Veřejná část bojové kantýny - !!!BAR!!!

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

První židli jsem jednooduše rozsekl, a střely odrazím, ale ten úder židlí mi naštípl kost. TAK TEĎ SI MNĚ POŘÁDNĚ NAŠTVAL!!!!!!!! zařvu a předám si meč do druhé ruky. TAK PÁN MĚ CHCE ZNOVA SEBRAT MŮJ MEČ, CO??? TAK TEN DOSTANEŠ LEDA AŽ HO VYJMEŠ Z MÝCH MRTVÝCH RUKOU!!!! A když vydím mezeru okamžitě jí proběhnu, dostanu se pryč z vakua a opět jsem cítil Sílu. Použil jsem vlnu a odhodil jsem všechny kteří byly v okruhu deseti metrů krom mého soupeře.

TY NEMOTORNEJ VOŽRALO!!!! Stejně se brzy vudáš, kvůli vlastnímu vyčerpání!! Já jsem mnohem silnější, mocnější a schopnější!!!! Ty tvé hračky na mě nestačí!!!! máš moderní zbraně, ale pouze střelné zbraně!!! Mou zbraní je Síla!!!!

Dobá, když ty můžeš židlema tak já taky! A na to se zvednou 4 židle od jednoho stolu a vrhnu je na něho. Síla asi stála při něm, protože se jim všem zázračně vyhnul. Pak použiji bitevní meditaci k posílení svých schopností a oslabení nepřítelových. Kupodivu to zabralo, i když byl ve vakuu způsobeném Ysalamiriem, protože při dalším pohybu zakopnul.

Teda ty seš šmatlák!!!! To už ani ke mně nemůžeš vyčerpáním dojít????
HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!! Jsi ubožák. Ale i ubožák jako ty má šanci na zlepšení. Chceš svůj meč?? TAK SI HO VYROB!!!!!!! Potom budeš pořádnej forceuser!!!

Sakra, ta ruka mě pěkně bolí. Že se musel trefit zrovna na zápěstí. Vyléčeno je to hned, ale teď mě to může oslabit. Zkusím si to alespoň chabě vyléčit. Bolest se o 1/3 zmírnila a já jsem se opět mohl věnovat boji. Teď to pořádně schytáš.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Viděl jsem jak se ten zloděj snaží o něco, co sem viděl v holovizních dramatech, Bitevní meditaci.
Lama, na mě nepůsobí, ale aspoň si z něj vystřelím
a zlehka jsem schválně zakop. Jeho urážky svědčili o tom, že tu návnadu spolknul i s celým destruktorem. Usměju se a jak jsem zakopl, skončil jsem pod stolem. Prudce vstanu a převrátím jej vzůru nohama. E-11 mu ustřelím jednu nohu i s kusem desky, takže teď mám jakousi hrubou kovou palici.
Vezmu ji do ruky a cvičně s ní zatočím. Když její ovládání dostanu jakžtak do ruky začnu mu střílet po nohách.
Rána pod pravou nohu a pod levou nohu a to opakuju
Umíš tancovat?
zeptám se ho a přejdu na rychlou střelbu. Střely dopadají vícemeně před jeho nohy, takže je nemusí ani vykrývat i když jsem jej dostal do Vaderova vakua

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Střílel po mně a já věděl, že mě chce dostat do vakua. Právě naopak, jšel jse od něj dál a stále jse byl připraven na kterýkoliv jeho výpad.

Myslel sis, že mě dostaneš do tvého vakua co??? Tak s tím tě nepotěším, já tam jít nehodlám. A řeknu, že tancovat neumím! jen de**l jako ty by se to učil. Navíc na Jediho si troufáš, jedině když máš Ysalamirie u sebe. Postav se mně jako chlap bez Ysalamirie. Jenže to ty neuděláš, protože bys přišel o výhodu a já bych tě hned zneškodnil.

Mezitím se do noje rozhodl zapojit další Jedi. No tak toho by se dalo využít. Zřejmě se chtěl pustit na mandaloriana. No co, bránit mu v tom nebudu. Čekal jsem na další výpad opilce, který si vzal nohu od stolu a používal ji jako provizorní kyj.

