MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd V

Al jel spoelčně s SH-11, který řídil a evidentně měl chuť nějakým způsobem komunikovat. To Alovi zas tak nevadilo, i když nebyl zvyklý na to, aby droid sám přemýšlel a inicioval rozhovor. Na druhou stranu otázka SH-11 ho docela zaujala, ovšem Alova odpověď byla možná trochu nevlídná, zejména však vůči lidem, kteří hudbu skutečně poslouchají. Al Verttigo si v ní nějak zvlášť neliboval, protože na to obvykle neměl čas a vlastně ani náladu. Radši si dal panáka a přečetl si nějaký článek či knihu.

Nejdřív by ses měl zeptat jací organici poslouchají hudbu. Na to je jednoduchá odpověď. Jsou to líní povaleči, co nemají nic na práci, a tak se flákají někde v baru, poslouchaj hudbu a u toho civěj na levnou štětku jak se točí kolem tyče. A když hudbu poslouchají i bez té štětky, tak to jsou zoufalí líní povaleči, co nemaj co na práci.

Al se trochu zlověstně usmál, protože věděl, že si droid jeho vysvětlení uloží. Al věděl, že jeho názor skutečně není moc objetivní, ale rozhodně byl dost přesvědčivý na to, aby to droid sežral. Navíc kdyby mu Al řek, že lidé poslouchají hudbu protože se jim líbí, měl by potom víc věcí na vysvětlování a do toho se mu vážně nechtělo. Takže to podal takto a následně se konečně podíval na datakartu, kterou obdržel od Dona s dalšími informacemi, které potřeboval vstřebat k řádnému vykonání svého úkolu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: MMPM

Příspěvek od Atalon »

Snad ještě Vorzyd 5, Neznámo kde: (Ailla Avalla)

Ty si vážně nepříjemnej parchant.
Podotknu si pro sebe když spustí další vlnu námitek.
Ale chytil ses a to je hlavní. Žádná rána a hezky začínáš přemýšlet, teď už jen pokračovat a možná se z toho konečně pohneme.
S doposavadním postupem věcí jsem nadmíru spokojená, jistě kdyby mě místo dalších otázek pustil a nejlíp ještě s omluvou za špatné zacházení, tak bych byla mnohem šťastnější, ale i takhle se vše začínalo hýbat dobrým směrem. Co nejdále od dalších šoků a co nejblíž k našemu vzájemnému pochopení. Takže jsem v rozehrané partii nemínila přestat, právě naopak, celá naše debata mě jen utvrzovala v nutnosti ještě přesvědčivějšího a promyšlenějšího postupu. Koneckonců můj vyslíchatel se zatím neukázal být nikterak neschopným, takže to poslední co jsem potřebovala by bylo mu skočit na hrané pochopení a nějakou neopatrností si vypálit šanci zmizet.
Opět na mě vychrlil porci dotazů, ale tentokráte se mi na nich cosi nezdálo.
Možná se mi jen zbytečně burcuje paranoia. Ale ptá se na věci které už jsem mu vlastně řekla a čeká, jestli ze mě nevypadne něco jiného. To je dobrý trik, buď to, nebo se vážně jen snaží vyždímat co se ze mě dá. Což by mohl být problém, jelikož už teď si vymýšlím trochu víc než bych ráda.
Rozhodně mi přišlo jako dobrý nápad trochu přibrzdit, zvláště pak v mých historkách, a raději si začít trochu hrát.
Jo.
Vyhrknu narychlo.
Jo, Abbé Lugaro, tak nějak to bylo.
Schválně si dám pozor aby se mi do jména vloudila chybička, drobný přeřek, nic do očí bijícího.
Uvidíme, jak moc pozorný jsi a jak moc ti to myslí.
Drobný přeřek občas může mít cenu tisíce výmluv. Znát najednou stoprocentně jméno, které jste si nemohli vybavit ještě před minutou, jen proto že vám ho teď někdo řekl?
…to by aspoň mě přišlo dost zvláštní, ale takhle? Potvrzení jeho domněnky, ale pořád znalostní mezery, tak to má vypadat a ať se nad tím zamyslí jakkoli, já jsem z obliga.
A, co o něm a jeho ochrance vím?
Zopakuji řečnicky a naoko se zamyslím. No vlastně to zamyšlení až tak naoko není, protože si skutečně zrekapituluji co jsem už řekla a co případně ještě říct. Nakonec ale stejně skončím u držení se původního plánu a jedním dechem pokračuji.
To co jsem vám už řekla. Poznali jsme se na té oslavě a od té doby se občas scházíme. Víc opravdu nevím.
Naschvál zhluboka vydechnu a co nejnepádněji napnu svaly v očekávání další elektřiny.
Tak a jdeme si hrát na tenký let.
Víte, v mé profesi není moc dobré být příliš zvědavá. Ano, jsou takové holky co si rádi s klienty popovídají o věcech po kterých jim nic není a co dávají pozor na každý detail, jen aby se pak mohli chlubit, kolik měl ten jejich elektumových knoflíčků na košili, ale já to nejsem. Jistě, teď zrovna by mi asi pár informací navíc pomohlo, ale zase se na to podívejte z mé strany. Co kdyby byl třeba váš šéf mým klientem? Sice nevím, co pro něj všechno děláte, ale asi nebudu daleko od pravdy když si tipnu, že pár lidí co o něm vědělo moc informací už po tomhle světě nechodí a přirozeně neodešli. Tím o něm neříkám nic špatnýho ani nenaznačuju že snad něco vím, jen chci říct, že když si může dovolit klidně unášet lidi, tak bude dost mocný na to aby měl informace o který se nechce dělit. Rozhodně ne s holkou pro zábavu. A já žiju ráda víte. A čím míň toho vyzvídám a vím, tím déle zůstávám živá a žádaná. Takže se toho ode mě opravdu moc nedozvíte, ne kvůli neochotě vám něco říct. Věřte mi, za svůj život vám klidně odvykládám svůj životopis, ale prostě proto že nic nevím. Moje práce je zaujmout, slyšet co si klient přeje, vyhovět mu jak nejlíp dovedu a dostat zaplaceno, tím to pro mě začíná a končí. Veškerá konverzace a podobný věci mezi tím se odehrávají v limitech společenský konverzace. Znáte to. To máme dnes ale hezky. Dnes máte krásné šaty. Miluji Corellianské víno. A tak podobně. Nic víc.
Znít v tomhle upřímně mi opravdu nedělá problém, i když je to v podstatě ta největší lež co ze mě za náš rozhovor vůbec vypadla, protože získávání informací právě od omámených polosvedených ignorantů, je můj nejoblíbenější způsob. Ale zároveň to je vlastně i holá pravda, jen z trochu jiného pohledu. Právě tímto způsobem by se totiž dala popsat většina, no vlastně všechny, mé nepracovní vztahy. Když si někde sbalím nějakou tu společnost na večer, nemíním jí zasvěcovat do svých životních peripetií a už vůbec nemám zájem poslouchat ty její, takže konverzaci vskutku vede někde kolem společenské úrovně, koneckonců o mluvení mi v takových případech nikdy nešlo.

