MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Abbé Lugano, Err Asybb)
Abbé si pečlivě prošel všechny dostupné informace a rozhodl se, že nebude marnit ani sekundu svého času. Respektive byl odhodlaný se se svým cílem sejít, co nejdříve a to už ve sportovním klubu. Fakt, že sport provozovaný Dainemem, v životě nehrál, mu v tom neměl nijak zabránit. Na pravidla se zatím podíval jenom zběžně, ale už si byl vědom toho, že je to hra pro dva hráče na uzavřeném hřišti nebo spíše kurtu. Hráči měli mezi sebou natažené sítě a míček si museli přehazovat mezi sebou tak, aby se nezachytil do sítě. Na odpalování míčku měli k dispozici jakousi raketu s pružným výpletem. Princip hry bylo dostat míček na druhou stranu. S tímto se vydal Abbé hledat Erra.

Toho našel v baru, kde seděl sám u jednoho ze stolů na případné instrukce. Tedy, své čekání naplňoval studiem materiálů z holonetů, jakých přesně, to už Abbé netušil, protože Err to zavřel, když k němu jeho nadřízený dorazil.

(Tony Corrado, Pauly Saux)
Dvojice infiltrátorů se sešla venku před barem, kde Tony zařídil příjezd taxi, stejně jako se postaral o určení toho, kam je má taxikář odvézt. Pauly jej téměř beze slov následoval a nepůsobil nejjistějším dojmem.
Jakmile byli na cestě, tak se Tony hlouběji podíval do datapadu na informace o budově, která byla jejich cílem. Jednalo se o třípatrovou rezidenci, jejíž hlavní ochranné prvky spočívaly ve venkovních prostorách. Okolo rezidence byl dvoumetrový durabetonový plot s pravidelně rozmístěnýma kamerami. Vstup byl jeden - hlavní brána se strážní budkou. Výhodou však bylo umístění pomocného počítačového terminálu nedaleko budovy a to v rámci energetické stanice pro celý obvod. To byla víceméně luxusnější čtvrť. Zde by mohl uplatnit své schopnosti Pauly, který by mohl v přístupu dovnitř pomoci. Uvnitř domu byla pak chráněna pouze pracovna a to zámkem na otisk dlaně a přístupové heslo. Plus to, že se občas vyskytovala hlídka v chodbách. Pracovna byla v nejvyšším patře, osobní pokoje prakticky hned po ní. Pohyb v budově byl možný především pomocí schodišť a chodeb. Tony musel shledat, že plány budovy měl k dispozici opravdu důkladné a Don v tomhle nehodlal nic ponechávat náhodě.

(Leman Rae, Ghia)
Ghia poručíkovi naznačila, že řízení nepatří mezi její silné stránky, takže za řízení musel usednout Leman. Rinzler se posadil dosadu a na Ghiu zbylo místo buď vedle něj, nebo spolujezdce. V této sestavě tým opustil Chionti a vyrazil napříč ulicemi Vorzydu. Po chvilce poručík požádal Lemana, aby zpomalil na určitou rychlost a vyžádal si pozornost obou přítomných.
Co se týká bližšího plánu pro tenhle bar. Ti členové gangu se od ostatních odlišují tím, že mají na svém oblečení a brnění výrazný rudý pruh. Myslím, že to bylo na pravé straně oblečení, ale to není až tak podstatné. Prostě podle toho je poznáme,
začal Rinzler a natočil se na Ghiu.
Využijeme toho, že jsi v rodině nová a nikdo by tě nemusel znát. Takže vstoupíš dovnitř o něco před námi. Zatímco my s Lemanem k nim přistoupíme rovnou s tím, že po nich něco chceme, u tebe bych chtěl vidět méně přímočařejší přístup. Třeba můžeš předstírat, že se k nim chceš přidat, žes o nich slyšela, jak jsou skvělí nebo kdo ví. Don říkal, že v tomhle směru bys mohla být vynalézává, tedy k tomu máš sklony,
vylíčil Rinzler svou představu pro využití Ghiy a věnoval se poté Lemanovi.
My dva si necháme u sebe maximálně blaster nastavený na omráčení. Možná ... možná by nebylo od věci, kdybys měl po ruce nějaký omračující granát, nebo něco na ten způsob, kdybych jich tam bylo příliš hodně nebo se to nevyvíjelo dobře. Hlavní mluvení si vezmu na starosti já. A Ghio, kdybychom potřebovali podporu, tak se můžeš připojit, když zakřičím - "Za hromové kočky!". Tedy, pokud bys někoho z nich nevytáhla ven a nebyla tam. Takže to shrnu - my dva s Lemanem to zkusíme přímo, Ghia se pokusí najít alternativní řešení. Naším cílem je z nich dostat umístění jejich základny, je všechno jasné?
dokončil Rinzler seznámení o jeho plánovaném průběhu mise a čekal, jak mu na to dvojice jeho kumpánů odpoví. Cesta se jim totiž blížila pomalu k cíli a bylo potřeba se přichystat na akci.

(Herm Dreykop)
Herm si ze dvou možností pro byty vybral ten na stejném patře, byť nebyl hned vedle cíle. Potvrzení rezervace, udání jména majitele a další podobné záležitosti byly poté už jenom otázkou několika sekund. Jakmile měl toto Herm vyřízeno, tak si nejprve promyslel svůj možný přístup, aby posléze vyrazil za rezidentním počítačovým technikem. Nyní si přesně nevybavoval jeho jméno, ale to nebylo podstatné.
Informační technik měl v rodině svůj důvod a proto Herm příliš neváhal s nějakým opatrnějším přístupem. Do jaké roli v tom hrál fakt, že se mohl považovat za jednoho ze služebně nejstarších, to už záviselo jen a jen na něm.

