Project "Flame"

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Saifos Karr - neznámý vesmírný přístav, před putykou

Situace se poněkud zkomplikovala, jenže nebylo dost dobře jasné, v čí prospěch... Na scéně se objevilo několi lidí a skupin, které měly zdánlivě stejný cíl, ovšem bylo otázkou, jak jej chtějí dosáhnout a s jakými prostředky... Každopádně nás tu bylo nějak moc!

Podíval jsem se na nově příchozí, kteří na první pohled vypadali jako koordinovaná jednotka vojáků, možná žoldáci, ale podstatné však bylo, že mi tu nějak neseděli!
No a postavy, které přišli dříve, se zase daly charakterizovat jako tajemní zahalenci - přesně nějak takhle vystupovali vždy Jediové... Nebo Sithové...

Pestrá směsice, řekl jsem si, když se ke mně naklonil Davog. Nějak se mu nezdálo, že ostatní si navzájem nabízejí pomoc při řešení celoplanetárního problému a rozhodl se mi to nějak sdělit. Pokynul mi hlavou a otočili jsme se k sobě.
"Poslyš, ty jim věříš? Podívej se na ně. Je to ten typ lidí, které potkáváme v barech, v podsvětí, tam, kde jsme doma?? Ne! Já říkám: Něco mi na tom smrdí a moje rodianský ego to není!!" šeptl mi.

Zvažoval jsem další možnosti, když v tom si někdo odkašlal a naznačil tak, že bychom měli něco říci... Byla to Satania a zřejmě se na nás někdo díval s velkým nespokojením!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Saifos Karr,někde před putykou

Něco se mi na těch pašerácích nelíbilo.Nevěděl jsem co přesně,ale jakoby mi nějaký hlas říkal,ať se mám na pozoru.Aniž bych si to uvědomil,levá ruka mi sjela k rukojeti calamariáncova meče.
Copak,páni pašerákové dostali strach?
Klap-bzzzz
Oranžová čpel světelného meče se aktivovala a zastavila tak kroky jakéhosi přibližujícíhose vojáka.
Máme stajný cíl,co se k vám připojit?
Ani páni vojáci nevědí s kým tu čest?
Další vojáci vzadu na nás namířili puškami.Nato se Silvestr otočil jejich směrem a zamířil jednoho z nich.
Jak se tak koukám,s tím sjednocením to asi nebude tak horký,že ano?

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“