Veřejná část bojové kantýny - !!!BAR!!!

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Smrade
zařvala má dcera a chtěla se vrhnout na Jizvu, já jsem ji však pevně držel. Udržel jsem ji jen tak tak, ale nemohla se hnout a jak byla soustředěná na Jizvu, ani se mi nesnažila nic udělat. Když se trošku uklidnila řekl jsem ji
Zůstaň tu
a sám sem odběhl k její lodi, kterou přiletěla na tuto zapadlou planetu. Přiběhl jsem k ní, zadal kód a přestože jsem tušil že se jí to líbit nebude vzal si pár zbraní z její sbírky, jedna zbraň z její lodě nešla tak lehce, ale když jsem zabral urval jsem ji
U císaře, ta mě potom zabije
zoufal sjem si a vše jsem odnesl ke kantýně. Tam jsem si to rozumně poskládal a odhodlaně vkráčel do baru. Zamířil jsem svojí zbraň na Jizvu a výhružně jsem se zatvářil. Mamt se zatvářila pro změnu šokovaně
To je z mé lodi?
Ano, je. Promiň ale tento kanón nešel odmontovat a tak jsem jej urval.
Aha

řekla by jakoby tomu nemohla uvěřit
A jak ten kanón napájíš?
Z nouzového zdroje, který sem k tomu přidělal. Imperial Heavy Repeater to sice není, ale silné to bude dost

řekl jsem a dále jsem mířil na dědulu
Chceš nějaký zbraně?
zeptal jsem se dcery
Ne, vše co potřebuju mám u sebe
Dobře, a co teď?
zeptal jsem se do ticha, které můj příchod s dělem v ruce způsobil

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Vše jsem sledoval i ty řeči co spolu vedli ty dva hmm Rambo přišel třeste se
a zasmál jsem se mu do obličeje a přitom byl připraven na obranu bo uskočení kdyby nahodou nevědomky střelil mým směrem

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Řekni mi - co se stane, když pustíš blesk do tibbanového zásobníku? Řekl jsem a mezi dlaněmi, které jsem teď měl před žebry mi proskočil elektrický blesk. Nějakej týpek vypustil vtipnou hlášku o krvavém hrdinovi, tak jsem se uchechtl. Teď si nejsem jist kdo je s kým. Storm je s dcerou, já za sebe, Neznámý za sebe, Instalatér za... nevim koho... js to divný a navíc je tady ten ještěr.

Tohle se v naší galaxii děje hodně často. prohodil jsem směrem k Yuhuzanovi. Mám tasit? Tohle snad zvládnu i bez meče.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámý tiše sledoval dění v celém baru, který byl živý až až. Mnoho bojovníků z turnaje se zde sešlo a začínalo být vážnš horko. Po výstupu s neposlušnou dcerkou se po chvíli vrátil o rezezlený tatíček s nemalou bouchačkou, kterou starci namířil do obličeje. Ten se však jen pousmál a setrvávajíc v obrané pozici se zeptal:

Co s tím hodláš dělat?

Se smíchem v očích se zdálo, že zůstane u této otázky, ale potom se asi rozhodl neutralizovat hrozící nebezpečí a tak lehkým gestem ruky vyrazil ohromnou zbraň vojákovi z rukou a následně ho okamžitě, úchopem Silou pod krkem začal zvedat až ke stropu alehce přidušovat s trochu naštvanými slovy:

Nemám rád, když na mě někdo míří dělem!

S tou větou ho však hned pustil, což bylo jen okamžik od doby, kdy ho zvedl, ale i tak voják padal nějaké dva metry, což při dopadu mohlo zabolet. I Neznámý se u tohoto incidentu postavil, ale hned potom se zase vrátil na lavici, kde seděl a znovu si zkoumavě prohlédl celou místnost, zda má někdo něco proti jeho počínání.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

No, dřív tomu tak někteří říkali, prohodila směrem k vojákovi napůl zamyšleným tónem a v očích se jí pobaveně blýsklo, teď je to zase Republika. Ale to je vcelku jedno... chcete si vzít tu hračku zpátky, nebo má znova začít kolovat?

