, že by stačilo jenom málo a mohlo by dojít k něčemu dost nepříjemnému pro celou tuhle kantýnu. Soustředila se ale na svůj úkol a vytipovala si ty výše postavené členy gangu.
Celkem našla tři působící dojmem těch vyšších, kteří byli rozesazeni u stolů. Dva seděli spolu, s jedním dalším členem gangu, a něco spolu řešili, nejspíše pracovně. Jeden se v jednom zapadlejším rohu sápal na twi'lečku a zabračku v lechtivých úborech, které to očividně nedělaly z lásky, ale pro ne nepatrný finanční obnos. Tím zajímavým byl ten poslední, který seděl sám, na stole před ním postávalo několik prázdných skleniček a něco studoval na datapadu. Míra alkoholu by jistě měla Ghie usnadnit práci, pokud by se rozhodla využít svého neobvyklého talentu.

Vorzyd V, Cesta:(Al Verttigo, SH-11)
Čeká se na odpověď Al Verttiga

Vorzyd V, Bar Chionti: (Herm Dreykopp)
Když si Herm vybral svou "manželku", stejně jako se s ní hned rozvedl a popsal celou situaci, tak se pustil technik do nehorázně pobaveného smíchu a chvilku mu trvalo, než se dal dohromady. Pak se otočil na Herma s uznalým výrazem.
Tak tohle je dobrý, to si budu muset pamatovat,
poznamenal a Herm mohl sledovat, jak se spouštěl grafický program. Hned poté do něj přistálo několik fotek, včetně jedné Hermovo z doby, kdy pro Dona dělal první fušky.
V té době měl čistě náhodou trochu delší vlasy, které byly jednoduchými úpravami sčesány a postava dosazena do scenérie. Poté se objevila fotografie "manželky". Následovala změna oblečení, spárování, šťastné úsměvy sladění nasvícení páru, světel
v pozadí a po pěti minutách byla na světě Hermova první svatební fotka. A těžko mohl odlišit, že by se něco takového nestalo.
Kdybych měl víc času, tak by se daly udělat modely a teoreticky třeba i video. Tahle panička má docela dost fotek, které by pro vymodelování stačily,
zazubil se technik a naznačil, že rodinná historie by mohla v případě dobrých podmínek dostat hodně reálných rozměrů. A poté přišlo na řadu skládání landspeederů. Technik naslouchal Hermovým instrukcím a modely se přímo před nimi formovaly z mnoha
komponent. Bylo to skoro jako trochu složitější dětská skládačka.
První model vypadal opravdu luxusně a byl nacpaný všemožnými zbytečnostmi, které by běžný člověk nikdy nepořizoval. Navíc prostor pro cestující byl dost prodloužený a nacházel se tam i bar. Kdyby Herm nevěděl, že byl poskládán z jiných, tak by ho to
snad ani nenapadlo.
Ten druhý mu připomínal nejmodernější modely, které mohl poslední dobou vidět na holonetu při záběrech z politicky živých světů jako Imperiální centrum nebo třeba Denon. Ale když mohl Herm vidět výkonnostní parametry, tak se rovnaly skoro až slušnému závodnímu landspeederu. Třetí proti všem ostatním naopak vypadal jako značně extravagantní kousek, jehož karosérii Herm snad ještě nikdy neviděl.
Ten třetí jsem si tak trochu vymyslel, modelování je docela sranda, když ví člověk jak na to,
zazubil se technik a bylo na něm vidět, že je na své dílo patřičně pyšný. Natočil se proto na Herma, aby se dozvěděl, jak je ten spokojen s jeho dosavadní prací a zda-li potřebuje ještě něco.