Hele, řekni mě důvod, proč chceš zrovna můj světelný meč. Řekni proč. Líbí se ti snad jeho barva?? nebo jeho rukojeť?? Pokud jsi forceuser, tak by sis měl postavit svůj vlastní světelný meč. Nemusel bys potom krást světelné meče jiným. Krystal ti klidně dám, ostatní si musíš získat sám.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Až budeš forceuser pár hodin jako já, klidně ti nabančím i bez Vadera!
řekl jsem mu a přiskočil jsem k němu abych jej dostal do vakua a zařval jsem
BLOOD FOR BLOODGOD!!!
a změnil jsem palebnou linii a střílel mu po kotnících. Všechny rány nevykryje, zvlášť ve vakuu a rozmáchl se palicí.
Když palice nabrala dostatečnou rychlost ohnal jsem se s ní po protivníkovi a mířil na zápěstí. I když bych jej minul, určitě trefím aspoň bok. A současně s máchnutím palicí, jsem začal střílet v urovni pasu, abych jej donutil mít meč ve stejné úrovni jako já palici

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Po frázích od svého dávného přítele Anaziela jsem se musel začít nahlas vřele smát. Musí semu nechat, že jeho zábavnost je pořád stejná, jako před lety.
Ale zase tu holku nemusíš tolik odsuzovat. Měl jsi ji vidět, když začínala trénovat boj s mečem. Hned při první lekci se proti mě rozeběhla s mečem nad sebou a bojovým pokřikem. Nejenomže promáchla, ale nemohla si dva dny sednout, jak jsem jí zasáhnul zadek. Občas je docela sranda mít svého padawana, ale čím jsou starší, tím jsou taky tvrdohlavější a bohužel ne tím směrem, jakým bych si přál. Jsem ale rád, že mě občas někam vytáhne, i když tentokrát to krapet přehnala. A co se rady týká, tak ta mi maximálně vyhubuje a nebo mě už konečně přijme mezi ně.
pronesu v dobré náladě a několik slov úmyslně věnuju i své padawance, aby jí opustili chmury z mého kárání, které prostě muselo přijít.
Až budeš starší tak to pochopíš ... a až budeš mít vlastního padawana, tak mi poděkuješ.
pomyslím si, když se okolo nás náhle strhne vřava, kdy se náš nezdvořilý a agresivní soused začne přít s jedním Jedi. Alespoň to o sobě tvrdil, ale jeho vztek by napovídal něčemu jinému. Celé tohle místo mi začalo připadat až příliš nejisté, co se naší bezpečnosti týkalo. Vrhnu jeden pohled směrem k ysalamirimu a pak k mým dvěma společníkům.
Šediny jsou to nejmenší, čím se zabávým Anazieli, ale přestává se mi líbit naše společnost. Co ty na to ? A co by i poradila má zbrklá a nyní i zmlklá padawanka ?
pronesu a přímo je vybídnu k jejich návrhům, co se boje a ysalamiriho v našem dosahu týkalo. Doposud si nás nikdo nevšímal, což byla značná výhoda, ale náhodná zbloudilá střela by mohla být nepříjemná.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Odskočil jsem ne pomocí Síly, ale normálně a přesekl jeho provizorní palici. Dostanu se z oblasti Ysalamirie a znova cítím Sílu.

Tak palice ti moc dlouho nevydržela,a střílet Repeaterem do země, to taky není zrovna to pravé ořechové. Být tebou tak začnu střílet buď na mě nebo na někoho jiného, i když ve tvém případě to bude spíš někdo jiný, kdokoli jiný než já.

Tihle se asi taky chtějí zapojit. Ještě pár a tady v kantýně se strhne pořádná mela. To bude sranda. A znova si trochu vyléčím ruku. Musím se léčit pokaždý když to půjde.

Tak co kamaráde, budeme pokračovat ebo budeme čekat, až se tady mezi sebou pobije celá kantýna.

