MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

Alu Verrtigovi zrovna všechno celkem vycházelo, stavební společnost neměla žádný problém rychle řešit problém v Chionti a dalo se očekávat, že další den již bude vše shlédnuto a začně se s opravami. Co však Ala trochu pobouřilo byl otravný komlink, který začal zvonit zrovna ve chvíli, kdy si myslel, že si bude moci chvíli vydechnout. Když ho však vzal, ozval se známý hlas, který již tento den potkal. Valstně ho potkal i s tváří. Byl to Abin a hrál si s šifrou. Alovi to nedalo a zahrál si taky.

Dobrej, Correliánské koláčky máme, kolik a jaké druhy byste chtěl?!

Al celou větu pronesl posměšným tónem a nic víc nedodal. Nechal svého oblíbeného bezpečáka, ať začne sám, co by potřeboval, přeci věděl, kam volá.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Err Asybb)

A jéje...

zhluboka se nadechnu při zjištění že se ode mně jen kousíček vzdaluje něco co se státi nemělo!

Kámo nech to na mně. Tobě vyjednávání nikdy moc nešlo!

Siknu se smíchem na Krukha a postavím se směrem k jednotce ochranky.

Zdravím jmenuji se... Eh to by vás nezajímalo, naše společnost převážející sušenky byla přepadena. Náš skladník byl zastřelen. Však uznejte sami...

Poukážu na mrtvolu... Opatrným pohybem abych nebil náhodou obětí další palby vytáhnu z rukou Krukhovy sušenku.

Díky.

Odvětím a otočím se opět velice pomalu na ochranku.

Ochutnat??

Zeptám se a pak se znovu natáhnu ke Krukhovy a vemu mu hrstku kreditů. Nabídnu je tak aby je nikdo v okolý neviděl a povídám:

Tento incidend by udělal naší sušenkové společnosti špatnou pověst. Prosím vemte si a nechte nás odletět! Zapomeneme na to ano??

Zastřel ho. Zastřel ho Krukhu dělej než mně ten kretén prokoukne. Takovou idiotskou maškarádu by jsi poznal i ty! A to je co říct!

Zamyslím se a doufám že umím ovládat telepatii. A kdyby ne asi jsem syn mrtvého muže...
Obrázek


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, Kosmoport:

Tak mně tady máte!
Poručík si nicméně a hlavně naštěstí nechal svůj neoficiální pozdrav pro sebe a pouze skromně vstoupil, v doprovodu své sličné společnice. Tu by si však nikdo nemohl splést se sociální společnicí, neboť její zbroj byla výmluvná a Rae efekt jejího zevnějšku ještě doladil k dokonalosti. Nad tím, že to byla bojovnice, si však mohl poručík jenom lehce ukápnout, nebylo pochybností, že by si její jméno pověsil mezi své další trofeje - a poprvé by si svůj úlovek i úplně pomatoval.
Možná jsem jí měl použít, když byla v bezvědomí...možná by se daly Raeovi služby přece jenom nějak využít, asi ho budu brát s sebou na bljadovačky!...
Pohlédl na Dona, poté na neznámého muže a opět na Dona. Bylo mu úplně, ale úplně jedno, co si ti dva povídali, přesto ukázal špětku slušnosti a nezačal hned se svojí, nicméně počkal, až přijde na řadu. Přesto o sobě dal vědět.
Zdrastvujte, Done. Naše mise ve skladišti dokončena, přišli jsme s hlášením...
A počkal, až jej vyzve muž ke slovu. Ohlédl se dozadu za Elisou, jestli neprovedla něco nepatřičného, než si připomenul, že je to Elisa a né Leman.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Glee Leechio, Tony Corrado)
Tony reagoval na vybídnutí Dona k tomu, aby mu sdělil získané informace a prozradil mu jméno organizace a muže, kteří dle všeho stáli za útokem. Don neodpověděl hned a jen se místo toho hloubavě a hrozivě zamyslel.
Vaapad - stvoření ze Sarapinu, známé tím, že nelze spočítat jeho chapadla, protože s nimi pohybuje rychleji, než je schopen běžný tvor zachytit. Zajímavá volba a dost prozrazující.
prozradil Don, že mu jméno organizace něco připomnělo a podělil se s Tonym o tuto informaci. Donův výraz tváře se ustálil na zamyšleném a upřeně se podíval na Tonyho.
Co víš o tom Blazerovi? Jeho spojitost s Vaapadem a tím útokem na mě? Něco dalšího užitečného o něm?
položil Tonymu tři další otázky, aby si všiml dalších příchozích. Gestem ruky je zadržel u dveří a věnoval se dál Tonymu, než mu odpověděl na tento dotaz. Příchod poručíka Gelayeva a zdecimované Elisy znamenal návrat jejich týmu. Elisyn stav však Donovi radost nedělal, věci však hodlal řešit postupně a nyní tu byl Tony.
------------
Toto je meziodpověď pro jazena, kolo normálně pokračuje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado)