Když vlétl dovnitř, tak se ozvala hlasitá dutá rána. Následovalo bolestivé zakvílení a až poté mohl Herm vidět technika, jak se snaží vylézt zpod stolu a bolestivě si mnul čelo.
Sakra, proč tak prudce?
zaprotestoval netušíc s kým mluvil a pomalu se narovnal, aby si prohlédl, kdo jej poctil návštěvou. Zběžně si Herma prohlédl a vyslechl, co všechno po něm chtěl.
To všechno bude hračka, jen potřebuju vědět ty nové informace. Don trvá na tom, aby si je lidé vymýšleli sami, ale to už určitě víš. Takže nejdřív tvoje nové ego - jméno, původ, krátkou historii, pracovní historii, nějakou podstatnou zvláštnost a podobně. Něco naházím do různých zdrojů, aby nebylo podezřelé, že by ses nacházel jenom v jedné databázi. Takže klidně i nějakej koníček. A potom tu firmu, jméno, sídlo, zaměření, případně nějaký zástupci, kde se mohla prezentovat a podobně.
spustil technik, jakmile se trochu vzpamatoval, přerovnal si svoje velké brýle s několika probíhajícími znaky aurabeshe na sklech a zasedl ke svému počítači, kde si přerovnal programové zařízení dle své potřeby. A poté už jen čekal, až mu Herm začne hustit informace.

Vorzyd V, Stanice bezpečnosti: (Abin Ferrence)
Abin si prošel oboje materiály, které měl k dispozici, aby s těmi od kapitána vyrazil za Bukkou. Ta se právě soustředila na psaní nějakého hlášení, takže ji svým přepadem i trochu překvapil. Nejprve trochu zmateně zamrkala očima, než si vyhodnotila, že Abin mluvil opravdu na ni. Když si zpětně uvědomila, co řekl, tak se otočila na Kawaca, který něco zaremcal a podle tónu mrzutosti se dalo poznamenat, že to nebylo nic extra slušného. Jediné, co se mu dalo vyrozumět, tak znělo jako:
Pořád lepší než Java ...
Bukka jej tedy začala ignorovat, udělala si poznámku do rozpracovaného hlášení a natáhla se po spise, který Abin tak elegantně vhodil na její stůl.
... díky,
poznamenala, než se rozhodla podívat do složky a zjistit, k čemu si ji Abin vybral. Chvilku si prohlížela obsah, ale z jejího výrazu bylo jasně vidět, že z něj nebyla nijak výrazně nadšená.
Není tam zrovna moc informací. Máte nějakou představu, kde chcete začít nebo, co s tím dělat?
zeptala se Bukka, když si pročetla strohé informace, které byly ve spise od kapitána. O těch podrobných pro Abina od Dona samozřejmě neměla sebemenší tušení. Bylo tedy na Abinovi, jestli se rozhodne Bucce sdělit něco ze svých dodatečných informací, nebo se rozhodně to třeba využít nějak ve svůj prospěch.
------------------------------------------------------
Další kolo uzavírám 17.6. či dříve, pokud by nějakou náhodou odpověděli všichni ... (dobrej vtip). Poslední varování o aktivitě tentokrát vydávám na postavy LuInka a Needaye(Pauly Saux a Err Asybb), jinak z nich v příštím kole nadělám NPC do doby, než je už nebudu potřebovat. Dost neúčastí mají i Krukh(Dashova postava) a Stanley Molganno(Stanleyho postava), kteří by taky měli projevovat větší aktivitu, nebo je také čeká konec hry.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od Garth Devilman »

Stanice (Abin Ferrence)

Až na to, že na rozdíl od tebe mi Java splácí dluh a neustále mu naskakujou úroky. Usměju se sladce na Kawaca, načež pokynu kolegyni: Projedeme se.

...Blbec...

Co má společného gangsterský útok na restauraci a zmizení dvou evidentně dobře placených „securiťáků?“ Vycházejíc ven z kancelářského sektoru, směrem k chodbě a poté k parkovišti.

...Proč jsi ji vůbec bral..?

Měl jsem tu čest se přesvědčit, že tenhle job berou často lidi, co nemaj žádný zázemí. Často se stává, že díky prachům, co dostanou, to chtěj nějakým způsobem zúročit. Konkureční kluby, hazard a to vše tak, aniž by to nějak nabouralo itinerář. Šéfové podniků obvykle takový výstřelky tolerujou. Je to zaběhnutej koloběh.

...Co si vůbec myslíš..?

Docházejíc ke vznášedlu jsem pokýval hlavou: Před vrácením obleku, je nutný provést očištění, pokud nechcete platit pálku. A existuje místo, kde to provést, aniž by se naši pohřešovaní, museli prohnout. Začneme tam, a uvidíme.

