MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd V, bar Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

Tenhle chlapík ví, jak mě navnadit na celý další den... ušklíbl jsem se, když jsem si v duchu pochválil Pumpyho návrh.

"Skvělý nápad, příteli! Pokud už máš navařeno, dám si pořádnou porci něčeho dobrého. Tuším, že Don dnes bude mít proslov, proto nechci s obědem čekat a raději se na to posilním hned. Beztak mi už docela vyhládlo. Dones mi jídlo prosím do mé kóje u okna, děkuji!" požádal jsem číšníka, barmana a šéfkuchaře v jednom, aby neotálel a přinesl to nejlepší na stůl. Poté jsem se odebral na mé místo, kde jsem trávil většinu času zde v baru.
Měl jsem ještě čas k rozjímání, mimoto jsem si musel pořádně srovnat v hlavě události minulého dne...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado)

Schmatnem datapad a kartu
Dík.
poviem potichu a obzriem sa po bare. Nevidím nikoho známeho, tak sa otočím naspäť
Idem teda pozrieť do obchodu. Hodili by sa mi nejaké zbrane. Môžeš ma navigovať, kde je najlepšie miesto?
spýtam sa Pumpyho a zoskočím zo stoličky, schovám kartu a datapad do vrecka
Nejaký ďalší blaster by sa zišiel.
pomyslím si a prejdem rukou po puzdre so svojim blasterom. Trochu pokrčím obočie pre pohľade na Pumpyho a čakám na jeho reakciu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Elinor Yall

Re: MMPM

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd V, bar Chionti (Shae Dyre)

Dobře, tohle se jaksi... nepovedlo.
Jednak menší výbuch emocí, který mi mohl dlouhodobě zkřížit plány, jednak patřičná odezva ze strany dospělých. Pokud jsem měla nějakou absurdní představu, že by máma mohla jít do sebe, nic podobného se nekonalo. Ani náznak. Vlastně všechny náznaky, co jsem zaznamenala, byly spíš opačného druhu. A neměla jsem pocit, že jde JEN o to, že se vrtám ve věcech, do kterých mi podle ní nemá nic být.
To samo o sobě mohlo být zajímavé, když vezmu v potaz, že mezi ní a otcem musel být vztah skutečně dosti... intimní... na to, abych se na světě objevila já.
Řekněme, že je to jedna z věcí, které by mě měly zarazit, pokud bych se je nerozhodla aspoň pro nejbližší dobu ignorovat a raději věnovat pozornost Donově nabídce.
Zněla – nechci říct férově, protože Don a férovost k sobě mají vztah velice zvláštní, svým způsobem neobyčejně důvěrný, ale v některých aspektech se až tak vážně neberou. Ailla by to popsala jako rylothskou trojku „Don – férovost – užitečnost“. Každopádně nejen v rámci toho se jednalo o nabídku... férovou a užitečnou. Dokonce velmi férovou a velmi užitečnou, a navíc něco na způsob toho, oč jsem se snažila poslední necelé dva roky. Že mi k něčemu podobnému pomohl výbuch emocí, na který budu ve vztazích s matkou dojíždět ještě hooooooodně dlouho, bylo vedlejší.
Matčiny reakce byly jednoznačné. Cítila se uražená, kousnutá, pořádně nechápala, co se stalo, že se její holčička chová tímhle způsobem (puberta, mami, puberta) – a hlavně, měla za sebou pořádně těžký den, a biologicko-rodinné záležitosti její náladu celkově jen dorazily. Donův současný postup pro ni znamenal určitou úlevu, že se věci daly do pohybu směrem, který jí nepřijde být proti srsti.
Dobře.
Tohle všechno taky ulehčovalo, protože mít rodiče navrčeného jako strill a na hraně paranoie, to by mi v současnosti život zkomplikovalo snad stejně jako ten imperiální internát.
Rozhodně se zdálo, že má pocit, že její pojetí výchovy selhalo, a tak se v tomto ohledu nebude bránit NĚKTERÝM invencím.
V duchu jsem se nad tím musela usmát a vybavit si názor rodinné děvky na maminku. Moc zaměstnaná zodpovědností, výchovnými starostmi a příliš vážně beroucí rodinu – ať už tu v úvozovkách, nebo bez nich. Občas by prý měla jen tak někam vyrazit, využít toho, že je hezká ženská, pobavit se, někoho si najít.
Asi by měla, otázkou bylo, koho.
Bezděčně jsem si vzpomněla na Lemana, který – co jsem si vybavovala – nepůsobil nejhůř. Rozhodně byl z hlediska potenciálních matčiných nápadníků asi tak nejpřijatelnější.
Ale podobné věci budu muset nechat na dobu, kdy se objeví Ailla, a až matka vychladne a emoce opadnou, pokud jde o výchovné věci. Jakákoli otázka tohoto typu byla problematická sama o sobě a vyžadovala by velké množství pokročilých intrik.

--------
Rychloodpověď, než půjdu na brigádu. V poslední době mám trochu rozhozený rozvrh, protože jsem začala chodit do práce a ještě nejsem pořádně aklimatizovaná.
Takže od pondělí začínám s odpověďmi pořádně. :)

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: MMPM

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd V, bar Chionti (Leman Rae)

Po nějaké té pochuzce, jsme se vrátili do baru a pak už jsem měl po zbytek dne volno. Šel jsem do svého pokoje a pustil se neprodleně do práce. Udělal jsem si soupis vybavení co potřebuju (výbušniny, zásobníky), oblékl jsem se do pořádného zbroje, přičemž jsem použil náhradní helmu a vyrazil na nákupy. Než jsem opustil bar stavil jsem se do sklepa, podívat se co máme ve zbrojnici. Nic moc tam toho teda nebylo.
Rozladěn jsem opustil bar s lehkou výzbrojí (kladivo, vibrobajonet a E-11) a poškozenou helmou pod paží jsem nasedl do landspeederu a vyjel nakupovat.

