Boj o přežití

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Kraj lesa:
Po vystavění barikády ze všech beden, které Talz, ale především Bothan zachránili, tři přeživší vězni s blasterovými puškami v rukou čekali na příjezd speeder motorek. Vzhledem k množství beden nebyla barikáda nejvyšší, a tak se Talz postavil dál od beden, zatímco Bothan díky své mnohem menší výšce se celý skrával za barikádou.
Po několika minutách, kdy byl zvuk speeder motorek stále větší, konečně dorazili k troskám vězeňského transportu. Možná se jednalo o tradiční hlídku, která jen viděla jak se transport řítí k zemi, nahlásila to a dostala za úkol prohledat trosky.
Oba dva sesedli ze svých speederů, vzali si E-11 a chvilku si něco povídali otočení k vězňům zády. Pak jeden z nich začal prohledávat stále trochu hořící trosky transportu, ten druhý jeho okolí. Vypadali, že docela chvátají a chtěli by to mít za sebou co nejdříve, proto Stormtrooper, který se rozhlížel po okolí jen jednou obešel trosky a poté se neochotně vydal přímo proti bednám, i když se díval spíše po stranách, což Bothan i člověk mohli vidět dírami mezi bednami.
Po chvilce si přece jen všiml bílého Talze a musel by být slepý, kdyby si ho nevšimnul. Několikrát po něm rychle vypálil za chůze, kdy se také krčil, aby zmenšil plochu, kam by mohl být zasažen.
Naposledy upravil(a) Funny dne 15.1.2010 17:52:38, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Neznámá lesnatá oblast

