MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, Bar Chionti. (Gelayev)

Molganno zastřelil hlídku, řídil...
Začal poručík, jako by měl na mysli celý výčet zásluh Molganna, ale hned po druhém to zastavil. Jako kdyby na nic už nepřišel, spíše na to ale přestal úplně myslet.
Rae, ano. Kontraproduktivní, spíše.
Opravil naopak poručík tišeji mandaloriánku a otočil se opět na Dona, s kterým chtěl tento rozhovor uzavřít.
Pokud by byl člen skupiny mrtvý, mise mohla být stále dokončena podle plánu. Nesecvičenost týmu vedla pouze k iniciativnějšímu přístupu Raeho, který převzal celou operaci...
...když sem típal cigáro a zavíral placatku...
...když připravoval nálože a nevšimnul si, koho omráčil, mohl bych i pochybovat o jeho psychické přítomnosti.
Nechtěl ale vypadat jako někdo, kdo si stěžuje na své lidi. Vlastně mu to bylo jedno, přesto cítil nutnost říct ještě jednu věc.
Nicméně vypadal a hlavně je stále velice schopný voják, proto jsem z něj koneckonců udělal hlavní údernou sílu...
Že by konec? Poručík už to tak bral a proto myšlenkami ujel trochu někam vedle a to doslova. Ujel na mladou ženu vedle sebe a v hlavě se mu už pouze objevovali obrázky, jak spolu kalí v baru, a kdo ví, co bude později v noci...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado)

Po Donových slovách len prikývnem
Ako si želáte.
poviem, ukloním sa a odchádzam preč z Donovej mučiarne, dôjdem až ku schodom a po nich vykráčam pomalým tempom až do baru, poriadne sa obzriem. Vidím zopár dám, zahľadím sa a usmejem sa ich smerom.
Ale ale čo to tu máme.
pomyslím si pri pohľade na jednu z nich, potom môj pohľad otočím smerom k barovému pultu. Podídem k nemu a kývnem na barmana.
Nalej mi, najlepšie čo tu máte.
poviem konverzačným tónom a sadnem si na jednu zo stoličiek, skontrolujem blaster a sledujem prácu barmana.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Krukh)

Nečekaně jsem hned po otočení se k bezpečákovi koukal do hlavně jeho blasteru no co se dá dělat. S tím se muselo počítat, ale stále jsem nebyl bezbranný a kdyby mě chtěl zabít stačil bych ho minimálně zranit, aby si pamatoval že takové jako jé se nemá ohrožovat zbraní.

Omlouvám se, ale nestačilo. On když má takovejhle stav tak je bez sebe a to ho můžete mlátit sebevíc. Takhle to bylo rychlejší. Dělejte jak je libo pane. Jsem Vám plně k dispozici pokud bude potřeba. Zde je má identifikační karty a pokud budete potřebovat najdete mě v baru Chionti. Děkuji pane za Váš čas a doufám, že jsme Vám nezpůsobili moc nepříjemností. Co se týče pokuty zaplatím co bude potřeba.

Dám bezpečákovi daný obnos kreditů a počkám, jestli ten bezpečák odejde a nebo ne. Pokud odejde, tak dojdu k na zemi složenému Errovi a začnu s jeho oživováním. Což se stává s odzbrojením toho blázna, což provádím dost nešetrně, ale zároveň tak abych ho moc neprobral. Věci odzbrojené hodím kus od nás, aby po nich nemohl šmátnout. Pokud ho neproberu, tak přijde fáze dvě a to oživování. Nakopnu ho do boku, aby se probral. Ovšem to probrání bude vypadat tak, že jednou nohou mu stojím nebezpečně blízko rozkroku a s E-11ckou namířenou na něj.

Vstávej Ty ksichte.

Počkám, až se probere aby vnímal.

Už, jednou jsem Tě varoval a varuji Tě podruhé a naposled. Ještě jednou kdykoliv ohrozíš Rodinu nebo kteréhokoliv jejího člena, tak Tě bez milsoti zabiju rozumíš? Nebudu se rozpakovat Ti poslat jeden výstřel mezi oči nebo Tě pomalu pitvat. I kdybych se pak měl prostřílet z planety je mi to jedno rozumíš? Teď se zvedni, vezmi si svoje věci a tu bednu a pojď. Vezmeme si taxík a dojedeme do baru.

