Xawier Walord vs. East Wood

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Xawier Walord vs. East Wood

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
Oba jste v tmavé místnosti a trpělivě čekáte, až bude zahájen souboj. Konečně se ozve zapráskání v něčem, co budou nejspíše reproduktory, nebo jiné starožitné zařízení pro reprodukci zvuku.
Dámy a pánové, občané tisíci světů galaxie, zdravím vás na dnešní show, jsem Ar-1 váš nadčasový průvodce tisíci zápasy historie a budu vás provázet i při dnešním souboji.
ozve se hlas moderátor oznamující, že vše se začíná rozjíždět.
A kdože se nám tu dnes představí ? S červeným herním emblémem tu bude Xawier Walord, jistě si ho pamatujete ze Selonie, kde s přehledem vyhrál ! Nyní dostal znovu chuť na boj a vrátil se ... přivítejte ho na prvním zahajovacím stanovišti !
začne komentátor představovat jednotlivé soutěžící a před Xawierem se otevřou vrata a dovnitř pronikne světlo. Vyjde ven, aby se ocitnul v horském údolí protkaném lávovými jezírky a dalšími nepříjemnými pastmi.
A s modrým emblémem je tu jeho nový vyzyvatel zabracký bojovník světla, Jedi East Wood ! Přivítejte ho na druhém stanovišti !
nyní se otevřou dveře i před Eastem a on může vstoupit na kolbiště, ale na opačné straně, než jeho protivník. K oběma se nyní přiblíží levitující kamerový droid.
Ještě, než je ale necháme pustit se do sebe a představíme arénu ... pánové, chcete něco vzkázat divákům nebo svému soupeři před zahájením souboje ? Začneme u Easta ...
vyzve Ar-1 k oběma duelantům a kameroví droidi čekají poslušně na odpověď. Obě odpovědi jsou však zároveň zesilovány, takže je uslyší nejen diváci, ale i soupeř na druhé straně Arény.
------------------------------
Jako první hraje East, Xavier měl sudé(stejně jako posledně), East liché, padlo 9.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí

Když se vrata mé dočasné cely na bojovém poli otevřela, oslnilo mě pronikající světlo. Ovšem ne na tak dlouho, abych nějak ztratil koncentraci.

Všiml jsem si diváků po stranách údolí, kamerového droida, přilétajícího ke mně a také jsem ucítil horkost a síru, unikající z lávových jezýrek pod námi. Když můj pohled spočinul na druhou stranu kolbiště, dohlédl jsem až na postavu s červeným označením. Hmmm, tohle je tedy můj dnešní soupeř. Zajímavé...

Komentátor vyzval bojovníky ke krátkému komentáři a robůtek, co ke mně přiletěl, nesl na svém mechanickém tělíčku kamerku i zesilovač. Podíval jsem se ležérně do hledáčku kamery a procedil zkrz zuby: "Zdravím. Pokud by snad pan Walord chtěl slyšet, že se jej bojím a nejraději bych se vzdal, má smůlu! Nepřišel jsem si tady prohlížet krajinu, ale porazit mocného válečníka a tak se také stane! A diváci budou mít možnost sledovat překrásný a zároveň čistý boj..." zazněl můj rádoby plamenný projev.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Xawier čeká na další souboj, od jeho posledního už nějaký čas uplynul a on nechtěl vyjít z kondice. Rýha na tváři jeho helmy byla již spravena tak byl připraven.
Když se před ním otevřela vrata jeho helma rychle vykompenzovala náhlé osvětlení, takže ani nebyl oslněn.
Nad proslovem jeho soka jen lehce zavrtěl hlavou, tyto "plamené" proslovy nikdy nechápal. Proto taky když se kamera přesunula k němu a čekala na jeho slova jen mávl že nemá co říci a kamera může odletět.
Vytáhl svou zbraň a vysunul obě čepele.
Poté se postavil do bojového postoje a čekal až začne souboj.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
Zatímco Xawier se jako ve svém minulém souboji nenechal přesvědčit k nějakému řečnění, jeho protivník této situace bez okolků využil, aby posléze kamerový droid od nich opět odletěl pryč.
To určitě slibuje zajímavou podívanou ! Ale nyní si pořádně představme naše dnešní kolbiště. Oba protivníky odděluje lávová řeka, přes níž se lze dostat po duracelové mřížové konstrukci. Na každé straně bojiště naleznete jedno lávové jezírko, které možná nemusí být až tak bez života stejně jako samotná řeka. Na levé straně kolbiště se také nalézá zrádné gejzírové pole, jejichž vařicí voda může vytrysknout témeř kdekoliv, zatímco na druhé straně je nevyzpytatelný kráter, jehož povrchem si nemůže být nikdo jist. A nyní nezbývá než jenom popřát našim duelantům štěstí a vyjádřit díky Nkllonské důlní společnosti, jež je sponzorem dnešního duelu, nechť souboj započne !
ozve se opět monotónní hlas Ar-1, jenž na svém konci odstartuje duel a na dobře osvětleném kolbišti, tak mohou oba soupeři vyrazit proti sobě.

