1. MPM - Chyťte ho! (nebo ji? :-P)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Pane bože na nebesích... Úplně jsem zapoměl vykřiknout nějaké to Fgahajs Mahha!... Tohle není možné... tolik trhaviny jsem tam nedal! Stuhle jsem se otřásl a pokynul Casusovi aby šel. proběl jsem kolem veliké krvavé skvrny a různých spálenin. Potm jsem se sebral a naštvaně jsem odkráčel - nebo odběhl z haly. Zabitých bylo nad 13, a to už jsem to tedy dotáhl až na Casovo skóre.

Odběhl jsem z haly a přimčkl se ke stěně v jiné haly odkod se lidé hrnuli a byl tam dokoalý zmatek s výkřiky. Někdo křičel, že jsou to teroristi, někdo že je bomb více... dokonalý chaos. Ale já si kleknul a rukama si zakryl tvář. Nebrečel jsem. Nikdy. Ale byl jsem zklamán. Nemohl jsem si takové chyby dovolit a ani jsem takové chyby nedělal. Nikdy jsem tolik lidí zabít nechtěl. Svět kollem a všechen chaos se zpomalil. Byl jsem uprostřed toho všeho a se vším jsem byl propojen. Cítil jsem obrovskou únavu, ale spát se mi nechtělo. Byl jsem zlomený, ale nemohl sem zůstat na místě. Lítost se změnila ve lost a já nakráčel zpátky do hlay se skvrnou od krve.
JÁ JE NEZABIL!!! Můj výraz se potácel mezi zlostí a bezradností. Ale teď jsem byl absoluně vyděšený a vlasy jsem měl pocuchané. Pohlédl jsem na Jediho, on na mě, pak na někoho jiného... dýchal jsem zhlubaka, ale rychle.

Já je nezabil...

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Moje pocity se zhoršovali minutu po minutě, jenom tak mi to nedalo a uviděl jsem ženu, která někam šla šel jsem k ní a s otázkou
Paní neviděla jste tohoto.... než jsem stačil dopovědět otázku zazněl obrovský výbuch, vlna která předcházela potom byla velice silná, ale síla stála při mě a já se dokázal udržet na nohou...

Ale co přišlo potom bezneděj, chaos, kříčící bytosti a lidé, kterým výbuch utrhl nohy nebo ruce či prsty apod.......

Kdo to mohl udělat, možná to byli ty zabijáci, ale ani oni se tak nechovaj snaží se být co nejmín viditelný jenom při nejhorším by udělali malej rozruh ale tohle jsem vážně nečekal...


Pak jsem se podíval kdo všechno vychází z haly vycházeli a tlačily se jako krvelační psy pro maso někdo vyšel z řady trochu mě překvapilo, že neutíká s ostatníma byla panika to by udělal snad každej, ale ten ,,Někdo''
si klekl vypadalo to snad jako kdyby tam začal brečet šel jsem k němu blíž a pak se na mě ,,Někdo'' podíval a řekl
Já je nezabil

Podíval jsem se na něj a cítil že on má něco s tím chaosem něco společného, proto jsem se hned začal trochu koukat kolem sebe kde je jeho společník ale bylo moc lidu, takže to nešlo jen tak poznat
Podíval jsem se na tajemného a řekl
Když se vzdáš jenom tě zatknu a může to být bez boje nebo bylo toho vraždění málo ??
Radši jsem byl připravený na to co udělá a hlídal jsem si i záda

Meris

Příspěvek od Meris »

Alderaan-Poloprázdný hangár

Mezi tím přehrabováním a proštouráváním všemžných útočných pušek a granátů jsem si našel čas pohledět na Gartha.Hleděl do temného kouta kde se povalovalo nějací zubožní droidi.Snažil jsem se zaostřit na Garthův oblyčej,který směřoval na droidy.Měl jsem v hlavě tísíce otázek na něj,ale radši s ním mluvit o osob ních věcech nebudu.
Já se znám,já plácnu nějakou blbost a pak se povezu....přímo do pekla.plácal jsem si v hlavě a při to jsem se vrátil ke svý práci.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ve skladu

Bylo velice zajímavé sledovat jak se všechny věci ocitly na tomto místě. Tímhle arzenálem by se nemohla chlubit ani republiková armáda. Ušklíbl jsem se přitom to poznatku. Vždyť pro Ihrida nic nebylo nemožné... Mé domněnky se potvrdily vzápětí. A to ve chvíli, kdy jsem mezi těmi zázraky našel bojového droida. Co jsi to říkal o pasažérech? Lišácky jsem se usmál na svého kolegu v naději, že mě podpoří...

