MPM: Temný rozbřesk - přihlášky & pravidla

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

MPM: Temný rozbřesk - přihlášky & pravidla

Příspěvek od Funny »

Přihlášky - Temný rozbřesk

Právě nyní je tu možnost přihlásit se od MPM s názvem Temný rozbřesk. Přihlásit se může každý hráč, archivář, moderátor nebo admin. Přijímaní přihlášek není časově omezeno, hrát se začne, až moderátoři (já - Funny, Garth Devilman a Jordi Linx) uznají, že je přihlášek dost. Přihlásit se bude možné, i když MPM již začne, avšak jen v začátku.

Maximální počet hráčů: Neomezeno

Hratelné postavy:
1. Rytíři nebo mistři Jedi (převážně rytíři, mistři jen ojediněle) - nábor pozastaven k příliš velkému počtu přihlášek v poměru s ostatními
2. Vojáci Republiky
3. Členové Obchodní federace


„Pozor! Když bude přihláška obsahovat nedostatky, chyby, či rozpor s reálností nebo nadhodnocení schopností, bude tato přihláška připomínána a hráč nebude brán v potaz do dokud nedostatky neodstraní.“

Důležité:
1. Všichni hráči si dají do podpisu (v profilu) popis vyplněného vzoru (je to kvůli dobré přehlednosti): MPM: Temný rozbřesk - "jméno hráče" - "povolání hráče"
2. MPM se bude odehrávat jen pár let před epizodou I., tak tomu uzpůsobte své přihlášky.

Vzor přihlášek:

Jméno:

Povolání:

Rasa:

Planeta narození:

Životopis:

Hlavní zbraň: (u rytířů Jedi světelný meč, popřípadě nějaká variace na něj a taky barva čepele)

Záložní zbraň:

Styl boje: (rytíři Jedi podle stylů boje se světelným mečem, ostatní svou taktiku boje - opatrný, neopatrný atd.)

Schopnosti a dovednosti:

Schopnosti rytířů Jedi: (pouze pro rytíře Jedi)

Vzhled postavy:

Vlastnosti postavy:

Kontakt: především ICQ, usnadní to pozdější komunikaci…

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Jméno: Ti´Aqi Ruad

Povolání: Mistr Jedi

Rasa: Člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis: Ti´Aqi Ruad pocházel z běžné bohatší rodiny obývající Coruscant. Pocházel z celkem harmonické rodiny - její harmoničnost byla však způsobena tím, že otec byl diplomat a byl stále na cestách a matka zase cestovala jako zástupkyně gigantické obchodní společnosti. Ti´Aqi však zůstavl na Coruscantu a již jako mladičký se vzdělával prostřednictvím soukromých učitelů. Kromě nich se o něj starala i chůva, avšak Ti´Aqi od těchto lidí nikdo nedostal ani nepoznal lásku nebo jiné city. Dali mu vše, až na toto.

Když byl Ti´Aqi pětiletý, již dávno neměl problém s řečí, čtením, psaním ani základním počítáním. Pokud by se vzdělával na nejlepších školách, které by si mohli jeho rodiče dovolit, měl veliký potenciál dotáhnout to až na vysoko postaveného úředníka, politika, diplomata či důstojníka. Avšak jeho otec si vzal do hlavy, že syna přihlásí do učení řádu Jedi - zřejmě po dobrých zkušenostech s některých Jedim, kterého pravděpodobně potkal na svých cestách.

Kupodivu byl Ti´Aqi přijat jako ideální kandidát. Jeho silné propojení se Silou se velice brzy projevilo, a tak byl začat vzděláván v chrámu Jedi na Coruscantu. Nejprve ho jako younglinga učil sám mistr Yoda. Když se stal padawanem, byl přidělen k výcviku samotnému mistru Opo Rancisisovi. Ti´Aqi to bral jako obrovskou poctu a o to víc se snažil být správným Jedim, který ctí pouze kodex.

