MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Malé kasíno Abravte: (poručík Lugano, 74, Ailla Avall)
Abbé plně využil toho, že 74 splnil svůj úkol na 110% a chopil se iniciativy s dost jasnou otázkou. Mužík se nasucho polkl a podíval se nejprve na Abbého a posléze na 74ku.
Pan Pnell, pánové. Ale víte, nevím, jestli bude chtít s vámi jednat. On ... on už uzavřel dohodu s někým jiným.
vykoktal ze sebe mužík, když si uvědomil, že mu došly možnosti. Poslední 74kův zákrok mu dle všeho rozvázal jazyk a taky mu trochu upravil výraz - na bledý, propocený a plný strachu.
Jestli se dozví, že jste volní a máte mě v zajetí, tak je zavolá a přijedou. A nebude jich málo ...
poznamenal a naznačil tím, že v takovém případě by byl nejspíš označen jako přípustné ztráty pro vyřešení problémů spjatých s kasínem. Rozhodně to nebyly hezké vyhlídky.

Ailla seděla připravená na své pozici, když se dveře otevřely a v nich se objevil onen muž. Svůdný úsměv jeho směrem a nenápadný pohyb k připravenému blasteru ... jenže muž se nenechal oblbnout a rovnou vystřelil. Byl rozhodnutý o svém činu už dávno předtím, než vešel dovnitř a Aillin plán počítal s drobným vychýlením protivníka. I přes její rychlost již nemohla nic, když ji blasterový výstřel naplno zasáhl. Přesto neměla pocit, jako by umírala - pouze velice rychle přišla o vědomí.

Vorzyd 5, Bar Chionti:(Al Verttigo, Tony Corrado)
Situace mezi Alem a Tonym se vyvíjela velice dramaticky a v jednu chvíli na sebe již oba mířili zbraněmi. Ignorovali ruch a dění okolo sebe, stejně jako množství možných svědků. Ve větší nevýhodě byl očividně Al, jenž svou zbraní mířil víc veřejně. Naštěstí se oba nakonec dohodli a vykročili do Chionti najít Dona, jenž se podle posledních Alových informací vyskytoval v prostorách ubytovny.

Vorzyd 5, Restaurace Caverna: (Abin Ferrence)
Až po chvilce odhalil Abin svou lehkomyslnost a rozhodne se zahrát na svou gentlemanskou stránku. Pomůže Bucce s taškou, stejně jako převezme komlink, až ji tím vším zaskočím. Zároveň jí položil jednoduchou otázku, než se povedlo navázat spojení s Javou.
No, víte ... chtěla jsem k Imperiální Armádě, ale tam mě nevzali, protože prý nevyhovuju. Ale bylo to kvůli tomu, že jsem žena - ať je ta armáda sebelepší, je to banda šovinistických prasa ...
rozhodla se Bukka nakonec odpovědět, až jí to zničehonic ujelo a rychle si zakrývala ústa. Okamžitě zrudla a neodvážila se podívat tvým směrem, jak se styděla za to, že takhle rychle ztratila svou sebekontrolu. Ale to už se konečně ozvalo spojení z druhé strany komlinku.
Ha-ha-halóóóó? Tady ... tady ... celníci, jestli ... má-máte nějaký .... chchchlast, tak hohoho ... zem pošle-te. Z-z-zbytek proooosím, za-zanechte u u u přepřepřážky.
ozval se z druhé strany hlasitě Java, chechtající se jak malé děcko a s hodně velkými problémy zformulovat celistvou větu.

Vorzyd 5, Kosmoport: (Err Asybb, Krukh)
Z nevinné situace se pomalu rozpoutala bitevní vřava - Krukh jen těsně uhnul před výstřele, jenž se zabořil do bedny v místě, kde před krátký momentem byla jeho hlava. Jeho výstřel naslepo mu koupil další následný čas, když se mu musela twi'lečka vyhnout. To se do vřavy připojil i Err, jenž bez váhání začal střílet ze své pušky. Se zbraní sice nebyl zběhlý tolik jako Krukh, ale první ranou zasáhl rameno twi'lečky a ostatními ji nutil opět ustupovat na jinou stranu. Jenže to ponechalo volný prostor kotoulujícímu Krukhovi, který v prvním kotoulu vysledoval nový pohyb twi'lečky a v dalším již přesně zasáhl do hrudi. K tomu se přidal další zásah od Erra do boku a nakonec poslední Krukhův zásah přímo do hlavy. Po něm by twi'lečka nepomohla ani ten nejlepší plastický chirurg, aby vypadala lépe než Vader, pokud by tedy přežila. Situace byla nyní rozřešena, ale jeden z nových posil pro Dona zde ležel mrtev, stejně jako jeho vrah.