Vorzyd V, Hotel Caesarus:
Stanley se nechal na chvilku ohromit hotelem, do něhož vstoupil, než se začal soustředit na tenhle úkol. Nebyl problém si zde dovolit pokoj, i proto, že Don neváhal pokrývat náklady na mise, pokud nebyly přehnaně nesmyslné. A to se v téhle chvíli rozhodně říci nedalo.
Pokoj se rozhodl si rezervovat u milé dívky, které však vypadala již poněkud unaveně a stahaně z dnešního návalu hostů. I proto se rozhodl Stanley pro co nejmilejší přístup, byť po prvních slovech příliš nereagovala a jenom se věnovala svojí práci.
A jaký pokoj byste si přál? Běžný, exkluzivní, dvoulůžkový, čtyřlůžkový, vířivku navíc, bar? Je sice hezké, že obdivujete moji trpělivost, ale nemohu vás obsloužit, pokud nevím, co přesně byste si rád přál,
odpověděla dost ostře a podívala se na Stanleyho v očekávání odpovědi. Ne, tahle dívka dnes rozhodně neměla dobrou náladu, což se nedalo říct o jejím kolegovi vedle, který právě pobaveně vykládal dvěma návštěvníkům nějakou zajímavou historku.
A pro vás je to možná málo lidí, ale jak vidíte, v současné chvíli jsem asi jediná, komu se klid zachovat nedaří,
neodpustila si ještě trpkou poznámku a Stanleymu muselo být jasné, že pokus o sbalení této dívky bude rozhodně náročnější, než si to ze začátku rýsoval.

Vorzyd V, Cesta ulicemi: (Shae Dyre)
Shae si původně zoo neplánovala jako možný cíl výletů, ale zásah poručíka nakonec přispěl k tomu, že byli na cestě do jednoho takového zařízení. Rozhodla se tedy to zkusit zahrát diplomaticky a nesnažit se shodit Donovu snahu o jakousi pozornost od otce rodiny, do níž patřila i se svou matkou. Jejich plynulou cestu nyní zbrzdila narůstající zácpa, na což Don reagoval rychlou změnou pruhů, díky čemuž se dostal do toho nejplynulejšího, který v nejbližší lokaci odbočoval.
No, tím si nejsem jistý. Největší přehlídkou tvorů různého druhu jsem zatím zažil při jednom večírku na Coruscantu. Od wookieů, mon calamariů, quarrenů, neomidianů po zabraky nebo třeba sullustany. Chyběli tam sice trandoshani nebo hutti, ale na ty se stejně nikdo nedívá. Nebyla to příliš zábavná událost, všichni se pitvořili, pokoušeli hihňat a vecpávat se do přízně jednomu hodně vrásčitému dědkovi. Dobře, možná to bylo i poněkud komické,
podělil se Don o jeden se svých zážitků ze své minulosti, aby si uvědomil, že tím na Shainu otázku de facto neodpověděl.
Rancora mít v zoo asi nebudou, ale předpokládám, že tam bude množství ještěrů, nějací chlupatí tvorové a třeba i tauntani. Ale po pravdě, opravdu nemám tušení,
poznamenal Don, když odbočil, což znamenalo objížďku okolo. Shae si tak mohla prohlížet čtvrť, o níž ani netušila, že existuje. Byla to běžná čtvrť, blížili se k jednomu tržišti, kde se to hemžilo velkým počtem různých lidí, převážně místních obyvatel. Mohla vidět ovocné stánky, ale také s různými sladkostmi. Když se přiblížili blíže, tak mohla vidět, že to nebylo vše - dokonce se tu konala nějaká místní slavnost nebo jakási oslava a běžné stánky doplňovalo množství těch, které byly určeny k různorodé zábavě místních obyvatel. Don mezitím musel zpomalit, protože jej brzdil nákladní speeder, takže si to mohla Shae všechno hezky prohlížet.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Elisa Dyre)
Elisa se snažila uvažovat nad vším pragmaticky a nebyla spokojena s výsledky svého rozmýšlení. Možnost ozbrojení totiž byla notně minimální a efektivnost výzbroje tomu patřičně odpovídala. Don se nad tím zamyslel a uchopil do ruky datapad, aby se pokusil pomoci v tom, aby se Elisa necítila příliš obnaženě. V jeho případě to vypadalo na nějaký oblek, což poskytovalo dostatek prostoru k tomu, aby nějakou zbraň ukryl.
Co se týká příručních blasterů, tak ve zbrojnici máme několik modelů, určitě Q2, Q4, 12 Defender nebo model 22T4x. Teoreticky by se daly využít i nějaké sportovní blastery menší velikosti. Napadá mě ještě možnost, že bych mohl mít jeden blaster navíc u sebe, sám používám jeden a druhý mohu taky pohodlně uschovat, pokud by se tedy nejednalo o nějakou extrémní hračku. Jinak možná bychom mohli do kabelky využít nějaké ... řekněme výbušné hračky. Třeba místo makeupu a podobně, doufám, že to nebude zapotřebí, ale menší kouřový granát o velikosti rtěnky by se snad dal sehnat,
shrnul Don možné varianty vyzbrojení a sám připojil několik návrhů, jak by se dala situace rozřešit. Možnost připnutí zbraně na vnější stranu stehna nezmiňoval nejspíš i proto, že při běžném pohybu by mohla být zbraň na obtíž.
Co se týká kosmetických úprav, tak s tím by mohli pomoci přátelé v nedalekém salonu. A to natolik, že by nebylo zapotřebí i šálu, kde bych navíc viděl jako elegantnější doplněk šátek. Některé drobnosti ohledně etikety nebo taneční kroky ti mohu doplnit osobně hodinu před akcí, kdy budu mít volno. Jinak samozřejmě pro výběr vybavení a oblečení neváhej využít náš nákupní systém, kdy nebude potíž vše doručit do hodiny do Chionti. Otázkou financí se nemusíš trápit,
doplnil Don a jenom svými slovy potvrzoval, že tato akce má důležitý význam, byť byla připravená na rychlo. Odpovídala tomu také jeho ochota a nezájem nad mírou vynaložených zdrojů. Nyní Don čekal, jestli bude mít Elisa ještě nějaké praktické problémy, nebo něco podobného rázu, co by mohlo mít vliv na misi. Samael jenom trpělivě seděl bokem a naslouchal konverzaci, protože jeho role byla proti té Donovo a Elisině velice jednoduchá.