Ti Aqi Ruad byl již jako mladý velice klidný, přemýšlivý, učenlivý a inteligentní. Nikdy s ním jeho mistr neměl jediný problém a výcvik probíhal bez problémů. Po několika společných misích se stal rytířem Jedi a po mnoha dalších letech, kdy vykonal nespočet nejen diplmatických misí, i když ty byly jeho specialitou, byl jmenován mistrem Jedi.

Jeho prvním padawanem se stal nadějný, leč ne příliš Ti´Aqimu podobný, Alrik Daenwar Coriolan, se kterým měl "mladý" mistr poměrně dost potíží. Snažil se z něj podle svého nejlepšího vědomí a svědomí udělat dobrého rytíře Jedi, což se mi sice nepovedlo zřejmě úplně tak, jak měl v plánu, avšak celého člověka předělat nemohl, tudíž byl alespoň v mezích spokojen. Po dokončení vácviku Alrika a jeho pasování na rytíře byl nějakou dobu bez padawana - zřejmě potřeboval odpočinek. To ho také uvrhlo do nové mise společně s několika dalšími rytíři Jedi...


Hlavní zbraň: Světelný meč - žlutá barva

Styl boje: Upřednosťňuje Soresu a Niman

Schopnosti a dovednosti: Zběhlý diplomat - komunikace s lidmi mu obvykle nedělá potíže, ať se jedná o jakýkoli druh. Neschopný pilot. Technika mu příliš neříká - až na jeho světelný meč, který ovládá mistrně. Je rád, když si otevře nezamčené dveře.

Schopnosti rytířů Jedi: Základní schopnosti mistrů Jedi na obvyklé úrovni. Zvláštní pozornost pak věnoval při zdokonalování obraného a ochraného využití Síly - jak už při přizpůsobování se nepříznivému prostředí, tak i v boji. Dále také dobře zvládá telepatii a ovlivňování mysli.

Vzhled postavy: Starší muž s prošedivělými kratšími vlasy. Z vrásčité tváře, která si téměř vždy zachovávala vážný, ba až dokonce kamenný, výraz, jsou nejvýraznější šediví oči a mírně pokřivený nos, který mu dodává respekt. Tváře i bradu má vždy pečlivě oholenou. Průměrná udržovaná postava není ničím výrazná. Jeho obyčejnost podrtrhuje běžný bílo hnědý oděv mistrů Jedi se stejně hnědým, leč vybledlým, prastarým pláštěm.

Vlastnosti postavy: Naprosto oddán řádu Jedi, jeho kodexu a učení Jedi. Zakládá si na své naprosté neutralitě a uctívání klidu. Jeho jediným malým "nedostatkem" je lehká pýcha, který vychází z pocitu důležitosti při vykonávání svého poslání. Dále je inteligentní, rozvážný, přemýšlivý a hlavně vždy a za všech okolností naprosto klidný.

Kontakt: ICQ: 334686615
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 18.1.2010 23:44:32, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Jméno:Dash Rastan