Otevřel jsem dveře a sáhl do přihrádky, ze které jsem vytáhl červené lízátko, načež jsem Bucce sdělil lokaci.
Není se čím chlubit, ale za mých mladších let, byla prádelna, i moji spásou…
Dodám.
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 11.6.2012 15:42:22, celkem upraveno 1 x.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Stanice bezpečnosti: (Abin Ferrence)
Zatímco Abin nečekal, že by ho Bukka mohla odmítnout, tak vyrazil směrem landspeederu. Bukka za ním docupitala a tím ji již měl de facto ve své moci. A jak spolu kráčeli vpřed, tak ji postupně sděloval informace a svoje domněnky, které jej zatím napadaly a to tak, aby pokud možno nenaznačily žádnou spojitost s Donem a rodinou.
Počkat, vy myslíte, že to zmizení má něco společného s útokem na spříznění podnik? Nenapadá mě, proč by mělo?
poznamenala překvapeně Bukka, když Abin uvedl jednu ze souvislostí, které nejspíš mělo působit jako lákadlo. Bukka se na to každopádně chytla a vzbuzený zájem byl jasně pozorovatelný. Abin se před odpovědí chtěl ještě předvést svou zralou úvahou, která by je měla nasměrovat k prádelně, jež měla být skutečným cílem obou pohřešovaných bratrů. Jeho přesvědčovací historka byla dobře postavena tak, aby jasně naznačila důvod, proč tam chce začít a navíc ji obohatil ještě o osobní zkušenost. Trošku zaražený pohled Bukky Abina mohl utvrdit v tom, že závěrečnou částí také zanechal dojem.
Eh, no každopádně to není špatný nápad. Když víme, že se ztratili v tom okolí, tak by o nich mohli něco vidět, stejně jako v nějakých dalších okolních obchodech. A myslíte, že by to mohl být dokonce i únos? I když podle spisů mě nenapadá, proč by to měl někdo dělat,
zareagovala na konec a pokusila se i o vlastní domněnku. V tu dobu již seděla za řízením, které ji Abin přenechal a mohl si tak vychutnat svoje lízátko a nádherný pohled na plné ulice města. Jasný sluneční den mu tak mohl hřát do vlasů a celé situaci pro triumfální jízdu městem už chyběl jen nějaký poplach a zapnutý červený maják na autě.
-----------------------------
Jedná se o meziodpověď pro Gartha, ostatní mají už jen týden na dodání odpovědí pro další kolo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd V. (Ghia "Mňau")

Nastoupila jsem si dozadu, vždycky bylo lepší být blízko toho, kdo rozdává rozkazy. Jelo se.
Poslouchala jsem poručíkův plán, sice mi na něm pár věcí nesedělo, ale lepší nějaký pochybný plán, než žádný.
Kdo bude mít červenou, tomu udělat červenou. Tak ne.
Vypadalo to, že si zabojuju jen tehdy, když to nevyjde podle představ.
Ale kdyby to vyšlo, tak by to bylo tiché a klidné, kdyby to nevyšlo, tak se o nás dozví dřív, než tam dorazíme, možná. Paradox.
Tak já si s nima popovídám.
A vytáhnu z nich tu základnu.
Jak se ten jejich gang jmenuje, přesně. Jde mi o to, že pokud mám sehrát roli někoho, kdo je obdivuje a chce se k nim přidat, musím vědět alespoň jejich jméno, nebo něco bližšího.
Protože jinak mu to budu muset vytáhnout z paměti, což by mohlo být nebezpečné, pokud bude v okolí někdo, kdo by to mohl zjistit.
Při myšlence o inkvizici mi na chvíli mimoděk uši opsaly půl kruh dozadu. Ale jen na chvíli.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, bar Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

Přicházel jsem k Errovi trochu nejistě, neboť jsem s ním ještě nespolupracoval. V rámci rodiny jsme se párkrát setkali, on jako řidič a já jako pasažér. Někdy chodil na méně důležité porady, ale většinou dělal svou práci někde zalezlý. Teď jsem s ním měl absolvovat nebezpečný a důležitý úkol a netušil jsem, co od něj čekat.
Tedy vlastně ano, jednu věc - loajalitu...

"Zdravím, Erre Asybbe! Mohu přisednout?" zeptal jsem se a bez kladné odpovědi usedl na místo vedle mladíka.
"Don si nás dva vybral na nelehký úkol... co tomu říkáš? Máš šanci se předvést!" popíchnul jsem jej v dobrém a očekával jeho prvotní reakci.

Záměrně jsem mu neřekl více...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd V, Cesta:

Al se začetl do datapadu, který obsahoval informace od Dona k jeho misi. Čtení to bylo velice zajímavé a pro Ala byla tato akce snad možná i za odměnu. Zdálo se to jako vhodné místo pro diplomacii, přetvářku a politiku, což mě Al Verttigo zvlášť v oblibě. Zejména to, že šlo o boj slovy a hlavou, nikoli zbraněmi či pěstmi, Alovi dělalo tu největší radost. Toto byl úkol jako stvořený pro něj a hodlal si ho pořádně užít. Navíc sebou měl velmi šikovného droida, který se jistě postará o jeho bezepčnost, pokud by došlo k nějaké nepodloženosti. Na druhou stranu si byl Al celkem jistý, že vojáci Impéria ho budou schopni ochránit stejně tak dobře. V hlavě začal spřádat plán, jak se co nejlépe dostat do přízně moffa a získat pro Rodinu co nejvýhodnější postavení k další spolupráci s imperiály. Bylo jisté, že mít je na své straně je nejrozumnější věc, které si můžeme přát. Zvlášť, když u nás navíc budou potom utrácet svoje kredity. Alovi se začal blýskat na tváři potměšilý úsměv a těšil se na setkání s moffem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: MMPM

Příspěvek od Heinz »

Vorzyd V, pracovna IT technika (Herm Dreykop)

