Akce Selfmoderation, Part I. - delta john vs. checkman

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Kapitan.Solo

Akce Selfmoderation, Part I. - delta john vs. checkman

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Part I.

Zrovna mrholilo, když se kloni shromáždili na různých výstupních pozicích, což bude s trochou naděje poslední bitva této poslední války. Za chvíli byly vydány rozkazy a jednotlivé jednotky vyrazily, aby zaujaly své místo v útočné linii. Mrholení se rozšířilo v bouři, doprovázenou silným větrem a oblohou tak černou, že ve městě a přilehlém okolí změnila soumrak v noc.
//Fools bargain//

Cílem celé mise pro delta johna a checkmana je obsadit pevnost, která se nachází 20 mil odsud. K dispozici je standartní výbava clonetroopera.
Do bitvy byly nasazeny dvě stovky klonových vojáků včetně tří dalších jediů. Většina z nich byla venku v lesích a na pláních na druhé straně pevnosti, připravení na přímý útok s masivní leteckou a pozemní podporou separatistů. Stará republika vynaložila spoustu úsilí, aby se zbavila tyranů, kteří tento svět a jeho obyvatele utlačovali. Jedné z čet této legie velí delta john a druhé checkman.

Jeho protivníkem je armáda droidů, čítá dvě desítky droidů - ostřelovačů, 4 čety droidů s raketomety a armádu droidů kteří narozdíl od stormtrooperů mají dokonale zmapovaný téren a několik nástrah. .
Naposledy upravil(a) Kapitan.Solo dne 13.4.2008 17:54:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Dočasné shromaždiště klonů, 20 mil od hradu

Přímý útok není dobrý nápad, řekl jsem si pro sebe, a mezitím připravoval a upravoval svou výzbroj.
Když jsem byl hotov, pokynul jsem pěti vojákům, aby šli se mnou na průzkum blízkého okolí.
Vy ostatní se pokuste nepozorovaně přiblížit co nejblíže, a čekejte, než vám dám příkaz k útoku. Až podá hlavní generál rozkaz o útoku celé armády, spojte ho prosím se mnou, nebo se ho pokuste zdržet, jasné?
Pak se se svými pěti vojáky vydám k nejbližší civilizované oblasti.

Zapnu komlink, a pokusím se spojit s checkmanem, a zeptat se ho, co ma v umyslu.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Dočasné shromaždiště klonů, 20 mil od hradu
hahaha konecne to tem plechacum nandame pousmeji se pod maskou a prijmu hovor na komlinku...ano delta johne co mam v umyslu??Hahaha přece tu pevnost dobít...ne tak měli bysme tu pevnost obklíčit a zautočit jediové by se tam meli s jednotkou dostat a otevrit nam brany a co mas v umyslu ty??A pokynu rukou pěti klonum aby zajistili misto u spadeneho stromu.Snad to dnes vyjde.Jdu za těmi klony a pripravým si pistol pro necekany boj ale to by se nemelo stat ted zrovna.Pak zajistim velky strom a jeden klon zakopne o provaz a vybouchne vedle nej granat.Pozor sou zde pasti.A opatrně běžím za tím klonem a když k nemu dobehnu zjistim ze ma strepy na hrudi.Pravdepodobne ma protrzeny plice.Doktora je zranenej.Zapnu komlink a spojim se s delta johnem.Dejte si pozor sou zde pasti...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

19,8 mil od pevnosti

Snažím se dávat pozor na pasti a postupovat vpřed. Pro jistotu pořádně zastrčím zásobník do své DC-17m a odpovím přes vysílačku. Já myslím, že kdybychom je obklíčili, ti jejich odstřelovači nás mají v malíku, nebo nás jen zbombardují. V téhle pevnosti by mohla být nějaká úniková cesta, možná bychom se k ní museli trošku prostřílet, což by ale moc nenápadné nebylo, takže by musela následovat rychlá akce. Tohle je poměrně stará stavba, takže by zde mohly vést nechráněné podzemní chodby. Máte nějaké výbušniny?
Vezmu si dalekohled ze své výbavy, a co nejvíce si přiblížím pevnost. Nebo co takhle odstřelit pár odstřelovačů? Na tohle mám vedle sebe dokonce jednoho ostřelovacího vojáka.
A vydám rozkaz. Vojáku, pokuste se odstřelit pár těch plecháčů ano?
A opět řeknu do komlinku. Tak co si myslíš o tom mém plánu, jak se dostat dovnitř?

