Project "Flame"

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Planeta XY

Tým Dagger byl zas kompletní, když se k nim Stonecold opět připojil.
Kilometr od nás je měst. Dostali jsme zprávy, že tam přistala nějáká loď, která se odpojila od flotily, která zahájila blokádu. Půjdeme se na to podívat.
Ohlásil velitel týmu své plány. Ihned se celý tým vydal do města, a ani ne za deset minut, při obezřetní chůzi spočinuli před jeho branami.
Máme nové rozkazy. Máme najít nějákého Lorda, kterému flotila patří, a "promluvit" si s ním. Za cenu jakývkoliv ztrát na civilních životech, takže si k němu prostřílíme cestu.
Vniknou do města, a pomalu pochodují vstříc temnému Lordovy, kterého odhalily palubní radary destruktorů, maskovaných na vysoké orbitě.
Támhle je...
Poukázal Sanguis na pochodujícího chlápak, který nemohl být ničím jiným než oním sithem...
Dobře, pomalu za ním...
Rozkáže Eightball, a zakřičí:
Stát!
Což nemohlo být pro nikoho jiného než pro Dartha Lesbiena, který se procházel po městě, když ostatní raději utekli domů.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Planeta XY


Otočím se a zažehnu svůj meč, poté se zasměju a silou si zvednu jednoho z nich a hodím ho do zdi.
Myslím že jste na omylu pánové, já nejsem jen tak obyčejná kořist.
A opět se zasměju.
Myslim, že by ste se měli otočit a odejít odkud jste přišli, než to špatně dopadne, tím myslím pro vás, ne pro mě.
A na to zvednu druhého a hodím ho na stejné místo jako toho druhého.
Takže se račte otočit a odkráčet, než přijdete o hlavu.
A oču zrudnou více než kdy předtím, protože v žilám mu koluje zlost.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Neznámá planeta,kantýna

Po deseti vteřinách jsem si uvědomil pár věcí: 1.vibromeč jsem nechal ve speedru,2.tihle chlapi si fakt myslej,že mě sundaj.Vy to fakt chcete?Nikdo nepřestával mířit.Barman sahal pod pult pro zbraň.Když jinak nedáte.Nato jsem hodil barmana Sílou proti zdi a aktivoval jeden ze světelných mečů.Jeho čepel skončila v břiše prvního muže.Ostatní ustoupili a dva spustili palbu z DL-čtyřiačtyřicítek.Odrazil jsem výboje mečem.Výstřely skončily povětšinou v různých částech těla střelců,kteří se následně sesunuli k zemi.Teď začali střílet všichni.Kdo vám nakukal,že mě tímhle zabijete?Odrazil jsem další výstřely.Poté jsem Sílou sebral jednomu z útočníku blaster a dal mu jím po tváři.Útočník se snažil co nejrychleji opustit kantýnu.Bojíš se mě,co?Ostatní dva ho následovali.Po posledním jsem stihl hodit meč,který ho následně rozpůlil v pase a poté přistál v hlavě,kde zůstal.Amatéři.Chystal jsem se opustit kantýnu,když vtom vstoupil do dveří jakýsi mon calamariánec v brnění imperiálního pilota,dvěma DL-21 na opasku,jetpackem na zádech a mým vibromečem v pravé ruce.To byly všechny zbraně,které jsem viděl.Předpokládám,že je to tvoje.Začal.Nechal sis to ve speedru mého přítele.Trochu mě to překvapilo.Ten bith byl tvůj přítel?Mon calamariánec stiskl volnou ruku v pěst a já po chvíli v dostal do levého boku jakýsi elektrický výboj.Odhrnul jsem si plášť a zjitil,co to zbůsobylo.Sílou mi zničil světelný meč.Zůstal jsem statát s otevřenou pusou.Snad jsem tě nepřekvapil.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Planeta XY - podzemní kobka

Když se prach ustálil, hluk z padající horniny se rozptýlil po podzemních prostorech a ticho pak jen rušilo už jen můj dech, neztrácel jsem čas - přes okénko bych se stejně neprotáhl a čekat na kontrolu situace, zda se mi podařilo případné soupeře zneškodnit, jsem neměl čas. Vyšel jsem tedy po schodech zpátky a doufal, že jsem za sebou zanechal jen spoušť a sutiny a pod nimi dvě mrtvá těla Jediů...

