MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Luca "Abbé" Lugano)
Abbé se musel vypořádat se svou další noční můrou, která mu jeho vstávání příliš nezpříjemnila. Dále už vše probíhalo podle jeho tradičního rituálu, který byl zakončen modlitbou. Jakmile byl tedy Abbé připraven, tak vyrazil rovnou do baru, kde už to začínalo pomalu ožívat.

Jako první následoval samozřejmě pozdrav s Pumpy, který jakoby snad ani nikdy nespal anebo si maximálně ustlal na baru. To samozřejmě nebyla pravda, ale jeho čilost a neustálá připravenost ochotně komukoliv nalít byla až obdivuhodná.
Dobré dopoledne, Abbé. Budete chtít snídani nebo rovnou brzký oběd?
usmál se vesele Pumpy, který jakoby měl dnes mnohem lepší náladu. Jeho úsměv možná mohl působit i značně nakažlivě, což by u něj nebylo poprvé. Jedna z kvalit, kterou si u něho Don pochvaloval a která měla pravidelně zlepšovat náladu v rodině.

(Tony Corrado)
Tony se trochu nejistě dostavil do baru, kde okamžitě zamířil k Pumpymu, aby se ujistil, jakže to tu vlastně funguje. Pumpy mu samozřejmě s úsměvem opáčil pozdrav a začal Tonymu věnovat plnou pozornost. Kromě nich bylo v baru už několik dalších členů rodiny a některé Tony doposud nepoznával.
Není třeba nikam spěchat, Tony. Don vždy zadává úkoly dle potřeby a většinou dá předem vědět, nebo si dotyčného sežene. Dneska je bude zadávat po obědě, takže máš ještě dostatek času na to se klidně probudit či se protáhnout. Oběd Don ale doporučil lehký, takže chce mít všechny v ideální kondici.
odpověděl v klidu Pumpy a ohnul se pod bar, aby tam něco vylovil a položil nahoru. Byl to datapad a kreditová karta.
Don si je vědom toho, že tu nemusíš mít všechno potřebné vybavení, tudíž si můžeš nějaké zajít opatřit. Vše, co bys mohl potřebovat pro svůj výkon práce. V datapadu je seznam spřátelených obchodů, které poskytujou některé specifické věci a také slevu. Don by byl rád, kdybys tam zaznamenal vše, co si nakoupíš a to za kredity z téhle karty. Limit je omezený, ale i tak by tam mělo být více než dost. Doporučuji ale nakupovat rozumně, rozhazování kreditů by ti neudělalo dobré jméno,
předložil Pumpy některé věci Tonymu, který měl do oběda ještě dostatek času. Mohl si klidně i něco objednat na baru, nebo to mohl odmítnout v závislosti na tom, zda-li něco potřeboval nebo by se mu hodilo.

(Pauly Sax)
Pauly se dostal do značně nezáviděníhodné situace, kdy byl přiveden do místnosti mimo dozor ostatních, nebo prostě kohokoliv jiného a musel čelit hlavni nautolanova blasteru. Stejně jako jeho následné otázce, v níž se jasně skrývala hrozba. Pauly možná mohl mít nějakou teoretickou přípravu, ale praxe byla o poznání děsivější a horší, jak si mohl nyní vyzkoušet a na jeho klidu a sebevědomí se to výrazně podepsalo.
Všechno se dá vylepšit. A teď mluv, kdo tě poslal? Cos tu dělal? A co víš o Chionti?
vystřelil ze sebe nautolan v rychlém sledu tři otázky a pokud by podobně rychle střílel i ze svého blasteru, tak si Pauly rozhodně neměl zkoušet s tímto mužem zahrávat. Dostatečným varováním byla už jenom figura toho muže, natožpak jeho domnělé schopnosti s touto zbraní. Celá situace tedy opravdu nevypadala příliš příjemně a Pauly si toho musel být jistojistě vědom.

(SH-11)
SH-11 se řídil instrukcemi technika a začal postupně obcházet jednotlivá stanoviště, kdy každému věnoval několik výstřelů ze svých zbraní. Vždy nejprve provedl nástřel a teprve poté vypálil další rány, které se hodně blížily cíli, nebo jej i zasahovaly. Takhle pokračoval do doby, než se v jeho rukou objevil raketomet. Nortic chvilku lapal po dechu, než si uvědomil, co se chystá.
Stop, zastavit test! Nestřílej!
vykřikl hlasitě a rozeběhl se k droidovi, aniž by si uvědomoval, že by to pro něj mohlo být riziko.
Co děláš? Tohle jsem ti v instrukcích nedefinoval! Říkal jsem všechny střelné zbraně, ne raketové. Na raketomet a další jsem ti říkal, aby sis vyžádal autorizaci.
napůl křičel technik a SH-11 mohl těžko odhadovat, proč reagoval tak hlasitě. Tedy proč tak výrazně překračoval normu hlasitosti pro běžný rozsah mluvy jeho druhu. Teprve po chvilce to technik rozdýchal a opět se začal více soustředit na svou práci.
Interpretuj mi tvoji definici střelné zbraně. Totéž pro raketovou zbraň a zařaď Merr-Son PLX-1 do jedné z těchto kategorií. A ještě předtím ho zajisti a zatím ukliď,
rozkázal tentokrát už výrazně klidněji Nortic, když začal pomalu získávat zpět půdu pod nohama. I jeho vitální známky se opět začaly více blížit optimálním hodnotám.

