Erax vs. Net'ped'ro Net's'peed

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Erax vs. Net'ped'ro Net's'peed

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Dáááámy a pááánovééééééééé, vítejte na dnešním souboji.
Uvítal droid hlubokým hlasem své publikum.
Zde v pekelném údolí na Nkllonu se dne setkají dva hrozivý válečníci.
Na Startovní pozici jedna můžeme nalézt hrozivého Sitha ERAXE!

Zaburácel hlasatel a s jeho oznámením bojovníka se na scéně objevil první duelant.
A proti němu, na startovní pozici dvě, neméně hrozivý, i když bez Síly Net'ped'ro Net's'peed!
S jeho slovy se objeví na scéně i druhá postava.
Nyní si poslechneme, zda nám chtějí duelanti něco říci.
K oboum soupeřům sletěly kamery, aby mohli zaznamenat jejich případné proslovy.

Pánové máte to tu, pedro hodil 5 a Ian 16, takže Iandoin začíná.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Příspěvek od Iandoin »

Nkllon, Pekelné údolí

Po doposlouchání mírně uřvaného droidího komentátora se ke mně vydali droidi, zda chci něco říct. A jelikož se mi na jeho proslovu jedna věc nelíbila odkašlu si a podotknu:
Rád bych podotkl, vážený droidí komentátore, že nejsem Sith. Jsem šedý Jedi, jak ovšem můžete zjistit, když se podíváte na mé fanoušky.
Rukou ukážu na hlouček mých fandů, kteří nemají žádné Sithské pokřiky, tetování a poblíž nich je publikum živé.
Sakra, jatože je tam tak málo twi'leček? Ach, to bude rasovou sounáležností.
A poté bych rád poblahopřál divákům, kteří na mě vsadili.
Poté odjistím své feromony a Silou je pošlu k nejbližší převážně ženské skupině.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Nkllon, Pekelné údolí

Celkem v klidu si vyposlechnu řeč komentářského droida. Když k nám poté přilétnou kamery s mikrofony, nechám domluvit toho Falleena na druhé straně. Poté se rozhlédnu po fanoušcích.
Hmm, dobrý pod vlajkou Republiky a Rylothu je většina žen z nejkrásnější rasy - Twi'leček.
Poté započnu také svůj projev.
Zdravím tímto všechny diváky. Bohužel bych chtěl zklamat všechny diváky, kteří si na něj-
palcem ukáži na nějakýho Eraxe.
vsadili. Vážně si myslíte, že hrdý twi'lek jako já se nechá porazit tímto... plazem? Nikdy!
odpovím si sám na otázku a poté se lehce pousměji.
Nechť tě provází Síla a tvá hlava, či končetiny, jsou bystré, respektive rychlé. Brzy už totiž nad nimi ztratíš schopnost manipulace....
poté pokynu kamerovému droidovi, aby odlétl a sám si vezmu blastery do rukou, nachystán na případný protiútok, pokud by se náhodo vytasil s blastery.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Erax mohl pocítit jisté zklamání z toho, že divačky byly jednak příliš daleko, na nějaký feromonový útok, jednak za stěnou chránící je od různých nebezpečí plynoucích z arény, takže tento feromonový útok vyšel naprázdno. Navíc droidí komentátor se mu evidentně nehodlal omlouvat za chybu v přiřazení.
Po skončení obou proslovů se kamerový droidi vzdálili.
Bojovníci, souboj právě začal!
Ozve se opět komentátor a zazní gong, oznamující počátek souboje.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Příspěvek od Iandoin »

Nkllon, Pekelné údolí

když uslyším, že souboj začal, vytáhnu svůj světelný meč a opatrným krokem dojdu až ke mříži. Jsem připraven buď se akrobaricky vyhnout, nebo světelným mečem odrazit výboje.
Á... už je to tady.... zachovej chladnou hlavu.... nech ho přejít tu mříž... ať mu se něco stane... když na tebe bude střílet, ty to vykryješ.... nemusíš útočit... na tvé straně je Síla... to bude v pohodě....
pomyslím si. Pokud začne protivník útočit nějak jinak než střelbou, například vibromečem nebo tak, jsem připraven se krýt. Cestou dávám pozor, aby mne nezasáhla vřící voda z gejzírů, tu případně Silou odcloním.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Nkllon, Pekelné údolí