Nadzvednu židli zrovna od těch jediů a padawanky a hodím ji
po něm. Však já je do bitvy dostanu.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

TAK SAKRA DOST!!! MYSLETE NA UKLÍZEČKY!!!
Již nacvičeným pohybem zápěstí si přitáhnu tu židli co právě vzal ten tzv. "Jedi". (myslím Amphityčí.)
Nerušte ty lidi co mají co maj něco v hlavě... Tim něčím myslím víc jak 70% procent mozku... tu vaši kapacitu odhaduju na 70x míň.
A ty cizinče pojď a nemíchej se do toho... nebo tenhle turnaj skončí dřív než začne nějaký souboj.
Oslovím si toho cizince se kterým jsem si předtím tak hezky popovídal.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Ty laskavě drž hubu!!! Tohle je mezi mnou a jím, a pošlu na něj vír, okamžitě se začal otáčet. A tu židli si beru zpět, hodlám ji použít.

Znova jí na něj hodím a tentokrát mě už nikdo nevyrušil. Ten pakyn co se otáčel ve Víru právě dopadl na zem a začal se zvedat, ale strašně se motal. Poslal jsem na něj ještě jeden Vír, ať si zapamatuje, že mě nikdy nemá při souboji rušit. Podíval jsem se po kantýně a viděl jsem dost Jediů kteří by se mi postavili, snad s vyjímkou Sitha, který se zdál být spokojený.

Tak co už dáš pokoj?? a pomocí Síly ho dosadím na židly. S těma uklízečkama, ti řeknu tohle, Prostě týhle kantýně vysázím na stůl kredity za poškozenej majetek, seš s tím spokojenej???

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Dlouhou dobu jsem jen tak stál a koukal a popíjel svého tvrdého drinku. Jeden boj byl se vší ctí ukončen, načež druhý začal. Mistr jedi, jenž si na mistra pouze hrál, mi připadal, jako nepodařená loutka temné strany. Neustále jen vykecával nesmysly a plýtval Silou, jakoby ji měl nadbytek. Už několikráte jsem měl sto chutí za ním přijít a zrušit ho jednou pro vždy, ale nakonec jsem si uvědomil, kdo je imperiál zač.
Jenže pak to přišlo, nepatrné, sic znatelné pohnutí Síly a já to nevědomky ucítil. Stalo se to zrovna v okamžiku, kdy jsem si přihýbal ze svého sifonu, ale bylo to nepřeslechnutelné. Ten záchvěv přišel z míst, kde byl doposud naprostý klid.
Asi tohle místo za to mohlo, proč se do sebe lidi pouští, ale bylo mi to v tu chvíli, šuma fuk. Posbíral jsem svých pár švestek, v podobě flašky tvrdýho a sifonu, z něhož jsem nasával, a vyrazil k těm třem, u toho malého stolečku bez ubrusu.

Pěknou zábavu přeji... spustil jsem hned, jak došel.
Ani nevím jak, doneslo se k mým uším, že máte snad zálusk na mého kamaráda imperiála...
Pokud tomu tak je, vězte, že jedině přes moji mrtvolu, "přátelé"...
Neb co je férofka, měla by zůstat férovka...
...a pokud ne, tak jsem tu já a vězte, že já jsem pro pořádný boj...


Tohle byly ty situace, jenž Dardan miloval. Klasické putikářské rozbroje a bitky, ve kterých byl tak zběhlý a neváhal ani vteřinu, na kterou stranu se přidat.

Že by i vás, neomylný, vtáhlo tohle místo, tyhle rozbroje, tyhle emoce..?
Pokud ano, jen projevte svůj názor, a nebojte se, klidně všichni tři...
Já čekám zde, na tomhle místě...
a stál jsem stále na tom stejném místě, asi metr až dva od sedících, na které jsem promlouval.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Byl jsem neuvěřitelně naštvanej. Přímo jsem sršel vzteky. Věděl jsem, že se pohybuji na hranici mezi světlou a temnou stranou. Cítil jsem vábení Temné strany, ať ji okusím, ať uvolním veškerou její moc. Nevydržel jsem to a padl jsem, padl jsem na Temnou stranu..........Cítil jsem novou sílu i Sílu. Byl jsen najednou mnohem silnejší.