Vorzyd 5, Garáž Chionti: (por. Gelayev, Elisa Dyre, Leman Rae, Stanley Molganno)
Poručík Gelayev se obořil na Rikka za to, že dělal svou práci, ale ten mu to opáčil jen ledabylým výrazem a než zbraň sklopil, tak mířil přednostně na poručíka. Očividně tohoto poručíka moc nemusel, ale v rodině pořád platila jistá hierarchie.
Don zjišťuje, co se stalo. Právě vyslýchá jednu slečínku, která v tom měla prsty. Co se stalo, netuším. Když jsme přijeli, tak už bylo schodiště mezi druhým a třetím patrem v sutinách. Máme nějaké ztráty.
odpověděl Rikko po pravdě a sledoval vystupující tým, dokud neskončil pohledem na zbídačené Elise. Nezatvářil se příliš spokojeně, ale nic dalšího už neříkal, jen pravidelně sledoval prostor za přijezdivším týmem, jestli se sem nežene něco dalšího.
A ještě jedna věc. Don nemá dobrou náladu.
dodal Rikko směrem k Grubyjovi se speciálním důrazem na slovo nemá. Pokud mu nikdo z navrativších se nehodlá položit další otázku, tak se přesune opět do nejlepší pozice pro hlídání zadního dvorku baru.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (por. Castor)
Rinzler našel Iandra nad porcováním velkého kusu masa, který nejspíš měl být Donovo večeří. Děním okolo se příliš nerozptyloval a tak, když Rinzler vstoupil, vypadal se zakrvaveným sekáčkem v ruce dost hrozivě.
Je to Iandro.
odpověděl nejprve slušně, provedl další dva seky do masa, aby správně oddělil dva další kusy, než pokynul na jednoho pomocníka, aby velké maso uklidil zpět do mrazáku. Připravené plátky mezitím položil na talíř a šel uklidit do ledničky s tím, že na jejich přípravě bude osobně pokračovat později.
Doufám, že bude slepitelnej. Nejsem čaroděj.
poznamenal a vyrazil za Rinzlerem k jeho vězni.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Glee Leechio, Al Verttigo, Tony Corrado)
Když Al s Tonym vstoupili do výslechové místnosti, tak Don stál za rozkládacím kolmým stolem, jenž byl nyní upraven tak, že zpoza něj mohl Don šeptat zajatkyni něco do ucha. V jedné ruce zatím držel nůž, kterým pravidelně přejížděl po jejím těle, zatímco druhou nechával prázdnou a prováděl tentýž pohyb jako u té první pouze svými prsty. Pokud by se zadívali blíže na atraktivní zajatkyni, tak by mohli hned v několika bodech vyčíst, že její tělo vykazovalo nejedno známku vzrušení. Mimo výskytu potu, zrychleného dýchání a zduřelých bradavek se daly nalézt další náznaky. Jakmile si Don všiml dvou příchozích, tak jen pokrčil rameny, schoval nůž na jeho místo a postavil se velice těsně před zajatkyni.
Zdá se, že budeme muset pokračovat jindy.
poznamenal klidným hlasem, jak bylo u něho obvyklé. Žádné známky toho, že by si svůj způsob mučení užíval nebo naopak - prostě výraz karetního hráče nejvyšší třídy. Vězeňkyni nechal připoutanou na stole a ten odtlačil do jedné z cel, než se vrátil věnovat se dvěma příchozím.
Tony Corrado, rád vidím, že aspoň někdo bere dneska rodinu vážně. Ale čekal jsem tě o něco později, co mi neseš?
přesměroval Don svou pozornost k Tonymu, zatímco Ala opominul. A zatímco čekal na odpověď, tak si lehce upravil rouchu, jež si trochu pomuchlal během výslechu.
---------------------
Další kolo uzavírám 30.10., či v případě všech odpovědí dříve. Jako obvykle dávám prostor pro meziodpovědi a také jistou volnou navrátivším se týmům. Meziodpovědi budu dodávat do dalšího víkendu, po domluvě případně i jednu další. Krukh je prozatím naživu, ale přál bych si častější aktivitu. Ze hry jsou nyní Ailla a 74, z nichž jsem udělal NPC(domluva s Xavem a Atalonovo potíže), tudíž se pomalu vytratí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

