Turnaj Akademie - přihlášky

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Turnaj Akademie - přihlášky

Příspěvek od Lukin013 »

Dámy, pánové, děcka, kdo chtěl ukázat, co v něm je, má nyní šanci. V tyto dny je možno se zapsat na turnaj, který ukáže bojové schopnosti zdejších padawanů, rytířů Jedi, Sithských učedníků, vojáků(Iridonianských, Echanijských, Sithských, Republikových, Mandalorianských, Vongských), žoldáků a námezdních lovců.
Tento hologram je rozeslán do všech koutů známé galaxie jako pozvánka na velký turnaj pro všechny zdejší bojovníky a válečníky. (Ochránci míru jsou samozřejmě taky zváni)

Turnaj se bude konat na Dantooine v neutrální oblasti, jako slavnostní otevření sítě bojových oblastí po celé galaxii , ve které změří své Síly všichni, kdo jen budou mít zájem.
Přeměřte své bojové schopnosti v souboji jeden na jednoho a přineste svému jménu slávu a věhlas!!!
Přihlásit se může kdokoli s alespoň základními bojovými dovednostmi, připoj se i TY.

Bojovníci budou rozděleni do kategorie uživatelé Síly(Šedí, Temní, Světlí Jediové, Imperiální rytíři, Rytíři Baran Do, Matukaiové, atd. ) a dále vojáci(Válečníci, vojáci, žoldáci, námezdní lovci, popřípadě pašeráci) Pokud by měl nějaký bojovník z kategorie voják zájem, může se připojit mezi uživatele Síly, ale ne naopak. Ti to napíší do přihlášky za povolání - vzor - Povolání: Námezdní lovec, voják, pašerák, žoldák - chce ale bojovat mezi uživateli Síly.

Za dva týdny se přihlašování uzavře a turnaj započne!

_____________________________________________________________
Přihlášky jako obvykle...
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 08.12.2008 18:10:39, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Jméno: Nick Galchek
Povolání: Mandalorianský bojovník
Rasa: Mandalorian
Planeta narození: Mandalore
Životopis: Narozen na Mandalore a úspěšně splnil výcvik na mandalorianského válečníka...
Nyní je mu 32 let a je na svůj věk velmi mrštný a rychlý a hbitý...Umí komba která by normální člověk nezvládl...Na svůj věk má neuvěřitelnou fyzičku a rád předvádí kotouly a "salta"...
Když mu bylo 17 let,zemřel jeho otec a vrah zabil i nějaké další válečníky...Chtěl se vydat najít vraha a zabít ho ale klan mu to nedovolil a tak utekl pátrat na vlastní pěst a proto byl vyřazen z klanu...
Vraha našel až na Corelii a tam ho po dlouhé "bitvě" porazil a zabil ho...
Uřízl mu hlavu a tu pak odvezl na Mandalore a tam mu uvěřili že pomstil jejich blízké a přijali ho zpět...
Nejpoužívanější zbraň: Dva blastery a osobní vibrodýka
Záložní zbraň: Raketomet
Schopnosti: Je neuvěřitelně rychlý a jeho intuice mu napovídá,jak zaútočí jeho soupeř
Poznámky: Má mnoho zkušeností a mnoho jizev z bitev
Naposledy upravil(a) checkman dne 08.12.2008 19:44:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

J, stačí, a to jestli si vytvoříš postavu je na tobě... doporučoval bych ale vytvořit si novou, v zájmu jejího zachování
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 08.12.2008 17:49:37, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Jméno: Taign Shai