Vorzyd V, Koomat

Koomat, menší zpracovatelský závod měl sídlo pár kilometrů od baru. Ani nevím, čím vším se zabýval, pro mě bylo podstatné jenom to, že zde měl zastoupení má zasobovací firma. Firma, která do pár dnů dovezla menší náklad kamkoliv po galaxii. Dováželi vše co žoldák potřeboval, zbroj, zbraně, výbušniny, lékařské zásoby, zásoby, nějakou techniku a to je vše co žoldákovi stačí ke štěstí. Teda všechno ne, válku si musel najít sám.
Otevřel jsem dveře do kanceláře ve třetím patře, kde můj kontakt sídlil, kývnutím hlavy, jsem pozdravil všechny přítomné a podíval jsem kdo tam všechno je. Byl tam jenom jeden člověk za stolem. Přistoupil jsem ke stolů, položil jsem vadnou helmu na stůl, soupis vybavení vedle a řekl jsem tomu člověku za stolem
Helma reklamace, čtyřicet 125 g balíků detonitu, pět náplní do středního plamenometu, pět beden 5X4 dýmovnic, deset beden 5X4 tříštívých granátů, jednu bednu 5x4 iontových granátů, jednu bednu 5x4 termálních detonátorů třídy C, tři balení časových roznětek, malé balení pohybových roznětek, dvě balení dálkových roznětek, dvě pozemní antirepulsorové miny, jednu helmu ke střední zbroji, raketomet HH-15, k němu dvacet střel a jednu pistoli T-6 „Thunderer“.
Reklamaci na helmu by mi mohli uznat, naštěstí sebou tahán nahradní kusy, takže mé pracovní shopnosti nebudou omezeny. Čtyřicet balení detonitu... celkem dost, ale dnes jsem spotřeboval dvanáct, musím doplnit zásoby. Doplním si svůj zbrojní arzenál o raketomet, bude sranda se s ním učit střílet a mohl bych ho občas někomu i půjčit, ale v tom případě bych se měl ujistit, že dotyční míří na nepřítele správným koncem a že nemíří na mě. Tu pistoli dám Dyre jako dárek, protože mi zatím příjde zaměřená na menší zbraně. Nejradši bych ji koupil pořádnou zbroj, ale neznám tak dobře její míry. Mám sice nějaký odhad, ale kdyby byl někde moc velký, mohlo by se mi to vymstít a plamenomet jí kupovat radši kupovat nebudu, ještě by si ublížila. A nebo mě.
Všechno mi to zabalte do několika beden a připravte k expedici dole a připiště mi to na účet X908-6Alfa-LRAE-0035.
bude to pěkná suma, ale plánuji část to dodat rodině jako takové provizorium než se seženě něco víc a když to nepůjde, tak si to holt nechám. Protože já to dozajista využiji
Počkám, až bude zboží připraveno k expedici a pak si ho sám naložím na korbu landspeederu a odvezu do baru. Snad do ničeho nenarazím, to by vyletěla půlka města do vzduchu.
A v baru se dám do čištění svých věcí. Mohl bych zkusit pozvat Dyre někam, ale naše první společná akce byla ohnivá až až, netřeba přidávat ohnivý večer.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: MMPM

Příspěvek od Heinz »

Vorzyd 5, Bar Chionti (Herm Dreykop)

Co mohu soudit vzhledem k situaci, kočička udělala to nejlepší, co mohla – neotvírala moc hubu a jednoduše odpověděla.
S tímhle přístupem možná i přežiješ... Nathan Akali, Nathan Akali... znám to jméno? Ne, asi ne, ale na mně to koneckonců není...
Bez změny výrazu tváře přikývnu, proč se víc ptát, teď už je na Donovi, co s ní udělá, a vyrazím k němu... ale, kam vlastně?
Vím, na koho se obrátit, jen jeden má vždy přehled o všem, co se na jeho hřišti děje, Pumpy. Stačí jeden výmluvný pohled a barman pochopí.
„Ubytovna.“
Cože? Výslechovka?
Upřímně, překvapí mě to. Že si Don vzal na starosti výslech je přinejmenším znepokojující...
Takže je to vážnější, než to vypadá...
Nemám zrovna radost z toho, že za ním musím jít právě v tuhle chvíli, kdo by se chtěl nechat rušit zrovna v téhle činnosti?

„Ubytovna“

Vstoupím, ale zůstanu stát ve dveřích, ať nemá pocit, že ho drze přerušuju, jestli mě bude chtít jednoduše vykázat, má možnost. A zatím letmo přelétnu scénu – zvláště hezkou <i>vážně hezkou</i> zajatkyni. Kdyby to nebyl Glee Lechio, ale Verttigo, myslím, že důvod osobního výslechu by byl víc než jasný.
„Done Leechio...“
Na chvilku se odmlčím, ale jen na tak dlouho, aby to nepůsobilo otravně.
„Právě jsem se vrátil, jak jste předpokládal, mise nebyla úspěšná. Nicméně, to není důvod, proč vás ruším při... práci. Před barem jsem narazil na mladou togorianku, která se vehementně snažila dostat dovnitř, prý má pro vás jisté informace, které ale odmítá prozradit. Co mě ale skutečně překvapilo - i když jde o naprosto cizí osobu, strážný by ji, nebýt mého zásahu, bez námitek pustil, a rozhodně působil... omámeně. A ještě něco – ta osoba tvrdí, že ´jde kvůli Natanu Akalimu´, působila jako by to jméno bylo důležité.“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámo kde:(Ailla Avall)
Ailla si velice rychle uvědomila, že muž, který měl na starosti její výslech, byl nejenom informovaný z poměrně kvalitních zdrojů, ale rozhodně to nebyl žádný výrazný hlupák. Další šoková rána však tentokrát nepřišla, což mohlo být pozitivní znamení toho, že by se konečně mohl chytit. Než odpověděl, tak muž chvilku přemýšlel a rozvažoval nad celou tou situací.
Řekněme, že bych vám uvěřil ty zbraně,
začal krátce a přešel přímo před Aillou ke stolu, aby si s jednou z pistolí chvilku hrál.
Ale pořád jste mi neodpověděla, kdo si vás tu najal, i kdyby to tedy mělo být jenom jako společnici. A taky, kde si vás najal. A varuji vás, abyste se nepokoušela lhát. Velice nerad bych ublížil té vaší hezké tvářičce,
dodal ještě a přejel Aille po tváři hlavní zbraně, která by jinak byla součástí jejího vybavení. Situace se zdála taková, že by Ailla musela k úniku vyčkat buď pomoci někoho jiného, nebo zkusit získat na svou stranu vyslýchajícího, což se však jevilo asi jako ta nejhorší možná cesta.

