1. MPM - Chyťte ho! (nebo ji? :-P)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team "přátel" Lorany

Garth Devilman & Meris


Alderaan - kantýna U Hnusnýho Pearla

Nastálá konverzace byla pro všechny tři muže u stolu jistě více než přínosná, protože každý z nich něco získal. Garth získal pomocníka, který jistě bude stále po ruce, za slušnou sumu kreditů a také, jak brzy zjistí, získá i vše, po čem touží, protože starý zloděj má daleko víc, než kdo by kdy tušil. Ale Garth to samozřejmě věděl a jeho kredity byly připraveny k využití vždy na správném místě a také měl schopné účetní, kteří dokázali zakrýt takové machinace s financemi, že by se snad i leckterý zkorumpovany republikový senátro divil.

Ale jistě kamaráde, pro tebe mám vždycky a všechno, víš přeci kde to je, takže si tam můžeš vzít co budeš jen chtít! Vyůčtuju ti to později. Vím, že zaplatíš.

Prohodil Irhid v dobré náladě a ještě dodal:

A jsem rád, že tady mladýho vezmeš sebou, dyť on se celej třese na pořádnou akci!

Teď už záleželo jen na obou mladých mužích, až vyrazí do starého hangáru, kde se skrývá jistě nejen jedna stará loď a mnoho mechaniků, kteří ji dávají dokupy, ale taky moho dalšího vybavení, které se jistě bude hodit, i když leckomu by se teď mohlo zdát divné, k čemu potřebuje diplomat takové vybavení a společníka z vrstev diplomatům uzavřených.



_________________________________
_________________________________




Team lovců


Lukin013

Coruscant - Ulička kousek od úřadu

Důstojník ještě chvíli potom, cos mu sdělil, že asi víš, kdes doklady "ztratil" vypadal, že mu z tebe asi jebne, ale potom kejvul hlavou a s dost nepříjemným pohledem čekal, až vyjdeš.

Ty ses tedy vydal ven z komplexu s temným plánem, jak zbavit důstojníka života. Již jsi mířil do temné uličky, když tu se z komunikátoru náhle ozval tvůj "přítel" a spolupracovník a dost nahlas tě nabádal k tomu, abys něco sepsal. Potom začal diktovat jakési souřadnice místa někde na Alderaanu. Důstojník, který tě seřval byl tvým počínám celkme šokován, a tak zastavil na kraju uličky, kams ho zavedl a začal kvapně z pouzdra tahat svůj blaster, protože mu asi pomalu začalo docházet, že by nemuselo být všechno tak úplně v pořádku. (Možná taky uviděl tvůj zbrojní arsenál, který ses nijak zvlášť nepokoušel schovat.)





bogdan.g

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

S rychlostí orla a vychytralostí lišky sis zapamatoval všechny důležité souřadnice a další informace a špěšně a nenápadně je začal diktovat do komlinku. Všichni v místnosti byli buďto tak zaujatí hlášením vojáka nebo svou prací, že si tě nikdo nevšímal a nikomu jsi nepřišel podezřelí. Porot jsi taky tak jednoduše a bez problémů či podezřívání mohl rychle s hloupou průpovídkou opustit místnost a vydal ses přímo k východu z budovy. Cesta ti rychle ubíhala a brzo ses dostal až do vstupní síně, kde na tebe však měl čekat tvůj kolega, který zde ale nebyl nebo jsi ho aspoň neviděl. Kdo ví, zda se nevypařil bez tebe, aby získal odměnu sám? Jisté bylo, že se ti zatím v tvém komunikátoru neozval, i když již musel mít všechno jistě zapsané. Ty sis stále ještě důležitá data také pamatoval, protože tvá paměť v tomto směru byla doslova fenomenální. Teď je jen potřeba najít loď a hurá na Alderaan.




_________________________________
_________________________________




Team Jedi

Diss Morr

Lower city

Vstoupil jsi do ušmudlané kantýny, která vevnitř překvapivě vypadala víc nóbl, než z venčí. Zvlášť tě upoutala skupinka pašeráků, která vypadala celkme bohatě, vášnivě debatující o nějaké věci. Bylo ti jasné, že jen tak by ses mezi ně nevetřel, a tak jsi využil toho, že si tě nikdo nevšiml a doslova jsi zmizel v jednom z rohů, kde ses po chvilce koncentrace zneviditelnil, abys následně mohl přistoupit ke skupince lidí, kde se právě slova ujal jeden ze staříků.