Věk:25

Rasa: Yuzhan Vong

Planeta narození: Yuzhaant'ar

Životopis: Narodil jsem se na Yuzhaanta'aru kde jsem byl ihned předurčen k osudu válečníka. Od mladí jsem byl cvičen v boji, létaní v koralskiperu, v uctívání bohů a všemu co může pravý válečník potřebovat.
Byl jsem cvičen nějakých 20 let když jsem odlétl na jinou planetu kvůli úkolu. Cestou mě však napadli piráti (zatracení všiví zbabělci). Byl jsem nucen utéct až na okraj galaxie. Tam jsem piráty setřásl ale pokračoval jsem dál kvůli tomu že bych byl stejně určitě vypovězen protože jsem utekl. Letěl jsem strašně dlouho až jsem se dostal do jiné galaxie. Ztorskotal jsem ale na nějaké planetě. Žili tam mně úplně neznámé rasy s neznámým jazykem uctívající nějakou "Sílu". Byl jsem zaražen jejich "mechanickým rouhačstvím" ale pokud to neumějí jinak...
Nějakou dobu jsem tu byl až jsem byl schopen komunikace s okolním světem. Jednou jsem se do četl o "velkém turnaji" mezi všemi bojovníky kteří budou mít zájem. Přihlásil jsem se do něj a do kategorie uživatelů Síly protože to byly jistí Jeedaiové a jistí Sithi (nebo tak nějak) a to jsou jediní pořádní nepřátelé (zatracení ti kdož jsou tak zbabělí aby místo boje na blízko používaly jisté "blastery"). Zjistil jsem také že budu ve výhodě protože Jeedaiové používají Sílu ve které z nějakého důvodu nejsem cítit.
Hlavní zbraň: Amphityč

Záložní zbraň: Dva Břitevní brouci

Popis:Vysoký Vong s prameny černých vlasů v Krabím brnění.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Jméno: Moodo Khabat

Povolání: Mistr Jedi

Věk: 40

Rasa: Ithorian

Planeta narození: Ithor

Životopis: Narozen na Ithoru, záhy nalezen Jeiským mistrem. Vycvičen v chrámu jediu, kde si sestrojil svůj světelný meč, který má dodnes. Stal se padawanem Ho´dinského mistra Ouuly, který měl (jako všichni Ho´dinové) silný vztah k přírodě a ihned mezi nimi vzniklo silné pouto. Když mu bylo 25, byli společně s jeho mistrem na Nal huttě, kde měli za úkol proniknout do paláce jistého Huttského mafianského bosse a zjistit trasy, po kterých převážel koření. Situace se však zvrtla a strhls se bitva s huttovímy žoldáky. Mladý Moodo tedy využil zmatku a proklouzl až do velitelského centra a nenápadně svoji misy splnil. Bohužel, mistr Ouula během bitvy se žoldáky zahynul, Ithorian se s tím však vyrovanal. Když se vrátil na Corusant, byl povíšen na tytul rytíře jedi a zvolil si padawana, Togruta jménem Sheen Tak. Za 10 let, když se oba jediové vracely z mise, byli přepadeni velkou otrokářskou lodí a zotročeni. Mistr Moodo však zorganizoval vzpouru a sám pronikl do komunikační místnosti a nenápadně zavolal pomoc. Loď byla skutečně brzy vytržena z hyperprostoru a přepadena třemi republikovímy křižníky. Otrokáři se tedy museli vzdát. Po tomto činu byl jmenován mistrem Jedim a jeho padawan rytířem jedim. Právě teď je Mistr Moodo na dantooinu, kde čeká až započne velký turnaj

Hlavní zbraň: Zelený světelný meč

Záložní zbraň: nemá

Schopností Síly: Základní schopnosti Síly, Zmatení, Malacia, Urychlení Rostlin, Léčení

Popis: Typický Ithorian, nosí bíle roucho s hnědým opaskem, na němž má zavěšený pouze světelný meč

Vaapad

přihláška

Příspěvek od Vaapad »

Jméno: Cade Neridd

Rasa: člověk

Povolání: Mandalorian

Planeta narození: Corellia

Životopis: Narodil se na Corellii přímo v hlavním městě Coronet City jedné právnické rodince. Od začátku neoplíval ekonomickým ani politickým myšlením, ale zato byl fyzicky zdatný a kdejaká potyčka mu nedělala sebemenší problém. Proto se chtel zlepšovat u Mandalorianů a později se jím stát. Po složení zkoušek se hned zapojil do různých bitev, ale neúčastnil se bitvy o Malachor V. Po rozprášení všech mandalorianských jednotek se vytratil na Nar Shaddaa kde pracoval jako ochranka Hutta Voggy. Když se doslechl o shromažďování Mandalorianů na Dxunu, tak našetřil dostatek kreditů a odletěl za svými druhy. Když jsem se doslechl o velkém Dantooinském turnaji, neváhal sem a opět jsem cestoval. Přihlásil jsem se do kategorie Vojáci atd. Nemůžu přeci soupeřit s Mistry Jedi- to by byla sebevražda!!!

