Milla Doughnut (Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kurosaki Ichigo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 13.1.2010 11:10:15
Bydliště: Uherské Hradiště

Milla Doughnut (Jordi Linx)

Příspěvek od Kurosaki Ichigo »

Jméno: Milla Doughnut

Titul: Společnice

Rasa: Člověk(25-ceti letá žena)

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Narodila jsem se na Coruscantu jako nemanželské dítě ženě závislé na ryllu a alkoholu.
Ale má matka pár dní po porodu zemřela a já od té doby žila v dětském domově. Z tama jsem
ve 13-nácti letech utekla a od té doby žila na ulici. Z bídy a hladu byl jen krůček k prostituci.
K té jsem se skutečně v 15-nácti letech dostala a vydělávala jsem si na živobytí jako společnice
mužů, kteří toužili po něčem, co doma nedostali. Život na ulici a v náručí mužů mě naučil jak
využívat své tělo, abych dostala co chci. Potřeba ochrany svého života mě donutila naučit se boji.
Bojovat mě naučil veterán z Klonových válek se kterým jsem se náhodou setkala v jednom baru.
Nakonec jsem se s mužem, jména Kirril Vorchilo, spřátelila a spojila s ním svůj osud. Byl to
jediný skutečný přítel, kterého jsem měla.
V 19-cti letech mě zajali lovci otroků a prodali mě do Luxusní školy pro společnice kde jsem se učila konverzovat, šít, vařit, tančit, zpívat, mluvit cizími jazyk, atd. Paradoxní na tom bylo, že díky této škole jsem se dostala mezi nejvyšší třídu nově vznikajícího Imperia. To spolu s krásou a vytříbenému chování mi zajistilo dobrou pozici mezi smetánkou. Leč pořád jsem byla otrokyní. To se mělo změnit za dva roky. Kirril mě od mého únosu neustále hledal, až mě konečně po dlouhých 24 měsících našel. Tehdy se mi díky mému příteli Kirrilovi podařilo od svých vlastníků utéct a získat svobodu. Huttové na mě hned vypsali odměnu, díky níž musím být pořád ve střehu.
.

Hlavní zbraň: Blastrová Pistole

Záložní zbraň: bojový nůž

Styl boje: kradmý(Snaží se dostat protivníkovi za záda bodnout ho zezadu. Při velkém počtu nepřátel se snaží vyhnout konfrontaci)

Schopnosti: bojová umění, především boj tělem a noži, dále specializace na výbušniny, gránáty a pistole, diplomacie a manipulace s muži.

Poznámky: Vysoká žena se světlehnéděmý vlasy a očima barvy oceánu. Kulatá tvář.

Povaha: energická a smyslná žena s vytříbeným smyslem pro humor, odvahou a schopností ovládat muže
Muži ji milují, ženy ji nenávidí. ¨

Doba: 4 měsíce po Yavinu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak přihláška odladěna, testu není zapotřebí, protože jeden už absolvován byl - zabavuju :) Výcvik založím během zítřka, jen co si vymyslím zákazníka :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Impérium“