Výcviková akce DOP

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Vesgam
Učedník
Učedník
Příspěvky: 68
Registrován: 08.6.2010 16:11:01
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesgam »

Pobočka DOP - u cel (Raitheen zeah Krasaann)

Co nejrychleji a nejtišeji vyrážím z cel, které byli proti mé vůli posledních šest měsíců standardního času mým domovem. Smysly mám napjaté a z hlavy vyháním veškeré myšlenky, které se netýkají právě tohoto momentu a mohou mě rozrušovat. Dávám si pozor. Je to jako bych byl zpět na své rodné planetě, jako při lovu. A opět jednou se mi potvrdilo, že mé lovecké zkušenosti a instinkt nabyté na rodné planetě jsou mi v životě jenom k užitku.

"Někdo jde sem!"
Probleskne mi hlavou, když slyším vzdálené kroky, a rychle se schovávám do stínu ve snaze zůstat neviděn, avšak sám mít dobrý výhled na člověka, který tudy projde. V hlavě se mi dokonce začíná rodit plán na zjištění polohy Velína, omráčení strážného a získání jeho zbraně, avšak plán brzy vezme za své, když si uvědomím novou skutečnost.

"Jsou dva."
To co mi můj bystrý sluch řekne mi za okamžik potvrzuje i můj zrak, když se vedle mě mihnou dvě postavy. To co následuje jsem ani v kapku neočekával a dost mě to překvapí. Vše se semele rychle a nevyvolává to ve mně zrovna nejlepší pocity, což se ještě utvrdí, když se okolo rozezní poplach.

"Kdo to sakra je? Proč se všechno musí pořád nějak komplikovat? Ksakru..."
Pomyslím si a vyhledávám v okolí cokoliv, co by se dalo použít jako zbraň. Ať už tyč na mlácení, nebo objekt vhodných proporcí na to, aby se přitiskl na záda ve zdání, že se jedná o blaster. Při tom se i ujistím, zda-li se na takový úkol nehodí krabička, ve které jsem našel vzkaz a možnost opustit celu. Ještě však nemíním opustit svůj úkryt. Nejprve sestavím předběžný plán, připravím se a sledováním jednání vraha si udělám jistý náčrt o jeho osobnosti a momentálním emocionálním rozpoložením. Hodí se vědět, zda je nervózní, nebo klidný, zda je odvážný, či zda je ustrašený, impulsivní či přemýšlivý... a tyto i další informace mi může poskytnou řeč jeho těla. Až budu mít alespoň nějaké informace, podniknu nějakou akci. Koneckonců nemám moc času a musím rychle něco udělat, i kdybych se ho měl jenom zkusit zeptat na cestu k Velínu a poté tam běžet...
Opravdová moudrost je v poznání sebe samého.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna - tělocvična (Net'ped'ro Net's'peed)

Situace se stávala neudržitelnou přibližně stejně jako otázka kyslíku. Na základě své dedukce (která se navzdory bolehlavu zdála býti mírně nadčasová) ses rozhodl nikoli bezhlavě, střílet do protější zdi v naději, že zasáhneš pověstné „červené tlačítko. Vzal si za vděk svým světelným pomocníkem, který ti za dané situace sloužil jako orientační bod a zároveň plamínek naděje.

Pod tlakem bylo stěží slyšet výstřely, ale zanedlouho bylo slyšet vřískání alarmu. Kouř se rozptýlil, ale nebylo tak jisté, čí vinou. Využil jsi volné chvíle, aby ses mohl nadechnout, když se otevřely dveře a dovnitř vtrhli čtyři příslušníci Agentury.

Subjekt Alfa zajištěn. Jaká je možnost konfrontace? Dotazoval se právě jeden člen komanda.

Nulová šestko, ostatní oddíly pročesávají budovu! Dostalo se mu odpovědi.