Vorzyd V, Nemocnice: (Abin Ferrence)
Abin se mohl po chvíli cítit vysvobozený, když se mu ozval doktor Numen s informacemi o Javovi. Sehnat si landspeeder taxi mu už nedělalo problém, a tak se co nevidět octnul v patřičné nemocnici. Najít doktora Numena nebylo už problém a tak se společně octli před pokojem Javy.
Váš kolega bude v pořádku, stejně jako ten muž, co jej doprovázel. Museli jsme je trochu vypumpovat, ale to by snad nemělo způsobit dlouhodobý problém. Můžete s nimi mluvit hned, ale pustíme je až zítra, poté co si je tu necháme přes noc na pozorování,
zasvětil doktor Abina do celé situace, než mu umožnil vstup do pokoje. Abin mohl děkovat všem policejním svatým, protože tu leželi obě jeho hledané osoby. Jak Java, který se tvářil dostatečně zeleně na konzumaci zhruba deseti litrů lihoviny, tak informátor, za nímž právě Javu vyslal. Oba byli při vědomí a tvářili se trochu přiotráveně, ale vše nasvědčovalo tomu, že jsou v použitelném stavu.

Vorzyd V, Garáž Chionti: (Shae Dyre, Glee Leechio)
Když Elisa ani Shae nic nenamítali a vlastně tak tiše souhlasili s plánem, který Don nastínil, tak bylo jejich zasedání zakončeno a obě se mohly vydat do svého pokoje si odpočinout. Ještě předtím však k Shae poznamenal, že začnou již zítra a to osmou hodinou ráno, kdy se sejdou v garáži. Oblečení běžné civilní, žádné výrazné speciální vybavení nebylo zapotřebí.

Když Shae dorazila ráno do garáže, tak byl již Don připraven opřený o landspeeder za ním. Od něj zrovna odcházel Rikko, který se netvářil nadšeně, protože nejspíše dostal nějaký rozkaz, s nímž nesouhlasil. Don byl oblečen v běžném oblečení, dle kterého by Shae jen těžko poznala, že je hlavou významné mafiánské rodiny. Bylo to prostě tuctové oblečené - bílá košile, černá kožená vesta a bílé kalhoty. Nikde navíc žádná viditelná zbraň.
Dobré ráno, Shae. Jak jsem řekl, tak s tebou osobně vyjedu k činnosti, která se nebude týkat rodiny. Nejsem si ale jistý, která by se ti zamlouvala nejvíce, tak ti dám vybrat z několika variant. Je tu k dispozici zábavní park, přesněji několik těchto parků, kdy vyznávají různé motivy. Můžeme společně zajet do nějakého muzea, ať už technického nebo přírodovědného. Zjistil jsem, že se tu nachází i zoologická zahrada, což by mohl být další potenciální cíl naší cesty. Případně jsem otevřený tvým návrhům, ale kasína a herny rovnou zamítám,
pozdravil Don, když Shae dorazila až k němu a prakticky hned ji seznámil s tím, co si pro ni přichystal. A to vše za jeho osobní přítomnosti nehledě na události minulého dne.

Vorzyd V, Bar Chionti: (Glee Leechio, Al Verttigo, Abbé Lugano, Rinzler Castor, Elisa Dyre, Leman Rae, Tony Corrado, Stanley Molganno, Err Asybb, Krukh, Ghia, Pauly Saux, SH-11, Samael Fillmore, Herm Dreykopp)
K polednímu byl bar už notně naplněn a jako poslední dovnitř vstoupil Don doprovázen Hermem. Ještě předtím se sem dostali všichni ostatní, Abbé byl již spokojeně po obědě, Al řádně vyspalý, Rinzler spokojen, že se mu povedlo zařídit pohřeb bez větších potíží, Elisa rozpačitá z vývoje vztahu vůči své dceři, která byla nyní na odpolední školní výuce. Leman spokojený se svým nákupem a ještě více s tím, že nebyl problém část nákupu považovat za nákup rodiny, Tony, který byl obohacen o nové vybavení, což mohl považovat jako vstupní dar do rodiny, Stanley, Err a Samael, kteří strávili posledních několik chvil nad partií sabaccu, Krukh, který již absolvoval své ranní cvičení, SH-11 jehož testy nakonec Nortic uzavřel jako téměř úspěšné a přiměl jej, aby příště pořádně rozlišoval zadání, kdy bylo řečeno "všechny střelné" a tím bylo myšleny vyjma raketových. Ale byly tu i dvě nové tváře, Pauly Saux, zatím sedící trochu bokem, poté co jej Rikko nakonec opravdu předvedl před Dona, který se rozhodl jej vyzkoušet. A Ghia, jež trpělivě čekala na příchod Dona, zatímco ji obkličovalo stále více a více nepřátel, kteří byli nyní už skoro nepřekonatelnou překážkou v boji. Všichni ji navíc zaregistrovali a v podvědomí o ní věděli, ale dokud Pumpy, klidný a jistý nic nedělal, tak seděli a věnovali se svým záležitostem, tedy do doby, kdy vstoupil Don. Herm nedostál žádné újmy, když vyrušil Don, jen krátce počkal, než byla zajatkyně uklizena do svého "apartmá" a poté společně vyrazili do baru bez dalších proslovů. Nyní si Herm našel volné místo a usadil se čekajíc na to, co Don bude říkat.

(Ghia)
Postupně si vás budu k sobě volat a zadávat vám úkoly. Ostatní trpělivě čekají, ale nejprve - ty se posaď u mě, ukázal Don na Ghiu a vyčkal až dorazí k jeho stolu.
Natan Akali pro mě kdysi pracoval a má u mě jistou rezervu. Je velice politováníhodné, že již není mezi námi. Přesto ti Ghio mohu jeho finance vyplatit. Jsi na seznamu osob, které mají k jeho zdrojům přístup, pokud tedy ode mě nechceš něco jiného. Ale varuju tě, abys tu nezkoušela používat Sílu. Nebral bych to jako přátelský akt,
zahájil Don rozhovor s Ghiou, zatímco ostatní čekali, až skončí. Kdyby se Ghia pokusila natáhnout k Donovi v Síle, tak by jí až zamrazilo, jak ledově klidný Don byl. A to bylo vše, co z něj mohla vyčíst, jak v Síle, tak v obličeji.

