1. MPM - Chyťte ho! (nebo ji? :-P)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Bexu přišel s nepříjemným výrazem, který očekával, že ho znovu nazvu změkčilcem, přesto, ten výbuch byl příliš i pro mě a dost dobře jsem chápal, jak se může cítit.Tohle otřáslo všemi v blízkém okolí a tušil jsem, že náš kousek se brzy dostane do dnešních Alderaanských holozpráv.

Tohle jsem říct nechtěl...

Řekl jsem tiše ještě stále trochu zlomeným hlasem, ale potom sem se otřepal a poslouchal jsem, co Bexu říká.Ukázalo se taky to, že já...osoba velmi nenápadná se budu muset dostat do kamerového systému.Smířil jsem se s tím faktem a potom sledoval, jak Bexu duchapřítomě kontroluje své věci a nachází štěnici, kterou mu do nich dal ten Jedi.

Jasně, žádnej problém...

Zamumlal jsem po Bexuově briefingu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců č.2


Dacan Melek

vesmír


Po tvé otázce byl komunikátor chvilku hluchý, ale brzy se opět ozval tentýž hlas jako prve, teď však trochu nepříjemněji a netrpělivě.

Letíme z planety Ylix, ale navštívili jsme po cestě mnoho jiných. A tady jsme se ocitli protože jeden z našich neschopných pilotů udělal chybu při výopočtu místa výstupu z hyperprostoru, takže můžeme děkovat bohu, že jsme ještě živí! Takže jak to je s vámi? Chcete naší pomoc nebo si tady umřete sám jen tak ve vesmíru? Nemám času na zbyt! Brzy budeme pokračovat v cestě na Dantooine!

Potom se zase odmlčel a zřejmě čekal, co ty na to. Loď atím nevykazovala žádný pohyb.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 06.10.2008 14:01:09, celkem upraveno 1 x.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

vesmír

Uhh jistě, jistě, omluvam se. Jsem vám vděčný že mě odvezete na dantooine
Bude v tom nějaký háček, vím to.
Když se z komunikatoru ozval hlas, jenž oznamoval že se mohu nalodit, navedl jsem loď do jednoho z volných hangarů.
Hangar byl prostorný a až na pár malích lodí a součástek celkem prázdný Ještě než jsem opustil loď, ukryl jsem do přihrádky pod palubním počítačem svöji odstřelovací pušku a granáty. Jedině na opakovačku jsem měl povolení tak jsem si jí vzal s sebou.
Vystoupil jsem z lodě a čekal na úvítací výbor.[

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců č.2


Dacan Melek

vesmír


Bez problémů jsi přistál v hangáru, který byl poloprázdný. Schoval jsi své nepovolené zbraně a potom pomalu vyšel z lodi ven. Chvilku bylo ještě kolem ticho a klid, jen jsi cítil, že loď se dala zase do pohybu a rychle vstoupila do hypeprostoru. Tebe však teď upoutalo něco úplně jiného. Z obou východů, kterou byli po jednom na každé ze stran hangáru, k tobě teď mířilo dohromady asi 10 bjových droidů, kteří nevypadali na to, že by si s tebou chtěli povídat. Na obou stranách byly dveře přibližně 20 metrů od tebe a od droidů nalevo tě dělilo několik menších lodí. Ti další k tob mířili přímo. Velící droid na tebe již z dálky naprogramovaným droidím hlasem "volal":

Odložte zbraně nebo začnemě střílet!
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 07.10.2008 19:00:28, celkem upraveno 1 x.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

vesmír

K čertu, že já si nevzal ty granáty!
Projelo mi hlavou.
Raději jsem se o nic nepokoušel a jemně položil opakovačku na zem. zvedl jsem ruce nad hlavu a řekl:
Tak fajn, vyhrali jste, vzdavam se! Teď mi řekněte co ode mě chcete!
Řekl jsem stále z rukama za hlavou. Následně jsem také nohou posunul opakovačku blýž k droidovi.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců č.2


Dacan Melek

vesmír - loď Slavekiller


Všech deset droidů došlo až k tobě a pořád na tebe mířili blastery. Jejich velitel ti dal opět další krátký, ale jasný pokyn.

