MYMPM - Výcviková loď

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu, Jídelna:
Jako první přistoupí k podávacímu pultu Dll a Christian a u nich se procedura výběru jídla a přemístění ke stolu odehraje bez větších potíží a především v klidu. Něco jiného už je ale v případě ostatních - protože Corm a Elinor se dostali do diskuze hned u prvního výdeje jídel a za nimi se začala tvořit fronta. Toho se rozhodl využít Shetr, aby se díky své výšce prosmýkl prakticky pod nima a mohl se tak dostat k ochutnání zdejšího jídla. Jenže Shetra si při jeho postupu frontou nevšiml překračující Strich a nevědomky mu nastavil nohu. Z malého ewoka se stala kuželková koule, která srazila Corma s Elinor, jež se konečně uvalili postoupit kupředu a svalil je k zemi. To by nebylo to nejhorší - tácy s jídlem vyletěli do vzduchu - sálat se rozletěl do všech stran, především ale do ostatních dětí, jejichž oblečení by si stěžovalo, pokud by mohlo. Nejhůře však dopadla Elinor protože jí přímo na hlavě přístál Cormův plátek z nerfa včetně okrasy z několika nudlí. Když se všechny děti vzpamatovali a padlo i několik vzájemných nadávek, tak se za nimi vynořil zachmuřený mistr Jakall Linx.
Co tu vyvádíte ? To vás v Chrámu ani nenaučili, jak se bere jídlo u výdejny ? Odneste to rozházené nádobí a vemte si nové talíře - vy čtyři to tu uklídíte a nechci slyšet žádné omlouvání.
pronese ostřejším tónem Jakall a prstem označí Elinor, Corma, Shetra a Striche. Potom si pomocí Síly přivolá vlastní tác s jídlem, čímž se rychle a elegantně vyhne zmatku younglingů a přemístí se ke stolů ostatních Jediů, ale sedne si trochu bokem a hned se pustí do jídla. Očividně tedy nemá nejvhodnější náladu a nechce to s nikým dalším sdílet.
--------------------
Pořadí je libovolné, MU se v tomto kole ještě nevyskytuje(naposledy) a žádný youngling by neměl opustit jídelnu - respektive by vás zastavil mistr Haiku s tím, že vám ještě něco sdělí a je potřeba počkat na ostatní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Vlna Fyodosu, Jídelna:

...takže se nemusíme bát toho, že by to jídlo bylo otrávený, protože- Vysvětloval jsem zrovna Elonor moji úvahu o nezávadnosti jídla, neboť sithové jsou příliš hloupí a škaredí a taky jdou na věci příliš z příma na to, aby nás otrávili, když v tom do mě vrazila nějaká chlupatá koule. Oprava - nebyla to chlupatá koule ale můj chlupatý plyšák a spolubydlící jak-se-jen-k-sithu-jmenoval. Následoval pád na zadek a sprška obsahu našich táců. Výsledek: Totalní zajídlování mě, Elinor, plyšáka (ať už se jmenuje jakkoliv) a maroda.
To se teda povedlo. Okomentoval jsem situaci a sundal Elinor z hlavy můj nerfí plátek, mé druhé nejoblíbenější jídlo (hned po karkanových ribenách s kořením tronto, jež byli ale v chrámu k mání asi stejně často, jako mě chválit strejda). Při pohledu na něj mě něco napadne. Kdo je pro jídlovou bitvu?!!
Dřív než ale mohl kdokoliv něco hodit, přišel Mistr Zamaskovaný Sithský učedník Linx a docela nás zprdl.
Teď abychom po těch sithech uklízely důkazy jejich zlovolné činnosti, určitě to narafičili oni na nás!
Pokrčil jsem rameny a jal se do uklízení, pomáhaje si při tom Silou. Ruce jsem pak utřel do oblečení a vzal si novou porci a s Elinor jsme se vydali najít nějaký vhodný bezpečný neodposlouchavatelný stůl.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu, Jídelna