No a to byste nevěřili co se stalo mě pánové! Objevila se u mě nedávno zase jednou taková ta vražedná mrcha, kterou není radno odmítnout. Zaplatila moc hezky, to je pravda, ale když odjížděla, tka mi zřejmě sbalila mého oblíbence a ještě jednoho mechanika! Kdo ví, kde jim je teď konec. Taky jsem zaslech,že se prej pak vloupala do ňákýho úřadu a někoho unesla, no to je ale bordel co? Teď se vemte, co by se mi stlao, kdyby úřady přišly na to, že jsme se znali a že jsem ji poskytl útočiště!

Na chvíli se odmlčí, ale pak už nepokračuje, protože je dost rozčílený i z toho, co právě řekl. Navíc se otočil tvým směrem a podíval se pohledem dost zkoumavým jako by tušil, že ho někdo poslouchá.

Mezitím posloucháním nemyslných žvástů tě napadlo, zda už ti dva břídilové, které jsi opustil v úřadu, něco zjistili a zda ti to vůbec dají vědět. Možná by se vyplatilo je zkontrolovat.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Coruscant - Ulička kousek od úřadu

To bych do toho korbiče neřekl, i když to bylo v branži normální, já jsem nečekal, že by mě podrazil. Ale tak to určitě není... myslel jsem si a říkal si, co by dělal. Dostal by se na Alderaan a tam by byl asi v prdeli, protože nemá ani tu kovovou věcičku jako já, ani neví co dál. Podíval jsem se kolem a fakt tam nebyl.

Tak jsem tedy odešel. Šel jsem do jediného zadního vchodu, co tam byl. Odtud vede cesta k naší schovce věcí. Aspoň k té mé. Mohl tam nastražit bombu, abych ho nedohnal... tak to se radši připravím. Za dveřmi pryč z komplexu jsem vytáhl svůj blaster a dal ho mírně dolů, kdybych musel náhodou střílet. Totiž existovaly různé způsoby střehu s jednoručním blasterem. Držení nahoře, ze kterého se s těžkými blastery špatně manipulovalo. Držení přímo, které byly jen pro akce, kdy o vás věděli. A taky známé držení zezdola, které mě vyhovovalo nejvíce.
Tak jsem si s tím blasterem pobíhal a schválně jsem nešel ke své skrýši, ale ihned jsem vyrazil k nějaké temnější uličce, odkud přímo sálalo něco jako metafyzické označení s vykřičníkem. Při normálním u važování bych tam s takovým pocitem nelezl, ale prostě se mi v hlavě automaticky napsal seznam míst, a tohle bylo ještě zvýrazněné, tak to autopilot namátkou vybral.

Casusi?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - před úřadem Tertia

Šel jsem naprosto v klidu, tohoto důstojníka jsem vůbec nepovažoval za hrozbu, a tak jsem šel klidně přímo před ním.Byl jsem i poměrně nadšen, že si ještě trochu protáhnu svaly po zdlouhavém stání před východem z úřadu.Všechno šlo podle plánu, důstojník se mnou zašel do postraní uličky a já se už pomalu chystal k vytasení blasteru, v tom mě ale zaskočilo volání Bexe, které naneštěstí bylo poměrně hlasité:

Casusi, nech všeho a zapiš si následující souřadnice, dělěj...

Zatvářil jsem se, jako kdyby mi někdo zarazil vibromeč do zadku.

Jak jsem na tohle mohl zapomenout?!No nic, sbohem hochu.

Pomyslel jsem si stále jsem stál otočený k důstojníkovi zády a dělal jsem, že neslyším, jak vytahuje blaster, ale záhy jsem bleskurychle vytasil oba své blastery a střílel jak pominutý, po ukončení momentu překvapení jsem pro jistotu ještě skočil za nejbližší úkryt a zamířil na místo, kde důstojník stál.
V úkrytu jsem ještě zaklel, schoval jeden blaster a odpověděl Bexuovi:

Doufám, že si to pamatuješ, protože já na psaní neměl čas, to tvoje halekání mi pokazilo plán, jak se trochu zabavit a změnilo ho na "A jsem v hajzlu" takže mi pojď fofrem pomoct!

Šeptal jsem do komlinku rázně, nicméně jsem to nemysle nijak špatně, jen jsem se chtěl o zábavu podělit, možná, že se taky nudil, tak ho přece neochudím.Usmál jsem se a potom pokračoval v palbě.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců


Lukin013 & bogdan.g

Coruscant - Ulička kousek od úřadu

Casus neváhal a na zmateného a vyděšeného důstojníka omkamžitě vytáhl oba své těžké a vražedné blastery a pálil a pálil jako pominutý. Když obr odskočil do úkrytu, už z důstojníka nezbylo pohromadě téměř nic. Na sračku rozstřílené pozůstatky jeho těla teď hyzdily významnou část uličky a tohoto masakru si jistě musel někdo všimnout.