Bojoví droidi jsou skvělí a proslulí svou pohotovostí a rychlostí, ale zároveň také přehnanou horlivostí při plnění zadaného úkolu. To riziko za to stojí... Dospěl jsem k názoru po až nezrale zralé úvaze. Berem ho? Optal jsem se celkem zbytečně když jsem našel jeden typ v jakžtakž dobrém stavu.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Vesmír

Zlostně nakopnu počítač a podívam se na mapu galaxie.
Nejbližší planeta je Dantooine. Tam si nic nespravim.
V klidu odejdu do strojovny, a podívam se co se děje z hypermotorem.
Opravování mi nikdo moc nešlo.
Vezmu do ruky Hydroklíč a pustím se do pitvy hypermotoru.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Alderaan - chodba přístaviště

Počkal jsem, až Bexu umístí detonátor na zavazadlo toho Twi´leka a připravoval si svou "slavnostní" řeč, jelikož jsem tím divným jazykem moc neuměl, nemohl jsem si to za boha zapamatovat.Co se ale potom stalo jsem rozhodně nečekal.Ozvala se strašlivá rána a tu následovala mohutná tlaková vlna.Překvapen jsem se neudržel na nohách, ale potom jsem se s vypětím všech sil postavil.Nastalo strašlivé peklo a to i pro takového otrlého válečníka jako jsem byl já.Ačkoli jsem měl něco říct v cizí řeči, vyletělo ze mě jen:

Co to pro boha...?!

Končetiny, ale i jiné části všech humanoidů v nejblyžším okolí se rozlétaly po celé chodbě.Lidé zpanikařili.Zohavená těla se válela po celém vzniklém kráteru.Kolem pobíhali zranění i zdraví, ale vyděšení.Mě samotnému bylo do breku.Po dlouhé době mi došlo, jaká jsem vlastně bestie.A ještě hůř mi bylo, když jsem si všiml, co to udělalo s Bexem.

Sakra, on snad brečí...

Bylo mi hrozně.Viděl jsem to utrpení, ten zmatek a ačkoli jsem v nic takového nevěřil, poznal jsem v tom peklo.Bexu se sesul k zemi a schoulil se, potom k němu přišel ten Jedi, kvůli kterému jsme tohle rozpoutali a Bexu vykřikl:

Já je nezabil!

Jedi se k němu skrčil.Myslel jsem, že ho zatkne.Zatím jsem vyčkával.Mé válečnické pudy se mi vrátily, nicméně jsem byl stále na pokraji zhroucení.Nyní však šlo o mého parťáka, což bylo důležitější než svědomí i mé pudy dohromady.Šrotilo to ve mě a snažil jsem se něco vymyslet, pokud se z toho nevykroutí, budu muset zabít pro mě nedotknutelného.

To si neodpustím.V životě!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Najednou ke mě přikráčel ten Jedi a snažil se mě zatknout. Přišel blíž a řekl Když se vzdáš jenom tě zatknu a může to být bez boje nebo bylo toho vraždění málo ?? Podíval jsem se mu na dlouhé dvě sekundy do očí. Byly to jedny z nejdelších a nejzvláštnějších sekund coo jsem zažil. Ale potom jsem prostě vypnul a řekl jsem sám od sebe...

Imbecile! Támhle ti - ukázal jsem na zubožené chudáky a na děti a lidi v bezvědomí, většina měla nejspíš vnitřní krvácení a nervové otřesy - potřebují tvoji pomoc a jestli ji do 40ti sekund nedostanou, mohou zemřít. Vstal jsem a zamračil jsem se ještě víc. Nechci jich mít na triku ještě víc. Potmo jsem se podíval opět na Jediho. Blonďák s modrýma očima... nebýt citlivý na Sílu složím ho ve zlomku sekundy.Snad Casus nezaútočí teď.

Teď tě potřebují támhle. Narovnal jsem se , sklonil oči a otočil se. Beztak jsem nic neudělal, jsem jen cestující z uprchlické třídy... řekl jsem s mírným úsměvem přes rameno a udělal první krok. Odcházel jsem.