Nyní jste naším zajatcem, prosím následujte mě a nepokoušejte se o žádný odpor nebo budete zastřelen.

Po těchto suchých oznamovacích větách se vydal zpět k jednomu z východů, další dva droidi ho následovali a ostatní čekali stále na tebe mířící, až se začneš konečně hýbat směrem, kterým chtějí. V celém hangáru jsi stále zatím neviděl nikoho jiného než bitevní droidy a pár opravářských.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 08.10.2008 00:33:38, celkem upraveno 2 x.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

vesmír - loď Slavekiller

Stále, z rukama nad hlavou, jsem se vydak směrem za droidem. Mijely jsme spoustu chodeb, šli jsme asi celkem dlouho, a při tom se mi v hlavě honilo spoustu myšlenek:
Co to může být? Nákladní loď asi těžko, možna že měchce někdo najmout... k tomu abych tu Loranu zabil...
Při poslední myšlence jsem se trošku usmál a uvědomil si, že už jsem si dlouho nezastřílel pekně z dálky, a jak rád bych si to znovu skusil:
Ten Adrenalin, když člověk šplhá po budovách, to napětí, když už jí mam na mušce, ten pocit uspokojení, když vidím že leží na zemy bez hnuti...
Najednou jsme se zastavily před velkými dveřmi a já ze zatajeným dechem očekával, co mě za nimy čeká.

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Konečně má pomoc není už potřeba
pomohl jsem pár bytostím než přišli doktoři
Konečně se můžu vidat na lov těch lovců a je mi divné, že se Billy dlouho neozval
vzal jsem do ruky komunikátor
Tak kámo právě jsem zažil pěknej výbuch a plno mrtvol jdu po těch nájemných vrazích, oni jdou taky po našem úkolu končím

Koukl jsem na vyšetřovatele tak já jdu, on kývl višel jsem konečně od těch jatek a koukl na dataped a viděl ,že se cíl pohybuje.
Bud si všimli že jsem mu dal tu sledovačku a dali ji na nějaké místo nebo jsou tak blbý no budu věřit té první verzi zkusim je sledovat
a pak mě napadlo.A otočil jsem se k hlavnímu veliteli co tu vyšetřoval ten výbuch a vše okolo toho výbuchu.
Přišel jsem k němu a povídám.
Pane, veliteli měl bych pro vás jednu prosbu potřeboval bych co nejmenší a nejchytřejší sledovací zařízení co máte je to na moji misi a o té jak víte nesmím mluvit
Čekal jsem co mi řekne.......
Naposledy upravil(a) Mathew007 dne 08.10.2008 11:51:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců č.2


Dacan Melek

vesmír - loď Slavekiller


Droidi tě vedli chodbami, na kterých jsi potkával povětšinou jen další a další droidy, ale občas, ale opravdu jen zřídka kdy, vás minul nějaký mechanik nebo jiný zaměstnanec na lodi. Buďto jste se pohybovali v patrech, kde většina z nich nemá moc práce nebo jich na celé lodi nebylo příliš moc. Každopádně droidi tě dovedli až před velké dveře, které po chvíli otevřeli. Tvé očekávání se najednou okamžitě změnilo, protože po otevření dveří se na tebe smál velký nápis "VĚZENSKÝ SEKTOR".