Tak tohle pujde hladce.
Opřu se o jeho stůl a spustím, nejdřív to vymyšlené:
„Jméno si nechám, i když -,“
původní plán, že si nechám celé své jméno, radši přehodnotím,
„- příjmení by mělo být jiné, třeba... Aletha!“
Ani nevím, jak mě to jméno napadlo - možná jsem ho někdy zaslechl v baru - ale nad původem teď přemýšlet nehodlám.
„Jo, jméno bude Herm Aletha. Pocházet budu z Corellie, jedináček, úplná rodina... prostě nic zajímavýho. Studoval jsem na Corellianské univerzitě obchod a mezinárodní vztahy, ale měl jsem dost známých a kamarádů mezi studenty inženýrství. Díky nim jsem taky získal zájem o stroje, techniku a podobný blbosti. Po škole jsem pracoval jako asistent a referent v různých neznámých firmičkách, třeba CorExpo Ltd. nebo EmTech – něco nicneříkajícího a nenápadnýho. Mezi nimi jsem procházel, než jsem se dostal do firmy současný, nějaký středně velký firmičky specializující se na drahý, unikátní lodě, limitovaný edice, rychlý, elegantní a pohodlný... a sbírající ty nejkreativnější mozky v galaxii. Jak by se ta firma mohla jmenovat... nějaký nápad?“
Šanci na odpověď mu ale nedám, jsem v ráži.
„Co třeba Drive unlimited? Nebo tě napadá něco lepšího?“
Až teď ho začnu brát na vědomí. Ale ať už odpoví nebo ne, já za chvíli pokračuju.
„Ale zpět k mýmu alter egu. Co se běžně objevuje v databázích? – Dej tam třeba, že jsem dva roky rozvedenej, ale bezdětnej, mám čistý rejstřík kromě pár pokut, například za rychlou jízdu... zkrátka něco běžnýho a nepodstatnýho. Co se týče zájmů, napiš tam, že se zajímám hodně laicky o technologie a vývoj technologií a motorů, a pak o studium jazyků a cizích kultur, ať je mi alespoň něco blízký. Co dalšího by tam mělo být? Rodiče? Známí? Ta manželka“
Počkám na odpověď a když nic nebude scházet, začnu předkládát detaily firmy.
„Takže jméno máme vymyšlený...?“
Částečně konstatuju, částečně se ptám.
„Co dál... sídlo, něco milýho a útulnýho... co třeba Alderaan? S čerstvou pobočkou na Vorzydu V? Hlavně nezapomeň v prezentaci vytvořit nějaký kladný ohlasy od zákazníků, mezi kterými by mělo být i pár známých jmen, několik recenzí od odborníků z týhle branže – jejich jména určitě najdeš na HoloNetu, ne? Dál by měla obsahovat galerii modelů - ale to už je dost složitý, co?“
Až teď zjistím, že sedím na ajťákově stole, čert ví, kdy se tak stalo.
„Pro důvěryhodnost přidej i spolupráci třeba s Koensayr Manufacturing nebo CECem, to by mohlo zapůsobit.“
Zamyslím se nad dalšími detaily a spíš pro sebe v zamyšlení konstatuju.
„To by snad mělo stačit... nebo to chce ještě něco?“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Re: MMPM

Příspěvek od LuInk »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Pauly Saux)

Tiše jsem seděl v taxíku a vlastně se úplně podřídil muži, který byl mým společníkem v misi. Nechal jsem se pouze vést a věřit jeho úsudku, protože ať byla mise jakákoliv, fakta mluvila jasně. Co sem si stihl o tomto muži zjistit, byly pouze břidké informace, ale co se týkalo této mise, byl tu ten zkušenější on.
A já chtěl udělat při svém prvním úkolu dobrý dojem. Pouštět se do čehokoliv bezhlavě a být moc iniciativní mi přišlo v tuto chvíli špatné. Lepší bylo zapadnout a případně se svést na úspěchu nebo neúspěchu kolegy. Oboum bylo také jasné, že moje schopnosti jsou důležité a tak příčinou neúspěchu mise můžu být klidně i já, pokud něco pokazím, nevšimnu si alarmu, nebo jiného bezpečnostního zařízení, které vlastně může zamknout i celé sítě terminálů. Bylo toho prostě hodně, co sem mohl pokazit. Uklidňovalo mně, když měl kolega připsány i nějáké schopnosti s počítači.
Moje první mise...
Pohladil jsem kufřík, ve kterém byl můj počítač. Nikdy jsem na něj nedal dopustit. Né, že by mi někdy zachránil život, ale všechen software a hardware, co byl ukryt vevnitř, mi výrazně ulehčil působení v Galaxii.
Jaký je plán?
Nakloním se nad datapad, kde byly kompletní informace o cílové budově. Všímal jsem si pro mně důležitých údaju, tedy terminály a vlastně i zabezpečení uvnitř budovy.
Jasně jsem si uvědomil, že se necítím v přítomnosti Tonyho Corrady úplně dobře, proto jsem raději nemluvil a můj zoufalý pokus o prolomení ticha byl mým vrcholem, minimálně do konce cesty. Raději jsem si v hlavě opakoval variace, kterým se dali sčítat dvě racionální čísla v různých jazycích. Zatím mně napadlo sedm způsobů. Zajímavé na tom bylo hlavně to, že jsem se vypnul a nepřemýšlel jsem nad tím nepříjemným tichem, které v taxi panovalo.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Abbé Lugano)
Abbé si přisedl k Errovi a nejprve jej slušně pozdravil. S tímto členem rodiny se doposud osobně moc nesetkával a tak si nebyl jistý tím, co by od něho mohl očekávat. Err nijak neprotestoval proti Abbého připojení se, ba naopak, dokonce jej gestem vybídnul. Následovalo stručné Abbého naznačení toho, že je oba čeká společná mise a zajímal ho názor jeho formálního podřízeného.
Těším se poručíku, mám co napravovat! A jsem připraven s vámi získat toho impíka, i kdyby to mělo být násilím!
odpověděl Abbému nadšeně Err a touha uspět z něj byla velice patrná. Možná mohl mít Abbé pocit, že Err až moc chtěl dokázat, že je platným členem rodiny. Sám však dobře věděl, že tohle může být dvousečnou zbraní - přílišná snaha může být často až na škodu, než ku prospěchu. Bylo nyní otázkou, jak si s tím Abbé poradí a tedy jak povede celou misi k tomu, aby jejím výsledkem uspokojil Dona a obstál i dle svých vlastních měřítek.

