MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, u Chionti (Leman Rae)

Alespoň jsem něco dělal!
odseknu tomu orlímu nosu na jeho zmínku o posrávání mise. A jeho zmínka o tom, že nejsem tak dobrý mě dokázala rozpálit.
Já mu dám, že nejsem dobrý. Já mu to spočítám. Prej že nejsem tak dobrý abych zničil dvě místa zároveň.... challenge accepted ptáku! Počkej příště pazgřivče.
začnu přemýšlet jak to udělat. Jednoznačně budu potřebovat více výbušnin. Jednak proto, že odpaluju dvě místa a taky proto že výbušnin není nikdy dost. Pak se Dyre zmíní o tom, že to zkusím.
To snad dá rozum, ale nahlas to říkat nemusela, protože to mělo být překvapení pro Orlího nosa.
Mi zkazila moment překvapení, takže z plánovaní sešlo. Budu muset nějakou dobu počkat, aby to mělo jakýsi efekt. Věřím však, že výraz na ksichtu Orlího nosa za to čekání bude stát.
Na Dyrinu zmínku neříkam nic, jen netrpělive čekám až budeme na místě a já vypadnu z vozidla ve kterém je Orlí nos. Pro jistotu se nahnu blíže ke dvojčeti, abych jej mohl rychle použít. Mohl bych se sice vytasit z plamenometem, ale ten na ulici plné náhodných kolemjdoucích asi nebude ta nejlepší volba. A přemýšlím nad tím, zda mě víc štve, to že Orlí nos zpochybňuje mé schopnosti, nebo to, že se tu bojovalo a já o to přišel.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vorzyd 5, Bar Chionti: ( por. Castor)

Poté co si vyslechnu Donovy "rozkazy" se mi docela uleví.
Dobrá.. udělám co bude v mých silách, aby přežil. I tak bych... radil si.... pospíšit.
Poslední větu pronesu velice opatrně a i se zajatcem odejdu z místnosti.
Čím dýl pro něho pracuju, tím víc z něj jde strach.
Byla první myšlenka poté co jsem odešel z místnosti a s vězněm přez rameno kráčím do kobek.
Don asi není nejšťastnější z toho co se stalo dneska... co tady asi vybuchlo že je tady tolik lidí.
Když konečně sejdu do kobek strčím ho hned to té první a navíc ho pořádně přikurtuju, pokud bude k čemu. Pak se pokusím sehnat někoho, kdo by zhodnotil jak na tom je.. a to ze dvou důvodů. Nejsem lékař a dostal jsem rozkaz.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Před restaurací ( Abin Ferrence)

Skryju nutkání k úšklebku. Bukka zřejmě měla v hlavě bezpečákovo desatero, což bylo svým způsobem osvěžující.

Je dobrý vědět, že nikde neubejvá ani neppřebejvá. I když....

Pokud nepočítáš srdečné pozvání na útratu pro téměř polorozpadlej podnik jako formu úplatku... Všim jsem si, že maj přemrštěný ceny... Dodám nevinně.

Kde je hergot ten Jawa... Postěžuju si, ale pak se uklidním.

Máš něco proti menší procházce?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Malé kasíno Abravte: (poručík Lugano, 74, Ailla Avall)
74 prokázal svou neočekávanou pozornost a nemohly mu ujít pokusy mužíka k pokusu o odvedení pozornosti od jeho rukou. Než mohlo k něčemu dojít, tak jej hlasitě napomenul a zbraní mu jasně ukázal, že to myslí opravdu vážně a nebude váhat. Mužík jenom těžko skrýval své rozhořčení z nepovedeného pokusu o něco. 74 k němu rychle přistoupil a vylovil věc z jeho kapsy, kterou se ukázalo být malé technické zařízení, nejspíš něco jako dálkový ovladač. Mužík se pokusil zatvářit, jakože vůbec neměl tušení, že se tam něco podobného vůbec nacházelo.

Ailla se podezíravě schovala nazpět do pokoje, kde již měla kořist v podobě svázaného strážného a rychle rozmýšlela, jak by měla postupovat dále. Každé další vykouknutí by se mohlo rovnat ustřelené hlavě, nebo při troše štěstí zásahu někam jinam a to rozhodně neměla v úmyslu. Zvažovala zda se postaví ke dveří a zkusí útočníka přepadnout ze zálohy, nebo k tomu přistoupí neobvykle a využije svého půvabu. Zvolila druhou variantu a odložila většinu svých částí oděvů, až zůstala pouze ve spodním prádle. Takto obnažena se posadila do křesla trochu bokem od dveří a blaster si šikovně zaklínila mezi jeho opěradlo, aby mohla rychlým přehmatem střílet. Tato taktika již několikrát slavila úspěch proti jednomu mužskému protivníkovi.