Obrázek
------------
East je na pozici 1, Xawier 2
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí

Když komentátor s kovovým hlasem domluvil svou úvodní řeč, popsal bojiště a poděkoval sponzorům, nezbylo, než zahájit duel!

Podíval jsem se před sebe a zrovna v ten moment vytryskl gejzír horké páry, jakoby mi chtěla zdejší příroda ukázat, že to tady nemá cizinec lehké a může přijít snadno k úrazu... Přivřel jsem oči. Tohle bude paráda...

Svůj žlutý světelný meč jsem si nechal v ruce nezažehnut a vyskočil jsem několik metrů nad vrcholek vroucího vodotrysku, udělal elegantní vrut a přistál na okraji mříže, která se vznášela nad lávovým proudem, ubírajícím se někam dál za obecenstvo na skalních pódiích... Soupeř se chystal vyjít mi vstříc! "Jsem připraven vám dát lekci, Walorde!" křikl jsem k protivníkovi.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Po započatí souboje se vydal vstříc svému soupeři.
Na jeho efektní kousek si pouze pomyslel Šašek.
Xawier neměl potřebu se nějak zvlášť ukazovat.
Mříž, nad lávovou řekou mu připomněla, císař ví proč, Squall na Yinchorru.
Nebojácně vstoupil na mřížoví. Ocitl se tak jen kousek od svého soka.
Vyrazil, nedaje soupeři šanci na první tah.
Bodl jednou čepelí na hrudník svého oponenta, druhou vedl sek na jeho nohy z prava, opět první na rameno zleva, a hned poté tou samou na bok z druhé strany.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
Oba soupeři vyrazí kupředu, aby se jako první na mříž, jejíž kraje jsou zapuštěné do země a po chvilce stoupání přejdou na vodorovnou plochu, dostal East. Postavil se na místo spojnic, kde se mu mohlo dobře stát, protože na samotné jedné tyči by musel velice složitě balancovat. Každé okno duracelové mříže bylo asi půl metru široké, přičemž trubky samotné měly nějakých pět centimetrů průměr. Xawier na strukturu mřížoví nijak zdlouhavě nehleděl a bez zbytečných akrobatických prvků vběhl na mřížoví a odrážejíc se od každé trubky se rychle přiblížil Eastovi a prudce do něj bodl, aby se přitom jednou nohou opíral o zadní trubku a druhou o přední, když po Eastovi bodal. Ten musel couvnout dozadu, což se na mřížové konstrukci ukázalo jako velice složité, zvlášť, když to nečekal. Takže po dvou slepých krocích nazpět, kdy jeden našel oporu a držení světelného meče před sebou blokujíc další útok, podklouzl a skutálel se na zem pod mřížoví. Jeho jediné štěstí bylo, že stál na kraji své strany mříže, takže pod ním netekl zlověstný proud lávy a nezpůsobil si žádná větší zranění, kromě menšího potlučení. Xawier jeho pád pozoroval pevně zaklíněný na mřížoví a byl připraven k dalšímu útoku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí

Po prvním kontaktu se soupeřem jsem bleskově vyhodnotil jeho taktiku - rychle a efektivně zničit protívníka! A jelikož jsem tím protivníkem byl já, musel jsem podniknout protiútok, jestli jsem si chtěl udržet šanci na výhru...

Po vykrytí prvního úderu na hruď jsem zachytil sice i další výpady Walorda, ovšem když jsem chtěl udělat krok zpět, nečekal jsem, že mříž už najednou končí... Klopýtl jsem a upadl na břeh lávové řeky. Celkem nic se mi nestalo, neboť jsem využil Sílu na ztlumení pádu. Takže nyní jsem se ocitl v pokleku na pravém koleni a s mečem před svým oblyčejem, připraveným krýt jakýkoliv další útok soupeře... Pochopitelně samotná obrana je lepší, když je podpořena útočnými úmysly a tím jsem se také chtěl řídit! Ponořil jsem se do toku Síly a prudkým pohybem ruky jsem chtěl strhnout protivníka dolů z mříže...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Xawier pozoroval jak jeho soupeř padá z mřížoví. Nehodlal mu dát však žádný čas na vzpamatování a vyrazil opět proti němu.
Před ním se však odrazil a přemetem se dostal za něj, chráněje se tak před jeho odstrkováním.
Jakmile byl opět na pevné zemi vedl sek zespoda zleva, pohyb prodloužil a vedl sek i druhou čepelí stejně, až nato že ho protáhl do bodnutí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
East se ze svého pádu vzpamatoval rychle, jenže Xawier stejně rychle neváhal s dalším krokem a už proti němu běžel. Když se už odrážel, aby svého soupeře přeskočil, tak East použil přitažení(Force Pull) a téměř Xawiera netrefil. Pouze však téměř, do přitažlivého víru Síly se mu povedlo zachytit pouze soupeřovo holeně a kotníky. Ale i to stačilo, aby byl další Xawierův plán zmařen a měl co dělat, aby co nejlépe ustál dopad. Za jiné okolnosti by se mohl této Silové technice bránit, ale krátce po odražení se ke skoku neměl možnost. Xawier se přetočí do opačného směru, než měl původně v plánu, ale díky rychlé reakci a s trochou pomoci svého dvoučepelového meče, jímž prudce udeřil k zemi a mohl se tak v letu dorovnat, skončil jeho leto-pád dopadem na nohy a několikametrovým sklouznutím po povrchu arény. East se mezitím mohl dorovnat a otočit na druhou stranu, aby nyní viděl záda svého soupeře, který byl jenom metr od kraje gejzírového pole, v jehož prostředku právě jeden z gejzírů vytrysknul.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí

Naštěstí můj silový útok, jmenovitě přitažení, soupeře vyvedl z míry natolik, že pád musel regulovat ne příliš zvládnutým skokem. Pomocí odrazu od své vibročepele se dostal až za mou úroveň. Sice dál od lávové řeky, ale blízko gejzírů horké páry. Sakra blízko...

Nechtěl jsem na Walorda útočit zezadu. Ale z pokleku jsem nyní zaujal bojový postoj ve formě Juyo a vyzývavě jsem pohlédl na otáčejícího se protivníka. Nečekal jsem na jeho pohyby a přískokem jsem se k němu v mžiku sotva postřehnutelném přiblížil tak, že jsem mohl seknout seshora na jeho hlavu a poté střídavě zaútočit z obou stran vířivým pohybem meče... Zároveň jsem jej cíleně zatlačil blíže stříkajícím gejzírům...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Xawierovi jeho výpad nevyšel jak předpokládal.
Měl dosti velké problémy přistát na nohou, ale povedlo se mu to.
Ohlédl se za sebe aby viděl jak jeho soupeř zaujímá postoj.
Ještě než vyrazil zatáhl obě čepele a meč držel jen jednou rukou.
Když na něj soupeř vyskočil, za pomoci Síly ze sebe svůj tmavý plášť strhl a vrhl ho nad sebe na soupeře.
Následovalo několik kotoulů vzad, aby se dostal za soupeře.
Že jeho, nečekaně odhalené brnění Rudé gardy soupeře překvapí ani příliš nečekal, okamžitě opět tasil čepele a začal soupeře zasypávat výpady z obou stran.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
Zdálo se, že se situace obrátila a iniciativu převzal East, když se nyní hnal přímo na Xawier a zaútočil úderem shora. Xawier šak zachoval chladnou hlavu, hodil vstříc Eastovi svůj plášť a sám se rychle odkutálel do jiné pozice. East plášť přeťal ve dví jen proto, aby dopadl do prázdného prostoru, kde se před chvílí ještě nacházel Xawier. Ten se pomocí několika kotoulů vzdálil na zhruba pět metrů od Easta, jenž se začal okamžitě otáčet a následný Xawierův útok odvrátil, jak z pravé, tak z levé. Stejně dopadla i další série, která Easta ničím nepřekvapila a naopak jeho agresivnější odrážení Xawierových útoků jej donutilo o krok ustoupit, přesto byl pořád v pevné pozici. Nyní byl díky vývoji situace blíže gejzírům East, ale zdálo se, že pokud Xawier nepřijde s jiným typem útoku, tak se jim East bude úspěšně vzdalovat zatlačováním svého soupeře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí

Protivník se vymanil z mého utlačování směrem ke gejzírům a navíc mi hozeným pláštěm znemožnil větší efektivitu útoku. Odkoulel se mi z dosahu meče a já měl na vybranou: Buď zkusím hození mečem po soupeři, nebo se k němu přiblížím a znovu zaútočím zblízka. Jelikož první varianta byla spíše posledním zoufalým nápadem, vrhl jsem se na Walorda s ještě intenzivnějším zaujetím a mírnou zuřivostí...

Muž ve zbroji gardisty se snažil vykrývat vše svými dvěma čepelemi kopí, ovšem podobné pohyby jsem se už naučil pacifikovat. Měl bys vymyslet něco nového... blesklo mi hlavou. Pokusil jsem se ještě více převzít iniciativu a nevysokým skokem jsem se vyšvihl do vzduchu, opět prosyceného vystříknutým proudem páry a kopnul jsem Xawierovi směrem na hruď...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Xawierovi začalo vadit že ztrácí na iniciativě. Vyvrcholilo ti tím že proti němu soupeř vykopl.
Xawier na nic nečekal, zapřel se a nastavil noze čepel.
Poté sekl zezhora zprava jedno čepelí, druhou, zezhora, z druhé strany. Následovalo bodnutí a rychlé podkopnutí nohou soupeře.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“