Akce Selfmoderation, Part I. - delta john vs. checkman

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dobrá vemu je s sebou.
A za chvíli jdemeuž chodbami a střílíme droidi až uvidíme velké dveře.Jo to bude vono...Řeknu pyromanovi at tam da par nalozi a on to udělá...
Schovám se za roh a počkám až to bouchne.Hehe tohle by mělo těm strážnejm stačit.
Pak jen slyším výbuch a vletíme s jednotkou do hangáru.Tam postřílíme vše co se hýbe a pak jeden nešikovný droid vypálí z raketometu raketu a bouchne strop nad dveřmi exploduje a trosky spadnou na dveře a ty jsou zabarikádované.A sakra s tímhle jsem nepočítal.V hangáru jsou nějaké stroje a tak si vlezu do jednoho tanku a zapnu ho.V tu chvíli přiběhnou další droidi...
Párty začíná hehe.A vystřelím na ně .Ti droidi jsou dole a zapnu komlink:Delto máme hangar obsazený tak můžete přijít sme v tankách.Pak přepnu kanál na velitele jiných legii:Veliteli nestřílejte na droidské tanky sme v nich my tak nestrílejte na tanky.Rozuměl jste?Az komlinku se ozve něco jako na souhlas.delto jestli se nemuzete dostat na velitelstvi my vam pomuzeme mame tanky takze kdybyste potrebovali to velitelstvi znicit tak reknete.A zamířím na dveře od hangaru...

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Chodby někde pod pevností

Rána, která se ozvala byla ohlušující. Naštěstí pro všechny přítomné, kloni měli své helmy a Jedi zase své techniky, aby jej to nepoznamenalo. Co však již bylo mnohem horší, byly výbuchem způsobené otřesy. Znenadání začlo odpadat několik větších balvanů zavalujíc klony, dva byly zcela zasypání. Zde byla volba zcela jasná, museli se dostat k pancéřovým dveřím, netušíc, co tam na ně čeká...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Chodby někde v pevnosti

Pancéřové dveře se zdají být neprůlomné.
Checkmane, už jsme použili všechno, co máme. potřebujeme tě! zakřičím do komlinku, abych překřičel rachot výstřelů.
Sakra! Přichází další dávka droideků. řeknu ještě, a pak vyházím všechny granáty, co mi zbyly.
Hodil by se nám jedi...
Mám už jenom dva vojáky, a tak jim řeknu ať ustupují. Zabočím do chodby, a pak zahlédnu dveře - zřejmě nezamčené! Vlezu do malé místnosti.
Zablokujte dveře! přikážu vojákům. Checkmane pospěš si..

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

HEHE to by těm dveřím mělo stačit...
Cože delto jo hned jsem tam...pošlete nám informace kde jste.
A delta je pošle.Dobrá chlapi jdeme najít bratryA vystřelím na určené místo pak vystoupím z tanku a jednotka tedy zbytek jednotky udělá totéž.
Vejdu do díry a zničím droidy kteří ten výbuch přežily pak vidím dveře které se zamkli mezitím přišli superbatledroidi.Rychle delto jestli jsi za těmi dveřmi pust nás to jsme my a nemáme take dobrou pozici.A odstřelím droida...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Místnost někde v pevnosti