Vorzyd 5, Kosmoport: (Err Asybb, Krukh, Ralz Vamok)
Erra celá situace notně zmátla a připadal si jako v živé halucinaci. Rozmýšleje o tom, co se právě stalo vyrazil nazpět a snažil si vybavit, jak měli pokročit dál. Vybavil si proto základní instrukce -
přiletět na Vorzyd V, zadokovat loď, dopravit se do Chionti.
Byly jednoduché, stručné a všeříkající - ostatně jako vždy, když Don zadával jednoduché instrukce. S tímhle upomenutím se vracel k lodi, kde se poflakovali Krukh a Ralz.
Tedy, Ralz se vybavoval s nějakou roztomilou twi'lečkou a Krukh tomu nevěnoval ani špetku pozornosti a jal se kontrolovat jejich náklad. Byl to okamžik vteřiny, když se to stalo - twi'lečka vystřelila z ukrytého příručního blasteru a už se otáčela na Krukha, který k ní klečel zády - tedy v dost nemotorné pozici, aby mohl vystřelit rychleji jak ona.

Vorzyd 5, Bar Chionti:(Al Verttigo, Tony Corrado)
Al neměl náladu na hasiče, ani Tonyho a oboje dost rezolutně posílal pryč. Velitel hasičů na něj nechápavě koukal a vyměnil si několik pohledů se svými kolegy, než vedle Ala přistoupil výkonný manažer Chionti s jasně napsanou zprávou z průběhu hašení.
Zde je drobný důkaz, že je vše v pořádku, stejně jako prémie za povedený výjezd.
předložil manažer zprávu i s nenápadně ukrytou obálkou. Bylo evidentně vidět, že na něco podobného byl připravený a vzhledem k tomu, že měl na starosti restauraci samotnou, tak se nebylo čemu divit.

Vorzyd 5, Cesta ke Chionti: (por. Gelayev, Elisa Dyre, Leman Rae, Stanley Molganno)
Zatímco Stanley se plně věnoval řízení a snažil se co nejrychleji dostat k zadnímu vchodu do Chionti, skupina ve voze si začala vyměňovat názory. Místy se objevila i paranoia, ale především zlé tušení, cože se to sakra děje a jak se to týká Donova příjezdu. A zatímco Elisa se věnovala praktickým myšlenkám, Leman s Gelayejevem se dohadovali dost výbušně. Konec všem diskuzím znamenal až příjezd do garáže, kde je přivítal Rikko. Nejprve si je všechny prohlédl skrz hledí své zbraně, než ho sklopil, protože poznal členy rodiny. Jeho přítomnost znamenala jedno jediné - Don byl již v Chionti a začal se zabývat záležitostmi rodiny zde na Vorzydu V.

Vorzyd 5, Restaurace Caverna: (Abin Ferrence)
Abin Bukku ujistil o své bezúhonnosti a vše zakryl jednoduchým vtípkem. Na první pohled vše zafungovalo a zdálo se, že Bukka se již tomuto tématu nehodlá dál věnovat. Vzhledem k nepřítomnosti odvozu nakonec Abin navrhnul prostou pěší cestu, čímž Bukku trochu zaskočil.
Jistě pane, ale neměli bychom mu zkusit zavolat?
navrhla a poukázala na komlink, který vylovila z kapsy. To už ale dvojice udělala několik kroků a Bukka neopomněla vláčet svou brašnu s vybavením, která nepůsobila nikterak lehce. Směr a tempo zatím udával Abin, byť se nejednalo o nic rychlého či rozhodného.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Glee Leechio, por. Castor)
Rinzler dostal jasné příkazy včetně skrytého podtextu a rozhodl se jimi řídit, než aby přihlížel Donovo mučení. Nalezl volné místo v 'ubytovně' a svého vězně tam pevně přivázal k posteli. Věděl, kde najít lékárničku, ale přesto chtěl o pomoc požádat někoho zkušenějšího. Pokročilý lékařský výcvik a znalosti měli v Chionti na jisto dva lidi - Pumpy a Donův oblíbený kuchař Iandro. Za současné situace nebylo jisté, kde by se Pumpy mohl nacházet - Iandra by však mohl nalézt v kuchyni nebo někde poblíž, protože běžný personál do dalších prostor baru tak často nevstupoval. O Iandrovi také Rinzler věděl jednu zajímavou věc - i přes Donovu nabídku odmítl vstoupit do rodiny. I tak ale dále pracoval v Chionti a měl k Donovi volný přístup.
------------------------------
Další kolo uzavírám 16.10., v případě všech odpovědí dříve. Opět je tu možnost pro meziodpovědi nebo dialogy v různých týmech, z mé strany do dalšího víkendu, či po domluvě. Ze hry nám však vypadává Orita-Kill, jenž ani nezačal a tak tedy i skončil, v ohrožení je postava Dashe, který napsal jediný příspěvek. Dále podotknu, že Elinor sbírá čárky u Shae a Atalon bude buď vyřazen prozatím ze hry(ohledy na jeho situaci) nebo se pokusí odpovědět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd 5, Kosmoport:(Krukh)