Vorzyd V, Před prádelnou:
Zatímco Abin s Bukkou uvažovali nad svým dalším postupem, tak přijela poměrně luxusní limuzína z níž vystoupil člověk, kterého už mohl Abin někdy zahlédnout ve správní centru. Vůz na muže nečekal a okamžitě vyrazil pryč, byť muž nesl v ruce oblekl k vyprání. Jenomže ani pět minut poté, co vešel dovnitř, se neuráčil vyjít ven.
Jenže občas je snižování se na úroveň zločinců totéž, jako být rovnou zločincem,
neodpustila si Bukka a dala opět najevo své idealistické kořeny, kterých se práce u bezpečnostních složek zatím nedotkla. Otázkou bylo, zda-li to bylo dobře, nebo špatně.
A postup nechám na tobě, ale myslím, že jako anonymní bouchači by jsme nepůsobili moc dobře. Už vzhledem k tomu, že na to nejsem fyzicky disponováni,
poznamenala podezíravě Bukka a zkontrolovala dveře do prádelny, které se stále nechtěly otevřít a nezdálo se, že by někdo měl v nejbližší době vyjít ven.
--------------------------------------------
Další kolo uzavírám buď 6. nebo 7.8.,dle toho v jakém stavu se vrátím ze srazu, který odsouvá tradiční nedělní termín o den až dva dále. Je opět možné mezikolo příští víkend dle vhodnosti odpovědi. Co se týká ohrožených hráčů - v přímém ohrožení je tentokrát pouze Pauly Saux(LuInk). Na povážené se dále nacházejí Dyrovic(Elinor), Leman Rae(Mandalorian), SH-11(Shisco), u něhož však závisí na druhém hráči, což může posloužit i jako případná omluvenka(pokud do týdne Tukan neodepíše) a blíží se tomu i Tony Corrado(Jazen). Od konce prázdnin navíc uvážím zkrácení kol na jeden týden.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd V, cesta

