Akademické příběhy

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Akademické příběhy

Příspěvek od Jordi Linx »

Je to tady ! Překvápko, pecka ! Jordi se rozhodl něco nakreslit a vznikl z toho komiks ! Nulté číslo mělo solidní odezvu a došlo na číslo první, které jde poprvé oficiálně do oběhu. A hrdinové komiksu ? Samozřejmě to bude zdejší obyvatelé a nebudu mít slitování s nikým ! Ale dost řečí, račte se bavit, nuže nultý a první díl:

Obrázek

Obrázek

Kdo je v plánu v nejbližší době ? ROFL a Dash, na něž už mám dost špíny, aby byli animováni 3) Odezvy prosím do patřičné sekce :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tak je tu další díl komixu a tentokrát byl zkreslen R.O.F.L, tak se bavte :)

Obrázek

Příště se můžete těšit na našeho klonového přítele, který mi také neunikne 3)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Jak jsem slíbil, tak před odjezdem je tu další díl komiksu, kde se nám poprvé představuje ne-Jedi. A tu čest si vysloužil Dash Spience, jeden z nejvytrvalejších hráčů Akademie, i když poslední dobou na nás dost kašle.

Obrázek

A co bude příště ? No, ještě si nejsem jistý, ale ve hře je několik jmen - mezi top kandidáty je Tuky, Keny, East či Xav :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Takže, komiks se opět vrací a to hezky tam, kde jsme skončili - před odjezdem na sraz. Dnes tu máme další novou postavu a to jednu z nejvyšších - MrTukana !

Obrázek
Obrázek

A příště, až se k tomu dostanu ? Počet kandidátů jsem zúžil na tři, ale žhavým kandidáte je Keny ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“