Půjdete s námi… Oznámil druhý, zatímco tě druzí dva obstoupili.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Pobočka DOP - u cel

Provedu, zas*anej poplach, to se nám povedlo...
Odpovím první slovo nahlas a ty ostatní spíše pro sebe.
Namířím zbraň před sebe a opatrně vyrazím k celám.
Jestli tě s tím můžu obtěžovat, tak mě kryj záda, nerad bych to schytal něčím po hlavě.
Pronesu směrem ke společníkovi a začnu otevírat cely, pěkně jednu po druhé, zároveň si hlídám předek hlavní zbraně a záda pažbou pušky.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Rakaa IV, pobočka DoP - výslechová místnost (Ann Botha, seržant Darren Shawn, Yush Nets)

Situace ve výslechové místnosti se zdála být bezvýchodná - Jedi společně se seržantem měli evidentní zájem na tom, aby výslech zajatého byl co nejkratší a zároveň i nejefektivnější.

Leč marně...

Vezněný uživatel Síly jako by neměl chuť spolupracovat a prozrazovat více ze své minulosti, kdy opustil řád Jedi zrovna po svém jmenování na rytíře, ani o vstupu k DOP a úloze v této organizaci.

Zjištění informací k těmto skutečnostem bylo zřejmě hlavním zájmem jediiské vyšetřovatelky. Proto se snažila působit na zajatce pokud možno přátelsky a nezapomněla nastínit pevná pouta s řádem, které vězněného mohla ještě stále ovlivńovat...

Seržant Shawn mezitím neopouštěl pozici v místnosti.
Tedy až do pokynu ve vysílačce, která se pojednou s praskáním rozezněla: "Seržante Shawne, hlaste se okamžitě u velícího důstojníka! Opakuji, dostavte se ihned do kanceláře majora Wosze! Konec!"
Elominka toto hlášení evidentně musela také slyšet, i když nebylo určeno jí.
________________________
Prostor pro reakce mají nyní uvedení hráči, následovat budou ostatní...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Základna - tělocvična (Net'ped'ro Net's'peed)

Mrzutě se pousměju když vidím, že jsou čtyři a patrně když zabiju já jednoho, ostatní zabijí mě.
Á... Konečně vzduch..... Do háje.
Okamžitě zhasnu fleret a opět se pousměju.
Tohle asi budete chtít, že?
Otočím blaster hlavní k sobě a podám jim ho.
Neloučíme se na dlouho miláčku.
Pomyslím si a pomalými pohyby se kusím dát si fleret do kalhot k..... tam.
Tam mě snad nebudou kontrolvat.
Nadzvedna ruce, tak aby viděli, že je mám prázdné. Pokud se mi pokusí nasadit pouta, zatnu ruce, aby mi je museli dát větší a tak bych mohl lépe uniknout. Poté snimi jdu.
Mimochodem, pánové, kam jdeme?
Zeptám se jakoby mimochodem.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Rakaa IV, pobočka DoP - výslechová místnost Ann Botha

Položím si hlavu do dlaní. Dobrá. Nechceš mluvit? tak nemluv, zvolil jsi si ten horší osud. Jsem si jista že rada už bude vědět co s tebou. Chtěla jsem ti pomoci. Pronesu dosti smutným hlasem.
Slyšela jsem že takovéhle případy trestají přeseknutím spojení se silou.

Vezmu světelnou tyč kterou jsem získala a ukryju ji do svého roucha. Jen pro dobrý pocit ještě pohladím svůj meč. Myslím že vězně můžete odvést. Otočím se na seržanta Shawna kterému navíc po chvilce zapípal komunikátor. Pozvednu chladně obočí po zaslechnutí rozkazu. Tady to začíná být čím dál tím více zajímavé.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Pobočka DOP - cely (Kevin Thran)

Možností zde bylo povícero. Slastná hudba sirén se nesla skrz našimi zvukovými obvody.
Kdybych byl slizák, což nejsem, tak bych řekl, že si to plně zasloužíš... Zabručím a přijmu od strážného jeho zbraň v podobě druhé pistole.
Kdyby šlo o strážného, už by si na nás s radostí zgustnul.

Hej ty, vylez! Nemá cenu teď vyvolávat konflikty!
A jestli si nepohneme půjde o konflikt sakra velkýho kalibru...
Kde je vůbec Voss? Prohodím směrem ke kolegovi.