Al byl zvědavý, co Glee vlastně provádí a také jak zareaguje na nově přáchozího muže. Se zajatkyní si Glee hrál, jak měl ve zvyku. Al už pár mučení ve stylu Dona Leechia viděl a věděl, že každý dřív nebo později promluví. To už se však Don začal věnovat muži, kterého dokonce znal jménem. Al byl sice mírně překvapen, ale vlastně byl rád, že vše nakonec proběhlo v přátelském duchu. Proto se mírně Donovi pouklonil a oslovil ho na informativní bázi.

Vidím, že se znáte. To je dobře. Done Leechio, jestli mě tedy teď dál nepotřebujete, vydám se zajistit opravu baru...

Po těch slovech byl Al připraven otočit se a vyrazit do své kanceláře, aby zkontaktoval stavební firmu, která pracovala na baru Chionti už dříve. Bylo potřeba udělat hodně práce. Přeci jen ale ještě moment setrval ve své pozici, kdyby ho náhodou Glee oslovil a chtěl po něm ještě něco dalšího.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Err Asybb)

Velice nahlas začnu nadávat, zakroutím hlavou, pušku stále držím v pozoru a odjištěnou. Pomalu se narovnám a svižným krokem se blížím ke Krukhovy. Automaticky střídám levou a pravou nohu o které se otírá bílý plášť. Zvednu hlavu a promlouvám:

Co teď?? Nech mně hádat, zmizet co nejrychleji než dorazí ostraha či nás zaměří přátelé téhle mrtvoly napodobující ženštinu. Pochybuji že přišla sama, neb: Tady končí legrace - začíná sranda!

Otočím se na místě a rozhlédnu se po okolí zda již není pozdě. Odcouvám k nákladu mířícímu až do teď poklidně do Donových rukou. Skrčím se za něj a lehce uvolním můj prst umístěný křečovitě na spoušti zbraně.
Obrázek


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (por. Castor)

No jo.. promiň, dneska mám blbej den.
Hehe.. slepitelnej.
Pousměju se nad Iandrovými slovy a vracím i s ním k vězni.
Nejsem odborník, ale jestli chceš vědět, je v jednom kuse... na druhou stranu já jsem tady spíš od střílení, to že přežil byla náhoda. Když jsem ho sebral, trochu se z něho kouřilo.
Shrnu velice stručně stav vězně.
Cestou mi sklouzne zrak na mou levou kybernetickou ruku, kterou si tou druhou promnu.
Nebýt tohohle.. už bych tady taky nebyl.. život není spravedlivý, ale tak to bylo a bude, děkujme tomu co máme. Budu se muset potom pro jistotu dobýt.
Po krátkém zamyšlení už jenom bez myšlenek pokračuju zpátky k místu, které jsem změnil v.. nazveme to.. celu.

____________________________
Meziodpověď klidně napiš, ale vracím se až 25. každopádně do 30týho ta druhá odpověď případně bude
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Mezi domy (Abin Ferrence)

A do háje...

Skutečnost, že se Java ztřískal mě nevzrušovala. Popravdě řečeno ani fakt, že při svém výletu pravděpodobně vzal hotovost z mého účtu.

Skvělý, a co zátah na likérky? Doufám, žes to udělal nebo ti už nechutnaj? Jestli si to neudělal tak, už ode mě neuvidáš ani decikredit rozuměls?!

Doufal jsem, že ho zmínka o ztenčení jeho pásky nakopne.