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Když jsem promluvil na neznámého řekl mi Imbecile! Támhle ti a prstem ukázal na zubožené chudáky
Potřebují tvoji pomoc a jestli ji do 40ti sekund nedostanou, mohou zemřít.
Musim si to promyslet bud nechám jít tohohle nebo půjdu pomoct těm obětem udělám kompromis.
Tak víš co něco mi na tobě nesedí, půjdeš se mnou a pomůžež mi at se ti to líbí nebo ne a dělej ty lidi opravdu potřebují pomoct.
Šel jsem k němu a čekal jsem jestli neudělá nějakou levárnu přitom jsem se trochu porozhlídl.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Kdybych byl nájemný lovec, terorista, nebo bůvíkdo- kolik zadních vrátek bych si nechal? přistoupil jsem k němu ještě blíž. Skoro jsem na něj dýchal. Kolik mám kompliců a kolik výbušnin? A kolik lidí co mě vytáhnou z basy? Podíval se kolem. Neuvidíš je. Nemusíš se ani ohlížet. Potom jsem se otočil a křiknul. Mají jen 30 vteřin a umírají. Budeš mít více příležitostí mě chytit.

Otkráčel jsem pryč z haly. Však my se ještě potkáme... asi mě nepoznal jako "člověka z coruscantu". A i kdyby co na tom sejde. Stejně z něj mám zvláštní strach. Budu ho muset nějak zaměstnat.

Potom jsem jednoduše šel dál a nahmatal jsem si svůj středně těžký blaster. Byl vážně těžší než bych si přál. Musel jsem si pořídit nějakej černej lesklej... s červenými symboly. To se mi bude akorát hodit k vohozu.

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Kdybych byl nájemný lovec, terorista, nebo bůvíkdo- kolik zadních vrátek bych si nechal?
Řekl mi do očí neznámý.
Hned co to dořekl klidnými kroky přišel ke mě, byl odemě snad 10 cm cítil jsem jeho ,,smrdutý'' dech a poznal, že jedl v kantíně na lodi ten smrad vždy poznám.
A dodal.
Kolik mám kompliců a kolik výbušnin? A kolik lidí co mě vytáhnou z basy?
Koukl se kolem Neuvidíš je. Nemusíš se ani ohlížet.
Potom se otáčel
Ha ted mám šanci, dám mu CHIP a pohlídám si ho.
A jak se otočil, nenápadně jsem mu dal na jeho šaty chip
A když byl otočený ke mě zády křikl
Mají jen 30 vteřin a umírají. Budeš mít více příležitostí mě chytit.
Přitom jsem si zvědomil, že má pravdu umím lečit a můžu pomoct
Odkráčel pryč a ještě jsem zařval Ještě se uvidíme
Otočil jsem se a rychle pomáhal lidem........

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců


Lukin & bogdan.g

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


V chaosu a zkáze, která zasáhla mnoho lidských životů, se odehrála zajímavá epizoda. Muž, kterého by každý, kdyby měl dost znalostí, označili jako sprostého vraha, krvelašnou bestii a necitlivého masochistu, se ocitl mimo realitu. Zachoval se naprosto iracionálně a místo, aby v tichosti se svým přítelem zmizel od místa těch ukrutných jatek, tak se jako blázen vrhl k zemi a nechal přítomného rytíře Jedi, aby ho dohnal a identifikoval. Jedi byl tak posedlý tím, dostat vraha a námezního lovce, že zapomněl na oběti, které potřebovaly jeho pomoc, ale to zabiják nezapomněl. Kde kdoby měl teď dilema v tom poznat, kdo byl teď tím necitlivým. Lovec se brzy otřepal a po výsměšné komunikaci s rytířem Jedi se vydal pryč z haly, která byla poskrvrněna krví, věděl, že ho Jedi nebude sledovat, ale mohl si být jist, že ho nenajde někdy později?

Jeho přítel vše z povzdálí sledoval a jen se nechápavě chytal za hlavu. jatka na něj taky silně zapůsobily, i přes to, že sám bez mrknutí oka klidně odstřelí celý pluk, ale tady neumírali vojáci, umírali tu neozbrojení, nevinní lidé, což by zřejmě zasáhlo většinu lidí. Jedi po chvíli nechal jít Bexa, který se vydal pryč od místa masakru a druhý lovec měl teď tedy taky volnou cestu z tohoto poznamenaného místa.