Povolání: rytíř jedi

Rasa:Člověk

Planeta narození: Alderaan

ŽIvotopis před vstupem do řádu: Malý Dash se narodil do rodiny politika a doktorky.Bylo to celkem zajmavé spojení, ale jeho rodičům to klapalo.Alderaanané ze svou klidnou povahou už byli takový.Dash vyrůstal v bezproblémmovém klidném prostředí.Byl odmala zvýdavý takže se pořád někam ztrácel a rodiče s ním měli někdy nemalý problém ho najít.Občas ho otec bral sebou na různé setkání aby se pochlubil svým synem.Dashe tyhle setkání moc nebavily protože se ho všichni ptali na to samé kolik mu je, jak se má a jestli je hodný.Pak už se bavili jen s tatínkem a Dash musel sedět třeba 5 hodin a poslouchat politiku.V asi Dashových čtyř letech ho potkal rytíře jedi, který byl otcovým přítelem.Vycítil v malém Dashovi sílu a po svolení jeho rodičů byl odvezen na Coruscant do chrámu jedi. Ten jedi byl milý asi 160cm vysoký člověk s laskavýma modrýma očima. Po cestě na Coruscant vyprávěl Dashovi co všechno se naučí až přijde do chrámu a jaké cesty se mu otevřou. Jen Dash zapoměl jeho jméno tak si ho nemohl v pozdějších letech vyhledat když byl později v chrámu. Místy ho vídal ale jen na okamžik.Postupně se začal se učit a studovat.Jako younglinga ho učil sám mistr Yoda.Poté ho mistři jedi chtěli naučit diplomacii a smírčímu jednání kvůli jeho původu z klidného a diplomatického světa, ale brzy poznali že Dash je vyjímka potvrzující pravidlo. Byl dobrý v boji s mečem i bez něj. Jeho nadání se rozvíjelo spíš po práci s mečem a užitím síly v boji než po stránce diplomatické. Nějaký čas studoval u mistra Windu boj s mečem a poté byl přidělen mistrini Tuil, která byla naopak od Dashe zaměřená na diplomacii. Sice se může zdát že si ti dva nerozuměli, ale právě naopak skvěle se doplnovali. Nalétali spolu spoustu misí, ale při diplomatické misi na Ondreon byla mistrině zabita žoldáky kteří je napadli.Dash je pobil do jednoho. V té chvíli byl dost blízko pádu na temnou stranu síly, ale dokázal se obrátit.Věděl že jeho mistrině by to nechtěla.Od té doby se cvičil ještě usilovněji v boji s mečem aby už nikdy nepadl jedi který je s ním na misi. V asi 20 letech prošel zkouškami jedi a stal se rytířem.Samotného ho neposílali pokud tedy zrovna nedělal ochranku nějakému diplomatu.Většinou létal ve dvojici právě s nějakým jedim který měl něco uklidnovat.

Hlavní zbran: Světelný meč - temně modrá

Styl boje: Soresu a Ataru

Dovednosti: velice zručný šermíř, dobrý pilot, ne že by nebyl komunikativní ale diplomacie není jeho koníček

Shcopnosti jako jedi: odhazování a využití síly v boji, ovlivnování mysli

Vzhled: Mladý okolo 21 let,menší postava okolo 167 cm, černé na krátko střižené vlasy a hnědé oči,normální postava trošku svalnatější....

Vlastnosti: Velice impulzivní někdy nerozvážný, do většiny věcí se vrhá po hlavě podle hesla,, ono to nějak dopadne", avšak dokáže být někdy i klidný a rozvážný (jeho mistrině s tím měla dost práce)

Kontakt: Icq 382 300 722
Naposledy upravil(a) Dash Spience dne 11.2.2009 21:29:28, celkem upraveno 1 x.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mno tak dlouho sem si neurobil Jedie.. tak teď...
____________________________________________________________

Jméno: Dor-Paso Remi

Věk:30

Rasa:Iridorian

Povolání: Námezdní lovec,žoldák,pašerák co je třeba

Planeta narození: Iridoria

Životopis: Narodil jsem se na Iridorii vysoce postavenému válečníkovi a techničce která byla velice proti pověstné Iridorianské "surovosti". Tudíž to mezi našimi moc neklapalo... Má matka byla vlastně donucena vzít si mého otce. Když mi bylo pět vzal mě otec poprvé do bitvy. Díval jsem se na bitvu a nemohl jsem ic jiného dělat kvůli stráži kterou tu otec zanechal. Zhlédl jsem celou bitvu a vůbec se mi to nelíbilo. Ale nakonec sem díky otcovým "výchovným" metodám zahořkl. Matce se to vůbec nelíbilo a tak když se otci jednou otevřeně postavila v návalu vzteku ji zabil. Poté jsem žil jenom s otcem až jednou na otce někdo (chytrý) poslal vraha. Otec nečekal v tu chvíli zákeřný útok a podlehl... Viděl jsem jen utíkat onu zahalenou postavu která ho zabila a rychle jsem před tím než odletěl naskočil na jeho loď doufajíc že mě někam odveze. Poté mě ale našel a jako černého pasažéra málem zabil... Líbila se mu ale má smělost a drzost a tak mě ušetřil. Odvezl mě na Coruscant kde mě začali cvičit v profesionálního lovce. Byl sem velmi samotářsky s velmi odlišným pohledem na svět narozdíl od ostatních. Jediný kdo mi padl do oka byl také "žák" Marwollo Zhein. Spolu s ním sem prošel výcvikem a prodělal s ním i pár zakázek. Poté jsem se s ním dal naverbovat do armády Obchodní Federace. (To ostatní už se dozvíte u Lukina.)