(Herm Dreykop)
Herm byl překvapen, jak jednoduše to půjde vše zařídit, ale velice rychle se z překvapeného dostal do aktivně kreativního a jeho nový profil začal získávat na obrysech, jak diktoval technikovi jednotlivé informace. Tomu kmitaly prsty po klávesnici snad ještě rychleji, než Herm diktoval a nemohl mít tedy pochyb, že si Don vybral toho správného člověka.
Neznámé firmičky přes landspeedery z Corellie? Ok, hodím tam třeba tuhle ... CoDrrive a ještě je tu jedna taky nepříliš známá Bela Vistal Speeders,
zamítl nejprve technik tvé dva bývalé zaměstnavatele a nahradil je existujícími, přičemž neopomněl přidat tvoje jméno na jejich seznam zaměstnanců.
Hmm, to jméno necháme zatím na později,
poznamenal technik, než se Herm rozhodl pokračovat v dalších osobních detailech. Na konci ho technik gestem zastavil a přivolal si ho blíž k monitoru.
Ty pokuty jsou dobrý, rodiče a příbuzní nejsou zapotřebí. Ale s tou manželkou lze pár věcí zařídit. Chceš si nějakou konkrétní vybrat? Můžu tady vyčlenit seznam těch, které by odpovídaly, byly odkud by ti to vyhovovalo a viděl bys i vzhled. Jenom si moc nevymýšlet, přeci jen wookiejská manželka by vypadala divně,
uchechtl se technik a byl připraven Hermovi na obrazovku vynést množství tváří, z nichž by si mohl vybrat potenciální ex-manželku. A to dle druhu, planety a několika dalších parametrů, které bylo možné specifikovat.
K té firmě, co třeba AldeLux Landspeeders? Jinak to ostatní nebude problém, jenom by asi bylo dobré vybrat třeba i nějaké produkty,
dodal ještě technik, jakmile by s Hermem dokončil případné vybíraní manželky. Formování Hermova nového ega tak probíhalo velice svižně a dost rychle získávalo tvar skutečné osoby.

Vorzyd V, Luxusní čtvrť: (Tony Corrado, Pauly Saux)
Během cesty se Pauly s Tonym moc nevybavoval a snažil se spíše soustředit na svůj úkol. Moc dobře věděl, že by neměl při svém prvním úkolu nějak výrazně selhat a nepříjemný pocit z Tonyho mu v tom moc nepomáhal. Soustředil se proto na jiné věci a výrazně se mohl zapojit až, když dorazili na místo. Z jeho pohledu se zdálo vše průměrně zabezpečené, i když by se musel podívat na některé věci více zblízka. Onen pomocný počítačový terminál v rámci energetické stanice by rozhodně mohl být dobrým místem, odkud by se dalo dostat do počítačové sítě okolí a nebo napojit na některé systémy jejich cílového domu. S trochou umu by se snad dokázal dost i kamerového systému, pokud byl správně nastaven. Záleželo však, jak rozhodne Tony, nebo zda-li se rozhodne Pauly sám navrhnout, jak by mohli postupovat.

Vorzyd V, Ošuntělý bar: (Leman Rae, Ghia)
Ghia se krátce předtím, než dorazili k baru ještě optala na jméno gangu, kterých se stal jejich cílem. Rinzler jenom provedl gesto, že na to úplně zapomněl a nebylo by to úplně od věci.
Říkají si Krvaví Mynoci a považují se za největší drsňáky v okolí. Ostatní jako všechny ostatní gangy. Jinak toho o nich právěže až moc nevíme. A bohužel není dost času na to, aby se na ně nejdřív nasadil nějaký špión - Don tohle chce mít rychle vyřízené, aby jasně dokázal sílu rodiny,
poznamenal Rinzler a připustil, že jejich dosavadní informace jsou strohé a budou si s nima muset vystačit. Sám Rinzler připustil, že z toho všeho není příliš nadšený. Ale s tím toho už moc nemohl nadělat. Mezitím zastavil landspeeer asi 50m od baru a ukázal na něj rukou.
Bude lepší, když nás neuvidí spolu. Pokud nemáš další otázky, tak ti dáme cca 10 minut náskok, co vstoupíš dovnitř a potom tam přijedeme. Ať snížíme riziko,
dodal Rinzler a čekal, jestli nebude mít Ghia ještě nějaké otázky. Pokud ne, tak by se otočil na Lemana, aby zkrátil jejich čekání na onen časový úsek, kdy také oni vyrazí dovnitř.
Nějaké návrhy na to, jak jim hezky sdělit, že nám mají říct, co chceme nebo je to bude minimálně bolet?
zeptal se Rinzler Lemana, jestli má nějaké zkušenosti s takovýmhle přístupem.
(pozn. Bar samotný je klasická kantýna, kterou najdete všude okolo, pro srovnání něco jako "pajzl". Členové jsou víceméně rozlezlí okolo, až na ty významnější, kteří mají vlastní stůl)