Jsem zapřísáhlý ateista, ale teď jsem se přistihl jak se modlím:

Bože, ať nasávaj spolu.... Vypnu komlink a otočím se na Bukku, která byla nyní lehce mimo.

Pardon, díky tomu ječení se mi většina krátkodobé paměti stornovala. Usměju se a její rudý obličej přejdu bez poznámky.

Vypadá to, že si zahrajem na mobilní záchytku. Něco proti veřejný dopravě?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (por. Castor)
Rinzler popsal Iandrovi situaci se zajatcem a ten jenom souhlasně pokýval, že rozumí. Zbytek cesty se nesl v klidu, jen si Iandro před vstupem do prostoru cel a výslechové místnosti před nimi vyzvedl brašnu, nejspíše s lékařským vybavením. Když oba vešli do výslechové místnosti, tak tam stál Don s neznámým mužem a vycouvával z ní Al Verttigo. Zajatkyně byla stále na stejném místě, ale bylo vidět, jak se jí zmírňuje tep a pouze má na těle několik drobných škrábanců. Přesto se dalo zpozorovat, že ze své pozice není již tak sebejistá svou nezlomností jako předtím.
Rinzler Donovi pouze pokývl, stejně jako Iandro a oba zamířili k rinzlerovo úlovku.
Muž byl ještě stále naživu a hluboce oddechoval, když k němu Iandro poklekl a z brašny vylovil nejmodernější lékařské zařízení. Teprve po chvilce vyšetřování se otočil na Rinzlera.
No, není na tom nejlíp, ale přežije. Pokusy o výslech bych však nechal teprve až na zítra, ne-li mnohem později. Záleží, jak hodně by chtěl mluvit a jestli ho chcete potom ... uklidit nebo pustit.
shrnul situaci a připravil si několik věcí, aby se pustil do záchrany informací obsažených v tomto muži a tedy i muži samotném.

Vorzyd 5, Ulice města: (Abin Ferrence)
Abin nebyl příliš překvapen tím, co slyšel, ale rozhodně tím nebyl nadšen. Odsekl Javovi ostrou odpověď a jasně mu připomněl, že objem kreditů pro Javovo záliby by mohl výrazně klesnout.
Lilililili ... jo, chchlastovny! Jedéééém tam!
odpověděl nadšeně Java, když dostal nový nápad inspirovaný Abinovou sarkastickou poznámkou. Spojení se následně ukončilo a Abin již další informace z Javy nedostal.
Smířen s tím, že bude muset využít jiného způsobu přepravy, než pohodlné sedadlo služebního landspeederu, se Abin otočil na Bukku a shrnul jí, jejich situaci.
Ne, pane. Poblíž je zastávka, ale ... jste si jistý, že bychom se tam měli vydávat a neposlat tam rovnou záchranku?
poznamenala Bukka a předložila svůj návrh na řešení situace. Možná návštěva a lov opilého kolegy se jí vůbec nezamlouvala a na jejím obličeji to bylo až moc dobře vidět.
-------------------
Jedná se o meziodpověď pro GDho a Gnosta. Ostatní mají ještě týden na to, aby odpovídali, než bude uzavřeno kolo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Krukh)

Jen co jsem se vrhl do prvního kotoulu slyšel jsem dutý náraz výstřelu do bedny. Nemusel jsem dlouho přemýšlet o tom, že tak kam to ,,pláclo" jsem asi ještě před chvíli byl já. V duchu jsem se vztekal hrozně moc, protože jsem se nevěnoval předtím svému okolí a jen bezcílně koukal do prázdna. Teď jsem za to musel pykat.

Krukhu co se to s Tebou zase sakra děje? Nechat se takhle zaskočit!

