Project "Flame"

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Saifos Karr

Blížilo se ke mně několik postav, které jsem v záři slunce jen těžko rozeznával. Ale něco mi na nich bylo povědomé. Teprve, když se přiblížili na 50 metrů a jedna z osob zvedla svou ruku na pozdrav, rozsvítilo se mi v makovici: "Moje stará dobrá pašerácká banda!" zvolal jsem skoro radostně a když došli ke mně, zeptal jsem se ohromeně: "Co tady u všech rohatých děláte?"

Nejvyšší ze skupiny, svalnatý člověk jménem Uligir Monhanell, se na mně lišácky usmál a pravil: "Víš, nějak jsi se nám vypařil z Anchorheadu a nedal o sobě vědět, tak jsme si řekli, že se za tebou vydáme a zjistíme, co tě přivedlo až sem. Jistě nějaká tučná odměna! Co, Ty starej slizkej ještěre?" a při těch slovech mě plácl po rameni. Upřímně řečeno, Uligira jsem tu viděl ze všech nejmíň rád. Byl pro mě něco, jako soupeř už od malička. Ale většinou jsme šli do akcí bok po boku a společně také inkasovali tučné zisky.

Teprve teď jsem si prohlédl zbytek bandy.

Černovlasá žena, sexy postava a mystické jméno Satania. Její zelené oči na mne svítily jako vždy, když jsme se na sebe dívali. Byla jen o něco málo mladší, než Uligir, ale v mnohém jej převyšovala. Především v umění mást nepřítele svým zjevem, na to měla opravdu vlohy a postavu... Ztumpachovatělý nepřítel se k ní přiblížil v domnění, že se "pobaví", ona však v neočekávané chvíli vytáhla své vibrodýky a... Úžasná žena!

Rodian Davog, mrštný a přesný střelec. Byl nejlepším odstřelovačem naší party. Přezdívalo se mu "Bombarďák".

Twi´lek Bweldor, ten se vyznal v řízení lodí, byl náš pilot a kolikrát nám jeho únikové manévry dokázaly zachránit kejháky... Měl spadeno na Satanii, ovšem ta jej příliš nebrala v potaz.

A s sebou vzali i našeho překladače, protokolárního droida PYC-RA-7, tomu jsme neřekli jinak, než "Pajkr". Dělal nám veškeré pomocné práce, včetně překládání, oprav lodí, zbraní, vyjednávání atd. Promluvil svým nezaměnitelným jednotvárným hlasem: "Jsem rád, N´Tongo, že jsi naživu a že tě opět vidím" a přitom nehnul ani brvou. Jasně, vždyť žádnou neměl...

Nezahlédl jsem ještě kluka, sotva dospělého Ernieho Brackse, který nás doprovázel na poslední štaci. Zeptal jsem se, kde ho nechali a dostal jsem odpověď od posmutnělé Satanie: "Ztratili jsme ho při akci pro Czerku, ubili jej Tuskeni. Ti parchanti. Byl to docela hezoun..." Ale její vzpomínky přerušil zase Uligir: "Hele, přiletěli jsme hned, jak jsme našli tvé souřadnice. Pokud nás seznámíš s tím, proč jsi tu přiletěl, můžeme Ti pomoct. Budeš nás potřebovat, to mi věř!" Jen jsem na něj kývnul a začal jsem stručně říkat, co jsem tu zatím prožil a co se tu kolem děje...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Windruner

Příspěvek od Windruner »

hangár cizí lodi:

Zmáčkl jsem červené tlačítko a musel uskočit stranou protože teď začala ta pravá akce. V průchodu se odsunula zeď a odkryla blasterové dělo které začalo pálit na všechny venku stojící. Já zároveň vyběhl do věže a usedl za další dělo. Při ostřelování hangáru jsem vzpomínal na to, jak jsem tyhle úpravy na lodi společně se svojí bandou prováděl.
To byly časy
Střílím dál ale v hangáru se už nic nehýbe. Postavím se, vezmu svou pušku a vyjdu z lodi. I když jsem nikoho neviděl, postupuju opatrně. Dojdu na konec hangáru a vstoupím do chodby. Po chvíli se dostanu do středu lodi a uvidím můstek.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Saifos Karr
¨
K mému speedru doklopýtal barman v jedné ruce s mým vibromečem.Tohle sis asi zapomněl.A hodil po mne vibromečem.Byl zjevně vysílený a minul mě cca cirka o 1,5metru.Když zjistil,že hod se mu nepodařil,vytasil odkudsi blaster (asi Dl-44) a namířil na mne.Nenechám si zabíjet zákazníky!Mávl blasterem.Vylez!Můj komlink zapípal a pak se ozval něčí hlas.Zase ses šel vožrat do kantýny Talene?Ty si nenapravitelnej alkoholik!Byl to hlas Luka Skywallkillera,pilota mně důvěrně známé lodě.Poslal sis na pomoc kamaráda,jedi?Věnoval jsem barmanovi úsměšek.Barman se naštval ještě více.Vyprostil jsem svůj nový meč z opasku,přeskočil barmana,ve vzduchu aktivoval čepel a po dopadu bodl barmana do zad.Já nejsem jedi!Mrtvola barmana pomalu sjela po meči na zem,kde zůstala nehybně ležet.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Saifos Karr

Když jsem se setkal se svými kumpány, věděl jsem, že teď už nás odměna za nalezení pachatelů krádeží lodí nemine. Uligir s ostatními byli jistou zárukou, že teď se nám každá nečestná banda vyhne velkým obloukem... I když my taky nejsme žádný svatouškové!

Saifos Karr - neznámý vesmírný přístav

Několik hodin cesty od místa našeho setkání se rozprostíral malý přístav s několika přistávacími plochami, nějaké administrativní budovy, pár hangárů a dvě signální věže. Došli jsme na okraj budov, kde se nacházela kantýna. Nevypadala nic moc extra, ale právě takovou jsme hledali. Právě na takových místech se totiž nejlépe hledaj informace o podvratných živlech, zločincích a jiných individuích, kteří by se tu mohli vyskytovat. Nešli jsme do takového kšeftu poprvé a tak jsme rázně vykročili do dveří hospody.

Hned při vstupu se na nás obrátil barman, drobný, čtyřruký Xexto, který svými čtyřmi pažemi naléval hostům rozličné drinky a dryjáky. Zadíval se na nás jaksi nedůvěřivě a potom pokynul u dveří stojícímu obrovitému Gamorreanovi. Byl to zřejmě zdejší vyhazovač a výčepák ho chtěl mrknutím oka zřejmě informovat, že došli podezřelí hosté a že si má na ně dát pozor. Gamorreánec jen s chrochtnutím pokývl svou ošklivou prasečí hlavou a narovnal se.

Naklonil jsem se k Bombarďákovi a lehce mu naznačil, že si toho tlusťocha má vzít na mušku, kdyby něco. Davog jen sykl: "Jasně, N´tongo, buď bez obav, nestačí si ani odplivnout, aniž bych ho netrefil...". Tím mě ujistil, že můžu věnovat pozornost barmanovi...

Saifos Karr - neznámý vesmírný přístav, jiná putyka asi 300 metrů odsud

Barman klesl k zemi s propíchnutým hrudníkem a zůstal nehybně ležet v prachu. Za ním se jen uchechtl muž, deaktivoval svůj světelný meč a věnoval mrtvému jeden opovržlivý úšklebek...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Jméno: Darth Milanus

Titul: Sithský lord

Rasa: člověk

Planeta narození: neznámá,zjevně Roon

Zbraně: dvoučepelový světelný meč s rudými čepelemi(povětšinou používá jen jednu),malý příruční blaster

Styl boje se světelným mečem: Ataru,Soresu

Silové schopnosti: Telekyneze,Přitažení,Vysání života,Škrcení


Saifos Karr,kdesi poblíž kantýny

Frachťák YV-100,který jsme s naší partou použili na přepravu na tuto planetu přistál.Natáhnul jsem si kožené rukavice,uložil do pouzdra malý příruční blaster a dal pokyn droidům (jedná se o IG-100vky),ať mě násldují.
Sešel jsem po spuštěných schůdcích na zem.Tam už na nás čekal rodián,člen naší party.Talene,mise na Korribanu byla úspěšná doufám?!Rodián,můj učedník,si sundal kápi a pohledl mi do očí.Ano,můj pane.Podíval jsem se dovnitř lodě.Vyjděte ven a vezměte s sebou landspeedr.Zevnitř se ozvaly kroky.Obrátil jsem pohled zpátky na svého učedníka.Slyšel jsem o Kraytových přisluhovačích na této planetě.Jsou jen čtyři,ale mohou nám pěkně zatopit.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Saifos Karr