Když jsem vyšel na denní světlo, čekal jsem, co se bude dít, zda mě tu nebude čekat několik jediiských přátel těch zneškodněných, ale nic... Pokračoval jsem tedy k obydlené části okolí.

Mezitím se v rozbořené kobce pohnuly kameny a nadzvedly se do výše. Zpod nich povstaly dvě zaprášené postavy a jedna si k ústům přikládá komlink: "Lorde Lesbiene, trochu jsme se zdrželi, někdo nám zkřížil cestu, ale jdem po jeho stopě!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Oficiálně křtím planetu jako Saifos Karr, takže se děcka přizpůsobte, odehrává se to v období Legacy, aby v tom nebyl zmatek, a doporučuju nepokoušet můj tým, sou dobře vycvičeni, a mají za sebou armádu...a jestli chce, můžete si jí dodatečně zavolat všichni, ať z toho máme pravý Hvězdný Války, a ne nějákou trapnou planetární bitvičku...

Saifos Karr

Neudělej tuhle chybu po druhé sithe, nepřej si na sebe obrátit pozornost Lorda Krayta!
Křikne Eightball na Lorda, když hodí dvouma jeho kolegama o zeď. Ti se ale vrátili rychleji, než když letěli ke zdi, a arogantně si očisťovali zbroj.
Chceme si pouze promluvit o blokádě planety tvojí flotilou...!
Nechá Stonecold viset větu ve vzduchu. Mezitím tě obstoupí, zatímco Stonecold právě rozkládal dipod své odstřelovací pušky, Ghillie už stihl přebít svůj granátomet, a zaujmout pozici vedle rozloženého těžkého oopakovacího blasteru. Sanguis na to šel jinak, a obstupoval tě se svým aktivovaným mečem. Jenom samotný Eightball, velitel týmu zůstal na svém původním místě.
Přijmáme signál, pane, nejspíše se snaží se sithem někdo dorozumět.
Určitě další sith. Zkusíme to mírovou cestou, ale zaměřte naší pozici pomocí vysílače, zacilte orbitální dělostřelectvo, a naložte pěchotu.
Rozkaz.

Proběhne rychlý rozhovor mezi rozvědkou na destruktoru na orbitě a Eightballem. Cvaknutí přebíjecí odstřelovačky je poslední zvuk, který zavládne před neúnosným tichem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Saifos Karr


Podívám se kolem sebe a je jasné, že momentálně nemám šanci, tudíž mi nezbývá nic jiného než s nima mluvit, vlastně jsou to Sithové.
Tak tedy dobře, co potřebujete ohledně blokády? Lodě jsou tam proti hrozbě Republiky. Toď vše.
Odpovím jejich veliteli a schovám svůj meč.
A můžete složit zbraně, také jsem svůj meč vypnul.
Ještě dodám a poškrábu se na hlavě.
Lorda Krayt, zajímavé. Myslel jsem, že už nežije a on přeci jenom stále vykonává svojí funkci.
Povím si a čekám na reakci vojáků.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Saifos Karr

Přiznávám,že jsem čekal něco oroginálnějšího.Calamariánec hodil vibromeč na zem.Taky chceš bojovat?Přikývnul.Udělal jsem pár kroků zpět.A tímhle mě hodláš zabít?Ukázal jsem na blastery.Tojsou zbraně srabů!A čím hodláš bojovat ty? Poslední větu doplnil úšklebkem.Tímhle.Přivolal jsem si světelný meč do ruky.Calamariánec uděla pár kroků mimo kantýnu.I ty máš ze mě strach?Jenže to jsem se spletl.Calamariánec sáhl za záda a vytáhl ... světelný meč!Cože???Zůstal jsem překvapeý stát.Aktivoval čepel a podíval se na mě.Předveť se!Chvíli nato zabzučela i moje čepel,párkrát jsem s ní mávl před sebe a pak zaútočil na mon calamariáncův levý bok.Soupeř se pomocí jetpacku vznesl do vzduchu, já ztratil rovnováhu a padl na zem.Přistál a pokusil se mě ležíco přeseknout.Převalil jsem se a soupeř tak udeřil do země.Zlostně zavrčel.Já se postavil na nohy a připravil se na další úder.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Saifos Karr

Teď už jsem musel být obezřetný, po odměně v takové výši páslo až příliš moc dobrodruhů a zabijáků a pokud se do věci vloží i Jediové, nebo nedej bože Sithové, musí se jeden moc snažit, aby uchránil svůj kejhák před problémy...