___________________________
___________________________




Team lovců č.2


Dacan Melek

vesmír

Sám a uvězněný v hlubokém vesmíru celkem daleko od jakékoli planety, za pomoci pouze podsvětelných motorů, ses teď mohl vztekat, jak jsi chtěl. Nikdo, kdo by tě zastavil, tu nebyl. Po chvíli ses však uklidnil a rozhodl, že by ses měl na hypermotor podívat, což jsi již brzo celkem zkušeně provozoval. Měl jsi ho právě celý rozvrtaný a hledal jsi příčinu poruchy, když se ti rozblikaly varovná světýlka, která mohla značit jenom to, že je v blízkosti nějaké loď, která s tebou hodllá navázat komunikaci, protože pro dálkovou komunikaci jsi měl zvolenou jinou signalizaci. Ze strojovny jsi však neměl nárok zjistit, o jakou loď jde.




ROFL

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


Přistoupil jsi k Loraně a nabídl ji pomoc, která ji však ihned odmítla. Po tvém příchodu rychle zmizel i muž, který s ní komunikoval, protože se tě dost možná aspoň tak trochu lekl. Teď už bylo jen na tobě, co dál, protože žena vypadala, že se brzy někam vypaří, i když na ni bylo poznat, že nemá zrovna nejlepší náladu.




___________________________
___________________________




Team "přátel" Lorany

Garth Devilman & Meris


Alderaan - Poloprázdný hangár


Společně jste se prohrabovali mezi droidy, až jste se zastavili nad jedním, který vypadal naprosto dobře a jistě i funkčně, jen byl deaktivován. Garth se možná trochu zbytečně zeptal svého kolegy, zda ho nevzít sebou, ta otázka však byla jistě jen zdvořilostní, protože sám už se dávno rozhodl, že si chce vzít tuhle pěknou acelkem nebezpečnou hračku. V tu chvíli vás však oba překvapil velký výbuch, který vyrazil vrata do hangáru a když jste se otočili, již jste viděli několik letítích předmětů směrem dovnitř hangáru. Místo, kde předtím stály vrata teď bylo zahaleno v kouři a nebylo vidět, co se tam děje. Všichni mechanici v místnosti byli asi stejně překvapení jako vy a vyděšeně křičeli. Někteří z nich šahali po zbraních, jiní se schovávali. Vy jste byli od lodi vzdáleni asi 30 metrů.




___________________________
___________________________





Team Jedi


Mathew

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


V chaosu a zkáze, která zasáhla mnoho lidských životů, se odehrála zajímavá epizoda. Muž, kterého by každý, kdyby měl dost znalostí, označili jako sprostého vraha, krvelašnou bestii a necitlivého masochistu, se ocitl mimo realitu. Zachoval se naprosto iracionálně a místo, aby v tichosti se svým přítelem zmizel od místa těch ukrutných jatek, tak se jako blázen vrhl k zemi a nechal přítomného rytíře Jedi, aby ho dohnal a identifikoval. Jedi byl tak posedlý tím, dostat vraha a námezního lovce, že zapomněl na oběti, které potřebovaly jeho pomoc, ale to zabiják nezapomněl. Kde kdoby měl teď dilema v tom poznat, kdo byl teď tím necitlivým. Lovec se brzy otřepal a po výsměšné komunikaci s rytířem Jedi se vydal pryč z haly, která byla poskrvrněna krví. Jedi se naopak vydal pomáhat a zachraňovat přeživší. Již také přibíhalo mnoho strážců pořádku v přístavu, kteří však neměli ani páru o tom, kdo toto měl na svědomí. Stejně tak se v hale začali objevovat zdravotníci s droidy, kteří se sanžili všem obětem pomoci a také "uklízeči" droidi, kteří se snažili zlikvidovat pozůstatky těch, kteří neměli dost štěstí na to, aby přežili. Jedi léčil co mohl, ale lidské osudy na něj působily více, než sám myslel a brzy byl nejradši zmizel pryč z tohohto místa. Daleko. Kdo ví, kam se vypravili lovci, které sledoval, každopádně na datapadu se jistě objeví sledovačka, kterou připevnil lovci na záda. Avšak teď tu musel být pro bytosti, které skučely a naříkaly a také umíraly.





___________________________
___________________________





V.I.P.