Hlavní zbraň: Upravená blasterová puška

Záložní zbraň: Vibromeč 2x (rád se učil a dokáže s ním bojovat podobně jako při Jar´Kay)

Ze zálohy a když už tak ze střední vzdálenosti. Je však možná ještě smrtonosnější je-li nepříteli poblíž.

Schopnosti: Dobrý ve všem co se mu může hodit.

Charakter:Zahořklý. Je to pesimista dívajíc se na svět pohledem eeehm pesimisty... Bere smrt jako součást života. Neumí si pořádně užívat života... je to suchar. Na ničem mu moc nezáleží snad jen na lidech které má i docela rád.

Popis: Zabrak s červenou barvou kůže značně potetovaný. Modré oči, 187 cm. Štíhlý a v dobré kondici. Černé vlasy.
Naposledy upravil(a) Girik Narth dne 25.3.2009 21:04:03, celkem upraveno 2 x.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jméno:
Alrik Daenwar Coriolan - aneb celé jméno dané rodiči; k tomu Daenwarovi se vesměs nezná

Titul:
rytíř Jedi

Rasa:
člověk

Planeta narození:
Corusant


Životopis:

Coriolanové jsou jednou z rodin, které se cítí být velice vázány na Republiku a její tradici - prostě několik generací patrioticky zaměřených politiků. Do tohoto prostředí se Alrik narodil jako nejstarší ze tří dětí Goriena Aldwina Coriolana. Projevoval se v něm silný cit pro Sílu; když mu bylo pět, prošel jeho otec několika vážnými rozhovory s jedním rodinným přítelem a výsledkem bylo Alrikovo přijetí do výcviku.

Alrik se učil vždy snadno, byl živé, cílevědomé dítě překypující sebevědomím a vymýšlející nejrůznější plány - v kolektivu se snadno stával středem pozornosti a dobrodružná povaha jej vedla k tomu, aby se účastnil nejrůznějších podniků s ostatními dětmi v Chrámu, a to i těch na hranici (či dokonce za hranicí) toho, co povolovala pravidla.
Není tedy divu, že nastal dost zásadní problém, když byl jako padawan přidělen k mistrovi Ti´Aqi Ruademu. Ti dva si prostě nerozuměli a jejich vztah byl (alespoň z Alrikova úhlu pohledu) pěkně mizerný.

Ti´Aqiho přístup pořádně otřásl Alrikovým sebevědomím, dostal mu do hlavy instinkty vedoucí napřed k logickému myšlení a vlastně ho dovedl k vědomí odpovědnosti za druhé (a hlavně za řád). Na druhou stranu z něj také vyplynuly dost úzkostlivé stavy (jestli všechno dělá dostatečně dobře, jestli na něco nezapomněl, jestli v tom nejsou ještě nějaké možné komplikace...), přehnaný perfekcionismus a vysoké požadavky na sebe i své okolí. Zatímco dříve měl Alrik k chybám přístup spíš "hm? tak to zkusíme znovu, jinak a lépe...!", teď je považuje za něco hodně, hodně nepřípustného a snaží se jich za každou cenu vyvarovat.
Také si vypěstoval sklon nestavět se do popředí, ale být pozorovatelem, dávat si dohromady skládanku o tom, co se doopravdy děje, a naopak nedat najevo, co se děje v něm a co si o tom všem doopravdy myslí.