Tohle mi ale nestačí. Ne ani takovéto rýpnutí, po němž si minimálně ten človíček tam za tou kamerou velmi nepříjemně poposedne na své oproti mě jistě pohodlnější židli, mi ke spokojenosti nestačí a i přes protesty svého vědomí i podvědomí, varujících mě před hranicí s níž si nebezpečně pohrávám. Hranicí mezi lehkým sebezáchovným odporem ospravedlňujícím mé jednání a štiplavou provokací.
Jednou jsem společnice, tak jsem společnice a jak jinak bych se v takovéhle chvíli měla zachovat?...
A pokud jde o kněze a společnice. Tak je vidět že jste zatím nikdy se skutečnou společnicí nebyl, jinak byste se totiž určitě nedivil.
Začnu a do hlasu nechám proniknou opatrně dávkovanou lascivnost.
Pravá společnice z vyšší úrovně, to totiž není jako ty rajdy za pár kreditů ze spodních čtvrtí. Ne, to je součást luxusu a každý kdo má rád modrou šlehačku na svůj canron a kdo rád sedí ve svém křesílku z Kashyyykského mahagonu, to ví. Pravá společnice není jen o tom jednom, i když to umí naprosto dokonale…
teď už na tónech nešetřím,
…ale i o společnosti. Je to někdo kdo vás může doprovodit do opery, nebo do chrámu. Kdo může vést duchaplnou společenskou konverzaci s vašimi novými obchodními partnery na večeři ve vybrané restauraci. Někdo kdo vám bude vždy ozdobou. Ozdobou k níž ale máte jen jediný závazek a to peněz. Ozdobou, kterou až vás omrzí, vyměníte za jinou během chvilky, bez námitek, bez otázek, bez rozvodu. Navíc ozdobou, která vás po vyčerpávajících jednáních ve společnosti příjemně namasíruje, poskytne vám smyslnou koupel a chvíle uvolňující radosti a slasti. A to jen za svou cenu. To je pravá společnice, to jsem já.
Jo, tohle bylo trochu moc, ale sith to vem, on si začal.
Tohle už nebyla tak docela odpověď kterou asi čekal, o to víc mě ale zajímá, jak na ní zareaguje. Koneckonců nemůže říct že ho svádím, vždyť jsem mu nic neřekla. Jen jsem mu vysvětlila něco málo aspektů práce společnice vyšších vrstev. A to jsem toho ještě dost vynechala. Na druhou stranu ale nemůže si nemyslet že bych ho nesváděla, protože provokativnější už tahle situace být nemůže.
Teď je řada na něm reagovat. A já bych řekla, že ať už bude reagovat jakkoli, tak to nebude tak klidné, jako doteď, protože tady začíná být vážně dusno.
Dobře si vědoma, že některé z jeho otázek zůstaly stále nezodpovězeny a na další se mu dostalo odpovědi která se nemusí líbit, jsem stále připravena na případný šok, i když stejně dobře by přijít nemusel, jelikož své odpovědi dostal a rozhodně měli svou hodnotu. Takže je vše jen na něm a mě nezbývá než čekat, čekat a kout způsoby, jak si z těch pout pomoci sama. Tedy, sama, s jeho pomocí.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: MMPM

Příspěvek od Heinz »

Vorzyd V, bar Chionti (Herm Dreykop)

Nijak ve spěchu usrkávám choholl, to nejlepší, s čím Cassanderci přišli, a pročítám datapad.
U všech vesmírnejch draků, další moula-génius, pořád stejná písnička, ale koho má bavit na ni tancovat...? Až to jednou bude normální, zdravě sociální osoba, objevím samou radostí novou planetu...
Znova upiju ze sklenice a začnu se soustředit na to skutečně důležité - jak toho maníka dostanu.
Skoro nevylejzá, jen na podnikový večírky... musím zjistit, jestli se čirou náhodou nějaký nekoná. I když, to by bylo štěstí jak z holonovely. No, prověřit to musím. Co dál? Nikam neleze, jenom maká a když se chce zabavit, maká na něčem jiným... Co poslíček? Tihle lidi bejvaj zvědaví a sem tam otravně komunikativní, mohli se ti dva dát dohromady...? Ale ne, nesmysl, nechává si jídlo posílat z různých míst, a čím větší rozpětí, tím menší šance, že se ten asociál socializuje. Takže nějak zinscenovat náhodný setkání... soused třeba? Pronajmout si tam nějakou špeluňku? Určitě za ním nemůžu jen tak přijít a nabídnout mu práci, ne dřív než zjistím, jak moc si tyká s Impériem a jak moc se mu zamlouvaj kriminální organizace. No jo, nejlepší bude nějakej děsně přátelskej typ, kterej má podobný zájmy, ale zároveň o nich ví jen málo. Tak bude mít pocit, že k tomu, aby někoho zaujal, stačí jen jeho intelekt a záliby, který nikoho nezajímaj. Mít víc času, tak mu zaplatím ženskou, s tou by to bylo všechno o moc jednodušší...
Zavřu datapad s informacemi a pro změnu vytáhnu svůj vlastní, osobní datapad s přístupem k síti. Chci se podívat, jestli najdu nějaké stránky, kde se firma, v které pracuje, prezentuje – co když náhodou pořádají nějakou akci... a možná tam najdu pár užitečných informací.
Co dál? Bydlí v distriktu 3501, apartmán 3D7... musím zjistit, jestli to je jedna z těch bytovek, co se dají kdykoli pronajmout nebo jestli je poblíž alespoň nějaký hotel.
Jedním velkým hltem dopiju zbylý obsah sklenky.
Takže ještě omrknout mapu.

Ale pak už neváhám a zamířím do pokoje vyházet staré a sbalit si nové oblečení, něco obyčejnýho a nic neříkajícího, hadry, které nosí každý druhý. Nijak drahý oblek, slušně vypadající, ale rozhodně ne drahý... a pro jistotu i jeden kvalitní.
Je na čase objednat taxi a vyrazit.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd V, bar Chionti