Když mi tohle běželo hlavou, tak se do toho stakata výstřelů od Twilečky přidalo ještě další. Nezjišťoval jsem od koho je, i když jsem si myslel že asi od Assyba. Když skončil můj první kotoul, měl jsem chvilku čas na to abych si zhodnotil situaci. Assyb jí asi trefil an util ustupovat, proto já jsme měl rlativně dost času abych se do této přestřelky taky zapojil. Dalším kotoulem jsem se přesunul po směru Twilečky a po jeho dokončení vystřelil. Výstřel zasáhl Twilecku do hrudi a bylo slyšet jen její bolestné zasípěný. Další zásah od Assyba následoval do boku a můj poslední výstřel ,,sedl" a ukončil celou tuto potyčku. Schoval jsem E-11cku pod plášť a podívám se na Assyba jak hlasitě nadává a míří ke mě. Vypadal nějak rozrušeně. Toto bylo celé silně nemilé, ale bohužel se to stávalo a já doufal, že se nenechám natolik ukolébat už nikdy jako teď.

Díky Ti, Tvá pomoc se šikla. Máš pravdu sebereme se a vypadneme odsud. Sehnal jsi nějaký odvoz? Vezmi bednu já prohledám tu Twilečku a Ralze, jestli ona u sebe nemá něco co by se mohlo hodit k tomu aby jsme zjistili kdo jí poslal nebo u Ralze něco užitečného.

Kývnu hlavou směrem k bedně aby jí vzal a sám se rychlým krokem vydám k těm dvoum, které začnu prohledávat. Prohledávám, ale přitom stále mám napjaté smysly a sleduji okolí, kdyby se náhodou objevila další vlna útočníků.[/b]
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5, malé kasíno Abravte (Luca "Abbé" Lugano)

Pán se snaží zachránit situaci, co? Nuže dobrá, trochu jej v tom ještě podusíme... napadlo mne, když jsem slyšel jeho nářky.
"Víte Vy vůbec, co říkáte? Pan Pnell už dávno tuší, že s ním don Leechio má zcela jiné plány. A pokud snad měl nebo má nějaké dohody a smlouvy s kýmkoliv jiným mimo naši oblast, tak ty se právě nyní tímto ruší!" pousmál jsem se, abych mu dal najevo pohrdání, jež jsem oprávněně cítil. Pokud totiž měl ten Pnell skutečně nějakou domluvu s bůhví kým, kdo by chtěl vykročit proti Donovi, ten už by se o ně postaral...

Pro začátek ale bylo třeba umlčet tohohle patolízala, stejně nám už neřekne nic, co by stálo za to.
"Díky za spolupráci, ale už Vás nebudeme potřebovat... 74ko? Doprovoď tady pána někam stranou... a nepoužij zbytečně moc násilí, chlapče!" mrkl jsem na mého spolupracovníka a pokynul, ať se pro tuto chvíli zbaví toho muže.
Pak jsem si sedl na jeho místo v místnosti a očekával zprávu od Ailly.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Vorzyd 5, Kosmoport: (Err Asybb)

Heleď vem to tak, plán A na sehnání někoho kdo nás odtuď vezme skolaboval! Co takle prostě skočit zpět do lodé a přistát na druhý straně planety?? Já vím... Nemáš rád utíkání ale nerad bych aby mi prohledávaly natož zabavili loď! Sice v žádných svinstvech nejedu ale výš jak je těžký brát si loď od těch krkounů zpět?? A pamatuješ?? Ve skladu máme stále ještě hnijící mrtvolu! Jo přesně tu!

Odpovím si sám a pokračuji ve svém žvatlaní.

Tu co jsi popravil při naší poslední misi!

Ohlédnu se okolo sebe a kontroluji jestly už je droid u mně. Čekám na odpověd a mezitím se snažím uklidnit, ikdyž to tak nevypadá:

Sakra, sakra, sakra... Proč nikdy nevychází nic tak jak má??

___________________________________________________________
Omlouvám se za předbíhání událostí...
Hlavně s tou mrtvolou...
Obrázek


Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, bar Chionti (Elisa Dyre)

"To nikdo," ujistím Rikka a věnuji zbytku skvadry kritický pohled. Zvlášť dlouze se zastavím na Lemanovi, jehož pyrotechnické extempore odstřelilo nejen skladiště, ale i celou misi.
Takže kdo bude posel špatných zpráv?
Poručíkem jsem si nebyla zatraceně jistá.
Molgano nebyl ideální kandidát, protože nováček.
Rae... no, jestli nemá Don dobrou náladu a to hovado mu tam napochoduje s tím, jak kráááááásně použil výbušniny... a navíc je taky nováček.
V zásadě to bylo jasné. My s Gelayevem už měli Dona zažitého, bylo to na nás.
"Fajn," konstatuju spíš pro sebe. "S poručíkem jdeme vyřídit report," obrátím se na chvíli pohledem ke Gelayevovi, a pak zase k Molgannovi a Raemu.