Boj začíná....
Rozhodnu se věřit povrchu a rychle doběhnu až k mříži. Pokud se po cestě stala mému soupeři nějaká událost, např. že by po něm vystřelil gejzír nebo tak, tak jsem připraven po něm okamžitě pálit a při odrazu ke mě odskočit.
Budu tam dřív... doufám.
Pokud budu u mříže dříve než on, a to tak, abych stihl fleretem odřezat několik duracelových tyči, aby byla celková mříž nestabilní, udělám to. Samozřejmě bych přitom dával pozor, kdyby náhodou na mě střílel. Pokud tam budu jen o kousek dřív než on, vezmu do jedné ruky blaster a do druhé světelný fleret. Při jeho případném útoku s mečem bych rychle přehmátl na dva flerety. Pokud by tam jenom stál, střelím do mříže blízko u něj a doufám, že ho vyprovokuji. Pakliže ano, zamířil bych na jeho nohy a rychle bych dvakrát vystřelil. Potom bych odskočil, aby mě netrefila odražená střela a vzal bych si oba flerety a postavil bych se do obranné pozice. A pokud bych tam byl později, stáhl bych se s flerety, což ovšem díky mé větší rychlosti a odvaze, neočekávám.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Twi'lek se k mříži dostane skutečně jako první, a začne přeřezávat tyče. Ty jsou však velmi pevné a světelný fleret není tak účinný jako světelný meč a tak se jeho soupeř dostane k mříži ještě v době kdy on pracuje na první tyči.
Také zjišťuje že mířit a řezat najednou není tak lehké a že když se soustředí na řezání tak míří někam zcela jinam než chce a když si hlídá míření, tak zase řeže dosti pomalu.
Soupeř tak tedy může vstoupit na stále ještě nerozřezanou mříž.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Příspěvek od Iandoin »

Nkllon, Pekelné údolí

Když uvidím toho twi'leka jak se snaží přeřezat mříže, pomyslím si jenom:
Chlapče, to chce pořádnej krystal... Pontite, nejlépe, jako mám já.
Poté si vezmu blaster a do jeho oblasti pošlu několik varovných výstřelů.
Budeš se muset víc snažit.
podotknu, pokusím se ho odhodit Silou a pokusím se dostat přes most, nejlépe skočím doprostřed a z tama zase na druhou stranu. Vezmu si světelný meč a postavím se do obranné, pozice, stále se snažíce nepřítele vyprovokovat.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Nkllon, Pekelné údolí

Když vidím, že mé flerety mají na duracel pramalý účinek, stáhnu se a jsem připraven sestřelit toho Jedie při přecházení mříže.
Sakra, budu si muset pořídit pořádný krystaly.
Vyzkouším po něm vystřelit a pokud je schopný v odrážení blasterových výbojů, přezbrojím na flerety a postavím se do obranné pozice. Pakliže se mu příliš nedaří je odrážet a spíše jim uhýbá (což je kvůli tomu, že používá Ataru pravděpdobné :P )pokračuji ve střelbě, pomalu ustupuji, doufaje, že spadne z té mřížee, kvůli jejím dírám.
Padej chlapče...
A pokud bude zkoušet nějaký Silový blbosti, budu po něm rychle střílet, doufaje, že nemůže naráz krýt výboje a dělat Silový blbosti
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Erax několikrát vystřelil po svém sokovi, bez nějakého většího efektu. Stejně dopadl i jeho pokus ho odhodit Silou, jež pro vzdálenost nevyšel.
To že toho soupeř nevyužil pro jeho zastřelení bylo hlavně proto, že se sám před okamžikem vyhýbal střelám a nestihl včas zamířit, před Eraxovým skokem.
Tomu se sice podařilo na dvakrát přes mříž odrazit a dopadnout na její druhé straně. Trefovat se, ale při odrazech ode mříže bylo obtížnější než očekával a při dopadu zavrávoral.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Příspěvek od Iandoin »

Nkllon, Peklné údolí

Při mé varovné střelbě jsem sice minul, ale měl jsem aspoň šanci se dostat přes. Ale na konci jsem si moc neudžel rovnováhu.
Á... dám ho.
Když jsem viděl, že budu padat, udělám kotoul a poté přeskočím mého protivníka.
Fíí... a sek
Pomyslím si a když ho přeletím, okamžitě zažehnu meč a otočím se. Postavím se do obranné pozic eproti blasterům a vyčkávám.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Nkllon, Pekelné údolí