Al Verttigo pokojně nastoupil do raketoplánu a po té, co obsadil jedno z míst, si začal během letu uspořádávat myšlenky a koncentrovat se na svůj následný výkon. V tom ho vyrušil jeho datapad, na kterou obdržel zprávu. Jak ihned po vytažení přístroje dozvěděl, šlo o otázku ze strany jeho droida. Al opravdu doufal, že Impérium neměl v tomto raketoplánu technologii, kterou by zachytili tuto zprávu, protože skutečně nechtěl, aby se kdokoli dozvěděl o kvalitách droida, který ho doprovází. Protože po zjištění že umí toto by se šťourali jistě i ve zbraňových systémech a mohl by z toho být opravdový průšvih. Al se nijak nerozmýšlel a ledabyle zmáčkl ne a datapad ihned zase zmizel v jeho róbě. Sám moc dobře věděl, že je sledován, i když neměl senzory jak si tuto skutečnost ověřit. Každopádně nepotřeboval dělat nic, co by Imperiály naštvalo nebo jim dalo záminku mu nedůvěřovat. Byl přeci "počestný" obchodník a tím měl také zůstat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: MMPM

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd V, Ošuntělý bar: (Leman Rae)

Odřídil jsem vozidlo a celou cestu jsem mlčel. Já jsem odborník na těžké zbraně, na masakry a tak všelijak a teď jsem odborník na těžké zbraně na misi bez těžkých zbraní. Zastavil jsem vozidlo pár desítek metrů, pro vysazení agentky... pár desítek metrů mi přijde málo a čekat tady pár minut ve vozidle mi taky zrovna nevoní, ale já tu nejsem na přemýšlení.
Ne, já pracuji silou, né slovy... každopádně nestačilo by do baru naházet bednu omračujících granátů a pak si vybrat ty lidi co potřebujem?
odpovím na otázku dalšího vedoucího.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, bar Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

Můj nový společník Err neměl zcela jistě zkušenosti podobné té, jež jej čekala. Bylo proto na mně, abych mu dodal potřebné informace. Jak zvládne svou roli, tak dopadne naše mise...

"V podstatě jde o to, abys budil dojem pouhého poskoka. Samozřejmě vím, že Tvé schopnosti jsou na úrovni. Proto až budu rozmlouvat s panem Dainemem, pokusíš se Ty navázat kontakt s některým s jeho blízkých známých nebo pobočníků a vytáhneš z nich nějaké informace, jež by nám výrazně pomohly při zpracovávání toho imperiálního důstojníka. Nejlepší bude seznámit se s někým na své úrovni, Dainem bude mít určitě nějakého sluhu, či podobného blízkého podřízeného. Tohle snad zvládneš, že?" přiblížil jsem mladému Asybbovi jeho úlohu v tajném plánu pro rodinu.

Snažil jsem se nedávat Errovi hned na začátku těžší úkol a věřil jsem, že tohle by mohla být jeho parketa.
Infiltrovat se mezi Dainemovy podřízené a zjistit co se dá. Tohle ten chlapec zvládne, věřím mu!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Elinor Yall

Re: MMPM

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Elisa Dyre)
Se zaujetím poslouchám donovy návrhy a snažím se s nimi srovnat. A hlavně nemyslet, že když vám zaměstnavatel řekne tu kouzelnou větu o penězích, zpravidla to skrývá průšvih ošklivější než by byl kříženec twi´leka a hutta.
"Pokud byste pronesl pod sakem i můj blaster, bylo by to optimální řešení celého problému. V případě hraček... nejsem si jistá, co máme k dispozici z Ailliných zásob a ničím z nich pro tuto příležitost nepohrdnu, vedle nich bych se ale rozhodně snažila pronést dovnitř něco tradičnějšího, třeba zamaskované keramické ostří, s tím by komplikace nastat neměly," naznačím Leechiovi zase ten plán, kterým jsem se zaobírala já a který se vztahoval k provizoriím a pusté improvizaci.
"Přece jen, pro všechny případy."
Otázku šálu a šátku komentovat nehodlám a rozhodnu se vyjít z předpokladu, že don Leechio pod označením šátek myslí to dlouhé, elegantně přehoditelné přes ramena, stejně jako já. Pravděpodobně ano.
Tím, spolu s ostatními donovými informacemi, pro mě tahle část přípravy končila - a průběh další byl naznačen víc než dostatečně.