Při tomto krátkém rozhovoru dávám pozor, aby mě nemohl překvapit. E-11cku přepnu zpět na ,,vraždící" režim, abych při sebemenším problému mohl vyřešit svoji hrozbu. Až se sebere, tak dohlížím na to, aby vzal bednu a mohli jsme vyrazit ven pro aerotaxi. Pokud to všechno proběhne bez problému nastoupíme do aerotaxi a necháme se odvézt d obaru Chionti. V taxíku já sedím vzadu s bednou a Err vepředu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (por. Castor)

Slep co půjde, budu z něho potřebovat dostat aspoň něco.
Doufám, že se probere co nejdřív a neskape, do by nebylo dobrý.
Přejdu po místnosti a rozhlédnu se.
Jestli nic nepotřebuješ, půjdu pomoct Alovi, za tímhle se stavím co nejdřív.
Oznámím Iandrovi buďto mu pomůžu při zachraňování vězně, nebo.. což je pravděpodobnější půjdu hledat Ala
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, bar Chionti(Leman Rae)

Fajn, když po mě nikdo nic nechce... tak to znamená, že... mám veče pro sebe..
Safrlote, orní nos nezkamal. Mám se držet se štěnětem, super, to bude zábava. A zábava začíná čím. Pitím
A štěně nezklamalo, prej že se dem napít, tak půjdem. Mohl bych říct ne, musím si něco zařídít, ale to by bylo v přímém rozporu s rozkazy orlího nosa. leda bych něco vymyslel, ale to bych velel a já velení nesnáším. Takže sem kývl na štěně, že jo a pokynul mu, ať me vede.
Zkusíme se týmově sehrát a já aspoň ukážu Elise, že se dokážu poučit ze svých chyb. Což je samozřejmě pravda, protože jinak bych byl dávno mrtvej.
A když bude konverzace váznout, podívám se na holonetu po obchodech a zásobovacích trasách. Budu potřebovat něco objednat a dovézt.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Err Asybb, Krukh)
Krukh pomalu předal bezpečákovi svoje ID, který si ho poznamenal a vyfásnul pětiset kreditovou pokutu, což nebyla až tak malá suma. Ještě si poznamenal lokaci, kde bude moct Krukha s Errem sehnat a poté odešel dovnitř začít zařizovat vyšetřování. Když byl bezpečák mimo, tak se Krukh mohl věnovat činnosti, kterou se rozhodl si trochu vychutnat jako jistou satisfakci za předchozí problémy.
Odzbrojení proběhlo bez nějaký větších komplikací a potíží, takže se mohl připravit do pozice a "pořádně" jej probrat. Kopance uštědřil Errovi dva, než se začal hýbat následkem toho, že přicházel k vědomí. Pro Erra to rozhodně nebylo nic příjemného - bolest v boku od oživovacího pokusu byla nejčerstvější s bolestí hlavy od omračovacího výstřelu předtím. jisté škubání mu sice pulzovalo celým tělem, ale vzhledem k ostatním faktorům se to dalo dobře nevnímat.

Vorzyd 5, Malé kasíno Abravte: (poručík Lugano)
Abbé se ve své pozici, do níž se dosadil začal více než vyžívat, a jakmile přišel zpět 74ka, tak mu okamžitě vydal další rozkaz. Chvilku podezíravě sledoval jeho rozkaz vůči odzbrojenému bezpečákovi.
Nepovažuju to za nejlepší nápad.
namítl stroze, přesto byl připraven uposlechnout tento rozkaz, na němž nakonec Abbé trval a 74ku poslal vyhledat Aillu o jejímž působení nyní neměl sebemenší tušení. Sám se pohodlně usadil a vyčkával bez vážnější pozornosti na to, co se bude dít dál. Těžko říci, jestli se mu dostalo nějakého "božího zjevení", nebo nějakého jiného vnuknutí, ale Pnella doposud nikdo o jejich touze mluvit s ním neinformoval, a někam uskladněný mužík to rozhodně udělat nemohl.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (por. Castor, Al Verttigo)
Poručík Castor ještě morálně podpořil Iandra při jeho pokusech o oživování a nastínil svůj nejbližší plán.
No, teď ho nějak slátám a zítra ráno ho překontroluju a dám vědět, jestli je použitelný pro rozhovor a případně do jaké míry. Jinak vaši pomoc už nepotřebuju, poručíku.
pokýval hlavou Iandro a věnoval se své práci zatímco, Rinzler zamířil pryč. Při procházení okolo Dona mu věnoval pouze zdvořilé gesto, které mu bylo oplaceno a nerušil jej při přejímání další zprávy. Sotva však začal stoupat do schodů, tak se mu do cesty postavil protokolární droid, který patřil mezi ty Alovi.
Omlouvám se, že vás ruším pane, ale pan Verttigo si přeje všechny sezvat před svou kanceláří. Buďte tak laskav a pospěšte si tam, musím tuto informaci sdělit dál.
pronesl k němu droid, než ustoupil a zamířil dolů, kde vedl svůj výslech Don.