Krátce po svém pasování na rytíře se účastnil několika akcí ve spolupráci s bezpečnostními složkami Republiky - vpodstatě nevýznamné věci částečně vojenského, částečně politického a částečně diplomatického charakteru -, v jejichž průběhu poněkud "zvlčil" a naučil se leccos, nad čím by jeho dřívější mistr nechápavě a znechuceně vrtěl hlavou (přece jenom, tři roky jsou tři roky, že...).
Ze současných jednání má "velmi špatný pocit" (nemístný eufemismus) a osobně svůj cíl vnímá spíš v ochraně republikových diplomatů než jako "dohlížení na poklidný průběh jednání"

Světelný meč:
jednoduchý jednočepelový; tmavě modrá čepel

Styl boje se světelným mečem:
Makashi(Cesta Ysalamiriho) / klade důraz na určitou "dokonalost provedení", rychlost, plynulost mezi jednotlivými údery, preciznost; při boji podvědomě analyzuje své i soupeřovy nedostatky a přednosti... svým způsobem se jeho styl podobá trochu zvláštní strategické hře

Schopnosti rytíře Jedi:
předvídání událostí, vycítění užití Síly, uzdravování, užití Síly v boji;
tíhne k používání emocí pro zesílení svého napojení na Sílu (je to pro něj přirozené, pod vlivem výcviku si to snaží korigovat - i když se někdy pohybuje na hraně toho, co by se dalo definovat jako temná strana, dává si pozor a ani v opravdu krizových situacích u něj nedochází k excesům typu výbuch hněvu... on si jen uvědomí, že cítí hněv, tak si z něj půjčí tu energii);
býval výborný šermíř, v poslední misi byl však vážně zraněn a teď má sníženou hybnost pravé ruky - takže v současnosti drží v boji meč v levé a jeho výsledky dosahují tak lepšího průměru (podle jeho slov "nic moc")


schopnosti a dovednosti:
poměrně schopný taktik a stratég, široký rozptyl "obecných znalostí" z nejrůznějších oborů, hlavně politiky a ekonomie (ale nic příliš univerzálního, spíš se jedná o soubor detailů, na které narazil a které ho zaujaly), dobrý a vnímavý pozorovatel; za diplomata se rozhodně nepovažuje, nicméně toto umění mu není zcela cizí

vzhled
vysoký, krátké tmavohnědé vlasy, výrazné šedé oči; většinou si drží od lidí odstup a působí trochu aristokratickým dojmem; v současnosti je mu 26

povaha
- má svou hlavu a své názory a je na to hrdý - nicméně si dává pozor, s kým o nich mluví a jak (výsledek výcviku)
- pokud se začne v nějaké záležitosti angažovat, chce ji také dotáhnout do zdárného konce a je pro to schopný leccos překousnout
- pro lidi, na nichž mu záleží, je schopný udělat leccos - ale také čeká, že takové vztahy budou fungovat vzájemně
- velmi živý zájem o poznávání toho, jakže vlastně svět funguje - tedy IMHO Síla a přidružené záležitosti, ačkoli taková kvantová fyzika by ho taky hodně zajímala; nicméně učitelé a rodina to s ním nikdy neměli lehké
- je těžké jej vyprovokovat; ať se děje cokoli, tváří se, že vše je v nejlepším pořádku - projevit emoce navenek je prostě projev slabosti
- sarkasmus mu není zcela vzdálený
- je to člověk, který ztrácí některé pro něj zcela zásadní iluze, kterému chybí podstatnější citové vazby na okolí - takže si v konečném výsledku myslí, že je na své problémy a vlastně na všechno, co dělá, úplně sám, a pro kterého tento stav je cokoli jiného než příjemná a přirozená situace - ale je také hluboce rozhodnut s tím nikoho neotravovat a porvat se se vším, co přijde, podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Rozhodně nesnáší pocit, kdy by se mu někdo "snažil pomáhat" a vrtal se do jeho osobních zájmů a problémů.
- kodex rozhodně dodržuje a považuje za autoritu pro svůj život, nicméně si ho vykládá dost po svém (výsledek posledních tří let)
- jednou z nejvyšších hodnot je pro něj Republika (a její funkce pro bezpečnost jednotlivých světů a jejich obyvatel v galaxii; v tomto ohledu je prostě nepostradatelná a nenahraditelná... přestože má svou podstatnou Achillovu patu, Senát a jeho politickou (ne)vůli)