Primární zbraň: Oboustranný vibromeč (dá se rozpůlit)

Záložní zbraň: malý blaster značky Relby-K23

Styl boje: v boji na blízku je mistr umění a ne vždy s mečem, taky to
dobře umí i pěstmi, ale když potřebuje, neváhá použít ani blaster

Schopnosti: je silný a i ve své zbroji mrštný, ale dělají mu problém vícečlené skupiny.

vzhled postavy: má tmavě hnědé nakrátko sestřižené vlasy a tmavé oči. je 179cm vysoký a má 74kg.

vlastnosti: je velice temperamentní a ve spojení s jeho sílou to je smrtelná kombinace.
Naposledy upravil(a) Vaapad dne 08.12.2008 20:58:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Lukin013 píše:J, stačí, a to jestli si vytvoříš postavu je na tobě... doporučoval bych ale vytvořit si novou, v zájmu jejího zachování


Dobrá už jsem to opravil... Stačí???

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Jméno: Xavier Muray

Povolání: Sith Lord

Věk: 26

Rasa: Sith

Planeta narození: Koriban

Životopis: Narodil jsem se na Korribanu. Už od mládí jsem byl vychováván na post lorda pro mé nadání ovládat sithskou magii. Mému postupu také prospěla má agresivita a ochota jít přes mrtvoly. Přes mou veškerou snahu jsem nebyl nikdy jmenován nejvyšším lordem. Proto jsem raději pomohl Marku Ragnosovi dosáhnout tohoto titulu, jelikož mi byl v myšlení nejpodobnější. Za svůj život jsem absolvoval nespočet soubojů, ať cvičných nebo na život a na smrt, což ze mě udělalo velmi zdatného protivníka.

Hlavní zbraň: Sithský meč

Záložní zbraň: nemá

Schopností Síly: Základní schopnosti Síly, Zmatení, Ovlivnění mysli

Popis: Vysoký, hubený, jizva na čele, výjimečný bojovník

Snad tu neni příliš chyb.

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Jméno: Mathew Shane

Povolání: Žoldák

Rasa: Člověk

Planeta narození: není známá

Životopis: Jako dítě byl unesen ale nikdy nezjistil z jaké planety pochází a kdo byli jeho biologičtí rodiče.
Jako malý byl vychováván v Dětském domově na planetě Ingar bylo to místo kde se děti moc nehlídaly a nebyly dobře živeny proto se mezi sebou často praly a dělali klany do jednoho se právě dostal i Mathew když mu bylo 15 let stal se vůdcem této zkupiny a byl také velmi vynalézavý takže se dokázaly dostat z Dětského domova. Jenže planeta byla nehostiná a než se dostali do nejbližšího města polovina umřela. Jakmile dostaly do města začaly pracovat za peníze až v 19 letech zabil Mathew svůj cíl potom začali dělat tito úkoly až se dokonce jejich klan zaměřil na Jedie. Jednoho dne odjel Mathew udělat svůj úkol který zdárně zvládl jenže když se vrátil jeho klan byl celý vyvražděn nakonec zjistil, že jeho klan práskl jiný konkurenční klan Jediům. Jakmile zjistil o zprávě přihlásil se do soutěže proti Jediům a Sithům..........