Hmm... Dobre... Začnem teda na tom pracovať.
Zamyslel som sa nad závažnosťou tej úlohy. Nemohol som robiť chyby inak by nás to stálo veľmi veľa.
No tak idem na to. Dovidenia
Vstal som z fotelky a pozdravil som sa. Moja cesta viedla rovno do izby okolo barového pultu, kde som kývol ostatným a Pumpymu. Po ceste som si aj premyslel následky v prípade neúspešnej akcie nie vrámci rodiny ale mňa. Vedel som že do toho musím dať naozaj všetko.
Napätý som vstúpil do izby a hneď som mieril ku konzole aby som si kukol informácie o tej osobe a na nejaké vodítka.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Cesta:(Al Verttigo, SH-11)
Al se rozhodl využít dotazování SH-11 tak trochu pro své vlastní zvrhlé potěšení a odpověděl droidovi pomocí své vlastní definice, která se rozhodně nezakládala na pravdě. A zároveň, co se věnoval vzájemné konverzaci, tak se rozhodl nahlédnout i do datapadu a informací, které mu Don připravil pro tuto misi.
Alova mise se týkala návštěvy moffa, neboli imperiálního správce sektoru, do něhož náležel Vorzyd V. Tento se jmenoval Tivius Barvool a věkově překročil čtyřicátý rok. Byl známý svými výraznými xenofobními názory proti všem druhům vyjma lidí. Jeho přílet má být pravidelná kontrola spřátelených systémů a bude se sestávat ze tří destruktorů třídy Imperial. Jeho vlajková loď se jmenovala Human Pride a to na návrh samotného Barvoola.
Barvool měl okolo sebe svého důvěrného poradce, třicetiletého člověka Alana von Ludera, který měl hodnost plukovníka v rámci flotily, ale vše plnil dle vůle Barvoola.
Al měl zajištěnou audienci u Barvoola, jakožto zástupce mladé rozvíjející se společnosti, v níž má natolik značný podíl, že může přímo ovlivňovat její zaměření. Don tohle sestavil tak, aby se nezdálo, že má moc v rukou umbaran, ale člověk a on sám byl spíš jako figurka pro veřejnost, kterou Al využívá. Tedy, takhle to alespoň doposud vypadalo v oficiálních záznamech. Důvod audience je ochota podniku zajišťovat a starat se o imperiální audience, večírky a vše, co s imperiálními akcemi a pohostinstvím souviselo v rámci Vorzydu V. Doposud se o to většinou staraly lokální společnosti, kdy nepatřily nebo nebyly řízeny lidmi, ale vorzydiaky nebo jinými druhy. Oficiálním cílem bylo dosáhnout dohody, skutečným cílem bylo získat přízeň tohoto moffa a letmo zmínit, že podnik má v plánu nejenom pohostinství, ale také zábavní a další možné související průmysly, v nichž by chtěl jasně ukázat, že lidé jsou ti, kteří by měli být u moci. Al měl tedy v tomto vypadat sebevědomě, podnikavě a případně se neměl bát projevit xenofobní názory.
Zhruba tohle vše tam Al měl sepsáno včetně poznámek a rad od Dona.

Vorzyd V, Bar Chionti: (Abbé Lugano, Err Asybb)
Abbé již neměl dalších otázek a s Donovým pokývnutím se od něho vzdálil, aby si našel klidné místo v baru, kde se rozhodl podívat na informace o svém cíli.
Abbého cílem byl poměrně vlivný muž, který však nebyl oblíbený správcem planety. Lidský imperiální důstojník ve svých třicátých letech se jménem Nikolai Dainem měl velice kvalitní služební zápis a pro mnohé by bylo jeho povýšení téměř automatické. Ale jemu se to nedostávalo, bylo stále odpíráno a když už povýšil, tak jen proto, aby mu nadřízení naložili další práci navíc. Zde měl Abbé k dispozici Donovu poznámku "Ztracená, ale schopná, ovečka mezi stádem vlků.".
Dál měl k dispozici jeho adresu a rozpis pracovních směn na příští týden. Mezi záliby Dainema patřila pálková hra pro dva, kde měl Abbé k dispozici i časy centra, které Dainem za tímto účelem navštěvoval. Pravidelně byl také vítán v jednom baru nedaleko svého bydliště, přičemž dnes večer byl zrovna jedním z těch dnů v týdnu, kdy tam byl skoro vždy. Pro dnešek to však platilo i o oné hře, přičemž klub, který za tímto účelem Dainem navštěvoval byl ryze členský, ale Abbé měl v tomto případě připraven možný vstup na falešnou identitu.
(Pokud tě zajímají ještě nějaké informace, tak napiš, po kterých konkrétně se díváš a já ti je případně dopíšu)

(Herm Dreykop)
Herm se u baru plně ponořil do studia dostupných materiálů a zároveň i vytváření plánu, jak by získal tohoto konstruktéra do Donových služeb. Zamítl přímý přístup a rozhodl se nejprve získat nějaké další informace, které by mohl později využít ve svůj vlastní prospěch a díky nimž by si celou situaci jasně ulehčil.
Pro další informace se Herm rozhodl spoléhat na holonet s drobným rozšířením, kterým rodina disponovala. I když byla nedávno poškozena restaurace, která poskytovala velký tok dat do rodiny, tak existovaly ještě nějaké náhradní metody, ale do toho Herm tolik neviděl. Podstatné pro něj bylo, že nejenom zjistil, že cíl bydlí v apartmánové budově, ale také mohl vidět, že ve stejném patře byl jeden volný pokoj, jeden byl volný v patře nad cílem a to úplně přesně a také měl Herm možnost využít jakési předrezervace. Don možná neměl droidy v oblibě a preferoval klasický vzhled Chionti a dále, ale přesto nedal dopustit na výhody moderních sítí a jejich výhod.
Informace jsou největší zbraní, kterou kdy kdo může mít,
vybavila se Hermovi poučka, kterou někdy určitě slyšel od Dona. Nevěděl kdy, v jaké příležitosti, ale byl si naprosto jistý, že to od něj slyšel.
Co se týkalo společnosti, pro níž cíl pracoval, tak ta měla během zítřka prezentaci několika soukromým firmám, kam se Herm, opět díky propracovanému napojení na holonet a související věci, mohl přihlásit v rámci nějaké fiktivní firmy. Firma cíle se honosila, že tam bude přítomen i geniální konstruktér osobně, který odprezentuje nejnovější model landspeederu.

(Stanley Molganno)
Stanley jasně cítil tlak, který na něj Don uložil vhodně řečenými poznámkami. Neměl pocit, že on sám je ve smrtelném nebezpečí, ale byl si jistý důležitostí tohoto úkolu. A proto se ve svém pokoji plně ponořil do studia materiálů, které dostal k dispozici.
Cíl se jmenoval Alec Gawain, věkem 36 a byla k němu přiložena dost kvalitní podobizna s přesnými údaji o výšce, váze i stavbě těla. Nechyběla zmínka o barvě očí, profilu nosu, původní barvě vlasů a dalších detailech jeho tělesné struktury jakoby to bylo převzato z lékařských záznamů.
Jak již Don zmínil, tak se tento cíl nalézal v hotelu Caesarus a to za stálé ochrany alespoň tří stormtrooperů v noci a pěti ve dne. Střídání směn probíhalo každých osm hodin, kdy byl cíl zavřen do koupelny a po vystřídání směn opět vypuštěn. Patro v hotelu bylo uzavřeno, stejně tak nebylo přístupné ani patro pod a nad bez předchozího prověření zdejší pobočkou bezpečnostní služby. Okna do místnosti byla neustále zatažená, což dost stěžovalo možnost odstřelu z jiné budovy, kdy hned naproti jedna vhodná byla.
Stanley měl dále k dispozici plán hotelu Caesarus, který prozrazoval, že do místnosti se ventilační šachtou nedostane, i když na patro by se mohl zkusit dostat údržbářskou šachtou nebo i turbovýtahem, protože kamery tam k dispozici nebyly. O uzavření patra se samozřejmě nic nevědělo a vše se tvářilo tak, že jsou tam pokoje všechny pronajaté. Co se týkalo ochranky, tak ta byla vyzbrojena dle standardů Impéria.