(Krukh)
Krukh dorazil k Donovi, protože byl předvolán jako první z dalších. Byl předvolán pouze sám, bez nikoho dalšího.
Jistě ti neušlo, že postrádáme několik členů rodiny. Po tobě chci, abys dvě z nich zkusil najít. Affaia Kaer a Ailla Avall. O Aille víme, že byla naposledy spatřena v kasínu Abravte, než ho 74ka na rozkaz Abbého vyhodil do vzduchu. Předtím však nebyla nikde k nalezení, takže se buď dostala pryč, anebo čemuž věřím spíš, byla někým dostána pryč. Těžko říct, jestli tam nalezneš nějaké vodítko, proto ti zadávám i hledání Affaiy. Byla to naše špionka, která prověřovala jednu továrnu, ale doposud se neozvala. V datapadu máš informace o továrně, co údajně vyrábějí, dostupná schémata. Vše bych prosil v nejvyšší tichosti a bez zbytečných násilností, dotazy?
nastínil Don zamýšlený úkol a čekal, zda-li k němu Krukh něco poznamená.

(Elisa Dyre, Samael Fillmore)
Když se oba předvolání posadili před Dona, tak se Don trochu uvolnil.
Dnes večer se zúčastním jednoho významného banketu zde na Vorzydu V. To si vyžaduje doprovod, dámský a sluhy. Běžně by asi byla k této roli vybrána Ailla, která tu však chybí. Proto padla volba na tebe, Eliso. Doufám, že s tím nebudeš mít potíže, protože to vyžaduje večerní šaty a vybavení, které ti toto oblečení dopřeje. Samaeli, ty budeš náš šofér, sluha, abys ve skutečnosti z pozadí dohlížel na to, jestli se na mě nikdo nepokusí zaútočit. Celý tenhle podnik je riskantní, ale je potřeba tohle udělat a vylákat ty, jimž se nelíbí naše přítomnost zde na Vorzydu. A kdo by byl lepší návnadou, než sebevědomý a arogantní šéf nepřátel, který si dovolí dorazit na takovou významnou událost. Samaeli, tvé vybavení bude muset být dobře skryté, nějaké zbraně mohou být připraveny ve voze a budou. O to se postaráš, Elisa ti může pomoci v případě potřeby. Taneční kroky a společenské záležitosti bude potřeba vysvětlit, nebo ne? Případně máte nějaké další dotazy?
předložil Don oběma činnost, kterou si pro ně připravil a vyčkával, zda-li budou pokládat nějaké otázky.

(Tony Corrado, Pauly Saux)
Vy pánové podniknete náročný úkol do prostor imperiálních. Oba jste v rodině noví, tudíž si můžete procvičit vzájemnou spolupráci mezi sebou. K našemu působení nám nevyhovuje současný imperiální správce planety. Vy dva jej zkompromitujete. Tedy, dostanete se do jeho sídla, které je dobře bezpečnostně chráněno, do jeho osobní pracovní a terminálu, kam implantujete tyto podstrčené informace o jistých bankovních transakcích. Nebude jednoduché se tam dostat nepozorovaně a nazpět, to znamená, že nechci žádné mrtvé. Zároveň, pokud byste narazili na nějaké důležité informace, tak je zajistíte. Na tomhle datapadu naleznete informace o budově, kam se musíte dostat. Jak to uděláte, co k tomu využijete, to nechám na vás. Můžu třeba poradit, že byste mohli zkusit nafingovat loupež v té budově, což by odvrátilo pozornost, nebo simulovat útok na jednu z bran. Ale to jsou pouze moje návrhy, dotazy?
zadal Don úkol dalšíma dvěma předvolaným a předložil datapad a datovou kartu s potřebnými údaji.

(Abbé Lugano, Err Asybb)
Abbé, potřebuji tvé diplomatické schopnosti na to, aby jsi na naši stranu získal vlivného imperiálního důstojníka, který by se mohl nečekaně stát správcem planety. Err tě bude doprovázet a poskytovat podporu, řidiče, jak uznáš za vhodné. Věřím, že přijdeš na vhodný způsob a přístup a nechám ti v tomhle volnou ruku. Na téhle datové kartě jsou informace o onom důstojníkovi. Pouze však připomínám, že to chci mít zařízené diskrétně, aby k nám nevedla přímá vodítka. Napadá tě něco, co bys potřeboval ještě vědět?
předložil Don svůj požadavek před jednoho ze svých poručíků. A protože to byl poručík, tak byl úkol významné hodnoty.

(Stanley Molganno)
Stanley, potřebuju po tobě, abys odstranil jednu osobu, jejíž informace nalezneš na této datové kartě. Potíž je v tom, že je chráněný imperiální posádkou, takže bude náročné se k němu dostat. Pokud vezmeš nějaké stormtroopery s sebou, tak to je už na tobě, hlavní je, abys zneškodnil tu chráněnou osobu a sám vyvázl nechycen a nesledován. A samozřejmě, aby podezření nevedlo k nám. Nevyžaduju žádný specifický způsobe eliminace, eliminace samotná postačí. Otázky?
přišla řada na Stanleyho,aby si převzal svou datovou kartu a s ní i dnešní pracovní úkol.

(Rinzler Casto, Leman Rae)
Pánové, vás čeká trocha akce. Nikdo nebude jen tak zabíjet členy rodiny a ještě dělat potíže v místech, která chceme mít pod svou nadvládou. Rinzlere, chci po tobě, abys našel a zničil gang, který je zodpovědný za smrt našich dvou lidí a dělá potíže tomu obchodu s landspeedery. Je mi jedno, kolik spouště tam natropíte, ale ... žádné stopy, že se jednalo o nás. A ... jednoho od nich, pokud možno co nejvýše postaveného, mi přiveďte živého. Potřebuju vědět, jestli jsou navázáni na nějaké další organizace nebo ne. Pokud byste nalezli nějaké důkazy tomu svědčící, tak jedině dobře. Rinzlere, dodám ti ještě jednoho nebo dva lidi na to, takže bude potřeba je efektivně řídit a organizovat. Máte nějaké otázky?
sdělil Don další zadání dvěma dalším předvolaným členům rodiny.