(Poručík Castor)
Rinzler si nejprve zkontroloval přítomnost těl v mrazáku, aby se následně zastavil nad tím, že o pohřbívání toho moc nevěděl. Rozhodl se tedy, že bude nejjednodušší a nejjasnější se na to zeptat a proto vyrazil zpátky do baru doufajíc, že tam zastihne Dona nebo Ala, či případně někoho dalšího, kdo mu alespoň poradí nebo k tomu dodá nějaké instrukce.
Když dorazil nahoru, tak Don byl zrovna uprostřed rozmluvy s Dyrovic děvčaty, takže musel Rinzler začít vyčkávat u baru, což samozřejmě neušlo Pumpyho pozornosti.
Děje se něco poručíku? Nejsem si jist, zda-li bude mít Don tuhle záležitost rychle vyřešenou. Spíš bych si vsázel naopak.
zeptal se Pumpy a když by se nad tím Rinzler zamyslel, tak by mohl dojít k závěru, že Pumpy byl v rodině snad déle než kdokoliv jiný. Pouze Don jakožto zakladatel by mohl být v rodině déle.

(Herm Dreykop, Ghia)
Ghia se opatrně otočila, aby zjistila, kdo že to stál za jejími zády. Nebyla příliš potěšená z toho, že byla nyní v kleštích, byť si byla jistá tím, že by z toho dokázala bez problémů vyváznout. Nová osoba mlčela a Ghia se také rozhodla nic podstatného neříct, takže se chvíle protahovala a vliv na zaměstnance byl už prakticky někde pryč.
Neumíte snad basicem?
neodpustil si Herm Dreykop, kterého měla Ghia po levici, když se stále nic nedělo a vzniklé ticho situaci nikam neposouvalo.

Neznámo kde:(Ailla Avall)
Ailla se snažila uvažovat rychle a jednat tak, že by mohla vypadat nenápadně, nebo by nebyla v žádné spojitosti s rodinou. Sice na ni měla v současné době trochu pifku a to kvůli rozkazu Ala a nutnosti spolupracovat s Abbém, ale i tak je do tohohle nechtěla zatahovat. I proto si rychle vybavila jedno ze svých alter eg, pod kterým už kdesi vystupovala. Něco, co ji mělo dodat alespoň nějaký čas na to, aby na něco přišla a mohla se z toho všeho dostat jenom za pomoci svých vlastních sil.
Hmm, hezký pokus,
poznamenal pouze muž a následoval další šok. Stejný jako předtím, stejně bolestivý, jenom nyní už přidával k tomu, co Ailla obdržela před tím. Jakmile šok ustal tak se kromě předcházejících bolestí, které se Aille vrátily, objevilo i škubání v některých částech těla a nebýt jejího připoutání, tak by měla tendenci s sebou škubat a mohlo by to za jistých okolností vypadat i docela zábavně. To však nebyla Aillina situace.
Další lež,
poznamenal pouze muž a ukázal Aille dost jasně zbraně, které měla původně u sebe. Zbraně, které jasně prozrazovaly, že nebyla pouze nějakou obyčejnou ženou. Ve své podstatě to bylo vlastně dost jednoduché, protože takovéhle zbraně se těžko sháněly.
Takže, pro koho pracuješ a co jsi měla dělat v tom kasínu?
zeptal se znova muže trpělivým tónem a začal si hrát s jedním z Ailliných nožů,které nosila tak často při sobě. Při samotné snaze předložit jim věrohodnou historku úplně zapomněla na to, co mohli zjistit z věcí, které měla u sebe.

