Dren Argosan(Jordi)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
DrenArgosan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 01.12.2011 15:13:30

Dren Argosan(Jordi)

Příspěvek od DrenArgosan »

Jméno: Dren Argosan

Povolání: Lovec Odměn

Hodnost:

Rasa: Člověk

Rok narození: 25 BBY

Planeta narození: Nar Shaddaa

Životopis postavy:
Narodil jsem se na měsíci Nar Shaddaa 25 BBY. Má matka byla kurtizána a otce jsem nikdy nepoznal. Když mi byly asi 4 roky dostali jsme se do finančních problémů a matka si pujcila penize od klanu Huttu. Zacala sázet a všechny peníze prohrála. To huttové neviděli rádi a matka byla odvlečena do otroctvía. Matka mě včas schovala a tak jsem vyvázl. Poloukal sem se po ulicích Nar Shaddaa , žebral sem a příležitostně kradl. Při jedné krádeži jsem se dostal do problému. Bylo mi asi 15 let když sem odcházel s lupem z bytu okradeného, majitel přišel domů. Nenapadlo mě nic jiného než šáhnout po blasteru, který jsem viděl na stole za mnou. Skočil sem, vzal blaster a vypálil 4 rány do těla. Uvědomil jsem si že zabít člověka nejni tak těžký a že bych se tím mohl živit. Asi po 4 letech jsem byl v baru. Jeden z mistni ozralu se na mě divne dival. Kdyz jsem odcházel šel za mnou. Zničeho nic vytáhl blaster a chtěl mě okrást. Rychle jsem tasil a zabil ho. Všiml si mě nejaky Rodian a nabidl mi praci. Tím se dostáváme na žačátek mé cesty........

Hlavní zbraň: Security S-5
http://gigastarwars.wgz.cz/blastery/unnamed-283.html

Záložní zbraň: Sokovy bic

Styl boje: Agresivní - Vrhnu se klidně doprostřed bitvy, Nejdřív střílím až potom přemýšlím

Schopnosti: Rychlé tasení zbraně, umim krást

Vzhled, poznámky: Střední výška, krátké hnědé vlasy, Kosile, vysoke boty, vetsa, kalhoty -ve stylu Hana Sola

Rozsah znalostí o SW: Obě filmové trilogie, Knihy Jedi Academy, Thrawnova Trilogie, Trilogie o Hanu Solovi, Námluvy princezny Leii. PC hry- Jedi Outcast, Jedi Academy, Force Unleashed, Sběratelské Figurky,
Jsem velkej fanousek STAR WARS

Kontakt:DrenArgosan@seznam.cz
Naposledy upravil(a) DrenArgosan dne 06.12.2011 21:18:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... nejprve omluva za čekání, ale většina našich moderů je momentálně vytížena povinnostmi mimo Akademii.
Takže přihláška je prakticky v pořádku, jen bych měl dvě poznámky a náměty na úpravy.

1, Ještě bych v přihlášce upřesnil, jak se chceš stát lovcem odměn - napochoduješ do baru a zeptáš se, jestli potřebuje někdo někoho ulovit?
- potom, tvou matku prodali do otroctví a tebe ne? Bývá běžné, že berou i děti, proto bych prosil nějak vysvětlit.
- a v kolika letech jsi někoho zabil a v kolika jsi se rozhodl, že to zkusíš jako lovec odměn?(to druhé je důležité pro začátek výcviku)

2, Světelný bič ti rovnou zamítnu. Měli ho pouze uživatelé Síly a pár výjimek. Navrhnu ti však jako alternativu třeba šokový bič - bič, který dovede dávat na stisk tlačítka šokovou ránu.

... vše ostatní je v pořádku, takže prosím toto upravit a pak pokročíme dál k testu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrenArgosan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 01.12.2011 15:13:30

Dren Argosan

Příspěvek od DrenArgosan »

Hotovo

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... ok vše je nyní fajn. Nyní ti zadám test ze znalosti pravidel fóra, což je poslední oficialita před tím, než budeme moci přejít k výcviku.