Bexu právě vycházel rozčarován mířil k podivné uličče, když zaslechl střelbu a viděl létající kusy masa a stříkance krve. Kolem sebe teď viděl 4 vojáky, kteří si toho taky všimli a tasili blastery s jasným úmyslem mířící do uličky.

Casus se svému druhovi po chvilce ozval, ale to zřejmě ještě netušil, narozdíl od Bexa, že se k němu blíží další, teď již významější, nebezpečí.

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

No díky za dokumenty a ostatní
Začal jsem já i Billi kontrolovat s největším soustředěním soubory, protože
dokumenty nám moc nepomohli a jak jsem kontroloval soubory nenašel jsem nic co by nám moc pomohlo.Bylo toho spousty stovky a stovky a kdyby na nich něco bylo tak by lodě nebo nějací vojáci zaní letěli....

Lidí okolo jsem si moc nevšímal nebot jejich práce byla stejná a musel jsem se hlavně soustředit na hledání né na koukání lidí okolo nás, důstojník co nás provázel se na nás někdy koukl jestli něco nechceme jinak tam seděl...

Ještě jsem se otočil na důstojníka a řekl jsem mu Chtěl bych okopírovat fotku té ženy a napsat na tu fotku i její jméno

Důstojník kývl hlavou a na chvíli někam odešel a vrátil se s tím co jsem chtěl jási to od něj vzal viděl jsem na něm jak byl znechucený že musel vstát z křesla a fotku s jménem jsem si schoval do kapsy

Najednou přišel nějaký jiný důstojník a řekl nám:
Pane! Promiňte pane, Alderaanské úřady hlásí, že byla na povrchu planety respektive přímo v ulicích města zpozorována hledaná osoba! Ujistili nás, že se ji pokusí pomocí monitorovacího zařízení zachytit a zadržet! O uneseném žádná zmíňka pane. Tady jsou souřadnice nejblížších přistávacích ploch, které patří ke komplexu místního úřadu pro meziplanetární lety pane.

Konečně něco zajímavého doufám že nám to pomůže

Koukl jsem se na obrazovku a souřadnice si zapamatoval najednou se ke mně otočil Billy a řekl:
Sakra, někdo nám chybí.
Na chvíli jsem se zamyslel Kdo nám to chybí ??? Aha už chápu

A odpovím s úsměvem Že by jeden Jedi ??? A hele měli by jsme vyrazit nebot čas je ted proti nám každá vteřina je pro nás důležitá...
Naposledy upravil(a) Mathew007 dne 16.9.2008 17:19:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Ulička u kompexu Tetria

Casi, běží sem 4 gorily! řekl jsem tak trochu jakobych opravdu viděl gorily. Křikl jsem nějakou nadávku a vytáhl blaster. Třikrát jsem vystřelil, aby se dostali vojáci do střehu a nepostupovali moc rychle. Normálně jsem považoval svoji vzdálenost od svého úkrytu celkem malou, ale v této situaci se mi zdálo moje vybavení hodně daleko. Vše je relativní. To konstatoval někdo, kdo si byl vědom všeho a měl ve věcech celkem jasno. A já mám jasno taky. Casusi, vytáhni zbraně a dej je, já odlákám pozornost. Sebral jsem nějaký kulový předmět, co mohl činit na první pohled dojem granátu, nebo detonátoru. Dvakrát jsem vystřelil a hodil "věc". Opravdu jsem uslyšel ten kovový cinkot a ihned jsem vyběhl k jiné překážce.

V čem ale jsno nemám, je proč začali pálit na někoho v mé uniformě? Mysleli si snad, že tu nemám co dělat? To by takhle nereagovali.... Možná slyšeli jak Casus zase nasvinil... to bude možná ono. Čekal jsem na tradiční cink - cink - uáá. A mezitím jsem udělal kotrmelec k další překážce, což byl snad kontejner - snad vyhloubenina... nevím. Na 46 nanosekund jsem se podíval za sebe, jestli tam někdo není. Obrázek jsem zpracovával ale asi tak 56setin sekundy. Potom mi zbývalo jen čekat na Casuse a jeho miláčka ze slitin a kovu. Snad těm blbečkům na tváři setrvává vyděšený výraz...

