Veřejná část bojové kantýny - !!!BAR!!!

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

To mě radši ani ne, nemusím vědět všechno!
odpověděla Elyon. Při těch slovech se porozhlédla po místnosti, kdeže skončil její plášť, a zalitovala, že si ho nemůže přitáhnout Silou. Místo toho si pro něj došla, vyprostila jej zpod přisednutí jedním z hostů, a opět si jej přehodila přes ramena.
A posadila se k bezubrusovému stolu mezi imperiálního vojáka se zvířátkem a muže se skleničkou v ruce.
Za těchto okolností snad nehrozí, že by odlevitovala, oslovila pak svého mistra, jímž dotyčný byl.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Když si oba aktéři přisednou zpět ke stolu, tak konečně shrnu svou kápi, takže všem vystavím obdiv svůj obličej. Pevné hnědé vlasy, kde se již občas vyskytují nějaké šediny, přísný výraz obličeje, který prošel nesčetnýma prostředíma možná i stovky planet a menší jizvu na levé tváři těsně pod uchem. Nejprve se usměju na neznámého, jak ho tady předtím i někdo nazval.
Už je to dlouho, co jsme se naposledy viděli, příteli. Naposledy, když jsi byl ještě v řádu. A tak trochu jsem čekal, že mou nezbednou padawanku trochu vyučíš, aby mi pak alespoň občas věnovala pozornost, když jí něco říkám.
pousměju se a na chvilku se otočím k Elyon.
A co se tebe týká ... můžeš mi prosímtě vysvětlit, co tady děláš ? Kdo tě má nahánět po půlce galaxie ? A víš, co by na tohle řekla rada ? Hmm ? A nechci nic slyšet o povolení, jako povolení si představuju něco jiného, než že si to ještě nechám projít hlavu a promluvíme si později.
pronesu notně přísným tónem, který jsem nejspíš zdědil o svém otci. Ještě, že už splynul se Sílou, jinak by nad tou nezbednicí kroutil hlavou. Podívám se na svého starého přítele, který si na mě očividně nemůže vzpomenout.
No tehdy jsme byli mnohem mladší, ale hodně jsme toho zažili a neměl jsem ještě tu jizvu. Cožpak si nepamatuješ na Draga ? Draga Linxe ?
usměju se a snažím si vybavit naše mladistvé tváře, kdy jsme společně prošli nesčetným množstvím misí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Mistr Jedi odkryl svůj obličej a usmál se na Neznámého, kterého evidentně znal. Neznámý ho však bohužel nepoznal, i když mu jeho obličej byl velice povědomý. Mistr to však nechtěl hned tak přiznat a doufal, že si vzpomene a proto odpověděl na úvodní slova trochu neutrálně, spíše se zaměřil jen na druhou část.

To už je dávno, co jsem odešel z řádu. A vaši padawanku jsem příliš nevyškolil, i když je pravda, že v ostrém souboji by zřejmě přišla o život, avšak já bych měl zase díru v břiše.

Následně se stařík napil svého džusu, který mu přinesl barman a poslechl si kárání padawanky mistrem, ke kterému se samozřejmě také, sic mlčky, leč významným pohledem, přidal, i když ji předtím vychválil na jeho poměry snad do nebes navíc nezvykle mnoha slovy. Následně dívčin mistr opět začně mluvit na Neznámého a dokonce se představí, což je samozřejmě spínacím mechanizmem paměti džusíkáře, a ten si začne svého dávného přítele vybavovat.

Ach tak! Už si vzpomínám. To bylo tak dávno příteli. Už dávno nejsem tím, kym jsem býval.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Při kázání se Elyon zatvářila jako neprávem nakopnuté štěně.
Zrovna teď sedím u stolu. A co se týká dlouhodobějšího horizontu - učím se. Získávám zkušenosti. Cožpak jste sám neříkal, že nejlépe se Jedi učí v terénu?
Pak se trochu rozpačitě podrbala na nose.
A myslím, že radě by byly mé volnočasové aktivity vpodstatě ukradené. Navíc mě napadá asi deset věcí, které by jí vadily mnohem víc než... tohle.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

To je sice pravda.