(Herm Dreykop)
Je škoda, že se ti nepovedl ten úlovek, ale s tím jsme počítali. Když už máš nyní trochu omáklé prostředí, tak po tobě budu potřebovat, abys naverboval jednoho konkrétního člověka. Jedná se o talentovaného konstruktéra a návrháře lodí. Je pod smlouvou u jedné místní společnosti a má zájem pracovat pro imperiály. A jak jistě sám uznáš za vhodné, tam ho bude škoda. Mám pro něj vlastní využití a proto jej potřebuji. Zjisti si o něm vše, co půjde a dostaň ho k nám a to nejlépe tak, aby chtěl i on sám. V tom případě bude potom efektivnější, než kdybysme ho získali vydíráním. Dostupné informace nalezneš v tomhle datapadu. Dotazy?
předložil Don datapad před Herma a čekal, jestli bude mít otázky, nebo nějaké připomínky.

(Al Verttigo, SH-11)
Ale, mám pro tebe velice důležitý úkol. Dnes má na Vorzyd V dorazit imperiální správce tohoto sektoru. V ideálním případě bych tam vyrazil sám s doprovodem, ale bohužel není vhodné. Proto tam hodlám vyslat tebe s SH-11kou jakožto tvým doprovodem. Máme zajištěný vstup na uvítací sešlost a dál to bude na tobě. Věřím, že správce sektoru přesvědčíš o tom, že jsme velice vstřícní podnikatelé s ochotou spolupráce s Impériem. Byť můžeš vyjádřit pochyby o správci planety, ale nic víc. Žádné přímé náznaky toho, že je uplacený, zkorumpovaný a podobně, jen ho prostě označit za pochybného v nějakém směru. Očekávám, že už tě něco napadne tak, aby to nebylo přímé obvinění, ale vzbudilo to ve správci zvědavost. Jinak se zdrž uplácení a podobně, chceme prostě jen udělat dobrý dojem. Když si budou impové myslet, že jim hodláme zobat z ruky, tak budeme mít dostatečný klid pro naše aktivity a plány. Jinak ten uvítací večírek se koná za tři hodiny a na kosmoportu máš zamluvený imperiální transport. Neočekávám výrazné nebezpečí, ale pro jistotu s tebou posílám SH-11ku, což by ti mělo více než vyhovovat. Informace o časech a hostech jsou na této datakartě, otázky?
předvolal si Don jako posledního Ala s droidem, aby i jim sdělil svůj záměr pro jejich schopnosti. A jako u ostatních i jim nechal prostor k tomu, aby se ptali.
-----------------------------------
Další kolo uzavírám 15.4. i dříve, pokud by odpověděli všichni. Nabízím opět možnost mezikola, ideálně u Kazminy postavy. Jinak jsem většinu postav sesynchronizoval tak, aby mohl Don rovnou zadávat úkoly, mimo jsou pouze Shae a Abin , u nichž to nevadí. Elinor však může provést diskuzi matky s dcerou, pokud by chtěla. Jinak informace na datakartách a tak dostanete v dalším kole, až se rozhodnete tam podívat. Všechny postavy se navíc budou řídit tímhle příspěvkem a nepotřebují tak navazovat na mou poslední reakci na ně. Připomínám však, že Krukh je v ohrožení vyřazení z MMPM kvůli neaktivitě. Nepříliš dobře na tom je i Samael Fillmore, u něhož bych taky rád viděl reakci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd V, Bar Chionti:(Krukh)

Šel jsme jako jeden z prvních no co, aspoň jsem to měl v klidu za sebou a nemusel jsem tam čekat. Ne, že by mi vadilo nějak více členů rodině pohromadě, ale tolik bylo i na mě moc. Svým způsobem jsme měl radši klid a komorní sestavu.
Hmm pátrací akce, to bude zase piplačka.
Pozorně jsem poslouchal, aby mi neutekla ani jedna důležitá informace. Podle toho co jsem o těch dvou věděl jedno byla Fallenka a špionka, čili jestli zmizela, tak asi nebude lehké najít jakkoukoliv stopu. Asi prvně zkusím tu druhou, o té aspoň vím, že ještě žije pravděpodobně. Hlavně jsem mohl zabít dvě mouchy jednou ranou a zároveň prohledat tu továrnu.
Pro informaci, prvně půjdu po Affaiy. Pokud šla prohledat nějakou továrnu, tak by tam mohla ještě mohla být a když ne, aspoň projdu tu továrnu. Chci se zeptat, kdybych je našel, mám je přivést? Tuhle pravděpodobně ano, a tu druhou? Vím, že je to necitelné, ale dle toho co jste řekl Done, si to vykládám i jako likvidovací operaci.
Klidně sedím před Donem s rukama založenýma na prsou a čekám na jeho reakci.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd V, Bar Chionti:

Al Verttigo byl doslova nadšen poté, co mu Don prozdradil, v čem spočívá jeho další úkol a hlavně také potom co mu řekl, že jeho doprovodem bude droid. Špičkový, zabijácký droid určený jen pro Alovu ochranu. Al Dona vyslechl, vzal si datakartu a jednoduše odpověděl.

Žádné otázky, dokonale tomu rozumím a doprovod je více než uspokojivý. Vynasnažím se udělat co nejlepší dojem a zajistit pro nás přizeň Impéria.

S těmi slovy a drobným úklonkem se Al otočil a vyrazil do svých komnat. Droidovi naznačil, aby ho následoval. Když se vzdálili od Dona Leechia, Al oslovil droida.

Musím se převléknout, poté hned vyrazíme. Běž uchystat speeder a počkej na mě s ním v garážích.

Poté Al vyrazil do svého pokoje, aby si oblékl svou honosnou reprezentativní róbu černé barvy prošívanou zlatem a s přehozem přes levé rameno taktéž zlaté barvy. Svůj Enforcer bohužel musel nechat tentokrát doma, protože na slavnosti by ho stejně musel odložit a kdo ví, zda by ho pak ještě dostal zpět. Věděl však, že SH-11 dokáže schovat svoje zbraně a tvářit se jako protokolární droid, a tak mu bude velmi dobrou ochranou stále. Poté ce se Al doupravil, navoněl a tak celkově připravil pro svou diplomatickou práci, vyrazil do garáží, kde již měl čekat SH-11, aby společně vyrazili na kosmoport.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd V., bar Chionti (Ghia „Mňau“)

