Přihláška (Victor Svomi) (GK)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Dooom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 31.8.2011 16:29:25

Přihláška (Victor Svomi) (GK)

Příspěvek od Dooom »

Jméno: Victor Svomi

Rasa: člověk

Planeta/původ: Naboo

Titul: Učedník


Schopnosti (nenaučené): Rád bych uměl Mandalorianskou řečí, ovlivnění mysli

Silové schopnosti: Skok s pomocí síly, škrcení pomocí síly, hod světelným mečem

Zbraň: Jeden světelný meč se zelenou čepelí

Styl boje: Ovládám Ataru a Niman


Vzhled: Vlasy tmavě hnědé a krátké, klasická béžová tunika jediů, opasek s léky a se dvěma držáky na světelné meče, polní výcvikov


Znalosti o SW: filmy - viděl jsem všech šest a klonové války
seriál klonové války viděl 1.-3. sézonu
Knížky: nedočetl jsem celou Star wars oddanost

Životopis: V době okupace obchodní federací na Naboo byli moji rodiče popraveni. Těsně před tím než je zajali mi otec řekl tato slova "Musíš letět na Corusant tam najdeš skutečný smysl života...". Požádal jsem tedy jakéhosi pilota aby mě dopravil na corusant. Myslím že po těch letech už chápu co tím můj otec myslel a pochopil jsem to také když jsem spatřil pět věží jediského chrámu, které se tyčili do výšky nad ostatní a zcela bezvýznamnými stavbami. Když jsem tu skvost spatřil pochopil jsem tam vede moje cesta. Přiznám se že přičlenit se k řádu jedi opravdu nebylo tak těžké jak jsem si myslel. Tak abych nezdržoval zkrátka jsem dokončil hodiny u mistra yoda a pak jsem se stal padawanem jistého mistra jedi, během let jsem se od něho mnoho naučil, ale abych řekl pravdu celé ty roky výcviku jsem spíše vzhlížel k Anakinu Skywalkerovi. Při rozkazu 66 jsem byl zrovna v chrámu a meditoval když jsem uslišel jak někdo otvíra zámek dveří stoupl jsem si vedle nich a vyčkával. Po chvíli vstoupilo několik klonů s blastery neváhal jsem a rozsvítil jsem světelný meč po chvíli urputného zápasu všichni 3 padli. Otočil jsem se a tam...a tam...Anakin skywalker napřahující meč nad nevinným a bezbraným padawanem, i když jsem nechápal o co tu běží ihned jsem pomocí síly chlapce odtáhl do kouta právě včas... Anakin byl příliš rozhněvaný a tak mi zbývala jediná možnost únik. Věděl jsem že je to holé šílenství ale vyskočil jsem z okna věže nevím jak se mi to podařilo ale dopadl jsem do rušné ulice Corusantu bez jediného škrábnutí. Zašel jsem k nejbližšímu obchodníkovi se stíhačkami tam mě však překvapili dva další kloni kteří obchod hlídali. Naštěsti jsem z toho vyvázl se zdravou kůží a doletěl až na Alderan abych si promluvil s Bail Organou. Zrovna když jsem tam přiletěl byl senátora Organy Obi-Wan Kenobi. Ten mi řekl o Anakinově porážce na Mustafaru. Hned po tom jsem se vydal na Ithor kde jsem se začal zkrývat. Nenávist k impériu a ke všem zlým čínům které kdy vykonali nabyla tak velké síly že jednoho dne kdy mě náhodou našlo pár stormtrooperů, naštval jsem se na ně tak že když mi jednen z nich vystřelil světelný meč z ruky začal jsem je oba škrtit pomocí síly po chvilce jsem prudce zmačl ruce v pěst a pak hned povolil oba dva padli na zem mrtvý styděl jsem se za způsob kterým jsem je zabil a litoval toho, i když jsem věděl že ten den mi temná strana zachránila kůži děsí mě ta představa že bych já, já který celá desetiletí ctil kodex mohl používat temnou stranu síly...


Kontakty: jeditaj@seznam.cz, miki@svoboda.com
Naposledy upravil(a) Dooom dne 29.10.2011 13:54:35, celkem upraveno 11 x.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Takže, začnu s upravením přihlášky...

Přidej si do Schopností nějaké Silové schopnosti a přidej Schopnosti jako Jedi, tedy které se chceš naučit...
K mečům... jeden..

Teď životopis..
Do chrámu se bralo tak v průměru v těch 5ti letech (jak je ve vzorové přihlášce.. tak do těch 7mi let) a já trochu pochybuju že by ses dostal sám až na Coruscant

Dále, co jsem pochopil tak po 3ch letech v chrámu jsi se stal padawanem, ale Shaak Ti ti nevezmu... mistra by bylo možná nejlepší nejmenovat, nebo si něco vymisli.