_______________________________________________________

Pořadí: Vesgam, Ghost, East... Poté odmoderuji mně přidělené.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Pobočka DOP - cely (Gaheris Rhade)

Vylezu z cely, do které jsme zrovna vlezl.
Radši zmimíme.
Čím dřív zmizíme, tím líp... nebo možná hůž..
Voss?.... ajo Voss, no to nevim, asi někde zůstal. Není s náma....no nic.. Kdo pozadu zvostává, vosudu propadá. Sice nemám rád, když někoho musíme nechat, ale radši bych zmizel, je možnost, že ho možná odchytíme po cestě.
Ikdyž malá možnost, lepší než dostat šutrem do ksichtu.
Nachvíli se zamyslím nad poslední myšlenkou.
Mizim až po tobě.
Dodám nakonec.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna (Net'ped'ro Net's'peed)

Je celkem vnímavej... Poznamenal očividný velitel.
Člen komanda provedl kontrolu, zřejmě však nic nenašel, tak jste se vydali z místnosti chodbou. Co se týkalo tvé otázky buď tě neslyšeli nebo tě záměrně ignorovali.
Neměli bychom mu nasadit pouta? Zeptal se jeden.
K čemu by to bylo? Když zdrhne v ničem mu to nepomůže akorát zdechne někde v divočině. Šéf si dal záležet na tom, aby byl tenhle komplex pořádně zabezpečenej. Poznamenal velitel.
Hm, to by měl fakt blbý vyhlídky.

Prošli jste chodbou k výtahu. Dveře se otevřely a vy jste vstoupili. Když ses podíval okolo sebe zjištění, že na stropě je jedna velká kamera. Existovala tu možnost útěku a následného pátrání na vlastní pěst, ale neslo to sebou značné riziko...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

DOP - Oddělení bezpečnosti ( Rianna Iglesian )

Stála jsi nad panelem v bezpečnostní sekci a sledovala jak právě eskorta vede jednoho twileka pravděpodobně k veliteli. Dalo by se říci, že šlo o úspěch, ale vzhledem k faktu, že na zdejší poměry zde volně pobíhala skupina dosti pochybných individují, nebylo vpravdě co slavit.

Najednou však vypadl obraz z kamery a čistý obraz nahradilo zrnění. Po chvíli tak následovali i ostatní obrazovky. Zvuk sirén nahradil pisklavý zvuk.
Co se tu sakra děje?! Ozývalo se z komunikačních kanálů.
Hoří?
Ne, to by byl táhlej zvuk.
Zmlkněte!
Někdo nás naboural?
Tebe nabourám, jestli okamžitě nezmlkneš!
Třeba je to jen součást cvičení...

Atmosféra zhoustla...

____________________________________

Odpovídá Pedro a Eli
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Základna (Net'ped'ro Net's'peed)

Vojáci mě ignorovali a a tak jsem splétal plány.
Hm, nenasadili mi pouta, ani nic nenašli. Pořád mám jeden blaster a oba flerety... A venku je pouze divočina...
potichu přemýšlím když míříme k výtahu. Hned uvidím rozměrnou kameru, a způsob jakým mne objlíčili.
Tady to nemá cenu... Musím zkoušet až venku.
pomyslím si a zkusím rukou trhnout směrem k pravé noze, abych zjistil, jak zareagují a co kamera. Pokud na to zareagují vojáci, začnu se omlouvat.
Promiňte pánové, jsem trochu nervózní. Předpokládám, že nevíte co dělá nedostatek kyslíku s močovým měchýřem twi'leka, že?
Naoko nervózně tiše dodám.
Vážně si potřebuji odskočit. Mě nevadí, že mě budete hlídat, ale prosím!
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna (Kevin Thran a Gaheris Rhade)

Odehrálo se několik věcí současně: V momentě, kdy se Gaheris Rhade vyhnul dobře mířené ráně od ještě lépe schovaného protivníka se začali všude objevovat vojáci.
Dělej, zbav se ho a zdrháme! Křikl jsem na svého společníka a hnal se k nejbližšímu výtahu přes chodbu doufaje, že si žádný z tamních pobudů neobjednal zkratku.
Pojď! Křikl jsem a prstem zmáčkl příslušné tlačítko.