Ten člověk se nakonec naštěstí na víc nezeptal a odkráčel.
Jeho plus.
Začalo tu být poměrně husto.
Člověk, člověk, člověk, záhadný člověk, člověk, člověk … Přelidněno.
Moc jsem se kolem sebe nedívala, spíše jsem pozorovala barový pult, občas barmana a sklenici plnou poměrně dobře chutnající barevné alkoholické tekutiny. Případný pohyb ke mně jsem kontrolovala Silou.
Poměrně málo místa na to, uhnout světelnému meči.
Pomalu jsem upíjela, nemaje ponětí za jak dlouho se tu Leechio může zjevit a sedět nad prázdnou sklenicí, to nebyl můj styl. Na jeho přítomnost mě upozornilo až okolní ticho.
Takže tohle je on? Hezký. Ztělesněná autorita a moc a … bezva.
„Kopla“ jsem do sebe posledních pár kapek a vydala se k němu.
On mě zná? Je fakt, že když já vím něco o něm, on může vědět něco o mně. Snad to nebude na škodu.
Rozhodla jsem se dále nezastavovat nad tímto faktem a bez větších průtahů odpovědět dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
Víte done Leechio.
Začala jsem si řadit myšlenky.
Chtít, nechtít. Zrovna nemám práci, a tak mě napadlo vám nabídnout to samé, co vám možná nabídl kdysi Natan, dva světelné meče a Sílu.
Tak a teď se ukáže.
Chápu, že je těžké věřit jen tak někomu, kdo se jen tak z čista jasna objeví ve vašem baru, ale …
Tys nikdy nebyla dobrej řečník.
Síla se mnou byla spjatá a já ji využívala neustále, i teď, když jsem se snažila o delší krok v mém životě, jsem se v Síle dotýkala těch okolo sebe. Leechio mě ani moc nepřekvapil. Na jeho místě máte podle mě dvě možnosti, buď zešílet, nebo zůstat v klidu. Otázka zní, co je horší.
Snad to zabere. A když ne? Když ne tak … Tak shrábnu peníze a … a … se uvidí I když by nebylo špatné tady zůstat.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: MMPM

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, Bar Chionti. (Gelayev)

Poručík nevypadal jako někdo, kdo by měl jakýkoliv průser v rodině. Taky neměl. S hlavou hrdě vztyčenou si to razil přímo k Donovi, který právě postával s malou Shae v garáži. Pro všechny to musel být zajímavý pohled, Gelayev si z toho jako obvykle nic nedělal. Placatku si naplnil sám, parádně se vyspal, dokonce stihl navštívit i bar za dobu své nepřítomnosti. Dokoupil cigára a další kouření, nicméně zatím nic nepožil, ani si nezapálil.
Dalo by se říct, že se tím snažil udělat dobrý dojem, ale Don ví nejlíp, že na dobrém dojmu mu nikdy nezáleželo. Gelayev však věděl, že před dětmi se nekouří ani nepije.
S úsměvem na tváři a přátelským tónem se hned obrátil na Dona.
Dobroje utro druzyja, zoo zní dobře, půjdeme se podívat na vopičky? Na takový ty malinkatý, jak skáčou z větve na větev, někdy spadnou a pak jdou jíst banán...
Neměl misi, užil si dovolené a tak byl připraven jít opět do akce - jenže ouha, žádná akce nebyla v dohlednu a tak se musel připojit k Donovi. Doufal, že si pro něj narychlo nějakou misi nepřipraví a že si bude moct užít den v zoo, v muzeu nebo kdekoliv jinde.
Pudem potom na zmrzlinu?
Na zmrzlinu byl i oblečen, lehké tmavé kalhoty, světle béžový svetr, no a opravdu lehounké sáčko, které by si nebral, kdyby měl tašku do které strčí všechny své předměty.
Nebo že bych ho přece jenom přemluvil na kasíno?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Re: MMPM

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Chionti, garáže (Shae Dyre :mandalorian: )

Než stačím odpovědět, do klubu se připlete poručík. TENHLE poručík. Chvíli na Gelayeva koukám a lituji, že se místo toho k ranní výpravě nepřipojil některý z mých oblíbenců z Rodiny. Asi proto, že mají rozum a nechtějí provokovat. Takže...
Je střízlivý?
Není střízlivý?
Je střízlivý?
Není střízlivý?
Ty otázky se nabízí přímo samy. Mít poblíž kopretinu, ideální čas na otrhávání lístků. Mít projektilovou pistoli, tak na vystřílení zásobníku.
Takhle jen konstatuji, že působí zhuleně, jak zákon káže. Vlastně spíš nekáže, Don se dívá na podobné výstřelky snad o něco méně shovívavě, než imperiální legislativa.
Každopádně původní plán, technické muzeum, mizí do háje. Představa zoo s Gelayevem zní jako dostatečně šíleně, aby to mohlo být zábavné, a faktor, že poručíkovi nedochází, že s podobným přístupem by to mohl zkoušet nanejvýš tak na pětileté dítě... to posiluje. Dosti posiluje.
„Takže zoo? Proč ne,“ odpovím nahlas.
Přistihnu se, že se začínám usmívat, a to nepříliš mile, a okamžitě na Dona zaměřím psí oči.
Prosím, prosím, ať jde s námi, bude legrace... a navíc, nechat ho tady, může si najít termální detonátor a odprásknout zbytek baru...
Doufám, že moje a Leechiovy myšlenky ubíhají stejným způsobem.

Elinor Yall

Re: MMPM

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Chionti (Elisa Dyre :fett: )

Bezděčně ztuhnu.
Tohle vypadá na pořádný malér ve vzduchu. Co víc, je to tak cítit na sto dvacet honů.
„Dnes večer?!“ povytáhnu kriticky obočí, ale to je jediný osobnější komentář, který si k celé záležitosti neodpustím. Protože na „dnes večer“ nestíháme. Ne s tím, co Don řekl. A je zbytečné ještě více ztrácet čas.
„Dotazů pár bude.
Kam jdeme, kdo je hostitel?
Jak moc je celá akce pro zvané?
Jak přesně je banket pojímán, jaký je konkrétní předpokládaný program a důvod banketu?
Jaký je určený dress code?
Jaký druh... dámského doprovodu... je předpokládán?“