Sakra, tohle není tak hrozný. Bál jsem se zbytečně, vždyť jsem nyní silnější. Tohodle využiji. Opět jsem si trochu vyléčil ruku. Přísahám, přísahám, že tě porazím, porazím tebe a každého, kdo se mi postaví.

MUHHAHAHAHAHA!!!!!! TO fakt nic jinýho nezvládneš????? Ty slabochu??? I se Sithem je větší sranda, než s tebou!! Ty nicko!!!!!!!! Chytej!!!!! a hodím po něm další stůl se židlema. Tentokrát mnohem větší silou, abych mu způsobil konečně nějaké to pořádné zranění.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Zábava v baru začínala znovu nabírat obrátky a brzy lítalo všechno, co nezasahovalo "Vaderovo" (Opravdu rozkošné jméno pro domácího mazlíčka! Už to vidím... Vadere, k noze! Vadere, sedni! Vadere, fuj, nečůrej do pantoflí...!) vakuum. Celou atmosféru dotvářela střelba.
Pozorovat řvoucího mistra Jediho, který svým chováním připomínal spíše libovolné stvoření temné strany než osobu řádně vycepovanou kodexem, byl zážitek nad zážitky - a shodou okolností i jeden z těch, které by si Elyon ráda odepřela. Imperiál dělající bordel za celou 501. legii byl podobný případ.

Myslím, že nejlepším řešením by je bylo poslat ven na doušek čerstvého smogu. Buď zchladnou, nebo alespoň přestanou devastovat kantýnu.
Další možností by bylo je poslat na záchytku, ale jednak pochybuji, že tu něco takového mají, jednak si nejsem jistá, jestli by to nevedlo ke zbytečnému krveprolití, až by se tam druhý den ráno vzbudili s kocovinou.

Na chvilku se odmlčela a setřásla si z vlasů omítku - přece jenom, bar nebyl vystavěn pro takováto mecheche.
Nepřekvapilo by mě, kdyby sem museli po tomhle mejdanu poslat odborníka na statiku budov...
Ale první možnost se mi zamlouvá asi tak nejvíc. No, zkusím je poprosit, jestli by nešli ven..
Zrovna se zvedala, když si ke stolu přisedl instalatér se svou skrytou výhružkou. Na to jenom tázavě povytáhla obočí.
Taky si myslím. A právě proto by si to měli vyřídit někde, kde to nebude ohrožovat... okolí, kývla směrem k osazenstvu baru vesměs poschovávaného za stoly. Navíc to tu se statikou budovy nevypadá právě nejrůžověji, a jak říkal tady kolega - mávla rukou směrem k postavě s maskou - neuškodilo by brát ohled na uklízečku.