Už po chvíli čekání my bylo jasné, že poslat Erru něco vyřizovat byl asi zásadní omyl celého našeho přistání tady na Vorzydu 5. No co se s tím dá dělat. Teď už musím jen počkat s čím se to individum vrátí. V duchu jsem nadával na Dona, že mě dal dohromady tady s těma dvěma. Ralz se začal bavit s nějakou Twilečkou, asi mu přišla atraktivní já osobně jsem necítil nic a přišlo mi divné, že na ní něco vidí, ale proti gustu. Sundal jsme nohu z bedny, kterou jsme měli Donovi doručit a radši jsem začal kontrolovat její zajištění. Vypadala v pořádku, ale u něčeho co mělo přijít Donovi do rukou jsem radši nechtěl nic riskovat. Ovšem chvilka mojí nepozornosti stačila k tomu, aby se stalo něco co by se normálně nestalo, kdyby všichni dělali to co měli. Zaslechl jsem jenom překvapený výkřik Ralze a výstřel, který pravděpodobně patřil jemu. Po výstřelu se probudili mé bojové reflexy a já začal zase dělat to k čemu jsem u Dona byl. Zabíjení lidí. Nemělo cenu se snažit otáčet a střílet v tomhle místě, protože už teď mě určitě měla zaměřeného. Překulil jsem se na pravou stranu a snažil se ještě o kousek snížit svůj profil a otočit se na střelkyni. Při tom překulení jsem hmátnul po E-11ce a hned při dopadu pokud to nejde ještě při překulení vystřelit na Twilečku. Po překulení a vystřelení jsem pokračoval v překulení dále ovšem nyní směrem k twilečce dopředu a podokončneí zase vystřelení. Bylo mi celkem jedno jestli to přežije nebo ne, hlavně když se zachová Donův ,,dárek" neporušený.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Vorzyd 5, Kosmoport:(Err Asybb)

Pokojně se vracím k lodi když v tom usliším zvuk blasteru. Instiktivně se přikrčím a rozhlédnu se po okolý odkud výstřel pocházel.

Snad to nejde od lodi! Krukhovy asi rupli nervi a odprásknul Ralze!

Zpod býlého pláště zatím vytáhnu A-295 blaster rifle, a zamířím před sebe. Výstřely se ozvou ještě několykrát ale to už jsi sem opravdu jistý že se zvuky ozívají mím směrem. V pokrčeném postoji se rozeběhnu, přenabiji a to už vidím Krukha jak uhýbá střelám neznámé Tv´ilečky.

Ještě o mně neví! Doufejme! Stojím asi 38metrů přibližně od konfliktu.

Pousměji se a zamířím ženštině na hlavu.

Z této dálky se určitě netrefím alespoň však odvedu pozor té zmije a Krukh ji může výřadit!

Několykrát z pušky vystřelým, má pravá část tváře zůstává stále přilepená u zaměřovače zbraně.
Obrázek


Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado)

Muž na mňa nereaguje a otočí sa predomnou na päte a odchádza preč.
Ty arogantný sráč!
pomyslím si a rýchlo ho chytím za pleco a otočím ho smerom k sebe
Počúvaš ma vôbec? Teba vôbec nezaujíma kto za tým všetkým je? Čo to je za loajalitu k zamestnávateľovi. Takéto správanie som si vôbec nepredstavoval, že sa bude vyskytovať práve vo vašej organizácii.
poviem mu a pustím jeho rameno zo svojho pevného zovretia
Sľúbil som tvojmu bossovi svoju oddanosť a rád by som mu predal informáciu po ktorú ma poslal.
rieknem nakoniec s priateľským úsmevom, nakoniec napriahnem svoju ruku smerom k chlapovi
Moje meno je Anton Corrado, ale môžeš ma volať Tony.
predstavím sa a čakám rovnakú zvyklosť aj od muža naproti mne.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5, malé kasíno Abravte (Luca "Abbé" Lugano)

74 byl velice obezřetný, jeho pověst jej tedy rozhodně nepředcházela. O tom jsem se přesvědčil, když našemu zajatci sebral cosi z rukou.
Snad nechtěl ten ubožák zkusit atentát... to by bylo pošetilé, leč možná 100% úspěšné... akorát by tím odsoudil a zabil i sám sebe... přemítal jsem, když jsem sledoval jisté, až smrtící pohyby mého společníka.