Později. Hm. Spíš bych měla zkontrolovat Shae. Ale rozhodnu se vyjít z precedentu, že moje dcera je moje dcera, a momentálně větší starosti mi dělá tým.

Vorzyd 5, bar (Shae Dyre)

Zatím, co kolem v metaforickém smyslu lítají hromy, blesky a v nemetaforickém smyslu je nesnesitelně dusno, stáhnu se do pokoje.
Celá záležitost se nějak zvrtla.
Co je horší, ještě víc se zvrtne, až se máma vrátí z mise.
Ze zničené zbraně nebude mít radost, na druhou stranu, jestliže dokážou bojové drápy zlikvidovat hlaveň tak, že ji přeseknou, asi to svědčí o závadě materiálu. Dost podstatné závadě materiálu. Takové, u jaké je dobře, když se na ni nepřijde v akci.
Po této stránce jsem tedy měla jistotu, že aspoň nebude zuřit.
Pokud šlo o dýmovnici... tím jsem si už vůbec, vůbec jistá nebyla. Spíš naopak. Sice se to ani zdaleka nevyrovnalo házení termálním detonátorem po patře, jaké předvedl technik, ale mámin pohled na domovní pyrotechniku (zvláště se spojenci v objektu) byl poněkud ultimátního rázu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, bar Chionti (Gelayev)

Deme... vy dva se držte spolu...
Poručík se otočil na místě a v doprovodu Elisy se vydal k Donovi, aby oficiálně ukončil misi, která na začátku vypadala tak slibně.
Ještě pro jistotu sáhl do kapsy a zaštěrchal placatkou, nicméně nic se neozvalo. Byla prázdná. Nicméně ikdyby v ní něco bylo, poručík by se nenapil. Né když jde k Donovi. A raději o tom ujistil i Elisu.
Stejně bych se nenapil...
Necelé dva panáčky teda byli v něm, nic co by ovlivnilo jeho úsudek. To snad věděli všichni.
Takže, uděláme to takhle. Já tam vejdu, ty za mnou. Já řeknu takovou zahajovací řeč a ty ten zbytek, jako svědek z terénu...
Rozhodl o dalším postupu a rozhodně šel vyřídit, co musel...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd 5, bar Chionti (Stanley Molganno)

Okey... Veľa šťastia....
Premýšľal som nad tým že ako by som mohol zatiaľ stráviť čas kým nedojdú tí dvaja.
Keď už General Gelayev hovoril o pytí tak som zacítil že mi vyschlo v hrdle a hneď som vedel že čo potrebujem.
Poškrabal som sa na hlave a otočil sa na Rea
Aaaahmm....
Až vtedy som si uvedomil že aká je to hora
Noo tak poď.... pôjdeme sa napiť kým nedojdú tí dvaja. Okey?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Mezi domy (Abin Ferrence)

Hm...
Udělám to. Rozhodl jsem po zralé úvaze.

Celá tahle situace mě začínala pěkně štvát. Důstojník se pravděpodobně topil ve velké alkoholické lambádě pachutí zvratků a jiných jinak nechutně chutných nechutností a já stále neměl ani páru jak, a co provedu s mým doposud rozpadajícím se plánem.

Víš co? Zavolej na ústřednu ať ti přivezou vozidlo. Dej do kupy skupinu a udělejte zátah na nejbližší klub Dungos. Když nic jinýho bude to držení zbraní, když to bude větší, může šéf aspoň slintat na tiskovce. Já dojedu pro Javu.

Načež jsem složil náklad a dodal: Tohle nech ty ocasy odvíst, aspoň se dostanou k těžký technice...

Jseš mladá a máš něco co mně schází... Smysl pro spravedlnost. Já půjdu a zatáhnu to za něj dřív, než to tam celý dobleje. Podám kolegyni ruku jemně ji stisknu a odcházím...