Neznám kde: (Ailla Avall)
Ailla se snažila získat onoho muže na svou stranu a to pomalinku, podvědomě a do jisté míry možná i zdánlivě nevinnou odpovědí. Muž ji celou dobu naslouchal, pozorně vnímal každé její slovo a nechal jí to celé doříct bez jediného přerušení. Aille neušlo mírné pokrčení obočí, když špatně vyslovila Abbého jméno, ale muž se k tomu očividně nechtěl vracet. Otázkou je, jak si to doopravdy vyložil a co si z toho vyvodil.
Přednáška o práci společnice to byla hezké ale ...
promluvil nakonec muž, když elektrická past, v níž byla Ailla stále připevněná znovu promluvila. Opět mohla cítit proud deroucí se do všech částí jejího těla. Vnímala, jak se jí ježí ty neoholené chloupky na těle a možná i ty, které oholené byly, cítila počínající křeče v několika končetinách a úpění nervů stále více bušilo celou její nervovou soustavou, která tím stále více a více trpěla.
Když šoky konečně přestaly, tak si toho mohla všimnout až po desítkách vteřin, jak to v ní ještě doznívalo.
... na to jsem se neptal. Jsem velice rád, žes mi potvrdila, že pan Lugano tam nebyl jenom s tebou, ale ještě s někým.
poznamenal a možná si Ailla mohla všimnout drobného a letmého úsměvu. Ten mohl symbolizovat jakési malé vítězství nad její snahou vzdorovat.
A za další, když už i tu tak hezky přednášíš o vysoce postavených společnicích, tak se nesnaž zastírat fakt, že si ničeho okolo svých klientů nevšímáš. Kdyby sis toho nevšímala, tak nevíš, kde a jak přesně bys je měla uspokojit. Jak jim ulevit a odlehčit od problémů, kvůli kterým tě vyhledávají. Protože jak jsi řekla, vysoce postavené společnice nejsou jenom štětky, ale musí být schopné klienta uvolnit a podpořit a toho bez kvalitnějšího pozorování nedocílíš. Takže ... Abbé Lugano, jeho ochranka a kde všude jste se s ním scházela,
ukončil svůj proslov a rozhodně nevypadal jako někdo, kdo by v současné chvíli pomýšlel na to se nechat svést. Zároveň si Ailla mohla povšimnout, že o svém šéfovi, jak na něj Ailla odkazovala, neprozradil ani slovo, nijak se na to neohlížel, nebo tomu nevěnoval sebemenší pozornost.

Vorzyd V, Nemocnice: (Abin Ferrence)
Abin víceméně spokojeně opouštěl nemocnici a vydával se na cestu zpět na stanici. Od Javy měl minimálně na jeden den pokoj a klid a informátor mu poskytl vše potřebné, aby mohl celý případ zaokrouhlit a prohlásit za uzavřený. Když cestou nazpět navíc mohl číst titulek holozpráv, že ulicím Vorzydu V hrozí válka gangů, kde právě onen gang, který zničil restauraci byl doslova zdecimován, tak věděl, že v tomhle směru bude již zbytečné dál pátrat a kapitánovi to bude stačit.

Nikterak se v tom nemýlil a zbytek směny strávil na stanici vyplňováním hlášení, po nichž se mohl vypravit domů a přichystat se na další pracovní den.

Ráno byl na stanici jako obvykle značný šrumec a skončilo to a svoláním porady, kdy Abina s několika svými kolegy seděl okolo stolu a sledoval kapitána, který si to narázoval mezi ně.
Takže tu máme zase pěknej bordel. Ti šmejdi snad nikdy nechrápou. Valone, ty se pojedeš podívat na to, co zůstalo po tom gangu. Kdybys něco zajímavého našel, tak to případně potom skonzultuj s Ferrencem, včera ten gang něco usvědčil z útoku na jednu restauraci někde. Ks'sis, ty se podíváš na ten včerejší útok na ten obchod s landspeedery. Chci vědět, který motorkářský gang v tom měl prsty a jestli došlo jenom k poškození těch výloh nebo i něčemu dalšímu,
začal kapitán rozdávat úkoly, než se otočil na Stawinského, který seděl vedle Abina. Bylo veřejným tajemstvím, že právě Stawinsky je kapitánův oblíbenec a dostával ti nejzajímavější úkoly.
Stawe, dneska večer bude u Nerela večírek a chci, abys vzal pár mužů a pohlídal to tam. Nic velkého by se dít nemělo, ale pro jistotu tam chci mít někoho od nás, jasné? Ferrence, měl bych tu nějaké pohřešované osoby, bratry nebo co. Co ty na to? To bys mohl zvládnout i sám, ne? Nebo snad chceš někoho s sebou?
otočil se kapitán na Abina s možným úkolem. Abin však už předem věděl, že na tomhle úkolu měl zájem i samotný Don Gleechio. A úkoly, na nichž měl zájem Don znamenaly příjemné prémie při své splnění.
--------------------------------
Takže, další kolo budu uzavírat 20.5. či dříve, pokud by odpověděli všichni. Na příští víkend opět nabízím možnost mezikola. Pokud by někdo chtěl ještě nějaké informace ohledně jejich úkolů - ať zkusí nahlédnout do datapadu, třeba to na něj ještě vyskočí ;). Leman Rae musí nyní čekat na odpověď svého poručíka, takže do té doby má omluvenku na neodpovídání. Dále hrozí vyřazení Dingovo postavy, pokud v dalším kole neodpoví(nejprve NPC, smrt přijde možná později). Do ohrožení se dostávají i postavy Dashe a LuInka, kteří by se teď měli snažit odpovídat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd 5, Bar Chionti (Ghia "Mňau")

Tak, a teď se uvidí.
Z Leechia se nedalo vyčíst vůbec nic. Byl stále stejně nečitelný, slabší povahy by to už asi dožralo.
Děkuji, Done.
Bezva, alespoň se začne dít zas něco jiného. Fajn, někam patřit. Nechceš říct ještě něco? Ne.
Zapřemýšlela jsem.
Pumpy bude asi ten za barem, vypadá z těch všech jako někdo, kdo ví všechno, až znepokojivě všechno. Navíc vzhled bytosti občas odpovídá jménu… a chování taky, takže už zbývá jen poslední věc.
Jen jednu, Done, kdo je poručík Castor?
Vzhledem k tomu, že u sebe kromě světelných mečů a nějaké hotovosti nic nemám, tedy si nepotřebuju nic odložit, a vzhledem k tomu, že se zjevně začíná s úkoly již teď, tak… vyhledám poručíka Castora.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd V, Bar Chionti a Továrna(Krukh)