Pozrem na Dona a kývnem na znamenie súhlasu
Viem, kto to naplánoval a zorganizoval. Volajú ho Blazer, ale je to len nejaký poskok. Viem, že sa môže nachádzať v podniku menom Krzest.
dopoviem a prehrabnem si vlasy
Rád by som si niečo vypil.
pomyslím si a znova pozriem na celu, do ktorej Don zatvoril, ženu, ktorú pred tým mučil
To je všetko čo som zistil, don. Ako vám môžem byť k službám, pane?
spýtam sa napokon
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta (Abin Ferrence)

Běž do háje...

Byla první myšlenka co mně prolétla hlavou. Byl to právě Al, kdo chtěl abych si dal sakra bacha, tak jsem si taky bacha dával.

Droidofil jeden mizerná...

Navenek jsem však nedal nic znát a zcela v klidu odpověděl: Vlastně žádné, jen naše oddělení vám poskytne reklamu. Pošlete své jednatele do Cross Baru. Tam se dojednají podmínky...

Znechuceně jsem vypnul komlink a zrovna tak akorát, protože se začali objevovat první cestující a transport tady měl být každou chvíli.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Krukh)

Přestřelka skončila a ten Corellian, kterého jsem chtěl přestat považovat za idiota začal znova a já konstatoval, že to prostě nejde s ním. Už to, že vozí sebou mrtvoly které já zabíjím mluví jasně. Zatímco já se věnuji užitečné činnosti a to zjišťování kdo byla Twilečka a prohledání našeho mrtvého ,,kamaráda". Munici jsem mu nechal, stejně neměl nic co by se mi hodilo do mých zbraní, ovšem komlink a kredity jsme schoval do záhybů pláště. Sušenku jsem si bohužel nechal nevím proč v ruce. Twilečka byla na poměry hezká, ale to v téhle situaci bylo jedno. Všechno co by se mohlo hodit jsem dal do pláště včetně datakarty. Než jsem stačil cokoliv říci, tak se objevil člen ochranky doku a chtěl vědět co se stalo. Bohužel ten idiot byl rychlejší. Když jsem viděl co předvádí, měl jsem chuť ho střelit do zad. Zjistil jsme, že pomalu mluvím protože než jsme stihl otevřít pusu začal mluvit on a to bylo něco. Když skončil radši jsme začal jednat. Nemělo cenu střílet, zabít člena ochranky a ještě dělat další vyrvál, zkusím to s ním urovnat nějak lidsky. Dojdu až k Assybovi a chytnu ho zadu za límec a stáhnu k sobě.

Omluvte prosím mého ,,přítele". On se snaží vyléčit ze závislosti. Trošku se zapletl do návykových látek a teď to na něj takhle dopadá a než se občas vzpamatuju tak předvádí to co Vám tady předvedl. Ohledně toho co se zde stalo. Támhle zatím, který už se k nám nepřipojí když viděl tu Twilečku šel si trošku pošpásovat ovšem to se mu stalo osudným. Asi se jí zachtělo naší lodi nebo kreditů protože než jsme se nadáli tak náš přítel byl mrtvý a my málem také. Prosím omluvte tady ten nepořádek a hluk co se zde objevil. Pokud je potřeba zaplatíme výlohy na uvedení místa do pořádku.