Po schůdcích frachťáku YV-100,patřící naší bandě sešel můj mistr po boku dvou droidů typu IG série sto,dříve známých jako MagnaGuard.Mistr měl pro něj tak klasickou černou tuniku,hnědý plášť bez rukávů a kápě,vysoké boty a kožené,perfektně padnoucí rukavice.Mistr byl starší muž,něco kolem čtyřicítky.Jeho vlasy byly už delší dobu prošedivělé,ale to byla jediná věc,díky které vypadal starý.Slyšel jsem o Kraytových přisluhovačích na této planetě.Jsou jen čtyři,ale mohou nám pěkně zatopit.Upravil jsem si plášť.Mám se jich zbavit,pane?ze zádi lodě se ke mě přihnal Skywallkiller s lendspeedrem.Nato se ve dveřích frachťáku objevil sulustanský žoldák,další člen naší bandy.Nikdo jeho pravé jméno neznal,ale nechával si říkat Silvestr.Vixi!Vykřil a hned se za mnou rozběhl.Ty si děsnej sobec.Chceš je odprásknout všechny sám!Na tváři se mi,aniž bych si to uvědomil,objevil usměv.Nasedejte do landspeedru.Řekl velitelským hlasem Darth Milanus.Ne,ne Talene.Nechci,aby ses jich zbavil.Cítím tady ty,po kterých jdeme už dlouho.Konečně se jich zbavíme.Jenže,evidentně je tu ještě někdo.Kdo,kdo to je?Uklonil jsem se a nasedl do landspeedru.Než jsem to však stihl udělat,zastavil mě gestem Milanus.Talene,tahle mise je ale možná naše poslední.Neříkaj to Silvastrovi ani Skywallkilerovi,ale...Cítím tu sitha.Zůstal jsem stát s otevřenými ústy.Ano Talene,je to on.Aspoň si to myslím.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Saifos Karr - neznámý vesmírný přístav, putyka

Davog zůstal asi 5 metrů od toho nemotorného hlídače, zatímco já se s ostatními vydal k pultu. Xexto jen rozhodil své 4 paže, když jsme se přiblížili. Sedl jsem si společně s Sataniou k jediným dvěma volným místům u baru a zadíval se svýma žlutýma očima na barmana a sykl: "Byli tu v poslední době nějaký podezřelí hosti? Piráti, vojáci, pašeráci... či snad Jediové??" řekl jsem tichým a hrozivým hlasem a s posledním slovem jsem se nahnul přes pult a přitáhl si výčepního za límec vesty. To uviděl gamorreánský vyhazovač a chtěl zakročit. Vytáhl blaster a byl připraven střílet, jenže v tu chvíli se ozvala rána a Gamorrean se zatvářil, jako by viděl svého boha. Na čele se mu objevila černá díra a téměř okamžitě klesl k zemi. Od blízkého stolu, od kterého uteklo ven několik Ithoriánů, na mě zamával Davog a ujistil mě, že ten tlusťoch už nebude dělat potíže...