Teď bylo vhodné uvažovat, jak celou nepovedenou návštěvu kasina kulantně ukončit tak, abych šéfovi mohl donést co možná nejpříjemnější zprávy.
"Přejděme k věci - kdo je váš nadřízený?" podal jsem zcela jasnou otázku, abych zjistil, s kým mám tu čest. Tenhle patolízal mi zřejmě v ničem prospěšný nebude...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

Al Verttigo dokončil svou otočku a právě se chystal vyrazit kontaktovat stavební firmu, která pro rodinu renovovala Chionti, když tu ho náhle zezadu chytil za rameno onen otravným muž. Alovy reflexy zareagovaly poměrně rychle, a tak, když opět stanul muži tváří v tvář, se již v jeho ruce leskla tasaná 48-caliber Enforcer pistole, Alova osobní projektilová zbraň, jejíž hlavní právě mířil neznámému muži přímo mezi oči. To již jakorát tak dokončoval svůj první proslov. K dalšímu ho už Al rozhodně nehodlal pustit a rezolutně ho přerušil po stížnosti na fungování rodiny.

Tohles přehnal mladej. Sundej ze mě ty špinavý pracky a pak je dej pěkně tak, ať na ně vidím!

Ala jednání mladého muže poměrně rozčílilo a vzhledem k tomu, že měl špatný den, přemýšlel nad tím, že by mozkem muže vymaloval. Na druhou stranu měl dnes už tak potíží dost a tohle by zřejmě moc nepomohlo. Nakonec přeci jenom mohl muž říkat pravdu, což by znamenalo, že ustřelení jeho hlavy by byl větší problém, než by se mohlo zdát.

Dokaž že ses setkal s Donem v dobrém a já tě možná nezabiju za to, že ses mě opovážil dotknout!

Vyštěkne Al znovu, ale to už přemýšlí nad tím, jestli jde o něco tak závažného, aby mohl Gleeho vyrušit. Přitom stále dává na muže pozor a při jakémkoli pokusu o nepatřičný pohyb je připraven mu hlavu skutečně ustřelit. Následně ho napadne celkem dobrý postup a tak houkne na vedle stojícího zaměstnance.

Hej ty, seber mu zbraň a prošacuj ho od hlavy až k patě. Hlavně rukávy, nohavice a kolem bot. Nechceme, aby se nám tu procházel ozbrojenej.

Al Verttigo, držíc situaci, alespoň podle jeho názoru, pevně v rukách stále míří na neznámého muže a čeká jak na mužovo ospravedlnění, tak na prošacování a odebrání všech zbraní.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Noční procházka (Abin Ferrence)

Abine, ty seš vůl... Problesklo mi hlavou ve chvíli, kdy jsme ušli pár bloků.

Ukaž, jestli se neozve do deseti minut, tak mu zavolám sám a pořádně ho sjedu. Usměji se a zbavím kolegyni břemene.

Ačkoli se záda v prvním okamžiku prohnou není to tak hrozný.

Holt, není to nákup, ale účel to snad splní...

Co tě přimělo skončit u bezpečáků? Řekněme, že... Ehm... S tvými přednostmi máš na víc... ---
Sakra to vyznělo blbě.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado)

