"Souboj titánů" (Funny vs. Garth)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

"Souboj titánů" (Funny vs. Garth)

Příspěvek od East.Wood »

Dagobah, Drakohadův močál

Na Dagobahu se opět šeřilo, mlha se válela přes pásy bažin a zatuchlý vzduch nedával znát nic vyjímečného...

Přesto se zde něco dělo: Nedaleko chatrče mistra Yody, která se stala takřka posvátným místem, se rozprostírala bažina, nazývaná Drakohadův močál. Bývalo zde pusto, ticho, jen občasné bublání vody z bažiny. Občas se v ní mihlo obrovské tělo nějaké stvůry. Jinak nic.

Dnes tu ale bylo živěji. Asi stovka diváků nejrůznějších ras se tísnila na provizorním pódiu, postavením na mohutných kůlech, zapuštěných do bažinatého povrchu. Očekávali velký boj a zároveň senzační podívanou! Šum z davu ustal, když se objevilo malé repulzorové vznášedlo, na němž seděly dvě osoby: Lidská žena, coby řidička vozidla, a moncalamarijský muž. Ten se postavil na svém pohybujícím se stanovišti a promluvil k tichnoucímu publiku: "Vítejte, přátelé skvělého boje a mistrných zápasů!!! Dneska jste sem vážili cestu, abyste shlédli podívanou, jaká nemá obdoby v celém vesmíru. Přišli jste, aby jste byli svědky souboje dvou soupeřů s odlišnými zájmy... Zdejší Drakohadův močál vítá proslulého "zabijáka Sithů", jediiského bojovníka Martina Halseye z Parkrik Majoru!" a dav bouřícím způsobem vyvolával toho "hodného" z dvojice soupeřů... "A dále mám tu čest přivítat zde v bažině neméně schopného muže, Ryana Kawella, jenž si nechá říkat Darth Krethen!!!" načež publikum zareagovalo mocným bučením, vzhledem k temnější příslušnosti tohoto bojovníka...

Všichni čekali, až se oba protivníci vynoří z temné džungle a postaví se na své výchozí stanoviště na oba protilehlé okraje močálu.

________________________________________________
Po hodu kostkou padla jednička, krásné to číslo... A tudíž začátek patří Funnymu, pak Garth a zas já ;)
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 06.6.2010 07:19:45, celkem upraveno 1 x.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dagobah, Drakohadův močál:
Ukrytý v mlze mezi stromy před svým protivníkem a diváky jsem si zvykal na místní nepříjemný vzduch. Pečlivě jsem zkoumal okolí, kde se bude za chvíli odehrávat můj souboj. Močál byl obklopen bažinami, kde leželo pár kmenů starých stromů a ze stromů dolů vyseli liány. Tento terén není nejlepší pro uplatnění Soresu, protože zde není příliš místa k ústupu, takže zkusím svého soupeře překvapit zdrcujícím úvodním útokem.
Přemýšlení o taktice jsem vytěsnil na okraj své mysli, když jsem uslyšel zvuk repulzorového vznášedla. Abych nenechal dlouho čekat nedočkavé publikum, tak jsem udělal několik kroků směrem k močálu a postavil se na své výchozí postavení. Publikum bylo evidentně na mé straně a chtěl jsem, aby to tak i zůstalo. Shodil jsem si z hlavy kápi a stejně efektivně také roucho, které by mi jinak překáželo v boji. Zároveň odepnu od opasku svůj světelný meč.
„Zabíjet Sithy a zabíjet víc Sithů!“
zakřičím náhle a ihned poté zažehnu světelný meč, z jehož čepele náhle vyskočí azurově modrá čepel. Pozorně sleduji opačný břeh močálu, a když uvidím svého soupeře, tak se postavím do otevíracího postoje pro Ataru.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dagobah - Drakohadův močál

Bylo zajímavé vracet se opět na Dagobah.

Staré, mocné a zároveň i nebezpečné místo. To je aspoň kombinace.
Ve své podstatě jsem protivníkovi záviděl jeho přílišný optimismus.
A to je přesně důvod, proč máme jako řád problém udržet si suverenitu…
Lehounce zakloním hlavu a odplivnu si. Poté beze slova aktivuji svou zbraň a pokynem ruky protivníka vyzvu, aby se předvedl.
Silácké řeči ještě nikdy nikomu nepomohly…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dagobah - Drakohadův močál

Moncalamarijec na vznášedle, jež řídila žena středního věku, se podíval na diváky a poté pohledem překontroloval oba soupeře na obou březích močálu. Když viděl, že diváci jsou napjatí jak struna a připraveni fandit až do konce, a že bojovnící jen čekají na první výzvu k boji, dodal: "Jak vidím, vše je tedy připraveno! Chci jen oba hrdiny upozornit, že zdejší bojiště je zrádné, kromě kmenů různé šířky a několika liján se nad močálem žádné pevné plochy nedočkají, břehy bažiny mohou využívat jen tři metry od okraje hladiny a pod ní se může skrývat smrt..."

Tím bylo řečeno vše podstatné, protože vznášedlo opustilo stěžejní prostor bojiště, na němž by se mezi dvěma muži dala atmosféra přímo krájet světelným mečem...

Goooooiiiinnggg - tento zvuk z ruchových mikrofonů jasně znamenal začínající boj!!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dagobah, Drakohadův močál:
Můj protivník nic říct nechtěl, a tak hlasatel zahájil souboj. První tah byl na mě, proto jsem vyrazil po vnější hranici bažiny proti svému soupeři, rozhodnut zatlačit ho do močálu. Když jsem u něj, tak nejprve zaútočím světelným mečem na jeho nohy ze své levé strany, poté světelným mečem na jeho rameno z opačné strany a ve stejný okamžik se mu také pokusím podkopnout nohy. Pokud by můj útok nevyšel, chtěl jsem přejít do pozice, kdy by mezi mnou a močálem byl můj soupeř a já ho pak zatlačoval silnými údery ke zrádné a smrtelně nebezpečné vodě.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Močál

Lehce pootočím hlavu a pozvednu meč právě včas, abych ustoupil před útokem na nohy. Poté se přitisknu k zemi a v pokleku, rychlém sledu se ho pomocí Síly snažím odstrčit zatímco ho rukojetí meče praštím do obličeje, čímž jak doufám ho vychýlím z rovnováhy a naberu určitou výhodu. Následně meč přetočím a již se snažím dorážet na protivníka.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dagobah, Drakohadův močál

Oba soupeři nelení, avšak nehodlají se hned zkraje souboje vrhat nad zrádnou hladinu bažiny a balancovat na některé ne příliš stabilní liáně, či kmeni stromu. Proto se místem jejich prvního střetu stane břeh močálu, kde se nachází hlediště plné diváků, lačnících po krvi a sekání končetin...

Břeh je lehce kamenitý, kluzké bláto znemožňuje navíc prudké pohyby. Takže když Halsey jako první začal dorážet světelným mečem na Kawella, ten se naopak v obranném pokleku snažil o úder rukojetí do protivníkovi tváře. Bláto však udělalo své, takže Halsey po jednom prudkém pohybu sklouzl jednou nohou až na okraj bažinaté hladiny, což okamžitě Kawell využil ve svůj prospěch.

Nad Halseyem zahlédl polorozpadlý kmen stromu, naklánějící se nad vodní hladinu a hozeným mečem by jej určitě dokázal shodit nepříteli rovnou na hlavu a tím ho přinejmenším na chvíli ochromit... Každopádně nyní mezi ním a Darth Krethenem byly tři metry břehu a ani jeden tudíž nemohl ustoupit vzad!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“