Můj výběr místa dál od výdejních pultů se ukázal výhodný, neboť ostatní při strkání se celkem zaneřádili, a to včetně blízkého okolí.
Příchod mistra Linxe byl nečekaný a přísný, docela jim vynadal.
Byl jsem rád že jsem nebyl součástí té mely a tentokrát nepadaly nadávky na mou hlavu.
Opět jsem ukousl ze svého plátku, nebyly to sice ponravy Drutash, ale i tak to nebylo špatné, dojedl jsem v klidu a odnesl tác, chtěl jsem se vrátit do svého pokoje, ale mistr Haiku mě zastavil.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu, jídelna

Corme, jestli si myslíš, že jsem chtěla zvířátka krmit proto, abych zjistila, jestli je jídlo otrávené, jsi na omylu. Pouze - ještě řekni, že by nebylo ochočení vornskra dobrý nápad! A možná tu mají i hssisse. Kdybychom ty potvory začaly krmit, jistě by se polepšily a daly se na světlou stranu. Což by narušilo zdejší sithskou partu a... áááííí!
Ne, vážení. To poslední vskutku není válečný pokřik následující po sithském útoku. To do mě vrazila chlupatá koule a vzápětí se na mě ladně poskládala zdejší zdravá strava.
Nevraživě si prohlédnu oblečení, Corma, ostatní účastníky jídelnové srážky a nakonec i Darth Šakala, který přispěchal s demonstrováním sithské moci.
Jako by se tolik stalo.
Prohlédnu rozsah škod ještě jednou a konstatuji, že se fakt stalo - ten svinčík je příšerný. Ale nakonec světlá strana zvítězila a nepořádek se změnil zase v pořádek.
To nás Darth Šakal zkouší, nebo jaký to mělo smysl?
Táta by patrně prohlásil, že bychom s Cromem měli přestat být paranoidní a začít něco dělat s jediným sithským lordem, který nás ohrožuje, a to pánem se jménem Darth Bílá Myš. Jenže tátovi nedochází, že i když jsme paranoidní, neznamená to, že po nás nejdou! (vlastně to není nejpřesnější - my totiž jdeme po nich). Na to jsem příliš dobře četla dědovu rodinnou kroniku. I když na nějaká místa jsem potřebovala slovník cizích slov...
Odklidím se tedy na konspirační breefing s Cormem a předstírám večeři, s úmyslem ulít si nějaké jídlo a jít po večerce krmit vornskříky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu, Jídena:
Po mele u výdejního pultu a krátkém vstupu mistra Linxe se vše uklidní a younglingové se začnou věnovat svým jídlům a to odděleně, tedy až na dvojici Corm a Elinor, kteří si sedli vedle sebe, aby spolu mohli hovořit. Jako první se od stolu zvedne Dll Rua, poslušně si uklidí svůj tác a chce odejít, když jej ale mírným gestem zastaví mistr Haiku. Gestem ruky požádá Dlla, aby posečkal a hlasitým zakašláním si vyžádá pozornost všech, tedy hlavně younglingů.
Věnujte mi chvilku pozornost, prosím. Zhruba za hodinu máte večerku, kdy vás bude kontrolovat MU a pozhasíná vám. Do té doby máte osobní volno, ráno vás bude opět budit MU a to v sedm hodin, budete mít půl hodiny na přípravu a pak vás čeká první vyučovací lekce v malé učebně na přídi lodi. Protože vás dnes již neuvidím, tak vám přeji dobrou noc, nyní můžete znova večeřet, nebo odcházet.
pronese mistr Haiku dostatečně hlasitě, aby ho slyšeli všichni younglingové, když se od jednoho ze stolů ozve kašel. Původcem se ukáže Shetr, který se svou porcí ládoval tak rychle, až to přehnal. Po trošce zakuckání bylo ale vše v pořádku a mohl dál pokračovat v ládování se, protože jeho porce byla až nezvykle veliká. Než mohl Dll opustit místnost, tak se již zvedl mistr Linx, který dovečeřel též velice rychle a za rukáv jej zachytne Tekko Siume.
Je vše v pořádku mistře Linxi ?
zeptá se ho starostlivým hlasem Tekko, ale mistr Linx jenom vykouzlí odrazující úsměv.
Nic vážného, jenom nějaké potíže se senzory, zdá se, že tahle loď není tak připravená k provozu, jak nám tvrdili. Budu nad tím nejspíše dohlížet celou noc.
odpoví ji a rychlým krokem se vypraví pryč z místnosti. Tenhle krátký rozhovor však mohl zaslechnout pouze Dll, protože ostatní seděli buď příliš daleko, nebo pilně konverzovali jako Elinor a Corm.
------------
Pořadí libovolné, o konverzaci Jediů ví pouze Dll a nikdo jiný, pokud jim to Dll sám neřekne. Pokud se budete vyskytovat na chodbách, tak můžete potkat opraveného a vyčištěného MU, ale to bude záležet na něm. Jediové vám nyní již nevěnují tolik pozornosti, přesto po stále se stravujícívh younlinzích občas mrknou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu, Jídelna

