Satandrabble

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Algernnon de Bray
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 20.9.2013 17:49:41

Satandrabble

Příspěvek od Algernnon de Bray »

Bonusový satandrabble, který musel být na 666 slov a objevit se v něm zneužívaná postava


Když člověk uváží, kde by se teď mistr Denyzz nacházel, nebýt včasné záchrany, nejspíš ho napadne, že měl příslovečně z prdele kliku. Když ovšem ten samý člověk uváží, kdo přesně že ho to před věčným mrazem vesmírného prostoru zachránil, asi dojde k závěru, že umřít na udušení někde ve vzduchoprázdnu je ta lepší varianta.
Našeho milého mistra vyšetřovatele totiž ze sraček vytáhla ta samá osoba, která ho do nich za neodmyslitelné pomoci brutální síly uvrhla: neméně naše a jen trochu méně milá Algernnon de Bray. Těžko jí mít za zlé, že mistra nenechala zmrznout, nýbrž si ho odvezla s sebou na své nové letní sídlo na planetu daleko mimo dosah Republiky. Většina těch, co by s podobným úlovkem skončili, by jej pravděpodobně hodila zpátky do vesmíru, prodala na orgány nebo s ním nakrmila kočku, ale ne ona. Na to byla moc mazaná, rafinovaná a taky maličko sadistická.
Krom toho všeho byla ještě krásná, ambiciózní a bohatá, což se odráželo v její luxusní vile na trochu méně luxusní planetě, a v podstatě jedinou věcí, která jí znatelně chyběla, byl chlap. Ponechme stranou, proč se rozhodla řešit tento nedostatek poněkud neefektivním, leč efektním rozstřílením malé republikové flotily na kovové nudle, když si patrně mohla koupit menší armádu společníků. Ponechme stranou i to, proč si umanula získat zrovna tohohle mistra, když beztak myslel jen na spanilou hraběnku de Royarc a galaxií se proháněly tři tucty použitelnějších. Možná to mělo co dělat s faktem, že se jí prostě vryl do paměti jako JEJÍ mistr. Důležité je, že se jí odchyt podařil a že Woallc Con-Denyzz, jeden z těch lepších vyšetřovatelů Řádu, u ní právě začal sloužit coby doplněk pokoje pro hosty.
Paradoxní na tom samozřejmě bylo, že sám byl jediným hostem, kterého tam kdy samozvaná Lady ze Sithu měla, takže se sebou mohl kochat nanejvýš sám, ale možná díky tomu tušil, že tam jeho úloha zdaleka neskončí.
Její droidi jej dostali z nejhorších poranění, ale na větší luxus si musel počkat; momentálně se nacházel v ne zcela výhodné pozici na jakémsi roštu u zdi, přivázaný, umlčený, spoutaný v řetězech a k jejímu nemístnému potěšení nahý. Už byl při vědomí a snažil se sebrat síly k tomu, aby odolal očekávanému mučení, když do pokoje vešla jeho bývalá padawan, oděná jen v něčem těžce nepraktickém, ale zjevně hodně latexovém. V ruce bičík, na tváři sladký úsměv a v očích žár o intenzitě menšího slunce.
„Vítej doma, drahý,“ pozdravila ho tak způsobně, že by v ní asi málokdo hledal největší čubku ve známém vesmíru.
„Neboj se, tvůj blahobyt teď záleží jen a jen na tobě,“ usmála se, přešla až k němu a začala volnou rukou dělat věci, které je v jeho zájmu lepší nevypisovat. Mistr každopádně neměl jak reagovat, vzhledem k tomu roubíku a celkovému znehybnění.
„Teď ti budu chvíli dělat chutě, pak ti uvolním pusu a chci, abys mi vyznal lásku. Jestli tady spolu máme žít, podmaňovat si národ za národem a souložit jako diví, musím vědět, že jsem tvůj miláček stejně tak, jako ty jsi můj. A uvědom si, že jsi mě učil, takže ti na žádné fígle neskočím, drahý.“
Mrkla na něj, pomocí Síly odtáhla jeho rošt dál od stěny, položila ho na zem chlapem navrch a, přesně tak jak slíbila, začala mu dělat chutě. Způsob, jakým to učinila, se rozhodně nenaučila od něj ani od Variana, a asi by to ocenil každý muž, který by na rozdíl od mistra nebyl napůl v bezvědomí a pod vlivem nejbarevnějšího koktejlu drog, jaký se dá uvařit bez anihilace celé soustavy.
Byla tak natěšená, že to šlo i přes jeho počáteční odpor naprosto hladce. Ba co víc, ten odpor možná její zážitek jenom posiloval. Naneštěstí se ukázalo, že mistr v tomhle není tak natrénovaný jako v jiných atletických disciplínách, o pár vteřin později bylo po všem a roztoužená Algernnon se musela na chvíli zabavit sama, než se mohla o získání lásky pokoušet znovu, a ani pak to nebyla žádná sláva.
Takže otázkou za tři bludišťáky zůstává, kdo z těch dvou byl vlastně oběť.

Odpovědět

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“