Pár metrů před zastávkou hromadné dopravy

Tak to bylo ostrý... Oddechnu si a po chvíli vytahuju komlink na němž naťukám zašifrovanou frekvenci.

Zdravím, rád bych si objednal Correliánské koláčky jsou na skladě?
Potěšilo mě, že ulice v tuto dobu bývají liduprázdné a navíc kterej bezpečák by nechtěl koláčky?

Zbývalo pět minut do příjezdu spoje a já si tak mohl nevzrušeně sedl na lavičku v zátiší, a přesto sledoval okolí.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Malé kasíno Abravte: (poručík Lugano)
Mužík napůl zbledl při Abbého poznámce a nyní na něm bylo vidět, že vůbec neví, na čem momentálně je. I proto se nezmohl na žádnou další odpověď a to do doby, než jej Abbé nařídil odklidit. 74 opět prokázal svou efektivitu a vedl svého zajatce tak, aby neměl šanci se mu vyškubnout nebo i nějak víc vzdorovat. Před odchodem z místnosti však jasně poukázal na další zbylou osobu v místnosti, což byl jeden ze strážných, byť neozbrojen. Vyčkal, jestli Abbé nedá nějakou instrukci i ohledně jeho a dle toho se o ni postaral, nebo odvedl mužíka pryč z dohledu.
Abbé zatím očekával, jestli se mu ozve třetí člen jejich týmu, kterým byl Ailla, ale od ní ani zpráva. Nejhorší bylo, že když se jí pokusil zavolat, tak komlink vůbec nereagoval, vlastně to vypadalo, jakoby by už neexistoval. Tohle mohl zkoušet do doby, než se vrátil 74 a jasně naznačil, že od mužíka nyní nějakou dobu neuslyší.

Vorzyd 5, Restaurace Caverna: (Abin Ferrence)
Abin nebyl nadšený z toho, jak se mu rozpadá celý jeho plán, který si původně vyrýsoval. Rychle však začal skládat náhradní a zahrnul do toho Bukku včetně lichotky jejím směrem. Ta byla trochu překvapená jeho novou instrukcí, stejně jako jistou lichotkou.
A-ano, pane. Děkuju, pane.
zmohla se pouze, než mohla sledovat, jak Abin odchází na zastávku hromadné dopravy. Někdo by v tom mohl spatřit snad i filmovou scénu, ale Abinovi se hlavou honily už jiné starosti. V rukou se mu objevil komlink, model, který by se jen těžko hledal u jeho kolegů z práce, už proto, že měl unikátní šifrovací frekvenci. Drobná pozornost od Dona, kdyby bylo zapotřebí. A nyní vyťukal jednu z takových frekvencí, která vedla přímo na Ala, jemuž nahlásil heslo, které si však dle všeho právě usmyslel.

Vorzyd 5, Bar Chionti:(Al Verttigo)
Don Alovi jasně naznačil, že nyní ho zde nebude zapotřebí a záležitosti s Tonym Corradem zařídí sám. To mu umožnilo zamířit do kanceláře a provést rychlý hovor s renovační a konstrukční společností, která dávala Chionti dohromady. Bylo to poměrně rychlé a vedoucí společnosti si na štědře platícího zákazníka bez problémů vzpomněl. To Alovi hodně usnadnilo práci a mnoho domlouvání a bylo mu řečeno, že již zítra sem dorazí specialista, který vyčíslí škody a vlastně celkové náklady na opravu.
Sotva však Al zavěsil, tak mu zazvonil jeho soukromý komlink a ukázal mu hovor na šifrované frekvenci.
Zdravím, rád bych si objednal Correliánské koláčky jsou na skladě?
ozvalo se z druhé strany Alovi známým hlasem.

Vorzyd 5, Garáž Chionti: (por. Gelayev, Elisa Dyre, Leman Rae, Stanley Molganno)
Po stručném reportu od Rikka se Elisa ujala slova a de facto rozhodla o tom, že ona s Gelayevem provedou onen pochod před Dona, zatímco její rádoby inkvizitor Rae dostane s Molgannem volno. To trochu zkomplikoval poručík, když jim nařídil, aby se drželi spolu. Stanley chtěl zkusit jakousi seznamovací proceduru a vyzval Raeho, aby se připojil k drinku.