Stále přitom sleduji jeho ruce, aby se mi nestalo že mě překvapí. Pokud to jde pomalu a nenápadně přepnu pod pláštěm E-11cku na omráčení, neboť v případě, že by se mu chtělo mě odstřelit či ohrožovat.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Kancelář Ala Vertigga; Ve městě: (Abin Ferrence, Al Verttigo)
Al a Abin mezi za sebou začali hovor dvou rozdílných členů rodiny. Al na rozdíl od Abina fungoval v rodině veřejně a to ještě jako pravá ruka Dona, zatímco Abin se do kontaktu dostával především po utajených a zabezpečených linkách, či při nějakých oficiálních příležitostech, kde byla rodina někým zastoupena. Nyní však s co nejklidnějším hlasem vedl konverzaci s Alem. Právě jemu předložil svůj požadavek o pomoc, byť ji zaonačil do rádoby krycího kódu. Pozice na ulici, kde zatím nikdo nebyl, se sice zdála bezpečná, ale jeden nikdy nevěděl. Al zatím mohl s jistou potěchou sledovat, že dav před Chionti začíná konečně řídnout a situace se uklidňovat.

Vorzyd 5, Kosmoport: (Err Asybb, Krukh)
Krukh nemohl věřit svým vlastním, jakou šaškárnu před ním začal Err vymýšlet a jakou velice, ale opravdu velice těžko uvěřitelnou historku si vymyslel. Muž od bezpečnosti už uchopil rukojeť blasteru, když Krukh předstoupil dost razantně před něj a ujal se slova. Uražený výraz muže trochu pobledl a poslouchal skutečnou verzi toho, co se zde událo.
Takže vy dva jste zabili tu twi'lečku, která zabila tamtoho a chtěla zabít i vás? To tady musí dneska pořád někdo někoho zabíjet, nejdřív si přiletěl ten děsivý týpek, který se svým kámošem-superdrsňákem pozabíjel hned několik lidí a teď tohle.
zkonstatoval bezpečák, než si uvědomil, že polevil na ostražitosti a znova zvedl pohled ke Krukhovi.
Můžete to celé nějak dokázat nebo potvrdit pravdivost toho, co odehrálo? Nerad bych se otočil a skončil s dírou v zádech.
zbystřil znova a ruka se opět přiblížila k blasteru. Krukhovi nemohlo ujít, že tento pohyb byl docela slušně nacvičený a někomu jinému by to skoro ani nepřišlo.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Glee Leechio, Tony Corrado, Elysa Dyre, por. Gelayev)
Tony odpověděl Donovi na jeho otázky a ten se na chvilku zamyslel a chvilku nic neříkal.
To není příliš mnoho informací, ale to se napraví. V prvním patře je bar, tam si zatím na chvíli odpočiň, případně si pohovoř s ostatními a Pumpym. Kdyby se ptal, kdo jsi, tak mu řekni, že aspiruješ na pozici mého levého malíčku. On to už pochopí. Já si něco ověřím a pak tě nejspíš vyšli zjistit něco víc o tom Blazerovi do Krzestu - je to z téhle strany asi jediné vodítko. Zatím mě zde opusť.
rozhodl Don a naznačil Tonymu, a by odešel a dopřál si chvilku oddechu, zatímco on si zařídí ještě několik dalších záležitostí.
Otočil se k dvojici, která byla povinna čekat, než je k sobě předvolal.
Vyacheslayi, povídej. A chci i nějaký úvod do vašeho úkolu, předpokládám, že jste ho plnili vy dva společně. S Alem jsem zatím po svém příjezdu stihl prohodit pouze několik ... řekněme formálních vět.
vybídl Don k hovoru svého poručíka a oslovil ho i křestním jménem. Na dvojici jakoby nyní dolehlo jisté očekávání, že alespoň někdo nese Donovi příjemnější zprávy. Sice to neřekl přímo, ale pečlivě zvolená intonace slov doprovázená přesně hlídanou mimikou obličeje tohle po nich doslova chtěla.
---------------------------
Další kolo končí 27.11., do příštího víkendu zde existuje možnost meziodpovědí. Zároveň je tu několik možností dialogu, ba je to i nutné - Tukan a GD, Manda a Stanley, kdy není potřeba čekat na příspěvek pro mezikolo. Hráči, jejichž postavy nebyly posunuty reagují na poslední příspěvek ode mě, jenž je pro jejich postavy určený.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Err Asybb)