Krátce po droidovi narazil na schodišti na samotného Ala, kterého gestem zastavil s tím, že s ním potřebuje mluvit.

Vorzyd 5, bar Chionti: (Tony Corrado)
Tony se jal Donovo rady a zamířil rovnou do jemu popsaného baru, který nebylo nikterak složité nalézt. Za pultem mohl vidět muže, který byl spíše pod ním a něco tam vyváděl. Tony v klidu došel k barovému pultu a až nyní si uvědomil, že kromě barmana a jeho tu nikdo jiný zatím nebyl. Bylo otázkou jestli to souviselo s explozí nebo tím, že bar je určen především pro VIP osoby. Barman se na něj podíval a při objednávce si ho prozkoumával, než se natáhl o lahvi špičkové brandy. Sklenička byla velice rychle plná a před Tonym, který se ji mohl chopit. A poté s překvapivou rychlostí byla venku staromódní brokovnice mířící na Tonyho.
Hezky si lokni a pak mi řekni, co chceš a co děláš v tomhle soukromém baru. Pro hosty se nalejvá jinde ...
pronesl barman zcela vážně a jeho kamenný pohled ho vtom jen podporoval.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Leman Rae, Stanley Molganno)
Dvojice provázaná k sobě na základě rozkazu jejich nadřízeného se pomalu došourala do baru. Během cesty toho moc řečeno nebylo a Leman spíše uvažoval o tom, jak si zařídit potřebné napravení škod z posledního střetu, který se určitě nedal považovat za ty nejpovedenější. Když dorazili do baru, tak mohli spatřit, jak Pumpy hbitě držící starou brokovnici, která dovedla z těla protivníků na takovouto blízkost udělat více než fašírku, proti jim neznámé osobě.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Glee Leechio, Elysa Dyre, por. Gelayev)
Don pečlivě naslouchal každému slovu, které mu dvojice před ním sdělila. Z jeho výrazu nešlo jako obvykle nic vyčíst - prostě chladná kalkulující mysl stojící za tímhle vším. Když se na chvilku rozhostilo ticho a kolem se mihl ve vší tichosti poručík Castor, tak nastal čas na Donovo zhodnocení.
Nejprve bych byl rád, kdybyste se poručíku Gelayeve věnoval mně, když vám hodlám odpovědět a neobdivoval zdevastovaný úbor paní Dyre.
zahájil svůj proslov Don a okamžitě chladně a vypočítavě zaútočil, navíc oslovení Gelayeva hodností a příjmením rozhodně nevěstilo jeho spokojenost. A poručík Geleayev si to musel více než uvědomovat.
Prostě a jednoduše mi tedy říkáte, že zdánlivě jednoduchá mise proti slabému a nepříliš organizovanému nepříteli skončila naprostým fiaskem, kdy není potvrzená smrt všech nepřátel a nebyl získán ani zajatec. Proč nepotvrzená? Jednoduché pravidlo, dokud osobně neuvidíte mrtvolu, tak ta osoba není mrtvá.
pokračoval Don bez změny intonace v hlase, ale v obou osobách před ním to působilo o to hůře. Jakoby každé shrnutí jejich neúspěchu bylo nepříjemným bodnutím do některého z jejich nervů.
To už tam Al klidně mohl nechat shodit protonovou bombu ze stíhačky a dopadlo by to stejně.
dodal Don, než si vybral chvilku pro oddech, nebo snad pro zvýšení napětí?
Zatím máte oba volno a neopustíte Chionti bez mého vědomí. Eliso, doporučuji ti si pohovořit se svoji dcerou a dát ji náležitou výukovou lekci o tom, co malé dítě nemá dělat, když je v baru stav ohrožení. Osobní hlašení od vás obou, stejně jako Raeho s Molgannem si vyslechnu po vyhodnocení situace s Vertiggem.
ukončil prozatím Don hodnocení mise, aby provedl rychlý prudký pohyb a jeho hábitu, u pravé ruky mu vyklouzl nůž. Ten proletěl pouhé milimetry vedle Gelayevovy hlavy, aby se zabodl do hlavy protokolárního droida, jenž právě přicházel. Droid, zasažen do řídícího centra, okamžitě klesl k zemi a Don k němu dorazil, vytáhl svůj nůž, očistil jej a uschoval na své původní místo, aby vyrazil přímo za Alem nereagujíc na to, co by této podívané mohli říkat jeho dva podřízení. Přičemž si oba museli uvědomovat jaké šance by měli na reakci, kdyby nemířil Don na droida.
-------------------------------------------
Další kolo končí 11.12. a opět nabízím možnost meziodpovědí, v některých případech je možné jet i bez nich, či jen po krátké konzultaci se mnou mimo herní příspěvek(například přeprava Krukha s Errem ke Chionti). V některých případech také závisí na jednotlivých hráčích, na něž mohou druzí reagovat, kde se prosím snažte o to, aby měli dost času reagovat. Ti, kteří nemají odpověď reagují na tu poslední, jež jsem jim poskytnul. Zároveň varuji, že postava Shae Dyre je povinna příště odpovědět, nebo se s ní rozloučíme a do podobného ohrožení se dostává svou neaktivitou i postava Stanleyho Molganna.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Vortyd 5, Kosmoport: (Err Asybb)

