Grobar - Přihláška (Trivi)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Grobar - Přihláška (Trivi)

Příspěvek od Grobar »

Jméno: Grobar Delovsky

Povolání: Lovec Odměn

Rasa: Člověk

Planeta narození: Tatooine

Životopis postavy:
Narodil jsem se na planetě písku a sucha, Tatooine. Od malička jsem chodil za otcem do jednoho obchůdku s potravinami, které zásobovali malé prašné městečko, kde jsme žily.
Obchod patřil muži jménem Sarak Well, který se o naší rodinu velmi šlechetně staral od doby, kdy jsem se narodil, až do jeho tragické smrti.
Sarak napsal do závěti, že obchod po jeho smrti má převzít můj otec, jenže co Sarak umřel, se obchodu nedařilo, protože spousta lidí odcházela do lepších měst, takže obyvatelé klesaly, tím pádem klesaly i naše finance.
Když otec za velmi malou částku obchod prodal, přesunuli jsme se do většího, lepšího města. Měli tam plno neobydlených domů, takže jsme se za slušný poplatek, do jednoho z nich nastěhovali. Otce si najal jakýsi barman v baru naproti. S matkou jsme zanedlouho poznali, že se v baru děje něco zvláštního a že otec už není takový, jaký býval dřív. Jednou mi matka poslala do obchodu v centru města, pro nějaké zásoby vody. Když jsem šel zpátky domů, šel jsem kolem baru a zaslechl jsem hlasitý výkřik. Leknutím jsem upustil láhve s vodou a šel se podívat do baru. Když jsem byl u dveří, vyběhli tam odsud dva muži.
Vešel jsem dovnitř a uviděl jsem otce, jak sténá u stolu a má bodnou ránu v hrudi. Hned jsem věděl, že to s ním nedopadne dobře. Běžel jsem domů za matkou říct jí tu hroznou zprávu.
Za pár let, když mi bylo 18, šel jsem ve špinavé uličce, za naším domem. Šel naproti mě muž, který mi byl něčím povědomý. Pomyslel jsem si, že by to mohl být ten muž co údajně zabil otce. Poohlídl jsem se ještě za ním a zapamatoval jsem si tu jizvu, co měl na zápěstí a šel jsem do baru, kde otec pracoval. Šéf tam byl pořád stejný. Zeptal jsem se ho na pár věcí ohledně toho podezřelého muže a zjistil jsem, že bydlí na druhém konci města. Po pár dnech jsem se vydal do toho domu, ale k mému překvapení tam stála cedule "na prodej". Zeptal jsem se ženy, co šla kolem, jestli majitele tohoto domu zná. Odvětila že ano, ale že se chystá opustit tuto planetu a odcestovat už dnes večer, že zájemce o koupi je ona, zjistil jsem i jeho jméno. Bulrak Well. Zajímavá shoda řekl jsem si.
Uběhl asi tak rok, a seznámil jsem se s mužem, který si říká "Divoký pes". Po dlouhé diskuzi s ním jsem zjistil, že najímá zabijáky, kteří cestují po celé galaxii, jen pro jedno. Pro peníze. Taková nabídka se mi přímo hodila. Peníze jsme s matkou potřebovali, neboť jsme si nevedli moc dobře. To byl první důvod. Druhý důvod byl takový, že jsem hledal ty dva vrahy co zabily mého otce. Když jsem řekl o té události "Divokému psovy" řekl mi, že o tom Bulrakovy slyšel a že se ho bude snažit vyhledat, také mi řekl, že by potřeboval někoho odstranit, transport mi prý zařídí a taky zbraň.

Hlavní zbraň: KYD-21

Záložní zbraň: Titanová dýka

Styl boje: Tichý boj. Snažit se způsobit co nejméně rozruchu a být nenápadný.

Schopnosti: Umění s nožem a tichý pohyb.

Poznámky: Krátké světle hnědé vlasy, střední výška.

Rozsah znalostí o SW: Epizody 1-6, skoro všechny PC hry o SW + filmy Dobrodružství Ewoků a Návrat Ewoků.

Kontakt: E-mail=Grobar10@email.cz
Skype: Dám, když to bude důležité.
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Ja si ťa vezmem, ale ten Tatooine. Je to nutné? Nemohol by si to zmeniť?

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

Prosím, je to moje oblíbená planeta. Vím, že to tu má každý, ale chci to tam mít. :-) :-)
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Dobre no prižmúrim oči :D Pasuje do živoťáku, takže v najbližších hodinách očakávaj výcvik. Pri najhoršom to bude zajtra ;)

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

OK. Já stejně odpovím až zítra odpoledne.
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Zabudol som ešte na otázky :? Tak ti ich položím teraz, výcvik som už založil.

1. Aká je maximálna veľkosť užívateľského avatara?
2. Môžeš svojvoľne prispievať do archívov?
3. Môžeš mať na Akademii Sithov viac účtov?

4 Uprav text do správneho tvaru:

Coruscant
Nachádzal som sa v Chráme Jedi vo svojej izbe meditoval, keď v tom ma niekto s z mojich myšlienok vyrušil. Kto to zasa je? Postavil som sa a šiel som otvoriť. Čo si prajete pane?

Keďže som už založil vycvik tak tu je link:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=54133#54133

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

1. 150x200
2. ne
3. ne
4.
Coruscant
Nachádzal som sa v Chráme Jedi vo svojej izbe meditoval, keď v tom ma niekto z mojich myšlienok vyrušil. Kto to zasa je?
Postavil som sa a šiel som otvoriť. Čo si prajete pane ?
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Správne, takže tu to zamykám.
Prajem veľa zábavy v hre :)

Zamčeno

Zpět na „Impérium“