Přitakal Neznámý dívce a hned dál pokračoval ve skákání dořeči ji a jejímu mistrovi, až se začínal vážně divit, jak moc mluví a v duchu si říkal, že by již měl přestat.

Myslíte víc než souboj s dávno zatraceným mistrem, který vám ukáže maximálně tak pokřivené a nesprávné hodnoty? Svého času jsem si říkal to samé.

Ušklíbl se nakonec a trochu omluvně se podíval na Linxe, kterému zřejmě také skočil do řeči, což se jejich předešlého rozhovoru týká, tak i dalšího kárání neoslušné studentky.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Při odpovědích mojí padawanky jenom unaveně zakroutím hlavou, odložím nyní již prázdnou sklenku na stůl a založím si ruce na prsou.
Toho, že tu zrovna sedíš jsem si opravdu všiml. Měl jsem na mysli tuhle planetu, tohleto místo - jde o ten zdejší turnaj, pouhou ukázku síly jednotlivce a někteří jeho účastníci ... řekněme, že nejsou nejlepšími vzory. Zvlášť, když je tu tolik možných cest k Temné Straně na kterých by jsi se svou přehnanou zvědavostí mohla vlastně i vědomky spadnout. A právě tohle by se radě nelíbilo, jako že jsi mě ani nikoho jiného neinformovala, kam máš namířeno. Co se týká tréninku v terénu ano, ale ne každý terén je dobrý.
nepovolím v ostrém tónu, kterým se snažím hubovat svou padawanku, abych si poté vydechnul a natočil se k dávnému příteli.
Omlouvám se Anazieli, že tohohle musíš být svědkem, ale výuka nezná odkladu. Jen si na tohle občas připadám už starý, pořád je poučoat dokola a dokola.
pronesu k dávnému příteli a na chvilku zatápám, jestli jsem jeho jméno vyslovil správně. Přecejenom je to už hodně dlouho a i tehdy mělo takovou zvláštní výslovnost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Elyon se při slovech svého mistra nejvíc ze všeho podobá hromádce neštěstí, která se zoufale snaží jako hromádka neštěstí nevypadat. Na jednu stranu je jí jasné, že to všechno trochu dost přehnala a mistr má (v zásadě) pravdu - na tu druhou jí je káravý tón krajně nepříjemný.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Boj už skončil.... Škoda, mohly by to dát ještě na chvíli, ale co. Neznámý si sedl, jak už jsem usoudil, ke svému známému a rozpovídali se. Že bych skusil někoho vyprovokovat k boji??? Aspoň bych se protáhl. Nikoho jsem nenašel a tak jsem dále seděl u svého stolu a čekal jsem a ´prosil jsem Sílu aby mě dopřála nějaký souboj.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

To je v pořádku Drago, divím se ti však, že na tohle máš ještě nervy. jak tak na tu holku koukám, tak tě přivede do blázince, když se to nepovedlo nikomu předtím.

Pronesl teď již o něco méně tajuplný mistr poměrně vážným tónem, který přibyl na vážnosti v další větě, ve které se zračila snad i drobná výčitka.

Vidím, už máš také šediny. No, jistě bys je neměl, kdybys tehdy odešel se mnou. A jako krásný bonus by bylo to, že by ses nemusel trápit s mladými, zvědavými a netrpělivými dětmi, které nemají ani špetku rozumu, natož klidu a rozvahy.

