"Zkus být moder" - Yush Nets

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Darkknell, Zámek:

Když se Ivio vzdálil od své lásky, tak oboum rebelským vojákům do hlavy vložil myšlenku, aby předčasně ukončili rutinní prohlídku. Netrvalo dlouho a temný Jedi mohl jen pár metrů od sebe zaslechnout krátký rozhovor mezi strážemi.
To stačí, můžem se vrátit dovnitř.
Řekl první hlas.
Jo, stejně je všechno v pořádku.
Odpověděl následně druhý, neznámý hlas a Ivio tak mohl zjistit, že jeho myšlenkový trik byl úspěšný. Za pár minut se oba vojáci vzdálili z Iviova dosahu, a protože nebyl blízko žádný, další voják, tak se vydal dál. Nali ho následovala a bok po boku sešli po schodech dolů na dvůr. Po tom střídavě běhaly světla ze čtyř pozorovacích věžích umístěných v rozích hradeb tak, že nebylo možné po dvoře bez povšimnutí projít až k zámku. Další problém nastal u vchodu do zámku. Jediné hlavní dveře byly hlídany dvojicí vojáků a žádné jiné vidět nebyly, avšak, nýbrž zámek byl poměrně členitý, byla tu možnost vyšplhat po různých římsách na střechu, či ještě dříve vlézt dovnitř některým z mála oken, které na zámku byly.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Darkknell, Zámek:

Výborně, ještě jsem všechno nezapomněl.

Pochválil se Ivio a následně pokračoval se svou láskou v zádech v postupu ku zámku. Tichým signálem svému generálovi dal najevo, aby uzpůsobil pohyb světel tak, aby to nebylo příliš nápadné, avšak aby měli s Nali dostatek času k tomu dostat se ke zdi zámku, ke které se dostali plížením víceméně podél hradby, daleko od předního vchodu, který byl asi pečlivě střežen. Šplhací lano, které jsme s sebou stále měli, teď mohlo znovu předvést svou užitečnost, když Ivio zacílil na jedno z potemnělých oken zámku, kterým také chtěl dosáhnout vnitřku budovy, odkud se chtěl společně se svou přítelkyní plížit dále tmou k artefaktu, po kterém tak touží.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Je zde nějaký nemoder, který by si troufnul převzít tuto rozjetou misi a dovést ji do konce? :) Dávám vám příležitost vyzkoušet si vedení převzaté pokročilé mise, což se při fluktuaci moderátorů poměrně hodí.. Aspoň uvidíte, že to není tak lehké z pohledu modera, pokud se vás někdy něco takového dotkne.. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Já bych to mohl zkusit. 8)
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Darkknell, zámek odboje:

Ivio měl štěstí, které bylo obohaceno o technické výhody - podařilo se ti trefit to správné okno a záchytný mechanismus na konci lana ti zajišťuje jakous takous naději k bezpečnému vyšplhání. Opět jsi využil zrychlení, které ti poskytuje Síla a dostal ses během krátké doby k aktuálnímu cíli, čímž ses posunul blíže k cíli dlouhodobějšímu. Stanuls v potemnělé místnosti. Evidentně ji momentálně obývá pouze nějaký ten hmyz a částečky prachu. Moc světla uvnitř není, avšak rozeznáváš určité obrysy v temnotách. Připadá ti, že u stěny po tvé levé ruce umístili nějakou knihovničku - ta se táhne od rohu do rohu (tzn. od rohu vlevo vedle tebe až do rohu vlevo před tebou) a před ní stojí nějaký stůl s hromadou paddů a různých listin. Před sebou pravděpodobně vidíš dveře a vedle nich, těsně před knihovničkou nainstaloval odboj neznámý panel umožňující přístup do určité sítě. Na stěnách se rýsují rozličné ozdoby - některé rozeznáš a jiné zatím nevnímáš. Mezitím se k tobě došplhala Nali a hned se tě začala vyptávat.
Co tohle může být za místnost, když je takhle vyzdobená? A funguje tu osvětlení?
Ty jsi zatím vyčenichal, že stačí nahmatat na pravé stěně (míněno směrem od tebe) vedle okna ovládání světel a tak rozsvítit osvětlení, jehož zář by ti dopomhla k přesnějšímu průzkumu místnosti dlouhé asi 4 metry, široké zřejmě 3 metry a vysoké kolem 2,5 metru.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Darkknell, zámek odboje:

Temný Jedi byl konečně uvnitř. To byl ale teprve začátek. Musel najít ten artefakt, protože ten nesměl být zničen a nesměl se ztratit. Proto ho musel ukrást dřív, než celý zámek srovnají se zemí bombardéry.

Moc pěkný. Tady v tý konzoli bychom se mohli něco dozvědět. Kdes říkala, že bude asi ten artefakt?

Zašeptá Nali, přičemž si podrobněji prohlédne knihovničku a stůl s jeho obsahem. Nakonec Ivio přístoupí k panelu, se kterým opatrně začne manipulovat, aby se dostal do sítě.



Btw. Taková malá rada. :) Zkus možná zabírat třeba trochu menší časový úsek a nechávat nějaká rozhodnutí, která by mohla být důležitá/kritická na hráči. Jako třeba to rozsvícení světel.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Darkknell, zámek odboje


Neříkala. Vím jen, že se nachází zde na zámku, miláčku. Když jsem získala meč, tak jsem raději rychle spěchala za tebou, aby se s ním nic nestalo.
Tuto odpověď podala Nali nevýrazným, omluvným tónem, zatímco se přehrabovala ve věcech na stole a hledala něco zajímavého.
Ivio se mezitím snažil proniknout do sítě. Několik prvních pokusů konzole odmítla, ale nakonec se prodral do zdroje informací.
S toužebným očekáváním prohlíží jeden soubor za druhým. Po chvilce naráží na ten správný. Bohužel však zjišťuje, že koruna se nachází v nějaké místnosti, která je patrně obyvatelům zámku dostatečně známá, jelikož nenalezl její název a ani umístění.

Asi jsme si neporozuměli, pane Tukane. :-) Já použil ta správná slova, že se při správném pochopení jejich významu zjistí, jak lze rozsvítit, avšak nikoli, že BYLO rozsvíceno. Omlouvám se za ono nedorozumnění.[/b]
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Darkknell, zámek odboje

Kruci, tohle je k ničemu! Budem jí asi muset najít postaru, že projdem tenhle mizernej zámek a vyřídíme při tom pár sviní, které by nám mohli třeba před tím, než bolestivě chcípnou, říct, kde hledat to, co chceme.

Naštvaně avšak potichu Ivio uleví jeho vzteku a potom se podívá na Nali, přičemž současně pohladí svůj světelný meč, aby potom vyrazil ven z místnosti na prohlídku zámku připraven ihned tasit svůj meč a zabíjet. V plánu měl však chytit nějakého vojáka odboje živého, aby ho mohl mučit a dostat z něj, kde najdou korunu.


ok
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Darkknell, zámek odboje

Zatímco Ivio se snaží vybít si svůj vzek, Nali na něj soucitně a láskyplně pohlíží. Ale radši se ihned zeptá:
Můžu jít s tebou?
Brzy se však ozvou na chodbě přibližující se kroky. Dveře se otevřou a dovnitř vkročí nějaký starší muž s prošedivělým plnovousem. Když si všimne dvou vetřelců, zarazí se. Nepřemýšlí však dlouho a chystá se vyběhnout na chodbu a zburcovat celou pevnost.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Darkknell, zámek odboje

Bez tebe bych to nezvládl lásko.

Temný Jedi se trochu uklidní a pohlédne na svou milovanou a už už se na ní vrhne aby ji políbil, když zaslechne kroky a po chvilce vstoupí starý muž. Ivio nemůže dopustit, aby zburcoval hrad, takže ho jediným pohybem ruky, kterým podpoří Sílu, strhne zpátky k sobě a na zem, takto ho přitáhne až k sobě a bleskurychle mu zaklekne hrudník, aby se nemohl hýbat a dá mu ruku na pusu, aby nekřičel.