Vorzyd V, Cesta:(Al Verttigo, SH-11)
Al si pečlivě procházel informace, které měl k dispozici od Dona a spokojeně se pro sebe usmíval. Profil tohoto úkolu mu plně vyhovoval a Al se nebál skrývat svou radost. I z toho principu, že jeho společníkem byl SH-11, tedy droid.
Netrvalo to dlouho a oba společně dorazili ke kosmoportu. Zde měl Al ještě možnost sdělit SH-11 nějaké instrukce, které by neměli slyšet imperiálové, než se nalodí na transport, který je zaveze k audienci. Protože je loď čekala ve VIP doku, tak stáli u vchodu pro výše postavené a nemuseli se tísnit s tucty dalších cestovatelů, kteří tudy prolétali. Al se klidně mohl podívat do soukromého doku rodiny, kdyby chtěl, ale byla by to odbočka stranou.
Jakmile by SH-11 sdělil případné instrukce, tak by jej před transportem čekala dvojice stormtrooperů v naleštěné zbroji a zbraněmi v rukou.
Identifikujte se a sdělte důvod vaší přítomnosti!
zeptal se první stormtrooper přesně, jak mu kázaly jeho předpisy. Al nemohl ani jednomu z nich vidět do tváře a vlastně ani nevěděl, jak vypadají. V tom brnění byli od sebe těžko rozeznatelní až na případné rozdíly v postavě. Tak trochu působili jako droidi - s jasným naprogramováním a plnící instrukce svých nadřízených.
------------------------------------
Takže, další kolo bude 8.7. nebo dříve, pokud by odpověděli všichni(porád se na to ptám?). Ze hry byla vyřazena postava Needaye(Err Asybb), z něhož se stalo NPC. V přímém ohrožení jsou nyní postavy Stanleyho a Dashe, kteří mají poslední šanci to odvrátit. Varovat před neaktivitou hodlám Elinor a Shisca, jejichž postavy se blíží k hraně neaktivity.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Stanley »

Bar Chionti, (Stanley Molganno)
Po pozretí toho záznamníku som nemal pocit že by to bol nejako ľahká úloha ale nebola ani nemožná. O misii tam bolo veľa potrebných informácii. No uvítal by som toho aj trocha viac, ale treba pracovať s tým, čo máme.
Ceasarus. Celkom slávny a drahý hotel.... ale nieje to pevnosť, je to zabezpečené veľmi mizerne. Čo bolo zlé pre nich, dobré premňa a to mi poskytlo niekoľko alternatív. Bol som si istý, že to urobím cez noc, keď je menej stormtrooperov. Vznikla by prestrelka a tá teraz nieje príliš dobrá vzhľadom k situácii že to má byť tajne. Prezliekanie sa za stormtroopera nebol až taký zlý plán, ale ani dobrý. Pri smenách budú strážnikov určite kontrolovať. No potom ma napadlo, že by som na strážnikov použil uspávací plyn. Tak by som sa vyhol aj zbytočnému zabíjaniu. No a keď zaspia tak by som len vošiel dnu a potichu dal dole toho imperiala. Čistá práca. No vedel som že sa nevyhnem improvizácii lebo nikdy nič nejde podľa plánu.
Po premyslení plánu som vstal, zobral jeden blaster a peniaze a vydal som sa do obchodu so zbraňami, ktorý nieje príliš veľký. Potreboval som kúpiť granát s uspávacím plynom. Asi po dlhých dvoch hodinách som konečne našiel vhodný obchod. Snažil som sa byť stručný lebo som nesmel vzbudzovať žiadnu pozornosť. Po nákupoch som naložil granáty do kufra speedru k ostatným veciam na misiu, a šiel som k tomu hotelu, najskôr na menšie preskúmanie. Keď som k nemu došiel, prezlekol som sa do spoločenského oblečenia a šiel dnu.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: MMPM

Příspěvek od Heinz »

Vorzyd V, bar Chionti, pracovna IT technika (Herm Dreykop)

„Když to dokážeš a nebude mi to pak dělat problémy...“
Trochu mě zarazí, že chce použít existující firmy, prvně, ačkoli je to dost nepravděpodobné, třeba se na tom večírku objeví někdo, kdo tu firmu zná, nebo u ní pracoval jeho kamarád... cokoli. A za druhý, musí u nich o mně vytvořit nějakej záznam, firmy si přeci svý zaměstnance registrujou a zůstávaj u nich v záznamech, i když odejdou.
Ale jak jsem mu už řekl, jestli to dokáže, nemám problém.
S tím jménem mě ale docela naštve -
„Hej, co se ti sakra na tom jménu nelíbí?“
Hádat se ale nehodlám, následuje totiž moje oblíbená část – manželka.
„Samozřejmě, že si chci nějakou vybrat...,“ jsem v půlce věty, když plácne tu hovadinu o wookijce, čímž si vyslouží můj napůl znechucený, napůl nevěřící výraz. Vím, že si dělá srandu, ale jsou věci, o kterých se nežertuje – a jedna z nich je jakýkoli příbuzenský vztah s něčím, co vypadá jako kombinace banthy a wampa.
Vtipálku blbej...
„Máš za idiota nebo úchyla?“
Otázku chvilku nechám vyset ve vzduchu, i když je řečnická, ale pak ji smetu úšklebkem a jemným odfrknutím.
„Radši mi ukaž, co tam máš. Nesmí to být žádná sex bomba, musíme se krotit... spíš víc sympaťačka než femme fatale. Preferoval bych černovlásku a kdyby měla míň než dvě stě kilo, zlobit se taky nebudu. Jinak, pocházet by měla z Corellie, když jsem tam tak dlouho pracoval. A co se týče rasy, asi by byl nejlepší člověk nebo druh lidem blízký, jakýkoli jiný by mohl být příliš nápadný.“
Na jménu firmy, pakliže bude zapamatovatelné, mi nijak nezáleží, proto při jeho návrhu jen pokrčím rameny, ale otázka produktů mě zarazí. Samozřejmě že má pravdu, žádná firma není bez produktů k prezentaci důvěryhodná, ale jen těžko si můžeme přivlastnit něco hotového... a vymýšlet kdovíkolik nových produktů, od vzhledu po technické parametry, to už není práce na pár minut u klávesnice.
„S těmi produkty... jak to myslíš? Vymyslet a vytvořit kompletní, i když fiktivní prezentaci landspeederů? Nebo si snad něco „vypůjčit“? Obojí je silně riskantní, to snad uznáš, takže doufám, že myslíš nějakou třetí možnost...?“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd V, Cesta:

Během cesty se Al otočil na SH-11, svého řidiče i doprovod a rozhodl se mu říct pár slov k tomu, co se od něj vlastně očekává.