Vorzyd V, Cross bar: (Abin Ferrence, Al Verttigo, Leman Rae)
Abin sledoval, jak se Al s Lemanem otočili a vykráčeli ven z baru Cross, kde tak na chvilku zase osaměl. Moc pomoci se mu tedy nedostalo, což nebylo zrovna příjemné. A jakoby toho nebylo málo, tak ho ještě někdo začal shánět přes jeho komlink. Pohodil tedy několik kreditových mincí na bar a vyrazil ven, aby si hovor mohl vzít soukromě.
Důstojník Abin Ferrence? Tady hospitalizační služba oddělení pro otravy, doktor Numen. Před chvilkou nám sem byli přivezeni dva lidé, přičemž jeden z nich říkal, že máme zavolat jeho šéfovi a toho určil jako vás. Mohl byste se prosím dostavit, pokud se opravdu jedná o vás?
ozval se na druhé straně hlas doktor, který prozrazoval, že jeden z Abinových známých, možná snad dokonce i Java, byl hospitalizován. Bylo tedy na Abinovi, co s tím teď udělá.
-----------------------------------------
Další kolo končí 1.4. či dříve, pokud by odpověděli všichni. Příští víkend bude opět možnost mezikola, pokud to uznám za vhodné a hlavně v dalším kolem bude další zadávání misí, které si budu určitě užívat. Dále bych připomněl, že postava Lemana Raeho je ve smrtelném ohrožení, že pokud neodpoví, tak se jí stane smrtelná nehoda. Neaktivita se dále hromadí u LuInka, Gnosta, Dashe a Dinga, kterým bych doporučoval odpovědět, nebo se jejich charaktery mohou dostat do ohrožení a vypadnout ze hry.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: MMPM

Příspěvek od Needay »

Vorzyd V, Bar Chionti (Err Asybb)

Zdravíčko pánové.
Pokynu lekce hlavou na Samaela a na Stanleyho. Usadím se vedle nich a poprosím o něco lehkého a svěžího. Poté otočím hlavou směrem k dvojici.
Máme docela dost času...
Povytáhnu obočí, vytáhnu kredity s balíčkem karet z kapsy.
Nezahrajeme si, jednu či dvě partičky Sabaacuu? Tedy až spřádám jídlo.
Nahodím lyšácký úsměv.
Obrázek


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd V

Po odchodu z baru byl cíl jasný - bar Chionti, kam měl Al Verttigo v plánu vrátit se stejně jako přijel a to landspeederem. Al už chtěl být v bezpečí Chionti, aby se nemusel bát o svůj dlouhý mizerný život.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd V., před barem Chionti (Ghia „Mňau“)

Podívala jsem se novému příchozímu do očí.
Ale, jen jsem se pozastavila nad faktem, že jste mluvil k němu a odpověď čekáte ode mě.
Může to být jeden z jeho zaměstnanců? Chová se jako by tu byl doma. Za pokus to stojí. Tak jo. Už to šaškování musí skončit.
A ne, žádný problém nemám, nesu jen pár informací donu Leechio.
Tak a je to venku a být na tvém místě, tak neútočím. Protože víš, co se stane? Vytáhnu jednoho, či dva své kamarády, a pak budeš litovat, že jsi byl v blbej čas na blbým místě. Rancorku.
Sledovala jsem jeho reakce, dopomáhaje si Silou, abych když tak vycítila, kdyby ten za mnou chtěl něco udělat.
Nebo tě pošlu proletět. Nebo raděj ne.
Po třech dramatických vteřinách se otočím k člověku ve dveřích, čímž tedy si Silou budu hlídat toho, co stojí za mnou.
Můžete mě teda za ním dovést.
Pochybuju, že se vám před barem tak často promenuje togorian a potřebuje s vaším šéfem mluvit.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: MMPM

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd V, Cross bar:( Leman Rae)

To se teda nějak nevyvedlo. Hlášení bylo celkem v poho, ale Donova odpověď ne.
Prej pracovat jako tým... pche, neznám jiný způsob než postupné secvičování, přičemž s Dyre bych se secvičoval velmi rád..., jinak se totiž za vrchol secvičenosti dá považovat fakt, že se nepostřílíme navzájem.A NE, nevím za jak dlouho se zbroj pod plamenomet ohřeječi co, já totiž používám tu nejlepší zbroj a krátkodobý pobyt v plamenech mi zpusobí jen lehce začouzenou zbroj.
Ale Don tento způsob asi nezná. Jak jinak vysvětlit fakt, že se nesecvičujem, ale jedu na další misi, beze zbroje a bez většiny zbraní.
Kruci, co když se něco potentuje? Hodí mi na starost svého pobočníka a skoro žádné prostředky....
V landspeederu mi pobočník vysvětli co po mě chce. Nejedeme do boje, mám nenápadně hlídat a přitom být nenapádný, když bude nutno nenápadně zakročit s klidem a rozvahou...
splňuje to umlácení pažbou?
a nepodpálit bar. Bez plamenometu to půjde celkem těžko, ale radši mlčím a přikyvuju, že je mi vše jasný a přemýšlím nad tím, jaké bude nejlepší uchopení mé E-11, tvořící spolu s dvěmi dýmovnicemi, jedním tříštivým granátem a vibrobajonetem moji výzbroj, pro nenápadné umlácení pažbou.
Když jsme dojeli na místo, měl jsem tam jít první. Bez váhání jsem uposlechl a málem se nenápadně srazil s nějakým zákazníkem baru. Ten zákazník hodil pokec s pobočníkem, který na mě koukl pohledem, ať se starám o svý. Což sem klidně udělal. Jelikož jsem měl nenápadně hlídat pobočníka a být nenápadný zákazník, došlo mi, ženejlepší bude pozorovatněco jiného a čas od času zkontrolovat pobočníka,který se s někým vybavoval.
Jinak celkem nuda, jen sem si trošku zanadával na pobočníka, co mě poslal na takou misi, na tu ženskou co se usmívá na kde koho a ruší mě v práci, na mě, že sem v práci a toho, kdo se vykecával s pobočníkem, že se vybavuje dlouho.
Konečně skončili a já opustil bar těsně před pobočníkem a nasedl do jeho vozidla a čekal, zda pobočník promluví.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd V

Tak jeden zpátky do Chionti, na to ce čekáš?