Prohledej ho, lásko.

Promluví Ivion nejdřív na svou přítelkyni, následně na to však změní hlas z milého na velice nemilý a promluví na muže.

Zkus řvát a vyrvu ti holou rukou všechny orgány z těla, ale nejdřív začnu těma míň důležitejma, aby tě to hodně a hodně dlouho bolelo, než chcípneš. Teď mi odpovíš na pár otázek, jestli chceš žít.

Přísně a krutě se na něj podívám a doufám, že pochopil a nebude křičet. Potom se ho zeptám.

Kde je koruny, ty zmrde?!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Darkknell, zámek odboje

Muž na Ivia jen vyděšeně hledí a ani se nesnaží hýbat. Když se ho padlý Jedi zeptá, tak zaraženě mlčí a jako by přemýšlel o svých možnostech. Vypadá jako starý veterán a takoví už o taktikách vojska něco vědí. Jakmile ho začne Nali prohledávat, trhne sebou a chvíli zaraženě mlčí. Pak však něco zahuhle, jelikož mu Ivio stále svírá ústa.
Hmmm...huh...umh...
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Darkknell, zámek odboje

Ivio dá pomalu ruku pryč z mužových úst, ale stále mu s ní hrozí a znova se zeptá:

Tak kde je ta koruna?! Mluv sráči nebo tě to bude hodně bolet!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Darkknell, zámek odboje

Muž pár vteřin mlčí, jelikož nasucho polkl. Poté si povzdechne a rozpovídá se.
Proč bych vám měl něco říkat? Viděl jsem mnoho z činů vašeho vojska a něco mi říká, že zemřu tak jako tak.
Ticho je zlomek sekundy. Po jeho uplynutí se starý pán zhluboka nadechne.
Chodbou doprava, na jejím konci zahnout doleva a dveře přímo naproti, na konci chodby.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Darkknell, zámek odboje

Máš štěstí, ty hajzle, zabiju tě tedy za odměnu rychle! Ale věř, že jestli jsi mi zalhal, najdu si tvoje blízké a ti umřou pomalou a strašnou smrtí!

Zavrčím na něj, ale už mu nedám šanci cokoli dál udělat nebo říct a dýkou, kterou sjem si pomalu vytáhl ze své výstroje mu jedním silným sekem proříznu hrdlo a s pohledem na vystřikující krev se začnu potichu, ale přesto krutě, smát. Nevychutnávám si však tento pocit dlouho, protože je mi jasné, že čímž dřív získáme korunu a budeme venku, tím dřiv budeme toto místo moci zrovnat se zemí. proto vstanu, zastrčím dýku znovu do pouzdra u boty, kde má své místo a podívám se po své milované. Zašeptám jejim směrem:

Moc nevěřím tomu, co nám řekl, mohla by to být past, ale stejně bychom se tam měli kouknout. Má tenhle komplex větrací šachty nebo něco podobného, čím bychom tam mohli nakouknout? Přeci jenom, vlést tam předním vchodem mi nepřijde jako nejlepší nápad.

Přitom se rozhlédnu po místnosti, kam bych mohl šoupnout mrtvolu muže a zda uvidím nějakou větrací šachtu nebo něco takového.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Darkknell, zámek odboje

Nali jen pokrčila rameny.
Jsme poblíž džungle. Nebývá tu příliš příjemně a tak je tu ventilace téměř denním chlebem. A spisy, co jsem si o tomhle zámku přečetla, říkají, že vyústění větrací šachty bývají zabudovány do stropu v pravém rohu místnosti nalevo od oken.
Zalétne pohledem ke zmíněnému prostoru a ukáže Iviovi to, co hledá.
Tamhle to je.
Pak už pouze hledí na svého milovaného a čeká co udělá on, aby ho následovala.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“