******************************************************
PS: pokud by Alrikova přihláška znamenala překročení kvóty pro Jedie, vytvořila bych si postavu republikového diplomata. Pokud ne, snad k ní nebudou podstatné námitky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... pozastaven nábor Jedi ! Ostatní skupiny jsou samozřejmě i nadále povoleny (republikoví vojáci a separatisti)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Jméno: Alexander Tergon

Povolání: Voják

Rasa: člověk

Planeta narození: Corruscant

Životopis: Narodil jsem se na Corruscantu, do rodiny obchodníků. Měl jsem staršího bratra kterému už bylo 5 let kdyžjsem se narodil. Rodiče byly velmi bohatí, já jsem toho však příliš nevyužíval, byl jsem skromný a velmi jsem se zajímal o historii a armádu. Když jsem v 18 vychodil školu, dal jsem se do armády, na Corruscantu. Cvičil jsem pět let než jsem byl přijat do armády. Dostak jsem svou zbraň a hned jsem si ji nechal upravit na opakovačku, s možností přepínat na dávku střel, tři střely, nebo jedna střela. Pak jsem byl poslán na dva roky na Manaan, kde jsem byl jako ochranka Republikového velvyslanectví. Jednou jsem se zašel podívat na závody kluzáků do místní kantýny. Byl tam jeden úspěšný mladík, který byl na druhém místě a měl závodit s šampiónem. Strhla se tam bitva a já jsem okamžitě poslal žádost o podporu do kantýny. Snažil jsem se je tam uklidnit, neúspěšně. Za pár minut tu byla ochranka a všechny urovnala. Já jsem ta utžil pouze dvě lehké rány které byly během pár dnů v pořádku. Dva týdny po bitvě mě odvolali zpátky na Corruscant. Nevěděl jsem co to může být, ale odletěl jsem. Přiletěl jsem na Corruscant a čekal jsem co to může být.

Hlavní zbraň: Upravená opakovačka

Záložní zbraň: Vibromeč.

Styl boje: Přebíhám od jednoho krytu ke druhému a z krytu střílím.

Schopnosti a dovednosti: Rychlý pohyb, dobrý střelec a průměrný pilot.

Vzhled postavy: 187 cm vysoký, tmavší vlasy, pronkavé modré oči, šlachovitý a silný, chytrý.

Vlastnosti postavy: Voják se vším všudy. Vždy připraven k boji a má velký respekt k Jediům.

Kontakt: 356-114-915 - mé ICQ. ;)

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Jméno: Dirt Grayy

Povolání: Republikový voják

Rasa: Člověk

Planeta narození: Correlia

Životopis: Narozen na Correlii dvoum diplomatům...Do 13 let vychováván jimi a potom jednou když měli oba rodiče jednání na Saleucami,byl u svého strýčka,který byl vojákem a bojovým instruktorem...
Potom se k němu dostala zpráva,že jeho rodiče byli zabiti,když do budovy přiběhl atentátník s náložemi kolem svého těla a odpálil celou budovu spolu s mými rodiči...
Proto mě začal strýček vychovávat a naučil mě střílet z blasteru a házet granáty...Takhle mne učil asi 5 let a potom byl zabit i on a to za vcelku nevysvětlitelných událostí...
To už mi začalo být divné,a proto jsem se dopravil na Coruscant a tam jsem šel do cvičení pro vojáka...
Cvičil jsem se tam 5 let a potom jsem vyfasoval blaster,který jsem střežil jako oko v hlavě...
Byl jsem poslán na planetu Correlia za účelem ochrany jednoho diplomata a byl jsem tam i s jedním rytířem jedi,se kterým jsem se spřátelil...
Diplomat byl také zabit za podivných okolností a já jsem zahlédl snipera na vedlejší budově,jak se zvedá a odchází...
Ihned jsem šel dolů z budovy a nastoupil do jednoho speederu,který byl po ruce...Vydal jsem se za ním a potom jsem ho zastihl,jak odchází po svých do temné uličky...
Slezl jsem z speederu a vystřelil jsem na něj tři rány...
Jedna mu olízla nohu,druhá šla vedle a třetí ho zasáhla do zad...
Šel jsem za ním a on mi zdělil,že on zabil mého strýce a tak jsem ho tam nechal vykrvácet a šel jsem zpátky za jediem a potom jsem byl povolán na Coruscant...