Trochu nevrle pobídl Al svého přiděleného bodyguarda, když ten se neměl k tomu, aby nakopl landspeeder a vydal se na zpáteční cestu. Al už byl mylšenkami jindy, ovšem nejradši by byl někde v bezpečí a ne tady takhle vystaven na ulici. Navíc dnes byl dlouhý den a vzhledem k tomu, že byl Al Verttigu uz postarsi muz, byl poměrne unavený.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: MMPM

Příspěvek od Heinz »

Vorzyd V., před barem Chionti (Herm Dreykop)

Že nejde o takovou banalitu, jak se zdálo zpočátku, mi je jasné po prvních sekundách. Už pro ten robotický hlas, kterým hlídající opakoval svou činnost - je snad zfetovaný? I pro napětí, které nastalo a které je teď téměř viditelné. A které se nakonec rozhodne prolomit naše togorianská návštěvnice, a to rozhodně ne opatrně, dokonce, přesně naopak.
Jsi až moc přesvědčená o svý nedotknutelnosti, kočičko... znamená to, že jsi jen hloupě neopatrná nebo – nebo máš pro tu jistotu důvod?
To druhé mi moc dobře nedělá. I když navenek dále zachovávám klidnou a kamennou, ne povýšenou, ale značně dominantní tvář, ve skutečnosti jsem mnohem napjatější – a taky pozornější.
Až moc sebevědomá, až moc sebejistá... je napjatá, ale ne, určitě ne defenzivně, je v ní hodně agresivity a arogance, až moc na to, aby přicházela s primárně nepřátelskými úmysly. To by sedělo k té historce, kterou nám tu povídala... ale můžu se na svoje schopnosti spolehnout, když jde o togorianku? A navíc to pořád nevysvětluje, čičinko, proč jsi tak sebevědomá...
Přestanu se soustředit na hru těla a zaměřím se na „zevnějšek“ - oblečení je prosté, nic representativního, nic na první pohled nápadného. Blastery... počkat... blastery vypadají zvláštně... rozhodně nejsou obvyklé. A to je – divné... nikdo, kdo vypadá takhle obyčejně, by neměl mít unikátní blastery.
Leda... ale ne, to je směšný. I když by to spoustu věcí vysvětlovalo...ale...
Nesmělou úvahu přeruší togorianka, začíná být netrpělivá... A zase, dovolím si slabý úsměv – nebo spíš úsměšek -, zase použije imperativ.
Buď jsi zvyklá rozkazovat nebo nemáš moc nepřátel... a nebo jsi si vážně tak moc jistá v kramflecích? Hádám, že bude bezpečnější, když budeš vevnitř.
Kdyby to nebyla togorianka, začnu věřit, že patří k inkvizitorům.

Rozhodnu se promluvit, konečně. A zvolím tón, který, jak hádám, bude nejlepší – strohý, neemotivní, příkrý. Něco mi říká, že tahle osoba by úlisnost ani vřelost moc neocenila, a vyvaruju se sarkasmu, už tak je dost vytočená.
„Hlídači nejsou zvyklí na rozkazy od návštěvníků. A jen málo návštěvníků chce mluvit přímo s Donem. Pustím vás dovnitř, ale ne přímo k němu. Můžu vás ale ohlásit, počkáte na něj v baru a on sám se rozhodne, jestli vás přijme.“
S tím nechám togorianku vstoupit. Ještě chci trochu v soukromí vyzpovídat toho hlídače, jenže, vetřelce nemůžu nechat jen tak bez kontroly...
„A my si budem muset promluvit...“
Řeknu směrem k bezpečákovi, doufaje že pochopí, že má jít s námi, a vstoupím.