Pak si přisedla na uvolněné místo, pohled upřený na vojáka, a napila se ze své lahve.
Možná chtěla ještě něco dodat, ale v tu chvíli lezl imperiál pod stůl a vzápětí dorazila jeho dcera a začaly se dít věci. Nezdálo se, že by na ni dělaly nějaký přílišný dojem, ať už šlo o levitující stůl nebo sifonový pohár. Spíš se bavila a při té příležitosti si upevnila vlastní mentální štíty - představa, že by se jí některé ze zdejších pochybných individuí chtělo hrabat v hlavě, se jí vůbec nezamlouvala. Stejně jako směr hovoru.
-----------------------------------------
telepatie - Arkis:
Jestli takhle budeš pokračovat, otevřou se dveře a v nich bude obrovská bílá myš. Takže brzdi, jo? Uživatel Síly v deliriu tremensis je zážitek, bez kterého bych se obešla.
A nebo pokračuj - v aréně bez formy pak konec konců nebudu já, ale ty.
------------------------------------------
Dlouze se zadívala na utopený granát v ruce a pak ho položila doprostřed skleněné drti uprostřed stolu, tak, aby se esteticky vyjímal - celé to zátiší vypadalo značně surrealisticky a působivě.

A jeden by řekl, že hospoda má být neutrální území....

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Hned co se stalo tak to nevypadalo moc vtipně nemám rád Jedi ale ještě víc Sithy myslím že si ten človíček nějak zahrává se silou někdo by ho měl zkrotit sice na tohle nemam nervi ale pro dnešek udělám výjimku zvedl jsem a řekl Pán si myslí že je nejlepší ???!!! Asi by potřeboval zkrotit hned
jsem se ohlédl kolem sebe a hlídal co udělá věděl jsem že je vedle mě stěna a díky ní mě nedostane pousmál jsem se a očekával co udělá....
Naposledy upravil(a) Mathew007 dne 29.12.2008 17:46:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Začal jsem v tom mít nějaký zmatek. Voják mířil na důchodce ohromným kalibrem, ale ten ho v cuku letu zpracoval. Už ho držel silou pod krkem a já zvolal:
A poteče krev !!!
Ale zase nic. Pak se znenadání probudila padawanka, která tu k mému úžasu stále byla a já jí odekl:
Hospoda a neutrální, to by museli všichni usnout aby se to tu dalo považovat za neutrální...
Pak jsem vyexoval zbytek pití, co jsem měl v láhvi a povstal.
Víte, co se dělá s prázdnýma bezduchýma věcma..?
Tohle..!
A jednou ranou jsem rozbil prázdnou láhev o svoji hlavu.
A nechtějte vědět, kde jsem se tohle naučil !!!
A teď mne laskavě omluvte, musím opět na záchod...
Odešel jsem od stolu a zamířil teď už krapet nejistým krokem na WC.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

TAK UŽ DOST!!!! POVRAŽDÍTE SE JEŠTĚ PŘED SOUBOJI!!! A KOHO BUDU DRTIT? Hahahahahaha eeeh... podívejte se jak se ty lidi dívaj.
Rozmáchnu se a ukážu na lidi kolem. Najednou Imperiálova dcera zaútočí a vyjedou dvě červené čepele. Švihnu amphityčí (ted spíše Amphibičem) a té holce vylítne jeden meč z ruky a připlácne jí to k zemi.
Co si zase sednout a bavit se jako před tím?

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Při pohledu na exhibici s rozbíjením lahve dívka obrátí oči v sloup.
Proč usnout? Stačilo by nedělat z toho sběrný dvůr,kývla hlavou k hromadícímu se vybavení patřícímu spíše do zbrojnice. Je tu málo místa tak jako tak...

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Ha, ten dědek je teda žabař
řeknu když mi vyhodí zbraň z ruky a teď mě určitě začne škrtit
No jo, ani za mák originality a teď mě pustí
Auu
U císaře, to je teda nudný protivník
prosedím mezi zuby hledajíc svoji zbraň a to už mi ji má dcera posílá vzduchem. Holt se vyplatí míť parťáka. Postavím se s kanónem připraveným v palbě a už mám fakt chuť si vystřelit.

Mamt pozorovala jak dědek lehce škrtí otce a vytáhla svůj termální detonátor.
To není jen detonátor, to je má pohřební hranice, takže až bude situace zoufalá dopřeju vám výlet do pekel
a zasmála se. Pohlédla na dědka a říká
Jsem forceuser, takže na mě nezkoušej ty triky jako na otce
a otočila se k tomu forceuserovi, co měl otázku ohledně odolnosti zásobníku vůči blesku
Nikdo nebude do zásobníku mého kanónu posílat blesky
a s těmito slovy mu trošku popálí nohu. Všimla si, že se na ní ještěrka divně kouká a tak se rozhodla dát mu co proto. Bohužel už byl připraven a srazil ji na zem.