Seděl jsem v pokoji na posteli a pročítal si datapad. Dle toho, co jsem vyčetl z informací tak dsotat se tam nebude žádnej med ani maličkost. Pokud se tam Affaia měla dostat, pravděpodobně se mohlo stát, že jí prostě a jasně chytili a zlikvidovali, ač jí možná ještě teď můžou držet někde vevnitř, kde jim dělá pracovního otroka. No, to se uvidí, až jak se tam dostanu. Přemýšlel jsem co si vzít sebou za arzenál, ale tady bude potřeba být rychlý a pohyblivý. Vzal jsem jen chladné zbraně a E-11cku, která je moje pojistka, kdyby něco. Zahalil jsem si obličej a vyrazil z baru. Dával jsem si pozor, abych splynul s davem, ale zároveň do nikoho nevrazil a neprovokoval zbytečné spory a hádky, které by mohli ohrozit můj úkol. Továrna byla spíše pevnost jak továrna. Šel jsem pomalu a obezřetně. Sledoval jsem továrnu a všechno co by mi mohlo napomoct analyzovat celkovou situaci. Pokud se mluvilo i o kamerovém systému, tak jistě bude i někde na budove, tak bylo na čase zjistit kde. Co jsem chtěl bylo i zjistit co je to za strážné nahoře na věžích. Chtělo to i odpozorovat co se děje když přijede nějaký transport do továrny. Tohle vypadalo na delší fušku, proto jsem se poohlédnul po nějakém místě, odkud bych si své informace mohl zjistit. Aktuálně kdybych mohl radši tu továrnu vezmu útokem než se do ní budu plížit.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: MMPM

Příspěvek od Atalon »

Snad ještě Vorzyd 5, Neznámo kde: (Ailla Avalla)

Co na tohle říct? Situace se rozvíjela, to bylo jasné, jen směr kterým tomu tak bylo se nedal nazvat tím nejmilejším a já pomalu začínala pociťovat nejen fyzické, ale i psychické důsledky šoků. Nejde o to, že by se snad dostal jeho přístup nebo nepatrné provokace čtení mezi řádky skrze mé duševní brnění disciplíny a hlavně sarkazmu. Na to by potřeboval mnohem větší kalibr. Ale začala jsem pociťovat něco mnohem horšího, nebezpečnějšího a temnějšího, totiž vztek. Jistě kdo by se v podobné situaci nenaštval a vlastně jsem už naštvaná nějakou dobu byla, ale ne takhle. Někdo jako já, kdo celý život skrývá své city se totiž časem změní, jeho city se změní. To co takový člověk nazve skutečně vztekem, většina ostatních nazve vražednou posedlostí, nebo něčím podobným a nebudou až tak daleko od pravdy.
Vlastně ani nevím co mě na celé situaci tak štve.
Samolibost muže přede mnou? Celý ten plán akce? Že netuším komu věřit? Že si tu někdo myslí, že si se mnou může beztrestně pohrávat? Co z toho víc?
Možností mám dost a jejich kumulace eskaluje v nevyhnutelné. Nevyhnutelné, ale naprosto nežádoucí. Ne proto že by mi snad vadilo rozpoutat další malou válku, ne proto že by mi vadilo sprovodit ze světa muže přede mnou, jeho rodinu, jeho šéfa, jeho rodinu a vlastně každého s kým jsem se na tomhle světě setkala, ne, proto protože jsem dala slib. Slib věrnosti Rodině. Rodině jíž by se tento úklid asi nevyhnul, protože i z jejich řad mám dost důvodů k hněvu.
Mé slovo! Můj zákon!
Pomáhá to. Pomalu ale jistě. Pomalu, s odeznívajícím třesem elektřiny v mém těle, odeznívá i záchvěv vzteku. Nezmizí, tak snadné to není. Jen se zatoulá někam stranou a tam si hezky sedne a počká až nadejde jeho čas, to vím, ale to je teď to poslední co mi vadí. Znám ho, znám sebe. Když ho nakrmím krví vinných i když ne všech, tak se uklidní, usne.
A ty budeš mezi nimi!
Zaměřím se na sebejistého muže před sebou.
Myslíš si jak nejsi chytrý když čteš mezi řádky. Myslíš jak nejsi důvtipný když najdeš drobeček co jsem ti nastražila. Počkej až se situace obrátí. Počkej až se budu ptát já.
Mé vědomí je jako břitva a znovu se prořezává možnostmi.
Dobře, myslíš že jsi chytrý. Že máš všechno v rukou. Fajn, tak si to mysli dál. Jen tu chytrost ti kapku seškrtáme. Ono se toho totiž dá říct docela dost a přitom nic. A stejné je to se společnicemi.
Já vám nelžu, sakra. Fajn, chcete něco vědět o Abbém, dobře.
Mé myšlenky se řadí rychlostí počítače hypermotoru.
Ehm.
Malé zamyšlení, zavřít oči a začít pátrat v mysli.
Fakta, nebo výmysly? Obojí! Na fakta jsem Svatouška nikdy nepozorovala dost podrobně, ale dost na to abych je uměla doplnit vhodnými výmysly.
Když je nervózní tak pije alkohol. Jinak dává přednost stimkávě. Když má nějaká jednání s někým, tak nosí temně karmínovou róbu. Když se mu něco nedaří, tak si mne spánek. Když má dobrý den, tak mi přinese vždycky dárek. Většinou tretky, ale občas něco většího. Nevím jestli to záleží na tom jak moc dobrý den. Nemá rád rozhovory o počasí a industriálních světech. Miluje hovory o víře a vnitřním pochopení, někdy pak ani nechce do postele. Má rád tance. Vůbec bych řekla, že se radši dívá než sahá. Ani když je uvolněný tak se nechová nekultivovaně. Co ještě?
Je mi naprosto jasné, že to má k tomu co by chtěl slyšet můj vyslýchající hodně daleko. Tohle jsou informace, které mu jsou takřka k ničemu a vzhledem k tomu, že si jich naprostou většinu cucám z palce, jsou mu k ničemu úplně. Ale je to odpověď, odpověď kterou chtěl.
Chtěl jsi slyšet co dokáže společnice odpozorovat, tak si to užij.
Není těžké odhadnout kam tenhle tah povede a nečekat ránu by bylo jako chtít beztrestně fackovat Císaře. Ale kostky jsou vrženy, takže proč si ještě nepřisadit. K tomu mi stačí jediná záminka, jediné zamračení, jediný pohyb ruky, kterého se dočkám, i kdyby neměl znamenat to co čekám.
Jak jsem řekla, řeknu vám všechno co vím, ale nejsem si jistá k čemu vám to bude. Máte pravdu, společnice se bez jisté všímavosti neobejde. Ale je velký rozdíl mezi všímavostí a zvídavostí. Mě k tomu abych povzbudila, uspokojila stačí jen náznaky, nepotřebuji informace. A když už se klient rozmluví, tak ho sama zastavím. Žádný si na to zatím nestěžoval a většina z nich to bere za můj největší klad. Což je myslím docela pochopitelné. Takže pokud si přejete abych pokračovala, tak stačí říct a já vám řeknu všechno na co si vzpomenu. Jestli chcete seznam hotelů kde jsme byli, tak mi dejte chvíli a také si vzpomenu, možná to nebude po sobě, ale vzpomenu. A jestli chcete mě, tak si mě vemte. Jediné co chci je dostat se odsud.
Vychrlím ze sebe. V hlasu mám směs rezignace pohrdání a strachu, kterou nijak zvlášť předstírat nemusím a čekám co se bude dít. Nevím jestli muži přede mnou bude co jsem řekla stačit jako záminka k zamyšlení, ale rozhodně by mohlo. Navíc, tak jako obvykle to je lež skutečně jen napůl. Kterákoli žena, která se pohybuje na hraně dost dlouho se naučí číst z náznaků. Chce-li být žádaná, tak musí. Sebemenší náznak nevole jí musí stačit aby se přizpůsobila a působila co největší potěšení, taková je její práce, její život, a vlastně i část mého.