Nechám Donovi čas se vzpamatovat a promyslet odpovědi.
„Protože všechno, co se týká vybavení a případné předchozí přípravy, se odvíjí podle toho.“
Nač narážím, je zřejmé. Jestliže se jedná o snobštější akci, pak mě čeká odpolední pobíhání po nákupech a shánění vhodných večerních šatů a přilehlých doplňků. Pochybuji, že moje „rodinné společenské šaty“ budou pro podobnou jako předpokládanou roli na podobné akci vhodné, a předem rovněž netuším, jak moc bude potřeba do hlavy dolít další informace, pokud jde o tanec a společenské chování.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Bar Chionti:(Krukh)
Když se Krukh zeptal na svou, pro některé možná rebelskou, otázku vztahující se na případný osud nalezených žen, které byly pohřešovány. Don si založil ruce a podíval se zpříma na Krukha.
V případě, že bys byl přesvědčen o jejich zběhnutí či úmyslné zradě rodiny ... je nepřípustné, aby byly i nadále brány jako její členky. V ostatních dostat zpět do Chionti. Pokud by prozradily nějaké informace následkem mučení, tak by bylo potřeba posoudit, do jaké míry by se to dalo považovat za zradu,
odpověděl po kratším zamyšlení Don a nastavil Krukhovi hranice v nichž by se měl v případě situace pohybovat. Striktnost se nedala v tomto Donovi upřít.
Jinak zvolené pořadí shledávám vhodným. Affaia prověřovala tu továrnu a zda-li vyráběla to, co proklamuje. Jedná se o komponenty nějakého typu, detaily máš v datapadu, ale finanční rotace okolo továrny tomu neodpovídala. Proto, kdybys narazil na něco, co se týkalo jejího úkolu, tak bude vítaným bonusem, když bys informace o tom zajistil. Nějaké další otázky?
dodal ještě Don, než umožnil Krukhovi možnost dalších otázek, nebo vyražení do akce.

(Ghia „Mňau“)
Ghia se pokusila Donovi sdělit, jaký byl její skutečný důvod, jenž ji přivedl až za ním do tohoto baru. Pokud by se pokusila natáhnout v Síle, tak by z Dona však nic nevycítila a musela čekat na to, až se rozhodne odpovědět. Než začal mluvit tak to ve skutečnosti trvalo jen několik vteřin, ale i tak to Ghie přišlo jako věčnost.
Nemá cenu zpochybňovat, že máš jisté schopnosti, které by byly výrazně neocenitelné skoro pro kohokoliv,
začal Dona a uchopil sklenku s nápojem, aby s ní jemně zakroužil. To bez jediné změny gesta v jeho obličeji.
Ale je třeba si položit otázku, jestli nejsi příliš velké riziko. Poznamenávám, že jako togorianka jsi těžko k přehlédnutí a na Vorzydu obzvlášť. Větším problémem je však v tomhle případě Impérium a jejich netolerantní přístup k osobám s tak neocenitelnými schopnostmi, jaké máš k dispozici. Proto se ptám, můžeš mi být takovým přínosem, abych byl ochoten ohrozit svou rodinu možným hněvem Císaře a jeho honícího psa Vadera?
dokončil Don svou načatou myšlenku a upřeně se podíval na Ghiu. Náhle pocítila v hlavě jakési cvaknutí, uvědomění si, že odpověď na tuhle otázku jí přišla klíčová. Byla si jistá, že to nebyl pocit v Síle nebo něco, co by s tím souviselo, přesto to tak mohlo působit.

(Elisa Dyre, Samael Fillmore)
Don nereagoval na Elisin komentář žádnou mimikou a pouze souhlasně přikývnul.
Ano, dnes večer. Rozhodl jsem se pro to relativně rychle a to následkem současného vývoje situace. Tahle hra s nepřáteli musí být rychlá a je na čase, abychom to byli my, kdo bude udávat tempo,
poznamenal Don a z jeho tónu, nebo z toho, co bylo skryto ve slovech, na Elisu i Samaela dopadalo silné odhodlání. Oběma v tu chvíli muselo být jasné, že Donovi by v téhle akci zabránila snad jenom smrt.
Hostitelem je nejbohatší muž na Vorzydu, Nerel. Akce se bude odehrávat v jeho vile, čtyřpatrová budova, kdy každé patro je rozlohou pětinásobné spodnímu patru baru. Zváni jsou ty nejvýznamnější osoby na Vorzydu V, majitelé kasín, zábavních parků, mediální magnáti a zástupci Impéria, ti však pošlou někoho méně významného,
začal Don sdělovat informace, když se napil a oddechl, protože informací bylo opravdu mnoho.
Přesný program prakticky není stanoven. Jedná se o klasický večírek se stanoveným začátkem a maximálně jedním vystoupením o půlnoci. Oblečení je klasicky společenské, i když se dá očekávat nějaké modní extempore. Ty bys měla zaujmout roli dámského doprovodu. Nemám na mysli společnici nebo jiná odvětví úplatných žen, s výjimkou placených společnic pro takovéto večírky, aby pánové měli doprovod. Dál předpokládám netřeba rozvádět. Co se týká oblečení, tak mohu pověřit někoho sehnáním vhodných šatů při znalostí mír, nebo ti poskytnu účet s možností vlastního výběru v některém z obchodů zde na Vorzydu. Mám podmínku pouze v tom, aby to nevypadalo příliš extravagantně, elegantní styl je vítán, sám budu při této příležitosti mít oblek. Pro zbraně doporučím nějaký dámský doplněk, jako například kabelku, kam by se dal případně ukrýt blaster, sám budu mít u sebe nože a blaster, ale oblek mi v tomto poskytuje větší volnost. Co se týká možnosti otravy servírovaným jídlem, tak bude připravena neutralizační pilulka, ale Nerel si tohle hodně hlídá. Tím však jeho ochrana končí, protože jeho ochranka se velkou kontrolou osobních věcí hostů příliš zabývat nebude, naivně spoléhá na svůj přirozený respekt. Únikovými cestami a podobně tě zatěžovat nebudu, mám je již naučené, Samaelovi postačí se rychle dostat k vozu a připravit ho. Jak jsem již zmínil, bylo by vhodné znát alespoň základní taneční kroky a vyvarovat se ostrých a vulgárních výrazů. I proto, že chci vystupovat jako vážný majitel baru a restaurace se zájmem o další podnikání, což bude nejspíše vést k velice zdlouhavým a nezáživným konverzacím s nutností vřelého úsměvu. Protože je tohle vše na rychlo, tak mohu osobně pomoci s přípravou či výběrem, tato záležitost je totiž hodně důležitá,
doplnil Don zbývající informace a čekal, zda-li bude mít Elisa další informace nebo nějaké žádosti vztahující se k této misi. Stejnou možnost měl samozřejmě i Samael, ale od něj se v porovnání s Elisou zase tolik nečekalo.