Bar Chionti

Zamířím rovnou k Pumpymu.
„Nabídni laskavě našemu hostovi, co si bude přát...“
A zkus ho trochu vyzpovídat.
Pak se otočím zpět k togoriance.
„Jestli vás mám ale ohlásit, musím vědět koho ohlašuju.“
Mluvím dostatečně nahlas, aby každému v místnosti došlo, že tohle není očekávaný návštěvník – a že obezřetnost je víc než na místě.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: MMPM

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vorzyd V, Bar Chionti:

Když, na mě Pumpy promluví, dojde mi, že bych pro příště měl počítat i s ním.
Pumpy... myslím, že bys mi s tímhle mohl pomoct. Mám v mrazáku dva naše a rozkar je pohřbít jenže..
Zapřemýšlím nad další formulací.
Určitě mu to už došlo.
No potřebuju poradit s tím, jak je pohřbít a taky kam, nepamatuju si že bych někoho někdy pohřbíval a na pohřby nechodím. Ty jsi tady určitě hodně dlouho.. stačí říct co a jak a já už to udělám.
Řeknu a doufám, že tohle budu mít rychle za sebou.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Al Verttigo, Leman Rae)
Dvojice Verttigo, Rae dorazila do Chionti, když už se prakticky setmělo a tak je nepřekvapovalo, že po vstupu do baru už tam mnoho členů rodiny nebylo. Tedy snad až na Dona, Dyrovic děvčata, která s ním diskutovala, a samozřejmě Pumpyho. Bylo jasné, že Dona se teď nehodilo rušit a otázkou bylo jestli toho je i zapotřebí.
Pokud nečekáte na Dona, tak zítra po obědě bude rozdávat úkoly. Pokud ano, tak si budete muset počkat,
usmál se Pumpy, zatímco oba obsloužil, pokud si o něco řekli. Sdělená informace pro ně tedy znamenala, že mají zítřejší dopoledne volné, což by se mohlo hodit především Lemanovi, ale určitě i Alovi, pokud by se tedy rozhodl opustit bezpečí Chionti.

(Poručík Castor)
Rinzler se podělil s Pumpym o svůj problém, který následně odložil sklenku a hmátnul pod bar do šuplíku, kde vylovil datapad. Chvilku na něm něco mačkal, než jej otočil k Rinzlerovi.
Tady na tohle místo je zavez s tím, že bys je potřeboval slušně pohřbít. Samozřejmě budou vyžadovat patřičnou sumu v kreditech, ale to není problém. Jako poručík máš k nějakým zdrojům přístup, takže toho využij. A až s nimi budeš mluvit, tak jim řekni, že se jedná o záležitost rodiny Dona. potom se nebudou na nic ptát a vše připraví. A nezapomeň ty termíny řádně zapsat - pohřbů se zúčastňuje celá rodina, ale to už jistě víš,
poradil Rinzlerovi Pumpy a nabídl mu datapad pro případ, že by si chtěl data sám zaznamenat. Nebyla to příjemná záležitost, ale Rinzler chápal, že nesl za své lidi zodpovědnost.

(Herm Dreykop, Ghia)
Herm i Ghia k sobě museli přistoupit opatrně, takže to nakonec skončilo tak, že se octli v baru, kde si Herm vyžádal nějaké informace před tím, než by se rozhodl vydat hledat Dona. V baru už byl samozřejmě Pumpy a několik dalších členů rodiny, kdy se někteří věnovali jídlu, jiní hráli sabacc, nebo se snad zabavili sledováním Holonetu či třeba čtením. Pro Ghiu to však znamenalo, že zde byla nyní ne proti jednomu nebo dvěma jedincům, ale nyní proti celé skupině. A u některých bylo očividně jasné, že mají s bojem více zkušeností, než uběhlo let od pádu Republiky. Situace tedy nebyla pro případ nějaké agrese příliš příznivá. A co hůř, na jejího protějška, nebo ostatní Síla nezabírala nikterak jednoduše, což svědčilo o pevných vůlích těchto jedinců.
Budete si přát něco k občerstvení?
zeptal se slušně barman, přestože Ghia z něho měla nepříjemný pocit. Míra ostražitosti tohoto barmana byla skoro až děsivá.
------------------------------
Připomínám, že se jedná o odpovědi do mezikola, ostatní mají ještě týden na své příspěvky. Postavy Ala a Lemana mají nyní možnost si popsat program až do poledne následujícího dne, tedy pokud chtějí dopoledne něco dělat, mají volnou ruku. U ostatních bych také rád viděl, aby směřovali své odpovědi k polednímu(vyjma některých, kteří jsou pozadu - Eli). Podobně to platí i u Gnosta, jehož Rinzler má všechny potřebné informace a jen připomenu, aby si vybral vhodný transport.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: MMPM

Příspěvek od Atalon »

Snad ještě Vorzyd 5, Neznámo kde: (Ailla Avalla)