Alderaan - centrum mezigalaktické dopravy[/b]


Otravný bávalý spolužák Jinx se nejspíš lekl muže, který ti přispěchal na pomoc a tak se radší rychle rozloučil a zmizel někde v chumlu lidí. Muž, který se k tobě přiblížil a snažil se ti vetřít do přízně vypadal sám o sobě docela nebezpečně a jistě to nebyl turista. I jeho jsi odbyla a teď jsi mohla vyrazit kam jsi chtěla, i když kdo ví, jestli ten "gentleman" nebude náhodou chtít pokračovat ve svých dobrých návrzích.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

vesmír

Pravě když jsem se vrtal v hypermotoru a zasekl se mi hydroklíč, se rozsvítily varovná světla říkající, že se se mnou pokouší navázat kontakt nějaka loď.
Kdo kromě mě by zastavil v takové vesmírné pustině? Vypada to nebezpečně, a nejhorší je na tom to, že funguje jenom vrchni vež a štíty běží jen na 50%.
Přestanu zápasit z hypermotorem o zasekly hydroklíč a odejdu do kokpitu.
Prohlédnu si loď a stisknu tlačítko, jenž mě spojí z tou lodí.
Tady Gann Dallen. napitán nákladní lodi Rodia. Vezu několik barelů z Juma džusi na Onderon, ale moje loď je poškozena. Prosím žádám vás o identifikaci a o pomoc,
Řeknu opatrně a čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Stoupl jsem si do druhé haly od místnosti, kde to bouchlo. Potom jsem si všiml, že je tam i Casus. Jó, já vím. Bexu, jseš měkota... bla bla bla. Potom jsem se rozhlédl a pomyslel si, že... Kde bude ta půvabná únoskyně, tam bude náš cíl. je to taková žena... potom jsem si Casusovi popsal.

Budeme se muset dostat do kamerového systému, abychom ji našli... ty, Casi - když jsem odcházel tak za mnou ten edi udělal nějakej hloupej pohyb. Do mozku se mi nevloupal, se mnou nic neudělal... myslim že po mě hodil nějakej identifikátor nebo něco. potom jsem si sundal svoji krásnou koženou černou bundu s červeným vzorem z ševů. Prohledal jsem ji a našel takové čipové něco, co prokazatelně bylo funknční a bylo to příslušenství Datapadu. Sledovací zařízení. Ukzal jsem čip Casovi. Vím přesně co s takovouhle blbůstkou udělat... ale zatím si ji nechám....

Tak do kamerového systému. Ty se tam budeš muset infiltrovat tentokrát, protože mě ten Jedi viděl. Potom jsem si upravil věci a podal Casusovi kovovou frčku. Třeba se mu bude hodit, i když vůbec nevím co to frčka je. Sledovačku jsem si schoval do kapsy.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců č.2


Dacan Melek

vesmír


Celkem rychle ses dostal do kokpitu, odkud si již viděl celkem impozantně působící loď, kterou jsi však nepoznával. na první pohled bylo vidět, že má několik hangárů a jistě i mocnou palebnou sílu. Avšak na první pohled jsi neviděl identifikaci žádné společnosti ani armády. Co bylo ale na první pohled vidět byl to, že loď jistě nebyla původně konstruovaná jako úplně bojová, spíše by se dalo říct, že před tebou byla taková polobchodní polobitevní loď, na které se jistě vyblblo dost a dost mechaniků a "inovátorů".

Potom, co ses identifikoval, ozval se z tvého komunikační systému neutrální hlas mladého muže (vizuální kontakt jsi nenavázal).

Tady první důstojník Bitte DoH´lav obchodní lodi Slavekiller mířící na republikovou důlní planetu Kessel s mezipřístáním na Dantooinu. Pokud máte problémy, můžeme vás i s vaší lodí vzít na Dantooine.

V jeho hlase nebyl ani kousek jakéhokoli vzrušení či citu, mluvil skoro jako droid, i když droid to jistě být nemohl. Neměl jsi z toho nijak zvlášť dobrý pocit. Každopádně jak to tak vypadalo, tak tvůj hyperprostor jsi nebyl schopný opravit bez nových součástek.

Také ti v hlavě vyvstala myšlenka, proč vlastně takto velká loď vystoupila z hyperprostoru právě u tebe a právě tady, když všechyn planety jsou odsud příliš daleko na to, aby zde někdo z hyperprostoru vystupoval a ztrácel tak zbytečně čas.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

vesmír

Posadím se na židly a pohladím se po bradě.
Zvláštní... obchodní loď, letící na kessel, se zastavý pravě tady aby mě vyzvedla...
Hmmm proč jste se zastavyly v téhle vesmírné pustině? Vždyť je tu plno jiných a kradších cest na dantooine.. To mě přivádí k další otazce, odkud letíte? Promiňte, možná že jsem vlezlý, ale jen nechci padnout do pasti nějakým pirátům.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“