Hlavní zbraň: Dva ručně upravené a vylepšené Imperial Heavy Repeater Blasterová puška přesně do jeho ruky

Záložní zbraň: WESTAR-34 s tlumičem ,Oslepovací Granát, dýka u nohy,plamenomet, jetpack (jestli to pisu dobře :D)

Styl boje:Opatrný, vydrží v jakémkoliv terénu a má velitelské schopnosti, má velice dobrou mušku ,krití , velice dobře předpokládá co udělá nepřítel ale nejvíc to platí u Jediů a Sithů,

Schopnosti a dovednosti:Umí dobře využít svůj oslepovací granát na uprchnutí nebo ochromení nepřítele, Akrobacie, díky díky zabíjení Jediů, Sithů, apod... umí velice dobře bojová umění, používání jékoliv bomby apod.., velice přesné míření

Poznámky: Vysoký, Hubený, Blondak s modrými očima, ostražitý,silný

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Jméno: Arkis Ritwes

Rasa: Člověk

Povolání: Neutrální jedi - šedý jedi

Věk: 27

Životopis: Kluk neuvěřitelně spjatý se Sílou. Dokázal ji využívat ve všech směrech jak ve světlé, tak v temné - připadalo mu to přirozené agresivní smečku povraždit, a ne ji přesunout. Kdyby tu smečku Síla potřebovala, nebyla by kolem ní tak narušená. Ale mistří jeho činy neschvalovali. Byli tak slepí, že se Arkis rozhodl podmaňovat si Sílu sám díky holocronům a tvorům, od kterých se učil. Většinou mágové a jediové/sithové. Arkis nyní představuje vše mezi světlem a tmou. Vše kromě alfa nebo omega. Zachrání vesnici, ale zabitím mandalorů v obraně. Extrémní verze modrých Jediů mohlo by se zdát, jenže tento hnědovlasý akrobat čerpá ze Síly všechby druhy energie. Dobrou i špatnou, i když mezi tím je tenká čára. Modrý meč si modifikoval, že se částice energie lépe obměňují a rotují. Nosí ochranné brýle, které si před bojem sundá.
Nyní se doslechl o turnaji a řekl si, že by bylo fajn získat si pár kreditů, nebo za co se to bojuje a taky získat dobré jméno. O tom, že porazí nějakého toho vojáčka nepochyboval, dokonce si připravil pár efektních započetí muž proti muži. Očekával, že bude zahřívací kolo s droidy a proto cvičil hod mečem a telekinezi s blesky a hlavně Sílu Paprsek, což byl jeho oblíbená schopnost. Někdo vystřelí a on s mírným výbuchem a zábleskem okolo sebe výboj zastaví, nebo vrátí. To se mu hodilo, když kopíroval informace od královské databanky na Ondreonu.
Tušil, že pochází z Dantoonie, ale v takovém prostředí boje skutečně nečekal. Třeba nás z Dantoonie odvezou na Dathomir, nebo Agamar? Asi den cesty odtud je nějaké to Yavin a podobné nehostinné (resp. na turnaj nevhodné) planety... Dantoonie jsou kopce a louky... tam budem bojovat? Na planetě Jediů a Mandalorianů? Pár mandalorianů si podám.

Hlavní zbraň: Síla a modrý světelný meč

Druhá a třetí zbraň: 25cetimetrové dýky a pistole střílící krátké a těžké výboje plazmy. Zní to jako středně tiché "ki-tzup" když vystřelí.

Styl boje: Atari střídající Soresu, jinak vždy ve středu konfliktu. Umí bojovat s více cíli najednou a je dobrý na boj z blízka - téměř vždy se trefí tam kam má, ale kompenzuje se to průměrnými pilotními schopnostmi

Síly: Základy (Telekineze, skok, cítění...), porozumění řeči, iluze, blesky/electrický rozsudek, vznícení, paprsek (mistrovské použití spojené s občasným odrážením), hod mečem.

Popis: Vysoký, ne moc dlohé tmavě hnědé vlasy, tmavě hnědé oči, mírně vysoká hlava, akrobaticky velmi zkušený jak to na první pohled vypadá. Středně velké svaly (asi jako Russel Crow), tmavý a hnědý oblek - jako Jedijský, ale pohodlnější. A samozřejmě ochranné brýle na krku.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Jméno:Dash Feist