Moje pozornost se znovu obrátila k barmanovi a ten, když viděl, že teď už nemá šanci odporovat, přiznal: "No jo sakra, byli tady teprve před hodinou! Tři chlapi, zahalení v pláštích. Ten jeden mluvil něco o tom, že maj tady na Saifos Karr nějakou práci, úkol, nebo tak něco. Dali si dvě alderaanský pivka a zmizeli... Fakt, víc nevím, nechte mě!!" téměř žadonil Xexto. Věděl jsem, že teď už víc neví a pustil ho. Pokynul jsem na Bombarďáka a společně jsme se sešli u vchodu do kantýny. Nadhodil jsem: "No fajn, takže?" a jako bych čekal na odpověď, otočil jsem svůj pohled k Uligirovi. Ten pokýval zamyšleně hlavou a řekl: "No, máme tu skupinu osob, zřejmě Jediové, nikdo jiný nechodí zahalený. Nevíme, pro koho pracují, ale určitě dělaj to, co my..." Za mnou stojící Bweldor podotknul: "A kdo ví, jaká další chátra tady je, aby našla to, co hledáme i my!" Podíval se přitom na Satanii a ta se ušklíbla: "No a? Tak je všechny odděláme, na to snad ještě stačíme ne?" a s laškovným pohledem se obrátila ke mně. Váhal jsem s odpovědí, ale popravdě, bez známek strachu, ale s uznáním jsem řekl: "Jenže zapomínáš, že Jediové nejsou obyčejní soupeři. S těmi můžeš všechno vyřídit po dobrém, ale pustit se s něma do křížku? Pche..." odfrknutím jsem dal najevo svůj ne dost dobrý pocit z toho všeho...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Saifos Karr,270 metrů od lodě

Cítil jsem je tady.Byli někde tady.Asi dvacet metrů odsud.Ale odešli.Řekl jsem talenovi,ale díval jsem se někam dopředu.Silvestr si upravil na rameni pušku.Kousek odsud je nějaká kantýna,možná ji navštívili.Navštívíme je tam.Drodi byli jediní,kteří nic neříkali ani nevydávali žádné zvuky.Skywallkillere,ty a Silvestr půjdete do té kantýny.Jak Talen zjistil,tady nemaj sithy ani jedie v lásce.Zůstaneme venku.Až dostanete informace,vraťte se.Sulustan ukázal někam k budově kantýny.Někdo vychází.Skywallkiller zastavil a podíval se makrohledem po postavách vycházejících z kantýny.Pašeráci,možná lovci odměn.Ve dveřích je gamoreán.Jak já ty smrdutý dvojnožce nesnáším!Pohledil jsem si vousy na bradě a pohlédl na Talena Vixe.Snaž se,ať si nás nevšimnou.Myslím,že o další střetnutí nestojíš.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Saifos Karr,280 matrů od lodě

I když,možná by to tu chtělo nějakou zábavu.Řekl Darth Milanus a dal pokyn droidům.Po chvíli byli Milanus a Skywallkiller ve speedru jediní.Droidi udělali pár kroků k osobám vypadajícím jako pašeráci.Zastavili a ruce přiložili na elekrotyče na ramenech.Přetáhl jsem si kápi přes hlavu.Zakrývala mi skoro půlku obličeje.Vydal jsem se po boku Silvestra k droidům.Plášť mi zakryl oba meče.Kampak pánové?Darth Milanus nás pozoroval ze speedru.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Saifos Karr - neznámý vesmírný přístav, před putykou

Vyšli jsme z východu hospody a než se kdokoliv z nás stačil zorientovat, mířili na nás blaster a dvě jiskřící elektrotyče. Nevšimli jsme si, že před kantýnou na nás čeká mini-komando složené s nějakého muže s bouchačkou, jednoho zahaleného kápí a dva MagnaGuardi, celí v černém.

Čekal jsem co, bude. Ti dva plecháči nás neměli sejmout, jen zdržet, než dorazí někdo jiný. Asi vůdce těch všech. Ano, teď mířila k nám - postava zahalená v plášti s kapucí. A to, co z něj vyzařovalo, nevěstilo nic dobrého. Podíval jsem se na oba droidy i na Sullustana, který je doprovázel. Naklonil jsem se k Uligirovi a tiše mu pověděl: "Buďte připraveni na všechno..." Uligir, Satania, Davog i Bweldor se semkli více k sobě a postavili se do postoje tak, aby nás nikdo nepřekvapil. Já sám jsem vykročil k zahalenému muži, který měl po bocích droidy jako ochranku. Zastavil jsem se dva kroky od něj a řekl důrazně: "Můžu vědět, proč nás sakra držíte jako zajatce?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Saifos Karr