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team jedi


Pear & Mathew007

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Vyposlechli jste si a shromáždili všechny informace, které vám vojáci mohli poskytnou a teď již neměli co by vám dál pověděli. Důstojník, který přišel po vás zase hned zmizel, tka rychle, že jste ho ani moc nezaregistrovali, jen ve vás po něm zůstal divný pocit. Teď bylo však daleko důležitější domluvit se na dalším postupu, který by měl zřejmě směřovat k dopadení únoskyně. K tomuto úkolu jste byli pověřeni tř,i, tudíž by bylo dobré pokračovat v původní sestavě a odletět na Alderaan, kde by mohlo vyšetřování dále pokračovat. Důstojnící v místnosti dál pracují a už si vás nevšímaji.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - u komplexu Tertia

Jako na zavolanou se v uličce objevil Bexu a udělal rozruch mezi čtyřmi dalšími vojáky, kteří potom přišli.Hnedka jsem využil zmatku mezi nimi a vytáhl svého kovového miláčka - těžkou opakovačku.Nabil jsem a zařval:

BEXU!KRYJ SE!!!

Hned potom jsem spustil palbu a důstojníkům začalo doslova hořet za zadkem.Střílel jsem a střílel asi minutu.Potom jsem se koukl a pokračoval, tak jsem to opakoval asi deset minut, až jsem čekal, že z důstojníků zbydou jen spálené ementály.

Jak mě tohle baví...

Potom jsem zachytil Bexuho pohled a maniakálně se zasmál.

To s těmi svými malými flustačkami neuděláš.

Když jsem viděl ten bordel, jaký to způsobilo.Plech byl rozházený po celé uličce, odpadky a další věci, které se válely na zemi byly taky všude možně po celé uličce.Nakonec jsem opatrně vyšel ven s připravenými blastery a začal jsem prozkoumávat, jestli z nich něco zbylo.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Coruscant - komplex republikového úřadu Tertia

Tak jdeme k lodi at jsme tam co nejdříve
Řekl jsem Byllimu a otčili jsme se směrem k východu k lodi procházeli jsme dlouhými chodbami když tu najednou jsme se blížili k východu a já si četl nad velkými želznými dveřmy VÝCHOD začal jsem cítit nějaké narušení síly bylo to potom ještě 4x to už mi nedalo Hele Billy běž napřed ještě jsem si tam něco zapoměl cestu znám tak ztim nastartuj lod a čekej než přijdu
Když zašel za dveře a dveře se za ním zavřeli
Tak ted jsem zvědavej co to mohlo bejt
Rozběhl jsem se jak jsem jen mohl odkud vycházelo to narušení síly a myslel jsem nad tím co to mohlo způsobit.....
Naposledy upravil(a) Mathew007 dne 16.9.2008 18:45:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců


Lukin013 & bogdan.g

Coruscant - Ulička kousek od úřadu

Chudáci vojáci byli tak zmateni a chyceni do pasti, že dřív, než stihly doopravdy začít střílet po jednom z vás, už Casus kropil celou bolast smrtícími výstřely, které udělaly mleté maso ze vše zúčastněných vojáků. Bexu málem taky jednu schytal, když po chvíli vykoukl, aby zjistil, jestli ještě někdo žije. Brzo potom Casus přestal pálit a tak se mohli oba olvci setkat. Nikde poblíž již nebyl žádný voják, který by vám chtěl něco vytknout nebo možná byl, ale rychle zmizel. Ulička byla jinak liduprázdná, což bylo docela divné a dost možná by bylo chytré z těchto míst docela rychle vypadnout.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Ulička

Ty zvíře... řekl jsem trochu výchovně a trochu obdivovatelsky. Taková spoušť a ono ho to doslova naplňovalo. To bylo monstrum, kterému dělalo radost zabíjet a ničit. Kolik lidí jsi zabil během mise? Každej jsme zabili jednoho úředníka pro uniformu a ty jsi pak zabil jednoho abys prošel dál, jednoho protože na tebe vyjel a pak čtyřy vojáky, ze kterých zbylo jenom zuhelnatělé maso. To je ale korba. Víš, že kdybys shrábnul všechny jejich úspory, tak bys měl dohromady víc, než kolik ti slíbili za misi... Trochu jsem se zaposlouchal a pak přemítal... možná bych udělal to samé, možná bych je nerozrasil na uhel, ale pravděpodobnější je, že bych je zranil. Proč myslíš že s sebou tahám takovouhle iontovou nicku? Zraní, paralyzuje ale nezabije. Člověče to se ti bude fakt hodit, nauč se to. Hodně mě vyvedlo z míry krveprolití dnes. Věděl jsem, že dokáže střílet výborně a plně toho využívá, a vím, že dokážu zabít na jeden výstřel, ale radši nezabíjím pokud nemusím.