Ještě... jak jsi věděl že máš letět na Alderaan a od koho jsi se dozvěděl o tom co se stalo na Mustafaru
Pak... rebélie byla založena až v roce 2 BBY tedy 17 let po tom co se stalo v chrámu...
To cos tam měl před tím.. to zakončení že ses skrýval se mě líbilo víc.. jenom by chtělo doplnit na které planetě

Pak ti chybí ještě kontakt, poznámky.. kde zahrneš vzhled charaketru... ap ak ještě rozsah znalostí o SW

...Tak tedy oprav, doplň a budeme pokračovat.. doufám že jsem ti to neznechutil, je vidět že ses na životopisu snažil..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Dooom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 31.8.2011 16:29:25

Příspěvek od Dooom »

už jsem to upravil...

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Dobrý, ale pořád ti tam chybí pár věcí... jak jsem psal.. Schopnosti jako Jedi, tedy které se chceš naučit... a Rozsah zanalostí o SW.. a opakuju meč ti zatím povolím jeden...
Jo.. zajímalo by mě kde ses naučil force chore... škrvení pomocí Síly
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Dooom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 31.8.2011 16:29:25

Příspěvek od Dooom »

Může to být takhle

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Promiň jsem si toho nevšiml...

Rozsah znalostí o SW... nechápu cos tam psal... jestli jsou to všechny tvoje znalosti.... kdyby to měl každej tankle vypisovat tak to jsou romány na x listů...
tam máš napsat knížky, filmy, hry atd... počítal jsem s tím že ses na vzorovou přihlášku podíval...

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=1324#32253
Navíc... pořád mě zajímá jaks přišel škrcení Silou a Ovládnutí mysli... to je taky schopnost temné strany... jedi používali jen Ovlivnění... to škrcení zmiň v životopise jak ses to naučil.
Jinak Sil můžeš mít víc, než jenom to co tam máš... nevyplatí se to ale přehnat..

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=1667
Jestli si tam dáš něco od temné strany tak podmínka je zmínit to rozumně s životopisem, ale myslím že teda.. ty dvě co tam máš ti od temné strany úplně stačí...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Dooom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 31.8.2011 16:29:25

Příspěvek od Dooom »

Myslíš že teď už je to dobré???

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Už je to dobrý, promiň že mi to trvá, nějak nefunguju...

Test z pravidel:
1. Co říká pravidlo č. 6?
2. Kdy si můžeš založit další postavu a kolik jich můžeš mít v jednom období?
3. Kam se dávají odkazy?
4. Podle pravidel uprav a odřádkuj text: (podtržení, kurzíva, tučně atd...)

Corellia

Sakra, musím si pohnout, jinak tady zůstanu. Pokusím se přidat do kroku, abych to k transportérům stihl, než odletí. Tak do kterýho, ikdyž to je vlastně jedno. Namířím si to maximálním tempem k tomu transportéru, který je blíž.
Počkejte ještě na mně!
Zakřičím, až budu blízko, částečně z důvodu, aby na mě opravdu počkali a z důvodu, aby mi pomohli dostat se do transportéru.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Dooom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 31.8.2011 16:29:25

Příspěvek od Dooom »

1. Pravidlo číslo šest říká že v jednotlivých tématech se mluví pouze o tom co je napsáno v názvu debaty nebo čeho se příslušné téma týká
2.Jednom období nesmí mít uživatel víc jak jednu postavu, v jiném období až po dohodě s moderátorem a po dosažení příslušné urovně ve výcviku.
3.Odkaz je povolený v profilu hráče ale jen v poli k tomu určené.
4.Upravim

Dooom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 31.8.2011 16:29:25

Příspěvek od Dooom »

Už by to mělo být

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

To co zatím máš je dobře... akorát v bodu 3 jsem chtěl slyšet že odkazy se dávají do code.

Uprav ještě ten text... když náhodou prohodíš myšlenky a řeč, tak e nic neděje...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Dooom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 31.8.2011 16:29:25

Příspěvek od Dooom »

Přiynám se že to upravovani mi moc nejde ale snayim se xD

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Není to moc těžký.

Blablabla
Poznamenám a přepnu na další stránku.
Ten kdo to vymyslel musel být trochu idiot....
Pomyslím si.

Stačí si uvědomit co co jsou v tom textu myšlenky, co řeč, po tomhle to odřádkuješ vždycky a je to... se zbytkem nic, to je všechno.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Dooom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 31.8.2011 16:29:25

Příspěvek od Dooom »

Už to je?

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Bod 4. stále nemáš.

4. Podle pravidel uprav a odřádkuj text: (podtržení, kurzíva, tučně atd...)

Corellia

Sakra, musím si pohnout, jinak tady zůstanu. Pokusím se přidat do kroku, abych to k transportérům stihl, než odletí. Tak do kterýho, ikdyž to je vlastně jedno. Namířím si to maximálním tempem k tomu transportéru, který je blíž.
Počkejte ještě na mně!
Zakřičím, až budu blízko, částečně z důvodu, aby na mě opravdu počkali a z důvodu, aby mi pomohli dostat se do transportéru.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Impérium“