1, Za jakých okolností je možné se vyjadřovat vulgárně?

2, Jakou reklamu zde můžou hráči uvádět?

3, Uprav následující příspěvek do správného tvaru, tedy správně označ přímou řeč, myšlenky, ...

Klatooine, Kantýna:
Seděl jsem u stolu už celé dvě hodiny, ale ta potvora se zatím ani neukázala. Alkohol už dělal své a únava posledních dní se na mně začala podepisovat.
Ona se na mě snad vybodla!
pomyslel jsem si, protože samoluvu by tu místní štamgasti neviděli rádi, nebo by mě měli za blázna. Nejspíš jsem jím asi byl, když jsem té ženské tolik věřil. Zadíval jsem se na svou prázdnou sklenku a shledal svou žízeň stále neukojenou.
Obsluha, ještě jednu!
zakřičel jsem na barmana a čekal jestli i tahle sklenka dorazí rychleji, než má společnice.


P.S.: ... příště si prosím tě hlídej kam dáváš odpověď, ty dva posty s odpovědí jsem smazal, aby tu zbytečně nepřekážely :P
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrenArgosan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 01.12.2011 15:13:30

Příspěvek od DrenArgosan »

Vulgarity
V prime reci nebo myslenkach
Reklama
Zadnou pouze po dohode s adminem

Klatooine, Kantýna:
Seděl jsem u stolu už celé dvě hodiny, ale ta potvora se zatím ani neukázala. Alkohol už dělal své a únava posledních dní se na mně začala podepisovat.
Ona se na mě snad vybodla!
pomyslel jsem si, protože samoluvu by tu místní štamgasti neviděli rádi, nebo by mě měli za blázna. Nejspíš jsem jím asi byl, když jsem té ženské tolik věřil. Zadíval jsem se na svou prázdnou sklenku a shledal svou žízeň stále neukojenou.
"Obsluha, ještě jednu!"
zakřičel jsem na barmana a čekal jestli i tahle sklenka dorazí rychleji, než má společnice.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... odpovědi jsou správně, jen u příspěvku mám jednu námitku a to přesně k přímé řeči. Ve tvaru příspěvku ji značíme ještě jinak, než přidáním uvozovek, které tu nemáme povinné. Stačí, když mi jenom napíšeš, jak přímou řeč zvýrazníš.


P.S.: ... kdybys mě viděl on-line a dlouho bych nereagoval, tak se klidně zeptej na shoutboxu na hlavní stránce ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrenArgosan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 01.12.2011 15:13:30

Příspěvek od DrenArgosan »

CO TAKHLE?
Klatooine, Kantýna:
Seděl jsem u stolu už celé dvě hodiny, ale ta potvora se zatím ani neukázala. Alkohol už dělal své a únava posledních dní se na mně začala podepisovat.
Ona se na mě snad vybodla!
pomyslel jsem si, protože samoluvu by tu místní štamgasti neviděli rádi, nebo by mě měli za blázna. Nejspíš jsem jím asi byl, když jsem té ženské tolik věřil. Zadíval jsem se na svou prázdnou sklenku a shledal svou žízeň stále neukojenou.
Obsluha, ještě jednu!
zakřičel jsem na barmana a čekal jestli i tahle sklenka dorazí rychleji, než má společnice.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... přesně to jsem měl na mysli. Takhle to máme nastavené, aby to bylo jasně viditelné v textu, takže test máš splněný.

Trénink ti založím někdy během zítřka, nejpozději ve čtvrtek, dle toho jak budu vytížený(dnes už toho mám opravdu dost :)). Před tím, než ho založím, se tě ptám, jestli máš nějaké přání, které bych měl při tvorbě brát v potaz?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrenArgosan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 01.12.2011 15:13:30

Příspěvek od DrenArgosan »

Sympatizuju s Imperiem...........
Nemam rad povstání..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak založeno, díky za čekání - hrát můžeš tady:
http://akademiesithu.phorum.cz/hra/view ... 5197#55197
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Impérium“