Padawanka pokračovala směrem k Jedimu snažícímu se o vrh nábytkem, a v jeho blízkosti (mimo možné trajektorie) si hlasitě odkašlala. Dost na to, aby to narušilo soustředění. Zároveň také "pozapomněla" na známou moudrost radící nedívat se ožralcům do očí.
Myslím, že byste mohl být tak laskav a jít si tu vaši férovku vyřizovat ven. Tady padá strop a třísky v pití taky nejsou nejpříjemnější.
A taky by neuškodilo ztlumit decibely, že...
O to samé bych chtěla poprosit i zástupce imperiálních vojsk, přičemž pokud chce, tak může zanechat Vadera tady.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Jo heheh my se postaráme aby se Vader nepočůral... jen řekni a my ho vyvenčíme. Přičemž mě tak napadlo... jděte ven a nebo vypadněte úplně.A vy milá dámo radši se do toho nepleťte... Chtělo by to hlasatele. Souboje začli.Ach jo... vyschlo mi v krku.
Řeknu a dojdu se napít vody k baru kterého zbývá už jen polovička.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Sledoval jsem jak skončil cvičný souboj na tanením plácku a o chvíli později začal nový. Tentokrát však naostro a v celém baru.
Tak takhle se baví místní plebs.
Pomyslím si nevesele.
Najednou mne zaujal jak Jedi, který se souboje zůčastnil, náhle začal využívat temnou stranu.
Jak vratká je loajalita Jediů Světlé straně.
Když se někteří pokoušeli přesunout boj mimo bar seznal jsem že je pravý čas si dojít pro další pití, jelikož to nemohlo skončit jinak než že bodou i tito zataženi do bitky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Mlč, když nerozesnáš Repeater od E-11, ty namyšlená kreatůro!
zařvu na něj a když se k němu dostanu šlápnu mu na nohu vší silou. Zatímco jeho zaměstnáva bolest, já vystřílím do stěny dvě díry a nacpu do nich dva výbušné balíčky. Vrátím se k němu, a kupnu jej do holeně a pak jej začnu zpracovávat ručně.
Levý hák, pravý hák a tak podobně. Potom mu dám pažbou do břicha a svalím na zem. Dupnu mu na ruku ve které svírá meč a potom jej vypáčím z jeho zřejmě zlomených prstů
Jejda já nechtěl
omluvím se mu a potom od něj odejdu. Když se dostanu do bezpečné vzdálenosti odpálím ty dva balíčky ve stěně.
Jestli ho to nezabije, aspoň se bude dost dlouho vyhravat ze sutin
řeknu si a pozoruju padající kusy stropu. Když spadne poslední kus, celá kantýna se mi zdá nějaká tichá
No, asi sem to trošku přehnal
řeknu jakoby omluvně a SVŮJ meč si připnu na opasek. Kráčím kolem juboxu a páč mám radši hluk, nechám tam zahrát nějaký pořádný metal. Droidovi pohrozím zničením, pokud bude hrát něco jiného a vrátím se ke stolu.
Tam na mě kouká o jeden ksicht více.
Jejda, nazdar vousáči, co tu děláš
zeptám se ho a otřepu ze sebe kusy omítky a nános prachu, který na mě ulpěl ze zříceného stolu
Jen chvilku sme bojovali a jak su zasviněněj, to je strašný
zanadávám na adresu toho co je vzadu pod sutí
Strašný nemehlo

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

byl jsem u onoho stolečku tří jediu a ta mlaďoulinká padawanka na mne promluvila. Dost mi dalo zabrat, abych ji pochopil, nacež jí odpověděl.
Milá slečno, na mě musíte po lopatě...
... tak jak to chodí... 1 díl vody, 3 popaty cementu a 5 popat písku...
a hrdelně se zasmál.
Tady ty vaše študované slova, aby si člověk psal na papír...
Protože než pochopím začátek, tak konec už je vtahu...

Ještě jsem chtěl něco říct, když v tom se zase ozvaly dva výstřely, jenž upoutaly moji pozornost.
A dost... řekl jsem si v duchu.
Milá slečno, teď hleďte jak to řešíme my...
... my hospodští povaleči...
a opět se hrdelně zasmál.

Do hledáčku jsem si umístil mého kámoše imperiála a hned kul, co s ním provedu. Když jsem viděl, jak umísťuje dvě nálože říkal jsem si.
No to si dělá prdel...
A už jsem věděl, co s ním provedu. Přešel jsem na bar a poručil si ještě jednu láhev. Když pak imperiálek zavalil toho mladého "mistra" jedi a odešel pustit do juboxu hevy metal, neváhal jsem a slodoval ho po cestě zpět, až k jeho stolu. Tam mě konečně zaregistroval, cosi zakvákal a já začal kvákat taky.
No pěknej bordel tady máte, hovada...
Jsem se přišel s tebou napit, ty imperiální zvíře...
a podal jsem mu jednu celou láhev.
Tak na co se napijem, já bych se napil na tvoje děti...
... ať žijou...
a pozvedl jsem láhev, jakože si tukneme.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“