Rafael Person (Gnost)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Raepssim
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 22.6.2015 13:01:43

Rafael Person (Gnost)

Příspěvek od Raepssim »

Jméno: Rafael Person

Povolání: Scout Trooper

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk

Planeta narození: Saffalore

Životopis postavy: Moje rodina měla velkou policejní tradici. Můj děda byl kapitán posádky místního města a můj otec se dostal jen o pozici níže. Matka byla řadová policistka. Starší brácha na policejní akademii a mladší si pořídil dětskou policejní sadu. A protože moje snaha byla dostat se od policie co nejdál, jasnou volbou se stala armáda. Přijmuli mně na akademii na Caridě. Předtím jsem neměl se školou žádný problém a dobře jsem zapadl mezi skupinku flákačů, kteří chodili do školy jen protože jim v hospodě odmítli psát omluvenky. I přesto jsem se známkami řadil mezi tu lepší část třídy, což mně ještě podporovalo v nesnažení se. Jinak všichni známe, jak to chodilo ve škole. První holky, první drogy a rozhodně ne první problémy. Vlastně bylo dobré mít rodiče na těch správných místech, protože můj otec často říkával "Kluci jsou kluci," když shodil můj případ ze stolu a údajné týdenní domácí vězení skončilo už první nebo druhý den, protože vlastně nebyl důvod domácí vězení respektovat.
A armáda? Ta mně bavila. Moje fyzička byla skvělá a základní tábor byl jen trochu těžší výlet, na který jsem se dobře připravil. Bez váhání jsem podal přihlášku i na pokročilý výcvik, na jehož konci mi budou říkat scout trooper. A už od základního výcviku mně bavili těžké zbraně a dobře mně seznámili s podpůrnou rolí v týmu. Krýt kolegy palbou a usednout za těžkou zbraň, pokud byla možnost, přesně tohle byla pro mně hlavní motivace, koho by omrzelo střílet z těhle hraček? Byl jsem nejvíc hrdý na svojí službu v armádě, která chránila celou Galaxii a udržovala pořádek. Pokaždý mi proběhl mráz po zádech, když jsem zahlédl vojáka ve specializované uniformě. Ten pocit, že budu brzo jednim z nich, byl nepopsatelný a i díky tomu se ze mně stal překvapivě milý muž, co neporušoval pravidla a nadšeně spolupracoval. A tak to bylo celou dobu, snaha vybočovat z davu pouze schopnostmi a ne chováním. A snad se mi to i dařilo. Snažil jsem se aktivně zapojit do akce a ukázat se jako velení schopný. Lákalo mně velet menšímu počtu vojáků a naplno ukázat svoje schopnosti. Tak trochu jsem vybočoval bojem zblízka. Rodiče mně učili odmalička bojovým uměním a ukázali mi spoustu triků, které se tady hodily. V armádě jsem byl opravdu motivovaný.

Hlavní zbraň: Imperial Heavy Repeater, ze začátku případně něco základního

Záložní zbraň: Scout trooper blaster pistol

Styl boje: Oblíbil si svojí podpůrnou pozici, takže volí pozici, kde je dál od akce. Když už ale dojde na nejhorší, věří v útok jako nejlepší obranu a je ochotný naběhnout na nepřítele a rozdat si to s ním na blízko.

Schopnosti: Výcvik pro E-Web a ovládání těžších zbraní, kontaktní boj, dobré reflexy a hbitost, celkem schopný vůdce díky vzorů jeho rodičů na velitelských pozicích.

Vzhled, poznámky: 178 vysoký muž lehce vypracované postavy s dlouhým tmavě blonďatým mohawkem učesaným nalevo a tetováním na celé levé ruce. Tetování je barevná směs oblíbených postav z oblíbených děl a dalších oblíbených věcí náhodně spojených abstraktním výtvorem tatéra. Z rysů obličeje zaujme především ostrou čelistí a malou bradou, světle zelené oči často vypadají agresivněji, než ve skutečnosti jsou. Největším přáním je dostat na svojí zbroj trochu kamufláže, ale v první akci plánuje minimálně spadnout do bláta.