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd V, Hotel Caesarus (Stanley Molganno)

Zatiaľ som bol celkom prekvapený. Čakal som že každá osoba by bola rada kebyže ku nej budem milý, narozdiel od väčšiny zákazníkov. Už som mal v pláne sa spýtať na jej meno ale takto by to ďalej nešlo. No nakoniec som sa rozhodol, že sa pokúsim ešte raz nadviazať, alebo skôr upraviť túto vec na priemnú komunikáciu.
Ano ja vás chápem... No pokiaľ vás to poteší, ja ako hosť, a mnoho ďalších hostí, možno nevidím to isté každý deň ako vy, možno niesom v tom každodennom strese ako vy a verte mi že väčšina ľudí by to nezvládala. Podľa mňa by ste mala byť na seba hrdá.
Pokiaľ by sa už ani toto nepodarilo, tak som mal v pláne skončiť a ísť na tému hotelová izba, s tým že sa budem musieť skamarátiť s inou osobou ktorá by mohla mať nejaké dôležité informácie.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: MMPM

Příspěvek od Heinz »

Vorzyd 5, Bar Chionti (Herm Dreykop)

Sledovat, jak se mi formuje fiktivní životní etapa je vždycky trochu divný. Jako pozorovat zrcadlo, v kterým se odraz začne sám od sebe pohybovat... je to divný, ale fascinující. A mám pocit, že podobně to vnímá i můj přítel technik, protože se mu fantazie rozjela na plný obrátky.
Celá hezká rodiná historie... no proč ne?
„To by stálo za zvážení.“
Podívám se na ajťáka s úsměvem, který jasně říká, že tuhle zábavu absolutně schvaluju.
„Teď na to samozřejmě není čas, ale jednou na to mrknem a vyrobíme pěknou historii jednoho neexistujícího manželství... Jo a ještě něco-,“
člověk by málem zapomněl,
„to moje jméno – Herm Aletha se ti nelíbí, nebo co?"

Pak už ale následují speedery. Servíruje mi jeden lepší než druhý a já nemám jediný důvod si na něco stěžovat. Očekávání splnil do puntíku, dokonce ani ten třetí nepůsobí jak reklama na strip bar ve farmářský kolonii někde na Tatooine... je to přesně ono.
„Moc dobrá práce, chlape, moc dobrá.“
Poklepu ho po rameni.
„A teď to jen nahrát na falešnej identičip a prezentaci uložit do datapadu. Nebo ještě něco?“

S falešnou identitou vyřešenou už mi nic nebrání zajistit si místo na prezentačním večírku. A jelikož mám vše sbaleno, můžu si rovnou objednat odvoz a vyrazit do místa ubytování.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Cesta:(Al Verttigo, SH-11)
Al zamítl SH-11 možnost rušit odposlechu a spokojil se s vědomostí, že tu nějaký odposlech je. Vše tedy záleželo na tom, jestli by se případně nějak prořekl nebo ne, ale vzhledem k tomu, že až na droida tu neměl s kým hovořit, tak tahle situace nehrozila. Mohl si tak v klidu vychutnávat cestu na orbitu, kde na ně již čekal Imperiální Hvězdný destruktor. Jak Al, tak SH-11 na něj měli dostatečný výhled, aby jej mohli spatřit v plné velikosti. Jeho klínovitý tvar budil dojem hlavice šípu, který se chystá zabodnout do čehokoliv, co by chtělo vzdorovat Impériu. A vzhledem k tomu, že Al moc dobře věděl o Donovu postoji k Impériu, tak by se mohlo i někdy stát, že tenhle šíp by mířil na ně. A teoreticky na to mohl mít vliv i během svého následujícího úkolu.