Vzhledem k tomu, že jediní, kdo na téhle párty zřejmě mají mít zbraně jsou Imperiálové, bude nejvhodnější, když se budeš tvářit jenom jako prostý protokolární droid. Věřím, že to umíš výborně. Je důležité, abys měl neustále oči.. teda chci říct senzory na stopkách.. nebo prostě abys dával pozor na všechno kolem. Sice nečekám problémy, ale v takových chvílích mají největší tendenci se objevovat. Každopádně ať se bude dít cokoli, primární je bezpečnost mé osoby a dále potom imperiálního moffa Tiviuse Barvoola. Všichni ostatní jsou nepodstatní.

Al uzavřel svůj mírně popletený proslov a následně se ještě chvilku věnoval pročítání informací, než jsme dorazili k transportu. Stormtrooper Ala nijak nepřekvapil. Ten však neměl chuť se s ním nějak vybavovat, a tak odpověděl poměrně stroze a doufal, že to vojákovi bude stačit.

Al Verttigo. Tenhle transport čeká na mě.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od Garth Devilman »

Na cestě (Abin Ferrence)

Musel jsem pochválit Bukku za vynalézavost a dedukci. Jestli se dalo základnímu výcviku něco přičíst, byla to nezkaženost a píle.
A to se často v reálu přeceňuje…
Dobrej postřeh, vezmi si kolik slušných podniků se tak, tak drží v dnešní době na nohou. Vydírání by nebylo překvapením.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Herm Dreykopp)
Jakmile došlo na diskuzi o manželce, tak se situace dost obrátila. Technik neměl vůbec žádné problémy s tím, aby tě dosadil do pozice vy vyjmenovaných firmách a řekl, že na minulé zaměstnance se tam stejně nikdo moc nepamatuje, obzvláště v jedné z těchto firem, kde se zaměstnanci točili ještě rychleji, než počet pilotů v letkách TIE kvůli nehodám. Každopádně technik si z tvé poznámky k jeho vtípkům nic nedělal a začal zužovat seznam možných manželek, který zúžil na tmavovlasé corellianky lidského původu a v rozumné váhové kategorii. Po korekci těch typických modelek a sexbomb však i nadále zůstal úctyhodný seznam, kde se nacházelo i mnoho žen vypadajících na vhodné charisma. Od členek CorSecu, lékařek až po servírku v kantýně.
Ještě nějaké specifikující parametry?, abychom to protřídili, nebo si chceš náhodou vybrat některou z těch, které jsou tu zobrazené?
zeptal se Herma technik a věnoval mu chvilku pozornost.

A zatímco Herm pokračoval ve výběru své "manželky", tak technik na druhém monitoru zobrazil jakýsi model landspeederu.
A co se modelů týká, tak to není až takový problém. Navíc je veřejným tajemstvím, že firmy si kradou modely navzájem, jenom upraví šasi, dají jiné ovládání. Ale jinak je to spíš takové puzzle toho, co existuje a jen málokdo přichází s nějakou inovací,
dodal ještě technik ohledně stavu trhu landspeederů a modelů.
Navíc, myslím, že dva tři modely budou bohatě stačit, s tím, že aktuální širší nabídka je v rekonstrukci,
dodal ještě technik a nijak se netrápil tím, že by mělo něco puknout. Vlastně naopak - v téhle záležitosti plně čišel sebevědomím.

Vorzyd V, Hotel Caesarus: (Stanley Molganno)
Stanley si pořádně prošel dostupné informace a chvilku přemýšlel nad tím, jak by mohl celou akci provést, než dospěl k několika jasným bodům ve svém plánu. Předně se rozhodl, že bude nejlepší vše provést v noci, aby snížil šanci na velikost přestřelky. Poté si usmyslel vyhnout se přestřelce obecně tím, že se pokusí stormtroopery uspat pomocí uspávacího plynu. Jeho sehnání mu zabralo dvě hodiny, i protože v jednom obchodě se mu místo uspávacího snažil podstrčit jiný.
Jinak, abyste sám neusnul, tak vám postačí nějaká slušná maska s filtrem,
poznamenal ještě obchodník, když Stanleymu zboží předával, aby jej ten přidal k ostatním věcem a ve společenském oblečení zamířil přímo do hotelu.

Vstupní hala byla doslova obrovská a hned po stranách bylo několik odpočinkových míst, kde na sebe vzájemně čekali různí jedinci. V prostředku pak byl hlavní obslužný pult, kde pracovala hned čtveřice zaměstnanců, kteří se starali o blaho zákazníků. Za touto sekcí byla čtveřice turbovýtahů, které byly z kraje ohraničeny schodišti, kdyby snad došlo k nějakému výpadku. Pokud by Stanley ve spodním patře odbočil doprava, tak by se mohl dostat do restaurace a baru, které byly přístupné všem zdejším hostům. Samozřejmě nechybělo množství portýrů, kteří tu neustále poletovali a pomáhali se zavazadly, nebo si plnili jiné povinnosti.

Vorzyd V, Cesta:(Al Verttigo, SH-11)
Předtím, než dorazili ke kosmoportu, tak udělil Al ještě několik instrukcí SH-11, jak si představoval priority této mise, stejně jako pár věcí, které mu přišly důležité. SH-11 jenom potvrdil příjem instrukcí a dál se držel své role "protokolárního droida s těžkou výbavou".