Při poslední větě střelil mistr okem po Elyon, do které si tak chtěl trochu rýpnout.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Nějak živo u tohoto stolu
říkal jsem si a díval jsem se po spolustolovnících. Po slabém nápoji co si sundal kápi. po smradlavé noze a po padawance, jenž by mohla býti moji dceru.
Tak mě napadá, kde zas vězí? Ale co už. Je už dost velká
Ti dva dědkové se bavili o starých časech. Větší nudu aby pohledal. Potlačím zívnutí a koukám po nějakém vzrůšu.
Nějakej typan z řádu blízko u dveří. Vypadá, že by si chtěl zabojovat. A vypadá jako ten, co ho Vader vypudil.
Tak to ne. Když se ti Vader nelíbí, žádná bitka
když mi donesli pití ke stolu, řekl jsem těm okolo něj
Za chvíli se vrátím
a když to dořeknu, otočím se ke dveřím a pošlu k nim modrý energetický výboj z mého repeateru. Většinu dráhy ten výboj urazí v oblasti vlivu Vadera, takže jej nic nevaruje a navíc se ani teď nekouká mým směrem. A navíc to neletí přímo na něj, ale za něj.
otočil jsem se ke stolu a řekl
Ne, že mi to vypijete
zatímco jsem to říkal, dorazil můj výboj ke stěně za tím typanem, kde explodoval. Nebyla to sice klasická oslnivá exploze, ale stačila.
Urvala kus zdi, rozmetala pál stolů a rozthala pár lidí a nelidí. Ten typan byl trošku dál a tak ho jen odhodila.
Přistoupil jsem k němu a šťouchl do něj nohou. Zasténal, ale jinak žádná rekace.
Ten už má dost
řekl jsem si a vzal si jeho světelný meč. Potom jsem jej opustil a vrátil se ke stolu vybaven světelným mečem jako pravý forceuser.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Tak teď mě nasral ten buzerant!!! Nejenže mi sebral meč, ještě mě odhodí někam dozadu. Navíc mu ho nemůžu vzít pomocí Síly, protože je tam Ysalamirii. No pokusím se odlákat Ysalamirie někam pryč a pak si přitáhnou můj meč. Zvednu se země a jdu za ním, pln hněvu. Přijdu k němu, vezmu stůl a hodím ho na něj pak mu seberu můj světelnej meč, a odcházím pryč. Tohle ti snad bude stačit, nebo chceš víc?!?! Měl jsem sto chutí ho rozsekat na kousky. Přišel jsem k baru dal jsem jim tam 750 kreditů za ten stůl a odcházel jsem si sednou něka jinam. Ten ma**r se zvedl a chtěl jít zase po mně. No konečně, děkuj ti Sílo, a zažehnu meč.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

podívam se na zbytky stolu na našem stolu, které nam hyzdili povrch stolu a rozbyli naše sklinky
Sketa, já se ještě nenapil!
Postavím se a odhaduju škody na brnění a kokám, že nic moc. Ten stůl nebyl moc kvalitní
Omlouvám se, hned to vyřídím
řeknu přísedícím a vezmu kus z rozbitého stolu
Tady máš nazpátek!
a hodim po něm ten kus. Pořádně jsem se rozmáchl, abych mu zpřelámal pár kostí. Teď si zapnul meč, můj meč.
Jestli si meč může zapnout až mimo dosah Vadera má se na co těšit!
Vadere, dnes to vypadá na Jedijskou čistku, jen ti jaksi chybí 501. Co už, máš aspoň mě
zkontroluju své zbraně a řeknu
Chci SVŮJ meč!
protože se jaksi k jeho vydání, ukážu mu jak se cítí voják pod dělostřeleckou palbou. Začnu jej bombardovat energetickými pulsy horní skupinou úhlů a příležitostně pošlu jeho směrem dávku z Repeateru.
Nejdu přímo k němu, vlastně se k němu ani moc nepřibližuju. Jemi totiž jedno jestli to schytá od pulsu, nebo od dávky střel.
Mě prostě má práce baví a když si zastřílím, tak sem přímo v sedmém nebi.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Vyhýbám se letícímu kusu stolu výsokem, okamžitě se otáčím a vidím, jak na mě letí několik divných střel. Začnu jim uhýbat, různě uskakovat, některé se mi podaří odklonit Sílou.
Co cheš dostat zpátky MŮJ meč?!?! tak si ho musíš vybojovat!!!! Ty nicko!!! Zbytečnej otravo, si myslíš, že se můžeš ostavit proti bojovýmu mistrovi?!?! Tak ted zjistíš, jaké to je bojovat proti mně!!! A vyzvednu další stůl a plnou silou jej hodím proti němu. Odletí na druhou stranu kantýny a já se rozběhnu odstranit toho Ysalamirie. Octnu se však ve vakuu spůsobeném tím Ysalamiriem. Běžel jsem pomocí Síly, a ta teď byla pryč. Zastavuji a snažím se dostat z toho vakua. Na poslední chvíli se z něj dostanu a ten cvok se z těch trosek vyhrabal.