Tohle se mi sakra vůbec nelíbí... Atmosféra zhoustla a kolem bylo slyšet desítky nohou.
Přidržel jsem nohou zavírající se dveře, abych poskytl spolubojovníkovi více času a přitom si všiml kamery na stropě.

Hej kamarádi, my vám možná na tom vašem pochybným velitelství ustřelíme za tenhle cirkus palice, ale měli byste vědět, že vám to tu zřejmě někdo solidně mastí zevnitř. Takže nás nechte plavat a postarejte se o ty pobíhající rarášky a všichni budou šťastni. Samozřejmě krom vás, pokud nám okamžitě neřeknete co se tady sakra děje! Zadal jsem nejvyšší možné patro a modlil se ať si Rhade pohne.


DOP - Oddělení bezpečnosti ( Rianna Iglesian )

Z ničeho nic jsi pocítila slabé varování v Síle. To stačilo na to, abys proti sobě seznala tři muže. Dva tě surově chytili pod rameny a třetí ti nacpal pod nos kus hadru z jakousi hodně čpavou látkou. A to bylo na dlouhou dobu poslední co sis pamatovala.
Poslední co jsi slyšela bylo: Tady pětka, máme balíček. Jak jste na tom vy šestko?


Základna (Net'ped'ro Net's'peed)

My jsme v pohodě, jen tady máme menší vyměšovací problém.. Hlásil právě velitel skupiny.
Šéfe, dva maníci si to ženou výtahem na velitelství… Ozval se nejistě jeden ze členů.
No a?
Jsou to dva z těch pěti co jsme měli dostat…


___________________________________________________

Pořadí: Pedro, East, Lan, Jazen Ghost, Já 3)

= Eli do odvolání mimo hru ;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Základna (Net'ped'ro Net's'peed)

Stále se snažím působit dojmem, že mám vážné problémy s mým močovým měchýřem, trochu jako bezbranné twi'lečí miminko...
Ápťap ťap.... já byl roztomilej... snad jsem na těch holosnímcích vážně já....
Pánové, předpokládám, že rychlejší výtahy nevyrábí, že?
Ozvu se přiškrceným hlasem a představím si kapající vodu, abych lépe zapadal do role. Celkově se snažím působit neškodně.
A k***a... Kap, kap kap.... Á, odejděte!
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Rakaa IV, pobočka DoP - výslechová místnost (Ann Botha)

Elominská Jedi byla v podstatě u konce s výslechem,neboť bylo nepravděpodobné, že se ve vězneném muži probudí náhlý záchvat výmluvnosti.

Když seržant Shawn odešel, rozhodla se uschovat světelnou tyč u sebe.
Vězně mezitím přebral jiný dozorce a odvedl jej vstříc jeho osudu.

Protože Shawn odešel náhle a ve spěchu a nesdělil, na jak dlouho se vzdálí, nezbylo milé Jedi, než se z výslechové místnosti přesunout na velitelství. Tam by se totiž mělo dít rozhodně více, než tady...
_________________
Seržant Shawn (Davidss) i vězeň (Yush Nets) jsou pravděpodobně nadobro mimo hru, takže tomu přizpůsobíme situaci... ;)


Rakaa IV - pobočka DoP, před základnou (Jett Voss)

Měl jsi co dělat, aby Tvé odlákání strážného bylo co nejvěrohodnější a přitom zabralo. Naštěstí byla situace tak napjatá, že muž v uniformě se chtěl jít projistotu přesvědčit, zda jsi skutečně něco neslyšel a tak jsi jej mohl neslyšně poslat do říše snů...

Cesta byla nyní volná, mohl jsi se celkem nepozorovaně dostat na základnu, ale byl tu ještě strážného kolega, který hlídkoval kousek od Tebe a mohl ještě dělat problémy. Nebylo na škodu zpacifikovat i jeho...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Základna Gaheris Rhade

Juj... drsný.
Zakonstatuju poté, co se vyhnu ráně.. a začnu utíkat směrem ke Kevinovi..
Mají mě rádi... každou chvilku po mě jdou!
Křiknu na něj, zatímco se k němu přibližuju..
Vojáci... no super.. musíme zmizet.. výtah... počkej na mě!
Pomyslím si a následně skočím do výtahu, od kterého Kevin držel dveře..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“