Pořád jsem nebyl natolik při smyslech, abych si plně uvědomil vše, co se odehrálo, ale čeho jsem si všiml byla nynější napjatá situace, která začala nabírat obrátky naprosto nečekaným směrem. Během krátké minuty se odehrála neuvěřitelná spousta věcí. Odskok Talze, vzduchem letící zbraň, kterou jsem nechytil, a která mě uhodila do hlavy, pobíhající dvě obludy, které přede mě skládaly bedny a v pozadí za vším hluk připomínající speedere... Speedery... Ale tady? Pomyslel jsem si, ale snad z toho zmatku, snad i z úderu zbraně, kterou jsem nechytil můj příval myšlenek přerušila bolest hlavy, která se ještě důrazněji dožadovala mé pozornosti. Zbraň jsem si přisunul a osvojil hned po tom, co se na obzoru objevil Stormtrooper. Zpočátku to vypadalo, že jeho úkol je zcela jiný a nás si nevšimne, během chvíle mi však došlo, jak naivní má myšlenka byla a abych se o tom zcela přesvědčil, přispěl k tomu i několika blasterovými výboji, které se začli míhat vzduchem... No prima, lepší probuzení si člověk nemůže dopřát... pomyslel jsem si a přitom už začínal mířit malou škvírou na pohybující se cíl...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
Sice jsem přepokládal, že na mě imperiálové budou dříve či později střílet, ale rozhodně jsem nečekal, že to bude ta první věc, co udělají.
Co jsem si taky mohl myslet ? Na Dathomiru nejspíš nic přátelského nežije.
probleskne mi hlavou, zatímco uskakuju a ve vzduchu naslepo dvakrát, třikrát vystřelím. Na zemi se hodlám překulit a vyslat několik dalších výstřelů, tentokrát již lépe mířených, když si něco uvědomím. Jak znám bothana, tak určitě využije první přiležitosti, jakmile se mu naskytne čistý výhled na jednoho ze stormtrooperů. Ti nám vlastně nemohli ani nikam uniknout, ledaže by se dostali ke svým speederovým motorkám. Postupbyl tedy jasný, snažit se pobíhat okolo stormtrooperů v dostatečné vzdálenosti, aby nemohli přesněji střílet, odhalit je tak bothanovi nebo probírajícímu se člověkovi a zároveň se nenápadně blížit k motorkám a odříznout jim tak ústup. Ideální by bylo, kdyby si toho nevšimli, dokud alespoň bothan nevystřelí, ale jsem rozhodnutý motorky případně zničit, kdyby se pokoušeli o únik. Jestli o něco stojím, tak to rozhodně není další banda imperiálů, zvlášť na téhle planetě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Krčil jsem se za barikádou z beden, která byla dostatečně vysoká na to, abych tam mohl se svou velikostí být naprosto bezpečně schovaný. Škvírami mezi bednami jsem pozoroval dění a když se imperiál přiblížil a začal střílet po mém velkém příteli (kéž bu mu ustřelili ten jeho velkej, bílej, chlupatej zadek), tak jsem začal pomalu i zaměřovat svou zbraň a čekal jsem, až se mi naskytne vhodná příležitost některého z imperiálů sestřelit a ukončit tak jeho mizerný život. Rozhodně jsem však nikam nespěchal, protože jsem měl zaprvé rád svůj život a za druhé mi bylo poměrně fuk co se stane s talzem, takže jsem klidně vyčkával s vědomím, že když jsem vybaven takovýmhle arsenálem, tak by mě nepřemohl ani tucet vojáků.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Kraj lesa:
Červený paprsek ze Stormtrooperovy E-11ky jen těsně mine Talze, jenž na něj rychle odpoví třemi výstřely z E-11ky, kterou si jen před několika minutami přivlastnil. Když se ma zemi překulil a chystal se opět zmáčknout spoušť, tak zjistil, že Stormtrooper zmizel.
---------------
Tohoto kola se účastní pouze Jordi!
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
S notnou dávkou štěstí vyváznu z prvního kontaktu nezraněn a rychle se rozhlížím po svém cíli, který ... který nebyl nikde k vidění.
Co ? Kam ta chodící bílá plechovka zmizela ? To není dobré ...
zaběduju si pro sebe a rychle přemýšlím, co budu dělat. Jako řešení se mi naskytne jedna z mnoha rad mého učitele lovu, Oudima - Když lovec není k vidění, je potřeba jej vylákat. Nechat jej myslel si, že má výhodu, přesto jej vylákat účelně, tak aby se ze své výhody v maskování dostal do pasti tvého postupu. Určitě to byla hluboká myšlenka a velice dobře využitelná na Alzocu, mé domovské planetě, kde se vyskytovalo mnoho predátorů. Ti se dali zmást, zamaskovanou pastí, vylákáním do prostředí kaňonu, kde je zavalí číhající členové kmene ...
Vyrazím prudce kupředu směrem k poslední známé pozici stormtroopera, abych po několika krocích ostřeji změnil směr pohybu do pravého úhlu - chtěl jsem ho tím vylákat na pozici, aby se pokoušel mě střelit z dálky. Určitě si totiž byl vědom toho, že zblízka by moc šancí neměl. A tohle místo, tu vhodnou pozici z dálky, měl mít bothan úplně přesně na mušku, mělo to být tak vhodné, že prostě nemohl minout. Zároveň jsem se tak dostal na stejnou vzdálenost od zásob, jako od speederových motorek stormtrooperů, kdykoliv připraven vystřelit v nějakou odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Kraj lesa:
Jadeovi smysly byla stále otupěné, takže nedokázal zmáčknout spoušť včas než člověk zmizel. Za to Bothan byl rychlejší, ale místo toho aby se paprsek z jeho zbraně zavrtal do Stormtrooperova bílého brnění, tak proletěl jen vzduchem, kde před chvílí Imeperiál stál.
Talz se proto rozeběhl proti poslední známé pozici Stormtroopera s úmyslem poté prudce změnit směr, aby tak voják neodolal pokušení zastřelit Talze do zad. Bohužel pro něj, jen když udělal první kroky, tak najednou vykoukla Stormtrooperova helma a hned si všimla bílého tvora řítícího se proti němu. Voják nespanikařil a rychle vytáhl granát, který hodil proti Talzovi, ten byl tak nucen změnit směr co nejrychleji a schovat se za jeden z mnoha stromů. Bothan, který vše sledoval z relativního bezpečí si všiml u trosek se obejvivšího druhého Stormtroopera, který mířil zpátky k speeder motorkám. Jeho kolega, z něhož byla vidět pouze helma, pálila střídavě jak po člověkovi s Bothanem, tak Talzovi, byli přišpendlení na místě. Několik blasterových výbojů se také zavrtalo do beden, nebo stromu, za nějž se snažil zmáčknout Talz.
---------------
První odpovídá Tuky/Han, Jordi jako poslední.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Jestli nám jeden z těch zmetků zdrhne, tak to budeme mít dost krušný. Musíme s tím sakra něco udělat dřív, než bude pozdě.