Další nával bolesti, který mým svalům ke zdraví zrovna nepřidává a mému mozku vlastně taky ne.
Kruci, až se odsud dostanu, tak si dám hodně, hóódně dlouhou koupel abych to ze sebe všechno sklepala.
Zasním se na moment, abych aspoň myslí unikla ze své čím dál lepší situace. Ale ani tak si nedovolím ztratit ostražitost a pozornost. Už jen proto, že prostě nesmím.
Zajímalo by mě, co se mu na tý odpovědi nelíbilo!
Zauvažuju, ale i tak pokračuju v roli.
Aááá… Sarka! Mluvím pravdu.
Velmi dobře si připouštím, že pokud opravdu ví co, nebo kdo, jsem tak si tu hraju s opravdu velkým ohněm, ale na tom nezáleží. Jakákoli jiná možnost je ještě horší, aspoň v mých očích. Je až pateticky směšné, že je pro mě důležitější neporušit slib někomu, kdo dost možná ani není na stejné planetě, než vlastní bezpečnost a dost možná i zdraví. Mě je ale tohle všechno jedno, mě ani nezajímá nějaká dohoda s kýmkoli, jediné co má cenu je mé slovo. Mé slovo kterým jsem se připojila k rodině, slovo kterým jsem se zavázala pracovat pro Dona, dokud mě nepropustí, nebo nezradí. To je to jediné na čem teď záleží, teprve až někde za tím stojí všechno ostatní.
Všechno?
Ne, všechno ne. Za mým slovem stojí jen dvě věci, skoro stejně důležité, skoro stejně naléhavé, ale přece upozaděné.
Přežití a Pomsta.
Dva plameny mé osobnosti, to co mě drží na nohou. Pevná, svatá trojice mých zákonů.
Svatá?
Jak často už se mi Abbé snažil promlouvat do duše o víře a podobných bpbostech a za celou tu dobu si vlastně nikdy neuvědomil, že já věřím.
K čertu. Já jsem vlastně dost možná ta nejpevněji věřící osoba jakou kdy znal.
Jen věřím v trochu jiné bohy.
Slib! Přežití! Pomsta!
A rozum, jejich i můj věrný průvodce. Průvodce k němuž se teď obracím nejvíc.

Zvláště pak, když mi můj vyslýchatel vysvětlí, kde byla mezera mého vysvětlení.
Hm, paráda! Gorila s policejním talentem, to mi ještě chybělo ke štěstí.
Poznamenám si pro sebe, především abych potlačila na povrch se deroucí pocit paniky. Neudusím ho zcela, je přirozený, má přijít a musí, mám-li vypadat přesvědčivě, ale musí vycházet z té snůšky dokonalých výmyslů, kterými ho krmím, z mé verze. Ne z reality.
Rychle vytřeštím oči a začnu koktat.
Co? O čem.. Už jsem vám řekla…
Správně, drž se hraní pitomé. Získej čas a mysli…[/b]
Obrázek to skutečně nebyl působící nejlépe. Mé zbraně se nedaly objevit zas tak snadno, vlastně s nimi bez větších obtíží projdu i osobní prohlídkou, což už jsem ostatně i několikrát udělala. Tohle byla ale jiná situace, tady nebyly skryté mým tělem a tihle věděli co hledají.
Ale i tak si museli dát zatraceně záležet.
Dojde mi vzápětí a jen jedinou myšlenku věnuji faktu na který jsem doposud ani nepomyslela.
V tom kasinu se muselo něco stát, něco velkýho.
Víc si ale nedovolím, není čas. Teď se musím věnovat odpovědi, dřív než mi dojde přihlouplé žvatlání, nebo jemu trpělivost.
Mám to!
Má mysl, soustředící se na jediný problém dokáže řešení najít takřka vždycky, jen jí musím poskytnout klid a tu vzácnou trochu času.
Moment… Vy myslíte ty zbraně? Ne. Ne! Néé…To je jinak. Podívejte. Můžu to vysvětlit. Koukněte.
Rychle sklouznu pohledem ke svému tělu, jako bych chtěla zkontrolovat jestli na sobě opravdu nemám šaty a hlavou ukážu kam potřebuju.
Podívejte se mi na záda.
Rychle potlačím myšlenku prokousnout strážci hrdlo, pokud mou nabídku skutečně přijme, i když o tom pochybuji.
Jestli prohledávali moje šaty tak důkladně že našli mé zbraně, tak nejspíš stejně důkladně prohledali i mě.
S tím, že bych si tím jen přitížila.
Od čeho myslíte že jsou ty jizvy? Od nehody na speedru?
Takřka hystericky ječím, chci to tak, cítím že bych měla.
Zažila jsem už hodně. Všichni zákazníci nejsou zrovna gentlemani. Vlastně těch je sakra málo. Párkrát mě to skoro zabilo, tak jsem se chtěla bránit. To je všechno!
Pořád mluvím hodně nahlas a hodně sýpu překřičenými hlasivkami. Proto několikrát hluboce zalapám po dechu abych jim uvolnila a mohla pokračovat trochu klidněji.
A jestli jde o to že jsou tak nenápadný, tak to měly být. Ono by totiž zrovna nepůsobilo dobře pracovat s nějakým kanonem u boku. Nemyslíte. Ani si neumíte představit kolik mě stály, ale rozhodně se mi vyplatily. Od doby co je mám…
Zastavím, vím přesně kde a jak. Navnadit ho, nechat ale očividné domyslet. Být vyděšená, ale ne pitomá.
Jen blázen by v takovýhle situaci začal vysypávat podobný příhody. Mohli by to klidně být bezpečáci. Jo jasně, nejsou. Ale to pitomá štětka vědět nemůže.
Další vysvětlení bylo na světě a opět vcelku uvěřitelné.
Ironie, jak mi teď může připomínka starých časů pomoct.
Dodám si pro sebe a soustředím se na udržování vyděšeného výrazu doufajícího v pochopení, v odpuštění, v naději na život, v přesvědčení, že mluvím pravdu, celou pravdu a nic než pravdu.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd V, Bar Chionti:

Al Verttigo vlastně ani neměl v plánu teď s Donem hovořit, a tak se bez dalšího zdržování odebral i bez panáka do svého pokoje, kde měl ukrytou jednu lepší flašku, kterou si však hodlal vychutnat v soukromí. Docela se mu ulevilo, že už je zase zpět v Chionti a tudíž snad i v bezpečí. Dnešní den přeci jenom nebyl nic extra, a tak byl Al zvědavý, co má Don v plánu na zítra. To už však stoupal po schodišti do svých pokojů s myšlenkou na láhev a následně postel.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: MMPM

Příspěvek od Kazma »

Vorzyd V., před barem Chionti (Ghia "Mňau")

Pohled člověka, co jsem měla za zády, mi nebyl příjemný, proto jsem byla neobyčejně ráda, když promluvil a já měla záminku na to, se k němu otočit čelem.
No bezva. Ze dvou potencionálních útočníků jich bude, …. Asi hodně, podle toho jak jistě se tváří. Když už mě jednou pustíš dovnitř, tak mě s tama jen tak nedostaneš.
Ten člověk ze mě neměl dobrý pocit, to bylo zřejmé. Přikývla jsem.
Děkuji.
Za projevenou důvěru. Ironie.
Vypadalo to, že chce, abych vstoupila první, co naplat, vstoupila jsem.
To s tím mind trickem ti nevysvětlí, ani kdyby se snažil.
Ušklíbnu se.
Příběh o malé kočičce, jež vlezla do rancořího hnízda. Začněme psát. No, lepší než vězení inkvizice.

bar Chionti

Tak sem si hezky naběhla do pasti. K Síle.
Rozhlédla jsem se po baru.
Na to, že je Leechio umbaran, pokud kontakt nekecal, tady má nějak moc lidí. Problém, problém, problém, v klidu, problém. A barman.
Prohlédla jsem si ho. Jako by mi někoho připomenul. Osoba schopný lecčeho, kdykoliv.
Vy tři u těch karet by jste šli k zemi jako první. Ten chlapík za pultem hned vzápětí a ten …
Přejela jsem jej pohledem.
Ten až nakonec.
Podívala jsem na člověka, který mě sem přivedl.
Tak dobře, ať ten problém stojí za to. Nejvíc nepřátel i jeden nadělá tím, že mluví pravdu. Pravdu v místnosti plné všehoschopných mafiánů, jejichž poslední touhou je, aby jim k polednímu pobíhala po bejváku černá chlupatá koule.
Rozhodla jsem se udržet si klid.
Takže koho ohlásit? Mňau?
Řekněte mu, že jdu kvůli Natanu Akalimu.
A jeho 850 tisíci kreditů –nebo kolik to bylo-, které si už nevybere. Hlavně aby si to nevyložil tak, že jdu z osobní pomstou.
Řekne mu to mnohem víc, než moje jméno.
Jak dlouho spolu Natan a Leechio nemluvili? Deset let? Víc? Hlavně už se dál neptej člověče, nebo se toho dozvíš mnohem víc.
Rozhodla jsem se tuto věc považovat za vyřízenou a obrátila se na barmana.
Panáka něčeho ostřejšího prosím.
Jinak to bude hra o nervy. Hele, přežilas vyjednávání s hutty, možná přežiješ i tohle.
Sedla jsem si za bar a obrátila se na Sílu. Nechtěla jsem se dívat do jejich tváří. Tváří plných očekávání a napětí, to jsem cítila. Obava a napětí, hlavně z toho chlápka přede mnou.
Na nic si nehraj Mňau, nestojí ti to za to. Žádné rychlé pohyby, dokud nedojde na nejhorší.

--------------------------------------
Jestli přežiju tohle, tak už asi všechno
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od Garth Devilman »

Na cestě (Abin Ferrence)

To je na houby… Protestovala moje mysl, zatímco se též snažila přijít na způsob, jak z té šlamastiky ven.

Ve chvílích alkoholového opojení bych si pravděpodobně blahořečil, jaký to mám báječný sovtware a hardware. Následně bych asi deset minut strávil dekódováním oněch slov, načež bych došel ke vskutku obligátnímu řešení, což by byla pravděpodobně sklenka lahodného nektaru, s ještě lahodnější servírkou.
V duchu jsem snad tisíckrát Javu proklel a jal se ohlásit na bezpečnostní frekvenci. Někdo mě, ale předběhl.