Rozsah znalostí o SW: Stará filmová trilogie, hry KoTOR I a KoTOR II, Force Unleashed a Force Unleashed II, Jedi Knight série, Empire at War

Odhadovaná častost hraní: tak obden, možná častěji.

Kontakt: e-mail Raepssim@seznam.cz


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Rafael Person (Gnost)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ahoj, jak to tak vypadá, vezmu si tě. Takže, několik otázek.

V jakém roce/kolik má tvé postavě být? Nástup Impéria byl 19 BBY, takže bych řekl od 18 BBY, kolem Yavinu, Hoth, Endor... takový ty větší miníky. Viděl bych to tak cca na začátek války s rebélií, pokud nechceš začít dřív, nebo později.

Ohledně výcviku, asi bych začal v momentě, kdy jsi dokončil akademii a jdeš do akce, pokud nemáš nic proti.

Jinak test:
1) Můžeš být na fóru vulgární? Popř. za jakých podmínek.
2) Jak se zapisují odkazy?
3) Můžeš přispívat do archívů?
4) Oprav text dle pravidel (tučně, kurzíva, podtrženo, odžádkování)

Froswythe, tábor Dobře, takže o tom předmětu nevíme vůbec nic... typické, proč ho nenosit jen tak v kapse.
Shlédl jsem dolů do tábora. Super, tak už jsme tady. I když mám z toho kousku strach, tak se nemůžu dočkat až se na to podívám trochu podrobněji. Řekl bych, že s mistrem povede tvrdý spor o to, kdo bude první. Scházeli jsme níž a níž do tábora a já začínám být lehce nervózní z pobytu s tolika lidmi. No, uvidíme jak moc se o mě někdo bude starat. Snad tu budou rozumní lidé a ne nějací hlupáci co nechápou důležitost tédle práce. Mistře, máte v plánu dneska někam jít? Optám se nakonec, abych prolomil to dlouhé ticho.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Raepssim
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 22.6.2015 13:01:43

Re: Rafael Person (Gnost)

Příspěvek od Raepssim »

Čau, jak to tak vypadá, tak podle profilovky mi budeš jako moderátor maximálně vyhovovat.
Taky bych to viděl na začátek války s rebélií. Nebo se to můžeme pokusit s armádou potlačit, než válka vypukne :)
Jsem rozhodně pro, začít akcí :) tajně jsem si na to myslel :D

Test:
1) Můžeš být na fóru vulgární? Popř. za jakých podmínek.
Na fóru může být vulgární pouze moje postava, pouze ve hře a pouze pokud to tam patří.

2) Jak se zapisují odkazy?
Odkazy pouze do code!

3) Můžeš přispívat do archívů?
Mohl bych, kdybych napsal archiváři a on mi to povolí.

4) Oprav text dle pravidel (tučně, kurzíva, podtrženo, odžádkování)

Froswythe, tábor

Dobře, takže o tom předmětu nevíme vůbec nic... typické, proč ho nenosit jen tak v kapse.
Shlédl jsem dolů do tábora.
Super, tak už jsme tady. I když mám z toho kousku strach, tak se nemůžu dočkat až se na to podívám trochu podrobněji. Řekl bych, že s mistrem povede tvrdý spor o to, kdo bude první.
Scházeli jsme níž a níž do tábora a já začínám být lehce nervózní z pobytu s tolika lidmi.
No, uvidíme jak moc se o mě někdo bude starat. Snad tu budou rozumní lidé a ne nějací hlupáci co nechápou důležitost tédle práce.
"Mistře, máte v plánu dneska někam jít?"
Optám se nakonec, abych prolomil to dlouhé ticho.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Rafael Person (Gnost)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Omlouvám se, že to trvalo o něco déle, než jsem psal.

Tady to je:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4504&p=71324#p71324
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Impérium“