Uvědomil jsem si, když jsem viděl imperiála blížícího se k motorce a nečakej na mé společníky jsem začal jednat. Z kapsy jsem rychle vytáhl gránat, který jsem si tam spolu ještě s jedním jeho bráškou schoval, připravil jsem se ho mrštit směrem k vojákovi, který se skrýval jako krysa a všechny tři nás odstřeloval. K hodu se odhodlám, když imperiál právě pálí na jenou stranu a dám do toho veškerou sílu s tím, že ho minimálně vyženu z jeho dobré pozice a některý z mých kolegů ho potom dodělá. Svůj hod jsem doplnil o dramatický výkřik v basicu.

Nažer se, ty hajzle!

Poté jsem se znovu schoval za bedny očekávaje výbuch, příčemž jsem zkontroloval svou zbraň a následně začal pomalu zase vykukovat, abych zaměřil druhého stormtroopera, který nám chtěl zřejmě uletět nebo podat hlášení.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
Když jsem byl nucen se schovat kvůli granátu vrženém od stormtroopera, tak jsem tím nebyl nijak extra nadšen.
Zatracenej šmejd, bez brnění do vánice ho vyhnat !
pomyslím si vztekle a ohlédnu se po svých kumpánech, které mohu částečně zahlédnout. Zatímco člověk vypadá nepříliš použitelně, tak Bothan se pustil do boje s pravou vervou a rozhodně je přínosem. Pokusím se mu místy pomoci střelbou zpoza stromu, i když mi tahle puška vůbec nesedí. Když si všimnu, že se chystá vrhnout granát, tak se okamžitě zamyslím nad tím, jak bych toho využil.
Ten Bothan není tak blbej přecejenom. No, to by bylo, aby chlupáčům nedělám alespoň trochu čest.
pomyslím si a počkám na moment až odhodí granát, než se hodlám plnou rychlostí vyřítit vpřed. Pokud by to byl ten maskovaný, tak se po něm vrhnu v touze po osobní vendettě, protože co mi vadí víc než střílení po mě, je vrhání granátů. Pokud bude vhodnější dostat se k tomu druhému, tak zamířím k němu. Je samozřejmé, že se budu pokoušet střílet ze své zbraně směrem k stormtrooperům, aby na něm mohli střílet jen tak bez obav ze zásahu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Kraj lesa:
Bothan chytře počkal, až bude zakopaný Stormtrooper pálit po Talzovi schovávajícím se za stromem a hodil po něm granát. Stormtrooper to zaznamenal příliš pozdě a na poslední chvíli se snažil rychle dostat ven z díry, kde se schovával, ale nestihl to úplně včas. Zatímco tlaková vlna vězňům nijak neublížila, jen shodila pár beden z jejich barikády, tak Stormtroopera výbuch granátu těžce zranil. A když se pomalu plazil pryč od místa výbuchu směrem ke stromům, tak ho Talz rád svou zbraní dorazil. Ihned poté se rozběhl směrem k druhému Stormtrooperovi, který po něm zuřivě pálil, ale Talz skvěle kličkoval, takže nebyl zasažen. Navíc, když se Bothan přidal k útoku krycí palbou, tak mohl Talz uběhnout další úsek ke svému cíli. Nakonec se zastavil u posledních stromů, které mu poskytovaly krytí, vzdálen od trosek nějakých patnáct metrů s tím, že byl od nich hodně stranou, naopak speederové motory měl přímo před sebou ve stejné vzdálenosti.
---------------
Pořadí libovolné.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

A máš to, ty šmejde.