Rasa:Člověk

Povolání:Pašerák/žoldák

Věk:23

Životopis:dash se narodil ve spodních patrech Coruscantu.Jeho rodiče byli na poměry spodního patra celkem podstiví obchodníci.Nikdy, ale ne tak bohatí aby mohli cestovat.Proto se drželi jen ve spodních patrech kde se o ně nikdo nezajmal a oni mohli v klidu vydělávat peníze na jídl oa obleečení.Vždycky to stačilo jen tak tak. Když bylo Dashovi asi 10 let vzali nějací zloději a žoldáci útokem obchod jeho rodičů.No útokem...lépe řečeno přišli a zastřelili je před chlapcovýma očima.Dash byl odveden a prodán jako otrok jednu pirátovi.U něj postupem času zapoměl na rodiče a naživot, který vedl.Stával se z něj žoldák a celkem dobrý pilot lodě.V čem byl ale dobrý tak to bylo vrhání dýk které sebou neustále nosil.Postupně se otrkával a při jednom nepovedeném nájezdu zmizel a dal se na vlastní dráhu.Koupil si malou lod a začal pašovat různé druhy zboží.Jednou našel v Hradu Šance na Nar Shaddaa přihlášku na velký souboj bytostí všech povolání.Byl zrovna finančně dost na dně a jeho snaha neustále se rénovat ho odnutili se přihlásit.

Hlavní zbran:Dva lehké blastery

Záložní: Dýky...tři vrhací a jedna delší na blízko

Styl boje:Tichý, trpělivý, dokáže čekat delší dobu na kořist a dobrá muška

Vzhled:Menší postava s krátce střiženými černými vlasy.Šedé oči,střední postava ani silná ani hubená protě akorát
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Jméno: Unknown (nechá si říkát Neznámý Mistr)

Rasa: Unknown (pravděpodobně člověk nebo podobně vypadající humanoid)

Povolání: Býval námezdním lovcem, jenž bral pouze ty nejbehatěji zaplacené zakázky.

Věk: Unknown (Podle hlasu starý muž)

Životopis: Unknown

Hlavní zbraň: Běžný světelný meč se starodávnou rukojetí (žlutá barva)

Záložní zbraň: Krátký světelný meč stejného designu jako hlavní meč (žlutá barva)

Styl boje: Unknown (pravděpodobně obranné styly, které se hodí k jeho povaze, kterou zatím projevil - Zřejmě expertní Niman)

Schopnosti: Unknown

Schopnosti v Síle: Unknown (pravděpodobně kombinace různých triků světlé a neutrální strany, ale nedají se vyloučit ani triky temné strany Síly)

Vzhled: Tajemná postava celá zahalená v černé tunice, plášti a látce přes obličej, která umožňuje vidět jenom oči a vrásky kolem nich. Postava je průměrná, zdá se atletická, vypracovaná a v dobré kondici.

Vlastnosti: Unknown (Svou totožnost i většinu informací chrání mentálními štíty a velice odolnou myslí, což úzce souvisí s velkou vůlí jedince)
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 09.1.2009 23:46:32, celkem upraveno 3 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jméno: Garth Wonder
Rasa: Člověk
Povolání: Jedi\Vypovězený
Věk: 21
Životopis: Garth je synem bohatého obchodníka s látkami. Když mu bylo 6 let, tak jednou se svým otcem jel předat zásilku do Chrámu. Při svých toulkách narazil v hloučku na Mistry, kteří zrovna zkoušeli svého studenta. Troufale a s úsměvem zodpověděl drze většinu otázek. Na přímluvu otce a pár Mistrů zůstal tedy Garth v Chrámu. O pár let později se projevil, jako mimořádně agresivní jedinec a to ve chvíli, kdy při honbě za podezřelým těžce zranil naprosto zbytečně členy ostrahy.
Vědom si svého přečinu tajně vyrobil druhý světelný meč, který ukryl v tajném úkrytu. Po svém vyloučení se toulá po planetách s touhou po pomstě...
Meč: Jednoruční
Barva: Fialová
Styl boje: rozvážně provokativní
Vzhled: Středně vysoká černě oděná postava

