Jax Hawk

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Jax Hawk

Příspěvek od samcro »

Jméno: Jax Hawk

Povolání: Lovec odměn

Rasa: Člověk

Planeta narození: Onderon

Věk:25

Životopis postavy: Jax je nejstarší dítě Malcolma a Gemmy má ještě bratra Carvera a sestru Bethany dvojčata. Malcolm, který se živil jako lovec, ho odmalička cvičil v používání střelných a sečných zbraní a lovu. Z matčiny strany bylo v historii několik Jedi. U Behthany se projevila citlivost na sílu, ale byla příliš stará na výcvik. Hned na začátku války se Jax a Carver přidali na stranu republiky. Jax a Carver prošli spoustou akcí. Byli přiřazeni k průzkumným jednotkám. Před koncem války cestovali na Naboo, kam se přemístila rodina, na otcův pohřeb. Po pohřbu měli v plánu vrátit se do bojů, ale byl proveden rozkaz 66. Jax s rodinou se rozhodli vrátit na Onderon, ale v docích byly svědky útoku klonů na Jediho a padawanku. Matka s Bethany pokračovali k jejich lodi. Jax s Carverem se vydali Jedium na pomoc. Klonů tu moc nebilo, ale padawanka už byla zraněná.A určitě se už blížili posili. Jedi se je rozhodl zdržet. Padawanka, která se jmenovala Cassandra protestovala, ale Jedi ji nakonec přesvědčil před odchodem mu hodila svůj světelný meč. Před naší lodí nás dohnali Cassandra se chtěla obětovat, ale předběhl ji Carver který na Jaxe jen kývl a kryl náš postup. Jaxovi bylo jasné že není šance aby přežil. Sestra odstartovala a jen tak tak jsme se z toho dostali. Museli jsme změnit plán a tak jsme místo Onderonu vyrazili na Tatooine kde otec v mládí pracoval jako žoldák a pokud nám bylo známo měl tam bratra. Sestra která byla medička cestou ošetřila Cassandru. Když jsme dorazili na Tatooine přenechali jsme Cassandře loď která byla nejspíš hledaná a vyrazili jsme hledat strýce. Toho jsme nalezli nevypadal rád že nás vidí byl to jen starý gambler co byl rád že má kde žít my pro něj byly jen další hladové krky. Bylo my jasné že se musíme postavit na vlastní nohy co nejdříve to půjde. Upsal jsem se k jedné žoldácké skupině které strýc dlužil kredity. Neměl jsem na výběr byly jsme jen chudí uprchlíci musel jsem se chopit jakékoli šance zařídit sestře a matce lepší život. A jednou snad pomstít i bratra.

Hlavní zbraň: DLT-20A

Záložní zbraň: 2 vibronože a DL-44

Styl boje: Nejefektivnější je v odstřelování cílů na dálku. Na blízko se pokouší střelbě vyhnout a pracuje se svými vibronoži.


Schopnosti: Odstřelování, infiltrace, stopování, Rozumí Huttštině a Rodese i když ani v jednom není moc dobrý.


Vzhled, poznámky: 186cm, černé husté vlasy ,zarostlý obličej, hnědé oči, i když se snaží být čestný pro přátele a rodinu je schopný udělat vše i když je to proti jeho ideálům. Většinou se snaží s lidmi jednat diplomaticky, ale sarkasmu a impulzivnímu jednání se často neubrání. I když není alkoholik v kantýně tráví dost času. Nesnáší když se ho někdo snaží ovládat. Nemá rád těžké zbroje moc omezují pohyb.

Rozsah znalostí o SW: Stará i nová trilogie, KOTOR 1, KOTOR 2, Jedi Academy, Jedi outcast, Clone Wars , několik Omnibusů .

Odhadovaná častost hraní: V týdnu nejméně jednou za dva dny.
Naposledy upravil(a) samcro dne 18.11.2013 20:07:03, celkem upraveno 3 x.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jax Hawk

Příspěvek od Gwendolin »

Ještě jednou vítej na akademii :-)
Takže jdem na to. Hodnost můžeš z přihlášky vymazat. Nejsi ani jedi ani voják, tato kolonka tedy ztrácí význam. Dále bych chtěla doplnit rok narození, případně tvůj věk. Ocenila bych kdybys doplnil něco k povaze postavy (přátelský, arogantní, temperamentní.... je toho dost co se dá napsat). Ke schopnostem. Umí tvá postava i něco jiného než střílet a plížit se? Jak je na tom třeba s jazyky (zná krom basicu nějaký jiný?), hazardem, pilotování, pití alkoholu? Nechci abys mi tu vytvořil univerzálního vojáka, ale ty tři ryze vojenské schopnosti mi přijdou málo. Plus by nebylo na škodu do životopisu připsat jak se je naučil. Zda byl na nějaké vojenské škole, nebo ho učil otec apod. A na závěr ti chybí rozsah znalostí o sw.

K životopisu. Až na to že si o sobě moc nenapsal. Nevím jak ses naučil to co umíš (viz poznámka výše), tak nevidím nic co by mě vyloženě bilo do očí. Takže když doplníš tohle bude to ok. Rok, ve kterém budem hrát bude navazovat na tvůj životopis, plus mínus měsíc, dva. Pokud souhlasíš
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jax Hawk

Příspěvek od Gwendolin »

Paráda! S provedenými úpravami jsem spokojená. Konečně je vidět, kde si nabral zkušenosti. Do hry sis vybral i správné jazyky a velký plus u mě máš za to, že sis uvědomil, že je z čista jasna nemůžeš ovládat jako rodilý mluvčí. Výcvik založím co nejdřív
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Jax Hawk

Příspěvek od Gwendolin »

"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Impérium“