Kep Dar

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Tony z Práglu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 15.11.2010 16:28:43

Kep Dar

Příspěvek od Tony z Práglu »

Jméno Kep Dar

Rasa Codru Ji


Domovská planeta Munto Codru



Životopis

Mladá dívka od mala se shlížející v příbězích o hrdinech.Rodiče pracují na domovském světě jako technici.Otec dokonce jako technik u místní domobrany.Tam se setkávala s příběhy o hrdinech v podání starších a skušených pilotů.Zde se také naučila základy mechaniky a pilotáže.
V pozdější době se rozhodla přihlásit se do imperiální celní služby nebo jako dobrovolník do armády.Má za sebou základní výcvik skvělé republikové armády a nyní se bude snažit o získání ostruh a důstojnických frček.

Věří že dodržování práva a pořádku je nejen nutné ale i správné.Proto se rozhodla podpořit republiku svojí silou.
Palpatin je prozatím vzor člověka bránícího naše domovy a je správné mu sloužit a pomáhat.

Momentálně je zařazena u sektorového velitelství celní správy jako Scout.

Specializace mechanika (základy)
Pilotáž(průměrně)
Scouting (velmi dobře)
/plížení,přežití,vnímavost/

Výbava Primární zbraň E11 karabina
Sekundární DH17+bojový nůž
Scout armor

Síla Přítel zvířat a zneviditelnění

Díky faktu že žije na primitivní planetě o kterou není příliš velký zájem unikla pozornosti jediů a svoje schopnosti odhalila sama.Sama neví že se jedná o sílu takže prostě předpokládá že je opravdu dobrá scoutka.


//Poznámky pro vás
time line mi je jedno chci si zahrát takže pokud něco takového jako je moje postava oceníte ozvěte se a čas dohodnem.Popřípadě ještě další detaily.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vypadá to slibně...

Řekněme, že bych si tě vzal, ale rád bych si ujasnil pár věcí:

A) Hádám, že tahle postava je narážka na Batllefront že?

B) Zajímala by mne nějaká povahová specifikace... (jak se chová v terénu, pracuje radši sama nebo v týmu? )

C) rok narození popřípadě určená timeline začátku hry
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Tony z Práglu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 15.11.2010 16:28:43

Postava

Příspěvek od Tony z Práglu »

Takže k hraní SW jsem se dostal formou RPG u stolu podle pravidel D20
A protože jsem závislák na dobré hry chtěl bych si skusit místní atmosféru,něco se naučit a samozřejmě ukázat takříkajíc svoje péra.

žádnou z počítačovích her na tenhle styl jsem nehrál,jediné informace čerpám z filmů,seriálu a odsud.

Jedinej můj problém o kterém jsem ochoten uvažovat jako o problému je fakt že nehraju chlapské postavi a nikdy nehraju lidi.Důvod je na dlouhé vyprávění kterému se nebráním :)

Samozřejmě ani můj pravopis není na polibek ale doufám že to napravím kvalitou nebo četností příspěvků,nebo obojím.

Time line je mi ukradený a vyjdu vstříc tomu kdo se mne ujme,osobně předpokládám že postava nejdéle před měsícem ukončila základní vojenský výcvik.Takže mnou odhadovaný věk je 20-22 let.Moder který se mne ujme si prostě řekne kdy mne chce a já e tomu přizpůsobím,ostatně to je asi to nejlehčí.

Postava - psychoprofil:
Klidná a vnímavá,většinou je ticho než si zvykne na tvory kolem,potom je občas problém zavřít jí pusu.
Na druhou stranu je principielně dobrodruh, prostě pokud ji chcete zastavit dejte do chodby páku a ona za ni neomylně zatáhne,možná před tím bude spitovat sílu a přemýšlet jak moc ji to zabrání splnit misi ale v nejhorším případě se tam prostě vrátí ale za tu páku prostě zatáhne i kdyby se Palpatin na Wookie stavěl.

Je loajální tomu kdo brání právo a pořádek v jejím sektoru nyní to je republika.Protože to znamená že tím chrání svojí rodinu.A planetu.....avůbec všechny.

U rebelů nevím ale předpokládám že přejít na jejich stranu bude téměř nemožné protože by mi museli dokázat že republika nás nechrání.
U separatistů si jsem jistý že jim nikdy na chut nepřijdu možná s dostatkem kečupu.

Nebrání se jít na smrt pokud bude věřit že tím prospěji domovskému světu.

Samostaná nebo v týmu vždy bude oporou svích nadřízených.Nepoužívá anální alpinismus ale bude se pokoušet dostat se na důstojníka rychle ale férově.Protože to je prostě správné,všichni jí to vždycky říkali a ona nemá důvod tomu nevěřit.

Jejím snem je stát se hrdinkou svojí planety aby si o ní u stolu večer vyprávěli tátovy kamarádi,její spolužáci a vůbec všichni kteří ji osobně znají.Ideální by bylo kdyby se toho dožila ale je realistka a ví že to není vždycky možné ale rozhodně jí tím potěšíte a mne upřímě také.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ok...

Poznámka pro časy budoucí: To jak jsi mi ji teď tady popsal příště rovnou hoď k poznámkám o postavě, ať to z tebe nemusí někdo tahat ;)

Fáze 2

Uděláme takový malý vstupní test z pravidel a poté se pustíme do hry:

1. Jaké jsou zdejší 3 základní funkce na fóru?
2. K čemu slouží tagování, popřípadě jaké druhy zde jsou? (3 základní)
3. Který z filmových hrdinů se proslavil dvojitou čepelí?

Fáze 3 - uprav text podle regulí



Šel jsem a píchla mě vosa.
Auuuuuuu! Zanaříkal jsem.
Z toho bude malér... prolétlo mi hlavou.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Tony z Práglu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 15.11.2010 16:28:43

Příspěvek od Tony z Práglu »

1. Jaké jsou zdejší 3 základní funkce na fóru?
Předpokládám že máš na mysli admina,moderátora a archiváře.
Já bych ale asi odpověděl vlkádání textů,vkládání obrázků a komunikace s přáteli.

2. Tady slouží tagování ke zvíraznění textu a jeho obohacení
první na mluvení
druhý na myšlení
Nadpisy,datumy,jména lokací ap.

3. Uplně první dvojitou čepel kterou jsem viděl měl klingon ze startreku a jmenovalo se to Btlech (psáno foneticky)
Nicméně dvojitou čepelí světelného meče se spíš profláknul než proslavil
Dart Maul který je celkem slušně používal na škádlení jediů.

Fáze 3 - uprav text podle regulí


Šel jsem a píchla mě vosa.
Auuuuuuu!Zanaříkal jsem.
Z toho bude malér... prolétlo mi hlavou.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“