Raketoplán dosedl v hangáru vedle několika delších a na dvojici čekal před vchodem imperiální důstojník s dvojicí stromtrooperů. Dle všeho nebyli Al s SH-11 dnešními jedinými hosty na palubě.
Dobrý den pane Verttigo. Nyní mě prosím následujte, zavedu vás do místnosti, kde bude probíhat recepce. Tam bude moci mluvit i s Barvoolem,
přivítal oba důstojník, aby je následně nasměroval chodbami destruktoru do velké místnosti, kde už bylo několik přítomných hostů. Al mohl v některých z nich poznat vorzydiaky, ale povětšinou tu byli samí lidé, včetně jedné luxusně vypadající dámy, která určitě neměla hluboko do kapsy. Její jasně zelené šaty poutaly pozornost na první pohled, ale i tak to bledlo před jejím dekoltem. Co se týkalo zařízení, tak povětšinou bylo na stolech umístěno občerstvení a sem tam se tvořili diskutující skupinky.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Elisa Dyre)
Elisa se podrobila většině Donových návrhů, které ji přišly zajímavé a obohacující i proto, že podobné záležitosti nespadaly do jejího resortu. Dona to však nijak netrápilo a projevilo notnou dávku trpělivosti, byť to u něho bylo pravidlem za všech okolností, během nichž jej mohla spatřit. Schopnost sebeovládání by mu mohl závidět i leckterý stormtrooper či jakýkoliv politik.
Hmm, napadá mě, že čepel by mohla být součástí oděvu jako forma ozdoby. Řekněme zamaskovaná v náramku a použitelná podobně jako vibročepele v brnění stormtrooperů. S blasterem nebude problém a budu ten tvůj mít na své pravé straně saka, zatímco svůj budu mít na opačné. Ne, že by mi vadilo si je případně prohodit, ale řekněme, že můj blaster je v jistých směrech specifický, což už jistě víš. Co se doplňků do kabelky týká, tak nechám tedy nějaké připravit a uvidím, zda-li mě něco nenapadne. Vše nechám doručovat do tvého pokoje a sejdeme se zde hodinu před zahájením večírku. Pokud by vyvstaly ještě nějaké otázky, tak mi zavolej na komlink,
uzavřel Don taktickou poradu a po gestu v náznaku rozloučení odešel z baru. Elisa měla tedy prostor na to, aby se rozhodla navštívit zkrášlovací salón, vybrala si vhodné šaty a provedla další přípravy. Ještě před odchodem jí Don ukázal na datapadu několik šperků skrývajících čepel a to převážně ve zlaté, stříbrné nebo jadeitové barvě. Některé vypadaly jako několik kruhů pohromadě, druhé skoro předloketníky se složitými vzory.

Vorzyd V, Ošuntělý bar: (Leman Rae, Ghia)
Leman předložil Rinzlerovi svůj napůl ironický návrh ohledně vhození granátů, ale ten to bral z části vážně a zamyslel se nad tím.
Není to tak blbý nápad, ale nezanechalo by to příliš dobrý dojem u ostatních. Don chce působit stylem, že jsme schopni postihnout přesně ty, kteří nám stojí v cestě, aniž by to schytal někdo další, kdo s tím neměl co do činění. Takže to provedeme bez granátu, ale jeden měj připravený pro případný rychlý únik,
poznamenal Rinzler k Lemanově poznámace. Mezitím mohli oba muži sledovat žebráka motajícího se okolo baru, který se snažil na příchozích i odchozích návštěvnících vylákat nějaké kredity. Nepůsobil příliš úspěšným dojmem, přesto na něm bylo vidět, že tu už byl dost dlouho.
Ale když pracuješ silou, tak by pro tebe neměl být problém nabančit pár tupcům, kteří si s námi rozhodnou zahrávat, ne? Nebo mi chceš říct, že by sis s nima neporadil?
pousmál se Rinzler a začal vystupovat z landspeederu, aby pomalu vyrazil ke kantýně. Chtěl dá Ghie ještě nějaký čas, tak nijak vyloženě nespěchal.