Podíval jsem se na zbytky, a prakticky nic kromě smradu a nějakého organického uhele tam nebylo. Do háje. Máš ty souřadnice? ... To je jedno, já si je ještě pamatuju. Běžel jsem do skrýše a tam se převlék a vytáhl datapad. Tam jsem si to zapsal. Ze skrýše - respektive uličky jsem vylezl oděný v kožené černé bundě a tmavých kalhotech s nějakým červeným švem. Švy.. to jsem měl na těch kalhotech rád. Ač dnes oděv se švy produkuje málo výrobců, je to moc pohodlné. Na bundě jsem měl nějaké rudé a tmavě rudé motivy. Učesal jsem se - tj. rozcuchat se - a pokračoval k Casusovi s taškou.

Můžem letět?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - u úřadu Tertia

Když já si nemůžu pomoct, během vojenské služby jsem zabíjel ještě více a než jsem odešel, začalo mě to i bavit.Lovení lidí je pro mě už jen taková napodobenina, ale když už, tak ať u toho pokosím co nejvíc nepřátel.Co se týče obírání mrtvol, jsem sice zabiják, jsem nelítostný, ale nejsem sup.

Odpověděl jsem na jeho reakci.Bexu se zaposlouchal a já poté taky.Bylo ticho, příliš velké ticho.Začalo mi být divné.A nebylo se čemu divit.Byli jsme na špatné straně, jestli se o nás Jediové dozví, budeme mít slušné problémy, zvláště tady, na Coruscantu.

Měli bychom zmizet.

Řekl jsem stroze a to samé jsme taky udělali.Ve skrýši jsem si potom navlékl svoji uniformu.Pro jistotu jsem si nechal nadiktovat souřadnice, kdybychom se museli rozdělit.Na Bexovu otázku jsem znouvu stručně odpověděl:

Jo...

A vyrazil jsem ze skrýše.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců


Lukin013 & bogdan.g

Coruscant - Ulička kousek od úřadu


Oba dva jste byli připraveni zmizet a taky jste tak učinili. Vyrazili jste do nižších pater, daleko od jatek, která jste rozpoutali, bohatší o mnoho informací. Ale teď se tu vyskytl jeden malý problém. Chtělo by to nějakou loď, abyste se dostali na Alderaan tam, kam jste vlastně chtěli.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Chvilku jsem přemýšlel, ale nic moc mě nenapadlo, čekal jsem, s čím příjde Bexu.Krást lodě by bylo moc riskantní a i když rád bojuju, nejsem superman a Bexu s těmi jeho Iontovými prdítky taky ne.

Proč nezabíjí?To nechápu, a to je lovec odměn?

Najednou mě ale napadlo, že bychom mohli letět uprchlickým letem, možná, že to létá i na Alderaan.

Co třeba uprchlické lety?Dostali bychom se tam celkem nepozorovaně.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Coruscant - přístav

Jo, máš pravdu. Tady jsem ve slepé uličce, protože nijak moc necestuji. Snažim se tady zmapovat lower city a nějak si udělat známosti. Třeba nedávno jsem zrasil partičku humanoidů, co na mě zaůtočili. Zůstal po nich nějakej kufřík, co nemůžu otevřít. Trochu jsem z úsměvem zavzpomínal a pak se podíval po lidech, co by to mohli obstarávat. Já jsem fakt ve slepé uličce.

Ehm... Casusi, mohl bys ten let obstarat? Já se budu radši dívat jaxe to dělá, páč normálně létám s Coruscant Hyperlines, a ani to moc často ne. hodil jsem po něm omluvný pohled a pak si na zádech upravil disrupční pušku. Byla taky černá a vyčuhovala zpoza mě jako kdybych byl nějakej super-cool-lovec. A to já byl. Ale ne docela. Kdybych měl statistiky, tak bych měl mnohem méně zabití, než klasičtí lovci. Ale úkolů mám asi tak nastejno.

Tak jsem čekal, až to Cas zařídí, protože toho očividně věděl víc. Já jsem si mohl na šrotišti klidně sestavit kluzák, ale najít ty pravé lidi byl pro mě narychlo veliký problém. Pátrat umím, ale najednou si prostě umanem, že letíme na Alderaan a teď někoho najdi...to mi nejde.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“