Planety vnějšího okraje Galaxie

Univerzální nadčasový archív, který obsahuje informace, které nezastarají v žádné době.

Moderátor: Archiváři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6465
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Planety vnějšího okraje Galaxie

Příspěvek od Jordi Linx »

Bal´demnic
Bal´demnic je oceánská planeta pokrytá skalnatými ostrůvky v Bak´rofsenském systém Aurilského sektoru, který se nalézá ve Vnějším Okraji, obývá ho rasa Kon´me. Přestože by měl být Bal´demnic cílem turistů, obyvatelé galaxie se mu spíše vyhýbají.
Bal-demnic nebyl vůbec důležitý v politických bojích galaxie, dokud nedošlo ke Klonovým Válkám. Konfederace Nezávislých Systémů zjistilo, že Bal´demnic je hostitel hojných zásob cortosiské rudy a stal se tedy cílem jejich zájmů.

Bespin
Bespin byla obří, plynná planeta v Bespinském systém Anoatského sektoru v Isonovském koridoru ve Větším Javinském regionu Vnějšího okraje. Byl také hlavním zdrojem tibannského plynu, který byl očisťován pro produkci a transport početných těžebních operací zahrnující Cloud City a Tibannopolis. Byl to dům několika miliónů jedinců, včetně lidí, Ugnaughtů a Lutrillianů. Bespin hrál také svou významnou roli v povstání proti impérium císaře Palpatina, když zde byl zajmut Han Solo a Luke Skywalker zde svedl téměř smrtelný souboj s Darth Vaderem.

Christophsis
Christophsis byla vzdálená krystalická planeta. Její obyvatelé postavili jejich města do masivních krystalických věží. Planeta mohla být také využita jako zdroj krystalů pro světelné meče.
Krystalická planeta se stala jedním z prvních bojišť během Klonových Válek a je to také místo, kde se poprvé setkali Anakin Skywalker a jeho tehdy nová padawanka Ahsoka Tano. Zdejší bitva byla nakonec vybojována díky diplomatickým schopnostem Obi-Wana Kenobiho a bojovým schopnostem Anakina a jeho nové padawanky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Centrální Archív Galaxie“