Zaknučím bolestivě a pomalu rozevírám své slepené oči, probouzím se ze stavu bezvědomí. Začínám si uvědomovat co se stalo. Když už se zdám probuzený nadzvednu lehce hlavu a poté si všimnu hlavně Krukhovy E-11 která je až smrtelně blízko mého obličeje. Cítím se všelijak a ještě trochu mně brní tělo po předchozím zásahu, ted už se nezdá že by mněl zbraň nastavenou na omráčení.

Já, chtěl... Jsem ho, nás zbavit...

Zamumlám, když dořekne svoji větu o ochraně rodiny. Když se více napřímím do polosedu všimnu si jeho nohy u mého rozkroku.

Proč mně se vždycky všechno vrátí jak boomerang??

Nechtěl jsem poškodit rodinu... Ne, Nemusí vědět že tu někdo takový je... Mohly by nás zlikvidovat...

Když dopoví svou druhou část o taksíku a odendá ode mne nohu abych mohl vstát opatrně ještě s nemotorným pohybem si poslušně sezbírám své věci a postavím se.

Díky že jsi mně neoddělal... Máš to u mně, víš to pilotování mně zmohlo děkuji ti bratře otevřel jsi mi oči.

Kývnu na něj a vezmu bednu do náručí, je docela těžká pomyslím si a následuji Krukha. Teď už konečně pominuly známky zranění a já jsem na tom duševně daleko líp jako kdybych si dal dlouhého šlofíčka.
Obrázek


Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd 5, bar Chionti(Stanley Molganno)

Pomaly sme sa blížili k baru. Nikam sme sa neponáhľali. Načo? Dnes už aj tak nič také nebudeme mať na práci. A po dnešnom prúseri aj na nejaku dobu budem mať pravdepodobne voľno. Aspoň ja. Nejak som to cítil. Niekoľko krát ma skoro porazilo dnes a od toho adrenalínu som bol vyčerpaný. A práve preto som sa tešil do baru. Veď kde inde sa dá doplniť energia ak nie v bare?
Akurát Rea nevypadal moc šťastne. Aj keď to viem pochopiť lebo tak zdrbaný od šéfa by som nechcel ani ja.
Ha však čo.... na jednu whisku ho pozvem a snáď bude mať lepšiu náladu.
Vošli sme do baru a najprv bolo všade ticho. No skoro ma zase porazilo na mieste keď som uvidel Pumpyho ako mieri na mňa s tou starou ale zato desivou rachotinou.
Hneď ako som to uvidel tak som rychlo vykríkol
Kurva Pumpy to sme my do riti! Stanley a Rea!
Mňa snáď jebne o zem!!!
povedal som si a hneď som pomaly povedal Pumpymu ešte raz
Ja som Stanley. Odlož tú zbraň.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, bar Chionti(Leman Rae)