Hlavní zbraň: Dva blastery (každý do jedné ruky)

Záložní zbraň: Pár granátů a dvě osobní vibrodýky

Styl boje: Spíše se kryje a hází granáty

Schopnosti: Výborný střelec a v boji s dýkami taky vcelku dobrý.Velmi hbitý a rychlý

Vzhled postavy: Hnědé krátké vlasy,modrozelené oči.Středné velká a svalnatá postava.Pár jizev z tréninku a boje.

Vlastnosti postavy: Chytrý a vždy celou situaci promyslí a až potom vyřeší.Nejde do boje po hlavě ale počká na nejvhodnější okamžik a až potom zakročí.V těžkých situacích vtipkuje ale někdy je vážný.

Kontakt: 449-801-596 moje ICQ

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Jméno: Marwollo Zhein

Povolání: Námezdní lovec

Rasa: člověk

Planeta narození(nebo spíše vzniku): Coruscant

Životopis: Narodil jsem se na Coruscantu do chudé rodiny zkrachovalého podnikatele a bývalé senátorky se zničenou reputací. Už od začátku stál můj život za houby, vše co jsem se kdy naučil bylo to, co jsem se naučil od otce nebo matky, ale nebylo to málo, oa rodiče byli vzdělaní lidé s vysokou inteligencí. Vše se to ale dalo nějak přežít. Nebýt onoho osudného dne. Coruscantská bezpečnost našla další špinavost na mou matku, a ta si vzala život. Od té doby to šlo celé z kopce, otec začal pít, a když propil všechny kredity, půjčoval si od všech pochybných bytostí, které měly co dát. Většinou to ale byli zločinci a nejen dluh začal růst. Jednoho dne přišli k nám do bytu dva muži - námezdní lovci najatí jednou z mocnějších osob, od kterých si otec peníze půjčil. Na nic se neptali a otce zastřelili. Mě z nějakého důvodu ušetřili a vzali mě s sebou. Lidé si možná říkali, že to bylo kruté, ale teprve od té doby jsem začal znovu žít. Lovci odměn mě přijali mezi sebe a vycvičili mě na profesionála v oboru. Mé učení se začalo zaobírat zbraněmi, ale taky právy, diplomacií a ekonomikou, to celé protkané drsným výcvikem, který ze mě učinil skutečného muže.
O mnoho let později dostal můj tým zakázku. Přišel k nám neznámý muž, byl to Neimodian a byl velmi bohatý. Nabídl nám tolik peněz, že bychom už v životě nemuseli pracovat, a na obživu by měly ještě naše děti. Tímto jsme se upsali na několik let do služeb Obchodní federace. Naše úkoly většinou byly typu někoho zlikvidovat, někdy jsme dělali ochranku některým zástupcům Federace, oficiálně jsme se stali velitely několika droidských jednotek, ale zatím jsme do žádné bitvy nevstoupili. Nyní jsem byl ale vybrán pro nějaký úkol, ale netuším jaký. Nyní jen čekám na instrukce.