Zvláštní člověk.
Přejdu v myšlenkách zpět k jeho zkoumání.
Rozhodně má velkou disciplínu a loajalitu, to je jisté. Ale jeho šéf? To je velký otazník, jak to vidím, tak jsou tři možnosti. První, je šéfovi oddaný tak že ho nezradí ani jediným slovem. V tom případě ho nebude nijak těžké později najít. Lidí co by si u zaměstnanců dokázali získat takovou loajalitu není moc v celé Galaxii, natož na Vorzydu. Druhá možnost je, že nás jeho šéf celou dobu sleduje tou kamerou. To se mi tedy nezdá, protože snad i ten nejdisciplinovanější zaměstnanec by v naší situaci hnul aspoň brvou směrem k té kameře. Zvláště když jsem ho trochu znejistila. A pak je tu samozřejmě ještě třetí možnost. Že žádný šéf není, že nejvyšší hlava je tu on. V tom případě jsem ale v pěkným huttinci, protože s tím že se odsud dostanu živá se od začátku nepočítá a k tomu aby mě pustili by mi museli opravdu uvěřit že jsem ta hodná diskrétní štětka, a i tak by to ale bylo mnohem větší riziko než se mě prostě zbavit.
Výsledek mých myšlenkových pochodů o vůdci celé téhle patálie mě zrovna dvakrát nepotěšil, protože mou situaci nijak nezlepšoval, spíše naopak. Na druhou stranu jsem si ale také vybavila staré pořekadlo, dodávající mi síly k pokračování naší hry.
Pesimista má oproti optimistovi tu výhodu, že je častěji příjemně překvapen, než zklamán.
To a myšlenka na to jak ráda žiju, mi naprosto stačí, abych na všechno prostě nerezignovala a naopak se začala ještě víc snažit odsud dostat. A nejen to, ale také poznat co nejdokonaleji svého vyslýchatele, koneckonců pochopit ty správné náznaky, ty správné posunky a gesta nemusí vždy pomoci jen uspokojit touhy, ale také vést rozhovor tím správným směrem. Jistě k něčemu takovému potřebujete druhého trochu blíže poznat, ale myslím, že mezi námi to už od začátku dost “jiskří“.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od Garth Devilman »

V poklidu (Abin Ferrence)

Není nad pocit dobře vykonaný práce...
Tohle jsem si myslel, ve chvíli, kdy jsem vyprovázel Aivu ze svého bytu. Vědět, že se zítra potopíte do dalšího humusu, je kapka odměny, plus dobrý PR bezpečnostních složek dobrou vizitkou. K tomu připočítání Javovy jednodenní nepřítomnosti, prostě a jednoduše jackpot...

...Další den...

Můžete si říkat co chcete, ale ulice města jsou živý, asi jako skupina sjetých fretek ve stokách. Pro Dona je to byznys, pro mě nahuštění výplatní pásky a pro kapitána tlemení se před tabulí s koblihou v ruce.

Dnes se nějak vyšvihnul. Zřejmě mu ta nová kandidátka v laborce nedá spát...
Soukromý úkol: zajistit její číslo.

Na každé poradě je nutné zvýšit dávku testosteronu do té míry, aby si především do prvního vymáhání pokuty zvedli sebevědomí. Ubohé a neúčinné... Naivita se řadí pod písmeno N jako neutrální stimulace. Vědět, že po pokutě se všechno vyplaví jako nevyužitá chemikálie je prakticky k ničemu.


Ne díky, to zvládnu...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Leman Rae, Ghia)
Místo nějaké výrazné odpovědi Don vzal do ruky datapad a ukázal Ghie podobiznu poručíka na datapadu. Jakmile jej Ghia zahlédla, tak již nebylo pochyb o tom, za kým má jít a kde ho hledat. A jakmile odešla od Dona, tak jej ani vlastně příliš hledat nemusela, protože na něj narazila hned u schodů. Věnoval ji strohý podezíravý pohled, ale nahlas nic odrazujícího neřekl.
Sejdeme se za hodinu v garáži, po schodech dolů. Jestli se potřebuješ nějak vybavit nebo tak něco, tak tu máme zbrojnici, můžu ti zařídit přístup, pokud ho ještě nemáš. Funguje na otisk,
vysvětlil Castor a pokud neměla Ghia nějakou výraznou poznámku, tak hodlal jít se sám připravit. Případně by sejmul otisk její ruky, pokud by měla zájem se dovybavit.

V garáži se všichni tři setkali o hodinu později, Leman v plné zbroji, Rinzler také obtěžkán solidní výbavou a Ghia dle své libosti. Rinzler si je zkontroloval, jestli jsou připraveni, než se opřel o landspeeder.
Takže, naším cílem je swooperský gang, který už má na svědomí životy dvou našich lidí a ohrožuje bezpečnost v této oblasti, stejně jako podniků, které chceme řadit mezi spřátelené. Vše, co o gangu víme, máme od majitele landspeeder shopu a jeho zaměstnanců. Je to skupina pobudů, na kterou jsou impové krátcí, nebo ji z nějakého důvodu ignorují. Pár jejich členů se schází v jednom baru což bude náš první cíl. Těžké zbraně necháme v landspeederu, tyhle členy si zmáčkneme a dostaneme z nich, kde mají základnu a tu zničíme včetně velení. V baru nechci žádnou přestřelku, pouze praktickou hrubou sílu, pokud to bude zapotřebí. Takže nějaké otázky na hlubší záležitosti? Pokud ne, tak by mě zajímalo, jestli tady nová umí řídit, pokud ne, tak se toho jistě rád chopí Leman. Cílové souřadnice jsou na téhle datové kartě, stačí vložit do počítače vozidla,
prozradil poručík aktuální plán a dal svým svěřencům možnost se k tomu vyjádřit, aby mohli pokračovat. Pokud by neměli výrazných námitek, tak hodlal vyrazit vpřed.