Po domnělém zneškodnění Jediů v podzemní hrobce jsem pokračoval směrem k obydlené části, abych popřípadě načerpal informace o nějakém místním gangu, či kultu... Snad najdu horkou stopu oněch pirátů, na které je odměna vypsána! A přitom si doplním zásoby jídla a navíc si někde odpočinu a dám si skleničku, pokud ve zdejších podmínkách vůbec provozují něco, co se dá nazvat kantýnou a při téhle myšlence jsem si vpomněl na Coruscant a bar u Dextera, nebo na Tatooinu, tam se nacházelo množství podniků s výtečnou kuchyní...

Teď ale nebyl čas přemýšlet o dobrém jídle, ale o skupince postav, která se ke mně přiblížila zničeho nic od východních skalnatých útvarů a kterých jsem si v první chvíli ani nevšiml...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Windruner

Příspěvek od Windruner »

vesmír, moje loď vtažném paprsku:

Větší loď už mně přitáhla do hangáru, a někdo venku začal otevírat dveře. Jakmile jsem uviděl prvního, vystřelil jsem z pušky a zasáhl ho do hrudi. Ostatní se rychle schovali za roh mojí lodi a slyšel jsem jak něco řvou do vysílačky:
Hangár... blaster... mrtvý...posily. A to je tak všechno co jsem přes jejich občasnou střelbu slyšel.
Asi jich bude víc. Pomyslel jsem si podíval jsem se na červené tlačítko které bylo vedle mě namontované ve zdi.
Budu ho potřebovat. A taky že jo. Stačil jsem střelit jen tři lidi a už přibíhalo asi dalších dvacet. Dva z nich jsem stačil zabít ale zbytek přiběhl a začal střílet. Vytáhl jsem svůj granát a hodil ho po skupině protivníků. pár stačilo utéct ale zbytek jsem zabil. Ale to už přibíhali další. Začal jsem střílet jejich řady hodně prořídly. Přibíhali další a další a moje loď dostávala dost zabrat. Už v hangáru byla snad celá posádka loďi a já zmáčkl červené tlačítko.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Saifos Karr

Sílou odhodím protivníka proti zdi kantýny a potom s ním praštím o zem.Nestačilo?Soupeř se proti mě rozeběhne.Chcípni sithe!Udeřil na můj hrudník.Tam však na něj čeká čepel mého meče.Budu k tobě upřímnej,oranžová je barva buzíků.To soupeře zřejmě vytočilo a udeřil na stejné místo větší silou.Červená taky vyšla z módy!Uskočím dozadu,abych získal místo na force jump (chcete to česky??).Silovým skokem se dotanu za soupeřova záda.Ještě ve vzduchu jsem vypnul čepel.Znovu jsem zapnul a bodl soupeře mezi lopatky těsně před tím,než se otočil.Bodnutí však nebylo hluboké a akorát prorazilo brnění.Hodně slabý pokus.mon calamariánec se otočil a pokusil se mi useknout hlavu.Včas jsem se dostal do podřepua ráně se vyhnul.Vytánhul jsem z boty vibrodýku a vstal jsem.Copak,meč ti nestačí?Protivník se zjevně pokoušel udělat Force Wave.Když před sebe mrštil ruku,stihl jsem mu do ní vrazit vibrodýku.Soupeř nedokončil útok a klekl na zem.Sledoval svou krvácející ruku.Máš pravdu,měl bych si vystačit jen s mečem.Jílec soupeřova meče padl z mon calamariáncovy ruky na zem.Stejně tě zabiju!Uvidíme.Vypnul jsem svůj meč a přivolal si do ruky ten jeho.Nechť tě provází Síla,jedi.Do vzduchu se vmísila pachuť spáleného masa a krve.Zavěsil jsem oba meče za opasek a kopnul do hlavy mon calamariánského jediho.Co dál?Vytáhl jsem mrtvole z ruky vibrodýku a schoval ji do boty na své původní místo.Pak jsem se ještě vrátil pro vibromeč.Obešel jsem kantýnu a nasednul do speedru,ve kterém jsem sem přijel.
Naposledy upravil(a) Dufek56 dne 28.11.2009 17:56:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Saifos Karr

