Veřejná část bojové kantýny - !!!BAR!!!

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

hmm, asi mě nesundá, co se dá dělat
navlíkl jsem si helmu a usnul spánkem spravedlých a jestli ty dole ruší mé chrápání, jejich problém

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Měla jsem spíš na mysli cvičný souboj, jako... pozorovatel... si boje moc neužiju, pousmála se, a účast na turnaji mi tak nějak zakázali. Prý proto, že jsem padawan a navíc se to neshoduje s cíli řádu.
Výraz v jejích očích dost zřetelně naznačil, co si o tom všem myslí.
A mohl byste být tak laskav a umístit důstojníka opět na podlahu? Opatrně, pokud by bylo možno.
Mimochodem, jmenuji se Elyon Willard. Mohu s vámi počítat tedy jako s duelantem?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámý si vyslechne mladou padawanku a potom ji v klidu odpoví:

To je zajímavé, ale jste si jistá, že chcete bojovat a ne tančit?

Nakonec to vyznělo trochu posměvačně a trochu nedůvěřivě, avšak hned na to stařec pokračoval trochu omluvným a dobrotivý hlasem:

Ne, omlouvám se, chápu vás, také jsem byl mladý. Rád přijmu vaši výzvu.

Na to, když se dívka představila, odpověděl opět pouze jen (jako všem ostatním):

Těším mě.

A nakonec, když vstal, reagoval i naposlední požadavek.

Pche, ten vojáček je stejně nebezpečný jako mrtvá bantha, samozřejmě že ho můžu pustit, jen aby se nám pak nepletl do souboje.

Lehkým pohybem imperiála poslal pomalu k zemi. Když byl asi půl metru od podlahy, tak ho pustil, aby ho to bolelo alespoň trochu. Potom klidným krokem zamířil k místu, které označila dívka jako vhodné pro cviční souboj.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

vzbudil mě dopad
He? Ja su dole? Já jsem se sám dostal dolů? Já jsem forceuser?
nevěřícně jsem koukal na podlahu
Asi to má holka jedna po mně
a rychle jsem vstal. Odběhl jsem k baru, kde jsem chtěl strávit čas přitahováním sklenic s chlastem

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dveře do kantýny se opět otevřeli a dovnitř vešla osoba v černé kápi. Do výšky měl asi dva metry a postavu měl určitě hubenou,běžné osazenstvo kantýny si ho nevšímalo, ale každý kdo alespoň trochu cítil Sílu se k němu otočil a prohlédl si ho. K jejich smůle však nemohl nic zahlédnout, protože jeho tvář byla až moc dobře zahalena. Osoba došla k baru, kde se rozhlédla po výběru místních lihovin a rukou jasně ukázala na jednu zaprášenou láhev téměř na vrchu. Současně s tím na barový pult dopadlo několik kreditů, které jasně zacinkali. Barman neváhal a na nic se neptal, popadl alespoň na pohled čistou skenklu a o pár vteřin později už byla v rukou neznámého.
Co ta holka zase vyvádí ?!
problesklu mu hlavou, zatímco pozorně sledoval dění okolo a čekal, co se bude dít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Vrátil jsem se ze záchodu spatříc, že se situace krapet změnila. Vojáček stál na baru s další "top secret" osobou. Viděl jsem starce, jak se přesouvá do středu lokálu a říkal si polohlasně, při cestě na bar.
Ty vaše ega, do nebe volající, jsou ještě větší než ta síla, kerou oplíváte...
Hned jak jsem došel na bar, optal se vojáčka.
Co to tu zkoušíš..? Dáme frťana..?
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Ani ne, učím se porozumět tajům Síly
a snažil jsem se přitáhnout litr piva
vrhal jsem po sklenici zlostné pohledy, natahoval ruce a občas se mi zdálo že se pohybuje
Sakra jak to děláte?
zeptal jsem se fousáče

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

úpně jednoduše...
Představ si, že seš na tatooine a dva dny nic nepils...
Pak to půjde samo...
a zasmál se.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vešel jsem do baru a rozhlédl se přišel jsem evidentně mnohem později než většina jelikož zde bylo plno bytostí ve všech stádiích opilosti.
rozhodl jsem si jich nevšímat a jen si došel k baru a objednal se pítí.
Opět jsem ucítil ten nenávistný pohled v zátilku tak jako když jsem dorazil.
Kdopak mě tu asi nemá rád?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Poté co si mě trpajzlík nevšímal jsem si uvědomil
Proč bych se do toho měl plést ??!!
Sedl jsem zpět do barového sedátka a popíjel svůj drink po chvíli začali chodit další a další bytosti dvě z nich si sedli vedle mě jeden si vybral snad nejlepší oba dva jsem pozdravil Čus, vítám vás v Blbákově i když mě ten jeden trochu nesedl snažil jsem se to zamaskovat ...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Vešel jsem do kantýny. Byla na kantýnu slušně vybavená, zábava jela na plné obrátky a všude po ní se potulovali všemožní bojovníci, ale taky diváci, reportéři, či jen ti, kteří si přišli na "jedno"
Byl jsem oblečený v brnění a plášti s kápí, která zakrývala mou hlavu a zastiňovala můj obličej. Světelný meč jsem měl schovaný pod plášťem a taky jsem zkryl svou identitu Jedie i v Síle ze strategických důvodů v pozdějších soubojích. Cítil jsem, jak nějaký podivný mistr zkoumá každého, kdo byl citlivý na Sílu a tak jsem uznal za vhodné, aby o mě nevěděl nic. Sám jsem se snažil o něm něco zjistit, ale potom jsem se raději rozhlédl jinam. Díval jsem se na všechny vojáky a snažil se je přečíst, sledoval jsem Jedie, ti byli důležitější a potom jsem se pokusil něco zjistit o onom vysokém zohaveném bojovníkovi, který se vybavoval s některými zápasníky. O tom jsem se ale nic nedozvěděl, jako by neexistoval v Síle.