Vorzyd V, Stanice bezpečnosti: (Abin Ferrence)
Abin se s odpovědí kapitánovi příliš nerozpakoval a jasně mu vylíčil, že je dost schopný na to, aby si případně poradil sám.
Dobře Ferrenci. Kdybys stejně někoho chtěl, tak Bukka se o tobě zmínila víceméně v dobrém a mohla by se dát uvolnit a ještě je tu volný Kawac. Kdyžtak si jim řekni. Takže, další je na řadě...
odsouhlasil kapitán Abinův úkol a dál se touto věcí více nezabýval, aby mohl pokročit v poradě. A hlavně to celé rychle ukončit a věnovat se svým záležitostem.

Když se Abin podíval do složky s tímhle "případem", tak na něj vyskočila dvě jména - Ped'roi'do'n Do'in a Ian Do'in. Bratři, dvojčata, které jsou jejich přáteli postrádáni především proto, že na ně není žádný kontakt. Ve spise byl přiložen falešný životopis o tom, co dělají za práci a lokace, kde byli nejspíše posledně spatřeni a která se shodovala s tou, která byla v informací od Dona. Abin však měl možnost podívat se do informací od Dona, tudíž věděl mnohem lépe, do čeho půjde.

Kód: Vybrat vše

Oba bratři byli vysláni splnit úkol. Měli za úkol prověřit jednu prádelnu a čistírnu obleků v luxusní čtvrti. Takovou, která má výrazně vyšší zisky, než většina podniků okolo, restaurace, bary a to jedno menší kasino nevyjímaje. Doporučuji obezřetnost, protože je dost možné, že oba již nejsou déle mezi námi.
Vorzyd V, Továrna:(Krukh)
Krukh se rozhodl být obezřetný a doplnit si informace o továrně osobním pozorováním. Neměl problém najít slušné místo, odkud mohl vše nerušeně pozorovat. Strážní na postech byli ozbrojeni běžným typem blasterových pušek, nic extra drahého a jejich postoj k práci byl napůl laxní. Sem tam se rozhlédli okolo, ale jinak spíš někde posedávali a buď si hráli s datapadem, nebo vyvíjeli nějakou jinou činnost. Pouze ti u hlavní brány byli v pozoru pořád, ale jejich výzbroj sestávala pouze z blasterové pistole. Kamerový systém se nakonec nezdál až tak důkladný - kamery pokrývaly hlavní vstup do areálu, do budovy a zásobovací vstup a to ještě k tomu shora. Onen únikový východ byl skoro nehlídaný a na první pohled se zdál dost bytelný a bez čehokoliv, co by indikovalo ovládací zařízení zvenčí. Stručně shrnuto, Krukh mohl najít dvě až tři cesty, kdy by se dostal od přelezení plotu až k některému z vchodů nezpozorován.
Během jeho pozorování také mohl sledovat jeden přijezdivší repulzorový náklaďák, který zastavil před hlavní bránou, kde si jeho řidič něco vyřizoval s hlídačem. Po chvilce se truck vznášející se téměř půlmetr nad zemí dostal do komplexu, chvilku čekal u vchodu do zásobování a poté vzklouzl dovnitř. Krukh mohl spatřit, že uvnitř vchodu pro zásobování bylo množství beden, nejspíše surovin a materiálů, které potřebovaly přeskladnit, stejně jako možných výrobků směřujících pryč z továrny.

Neznám kde: (Ailla Avall)
Ailla začala svádět vnitřní boj, který byl do značné míry definován její narůstající touhou po pomstě. Míra bolesti byla úměrná téhle touze a v jednu chvíli se viděla se zakrvavenými rukama nad všemi, které kdy potkala. Povedlo se jí to ale ovládnout a hlídat si své odpovědi. Snažila se odpovídat tak, jak by měla odpovídat a něco prozrazovat, ale v tom směru, aby pořád neprozradila něco důležitého, něco, co by více vedlo k rodině.
V ten moment si vybavila jeden z momentů, kdy mohla spatřit Dona bojovat vlastní rukou. Bylo to tehdy, když na rovinu odhalil zrádce, kterému důvěřoval - člověka, který byl zodpovědný za smrt dvou členů rodiny a to kvůli kreditům někoho jiného. Tehdy před něj položil blaster s jednou ranou a dal mu poslední možnost se vykoupit. Nebylo překvapující, když se ten blaster zacílil na Dona samotného. Tehdy jej měla možnost vidět, jak se pousmál. Jak jistý si byl, zatímco všichni ostatní byli napjatí snahou jej ochránit. Ale Don se ani nepohnul, dokud blaster necvaknul a nic se nestalo. Překvapení muže utonulo v podříznutém hrdle a probodnutém srdci s Donovými slovy:
"Pravidla jsi znal, svou čest jsi ztratil. A proto jsi nikdy neměl právo na vykoupení, jen jsi udělal přesně to, co jsem chtěl, aby si udělal. Mrtvý jsi byl v ten moment, kdy jsi zradil a postavil se proti mojí rodině."
Všichni tomu tehdy přihlíželi a Don poté nic neřekl, nikdo se ani nepohnul, byť chtěli a Ailla ten pocit nemožnosti pohybu měla tehdy taky. Věděla, jak nelítostný dovede být Don proti zrádcům, stejně jako proti těm, kteří jdou proti němu.

Muž se chystal pokračovat ve výslechu, když se otevřely dveře a dovnitř vešel mladík, jenž si to rychlým krokem namířil přímo k němu. Ten, který Aillu vyslýchal se zaskočeně otočil k němu a vyrazil mu naproti, dokud se nesetkali u stolu, kde spolu začali mluvit. Nebylo pochyb o tom, že výše postavený byl vyslýchající a nejprve toho mladého pokáral. Poté spolu něco řešili, přičemž si muž odložil komlink na kraj stolu, aby si převzal datapad a chvilku jej studoval. Ten potom vrátil mladíkovi, něco mu řekl a vyrazil opět směrem k Aille.
Budeš žít do té doby, než budeme moci pokračovat. Jakýkoliv pokus o něco znamená smrt,
poznamenal pouze krátce, než se otočil a odešel z místnosti, zatímco se k Aille přiblížil mladík a věnoval ji jeden rychlý pohled, než se připravil na to, že by mohl Aillu případně uvolnit. Z kapsy nakonec vylovil injekci připraven ji Aille aplikovat.
Tohle je víceméně neškodné, jen to trochu omezí tvoje tendence vzdorovat,
neodpustil si poznámku a chystal se k aplikaci injekce.
----------------------------------------
Další kolo uzavírám 3.6. či dříve, pokud by odpověděli všichni. Z Samaela Fillmora a poručíka Rinzlera se stali NPC, jedno za neaktivitu, druhý po dohodě k plynulosti MMPM. Castorovu postavu tedy přebírám do odvolání já jakožto moderující síla. Míra ohrožení je už znatelná u postav LuInka a Needaye, Dash by měl také alespoň obkolo odpovídat, aby se vyhnul zbytečnému riziku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, bar Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

Poděkoval jsem Donovi za poskytnuté informace a dále se již uchýlil do ústraní, kde jsem si mohl v klidu rovážit další postup.