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

19,6 mil od pevnosti
jojo to by mohlo vyjít ale nechráněnými chodbami by museli jít radši napřed jediove protoze by mohli vycitit kdyby se to nahodou zbouralo aby sme mohli rychle utect a jinak by ten tvuj plan mohl vyjit ja zde mam po ruce jednoho vojaka s raketometem s demolici tedy s vybüsninama,snipera a dva normalni klony...ale davejte si pozor na ty pasti mam zde ranenyho vojaka a mozna umre tak pozor...vypnu komlink a uz konecne dobehl medik a zacina ho osetrovat...přežije to???vojak na me jen podiva.Asi ne ma protrzeny plice neprezije dyl nez hodinu...zapnu komlink a spojim se s deltou johnem.Ten zranenej neprezije dyl nez hodinu tak muzem spechat aby si stihl neco znicit...vemu si dalekohled a podivam se kolem pevnosti a neco uvidim.hele delto nasel se¨m neco co vipada jako pruchod pod pevnosti a strezi ho dva droidi...to by nemel byt pro nase vibronoze problem a mame rusicku ale tu pouzijeme az opravdu zautocime...vypnu komlink a premyslim na planu...


------------------------------------------------------------------------------------

ehm...nemyslim si ze by ten odstrelovac zastrelil na 20mil daleko to by tam ani nedostrelil

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

15 mil od pevnosti
Moje odstřelovací puška má dostřel pouze 2 kilometry na nejvyšší výkon, pane. sdělil mi voják.
Dobře, řeknu, postupju vpřed a zapnu vysílačku. Dobý nápad, checkmane. Ten plán by mohl vyjít. Musíme se pokusit nepozorovaně přiblížit k tomu průchodu. a stále se kryju za stromy, a dívám se po pastech.
Jdeijové by byli užiteční, myslíš, že nějaké seženeš? A ti dva droidi by pro naše snipery neměli být problém.

------------------------------------------------------------------------------
Dotaz na moderátora/admina: můžeme si tady v self-moderation akci sami dle představivosti vymýšlet prostředí a osoby v něm?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

19,6 mil od pevnosti

...se blížil mladý Jorr Hattar, měl na sobě hnědé roucho a u pasu mu visel meč. Světelný meč. Věděl, že akce začne co nevidět, byla téměř tma, svými smysli vnímal kolem sebe pohyb, byli to kloni, jejich myšlenky byly plně soustředěny pro tuto akci, byli připraveni zemřít. To on také. Snad jen chvíli ténkým vláskem své myšlenky zavadil o obavu zemřít, kterou ale rychle potlačil. On byl Jedi, jeho život patřil boji proti zlu. Snažil se dostat k veliteli checkmanovi.


_____________________________________________________________________________

Hoši, zatím fajn, tady už nejsem PJ, takže nebudu hodnotit, že postupujete několik mil za krátký příspěvek, aniž byste nějak blíže specifikovali nějaká vozidla či obětavou touhu klonového velitele zachránit svého vojáka - klona... Co se týče odpovědi na dotaz, ano, můžete si v rámci logických mezí i upravit prostředí či dokonce osobu. Samozřejmě nechci, aby tam vystupoval mistr Yoda, který to vše zachrání...