…Nádhera…

Ano, díky doktore, jsem na cestě… Po pár zdvořilostních nutnostech jsem ukončil hovor a navazujícím spojem mířil k nemocnici na příslušné oddělení.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Re: MMPM

Příspěvek od LuInk »

Vorzyd V, Bar Chionti: (Pauly Saux)

Nautolan se nedal odbýt, byl velice opatrný, po svém úvodním výstupu se ani nemůžu divit. Nejenom že jsem se uvedl na scénu velice sebevědomě, ale hlavně dost arogantně, že jednoho mohlo napadnout, jestli jsem se nepřišel podívat na svojí práci a vysmát se obětím.
Všiml jsem si ale jedné zajímavé věci. I když na mně stále míří zbraní a zachovává si svůj nepřátelský tón, čím dýl jsme tu spolu zavření, tím víc začíná převládat přátelská atmosféra. Nautolan to rozhodně tak necítí, ale já se začínám uvolňovat, svaly mně začínají poslouchat a opouští je ta nepříjemná ztuhlost.
Snad se mi neuvolní i svěrač...
Bylo to příjemné, ale o to těžší bylo se ovládat. Být nervozní není před mým věznitelem nejlepší, avšak být úplně v pohodě před jeho hlavní se mi zdálo snad ještě horší. Udržet se v pomyslném středě nebylo možné a čím víc jsem nad tím přemýšlel, tím zvláštněji to muselo celé vypadat.
Nejde o to, co tady dělám, ale o to, že na první pohled potřebujete bezpečnostního specialistu a já vám nabízím své služby. A proto, i když je zřejmé, že jsme nezačali úplně ideálně, mohli bychom pokračovat v kanceláři vašeho šéfa, teď, když jsme si všechno vyjasnili?
Dobře, nebylo možná nejlepší neodpovědět na jeho otázky. Tohle mně ale napadlo jako první a já se toho chytl. V hlavě jsem si to rozvinout - no a když jsem mluvil nahlas, hodně jsem toho změnil a doplnil. Nejspíš ho to nenaštve víc ani míň než jakákoliv jiná odpověď, ale když se to povede, můžeme pokračovat v našem jednání v přátelštějším prostředí. Bylo také zajímavé sledovat sebe, jak jsem se postupně měnil a nabíral na sebevědomí. Pro mně to bylo dobré, dokázal jsem přemýšlet a zřetelně mluvit. Stále mně však sežíral chlad, který rozechvěl mé ruce a já měl co dělat, abych se tam celý nerozklepal. Ohrožení, ve kterém jsem byl, se nedalo ignorovat a moje tělo to ukazovalo svým způsobem.
Notak, řekni něco!
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Vorzyd V, sklepení baru Chionti (SH-11)

Zamířit... Zrušit!
SH-11 na poslední chvíli ukončil zaměřovací proceduru a otočil hlavu k Norticovi, který s vytřeštěnýma očima vykřiknul instrukce. Technikův hlas nabýval hodnot, které se pohybovaly kolem devadesáti decibelů, před chvílí to však bylo okolo padesáti.
Nárůst 40 dB. Příčina?
Opět si na HUDu otevřel holonet a notnou chvíli vyhledával, přestože vzhledem k taktu jeho procesoru byla tato "notná chvíle" zpracování mnoha set výsledků za tři desetiny sekundy.
Hněv je silná afektivní reakce na překážku, která se staví do cesty při dosahování nějakého cíle nebo brání rozvíjení jednání. Je to emoce, jejímž původním smyslem je připravit jedince na útok.
Připravit jedince na útok.
Droid zaměřil své fotoreceptory na technika, neozbrojeného, ale brunátného a se zvýšenou tepovou a dechovou frekvencí.
Hrozba - žádná.
Aktivuji obranný protokol...
Irelevantní požadavek.

To, co se SH-11ce právě přeběhlo po HUDu, by se dalo označit za nutkání dát tomu organikovi pěstí, droidovy vlastní protokoly mu to však nedovolily a navíc narazil na bezpečnostní opatření, které do jeho programového vybavení byly k zajištění toho, že se droid neobrátí proti svým majitelům.
Za několik sekund obdržel od Nortice další instrukce, které zněly zajistit Merr-Sonn PLX-1 a uložit ho zpět do pouzdra, ze kterého ho vytáhnul.
Bez prodlení se otočil a vykonal instrukce.
Střelná zbraň je zařízení, které vysílá projektily na cíl s účelem ho poškodit nebo zničit, odrecitoval poté, co zaklapnul víko nesprávně označené bedny s raketometem.
Raketová zbraň je zařízení, které odpaluje raketově poháněný projektil. Merr-Sonn PLX-1 je střelná zbraň v podkategorii raketových zbraní.
Nikoliv, pane. Instrukce zněly Zaujmi pozici a třikrát vystřel každou střelnou zbraní na cíl ve vzdálenosti sto metrů,
přehrál droid technikovi.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Ostatní“