Dobrá, dobrá mám důkaz mohu vám přehrát záznam z palubního počítače neb bohudík žádná střela neškrábla o loď a neponičila tím skrytou kameru.
Zhluboka se nadechnu zamyslím se nad svím dalším neuvěřitelným trapasem a pak si náhle uvědomím že TA mrtvola je uvnitř skladiště nasísovaná v sudu na součástky a rozbité drojdy koho by napadlo pátrat po hnijící potvoře v sudu?? No jo, můj způsob plnění poviností. V duchu se zachichotám a pokračuji v toku myšlenek, cesta ke kokpitu lodi nevede přes skladiště a větrání jede non stop.
Žádný problém. Buď zde mohu nechat svého přítele jako vaši záruku a donést vám kopii záznamu nebo můžete jíti v mém doprovodu do kokpitu abych vám ji přehrál osobně. Samozřejmě svoji výbavu nechám v obou případech zde.
Projevím svoji rozumnější stránku, to je velice složité přez všechny aligmenty kterými jsou: Nedostatek odpočinku, bolavá hlava, znečištěná čest a v neposlední řadě mrzutý Bratr ve zbrani... Ale co stále je to bratr ač už ten biologický nebo ten rodiný.
Poznámka: Bastard jeden! jednou ho tam kopnu a bude ho to bolet.
Poznámka2: Donusu si k tomu popcorn!
Poznámka3: No jo bratrská láska ...
Obrázek


Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Krukh)

Výborně ještě to není ztracený, zdá se že ten bezpečák už leccos zažil.

Když jsme začal jednat s tím bezpečákem myslel jsem, že ten idiot bude drž hubu a krok, ale on začal zase perlit takovým způsobem, že jsem se málem chytal za hlavu. Nabízet mě jako záruku, aby mohl jít do lodě a nevím co zase vymyslet. Když jsem sečetl co řekl bezpečák a co idiot, vyšla mi pouze jedna rovnice. Idiota neutralizovat a s bezpečákem to dořešit. Ujistil jsem pohmatem, že je E-11cka přepnutá do režimu omráčení a rychle jsem se otočil k Idiotovi, který by měl být zhruba za mnou. Nestřílím bez rozmyslu sice od boku, ale mířím na nohy kdyby přeci jen nebyla přepnutá, aby ho když tak jenom zmrzačil a ne zabil. Pokud se trefím, tak on se sesune na zem a já mám klid pro další jednání. Pustím E-11cku, což nevadí jen mi zůstane viset na krku na popruhu a otočím se zpět k bezpečákovi s rukama tak, aby na ně viděl.

Omlouvám se, že jsem to musel vyřešit takhle, ale ten pitomec je v tomhle stavu jak šílenej. Snažím se ho usměrňovat, ale tenhle způsob je pro naše jednání rychlejší.

Děsivý týpek? Neměl dneska přiletět Don?

No popravdě asi nemohu. V současnosti Vám mohu dát pouze moje slovo nebo do zástavy támhle toho, ale radši Vám dám svoje slovo a s ním si drogy vyřídí později náš šéf. Jestli se bojíte o díru v zádech nemáte se čeho bát, dle toho jakou udržujete pozornost na blasteru soudím, že jste více než schopný ho použít a já nemám zájem zaplétat se bezpečnostními složkami. Předpokládám, že venku je spousta Vašich kolegů a já jsem tu sám pouze támhle s tím uzlíčkem skoro šílenství. Stala se tu bohužel shoda nešťastných náhod, která nás nenechala v pohodě přiletět a dostat se za naším šéfem. Jestli se ještě můžu sehnat dal by se sehnat nějaký odvoz, který by tady mě a támhle toho dostal kam by jsme chtěli?