Vorzyd V, Bar Chionti: (Abbé Lugano)
Abbému nezbývalo než začít udělovat Errovi lekci ohledně toho, jak by měl během následující mise působit. Práce poručíka zahrnovala i tohle a sám mohl několikrát u Dona vidět, že neváhal rozdělovat kromě rozkazů i návody, kudy by bylo nejlepší některé úkoly splnit.
Takže budu chodit za Vámi, čekat na to, jestli něco nebudete potřebovat a působit jako sluha. Když budete mluvit s tím Dainemem, tak si mám zkamarádit jeho poskoka a získat z něj pokud možno co nejvíce informací, které by nám mohly k něčemu bejt a hlavně pomoci přesvědčit ho, že vlastně chce makat pro nás?
zopakoval nahlas Err to, co nyní považoval jako svůj úkol. Působil trochu zmateně a v některých bodech nejistě, ale zdálo se, že to rozhodně zkusí udělat tak, jak to po něm Abbé žádal. Jak bude úspěšný, to už bylo otázkou úplně něčeho jiného.
A kdy vyrazíme?
zeptal se ještě Err, když považoval sdělené informace za kompletní a byl tak připraven vyrazit splnit misi.

Vorzyd V, Bar Chionti: (Herm Dreykopp)
Herm mohl jasně vidět, že myšlenka na "perfektní" neexistující rodinou historii mladého technika nadchla, ale vzhledem k tomu, že si oba byli vědomi časové náročnosti a tíže současného úkolu, tak si to budou muset ponechat na jindy. Jedna věc však Hermovi nešla z hlavy a tou byla narážka na vymyšlené jméno.
Nevím, něco mi na tom nesedí, nebo by to chtělo změnit i křestní. Jednoho mého známého takhle vystopovali, když používal pořád stejné křestní jméno. Jako je pravda, že v tomhle případě to bude jedno, ale je to prostě zvyk, znáte to, ne?
pokrčil rameny technik a dolaďoval poslední věci, jako složení podkladů do prezentace, kterou tak měl Herm již hotovou a připravenou a stejně jako ukládání na datovou kartu. Všechno trvalo již jenom malou chvilku a Herm mohl mít připravenou novou identitu, pokud by se nerozhodl na poslední chvíli ještě pro nějakou změnu.

A zatímco se dokončovala příprava materiálů, tak měl Herm dostatek času na to si zajistit dopravu a odjet do svého "nového" bytu, odkud by mohl pokračovat dál v plnění svého úkolu.

Vorzyd V, Hotel Caesarus:(Stanley Molganno)
Když Stanley místo sdělení toho, jaký pokoj by si přál, nevázaně pokračoval v rozhovoru, tak si jednom dívka znaveně povzdechla a počkala až domluví, aby předvedla úsměv, na němž bylo jasně vidět jeho hranost.
Ano, jsem na sebe nesmírně pyšná, že už čtyři roky dělám tu samou práci, pochlebuju se bachratým hostům, kteří si myslí, jak jsou jejich kredity neuvěřitelně sexy a neustále mě zvou na skleničku. Neustále se u toho mile usmívám, jsem vřelá a slušně odmítám, i když by mi to hodilo víc, než si vydělám za týden. Splnila jsem si svůj životní sen a jsem neskonale šťastná,
odrecitovala skoro jako básničku a v některých pasážích to působilo skoro až komicky. Možná i chtěla, aby tomu tak bylo a rozhodně to neušlo pozornosti okolním hostům, kteří se podezíravě podívali vaším směrem. Následoval další její nádech a opět se podívala tvým směrem.
Takže, dvoulůžko, trojlůžko, čtyřlůžko, balkón, vířivka, jaký byste chtěl pokoj?
zopakovala dívka skoro automaticky a čekala, až se Stanley konečně rozhodne.
---------------------------------------------------
Takže, další kolo uzavírám 26.8. s tím, že příští víkend je možnost pro meziodpovědi, které by se hodily v případě Ghii, u ostatních je to libovolné. Dále se loučíme s postavou LuInka, která se prozatím stává NPC, dokud nerozhodnu jinak. V přímém ohrožení jsou následující postavy - Shae Dyre(Elinor), SH-11(Shisco), Tony Corrado(Jazen). Aktivitu by si určitě měly hlídat postavy Lemana Raeho(Mandalorian) a Elisy Dyre(Elinor).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“