Pozoroval jsem skupinku pašeráků.My vás jako zajatce nedržíme.Nijak jsme vás neobklíčili.Silvestr vytáhl z pouzdra blaster a chvíli s ním frajeřil.U kantýny nás napadnul jedi.Zbavili jsme se ho.Nevíte o dalších?Pašeráci se podívali za nás,asi zahlédli náš landspeedr.Gestem jsem dal pokyn droidům a ti odešli.Já čekám.Nebo nerozeznáte lovce lidí od jediho?Obešel jsem skupinku.No tak,chci jen odpověď,ne vás zabít.Ale jak se tak koukám na svého přítele,už dlouho nikoho nezastřelil.Nechcete přeci,aby si na vás spravil chuť,že?

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Saifos Karr

Sledoval jsem,jak si počíná můj učedník.Skywallkillere,zůstaň tu.Zajdu se podívat na ty pašeráky.Vylezl jsem z landspeedru.Jak si přejete.Srovnal jsem si plášť na ramenou.Droidi se vrátili k landspeedru.Zůstaňte tady.Zastavil jsem MagnaGuardu v půli cesty.Ti chlapi vypadají ustrašeně.Zastavil jsem se.Talene,nech je na pokoji.Možná..,že něco vědí.Tak co pánové?

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Saifos Karr - neznámý vesmírný přístav, před putykou

Kruh kolem nás se téměř uzavřel a ačkoliv těch tajemných návštěvníků nebylo o moc víc, než nás, přesto jsme museli dávat majzla na to, co udělají. Postavil jsem se do čela naší skupinky a v ten moment na mne promluvil jejich vůdce: "Tak co, pánové?" řekl stručně. Asi neviděl, že je s námi i dáma...

Nyní promluvil Uligir: "Nevím, co po nás chcete, ale jedno vím jistě - všichni tady jsme kvůli jedný věci: Někdo tady na týhle planetě sabotuje prolétající lodě a my chcem získat odměnu tím, že je vypátráme a zneškodníme... Určitě máte podobný plány, co?" Pokračoval jsem sám: "Můj přítel má pravdu, pokud se spojíme a zničíme ty parchanty, ať už je to kdokoliv, můžeme se o kredity šábnout, ne?" Teď jen zbýval jejich souhlas, abychom se společně pustili po stopách těch pirátů. Ačkoliv my nejsme taky žádný svatouškové...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Saifos Karr - neznámý vesmírný přístav, před putykou

Elitní čtyřčlený tým všechno pozoroval z dálky, a když nadešel čas, vynořili se ze stínů. Odstřelovač týmu, známý také jako Stonecold pro jeho kamenné nervy a droidsky klidnou a přesnou mušku. Ghillie zaujmul pozici nedaleko Stonecolda, a rozložil svojí těžkou opakovačku. Byl to prostě magor do zbraní, ale věděl jak s nima zacházet! To Eightball vyšel vstříc skupince domlouvajících se individuí. Za ním šel pomalu Sanguis, který byl takový medik a technik týmu, měl ovšem jedno skryté eso v rukávu. Eightball zapískal na širé okolí aby vzbudil zájem.
Zdravím pánové.
Promluvil vstříc všem a otočil se zpět na svého kolegu. Oba dva měli zbraň ležérně položenou na rameni a uvolněný postoj.
Máme stejný cíl, co se k vám připojit?
Nahodil hned velitel týmu téma a položil je před jasnou otázku. Neměl ve zvyku zdržovat se.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Saifos Karr,neznámý vesmírný přístav,kdesi před putykou

Myslím,že vám můžeme pomoci.
Pohladil jsem si knír a nepříjemným pohledem spražil skupinku pašeráků.
Vyřídíme vám ty jedie.Jdeme po nich dlouho,takže pokud dovolíte,vezmeme si je na starost.
Chtěl jsem něco od pašeráků,ale nic mě nenapadalo.
Čím nám může tahla verbež pomoc?Co nám můžou nabídnout?Nic.
Dostal jsem chuť sáhnout po meči a nechat téhle verbeži ukázat čepel z velké blízkosti.
Ne,mám nějakou hrdost.Ještě budou jiné chvíle,kdy jim budu moct takovou čest dovolit.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“