Jakmile byli zastaveni imperiální kontrolou a Al nahlásil svoje informace, tak se stormtroopeři jali odpovědně ověření totožnosti muže před ním, stejně jako jeho oprávnění ke vstupu. To sice chvilku trvalo, ale nakonec jeden ze stormtrooperů dle všeho zvedl hlavu a podíval se na Ala.
Vaše totožnost je ověřena, smíte nastoupit. Pamatujte si prosím, abyste se zdržel jakýchkoliv konfliktů, které by mohly nastat,
dodal ještě stormtrooper, než umožnil Alovi s SH-11 vstup na transport, byť ještě oba nenápadně kontroloval ručním scannerem. Toho si všiml především SH-11, stejně jako toho, že jejich transport byl sledován kamerovým systémem, stejně jako zde byly přítomny mikrofony. Zároveň si SH-11 mohl být jistý, že lidské smysly jeho pána mu neumožňovaly detekovat všechny tyto systémy a nebylo tedy bezpečné, aby tak jeho pán mohl otevřeně v této místnosti mluvit. Zatím se jejich raketoplán zvedl a zamířil k obloze.

Vorzyd V, Na cestě: (Abin Ferrence)
Zatímco si Abin vychutnával své lízatko, tak si vyslechl možnou teorii od Bukky a rozhodl se jí věnovat pochvalu, zatímco si pro sebe poznamenal, že čerství členové planetární bezpečnosti přeci jen mohou být užiteční.
Myslíš, že by to mohlo být až tak vážné? Ale proč by k vydírání unášeli takové dva ... podržblastery? Tedy, chci říct, že pokud by je měli vydírat, tak by se spíš snažili unést někoho z vedení nebo důležitého pro podnik. U těchto dvou by mohli maximální vydírat rodinu, která ani není na téhle planetě,
zaopnovala trochu Bukka, když se víc zamyslela nad teorií únosu a sama vysvětlila, proč jí to přišlo nepravděpodobné, byť to byla ona, kdo s tím nápadem přišel jako první. Zatím landspeeder dorazil k místu, kam je Abin navedl a Bukka zastavila u kraje cesty naproti kýženému podniku.
Jak to uděláme? Jen tak se budeme ptát, nebo to chceš nějak zahrát?
zeptala se Bukka, když se pozastavila nad tím, s čím vůbec vejdete dovnitř. V porovnání s Javou Bukka dost jasně demonstrovala svou schopnost přemýšlet o situaci předtím, než se do ní rozhodne vrhnout.
-----------------------------------
Další kolo uzavírám 22.7., nebo dříve, kdyby náhodou odpověděli všichni. Je zde možnost meziodpovědí, jako obvykle, v případě domluvy by to šlo i více než jednou. Ze hry vyřazuju postavu Krukha za neaktivitu a stává se z něj NPC. Vzhledem k tomu, že i Atalonova postava je mimo, tak část o nich bude tímto uzavřena. V přímém ohrožení jsou nyní postavy Dyrovic holek(Elina matka s dcerou), SH-11(Shiscův droid) a očekávám, že i Stanley bude chtít potvrdit, že hodlá i nadále hrát v MPM.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Vorzyd V, cesta (SH-11)

Odhadovaný čas do příletu: 0 h 4 min 7 s.
Kontroluji paměťové jádro...

SH-11 se se svým vznášedlem mistrně vyhnul mládežníkovi opile se potácejícímu v křižovatce, aniž by musel znatelně zpomalit.
Nenalezeny žádné chybné sektory, velikost paměťové jednotky je 8192 YB, z toho použito ~193 GB.
Fragmentované soubory: N/A
Celková fragmentace 0%.
Poslední defragmentace: N/A
Příprava na zálohování...

Kód: Vybrat vše

Uživatelské jméno: SH-11
Heslo: ********
Tivius Barvool. Označeno jako strategický subjekt.
Potvrzuji, pronesl droid ke svému pánovi.
Probíhá zálohování...
Dokončeno. Kontrolní součet je 0b4c0b46e827c7f796416473511ab036.

Ušly čtyři minuty a sedm sekund. Výrazně červený Prince GT-R35 Supersport dorazil k místnímu kosmoportu. Poté, co jej SH-11 zaparkoval, Al sebejistě vykráčel a vypravil se k VIP dokům, kde je již očekávali dva vysocí stormtroopeři v naleštěných bílých zbrojích. Bleskově je proskenoval svými senzory.
2x blasterová puška E-11.
Hrozba: Minimální.

Následně se oba stormtroopeři rozestoupili a nechali SH-11ku i s jeho pánem nastoupit do raketoplánu směřujícího na místo setkání.
Zachycen hloubkový vlnový sken 1. úrovně. Hrozba: Žádná.
Zachycen audio a vizuální odposlouchávací systém. Aplikuji protiopatření...

SH-11 na nic nečekal a pustil se do skenování příslušných frekvencí, aby vysledoval cíl, kam se nahraná data odesílají, nebo se zařízení pokusil vypnout.
Deaktivace sledovacího systému kontraproduktivní.
Následně se droid bezdrátově propojil s Alovým datapadem. Předtím zkontroloval, zda jsou monitorované i vysílací frekvence, případně jaké, a poslal mu na něj přes šifrované připojení na nejbezpečnější frekvenci zprávu, do které vložil screenshot svého HUDu, na němž byly svítivými barvami označené veškeré nalezené odposlouchávací prvky.

Kód: Vybrat vše

Rušit odposlech?
Ano / Ne
Volby "Ano / Ne" byly odkazy a Al tedy mohl svému robotovi dát instrukce jediným klepnutím do dotykového displeje high-endového datapadu, jaké bývají nezbytnou výbavou každého seriózního podnikatele.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Ostatní“