To co jsem, omylem slyšel od mistra Linxe mě pořádně vyděsilo. roztřásla se mi kolena a chvíli jsem tam jen tak stál.
v rychlosti mi ale došlo že pokud by mistři zjistili že jsemje poslouchal že bych z toho měl malér a raději urychleně odešel.
Šel jsem rychle do svého pokoje.
Tam jsem chvíli stál a přemýšlel zda si mám dovybalit, či počítat s tím že budeme muset loď evakuovat a raději si nechat zabaleno. Nakonec jsem se rozhodl to risknout a pokračoval jsem ve vybalování.
Nakonec jsem sedl zkroušen na postel. To že jsme měli zítra brzy ráno mít výuku mě velmi nepotěšilo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu, Jídelna

Dojedl jsem svojí porci, civilizovaně jsem si utřel ústa ubrouskem, a odnesl tác tam, kam jsem měl. Podíval jsem se směrem ke dvoum spolužákům, kteří mají na sobě šude nudle a nerfí plátky. Zasměju se pro sebe, tohle je jedna z těch chvílí, kdy máte chtíč vidět barevně. Můj zrak však také spočine na Dllovy, který stojí u mistrů. A ti si určitě říkají něco důležitýho. Zkusím použít svůj mind trick na Dlla, a dostat to z něj.
Položím konečně tác, a vydám se do pokojů za svým novým kamarádem.
Otevřu dveře a tam už spočine Dll vybalujíc své věci.
Ahoj.
Zamávám.
Dll.
Ukážu na něj. A hledám ten spešl datapad, který umí překládat, i generovat výstupky pro písmenka. Hned na něj píši.
"Nazdar Dll! Jak se máš. Co si povídali mistrové? Napiš mi to sem, přes tohle si můžeme popovídat."
Usměju se na něj, a nabídnu mu čoko-gizku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Vlna Fyodosu, Jídelna - neodposlouchávatelný stůl s kódovým označením delta-sedm v rohu, daleko mimo dosah uší a jiných orgánů sithu, jejich poskoků, patolízalů, špehů, donašečů, sympatizantů a jiné havěti:

Když jsme došli ke stolu, který jsem vytipoval za nejbezpečnější (potažmo za nejvzdálenější od stolu sithů) ukázaly se další problémy - a to když jssm se posadil do jeho čela a Eli naproti ve stejnou chvíli, což se ukázalo jako fatální problém, kdybychom chtěli komunikovat, neboť stoly byli desetimístné, takže jsem byli od sebe docela daleko na to, abychom se slyšeli (tedy pokud bychom na sebe neřvali, což nebyl zrovna nejdiskrétnější způsob). Naštěstí řešení bylo více než snadné - stačilo si přesednout, ale nebyl bych to já, abych to neudělal po svém - tác jsem poslal na vedle Eli, jenže jsem poněkud neodhadl povrch stolu a tác sjel až k okraji, kde se začal povážlivě naklánět. Chtěl jsme použít Sílu, abych ho zachránil a s ním i svou večeři, ale Eli byla rychlejší a tác zachytila rukou a posunula do bezpečnější pozice. Můj následný přesun byl už jen formalitou, neboť jsem se raději už nepokusil o něco nenormálního.
Blbej sitshkej bazmek. Dosednu na nové místo ke svému tácu a pustím se do jídla.
Když nás rádoby jedijský Mistr Haiku informoval o večerce a zítřejším ranním programu, byl jsem už po jídle a mluvil s Eli, která ještě jedla a sem tam si dala něco bokem.
Myslím, Zahájím potichu nové téma, že bychom měli využít toho, že jsme tady teprve ode dneška a udělat hlubší průzkum lodi, protože bychom se mohli, jestli nás někde načapají (jakože nenačapají), vymluvit na to, že jsme zabloudili či ztratili pojem o čase, nebo popřípadě obojí.
Odmlčím se, když v tom mi něco dojde. Když nad tím tak přemýšlím, tak nám vlastně žádnou část lodi nezakázali navštívit... což znamená, že jsou velmi chytří, neboť vědí že zapovězené oblasti prozkoumáváme jako první... A jelikož jsou dost chytří aby si to uvědomovali, tak jsou dost chytří i na to aby věděli, jak nám zabránit, abychom dané místa nenavštívili a to tak že je ani jednou nezmíní, protože tím by na ně upozornili!
Určitě si myslí, kdo ví jak jsou chytří... Usmál jsem se samolibě. Ale já jsem chytřejší! Zarazím se, když si uvědomím, že vedle mě sedí Eli, která slyšela můj monolog. Ehm, my jsme chytřejší!
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu, Jídelna - neodposlouchávatelný stůl s kódovým označením delta-sedm v rohu, daleko mimo dosah uší a jiných orgánů sithu, jejich poskoků, patolízalů, špehů, donašečů, sympatizantů a jiné havěti

Poslouchám Cormův plán, geniální jako vždy, a jenom přikyvuju.
Stejně ale půjdu krmit hssisse, určitě ho ti sithové mučí hladem a jako spřátelený by mám mohl i poskytnout nějaké informace. Třeba tam taky bude schovaný nějaký plánek a tak - matně si vybavím nějaké staré příběhy z dějepisu.
A kdyby nevyšly průzkumy, vždycky můžem sithy zlikvidovat tak, že je infiltrujem a tak zničíme zevnitř. Teda, mě asi nic jinýho nezbyde, když mi zabavili hlavní zbraň a asi mě už mají v hledáčku... protáhnu smutně obličej a zklamaně nabodnu kus nerfího plátku.
Asi se budem muset teda v rámci oslabování sithský moci na nějakou dobu rozdělit, abych tě neuváděla zbytečně v pozornost těch temňásků... zatvářím se jako hromádka neštěstí, ale záhy mě napadne plán stejně geniální jako ten Cromův.
Nejspíš mě hodlají sledovat, takže je můžu protáhnout po procházce po lodi, za cílem krmení hssisse, a zaměstnat je natolik, aby nemohli věnovat pozornost tobě! A pak se vymluvím na zabloudění a tak... a ty budeš mít klid zjistit všechny skutečně důležitý údaje, aniž by tě obtěžovali!

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Vlna Fyodosu, Jídelna - neodposlouchávatelný stůl s kódovým označením delta-sedm v rohu, daleko mimo dosah uší a jiných orgánů sithu, jejich poskoků, patolízalů, špehů, donašečů, sympatizantů a jiné havěti:

Postupně jsem si vyslechl všechny Eliny návrhy a čím dál víc jsem začal obdivovat její mazanost.
Skvělej nápad! Jen si budeme muset dát pozor, ať si nás dva nespojí dohromady, kdyby nás oba chytili (což se ale nestane), takže já vyrazím už teď a ty v klidu dojez a pak začni s odlákáním pozornosti... dejme tomu tak za pět-deset minut jo?
Odpovím Eli a zvednu tác.
Pokud něco zjistím, tak se pak pokusím zastavit později po večerce ve tvém pokoji, naše tajné heslo na tento měsíc si doufám pamatuješ. Pokud nebudu moct tě navštívit, ať už z toho důvodu že mě chytili a umučili, nebo mě někam zavřeli, stejně jako, když mi nebudeš moct otevřít, ať už kvůli tvé spolubydlící a podobně, tak si informace vyměníme až zítra. Jasný? Tak se měj a hodně štěstí.
Nečekal jsem na Elinu reakci a odnesl tác na odkládací pult. Pak jsem to oklikou, abych setřásl případné pronásledovatele, vzal do archívu. Původně jsem si chtěl vzít sebou mou supertajnou a supermoderní výbavu, jejíž velkou část mi ale bohužel zabavili před odletem, ale nakonec jsem to zamítl, neboť v mém pokoji už může být plyšák a tomu jsme zatím nemohl věřit, že mě nenapráská z toho, že něco chystám.
Do archívu jsem zamířil hned ze dvou důvodů - prvním bylo rozhodně, abych zjistil co nejvíc důležitých informací (o typu lodi, její mapa, posádka, cíl letu, trasa letu, co bude zítra k jídlu ap.). Druhý bylo to, že se štrachání v archívu jeví jako nevinná činnost, takže bych se tak mohl setřást pozornosti špiclů a já se pak mohl věnovat hlubšímu průzkumu lodi.
Třeste sithové, budu o vás vědět všechno!
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu, Jídelna:
Jako první jídelnu opustil Dll, které rychle nato následoval Chris s touhou dozvědět se, co mohl Dll zaslechnout při rozhovoru mistrů. Netrvá tedy dlouho, kdy Chris zaklepena Dllovo dveře a chce z něj získat nějaké informace.
To Corm míří úplně opačným směrem a začne se štrachat v archívech lodi a snažit se vypadat nenápadně, jak je to u malého dítěte jde. Zanedlouho do knihovny vstoupí i Strich a začne se trochu nejistě rozhlížet, protože neví, kde začít.
Ostatní younglingové se zatím trousili z jídelny do svých pokojů, aby jako poslední jídelnu opouštěl Shetr, který ještě nenápadně uloupil nějaké ovoce a schoval si ho k sobě, kdyby ho mohl později potřebovat.
Na svém pokoji může Elinor konečně odkrýt jídlo, které se jí podařilo propašovat z jídelny a samozřejmě to nemůže ujít pozornosti její spolubydlící Shaien, která na ní zvědavě kouká.
Co s tím budeš dělat ?
pronese zvědavě Shaien a čeká na odpověď.
------------------------
Takže, je tu další kolo - MU se může nyní náhodně vyskytnout u někoho v pokoji, někde na chodbě a působit vychovatelsky, to však záleží na něm. Tudíž pořadí je stále libovolné, přesto by měl odpovídat například Xav dříve než Pear a Eli dříve než Funny.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vlna Fyodosu, ubytovací křídlo younglingů

Chodbou se batolil zlatý, dobrosrdečně vypadající robot, který si užil svou pravidelnou údržbu, kde z něj technici sňali přilepenou žvýkačku a také mu namontovali několik vylepšení, které navrh sám mistr Linx. Dorazil až do chodby, ve které měly své pokoje mladí jediové - younglingové, které měl na starosti a právě je měl zahnat umýt a do postelí, aby se neflákali po chodbách po večerce.

Jak bylo jeho zvykem, už z chodby se hlásil vysokým medovým hlasem.

Dětičky, už jsem tady zase, doufám, že jste měli krásný den! Už je ale čas spinkat, takže jsem vás přišel uložit do postýlek, abyste byli ráno krásně vyspinkaní! Takže se všichni vraťte do svých pokojíčků, jestli jste někde na návštěvě.

Bylo jasné, že děti musí slyšet každé jeho slovo, protože hlasitost jeho řeči byla ovladatelná podle toho, jak velký prostor chtěl obsáhnout. Nyní byl jeho pištivý hlas snad na nejvyšší úrovni hlasitosti, takže to muselo být slyšet snad po půlce lodi a dost možná to vyrušilo i některé jiné Jedie.

Po chvíli po svém proslovu přistoupil k prvním dveřím, které patřily Elinor a její spolubydlící. Chvíli vyčkal, jak se na slušně naprogramovaného droida sluší a potom vkročil dovnitř.

Tááák děvčátka, je čas umýt se, vyčístit zoubky, převléknout do pyžámek a hupsnout do postýlek, abyste ráno byly vyspinkané!