Když uvidím, že můj protivník vrávorá, okamžitě vypálím několik sérií výstřelů do jeho okolí, jelikož očekávám, že se bude snažit z této pozice dostat.
Padej, chlapče, padej! Tu dudu!
Poté po něm vyrazím, ať už se vydal kamkoli s jasným cílem - zabít. Přezbrojím na světelné flerety a v plném běhu provedu proti nepříteli útok ze dvou stran každým fleretem, aby byl sevřen jako v kleštích. Ovšem fleret v pravé ruce bych krátce před očekávaným dotykem vypl, přeletěl přes protivníkovu obranu, a zase zapl až u protivníkovy hlavy.
Pokud by tozablokoval, o několik kroků ustoupím, ale pouze, abych v zápětí vyběhl, naznačil útok na hlavu a podkopl mu nohy. Pokud by semi podkopnutí podařilo, dám nad něj fleret, aby se nemohl zvednout a dalšírukou bych ho rozstřílel blasterem. Pokud by se mi to nepovedlo, pokusím se naznači levou rukou sek proti levénoze, ale skutečný útok bych vedl na pravou ruku.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Eraxovi se taktak podařilo ze skoku do kotoulu, díky tomu letěly střely jeho soupeře nad ním. Poté se však vymrštil a pokusil se přeskočit soupeře.
Skok nebyl příliš přesný, neboť po kotoulu musel měnit směr, to mu však lehce pomohlo, neboť při skoku nebyl ozbrojen a neměl se tedy jak bránit, fleretu, kterým ho jeho soupeř škrábl do ruky.
To jej vychýlilo ještě více, takže dopadl opět jinam než plánoval, navíc lehce zraněn, obrana před následným útokem mu vyšla, měl totiž meč příliš blízko u hlavy, takže dokázal vykrýt levý fleret soupeře a pravý se aktivoval až daleko za jeho hlavou, to Net'ped'ra vyvedlo lehce z koncentrace, takže se jeho taktických pár kroků mírně prodloužilo a dalo Eraxovi šanci se bránit.
Eraxe škrábanec nepříjemně pálil, nicméně funkce ruky zůstala zachována.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Příspěvek od Iandoin »

Nkllon, Pekelné údolí

Z mého ladného přeskočení mříže jsem kotoul neudělal úplně ideálně, ale jakž takž jsem kotoul udělal. ještě před mým výskokem jsem ještě stihl zaregistrovat střely, které mi trochu pocuchaly účes.
Jaj, to bylo těsně, možná není tak špatný...
řeknu si, pročež i odpovím, jak se sluší a patří.
Ale já jsem lepší.
Nicméně při mém skoku nad ním, který jsem skákal tak o metr vedle, mimochodem mě tou svou falešnou světelenou dýkou škrábl.
Jaj, to bolí, to bolí... soustřeď se, co by udělal Sith? Zavřal by a vrhl se na něho. Jedi? Omluvil by se mu, že jeho meč musel vydávat větší energii. Co udělám já? Prostě se budu krýt a pak zaútočím.
První část mého plánu, tedy krytí, se narozdíl od všech očekávání, po nepovedém dopadu, skoku a škrábanci, který stále dost pálil, ale po pohnutí byl v pohodě, poměrně dařil. Pozdě aktivoval jeden a já vykryl druhý fleret.
Můj útok tedy bude následující: Vyrazím proti nepříteli a ještě před ním provedu několik náznaků útoku, ale poté bych mu Silou podraziil nohy a provedl Shiak mezi oči.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Erax se chvíli jen bránil než provedl výpad Silou na soupeřovy nohy. Provedl ho však současně se soupeřovým útokem a tak dostal zvláště bolestivou ránu do boku.
Rána mezi oči se mu dosti nevydařila, už jen kvůli tomu že se současně lámal bolestí v boku, nicméně se mu podařilo zasáhnout životně důležitou část soupeřova těla a vyřadit ho tak.
Stal se tak vítězem, i když nijak jednoznačným.

Iandolin tedy vyhrává souboj, díky tomu že Pedroidon neodpověděl, ani poté co byl napomenut. Ian byl také mírně potrestán, zato že jeho příspěvek také nebyl zrovna včas. Topic zde ještě nejakou dobu zůstane, chce-li vítěz nějak oslavit vítězství.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“