Dávám si pozor, abych svými pohyby rukou nebo tak nějak nepřinutil bezpečáka tasit, přeci jen asi jsem rychlejší a skončil by s nožem v hrdle dříve než by vystřelil, ale není důvod proč mu cokoliv dělat.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Kancelář Ala Vertigga;

Al Verttigo byl trochu znepokojený. Vlastně hodně znepokojený. Ten den už Abina jednou potkal a teď se s ním má setkat k večeru znovu? Co asi může chtít? Navíc k takovéhle schůzce musel Al přistupovat nanejvýš diskrétně, protože by nebylo vhodné ztratit svého oblíbeného člověka u bezpečnostních sil, kterým Abin rozhodně byl. Bylo tedy třeba dostat se co nejdříve na místo setkání a to nejlépe takovým způsobem, aby Al udržel v tajnosti svou identitu. Nemohl tedy vzít svoje driody a vzhledem k tomu, že bar, který jmenoval Abin, nebyl zas až tak daleko, bylo výhodou nevzít speeder. Pěší se lépe schová zrakům pozorovatelů. Ovšem jít pěšky zkrz město by mohlo být dost nebezpečné, což se Alovi také, vzhledem k jeho paranoie, vůbec nelíbilo. Ale neměl na vybranou. Mohl bych požádat Gleeho, aby mi přidělil někoho na ochranu. Blesklo mu hlavou a ta myšlenka ho potěšila, protože i když víc důvěřoval svým droidům, tak tohle byla druhá nejlepší možnost.

Al vstal ze svého křesla, urovnal si svou honosnou róbu, zkontroloval svou projektilovou pistoli i bič a ze skřině vzal dlouhý černý plášť s kápí, který by měl skrýt jeho identitu a prozatím si ho hodil přes ruku. Dál se otočil na svého protokolárního droida a nařídil mu.

Shromáždi všechny v mé kanceláři a před ní. Nikdo sem nesmí vstoupit.

Poté vyrazil opět dolů do kobek, kde si chtěl znovu promluvit s Gleem Leechiem a poprosit ho o přidělení někoho, kdo by ho hlídal klidně i z určité vzdálenosti.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Err Asybb, Krukh)
Krukh hodlal převzít iniciativu při řešení sporu s bezpečákem a chtěl vše vyřešit slovy, ale Err si i nadále trval na svém. Těžko říct, jestli to bylo nevědomky, ale přilil tak další olej do hořícího sporu s jeho kolegou a bratrem z rodiny, jenž přistoupil k ráznějšímu řešení. Byla to necelá vteřina, když se Err, omráčený a tedy v bezvědomí, sesypal na zem po zásahu od Krukha. Na jeho obličeji byla okamžitě znát značná úleva.
Po natočení zpět na bezpečáka koukal přímo do hlavně jeho blasteru, ale s rukama nad hlavou vysvětlil své důvody a pro jistotu se soustředil na svůj nůž.
A nestačilo ho praštit?
poznamenal bezpečák, když jeho zbraň mírně klesla níže, ale stále by dokázal reagovat dost rychle, aby to Krukhovi něco udělalo.
Uděláme to takhle, tyhle mrtvoly tu necháme pro vyšetřovatele, stejně jako vaše ID a místo, kde vás seženeme. Taky dostanete nějakou pokutu za ten bordel tady a vaše loď po dobu vyšetřování nesmí odletět. Jestli mluvíte pravdu, tak se to vše rozřeší samo nakonec.
rozhodl bezpečák a svým tónem hlasu se snažil dát najevo, že žádné vyjednávání nepřipadá v úvahu. Zdálo se, že tedy nastínil tu nejvhodnější variantu pro sebe.
Co se týká odvozu, před kosmoportem je stanoviště aerotaxi. Předpokládám, že by vám to mohlo stačit.
dodal ještě a čekal, jak Krukh zareaguje a jestli tedy bude moci polevit ve své pozornosti. Bylo na něm vidět, že ze současné situace není příliš nadšený.
--------------
Toto je meziodpověď pro Dashe a případně Needaye, pokud by ho Dash v následujícím příspěvku vzkřísil. Pokud ne, tak je z něj dočasně NPC, vzhledem k jeho bezvědomí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5, malé kasíno Abravte (Luca "Abbé" Lugano)

"A teď, než nás navštíví milý pan Pnell, rád bych se něčeho napil... Hej, Ty!!!" houkl jsem k nečinnému strážci, jenž byl nyní bez pána a stál pořád tiše a nehnutě na své pozici. "Chci, abys mi nalil to nejlepší, co zde máte. A hni sebou!"