Uchechtnu se nahlas, když vidím jak právě Talz dodělal již od výbuchu polomrtvého vojáka. Následně se však začnu věnovat tomu druhému, po kterém začnu pálit ze svého krytu.

nejsem přeci blázen jak ta bílá chlupatá koule, abych tam takhle pobíhal. Radši ho odsud budu pěkně odstřelovat a nechám to na tom Yetym, aby si to s ním vyřídil.

Po této úvaze poskytuji Talzovi jenom krycí palbu a nechám ho, aby se s tím vypořádal, jak dovede, sám.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
Když se zraněný stormtrooper snažil odplazit pryč, tak se ve mě probudily veškeré mé lovecké instinkty. Z lovce se stala kořist, dobře jsem věděl, kam potřebuju udeřit, abych ho sundal jednou pro vždy. Pár rychlých kroků a rána pažou zcizené pušky přímo do kroku v zadu pod helmou. Křupnutí muselo být slyšet hodně daleko a pocítil jsem příjemný pocit.
Za můj únos, za to otroctví, za mé bratry ... smrt na vás všechny !
zapískal jsem vítězně ve svém jazyce a vyrazil znovu kupředu, abych mi poslední možný kryt připravilo několik stromů. Dvakrát jsem se rychle nadechnul, naznačil směr běhu přímo ke zbývajícímu stormtrooperovi, abych se plným tempem vydal přímo k motorkám, za něž jsem se chtěl skrýt, ale hlavně odříznou stormíkovi ústup. Doufal jsem, že bothan načasuje svoji krycí palbu tak, abych měl co nejčistší cestu, protože moje slepé výstřely za běhu dost postrádaly na přesnosti. Přecejenom tyhlety blasterové pušky nejsou stavěny pro talze.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Dathomir, Kraj lesa:
Talz rychle vyběhl přímo k poslednímu Stormtrooperovi, po chvilce však změnil směr tak, aby se dostal ke speedermotorkám. Díky krycí palbě Bothana a kličkování se dokázal vyhnout všem Stormtrooperovým výstřelům, i díky tomu že jich nebylo tolik, a když byl už jen pár metrů od motorek, tak tuto vzdálenost překonal skokem. Nutno dodat, že jeho plán by nevyšel, kdyby neměl tolik štěstí.
Talz se sice teď kryl za motorkami, zatímco Stormtrooper zase za troskami, takže ho Bothanova střelba neohrožovala. Přesto se kolem Stormtroopera uzavíral kruh – byl odříznut od speedermotorek – a ústup/útěk do lesa po svých by byl velice riskantní, a tak musel vymyslet něco jiného. Právě když Talz vykoukl ze svého úkrytu, tak uviděl granát letící přímo jeho směrem...
---------------
Pořadí opět libovolné.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
Povede se mi dostat k speederovým motorkám, takže stormtrooper nemá šanci nám nyní utéci. Jeho další krok mě však vyloženě šokuje, protože si k vlastním speederovým motorkám vrhne granát.
To je kretén, on odsud snad nechce odjet !
zanadávám si v duchu a použiju jednu z nadávek, které jsem zaslechl během své otrocké práce. Je čas na rychlý čin a proto rychle a prduce vyskočím přímo proti granátu s úmyslem jej odpálit svou tlapou. Granáty používané Imperiáními silami totiž neexplodovali na základě tlakového senzoru, ale pouhé časové rozbušky, takže jsem toho chtěl využít a zkusit odpálkovat granát svou tlapou zpět k stormtrooperovi. Speederové motorky nám totiž mohly v mnohém pomoci a než bych nějakou nastartoval a zkusil ujet, tak je na cucky. Zároveň trochu zadoufám, že mě bothan bude krýt a zajistí, abych to nedostal za letu, protože jemu samotnému se určitě nebude chtít chodit pěšky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

S krycí palbou jsem neustával ani potom, co stormík vyhodil granát směrem ke svému přepravnímu zařízení, avšak nic jiného, než krycí palbu, jsem v úmyslu neměl. Rozhodně jsem nechtěl nastavovat krk a hrát si na hrdinu jako Talz, a tak jsem si dál seděl v bezpečí beden a občas pálil imperiálovým směrem.

No co, kdyby to ten chlupáč koupil, tak by se zas až tak moc přeci nestalo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“