Tak co?!?! Pořád ještě chceš zpátky MŮJ meč???? nebo si to rozmyslíš a vyrobíš si svůj, jako všichni ostatní tzv. forceuseři?!?!

Začne mě kropit dalšíma střelama a já opět uhýbám, skáči a odrážím pomocí Síly.

Nic lepšího nedokážeš, co?!?! pořád bys jenom střílel, ale vytáhnou nějkou pořádnou zbraň na boj na blízko, to nééé, že?!?!

Pokouším se ho vyprovokovat a snažím se zjistit, jak se zbavit toho Ysalamirie. Sakra vůbec nikam sem s tím nepojkročil!! Asi ho budu muset buď zabít, nebo ho donutit aby se od něj sám odloučil. Jenže jak, u Síly jak?!?!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Lamo, bojuje se zbraněmi na dálku, jen Jediové sou fandové na boj zblízka
řeknu, když se vyhrabu z trosek. Repeater dám do jedné ruky a do levé ruky vezmu židly. Střelba z repeateru je teď doslova necíléna a necílená palba nemůže nikdy minout vybavím si poučku z výcviku.
Umlátím tě pažbou, ty fosílie
a začnu jej obíhat v kruzích, pokaždé s menším poloměrem a v náhodném směru. Když jej dostanu do vakua, hodím po něm židli a vystřelím dávku z repateru.
potom vyměním repeater za E-11, která bude za těchto okolností přesnější a vezmu druhou židli. Nedávno tam někdo seděl a musel jsem jej shodit. Stříleje za běhu po té fosílii k ní doběhnu a šlahnu jej po ruce s mečem tou žídlí vší silou.
Asi mu ji zlomím
Je to MŮJ meč!
zařvu na něj
Snad ohluchne

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Už notnou chvilku jsem ležel opřený o bar a poklidně klímal. Celý ten rozruch mě unavil natolik, že jsem ani netušil, jak jsem vlastně usnul. Když jsem se probudil, všiml jsem si, jak rytíř Jedi, který o sobě říkal, že je Drago Linx nazval Neznámého Anazielem. Usmál jsem se. Mé uši ještě stále slouží skvěle, ale nebylo se čemu divit. Zapoměl jsem si sundat masku, a ta mé smysly taky trochu zlepšuje.
Když se ale rozhořela bitka mezi Jediem a podivným a nejspíš pěkně nalitým vojákem, rozhodl jsem se zasáhnout. Necílená palba se totiž prohnala i nad mou hlavou a tak jsem uznal za vhodné je odtrhnout. Nejprve jsem to zkusil diplomaticky...

Pánové, přestaňte vyvádět, ještě tady někdo příjde k úrazu...

Heh, že zrovna já mám o čem mluvit...

Rozhodl jsem se ale být důkladnější, protože osobní zkušenost říkala, slova jsou v tomto na houby. Ponořil jsem se do Síly, ale bylo to, jako bych chtěl útočit na toho cizince. Proto jsem se rozhodl zapojit do toho i svůj meč a zbavit se toho Mandaloriana, který mě nenechal vypít si pivo, z čhož jsem začínal mít pomalu absťák. Byl jsem v baru, ale kvůli pivu jsem se musel zase porvat.

HAHH!!! Neuvěřitelné!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“