Nevěděl jsem, zda strážný splní rozkaz. Přece jen byl zavázán sloužit jiným pánům. Ale co nevidět jsem měl převzít za naši organizaci dočasnou správu tohoto místa, takže jsem se rozhodl budovat si autoritu od začátku pádnou rukou...
Pokynem jsem přivolal 74ku, abych s ním domluvil další postup.
"Ailla se ještě nehlásila. Zjisti, co se s ní stalo. Viděl jsi jí naposledy a já nechci, aby se dostala do potíží... Jdi, hochu!" řekl jsem tiše a poslal svého pěšáka hledat svou společnici.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, Bar Chionti. (Gelayev)

Nuž, já a tři členové rodiny jsme byli vyčleněni, aby jsme příkladně zničili gang, který zaútočil na náš podnik. Těmi dalšími členy byli Stanley Molganno, ehm Leman Rae a tady Elisa Dyre...
Poručík si udělal od ženy odstup a napřáhl k ní ruku, aby jí předvedl i názorně. Mluvil úplně suše, jako kdyby zrovna četl referát, nedal na svém hlasu poznat vůbec nic. Z části i protože nechtěl Donovi hned "ukázat", jak mise dopadla.
Naším cílem bylo skladiště, ve kterém přebývali a vůdce gangu jsme měli zajmout jako rukojmí. Ihned po příjezdu jsme na něj takticky zaútočili a dokázali se probít až dovnitř...
Pokračoval a oddaloval tu část, kdy řekne, že se mise nepovedla, nechtěl to však nechat náhodě a tak se pokusil z neúspěchu udělat menší triumf. Bylo mu bohužel jasné, že Raeho takto neuškodí, nicméně věděl jaké jsou v tuto chvíli priority. Utěšoval se ale tím, že stále můž vytáhnout pár věcí na Raeho, když už né selhání mise.
Vevnitř dostali za úkol vyčistit skladiště, úkolu se zhostila Dyre a Rae, Molganno je ze zadu kryl svojí zbraní...
Poručík nakrátko zapřemýšlel, aby nebyl jeho proslov tak nápadně plynulý.
Rae vzal po chvilce celou akci do svých rukou a po odhození několika výbušnin zaminoval skladiště a omráčil Dyre, kterou považoval za zajatce...v tu chvíli mise skončila, neboť zničil celé skladiště a my jsme museli rychle zmizet.
Nyní přišlo na řadu poručíkovo grandiozní zakončení, ke kterému směřoval celý tento proslov.
Mise skončila zničením gangu a skladiště, nepovedlo se nám však získat zajatce.
To byl konec. Poručik si v mysli pogratuloval. Ale byla tu Elyska a plán byl, že nechá mluvit jí. Nebyl však problém jí uvést.
Vzal jsem s sebou Elysu Dyre, jakožto přímého účastníka akce a nejproduktivnějšího člena. Chcete něco dodat?
Otočil hlavou na Elysu a po krátkém pětisekundovém pohledu do očí se vrátil zpět k Donovi. Neměl rád tohle bratrování a sestrování, znělo mu to blbě, proto se tomu snažil co nejvíce vyhýbat, často i divnějšími frázemi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Bar Chionti. (Elisa Dyre)

Poručíkovo hlášení se drželo při zemi, respektive reality, a to bylo to hlavní. Také se zdálo, že se sebou Gelayev nesekne kvůli opilosti a tažení smykem. Jeho postranní pohledy by byly docela nepříjemné, nemít jistotu, že „svlékání ze zbroje“ je mimo možnosti představivosti naprosté většiny nemandalorianů, takhle jsem je mohla s klidným svědomím přičíst na vrub velitelské starostlivosti a nezabývat se otázkou, jestli se mu v hlavě nevyrojil nějaký nápad poněkud incestní.
Při zmínce o „nejproduktivnějším členovi“ mi lehce cukne v koutcích – ono je to trochu nepatřičné označení, když nejproduktivnějším byl už podle poručíkova popisu někdo jiný.
„Za nejproduktivnější bych označila Raeho a Molganna,“ opravím poručíka, „a spíš než o vzití situace do vlastních rukou bych mluvila v případě pevnosti o problému plynoucím z chybného vyhodnocení situace daném nesecvičeností týmu. Kdybych skutečně byla mrtvá, jeho postup – opatřit zajatce, rychle zmizet a vyhodit sklad by totiž vůbec nebyl špatný. Jinak není co dodat.“

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“