1. Akademická Literární Soutěž

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

1. Akademická Literární Soutěž

Příspěvek od Jordi Linx »

Tak a je to tu, po několika pozitivních odpověďích od členů akademie nyní vyhlašuju první čtvrtročník ALS(Akademické Literární Soutěže). O co se tedy jedná atp. ? Je to prosté, každé tří měsíce bude vyhlášena tato soutěž s nějakým tématem na něž můžete posílat své příběhy a ty se potom vyhodnotí(nejspíš je budu vyhodnocovat já a ti, kteří se nezůčastní, ale mají odpovídající kvalifikaci). Jaké jsou tedy podmínky soutěže ? Odevzdaný příspěvek by měl mít nějakou kultivovanou formu(když se budete držet pravidel pro psaní příspěvků, tak budu víceménně spokojen), měl by mít odpovídající délku(ne že mi pošlete 400 stránek ! To si dám tu práci je vytisknout, přijet za váma domu a omlátit vám to o hlavu, možná si to cestou i přečtu :D ), řekněme od krátké jednorázové povídky, do maximálně střednědlouhého příběhu(konkrétní hranice dávat nebudu). Co se odevzdání týká, tak termín ukončení soutěže je 30.6. 2009 23:59 SEČ. Pozdější příspěvky budou mimo soutěž. Pokud nebudou povídky příliš dlouhé, tak se budou automaticky uvěřejňovat přímo na akademii v topicu, který tu založím. Veškeré dotazy a připomínky směřujte do tohoto tématu, kde na ně milerád odpovím. Ale nyní k hlavní částí a tou je zadání:

Na poprvé jsem zvolil tři různá témata, která mají však něco společného a to, že se vztahují k Konfederaci(CIS), za iniciální nápad vděčtě eli.
  • 1, Ztracený droid CIS
    2, Grievousův den volna
    3, Assajjin nápadník


Podmínky k prvnímu tématu:
Určitě budu vyžadovat objasnění, proč a kde se droid ztratil. Typ droida nechávám na vás, ale budu vyžadovat tomu odpovídající chování onoho droida.
Podmínky k druhému tématu:
Prostě představa toho, jak by proslavený generál Grievous strávil den volna mimo dění klonových válek, hlídat se bude chování gen. Grievouse, vítaným zpestřením budou snahy jeho 'spolupracovníků' mu den volna překazit a zatáhnout ho válečného dění
Podmínky k třetímu tématu:
Tady mě určitě bude zajímat postoj samotné Assajj k nápadníkovi, ale i to proč ho Assajj zaujala, kdo má být oním nápadníkem, to je plně ve vaší moci, hlídat se bude opět chování samotného charakteru Assajj

Podmínky ke všem:
Držet se Star Wars terminologie, tudíž žádní jaffové, asgardi, borgové, fasery apod., také se držet situací probíhajících v onom období, které není úplně přesně vymezeno. Nebráním se ani odchylek od skutečné timeline, tudíž máte možnost trochu fantazírovat co by kdyby(ale osobně bych to radši neviděl).

Závěrem bych popřál štěstí všem zůčastněním s tím, že se těším na vaše povídky a možná přispěju i sám(mimo soutěž samozřejmě). Zůčastnit se může kdokoliv registrovaný na akademii s více jak jedním příspěvkem.

P.S.: Jsem dále ochoten soutěž přejmenovat na 'Jordiho stříbrná tužka' nebo 'Yodova zelená propiska' :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Mám jeden zásadní dotaz - co s tímhle projektem?

1. zrenovovat soutěž a zpravidelnit ji
2. místo soutěže spáchat workshop

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“