Hmm, zvláštní osoba.

Přišel jsem k němu a barmana požádal o jedno pivo. Jedním z důvodů bylo si vydechnout. Předvečer před odjezdem jsem zůstal v rodiném sídle. Bylo dost možné, že se odsud nevrátím, chtěl jsem se rozloučit, obzvláště s matkou a ujistit ji, že se vrátím. Už kvůli dobrodružstvím ztratila otce, což jsem se dozvěděl, když mě pustili z Chrámu. Vrátil se pouze jeho holocron a světelný meč, který mám u sebe. Taky proto jsem si jej vybral. Vzpomínka na otce mě málem vyvedla z koncentrace, tak jsem rychle zatřepal hlavou a pěkně si zavdal piva.
No a vydýchaný jsem byl, protože jsem zaspal, ta blbá plechovka, co mě měla vzbudit nefungovala, načež mim uletěl transport na Dantooine a musel jsem se tady dostat v něčím frachťáku, holt jsem měl smůlu.

Ale, zase je lepší přijít pozdě než vůbec...

Pomyslel jsem si a znovu si zavdal.
Hlavní důvod ale byl, že jsem chtěl něco zjistit o onom cizinci, proto jsem si k němu přišedl.

Zdravím, doufám, že tě má přítomnost neuráží...

Začal jsem opatrně a pak si ho na chvíli nevšímal.

Zavést řeč můžeme později, není to přece výslech...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Ke stolu si přisedne další Jedi nebo Sith... to je jedno.
Ne, klidně se posaď aspoň mně to nevadí ale co ostatním?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hmm, tak... působí vlídně, jen jestli to není nějaká maska

Na cizincovu odpověď jsem vlídně přikývl a potom jsem se zatvářil poněkud zvědavě. Nevěděl jsem co od něj můžu čekat, ale hádal jsem, že je dost schopný Jedi na to, aby skryl svou přítomnost v Síle, ale... tohle mi připadalo jiné... zvláštní, jako by to ani nehrál.
Navíc vypadal úplně jinak, než jiní humanoidi, které znám, dokonce ani tátův holocron z jeho cest Neznámými oblastmi o takových stvořeních nic nepíše.

Ještě jsem nikdy nikoho jako ty neviděl, odkud jsi vlastně přišel a jak se jmenuje tvůj národ?

Dal jsem volný průchod své zvědavosti, která u mě už dlouho nepronikla na povrch. Ale tohle byla zdravá zvědavost, a nebylo to nic, co by si žádalo výslech, jen a jen zájem...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Hmmm... Proč tě to zajíma Jeedai? Eeeeh sakra...
Znova si strčím Tyziworma do uší.
Myslím že by jsi mi stejně nevěřil kdybych ti to řekl...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Podíval jsem se na cizince a hned mě upoutalo, jak najednou zkomolil basic, potom se zarýpal v uších a zas hovořil plynule, to mě skutečně zaujalo. No a tvrzení, že bych nevěřil mě málem rozesmálo...
V holocronu, který jsem si prostudoval toho bylo hodně, možná i pikantnosti, které ani nebyly v archívu a pokud ano, byly pod omezeným přístupem.

Já nejsem ten, kdo nevěří, v galaxii je hodně věcí, které mě udivily, ale ty stojíš na jejich vrcholu, nikdy jsem o národu podobném tvému neslyšel a věřím, že o tobě nic neví ani mistři, kteří tady sedí, vsadím se, že ani ten zakuklený děda neví, co jsi zač... takže nemám důvod nevěřit ti...

Řekl jsem mu a čekal na jeho reakci, ale už teď jsem byl užaslý z jeho zjevu. Tohle nebylo nic, co bych kdy viděl, navíc, jeho výzbroj nevypadá jako z kovu, ale spíš z nějakých živočichů, hůl vypadala jako had a ať se propadnu, jestli na mě aspoň jednou nezasyčela a to, proč si začal strkat prst do ucha mě taky nutilo přemýšlet.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“