Svůj nakreslený úsměv teď směřuje na obě děvčata a doufá, že učiní podle jeho pokynů dobrovolně, protože jeho protokol mu nedovoluje odejít dokud nebudou obě dostatečně umyté a uložené.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu, ubykace

Když Chris za mnou přišel a napsal svůj požadavek tak jsem se vyděsil podruhé.
Převzal jsem datapad a napsal na něj odpověď.
"Můžeš na mě mluvit normálně, basicu rozumim, jen jim nezvládam mluvit."
Snažil jsem se prodloužil dobu, než bych mu měl odpovědět. Čoko-gizku jsem odmítl, nějak mi nechutnaly.
"Asi bych to neměl nikomu říkat, správně jsem to neměl slyšet ani já, a bylo by lepší abych to ani neslyšel."
Povzdechl jsem si.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu, cely (čili ubytovávací křídlo younglingů)

Před Shaien nemá nejmenší smysl lhát, a tak zatímco dočasně schovávám jídlo do bezpečné schovky, s úsměvem odpovím: Po večerce chci jít krmit ta zvířátka a zkusit si je ochočit. A k tomu se to bude jídlo hodit!
Vzápětí se sebou prudce trhnu, protože se komplexem ozve řev Malakova ultimátodroida.
Krmivo pro hssisse naštěstí již uschováno, a tak se jen usadím na svoji palandu a nasadím roztomilý nevinný výraz malé holčičky, kterou se konec konců mohu zdát i být.
Nemohu říct, že bych nečekala, že ta kovová potvora vtrhne do mé cely jako do první, ještě ke všemu s tak absurdním požadavkem.
Něco tušíš, co? A chceš provokovat a zatím to tu propátrat?
Máš smůlu, už se neprozradím! Naopak vás infiltruju, sithové!

Zdánlivě pokorně a bez jakéhokoli odmlouvání vyslechnu pokynů MU, řádně se umyju a uložím, a vyčkám, až se dostatečně vzdálí z prostoru cel, abych se mohla vyplížit a jít krmit a ochočovat vornskry a hssisse, kteří se v "zoologickém kabinetu" bezpochyby nacházejí.

------------------------------------------
příspěvek 1100

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Obě děvčata následují poslušně droida a splní jeho požadavky, čímž se jej zbaví tím nejrychlejším možným způsobem. Když zhasne v jejich pokoji a odejde, tak obě leží ve svých postelích nevyvolávajíc žádné podezření.
Můžu jít s tebou ?
špitne Shaien směrem k Elinor, když se dveře zavřou a uplyne několik sekund.

MU se zarazí už u druhého pokoje, kde nalezne pouze Shetra - v jeho rodném jazyce ho požádá o hygienu a ten tak učiní. Přecejenom prioritou je postarat se o děti čekající na uložení, nezbedníky bude řešit až později. Do dalšího pokoje vtrhne a přeruší tak diskuzi Dlla a Chrise, jež také nažene na umytí. Položí i otázku o výskytu Striche či Corma, ale ani jeden z hochů mu není schopen odpovědět, jenom Chris droida poprská při čištění zubů, jak mu chce odpovědět předtím, než si vypláchne. Oba chlapce poté navede do svých pokojů a má před sebou další úkol - Nalézt Corma Alisena a Striche Magilawa, pokárat je a uložit.

Corm neúspěšně zjistí, že neví kam přesně loď letí, tudíž ani její trasu, cíl ani nic podobného. Stejně tak nezjistí, co bude zítra k obědu, vyhledávací konzole to přijme jako chybný požadavek. Dozví se však, že třída lodě se nazývá Atama a budovali ji Monc Calamariané. A případně další informace (viz odkaz v pozadí). Strich mezitím objeví spis o miralukách, mezi něž patří i jeho spolužák.

Kód: Vybrat vše

http://cs.akademiesithu.wikia.com/wiki/Atama_Jediské_výzkumné_plavidlo
----------------
Na pořadí odpovědí moc nezáleží, MU již opustil chodbu s pokoji younglingů, ale mohou na něj narazit kdekoliv na lodi. Přistižený youngling však může mít potíže.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“