Hlavní zbraň: Dva ruční blastery

Záložní zbraň: Silný vibromeč, ostřelovací puška

Schopnosti: Diplomacie, infiltrace, lov, obchodování, právo

Styl boje:
1. Z dálky: většinou odstřel cíle
2. Jeden na jednoho: s vibromečem, lehce se snažím napodobovat boj Jediů
3. Na blízko: Palba z ručních blasterů na nepřítele

Vzhled postavy: Vysoký, urostlý, má vyholenou hlavu a na ní tetování svého týmu.
Oblečený je v kožených kalhotech s chrániči na kolena a nátělníku. Přes to má jen dlouhý kožený kabát s límcem natočeným směrem nahoru.

Vlastnosti postavy: Nedůtklivý, chování profesionální, skoro jako vojáka. Nikdy nedává najevo své pocity. Pokud to není v boji jeden na jednoho, který je protkán vášní válečníků, touhou po krvi, a pocitem moci nad poraženým.
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 25.3.2009 20:42:53, celkem upraveno 4 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

nevím ale nepsal funy v uvodnim příspěvku,že se to bude odehravat par let před epizodou 1 takže asi klon neprojde :D

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Jo, toho jsem si všiml až potom, tak sem to hned upravil :D
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Jméno: Mathew Bug

Povolání: Voják ( hodnost po domluvě )

Rasa: Člověk

Planeta narození: Rodinná Loď

Životopis: Mathew žil spíše na lodi než na zemi (planetě), protože jeho otec byl obchodník s loďí, sice neměl žádné kamarády ale to si vynahrazoval s učením letu a střelbou do meteoritů, stavěním robotů a různých strojů až hraním si z Roboty, ale všechno jednou končí jako život Matheovo otce, který skončil na malé planetě Orusl kde byl zákeřně zabit Blasterem jedním zedvou společníků se kterými otec obchodoval, byl zabit snad kvůli velké ceně nebo kvůli něčemu jinému, ale to se už ale nikdy nedozví, ale jediné co si z toho nechal bylo to, že viděl jak jeho otce zabíjí když byl schovanej za obrovským kamenem Mathew nevěděl jestli má jít pomoc svému otci ?! řvát ?! ne on udělal to co většina lidí otočil se a utekl, toto si vždy kladl na vinu, že neudělal nic jiného a jenom utekl........................
Když utekl do lodě k matce vše jí řekl v rychlosti ta okamžitě odletěla
Asi po přibližně 2.měsících zjistily, že otec byl pojištěn na obrovské kredity,Matheh řekl.: "Vždy jsem chtěl být po otci obchodník, ale den kdy otce zabily se vše změnilo, nechci aby se toto stalo někomu jinému, proto chci být vojákem a dopomoct k tomu............
Kredity mu posloužily na nejlepší a nejdražší školu na Vojáka, jeho odhodlanost mu vydržela roky na škole kde byl jako jeden z nejlepších a z předmětů měl samé jedničky, díky tomu se rychle dostal na hodnost (po domluvě)


Hlavní zbraň: upravená a vylepšená E-5 Blasterová puška

Záložní zbraň: Vibromeč a vibrodýka ukrytá na ruce, vzadním pouzdře WESTAR-34 Blasterová Pistol

Styl boje: opatrný, ale při misích na záchranu žen je neopatrný,vydrží v jakémkoliv terénu a má velitelské schopnosti, má velice dobrou mušku ,krití, na blízkost bud pěsti bo vibro-, na dálku Blastery apod...

Schopnosti a dovednosti: Akrobacie, umí velice dobře bojová umění, ovládá,umí opravovat a řídí velice dobře lod zdědil po otci

Vzhled postavy: Vysoký, modrooký, blonďatý, podle žen různých ras krásný,

Vlastnosti postavy: má slabost pro pěkné ženy různých ras, chytrý, rychlí, jinak ostatní se naučil na škole

Kontakt: 485274543
Naposledy upravil(a) Mathew007 dne 27.3.2009 19:15:44, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

EDITNUTO

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Vezmes me uz pls ?

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Diky že nekdo reaguje

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“