Cesta do baru probíha mlčky, mě to tak i celkem vyhovuje. To já jsem tady ten kdo má zkušenosti a jakousi reputaci, né štěně. A pokud se chce kamarádit, bude se muset předvést on. Já jej budu sledovat.
Dojdem do baru, a hle. Starý známý se zbraní a neznámý subjekt, na nějž je zbraň namířená. A štěně se předvedlo. Hodilo do vzduchu takovou hlášku, že jsem nevěděl, zda ho seřvat, či se začít smát. Když na to příjde, práce vojáka není zas tak složitá a myšlení taky ne. Prostě když vidím spojence se zbraní mířit na neznámou osobu, poskytnu spojenci jakoukoliv myslitelnou pomoc.
Kryj se vole!
Syknu na štěně a stčím do něj tak, že musí udělat pár kroků stranou. U dveří jsme moc snadný cíl. Letmý pohled dozadu, odkud jsme přišli. Nic nebezpečného nevidím a přenáším pohled na ty dva vepředu. Levá noha krok v před, přejedu pohledem místnost, zda tam nějaký další nepřítel, negativní. Zatím levá ruka sjíždí k pasu a míjí plamenomet... po spojencích se nepálí z plamenometu... chytá za hlaveň dvojče a prudkým táhnutím ji zvedá do palebné polohy. Pravačka chytá rukojeť a upravuji náměr na neznámou osobu.
Hastalavista baby!
zařvu
Bonusová akce! Jupí! Poznámka... to je vpředu je spojenec, bylo by lepší jej nepoškodit...
Zkontroluj okolí
syknu na štěně a pozoruju ty dva vepředu.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, Bar Chionti. (Gelayev)

Ty vole slušný!
Ohodnotil poručík trefu od Dna a uznale dvakrát ze strany na stranu zakýval hlavou.
Hey, pohoda, už je pryč, dem do hospy, zvu tě na pulčákovýho panáčka vodky. Pokud se ráno probudíš a budu vedle tebe spát ve zkroucený poloze, tak pomiň...ale nic si stejně nebudu pomatovat...
Zajásal poručík tiše, když Don byl pryč a překročil rozbitého droida, což mu pouze zkrátilo cestu nutonu z místnosti a na chodbu.
Vau, to je dobře zpožděný, u skladiště sem dal dva džointiki a stávek mám až teď...ale luxus kámo jako...
Namířil jsem si to k baru Pumpyho, s dobře vymyšleným plánem, jak se zkalím, že ze mně zbyde míň než z tohohle našeho ústředí. Jako že ho zbylo fakt hodně, ale vypadá příšerně!
A nebo si nejdřív vyřiď rodinný pí...záležitosti, co cérko?
Pokusil se zahájít diskuzi zajímavým tématem, furt ale hnal za Pumpym pro pulčáčka nebo pro pytel!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

Al Verttigo mířil ze své kanceláře směrem ke kobkám, kde naposledy zahlédl Dona, aby se s ním domluvil na dalším postupu. Na schodech ho zastihl poručík Castor, který měl evidentně něco na srdci. Al neměl moc velkou chuť, ani čas s ním diskutovat. Na druhou stranu ho napadlo, že stejně potřebuje nějaký doprovod. Vzal tedy poručíka na vědomí a pokynul mu, aby ho následoval při cestě dolů. Poté se ho jednoduše a poměrně bez zájmu zeptal.

Co byste potřeboval, poručíku?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5, malé kasíno Abravte (Luca "Abbé" Lugano)

Při tom všem mě nepadlo, že Pnell ještě nemusí vědět, co se v jho kasinu děje. Měl sice špehy určitě všude, ale události posledních desítek minut byly tak překotné, že by nebylo marné jej kontaktovat a nastínit mu situaci.

V pracovním stole, za nímž jsem seděl, musel být jistě nějaký komunikátor, kterým sedící dával pokyny sekretářce a dalším podřízeným. Navíc jsem měl naději, že najdu také nějaké osobní věci a údaje Pnella a při troše štěstí se s ním budu moci spojit, ať je nyní kedkoliv...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Krukh)

500 kreditů? To potřebuješ ještě diškréci určitě zmetku jeden.

Říkám si jen tak pro sebe v hlavě, ale jinak bez řečí vyplatím pokutu. Pokud tahle pokuta pomůže k tomu, aby rodina měla pokoj od policie, tak to je malá cena. Když odešel tak jsem si užil probouzení toho pitomce, aby si dobře zapamatoval co je priorita ať je co je. Pomalu se probral a viditelně otřeseně začal mumlat, ale to co jsem mu rozuměl stačilo k tomu, aybch se přesvědčil, že opravdu rozuměl.

Jsem rád, že jsme se spolu konečně pohnuli z místa. Tak si hlavně pamatuj na to, co jsi mi tady teď řekl, protože já si to pamatovat budu.