Vorzyd V, Garáž Chionti: (Shae Dyre, Glee Leechio, Vyacheslay Gelayev)
Shae se nestačila ani pořádně zamyslet, když jejich diskuzi narušil poručík Gelayev a nakonec ji trochu přiměl ke změně rozhodnutí. Don pokýval nejprve souhlasně hlavou k Shae, než se otočil k poručíkovi.
Poručíku, váš komentář neshledávám příliš vtipným už proto, že jsem vám zadal odlišný úkol. Domnívám se, že touto dobou jste již měl být na cestě na Garos IV, kde vás čeká úkol v organizování skupiny našich žoldáků. Bohužel pro vás to tedy znamená, že se vás žádná zmrzlina týkat nemůže, i když jsem vám vděčný za přínosný nápad,
poznamenal jeho směrem prostým tónem bez jakékoliv emoce, i když první věta měla tendenci nahánět hrůzu. Trochu to mohla pocítit i Shae, byť stála trochu bokem. Jakmile Don toto považoval za vyřízené, tak otevřel Shae dveře od landspeederu, aby se poté sám přemístil na pozici řidiče a bez obtíží vyrazil kupředu.

Už po prvních zatáčkách mohla Shae usoudit, že Don rozhodně nepatří mezi sváteční řidiče, i když se jí jen těžko mohlo podařit vybavit, kdy jej naposledy viděla právě za řízením.
Předem se omlouvám, že mám čas pouze do oběda, kdy mě čekají rodinné povinnosti. Ale tvoje školní výuka také nebude čekat a nechci ji přerušovat něčím, co by někteří mohli vnímat jako zoufalou snahu o napravení reputace. Pokud tedy trváš na té zoo, máš nějakou představu, které výběhy bys ráda navštívila prioritně?
pokusil se Don navázat přátelskou konverzaci, i když jeho výraz se i tak nezměnil a mohlo to celé znít dosti uniformně. Shae však z tónu vycítila jakousi vlídnost a jenom se jí potvrdilo, že Don svou schopnost mluvit zvládat opravdu na vysoké úrovni.
----------------------------------
Toto je pouze mezikolo, ostatní mají ještě týden možnost na odpověď, Tukan musí čekat na reakci svého droida, pokud by přišla, tak může přidat další odpověď. Pear dostává jako projev dobré vůle možnost pro svůj příspěvek na rozloučenou, vzhledem k dlouhé neaktivitě jeho postavy, s níž již nebylo dále počítáno, ale nebyla zabita následkem pravidel hry.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd V., bar Chionti (Ghia "Mňau")

Velikost rizika je pouze úhlem pohledu jednotlivce.
Prakticky, věděla jsem od začátku, že na tu otázku dojde, tam někde hluboko jsem to věděla.
Jistě, všechno má své plusy a mínusy.
Bylo načase se znova a pořádně zamyslet.
Několik let jsme spolu s Natanem pracovali po planetách s různým stupněm Imperiální hlídanosti. Ještě tady jsem. Nějakou dobu jsem teď bydlela a občas i pracovala na Corusantu, přímo pod nosem Císaře, pořád tady jsem.
Není noci, kdybych se alespoň dvakrát neprobudila dík strašlivým můrám. Díky vzpomínkám na Rozkaz 66. Na modrý meč, jenž zářil ze tmy a kouře přicházejícího společně se střelbou. Na kamarádku, která padla mrtvá k zemi, hned vedle mě. Na její krev, jež mi zůstala na tlapách.
Nebylo potřeba nad tím nijak bádat, našlo si vás to stejně, i když jste utíkali k meditaci.
Není rána, kdybych neděkovala Síle, že je Inkvizice příliš slepá a sebevědomá, než aby viděla očividné.
Živou mě nedostali tehda a živou mě nedostanou ani teď.
Jednu dobu jsem zkoušela, co všechno budou považovat za to, že to udělali jejich lidi. Bylo toho poměrně hodně. Co uvidí Inkvizice prohledávající místo činu, když už teda něco uvidí? Můžou vidět stopy po světelném meči, můžou pátrat, ale otázka zní jak dlouho. Youngling, jenž utekl při Rozkazu 66. z Chrámu Jedi, je už asi tři roky mrtvý. Zásluhy za jeho dopadení a eliminaci si připsal Natan. Já sem pouze průměrný příslušník svého národa, který ví, kdy je záhodno zapomenout úplně všechno, krom slibů, které dal.
Jako bych toho už řekla hodně, ne příliš hodně, jenom a pouze víc, než u mě bylo běžné.
Co na sebe jeden neprozradí. Zkusme to nějak uzavřít.
Ano, můžu být neocenitelným přínosem stejnou měrou, jako hlavní příčinou vaši zkázy. Stejně jako kterýkoliv jiný člen vaší rodiny.
Čímž jsem toho řekla hodně, ale vlastně nic.
Sílažel, tohle rozhodnutí není na mně. Já můžu říkat něco, okolí bude tvrdit něco, ovšem poslední slovo máte vy.
Ne, neříkej to.
Navíc, když to nezkusíte, tak se asi pravdy nedoberete.
Pozdě.
Dívala jsem se mu do očí a snažila přijít na to, co mu táhne hlavou. Byl pro mě tak nečitelný, až to hezké nebylo.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd V, Bar Chionti:(Krukh)

Sledoval jsem klidně Dona jak si v chladném gestu sepnul ruce. Znal jsem tenhle posed i pohled, když vydával rozkazy někoho zabít. Nezmýlil jsem se, když jsem tušil co Don řekne.
Ne Done. Jem i vše jasné, s Vaším dovolením vyrážím ihned.
Nečekám na to svolení, protože vím že už ho dávno mám. To co jsem potřeboval vím a ten zbytek mám v datapadu, který jsem vzal ze stolu. Opustil jsem plný bar, kde byla seřazena snad celá rodina, co byla na planetě. Odešel jsem z baru a zamířil rovnou do svého pokoje. Tam jsem si sedl na postel a prohlédl si data z datapadu. Nezávisle na nich jsem si vzal všechny své tři vibrodýky a zastrkal je do pouzder. Přehodil si E-11cku přes rameno a celý se zahalil do pláště, aby nebylo vidět nic kromě úzké škvírky očí, jak jsem chodil vždy. Odešel jsem z baru a pěšky zamířil do určené lokace. Neměl jsem rád, když jsem měl někam jít tajně se vozil nějakým prostředkem.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“