Dobré rozhodnutí Sithe.
Uzná velitel týmu tvoje rozhodnutí, a pomalu se začne přibližovat k tobě. Sice má skloněnou zbraň, Stonecold tě přes hledí odstřelovačky stále sleduje.
Tvá péče o naší bezpečnost je jistě upřímná, nicméně né žádaná. Proto důrazně žádáme, stáhněte své loďě, nebo je stáhnem my turbolasery.
Celý tým už se stáhl na mojí pozici. Až na Stonecolda opět, který na tebe stále dával pozor.
ALe my tady máme jistý úkol, a protože ty jsi sith, mohl by jsi nám pomoci, co říkáš?
Nabídne velitel týmu.
A když sme u toho...jak ti máme říkat?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Saifos Karr


Nevidím důvod proč bych je měl stáhnout, když vy jste o nynějšího Sithského Lorda. Tudíž by jsme měli spolupracovat. Tyto lodě jsou tam pro mojí ochranu a můj transport. Tudíž nevidím smysl je někam poslat. Ale určitě se dohodnem.
Odpovím a prohlídnu si celý tým, který se podezřele na mě dívá.
Jsem dávný Lord ze Sithu který byl zmražený v Krabonitu, ale titul už mi právoplatně nenáleží. Ale byl bych rád, kdyby jste Lorde Lesbiene, nebo aspoň Lesbiene. A co teď? Zmínil jsi se o pomoci, ale něco za něco. Já pomohu vám, vy mně. Platí?
Dodám a čekám na odpověď velitele týmu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Saifos Karr

Jediný, koho by jsme oslovily titulem Lord je Lord Krayt, tudiž Lesbien bude stačit. Můžeme se dohodnout, co navrhuješ?
Přivolám Stonecolda, a vezmu ho stranou.
Zavolej na velitelství, pro SftTT. My se zatím domluvíme tady se sithem. Di...
Stonecold s odstřelovačkou na zádech odběhne dál od vás, a začne něco domlouvat skrz komlink.
To Eightball, což je onen velitel skupiny, se opět otočí na tebe.
Takže?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Saifos Karr


Dobře, jak myslíte. Hledám tu rytíře Jedi. Dokonce by tu měl být i jejich mistr. Který je můj bývalí soupeř. Takže je potřebuju vystopovat. Toď vše proč jsem zde. Tak co?.. A vy potřebujete na oplátku co?
Zeptám se a všimnu si odbíhajícího Stonecolda. Ještě jednou si dobře prohlédnu Eightballa který měl zajímavou energozbroj.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Saifos Karr

To by šlo. Nemáme nic proti. Ale náš úkol by tě mohl též uspokojit. A tvoje blokace planety nám pomoct.
Mávnutím ruky k sobě zavolá všechny. A přiblíží se blíž k sithovy.
Máme jednoduchý úkol. Nalákat co nejvíce všech individuí na planetu, a pak je zabít. Z jednoduchých důvodů tímto snížíme počet nebezpečných indiviudí v galaxií, chamtivých kapitalistů, kteří si chtějí namastit kapsu, a navíc je to pro nás dobrý tréning. Už se pár žoldákům povedlo utéct, což ale vedlo k nepříjemným otázkám na naše Imperium. Proto co chceme. Zabij všechny, kteří přiletěli na tuto planetu, a my ti chytíme toho tvýho mistra, a dovedeme ti ho, kam budeš chtít. Souhlasíš? Pro tebe, jako pro sitha je to výhodná nabídka. Ukojíš svojí potřebu masakrování obyvatelstva, a dostaneš lehce svého mistra pod nos, kde budeš moc naopak ukojist svojí potřebu mučit nepřátítele. Platí? Ale nesmí vyváznout nikdo, ať je to nějákej sith, jedi, žoldák nebo výletník. Tak co?
Dokončí Eightball svojí řeč, a pohlédne na tebe s očekáváním odpovědi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“