Všiml jsem si, jak ještěrka srazila mou dceru na zem a tak jsem vystřelil. Bohužel jsem nemohl přesně, protože ten zdroj mi trošku překážel a tak jsem zasáhl jen zeď.
Strašná rána, kusy zdi létají vzduchem a pár jich dostane ještěrka do zad
JDI OD NÍ!
zařvu na ještěrku a namířím mu na hlavu

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Stařík celkem nechápavě sledoval dění v baru, avak zmatená a nepřehledná situace už ho dost unavovala. Asi stejně jako většinu ostatních přítomných. V klidu upil zase ze svého džusíku, když zjistil, že mu momentálně nebezpečí nehrozí a když šílený opilý voják rozstřelil kus zdi, došlo Neznámému, že to je celkem nepříjemnost. Proto opět jedním gestem vyrval zbraň imperiálovy z ruky Silou, zvedl do vzduchu i všechny ostatní palné zbraně v místnosti a ladným pohybem je odhodil ven ze dveří, které potom dalším pohybem ruky zavřel. Začínalo ho unavovat stále se zde handrkovat s idioty jako byli tito a tudíž to nijak nekomentoval slovy. Přál si pouze klid v baru, kde pil svuj džusík.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Tak už je jasné, kterým místům se tvůrci jedijského kodexu vyhýbali obloukem...! pomyslím si naštvaně, když mi do piva spadne kus omítky.
Střelba, škrcení... opravdu ideální aktivity pro dlouhé zimní večery...!

V tu chvíli Neznámému došla trpělivost a zbraně vylétly z baru na ulici.
Děkuji, nasadila padawanka zdvořilý úsměv, který nicméně neuklidňoval. Spíš naopak.
Pak se se stejným výrazem obrátí k ostatním stranám:
Pro menší rozptýlení to, doufám, stačilo. Takže se přestaňte válet po zemi a znova si sedněte. A pokud chcete pokračovat - přesuňte se laskavě na ten volný plácek uprostřed, co právě vyklidily ty tanečnice.
Při té příležitosti se zvedne a obsah svého pití nalije do vyprázdněného sifónu povalujícího se prázdně na stole před vámi.
Vzápětí se její úsměv přeladil na o poznání přátelštější frekvenci.
A vůbec - neuškodilo by mi se protáhnout se po dlouhé cestě.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

mlčel jsem a vrhal zlostné pohledy po tom žabaři. Má dcera už vstala a chtěla probodnout tu ještěrku, ale ten se stále držel z dosahu a tak ji to přestalo bavit.
Koukám, že je tu nuda
Ano to je, když někdo sebere všechny hračky tak si nemáme s čím hrát

řekl jsem smutně a dál civěl na dědka. Na tu sketu, která neforceuserům sebrala všechny výhody a sobě si je ponechal.
Běž do si pro tu zbraň a dej si ji do lodi
Jo, stejně tu není co dělat

řekla Mamt a opustila bar. Já sjem tam tak stál smutně a beze zbraně. Přišel jsem k dědkovi a řekl,
Když beze zbraně tak beze zbraně
a daroval jsem mu pravý hák a ještě jsem mu dal hlavičku pěkně do nosu a potom jsem odešel k baru se ožrat. Měl jsem nutkání mu dát ten granát co byl na stole pod tuniku, ale vykašlal jsem se na to

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Hmm konečně bude klid. Mimochodem ani jsem se nepředstavil... Teign Shai jméno mé. A vaše jména?
Rozhlédnu se po ostatních.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Mladá padawanka Neznámému mluvila z duše a tudíž se na ni souhlasně usmál. Neříkal však nic, protože měl právě celkem pokaženou náladu a mluvit se mu nechtělo. Když tu, náhle, se k němu začal blížit rozezlený imperiál. Stařec byl stále připraveným v obrané pozici, kterou zaujal už před notnou chvílí a tudíž dřív, než mu stihl voják jednu vlepit, už se opět vznášel u stropu, tentokrát však hlavou dolů a nepřiškrcen. Nezdálo se však, že by měl Neznámý mistr chuť ho pustit dolu. Radši poznamenal směrem ke všem v kantýně:

Takhle to asi bude nejlepší.

pak se stařec znovu otočil k mladé padawance, která naznačovala, že zřejmě půjde tančit a již s lepší náladou, která se mu zřejmě spravila pověšením vojáka ke stropu, řekl:

Zatančíte nám, slečno?

Úsměv sice nebyl vidět, ale jeho klidné oči, respektive vrásky kolem nich, prozrazovaly, že byl jistě široký.

Směrem k ještěrce pak ještě prohodí pouhé:

Těší mě.

A zase upije svůj džusík, který celkem bezproblémů přežil všechny střety v kantýně.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“