Droidi te vedli, teď již evidentně nepřívětivě působícími chodbami, které měli po obou stranách cely se silovým polem, které byli zřejmě vyhrazeny "smetánce", protože v těchto celách posedávali nebo polehávali celkem slušně a civilizovaně vypadající lidé, avšak tebe nezavřeli do žádné z takových cel, ale doveldi tě až k dalším velkým vratům, jenž hlídali další droidi, které, když se otevřely, ukázaly dost velkou místnost, kde mohlo být nejméně padesát bytostí, které se se strachem okamžitě odtáhly co nejdál od dveří, když vstoupili droidi, evidentně s nimi neměli velice dobré zkušenosti. Tvá "ochranka" tě hodila mezi ty lidi, twi´leky, rodiany a další, kteří tam byli a potom opět rychle dveře zavřeli a ty jsi teď již jen slyšel jejich těžké kroky, jak mizí v dálce. Teď jsi zůstal s ostatními zajatci, mezi kterými nechyběly ani ženy a děti, sám v jedné místnosti a všichni si tě zvědavě prohlíželi.




___________________________
___________________________


Team lovců


Lukin & bogdan.g

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


Bexu s Cassusem se dál od místa výuchu zastavili, aby si mohli promluvit. Bexu věděl, že by se neměl příliš ukazovat na veřejnosti, aby náhodou nepotkal rytíře Jedi, který po něm evidentně pásl a tak zaúkoloval Cassuse vloupáním se do kamerového systému. Sám se přitom prohledal a nalezl ne příliš dobře ukryté sledovací zařízení, které mu přidělal na oblečení zřejmě Jedi. Bylo potřeba jednat rychle, protože každou chvíli se mohl oběvit Bexovi v zádech a proti němu by lovci neměl šanci ani společně. Cassus musel zase na druhou stranu najít kontrolní místnost, která však jistě byla v nějaké veřejně nepřístupné sekci, do které by mohl být vstup nejspíše u přepážek, kde se prodávají palubní lístky.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

vesmír - loď Slavekiller
Všichni se na ně tak vyjeveně koukaly, když jsem to už nemohl udržet a zařval:
Co na mě tak čumíte, do sithu! Otrokáři skur.ení, to je den.
Posadil jsem se do zadu téhle místnosti a nějakou dobu jsem nečině seděl.
Zatraceně, to jsem se to zas dostal do pěkný šlamastiky, do sithu s něma.
Asi po půl hodině přemýšlení a hloubání jsem vstal a řekl:
Fajn lidi, omlouvám se, nechtěl jsem tak vyjet. K čertu lidi! My musíme něco udělat! Poslouchejte, jsem najemný zabiják, nebudu vám lhát, a znám pár bojovejch fint. Kdyby se tu našlo pár válečníku, mohly by sme to těm plechovkám natřít! Až sem příště půjdou, schováme se vedle dveří a napadnem je, seberem jim blastery a utečeme na moji loď. Mám tam asi 30 granátu, dobře schovaných, musíme to udělat ale rychle, hrozně rychle, než je najdou takže, přátelé, kdo jde se mnou?!

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy:

Loranino odmítnutí Johnyho nepřekvapilo, ale ani nepotěšilo. Chvíli se loudal v davu, když vtom si všiml jednoho twi'leka, jak obratně okradl jednoho člověka.
Dneska mám asi štěstí.
Došel k němu a pochválil jeho práci. Kapsář se hned lekl a chystal se utéct, ale nestihl to, protože Johny chytl za ruku.
Nač ten spěch, možná bych měl pro tebe malý ,,úkol"...
Následně mu vtiskl do ruky hromádku kreditů.
Dones mi obsah kapes té ženy, ukázal na vzdalující se Loranu, a já ti zaplatím trojnásobek toho, co jsem ti teď dal. Takže hodně štěstí.
Poplácal ho po zádech a pustil ho.
Teď uvidíme, co je Lorana doopravdy zač.
Johny vůbec nepočítal s tím, že by se tomu zloději podařilo ji okrást, pouze chtěl vědět, kdo je přesně zač. K tomu sloužila malinká kamerka, kterou tomu zloději během toho poplácávání připevnil na rameno. A kdyby se mu to povedlo, tak je to také dobrý...
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Alderaan

Eh, na tohle jsem zapoměl.