Poručík s Elisou mezitím mířili do míst, kde se nacházel Don. Ještě před samotným vstupem nastínil poručík plán, jak by vše mělo probíhat. Když otevřel dveře do místnosti, tak zde nebyl Don sám - společnost mu dělala jim doposud neznámá tvář. Ale fakt, že ten muž zde byl s Donem sám již něčemu nasvědčoval.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Shae Dyre)
Shae se usídlila do svého pokoje a pomalu se chystala na nevyhnutelnou konfrontaci s matkou a hlavně situací do níž se dostala. Nemohla vědět, kdy přesně to bude a co, jestli vůbec, Don její mámě předtím řekne, ale tak či onak chtěla být připravená. Ani si nevšimla, že v pokoji měla přichystaný tác s ovocem a pitnou vodou - vše nečekaně čerstvé. Když zde byla naposledy, tak tu nic podobného nebylo. Jediný, kdo to se snad mohl dát byl Pumpy a to někdy v době mezi tím, co odešla od Dona a notnou chvíli bloumala po Chionti, než dorazila do pokoje. V případě dlouhé chvíle se mohla jít podívat na chodbu k průzoru, aby viděla, co se děje venku na ulici.

Vorzyd 5, Kosmoport: (Err Asybb, Krukh)
Jakmile je souboj u konce, tak se blíž Krukhovi přiřítí stěžující si Asybb, který hned všude vidí jednu velkou katastrofu. Při Krukhově snaze o nějakou organizaci mu sdělí, že transport není a navrhne únikový plán. A také prozradí, že na lodi zůstala jedna mrtvola, kterou měl Krukh na starosti. Otázkou bylo, kdo měl na starosti její likvidaci.
Zatímco Asybb tohle vše Krukhovi sdělil, tak ten měl možnost prohledat jak zabitého Ralze, u něhož kromě munice, několika kreditů, osobního komlinku a jedné sušenky nic extra nenašel. Prohledávání twi'lečky mohlo být o to příjemnější, ale Krukh se zaměřil na praktickou činnosti a nehodlal nijak rozvíjet možnost nekrofilie. Nález byl zhruba obdobný až na jednu neidentifikovanou datovou kartu. V ten moment se v doku objevila muž patřící k místní ochrance.
Co se tu sakra stalo?
poznamenal připraven sáhnout na zbraň, kterou měl stále u pasu.
------------------------
Další kolo uzavírám 13.11., či v případě odpovědí všech dříve. Klasicky dávám možnost meziodpovědí, pokud budou do následujícího víkendu, po domluvě možná i poté. V některých situacích můžete navázat dialog(Manda vs Stanley, Tuky vs GD, ...) bez nutnosti čekat na mě. V případě Peara a Eli, bych rád urgoval Peara, aby odpověděl co nejdříve, protože sám podotknul, že rozhovor s Donem zahájí on. Gnost a Jazen nechť pokračují od posledního herního příspěvku pro ně ode mě(Gnost ho měl v mezikole, Jazen minule).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado)

Spoločne s mužom vstúpime do miestnosti a ako prvé mi udrie do pohľadu nahé telo ženy. Trošku ma trhne, ale nedám to na sebe vedieť a potichu nasledujem muža bližšie k onej scenérii. Nespúšťam pohľad zo ženy pripútanej na stole, trochu sa pousmejem kútikom úst a potom prejdem pohľadom na Dona, ktorý ženu po chvíľke odtlačí do cely. Keď podíde k nám, jemne pokloním hlavou a odzdravím
Rád vás tak isto vidím a nesiem vám informácie, ktoré som zistil.
dokončím svoju vetu a obzriem sa za odchádzajúcim mužom, znovu pozriem na Dona a priamo do jeho očí
Zistil som, že za tymito útokmi stojí organizácia Vaapad. Muž, ktorý to riešil ma prezývku Blazer. To je všetko čo som zistil.
poviem vážne a čakám na Donovu reakciu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“