Hmm, zdá se, že náš člověk je nejen schopným velitelem a planetárním správcem, ale i vášnivým hráčem. To by mohla být jeho achillova pata... napadlo mne, když jsem znovu a znovu pročítal datapad s útržkovitými zprávami z osobního života Nikolaie Dainema.

Sám jsem podobnou hru jaktěživ nehrál. Ovšem pro dobro rodiny se člověk musí obětovat, to mi bylo jasné.

Zkusím se větřít do jeho přízně právě v hráčském klubu. A uvidím, čeho dosáhnu... říkal jsem si, posrkávaje stimkávu.

Falešná kreditkarta mi mohla nabídnout neomezený pohyb v klubu a možná budu moci využít Errových služeb jakožto falešného šoféra či pobočníka, jakého má každý imperiální důstojník jistě vždy nablízku. Možná tak udělám ještě větší dojem...

S těmito myšlenkami jsem dopil kafe a vydal se hledat svého společníka, Erra Asybba, abych mu vyložil jeho dnešní program.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: MMPM

Příspěvek od Heinz »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Herm Dreykop)

Sbaleno sice je, ale ještě rozhodně není všechno vyřešeno. Nejdřív zfouknout otázku bytů.
Ten horní byt by se hodil maximálně na odposlech, což se mi zdá jako hovadina - není to přece žádný politik a já nedělám špicla. A navíc, něco tam instalovat by mohl být moc velký risk... A pronajímat dva pokoje na stejný jméno? Zbytečný podezření, zbytečně vyvolaná zvědavost. Takže ne, pronajmu jenom jeden. Teď jenom... vzít si horní byt, nebo ten ve stejným patře? Lepší je samozřejmě ten v patře, ale nebude to moc nápadný?
Alespoň v tomhle mám jasno téměř okamžitě.
Holt to musím risknout...

Dál je tu otázka krytí, nic se nesmí nechat náhodě, proto nestačí jen vytáhnout jednu falešnou ID kartu s kdovíjakou identitou a vyrazit... měl bych zařídit i nějaký životní pozadí, kdyby někoho napadlo mě prověřovat. Takže upravit identitu... A vytvořit firmu.
To znamená všechno, na co potřebuju druhou osobu. Takže hurá za nějakým počítačovým mágem.
Jméno si můžu nechat svoje, stejně nás tu nikdo nezná. Vlastně ani nebudu minulost muset moc měnit, mohl bych být třeba... obchodní zástupce té firmy. Studoval jsem ekonomku na Corelii, a protože je Corellia ráj techniků, nakazil jsem se nadšením do strojů všeho druhu. Na tu akci půjdu primárně kvůli prezentačce firem, orientačně zjistit, co je tu na trhu.
A proto se k němu nebudu hrnout se zástupy nadšenců a pochlebovačů - jestli chápu dobře, že ten génius je on – radši si ho hezky v klidu odchytnu na baru nebo na záchodě... to je jedno, někde, kde si budeme moct trochu vklidu popovídat.
</i>
Než dojdu k tomu ajťákovi, chci mít v hlavě připravený nějaký koncept, ať se pak zdržujem maximálně výrobou.
A firma? Co třeba nějaká středně veliká firmička, která se namísto sériových a levných produktů specializuje na drahé unikáty? Malá výroba, velká cena a maximum kreativity. To je přece ideál každýho tvůrčího mozku, ne?

Spíš symbolicky zaťukám na dveře pokoje/pracovny? informačího technika a zařvu.
„Hej! Jsi tam?“
Nečekám na odpověď a vstoupím.
„Máš teď něco důležitýho? Potřebuju nutně vytvořit nový alter ego. Buď vyrobit novej identičip, nebo přepsat starej.“ Jestli to jde. „Zvládneš to? A další věc, potřebuju registrovat nějakou fiktivní společnost vyrábějící landspeedery.“
Představím mu všechny svý nápady a čekám na odpovědi, připomínky, reakce... cokoli.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Tony Corrado)

Na Donovu poznámku ohľadom Paulyho len prikývne a poklepem si po púzdre s blasterom. Zodvihnem sa z kresla a zamierim si to k baru kde si objednám tradičnú whiskey, ktorú potom do seba kopnem. Potichu si zavrčím pre seba a kývnem na pozdrav Pumpymu, pomalou chôdzou sa vydám von z baru na ulicu a v datapade si prezerám informácie.
Poď!
zakričím na Paulyho. Kývnutím rukou si privolám taxi a vodičovi ukážem adresu na datapade
Sem poprosím.
poviem stručne a nechám sa viezť na miesto určenia.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd V, Bar Chionti (Ghia „Mňau“)

Kývnu.
Jo, toho si nespletu.
Vydám se jej najít. Síla mi přála, a tak jsem jej našla dřív, než jsem čekala.
Tak moment, člověk, nebo droid?
Prohlédla jsem si poručíka Castora nevěřícně. Ano, nemohlo to být jinak, Síla mě v tomhle ještě nikdy nezradila. Něco na tom chlapovi bylo divně.
Ne, vystačím si s tím, co mám.
Ať už je to sebevíc záhadné.

Nic navíc jsem nepotřebovala. To, co se měla teďkom u sebe, mi podle mého názoru stačilo, a kdyby ne. Podívala jsem se na druhé dva humanoidy v garáži.
A pokud ne, tihle to hravě dorovnají. Jeden stroj a jedna korba, fajn, alespoň tolik nevyčnívám.
Swooperský gang. Ohrožuje bezpečnost. Jenom se zeptáme na cestu a vyteče u toho spoustu krve, možná. Počítá se světelný meč mezi střelné zbraně? Ne. To určitě ne, ale provokovat Inkvizici je… není dobrý nápad. Nebo ne, dokud existuje jiná možnost, vždycky je ještě nějaká možnost. Ne, dokud nepůjde opravdu do tuhého.
Něco hlubšího? Jak hluboké jsou místní Imperiální kobky?

Podívám se na muže jmenovaného jako Leman.
Takže řídíš.
Počkám, než se začne nasedat a nasednu.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od Garth Devilman »

Stanice bezpečnosti ( Abin Ferrence)

Existuje spousta možností, jak si zpestřit rutinní job. Děvky, chlast, anebo prachama od Dona, co zajistí děvky a chlast. No, nebrali byste to?

Nabral jsem směr k Bucce a její „svatyni.“

Proč mi při slovním spojení „bratrská sounáležitost“ naskočí husí kůže? Nevím, je z toho prostě cejtit malér.

Hledá se schopná řidička, co myslí, dřív než mluví, což se o Kawacovi říct nedá. Mávnul jsem směrem ke stolu vedle.

Navíc sis minule vedla skvěle… Poznamenám a pošlu jí složku po stole.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“