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Viděl jsem jedie který se ke mě blížil zapnul jsem komlink...delto johne zkus se nepozorovaně dostat za jejich záda a sejmi toho napravo ale vibronožem sniperky by mohli slyšet vem si vibronozem toho napravo ja toho nalevo konec...Ke mě zatím přišel jedi.Co máte v umyslu.optal se.Pane,mi se dostaneme k támhlete chodbe a o ty droidi se postarame vibrocepelemi a pak se dostaneme dovnitr a tam byste mel jit nejdriv vy abyste vycitil nejakou nesrovnalost ve skale a mohli bysme rychle utect...Jedi na mě kývne a já jdu těm droidům do zad uvidim deltu johna jak jde se dvema klony do zad se mnou.davam si pozor na pasti.
Za droidama si vytahnu vibronuz prijdu k droidovi a znicim ho.delta john udela to same...pak jdeme jeskyni opatrne za jediem ale za rohem uvidime droidy.Všichni se kryjte.řeknu potichu a skrčím se za balvan a zamirim DC-17m...hahaha pojdte plechaci...řeknu a stisknu spoust...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Chodby někde pod pevností
Přidám se k checkmanovi a vypustím svou dávku výstřelů. Když zbydou poslední dva droidi, vytáhnu své dvě pistole DC-15s, udělám mezi těmi droidy kotoul, a tak se jim dostanu do zad - a každou pistolí vypálím na jednu hlavu.
Tak to by bylo, řeknu. Ale nebylo to zrovna nenápadné, kdo ví, jestli to ti ostatní plecháči neslyšeli. Měli bychom si pospíšit. a vyám se cestou, kterou mi ukázal ten Jedi.
Přeskočím pár ruin, a dojdu k místu, kde je cesta zaterasená. Práce pro výbušniny. Tak, checkmane, tohle je práce pro tvého vojáka s výbušninami, jenom aby nám to nespadlo na hlavu. a nechám klona, aby odvedl svou práci.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Vojáku dejte sem tu výbušninu a nastavte ji.A klon:Ano pane.Dá tam výbušninu a nastaví ji...
Hned jak to bouchne tak se nám to začne padat na hlavu...Jedi to podrží silou abysme mohli projít pak také projde...
Tak zpátky se nedostanem musíme to projít.Zapnu komlink a spojím se s velitelem 4.legie.Ano.Ozve se z komlinku.Budte připraveni otevřem vam branu.
Pak jdu dále a uslyším známý zvuk...droideky.
A sakra všichni se kryjte.Schovám se za balvan...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Chodby někde pod pevností
A sakra, tohle nezvládnem.
Kryju se, a snažím se ustoupit postranní chodbou, a postřílet přitom co nejvíce droidů. Pak ještě hodím dva tříštivé granáty a jeden elektrický, což by je mělo zdržet. jeden tříštivý granát shodí strop, a vytvoří neprůchodnou bariéru, takže jsme všichni "v bezpečí".
Checkmane asi o nás vědí, nemyslíš si, že je čas spustit hlavní útok celé armády?
a odhodím svou DC-17m úplně bez nábojů. To mi scházelo.
Navíc mám dva raněné vojáky!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Chodby někde pod pevností
Kryju se.delto!schovej raněný.Zapnu komlink:Ano?ozve se.Zautocte s celou armadou mame tady potize a raněný a jen mozna se odsud dostaneme.otocim se k delte:Mam plan dame se demolici a schovame se a hned jak to vybouchne tak tam hodime granaty a nebo zkusime najit dalsi cestu co ty na to delto...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Chodby někde pod pevností
Tak to je špatné, zapněte si noční vidění v helmách, když to tu odpálíme, spadne nám na hlavu pár gigatun, a žádný Jedi to neudrží.
A tak řeknu do komlinku Dostanete se k nám? Odpověď zazní ve špatné kvalitě Asi ne. Nemůžeme zjistit lokaci vašeho signálu.
Hele támhle je něco, podívám se na skulinu ve skále zkusím se protáhnout, ale je moc úzká. Musíme sem položit velmi malé množství výbušnin. Zkusíme si prorazit cestu přímo k nim...

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Chodby někde pod pevností
Možná že by tu díru abysme se tam vešli mohl udělat jedi tedy jediho meč co myslíte.Všichni jen přikývnou a jedi se dá do práce až udělá otvor tak tam vlezem všici...Za chvíli už jdeme chodbou do schodů já přebiju prázdný zásobník ktereho jsem si vsiml az ted.Asi sme za zdí...bezva.Jedi udělá otvor a dva droidy kteří sou za zdí a kteří nas nečekali.Najednou se otřásla země...armáda zautocila.delto rozdělíme se my jdeme do hangaru a vy jdete do velitelství a obsadte ho nemame moc času za chvili to zde bude rozbombardovane az obsadite velitelstvi tak jdete za nami do hangaru ale ohlaste se nerad bych strilel bratry a pak odsud vypadneme...A jdu do hangaru...

Uživatelský avatar
delta john
Učedník
Učedník
Příspěvky: 56
Registrován: 25.3.2008 21:33:20

Příspěvek od delta john »

Chodby v pevnosti
Dobře, řeknu, ale vem si moje dva zraněné vojáky, ti by na to velitelství nestačili. A vydám se vpřed.
Cestou postřílím pár droidů a za chvíli už vidím pancéřové dveře.
Položím na ně jedinou výbušninu co mám, schovám se za roh a stisknu tlačítko.
Ohňostroj začíná..

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“