Neer

Příspěvek od Neer »

jméno: Norun Fiidis
rasa: Anx
povolání: Mistr Jedi
věk: 35 let

životopis: Od mala žil v řádu a byl nadějný mladý student. V 12ti letech se stal padavanem hodného mistra který ho naučil vše, co řádný Jedi musí umět. Byli skoro jako přátelé. V 25ti letech se stal mistrem Jediských umění. Zanedlouho byl členem rady Jediů. Potom odleťel na misi za vnější okraj a ztratil se na planetě Kamino, kde měl zkontrolovat klony republiky.Oběvil se až za pět let a nikdo nevěděl co se tam stalo.Už nikdy nebyl stejný jako dřív. Když se doslechl o turnaji. Byla to jediná cesta k nalezení sama sebe a navrácení do původního života.

zbraň: modrá světelná tyč

záložní zbraň: krátký zelený svetelny meč

styl boje:Shii-Cho, Makashi

scopnosti: velice vynalézavý,Zná pár užitečných triků

schopnosti v Síle: odražení, přitažení, léčení, pohyb s předmety

vzhled: klasická postava Anxe, nosí klasické roucho mistrů Jedi. většinou se skloněnou kápí do obličeje

vlastnosti: jako každý správný Jedi umí vyčkat na správnou chvíli aby mohl zasadit silný úder. Je svím spůsobem mírumilovný, nezabil by neozbrojeného nebo odzbrojeného protivníka.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Jméno: Luke Nehav

Rasa: člověk

Titul: Válečník Zeison Sha

Planeta narození: Coruscant

Věk: 27 let

Životopis: Narodil jsem se do privilegované rodiny na Coruscantu, proto nebylo pro Jedie vůbec obtížné se o mě dozvědět a tak jsem brzy začal s výcvikem rytířů Jedi. Otec býval kdysi velmi mocný rytíř Jedi, ale svůj život vyměnil za cestování do Neznámých oblastí. Moudrosti jeho předků ho tam neustále vedly. Z jedné cesty se však vrátil jen jeho světelný meč, který se dědil z generace na generaci a holocron, do kterého každý člen rodiny zapisoval své poznatky z cest. V Chrámu jsem se už od počátku začal vydávat směrem Ochránců Jedi, ale pomáhal jsem si posilujícími Silami, útočné Síly a schopnosmi konzulů Jedi mi byly celkem cizí. S mečem mi to ale šlo natolik, že si mě všimla větev rytířů Jedi zvaná Zeison Sha, což byli vlastně Jediové válečníci, kteří moc nesouhlasili s Jedijským pacifismem. Byli to mistři meče a já jak jsem rostl začal být pyšný na to, že mezi nimi jsem. Urputně jsem trénoval s mečem a už v 17 letech jsem získal titul válečníka. To mě pouze utvrdilo ve snaze být tím nejlepším a tak jsem tréninkem strávil tři čtvrtiny každého dne. Jednoho dne jsem zjistil, že se na bývalé Jedijské planetě Dantooine koná turnaj bojovníků, a tak jsem přihlásil, abych ukázal, že i přes své mládí jsem zralý utkat se i s nejlepšími bojovníky v galaxii.

Zbraň: Světelný meč
- Vzhled: Velmi vypiplaný, strávil jsem na něm spoustu času. Zlatá barva, která zdobí oblast kolem čepele a náhradní energetický článek znázorňuje mé vnímání Síly, jako něco pryštícího ze srdce Jedie. Zbytek je pochromovaný a část je kožená pro lepší držení
-Barva čepele: modrá
-Délka: 1 metr

Styl boje: Mistrovský Soresu a Ataru

Schopnosti: Mistr meče a improvizace, jen málo věcí jej překvapí. Je schopný vhodně přehazovat své styly, při bitvách je to hotová sekačka

Schopnosti jako Jedi: Slušně zvládnutá telekineze, Síla osvícení(všechny obranné Síly najednou), skrytí přítomnosti v Síle

Vzhled: Středně dlouhé hnědé vlasy, 180cm, svalnatý, oblečený ve standartním brnění válečníků Zeison Sha. Často taky nosí masku Síly, která dovede odvracet Silové útoky

Vlastnosti: Houževnatý, trochu jako Mandalorian, výcvik je pro něj vším, jinak ale velice společenský
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 03.1.2009 19:29:32, celkem upraveno 4 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“