Uslyším checkmana a otevřu dveře. Dovnitř se ale začínají dostávat i droidi. Sakra...
Začneme do nich střílet vším co máme, a zatlačíme je pryč. Tak, checkmane, teď potřebujeme co nejvíc vojáků. Musíme se to tady pokusit zajistit, a potom zkusíme hezky kousek po kousku obsadit tuhle pevnost celou. Droidy jsme sice někam zatlačili, ale určitě se vrátí s posilami. S trochou štěstí, velkého štěstí, bude stačit jeden drtivý útok na ty droidy, nebo spíš to co z nich zbylo. pousměju se.
Zapnu komlink a sdělím velitelům své smělé plány.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Místnost někde v pevnosti
Dobrá...Schovám se za roh a přebiju prázdný zásobník DC-17.delto!!Dochází nám munice a mám už jen snipera a vojáka s bazukou...Poté se ozvala další rána a droidi vnikli dovnitř za náma ale ještě předtím...Pokleknu a zamířím na dveře...Vydržte bratři zemřeme za republiku-za vlast.Dveře vybuchnou a droidi nas zaplavý střelami.My se ani skoro nemůžeme bránit kolik je tam droidu.Za chvíli nas obklíčí superbatledroidi.Ani hnout.A my se vzdáme.Náhle vybouchne zed a dírou sem vnikne čtyřčlené komando-delta squad.Delta squad bez obtíží postřílí všechny droidi a my si vezmeme zbraně a přebijeme...
Pak jdu za deltou38...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Místnost někde v pevnosti
Kde se tady berete? byla moje první otázka. Delta38 jenom pokynul abychom šli za ním.
Cestou jsme postříleli pár droidů, což pro Delta squad byla hračka.
Delta38 konečně promluvil. Teď bude nejlepší obsadit to tady co nejrychleji. Už jsou na cestě vaše posily?
Ano. odpověděl jsem.
Tak dobře, jdeme napřed. Tudy, ukázal do druhé části pevnosti. A my jsme se vydali z ním.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Místnost někde v pevnosti
Jdeme chodbami a nakonec se dostaneme až k velitelství...
To obsadíme bez úhony a do komlinku nahlasime že je velitelství dobyto.Pak za dveřmi uslyšíme kovové skřípění...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Místnost někde v pevnosti
Dveře se rozletí a začne na nás střílet spousta droidů. Začneme se krýt.
Zapnu komlink: Potřebujeme všechny posily, narazili jsme zřejmě na poslední odpor!
A pokračuju v palbě.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Velitelská místnost
Droidů je zde plno a my je nstíháme střílet...
Ano všechny posily co máte sme ve velitelský místnosti na severu budovy.
Byly tam normální droidi typu B-1 ale superbatledroidi nas nepřetržitě ostřelovaly a dvě droideky tam doskřípěly a jednu sme trefili kdyz se kutálela a zničilli sme ju tu druhou sme zranili a najednou se zničí zed a za ní je propast a LAAT/i aby nás vyzvedla a z ní vyletí pár zelených laserů a zničí droideku a my nastoupíme...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

LAAT/i
Vzlétli jsme, a vypadalo to, že tady už to za nás dokončí těžká technika.
Tak to by bylo... řenu, ale v tom nás zasáhne palba droidů. Sakra..
LAAT/i se zřítí kousek od pevnosti. Vyškrábu se z trosek a řeknu do komlinku: Můžete nást odvést? Bohužel se ozve Ne! Pokuste se dostat do přístupnějšího terénu.
Rozumím., vypnu komlink Musíme sebou hodit. Snad se dostaneme k nejbližšímu transportu. Ti droidi nás tady budou každou chvíli hledat.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Lesy
Ubráníme se!!Kolik jich bude??...
Cože celá divizé moc nás to nepřežilo jen já delta john pár vojáků a delta squad...

zakřičím do komlinku a vydám se cestou na jih protože pevnost je na severu aby nás vyzvedli...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Lesy
Běžíme lesem, ale za námi se objeví droidi a začnou střílet, tak palbu opětujeme, a běžíme dál. Už nemám žádné náboje!
Konečně se ozve z komlinku: Zhruba bůl kilometru na jih od vás je vhodné místo. Pokuste se tam dostat.
Rozběhneme se správným směrem, ale usliším, jak už se za námi kutálejí droideky. Zahodím poslední tříštivý granát, který mám a pospíchám v před.
Kousek před námi je sráz, vedle kterého už se vznáší LAAT/i. Všichni se rozběhnou a připraví se k osudovému skoku.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Lesy - u LAAT/i
Všichni se připravíme na skok a skočíme...
Jeden klon to koupí a spadne dolů do propastí.Néééééééééé Alpha 83jko.Mě postřelí do nohy a v LAAT/i vidím jak lasery ničí droideky a droidy...
Jeden klon co s námi nebyl mi začal ošetřovat nohu.Rychle leťte do velína.
A z kabiny se ozve:Ano pane.
Letíme do velína...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

LAAT/i
Letíme a skoro všichni se bavíme tím, že zbylé droidy kropíme střelami.
Na poslední skupinku droidů vystřelí pilot LAAT/i rakety. Pak se ozve Přistáváme!
Přistaneme ve velínu, vystoupíme a zeptám se checkmana. Zvládneš to dokulhat k velitelům, nebo tam mám jít sám?

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“