Chvilku jsem přemýšlel, jestli bych na něco nepřišel, ale já byl voják, takové nabourávání do počítačů nebylo nic pro mě, leda bych vystřílel celou místnost a pak se nepodíval do konzole.Ale s tím by Bexu asi nesouhlasil.

Bexu, je mi to trapné, ale dal bys mi nějaký tip, jak se tam dostat, aniž bych způsobil masakr?Tohle není můj styl a takhle jsem ještě nikdy informace nezískal.Většinou jsem je z někoho vymlátil.

Mezitím jsem si balil věci, které asi budu potřebovat, abych byl nenápadný, vzal jsem si jen dva těžké ruční blastery, pár omračujících granátů a vibronůž.Taky jsem přemýšlel, že bych zase někoho odstřelil a vzal si jeho uniformu, někoho podobného po obličeji, ale furt to bylo moc morbidní.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

V pořádku - do konzole se nabouráš kartou, nebo nějakou identifikační blbostí, kterou sebereme u nějakého důstojníka. Je příliš nebezpečné, abychom ho nechali naživu. Potom jsem se rozešel k nějakému obchůkdu, kde by mohli mít masky. Tam bych sehnal asi i masku, přes kterou by mě ten Jedi nepoznal. Jen ať počká... Cassusi, mám další nápad. Řekl jsem s úsměvem, který hlásal "tohle bude surový". Najdem obchod s maskami a já se převleču. Potom na tebe budu někde čekat a mezitím uskutečním svůj briliantní plán... začal jsem šuškat plán do ucha Cassusovi [SZ]. A mezitímco já to budu dělat - bez dvojsmyslů - tak ty se dostaneš do místnosti. Nic nabourávat nebudeš, stačí ti karta nebo tak něco. Vlastně by ani nemusel zabíjet... to je jedno.

Prostě se převleču a udělám ... a ty mezitím seženeš data o Loraně. Souhlasíš?

___________________________________
Tukane a Lukine013 - vám oboum jsem poslal svůj plán přes SZ nějakou dobu zpátky. Jestli nevíte, tak se podívejte do Inboxu, nebo napište.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Hangár – moment překvapení

Měl jsem rád situace, kdy bylo ve všem jasno. Samozřejmě pokud šlo z mé strany o mé zájmy. Dalo mi chvíli práci než jsem droida z toho harampádí vyštrachal. Zvlášť když Katahal jen nečinně přihlížel. Mohl bys mi trochu pomoct? Soptil jsem ve chvíli, kdy jsem se jako nějaká plechová pří šera vynořil z té haldy součástek. Asi ne... Dodal jsem a i s veškerým příslušenstvím se belhal k lodi... Neboj chlapče já nezapomínám...

Najednou se ozvala rána a následná tlaková vlna odtrhla hangárové dveře. Všude zavládl zmatek. Nikdo nevěděl co se stalo a to mě děsilo. Co se sakra děje? Nejsem sice žádnej rytíř Jedi, ale z tohohle kouká malér. Přidal jsem do kroku. Krucinál, chceš tady zařvat!? Křikl jsem na Syra,který dosud stál jako opařený. Dělej ty lenochu nebo máš po Cashu! Křikl jsem na něj na můstku.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Konečně se mi ozval Mathew, po dlouhý době se opět přestanu soustředit na svůj úkol, kdy jsem hodiny, ano hodiny co byl Mathew někde pryč, chodil po místě a koukal kolem, jestli není něco, co by mi dalo "echo" kam jít nebo co udělat. Nenechám Mathewa dlouho čekat takže hned jak zazní komunikátor, vytáhnu jej.

Teda tím chceš říct, že budou komplikace? Dobrá, to nám může pomoct, přeci jenom když je nás na to více...zamyslím se na chvilku...no, takže uš se někde sejdem?

Vypnu komunikátor a ucítím opět narušení v síle. Snažím se to ovšem ignorovat, aby mně to moc neovlivnilo v cítení...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“