V okamihu ako som chytil muža za plece som cítil ako jeho chrbtový sval strnul. Roky výcviku v špeciálnych jednotkách zdokonalili môj reflex na výbornú, uvidel som len záblesk blasteru ako ho vytiahol z púzdra v otočke.
Presne toto som čakal.
pomyslím si a rukou rýchlo prechádzam k miestu kde mám pripnuté svoje púzdro na zbraň. Mojemu šťastiu prialo aj to, že som mal blaster odopnutý aj ja, rukou čo som mal pri tele som ho len povytiahol z púzdra, aby ho nebolo moc vidieť a súčasne som ho namieril mužovi na hruď. Po jeho úvodnej vete som sa len pousmial
Ja som to chcel riešiť kultúrnou cestou, ale ty si nedáš rady očividne.
očami prejdem na môj blaster namierený na jeho hrudník
Sme kolegovia prečo robiť roztržky na pracovisku hneď od začiatku. Ak ma chceš zastreliť tak ma zastrel, ale zomrieš aj ty. Teraz v pokoji odložíme svoje zbrane a pôjdeme za Donom. Dneska už som zastrelil zopár chlapov, nechcem zvyšovať počty mŕtvych na mojom účte.
počas svojho prehovoru sa stále usmievam. Potom ako dokončím svoje vety, čakám na mužovu reakciu
Schovaj ten blaster.
pomyslím si a neustále mierim na muža naproti sebe.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, u Chionti (Vyacheslay "Grubyj" Gelayev)

Přestaň na nás mířit, neručím za toho vzadu...
Promluvil jsem na Rikka, který ověřoval, jestli sem patříme nebo ne. Naštěstí jsme byli lehko zapomatovatelná skupina a tak brzo pochopil a sklonil zbraň.
Vlastně bohužel ručím...
Sklonil sem současně hlavu a vystoupil z vozidla.
Co se tady stalo? A kde je Don?
Co nejdřív se budu muset nahlásit u šéfa a říct, co se stalo.
A pak se vydám na litrovýho panáčka do baru...
Pohledem zkontroluju zbytek skupiny a nejdůkladněji nicméně Raeho.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Vorzyd 5, Bar Chionti:

Otravný chlapík se nenechal jen tak překvapit a byl rychlejší a lepší, než se na první pohled zdál. Situace se tak stala patovou, když Al mířil muží do obličeje svou projektilovou pistolí, zatímco muž mu mířil svým blasterem na břicho. Nezbývalo tak ALovi nic jiného, než zapřemýšlet nad dalším postupem. Muž byl evidentně dobře vycvičen, měl něco toho rozumu a zachovával celkem klidnou hlavu i pod stresem. To se mu muselo nechat. A kdyby chtěl zaútočit na Dona, jistě by to muž s takovým výcvikem udělal chytřejším způsobem.
V Alových očích se náhle objevil úsměv. Bylo mu jasné, že tenhle muž ho nezabije, ani neohrozí Dona a podnik. Najednou cítil, že by možná nebylo až tak nerozumné ho za Gleem zavést, ten pak rozhodne co s ním dál. Kdyby se k rodině připojil někdo takový, určítě by to nebylo na obtíž, zvlášť v takovéhle době. To už však Al schovával svou zbraň a jak rychle se předtím rozčílil, teď se zase uklidnil a přátelštějším tónem na muže promluvil.

Ne, kolegové vážně nejsme mladej. Já jsem Al Verttigo, Donova pravá ruka a vypadá to, že ty nebudeš takovej budižkničemu, za kterého jsem tě původně považoval. Když schováš svou zbraň a už jí tady nebudeš vytahovat, vezmu tě za Donem a ten rozhodne, co s tebou dál. Ale pamatuj si, že jestli se pokusíš o nějakou levárnu, tak ti sebelepší výcvik nepomůže a bude z tebe žrádlo pro červy.

Pokynem ruky muží ukázal, aby ho následoval, otočil se a vyrazil do útrob Chionti, pčímo k celám, kde předpokládal, že Glee bude.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado)

Po mužovej poznámke sa len zasmejem a schovám svoj blaster opäť do púzdra. Potichu si odfúknem a kráčam za Alom, ktorý si to razí cez všetko čo mu stoji v ceste
Som rád, že sa to vyriešilo v pokojnom duchu.
poznamenám po pár metroch. Vchádzame do baru, po schodoch dolu do chladného podzemia
Čo tu môžu schovávať? Dúfam, že na mňa znova niečo nehrajú.
pomyslím si a schádzam stále dolu do pivničných priestorov baru Chionti
Vyzerá to tu útulne.
prehodím nevinno a pokračujem v ceste.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (por. Castor)

Se tady o toho šmejda ještě budu starat.. achjo.
Povzdychnu si, zatímco jdu směrem do kuchyně.
Snad tam bude.
Když dorazím do kuchyně, pokusím se najít Iandra a jen doufám, že zrovna nemá nic důležitého na práci.
Iandre...máš čas? potřeboval bych aby ses podíval na jednoho vězně. Nedotáhl jsem ho v nejlepším stavu a potřebuju aby přežil než ho vyslechneme.
Optám se ho až ho najdu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“