Když vidím jak se lopotí s tou bednou jenom se pousměju, protože řeči má velké, ale svaly jim asi tolik nerovnají. Vyjdeme pomalu před kosmoport a vyhlídnu si jedno taxi. Nechám nastoupit Erry dopředu a sám si sednu dozadu, abych viděl na idiota i na cestu.

K baru Chionti prosím.

Celou dobu, co sedíme sleduji co dělá ten předemnou a sleduji i okolí, neboť nevím zdali na nás ještě nečíhá nějaký vrah.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (por. Castor)

Tak já prostě půjdu s ním.
Pomyslím si, když mi Al Vertiggo pokyne, abych ho následoval.
Já ani nic, mám vám být nápomocný, kdybyste něco potřeboval.
Zase dolů? Teď jsem šel odtamtud.. ale co.
Pomyslím si, když zjistím že zase půjdu dolů.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Elisa Dyre)

Vcelku se mi ulevilo, když zasedání u Dona skončilo.
Skutečně... neměl dobrou náladu. Popravdě, pár... ehm, osob... jsem v průběhu svého života viděla i v horší, než jakou právě překypoval Glee Leechio, a pokaždé jsem byla víceméně ráda, že jsem s důvodem těchto nepříliš dobrých nálad neměla až tak moc co společného.
Je na čase se dát do pořádku, jít se umýt a promluvit si s dcerou.

Sakra, co se tady stalo?
V pokoji mě uvítá nervozní dcera a zničený westar.

Pohled na zbraň mě nepotěšil.
Na druhou stranu, nenaštval. Dalo se předpokládat, že si Shae nehrála s nějakými patřičnými řezátky, takže... co to mohlo udělat? Nůž? Meč? Ten řez byl až děsově dokonalý. A čistý, čepel musela projít jako nůž máslem.
Ať to bylo cokoli, znamenalo to, že westarka byla pěkný šunt. Možná jí kosmetická úprava jen prospěla.
Jestli chyba byla jen v materiálu v horní části hlavě. S trochou úprav bude ještě použitelná.

Ještě méně mě potěšil pohled na Shae. Tvářila se - no, holčičí variací na to, jak se tvářil její otec, když byl po krk ve sračkách a snažil se naznačit, že za to vlastně tak docela nemůže. Vizslovská genetika, patrně. Na Preho podobné postupy vlastního syna nezabíraly. Na mě v tomhle nezabírají podobné postupy vlastní dcery. Jeden si říká, jestli na té tezi o hledání partnera připomínajícího rodiče, přece jen něco nebude...

"O tom, co se tu dělo, si promluvíme, až vypadnu z koupelny," prohlásím lapidárně a věnuji Shae výhružný pohled.


Vorzyd 4, bar Chironti (Shae Dyre)

Máma zmizela v koupelně a když se po nezvykle dlouhé době objevila venku, byla v civilu.
Že mám MIMOŘÁDNÝ průšvih mi bylo jasné, jen co se objevila doma z mise. Docela mě zajímalo, co ji tak zřídilo, ale nemělo cenu se vyptávat. Náladu měla jako týden nekrmený rancor, vypadala děsně a podle všeho měla přesné informace o událostech, jež se mezitím staly v baru. Což jí nejspíš dodalo.
Au.
Au.
Au.
Nezdálo se, že by jí koupel nějak zlepšila náladu. Pravda, vypadala líp bez té krve, špíny a bez zdevastované zbroje.
Takže jsem jí radši vše vyklopila tak, jak se to událo. Vytáčky by neměly smysl a jenom by ji víc naštvaly.

Chvíli si všechno uspořádávala v hlavě.
"Shae, myslela jsem si, že jsi velká holka. Zřejmě jsem si to myslela špatně."
Následovala pauza, přesně ta perfektně vypočítaná deprimující pauza, jakou moje matka většinou neměla potřebu používat.
"Takže tě tak přestávám brát. Máš se ještě hodně co učit. A mimochodem, do odvolání máš domácí vězení."
S těmi slovy se otočila a vypadla z místnosti.
Ve vzduchu panovalo dusno. A bylo jasné, že bude ještě dusněji.

Vorzyd 4, bar Chironti
(Elisa Dyre)

Měla jsem toho všeho plné zuby.
Souhra blbých náhod.
Nechtělo se mi si na Shae vylívat vztek, moc mi k tomu nechybělo, a tak jsem radši vypadla zkontrolovat, co dělají nováčci v baru.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“